Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

καλημεραα κοριτσιααα ολες θα ερθετε στο αλλο ποστ αφου πραγματικα πολλες κοκκινισανν αντε οι πιο παλιες να παιρνουν σειρααα με το καλοοο...αντε και ενα φυσιμα πρωι πρωι να βοηθησειιι ΑΑΑΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥ....Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και θα παρετε σας το χρωσταει η ζωη..ο Θεος και οποιος αλλος ειναι υπευθυνος για αυτο....αντε φυσαμε γερααααα να κολλησετε και εσεις γκαστριτιδα!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε?Πρεπει να γεννησε λογικα η πιπιτσα μας!!!Ευχομαι ολα να πηγαν καλα.

χ+μ ορμαμε σημεραααααααα :lol::lol:

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο μενα και την μπεμπουλα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι μακαρι να της πηγαν ολα καλα της πιπιτσας!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ε;μπηκα να ριξω ενα μινι φυσηγματακι...φφφφφφφ ουουουουουουουουο!!!!!!!!!!μολις σιγουρευτω πιο πολυ θα ριξω ενα τρελο φυσηγμα!!!! :lol::lol: ευχομαι πολλα πολλα μωρακια!!!μαρικακι ηρθες στο ελλαντα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando όλα θα πάνε μια χαρά, τα καλυτερότερα θα νιώθεις κάθε μέρα που περνάει, πόσο λίγο μπορώ να φανταστώ το πως νιώθεις, και λέω λίγο γιατί είμαι σίγουρη ότι αυτό που αισθάνεσαι δεν μπορώ να το ξέρω 100% αν δεν βρεθώ στην θέση σου.... Ζήσε το κουκλίτσα μου. Πέρασαν 2.5 χρόνια απο τότε που σε γνώρισα εδω μέσα και ΝΑΙ το θαύμα σου ΕΓΙΝΕ.

Ευχομαι να σου πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μας γλυκιά, ώστε κοριτσάκι και εσύ, όπως η ΣΙΑ, έεεεεε;;;; Τι ωραία!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Και εγώ εύχομαι η Πιπίτσα να είχε μια εύκολη γέννα και τώρα να πλέει σε πελάγη ευτυχίας 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Cuando, ακόμα στο Αμέρικα είμαι :(:(:(:( Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ταξιδέψω σύντομα, λόγω κολλήματος με το Αλλοδαπών και με το θέμα του καινούργιου Διαβατηρίου. Μάλλον προς τα Χριστούγεννα το βλέπω... :-??:-??:-??:-??:-??

Μωρούλι, φιλάκια πολλά :-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ápousiasa k exw xasei polla epeisodia!!!k tha apousiasw k allo!!alla.....prin fygw thelw na pw: SYNXARITIRIA CUADAKI MOU....EISAI EGKYOULA KORITSI MOU??BRAVO BRAVO!!!LIGES MEINAME AKOMA!NA PROSEXEI POLY K EFXOMAI OLA NA PANE KALA

ANASTASOULA K SIA MOUUUU BEBA THA KANETE????AAAXXXXXX POLY MOU ARESOUN TA KORITSAKIAAAA.me to kalo na perasei grigora o kairos k na kratate tis omorfes koritsares sas stin agkalia sas!!!!oi ypoloipes baöte ta dynata sas giati tha eimai edw mexri na fygei k i proteleftaia!i teleftaia tha eimai egw ;)

mou emeinan 4 bdomades akoma gia na paw diakopoules stin elladitsa mas!!pigame k se enan omoiopathitiko k edwse mia geri opws leei therapaeia ston antra mou k mas edwse elpides gia fysiologiki syllipsi!!me tipota de to pistebw!to kako einai oti dinei elpides ston antrouli mou oti therapebete to problima!!

ax koritsia exw polly akoma na grapsw alla einai demeno to deksi mou xeri k dyskolebomai poly!!!sas filw oles k den sas ksexnaw!mporei na mi mpainw syxna(dystyxws) alla i tha eimai ptwma i tha eimai sta katw mou :cry: katalabainete.....e???????filakia pollaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι ετσι ειναι μετα απο δυομιση χρονια αγωνιας και προσπαθειας ειδαμε φως!!!καποια μερα ερχεται ετσι φαινεται..θα ερθει και για σενα θα δεις...ειμαι πολυ σιγουρη!!! :D

μαρικακι τι καινουρια κολπα ειναι αυτα με τα διαβατηρια;ωωωωωωωωωωχ....υπομονη...και φιλακια παρα πολλα...ελα κανε μας μια εκπληξη!!!!

τζανολινακι τι επαθε το χερακι σου;να μην την γελας την ομοιοπαθητικη ...κανει θαυματα..και μονο οτι του ανεβαζει το ηθικο του καλου σου μπορει να κανει το θαυμα..οσο μπορεις προσπαθησε να μην πεφτεις και να μπαινεις γιατι μας λειπεις!!!προς το παρον δεν εχετε αλλη επιλογη απο οτι καταλαβα απο το να ειστε καλα και να περιμενετε..δεν ξερεις ποτε!!!εγω πιστευω πολυ στην ομοιοπαθητικη..εχω δει αποτελεσμα σε πολλα ζευγαρια!!ευχομαι και σε σενα συντομα τα καλυτερα!!!!!!!!!!!

φφφφφουουουουουουου και φουουουουουυουοου! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα στα κοριτσια :-*:-*:-*:-*

εχω τον συζηγο με αδεια στο σπιτι και αφου δεν παμε διακοπες φετος το εχουμε ριξει στις αγαπες [smilie=love5.gif][smilie=love10.gif] μην παει το μυαλο σας στο πονυρο γιατι ουτε απο αυτο κανουμε ποια απαγορευεται :unsure::dry:[smilie=help.gif][smilie=help.gif]

Κατα τα αλλα καλα το αιμα προς το παρον υποχωρησε.

ηρθα να φυσηξω και γω να μην ξεχνιομαστε εεεε???? [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

ΑΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

αντε μεχρι τον Σεπτεμβριο να ακουσουμε και αλλες ανακοινωσεις [smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Σια που πανε ολα καλα!! ετσι αγαπουλες και ηρεμια.. κι εσας κομμενο το σεξ ε? αχχχ... θυσιες... :shock: τι να κανουμε? υπομονη...

τζανολινακι δεν χανετε τιποτα με την ομοιοπαθητικη! κι εμεις δοκιμασαμε, βεβαια δεν ειδαμε τρελα αποτελεσματα αλλα μπορω να πω πως μας βοηθησε γενικοτερα , στην ψυχολογια παρα πολυ.. Δεν ξερεις ποτε τι γινεται!! κι αν δεν γινει κατι, μεχρι την επομενη εξωσωματικη γιατι δεν δοκιμαζετε και μια 3μηνη κλασσικη θεραπεια ουρολογου? καλη τυχη σας ευχομαι!

μαρικακι ελπιζω να τελιωσουν οι ταλαιπωριες σας και να μας ερθετε συντομα!

κουαντο φιλια στο σπορακι... ποτε θα πατε να το ακουσετε?!!

φιλια σε ολες, καλη δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου τι καλα που ολα πανε καλυτερα και τι ωραια που θα εχετε μπεμπουλες εσυ και το αναστασακι!!!τι καλα!!!να προσεχεις πολυ πολυ!!!!!!καλημερα σε ολα τα γλυκα κοριτσια!!δεν το βαζουμε κατω!!!καλοκαιρακι διακοπες ειπαμε!!! ;) τουιγγι ευχαριστω το θεο για καθε μερα που περναει και την παρασκευη θα παμε να το δουμε...ελπιζω και να ακουσουμε τιποτα..χαχαχα....υπομονη.. :D φφφφουουοουουουουουουουουυ!!!!!!σε ολα τα γλυκα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις παλιές μου φιλενάδες που μπορεί να το παλεύουν ακόμα αλλά σύντομα έρχεται η δικαίωση!!! Είναι στο δρόμο τα σποράκια σας κορίτσια! Αλήθεια μου το είπε το είπε το κοριτσάκι μου που τα είδε! ;)

Πολύ κοριτσομάνι έχει πέσει ή μου φαίνεται; Από ότι θυμάμαι οι περισσότερες που ήταν σε αυτό το ποστάκι κοριτσάκια περιμένουμε (kiska, teddy, anastasia, sia, girl και εγώ!). Τwiggy και cuando περιμένουμε να μάθουμε και για τα δικά σας! Γερά παιδάκια να έρθουν σε όλες μας και ότι φύλο ας είναι!

Κοπέλες μου εύχομαι πολλά υγιαίστατα κοριτσάκια αλλά και πολλά υγιαίστατα αγοράκια να έρθουν και να γεμίσουν όλες τις αγκαλιές! Δεν θα αφήσουν ούτε μια άδεια θα το δείτε!

Ένα ΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και από εμένα με πολύ αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγκυουλες μας σας ευχαριστουμε για τα φυσηματακιαααα.ποσο χαιρομαι που δεν μας εχετε ξεχασει και μπαινετε συνεχεια να μας γεμιζετε μπεμπεδοσκονη ;;);;)

μαρικακι ευχομαι συντομα να βγαλεις ακρη και να ερθεις στην ωραια μας Ελλαδιτσα :-*:-*:-*

jannolino αν νιωθεις καλυτερα που απεχεις απο το μαμμυ τοτε καλα κανεις.να εισαι ηρεμη και οχι στα κατω σου οπως λες χαμογελα και ολα καλα θα πανε θα δεις.την επομενη φορα που θα ξαναμπεις ευχομαι να μας ανακοινωσεις και ευχαριστα :ymblushing::ymblushing::-*:-*:-*

αναστασακι και εσυ κοριτσακι?τι καλααααα και εγω εχω μια αδυναμια στα κοριτσακια και παλια ελεγα κοριτσι θελω πρωτα να κανω αλλα τωρα που βλεπω ποσο δυσκολο ειναι να ερθει λεω ας ειναι οτι θελει ο Θεος δεν με νοιαζει μονο να ειναι γερο.

παντος στην λιστα ειμαστε περικυκλωμενες απο τις γκαστρουλες μας ε που θα παει θα γινουμε και εμεις κοκκινες :-p καλε μειναμε πολυ λιγες βαλτε τα δυνατα σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μας γλυκιές σας αγαπάμε πολύ και σας ευχαριστούμε που δεν μας ξεχνάτε :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Καλά τα λές, ρόουζ, έχουμε περικυκλωθεί απο εγκυούλες!!!! Που θα πάει, κάτι θα κολλήσουμε και εμείς :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε, κορίτσια, κανονίστε να έχουμε και άλλες γκαστρούλες μέσα στον Σεπτέμβριο. Οι μπεμπούλες χρειάζονται γαμπρούς, γι' αυτό ξέρετε εσείς τι πρέπει να κάνετε... 8-}8-}8-}8-}8-}[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ. ΤΟΝ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕΟΝΤΩΣ, ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ, ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΤΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΕΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ!!!! ΧΑΡΗ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ. ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ, ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΙΠΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΤΟΥΣ.

marikaki27 Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ!!!!!

MaDi ΠΕΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΟΥΝΕ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.

Σια ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

cuando ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΔΥΝΑΤΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χ+μ εφυγε παλι;ουφ...ευχομαι να γυρισει γρηγορα ...δυσκολα αν εχει μια δουλεια που λειπει συχνα υπομονη και ποτε δεν ξερεις!!!κι εγω ευχομαιη πιπιτσα να μπει να μας πει πως ηταν...φανταζομαι ολα καλα θα πηγαν!αντε κοριτσακι να φευγουμε σιγα σιγα να κοκκινιζει η λιστα!!!φφφουουουυυουουουουοΥ!!!!!!!πολυ γελασα που λες οτι θα ακουσουμε καρδουλες!!!χαχαχαχα :lol::lol: αντε εχω ενα αγχος..μπορει να ναι και νωρις και να μην ακουσουμε τιποτα...τουλαχιστον να δω οτι υπαρχει κατι μεσ στο σακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki μου γλυκό.....και βέβαια θα ακούσετε καρδούλα....θα είναι το δωράκι της Μεγαλόχαρης Παναγίτσας για την εορτή της την Δευτέρα..:)....σε φιλώ γλυκά...χαδάκια στην κοιλίτσα...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

σε όλες τις μέλλουσες εγκυούλες......ο Αύγουστος μυρίζει πολλά σποράκια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...MaDi ΠΕΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΟΥΝΕ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ...

Χ+Μ να δεις που ο πελαργός που φέρνει τα σποράκια σας, έρχεται και αυτός από Αμερική όπως το Μαρικάκι μας και τον καθυστερεί το αλλοδαπών με αυτά τα διαβατήρια :P:D Είναι άτιμα αυτά τα αμερικανάκια μια ζωή μας παιδεύαν, αλλά όταν του το δώσουν επιτέλους το διαβατήριο, ο κος πελαργός θα σας φέρει κάτι πολυταξιδεμένα σποράκια που θα σας πάρουν τα μυαλά!!! Λίγη ακόμη υπομονή ρε κορίτσια μου! Τον φάγατε τον γάιδαρο και έμεινε μόνο η ουρίτσα! :D:D:D

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κόρες,

Αχ cuandaki ακόμη δεν το πιστεύω..... πόσο χέρομαι ρε συ.....άντε να δείτε και σάκο με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα....

Τελικά έπιασε το γουράκι που σου έστειλα.

Θέλω και εγώωωωωωωωωωωωωωω, τι να κάνω όμως, ΥΠΟΜΟΝΗ,ΠΡΟΣΕΥΧΗ και ΠΙΣΤΗ.

Οι υπόλοιπες εγγυούλες? Μια χαρά σας βλέπω, μπράβο κορίτσια μια χαρά να είστε.

Οι μέλλουσες θα περιμένουμε λίγο ακόμη, όπως λέει και η Madi τον φάγαμε τον γάιδαρο.

Μαρικάαααααακι,φιλενάδαααααααααα, σου ευχομαι έαν μεγάλο ++++++++++++++++++++++++++ σου στέλνω το γουράκι μου %%-

Και αυτό για τα κορίτσια %%-

Rose!!!! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα!!

Οι διακοπές τελέιωσαν.......και μπαινουμε στους ρυθμούς μας παλι :(

Marikaki δεν πειραζει.....κι εγω δεν ξερω αν κανω τελικα την προσπαθεια εξωσωματικης τον Σεπτεμβριο...θα δουμε.....ισως τελικα συμπέσει η ημερομηνία με την δική σου και πάλι...

Quando μου θα ειναι πολύ ομορφη η στιγμή που θα ακουσεις για πρώτη φορα την καρδούλα!!

Χ=Μ τι κάνεις ?? Εχω χάσει τα γεγονότα μετά απο τόσες μέρες......

Καλή επιτυχία σε όλες!!

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ......

Αυριο παω για σαλπιγγογραφία....θα παμε με την μηχανή του άντρα μου.....θα ποναω μετά?? Πρεπει να προσεξω κάτι?? Αν κάποια κοπέλα εχει κανει ας μου πει σας παρακαλώ....

Σας φιλώ ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λαγονησακι!! γιατι δεν θα πας για Σεπτεμβρη? καλα εσυ ξερεις καλυτερα, ευχομαι καλη τυχη οποτε κι αν γινει η προσπαθεια...

λοιπον κοιτα η σαλπιγγογραφια δεν ειναι τιποτα πολυ φοβερο.. εγω βεβαια ειχα πονεσει εκεινη την ωρα και ενιωσα λιγο οτι θα λιποθυμησω! Αλλα κρατησε πολυ λιγο μετα ημουν μια χαρα, δεν νομιζω να εχεις θεμα με τη μηχανη... καλη επιτυχια, ευχομαι ολα καλα να ειναι και ανοιχτα!!! ;)

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι δεν ειναι σε ολες τις κοπελες το ιδιο..εμενα μου ειχαν πει..χα..αν δεν πονας στην περιοδο να μην παρεις ουτε παυσιπονο δε χρειαζεται...(οι γιατροι μου το παν) ...την ωρα εκεινη δεν πονεσα καθολου και για τιποτα...μετα που σηκωθηκα ομως..ισως ολα αυτα τα υγρα μες στη μητρα δεν ξερω γιατι σφαδαξα απο πονους περιοδου...πηρα ενα παυσιπονο και ηρεμησα μετα απο καμποση ωρα...δεν νομιζω οτι εχει σημασια η μηχανη αλλα κοιτα να παρεις ενα παυσιπονο οτι κι αν σου πουνε... ;)

μωρουλι μαλλον τα γουρακια σου ειναι τυχερα...θα στελνεις εσυ γουρακια κι εμεις θα φυσαμε και θα κατακοκκινισει η λιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...