Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Τιτινάκι μου,

μπήκες στο μήνα σου μικρό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει ο μπεμπάκος (όποτε το θελήσει το παιδάκι!!!)

Τι όμορφα.....σε λίγο θα έχεις την καλύτερη παρέα του κόσμου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AX NAI KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!PERASE O KAIROS!!!!!!!!APISTEYTO!!!!!SE LIGO THA GINW O PIO EYTIXISMENOS ANTHRWPOS STON KOSMO!!!!!kAI ANYPOMONW OSO TIPOTE ALLO!!!!ESU EISAI KALA?????PWS TA PAS?

Καλά είμαι καλό μου, εμείς μπήκαμε πριν λίγες μέρες στον έβδομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRAVO SAS TELEIA :))))ANTE NA PERNAEI O KAIROS KAI NA TA PAROUME AGGALITSA.........

EGW MOLIS EFAGA OMELETA KAI O MPEMPIS KSETRELATHIKEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!ARXISAME TO SPROXIMOOOOOOOOOOOOO :lol::lol::lol::lol::lol:

Είναι μερακλής ο μπεμπάκος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα φιλεναδες μου!ελπίζω κι εγω αυτός ο μήνας να είναι καλός για όλες μας. Για μένα βέβαια δεν το βλέπω. Πρέπει να πάρω σοβαρές αποφάσεις για το τι θα κάνω στη ζωη μου.. Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να είναι καλα ο γιος μου.

Σήμερα θα πάω γιατρο με την μαμα μου (ο άντρας μου έχει δουλειά, τι προτοτυπο!) . Ελπίζω να είναι καλα το μωρακι μου, με έχουν στεναχώρησε πολυ τις τελευταίες βδομάδες κάποια πράγματα που γίνονται και λέγονται απο κάποιους και φοβάμαι για το μωρακι μου! Ίσως είναι η ώρα να πάω σπιτάκι μου!

Νασια μου, πάσχει κι ΕΣΥ απο πεθερικά? ααααχχχχχχχ εγω να δεις!

Χριστίνα μου, άντε κορίτσι μου με το καλο να μπεις στον μήνα σου αύριο!

Εύη μου, προσπάθησε να μην κουράζεσαι καλη μου, προέχει το κοριτσάκι σου!

Αναστασακι, ηλιαννα, δώρα , μυριαμακι,νια, Άννα Μαρία ελπίζω να είστε καλα..συγνώμη αν ξεχναω κάποια αλλα δεν είμαι σε φάση..

Κοριτσάκια μου, όσες ζητε Αθήνα , που ξέρετε, ίσως βρεθούμε σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και καλό μήνα!!!

Χριστίνα, μπαίνεις στο μήνα σου ε; Άντε, να παίρνουμε σειρά μία-μία.

Δώρα, δυο βδομάδες σου έμειναν ε; Πόσες βδομάδες άδεια δικαιούσαι; Εγώ πάω να σκάσω, έχω την εντύπωση ότι δικαιούμαι τη λιγότερη άδεια απ' όλες... Και μετά έρχονται και λένε ότι οι καθηγητές κάθονται και δεν κάνουν τίποτα.. Τα νεύρα μου...

Αγγελική, τι έγινε κοπέλα μου; Τι σου κάνανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου πόσο χαίρομαι. Για εσένα καλο μου σε λίγο θα τον έχεις αγκαλιτσα αλλα μην βιαζεσε οπότε θέλει αυτό ε????

Αγγελικουλα μου τι έχεις γιατί δεν περνάς καλα?

Teddy φιλακια κοριτσάκι μου και σε ολες μια αγγαλιτσα και πολλα φιλακια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου,

με το καλό κοριτσάκι μου να δεις το αγοράκι σου!!

Μια χαρά θα είναι το γλυκούλι σου!!!!

Τι σου κάνανε παιδί μου;Συγγνώμη αν το έχεις ξαναγράψει..........

Όπως και να έχει το θέμα εσύ να σκέφτεσαι το παιδάκι σου και να

παίρνεις δύναμη!!!!

Σου στέλνω τα φιλιά μου και είμαστε κοντά σου, μην το ξεχνάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου,

τελικά θα δουλέψω μέχρι 22 Αυγούστου, δηλαδή 2 μήνες πριν την

πιθανή ημερομηνία τοκέτου.Μετά θα πάρω άλλους τρεις μήνες και

μετά θα διαλέξω αν θέλω μειωμένο για 2 χρόνια ή άδεια ανατροφής

που δεν έχω καταλάβει πόσο είναι αλλά θα μάθω αύριο.

Εσύ πόση άδεια θα πάρεις συνολικά;

Nia μου τι κάνεις, πότε πας διακοπούλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φουσκωτουλεεες :)

χριστινακι με το καλο να μπεις αυριο στον 9ο.. αχ αντε κοντευειιιις, εμεις ποτε θα δουμε τα μουτρακιια τοοους? ααχ τον θελω εδω και τωραααα :lol::lol:

αγγελικακι με το καλο σημερα ο γιατρουλις, θελεις να μας πειιις τι εγινε? παντως οπως σου παν και τα κοριτσια οτιδηποτε και αν συμβαινειι να σκευτεσαι τον γιοκα σου και να περνεις κουραγιοοο, σε φιλωωω :D

εγω δεν εχω πολλα νεα, περνανε οι μερες και φτανουν σε λιγο οι διακοπες μας, πως και πως τις περιμενω να ησυχασουμε λιγο.. :D

χαιρετισματα σε οοοοοοοοοοοοολα τα κοριτσακια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, εγώ 18 εβδομάδες δικαιούμαι, δηλαδή τέσσερις μήνες, κι όπως είπα, οι 6 από τις 18 είναι με επίδομα που αντιστοιχεί με το 75% του μισθού μου και όχι με κανονικό μισθό. Μετά νομίζω δικαιούμαι να πηγαίνω μία ώρα πιο αργά ή να φεύγω μία ώρα νωρίτερα, πράγμα που για μένα δεν έχει νόημα, αφού το εσπερινό ούτως ή άλλως είναι 3.5 ώρες όλες κι όλες. Επίσης, δικαιούμαι να μείνω στην πόλη μου, παρ' όλο που κάνω ακόμα ύπαιθρο, αλλά εγώ ζήτησα να μείνω στην ύπαιθρο, δηλαδή στο χωριό που είμαι διορισμένη τα τελευταία δύο χρόνια, που είναι μισή ώρα δρόμος. Όταν κλείσει, όμως, το παιδί τον πρώτο χρόνο, με στέλνουν όπου θέλουν... Τελικά δεν έχουμε και πολλά προνόμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέμε να φύγουμε το Σάββατο πρώτα ο θεός οδικός θα πάμε οπότε δεν μας ανγχονει κάτι μόνο να περάσουν οι μέρες να φυγωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη εβδομαδα κ καλο μηνα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειστε φουσκιτσες μου???????

εμεις ειμαστε μια χαρα.σημερα ξυπνησα στις 11 κ ημουν κομματια ολη μερα!!!!μετα κατα τις 2 ξαπλωσα παλι , κοιμηθηκα κανα μισαωρο κ τωρα ειμαι κομπλε!!!!!!!!εν τω μεταξυ εδω εχει μια συννεφια.....κ λεγαμε να παμε για μπανακι αλλα μαλλον για βροχα το παει!!!!!!!αντε μπας κ δροσισει λιγο!!!!!!!!!

σας ευχαριστω για αλλη μια φορα κοριτσακια μου για τις ευχες σας!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-* !!!!!!οτι επιθυμειτε κ με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια!!!!!!!!!!

μαρακι μου πολυ χαιρομαι που τελικα ειναι ολα οκ!!!!!ειδες κοριτσακι μου????....!!!!!!αντε να πατε κ τις διακοπουλες σας να ξεκουραστειτε!!!!!!αχ κ εγω τον μπεμπη μου τον λαχταραω πως κ πως!!!!!!!!

νασιουλα μου πως τα περασες στη βολτουλα????/ψωνισες??? εισαι στη μανουλα σημερα ε??????

ε πιστευω το μαρακι να θελει να ερθει σημερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:;);)

μυριαμακι μου κανατε το μπανακι σας μια χαρα κοπελα μου!!!!μετα ομως ....δουλιτσες ε???ο μπεμπακος σου πως ειναι?????

αγγελικουλα μου ποιος σε στεναχωρησε κοριτσακι μου?????να σκεφτεσαι το παιδακι σου κ μονο , τιποτα αλλο κ κανεναν!!!!!!!σου στελνω μια αγκαλιτσα :YMHUG::YMHUG:

με το καλο τον γιατρουλη σημερα!!!περιμενουμε τα νεακια σας!!!!!!!!

βανεσακι μου πως εισαι κοπελα μου??????να χαιρεσαι τον αντρουλη σου καλη μου!!!!!!!!!πως ειναι η μπουμπου????

τεντυ μου επιστροφη στη δουλεια υστερα απο τις διακοπουλες ε???? υπομονη 2 βδομαδουλες κ μετα παλι ξεκουραση γλυκια μου!!!!!

αννα μαρια πω πω τιποτα δεν προλαβαινετε να κανετε με τοση λιγη αδεια που δικαιουστε!!(ετσι μου φαινεται εμενα!!!).

νιακι μου πως εισαι κοπελα μου??????αντε λιγες μερουλες κ ξεκινανε οι διακοπουλες σας!!!!!!!!!πως ειναι τα νινακια σου?????

ευη μου μια χαρα εφαγες χθες φιλεναδα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αχχχχχχ η ξεκουραση μια κουβεντα ειναι ομως.....ποιος το κανει????!!!!!!στην προσπαθεια ειμαστε!!!χαχαχαχα

φιλακια στις κοιλιτσες κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες?Εριξε μια βροχη πριν αλλο πραμα!!!Δροσισε λιγακι αλλα μετα μυριζει χωμα και βροχη και δεν μου αρεσει καθολου!!! :? Σημερα ευτυχως μας ειχε η μαμα μου τραπεζι και γλιτωσα το μαγειρεμα...κεφτεδακια με σαλτσουλα και πατατουλες μιαμ! =p~:@)

Σημερα νιωθω τραβηγματα σαν να με ποναει η σαλπιγγα η αριστερη, ειναι φυσιολογικο κοριτσια? Και τα υγρα μου εχουν αλλαξει ειναι πιο κιτρινωπα(σορρυ)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πήγα εκκλησία τώρα το απόγευμα! Γύρισα, έφαγα και είπα να καθίσω να δω τι κάνετε!

Ηλιάννα, άσε, μου έλεγε ο γιατρός μου ότι στην Αγγλία οι έγκυες δικαιούνται άδεια από 26 εβδομάδων και για ένα χρόνο, και το σκέφτομαι και σκάωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κι έρχονταν πέρσι κάτι κάφροι μαθητές και μου λέγανε διάφορα του στιλ "εσείς οι καθηγητές παίρνετε τέσσερα χιλιάρικα το μήνα και κάθεστε και δεν κάνετε τίποτα". Μόνο που ακούω διάφορους να λένε ότι δε δουλεύουμε, εκνευρίζομαι τρομερά... Τέλος πάντων, τα έχω ξαναπεί αυτά...

Αναστασία, κεφτέδες μιαμ!!!!!! Το αγαπημένο μου φαγητό!!!

Εγώ κίτρινα υγρά έχω καθ' όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Την τελευταία φορά πάντως τα ούρα μου ήταν καθαρά, κι έτσι δεν κάναμε καλλιέργεια κολπικού υγρού (πώς μας ξέφυγε;).

Πω πω, τώρα κάθομαι στο γραφείο και φυσάει ένα αεράκι... Σαν κλιματιστικό είναι, αφού κρύωσα!!!

Ρε κοριτσια, η Φιφίκα, πού είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΝ ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΙΝΕΛΑ ΚΛΠ.ΠΑΡΑΓΓΗΛΑΜΕ Κ ΤΙΣ ΜΠΟΓΙΕΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΑΛΟ ΡΟΖ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΛΕ Κ ΤΙΝ ΣΑΛΟΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΜΟΝ.ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΒΑΨΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΜΙΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ 2 ΤΑΨΙΑ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΑΥΡΙΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ?ΜΙΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.....ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΣΚΥΒΩ Η ΤΕΝΤΩΝΟΜΕ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΛΠ.Κ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΔΕΙΟΥΛΑ!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΑΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΔΩ ΣΥΝΕΦΙΑ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΨΙΧΑΛΙΖΕ Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΡΕΧΕ ΤΡΕΛΑ.ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ?

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΛΟ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Ε?ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΩΣ ΝΑΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΤΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλεςςς τι κανετε???Εδω και εγω εχω κατσει να ηρεμησω ο γιος μου βλεπει Μπομπ μαστορα και ετσι εχω λιγη ησυχια..σημερα δεν ειναι η μερα του εχει ξεσαλωσει...αχ αυριο ερχεται η πεθεραααα αμην παναγια μου να ηρεμησω τουλαχιστον απο τις δουλειες του σπιτιου...τωρα την εχει πιασει και λοξυγγα την μικρη και τα δινει ολα...αααα για οποια ενδιαφερεται και φυσικα πρωτη εγω...την αλλη Δευτερα στον Λιντλ θα εχουν παπλωματοθηκη με μαξιλαροθηκη και κουβερτουλα φλις και πετσετα....τι αλλο...hello kitty...και οι τιμες ακριβως οι μισες απο αυτα που ειχα βρει στο ιντερνετ....ανυπομονωωω...καλα απο τη μια ο Τηλεθεατης απο την αλλη αυτο...μα με ακουσαν οτι ψαχνω και βαζουν??Αχ ηθελα σημερα να παρω ενα ενα τα κουριερ να μαθω ποιο στελνει βλαστοκυτταρα και το ξεχασα...παει αλτσχαιμερ....εγω γιατρο την αλλη βδομαδα εχω...θα κανω κορδελα υπερηχο απλο και κολπικο και θα μου παρει λεει και λιγο υγρο για να δει αμα εχω σταφυλοκοκο...αχινοκοκο..δεν ξερω...και σε ...κοκο....πρεπει λεει ολες οι εγκυες να το κανουν προς το τελος της εγκυμοσυνης...παντως στο γιο μου δεν μου το ειχαν κανει...οτι θελει ας κανει μωρε..οτι ειναι για καλο..αχχχ..αυριο θα φαω σαλαμιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα....χιχιχιχι...φιλακια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελαρες τι κάνετε..? εγω μια χαρα καθόμαστε με το αντρουλι μουκαι χαζολογαμε στο Ιντερνετ .......

Μαρια μου θεσσαλονίκη θα ανέβουμε για αρχή και μετα βλέπουμε "παντός θα πάμε και Βουλγαρία το σαββατοκύριακο απο ότι μου λέει ο Κωστάκης μου να δει κάτι μαγαζιά και τώρα κοιτάμε για ξενοδοχείο στο Ιντερνετ έχει διάφορα αλλα δεν δέχονται σκυλάκι πωπωπωπω θα δω τι θα κάνω..... έχω βρει μόνο δυο που δέχονται κατοικίδια ........ Θα δούμε μπορει να την αφήσω στην Μαμα μου αλλα όταν την αφήνω μετα στεναχωριεμε μωρε.....είναι τόσο καλο σκυλάκι και παρά πολυ δεμένη με εμένα .."..... Που είστε οι υπόλοιπες κοιλουμπιτσες????

κισκακι μου όλα hello kitty τα θέλεις ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΕΣΝΙΚΗ!!!!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΙΤΥΒΛΕΠΩ Ε?ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ!!!!!!Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΜΙΚΙ Κ ΓΟΥΙΝΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΙΝ ΚΟΛΑΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
    • Κορίτσια τι κάνετε ;;  συγχαρητήρια σε όσες είδατε θετικά τεστακια ή κάνατε υπερήχους κ είδατε τα φασόλια σας !! Ποσό μα ποσό χαίρομαι για την καθεμία ξεχωριστά όταν βλέπω κάποια να ανεβάζει θετικό τεστ !!! οι υπόλοιπες εύχομαι κ πάλι από καρδιάς του χρόνου το Πάσχα να κρατάμε μωράκια ή να τα έχουμε στις κοιλιές μας !!  Στα δικά μου νέα , την 31η ημέρα μου ήρθε περίοδος (3 μέρες καθυστέρηση με αρνητικά τεστ) το πήρα λίγο βαριά ωστόσο δεν ήθελα να το δείξω λόγω των ημερών… μετα πήγαμε ένα 3ημερο κ εκεί μου έκανε πρόταση κ επίσημα με δαχτυλίδι ο άντρας μου κ όλα άλλαξαν ! Στη συνέχεια πήγα κ στους δικούς μου κ καταχάρηκα!  γυρνώντας στην καθημερινότητα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας και σήμερα βρήκα το καραθετικο, πήρα άδεια από τη δουλειά που δουλεύω όλη μέρα εκτος σπιτιού, για μια ώρα (με δικαιολογία ότι να ναι) κ έτρεξα για λίγες τρελίτσες … αύριο αντίστοιχα κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα, όποτε ελπιζω να μπορέσει μια ώρα να πάρει για να κάνουμε λίγες ακόμη να αυξήσουμε πιθανότητες ! ελπιζω βγαίνοντας αυτός ο μήνας να έρθουν κ αλλά θετικά τεστακια κ μωράκια στις κοιλίτσες !
    • Κοριτσαρες μου!!!  Τι κάνετε καλέ?! Διαβάζω πόση ώρα ! Να πω κάτι αρχήν στην Μαρίνα μας @marinamanoulitsa μου να χαίρεσαι το αντράκι σου .γερό τυχερό και ευλογημένο να είναι. Εμένα σήμερα έχει γενέθλια ο γιος μου και είχα λίγο κόσμο σπίτι και αύριο έχουμε το πάρτι και για αυτό χάθηκα αυτές τις μέρες ,έτρεχα για τις λεπτομέρειες.. Κατά τ αλλά όπως σας.ειχα πει έχω γίνει σαν μπαλόνι. Έχω πρηστεί και στο πρόσωπο και εννοείται κοιλιά που μπαμ!   @Kate1992 πριν κάποιο καιρό όταν κάναμε τις πρώτες μας προσπάθειες για δεύτερο παιδί είχα ένα πολυ δύσκολο βακτήριο. Τότε είχα ενημερώσει τον γιατρό για τις προθέσεις μου και επειδή έπρεπε να πάρω οπωσδήποτε αντιβίωση μου έδωσε ακριβώς την ίδια που έδωσε τώρα και σε σένα. Επειδή δεν ήξερα αν είμαι η δεν είμαι έγκυος ο γιατρός μου είπε θα την πάρεις άφοβα αυτή. Και έτσι έκανα. Βέβαια έγκυος δεν ήμουν τότε αλλά ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν γυναικολόγος με ειδίκευση στην γυναικεία Ουρολογία. Οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρει! Μην μου αγχώνεσαι!!!
    • Εμένα έπαιρνε 50 ευρώ επίσκεψη βέβαια όχι σε κάθε ραντεβού, σίγουρα δεν χρέωσε 4 κ 1000€ καισαρική. Εκείνη την εποχή έλεγαν τα κορίτσια στη συζήτηση με τα δίδυμα ποσα της τάξεως των 2000-2500 ευρώ κ λέω μια χαρά είμαστε!!!😱😱😱
    • Αυτό με τα σουτιέν πονεμένη ιστορία! 😂Έχω στήθος γενικά και τώρα με την εγκυμοσύνη έχει βαρύνει κι άλλο. Εννοείται πως κανονικό σουτιέν δεν παίζει να βάλω, αθλητικά μόνο και πάλι με ζορίζουν!  Ελπίζω να μπαίνω στο μαγιό μου 😅 @Katiana1987 μωρέ την απολαμβάνω τη διαδρομή αλλά είμαι και καμμένη, γι’ αυτό λέω να περάσουν αυτές οι μέρες χαχα @Kate1992 κορίτσι μου μην αγχώνεσαι σίγουρα δεν είναι κάτι σοβαρό, θα κάνεις τη θεραπεία σου και όλα καλα. Γενικά παίζει πολύ στην εγκυμοσύνη βακτήρια/μύκητες. Αλλάζει το ph του κόλπου. Εγώ παίρνω και προβιοτικά γιατί ταλαιπωρούμαι συχνά από candida και ενδεχομένως να έχω και τώρα. Στο επόμενο τρίμηνο θα κάνω καλλιέργεια και παπ.  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...