Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Κοριτσια βαριεμαι και καμια σας δεν ειναι μεσα :(( κι εγω μονη ειμαι, ο αντρας βγηκε με κατι φιλους εξω, ειχε καιρο να τους δει!!Κι εδω εριξε ενα ψιλοβροχη αλλα μπα τιποτα που να φυσήξει βοριας.Σημερα εχω μια ταση να τρωω συνεχεια!!!!!Εφαγα 2 κοματια παστιτσιο,2 σοκολατες, παγωτο,ice tea λεμονι,γαριδακια,1 σαντουιτς με λουκανικο βραστο και μουσταρδα και δεν ξερω ακομα συνεχιζω.... =p~:@) η γουρουνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ειμαι κ εγω κοριτσακια μου!!!αναστασια και νασια αυτο με τη διατροφη το εγραψα και πριν ειναι πονεμενη ιστορια!!!!εχω βαλει 7 κιλα και συνεχιζω ακαθεκτη!!!και πειναω συνεχεια και στεναχωριεμαι που θα γινω τοφαλα!!!αλλα ειπαμε πανω απ ολα τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι ευχαριστημένη είμαι αν αναλογιστώ ότι στην κόρη μου είχα βάλει 21 κιλά το βόδι!!!! :lol: Κια με εμετούς μέχρι τον 6ο παρακαλώ......γενικά έχω πολύ κατακράτηση αλλά δεν μπορώ να σταματήσω την μάσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοματοσαλατα?Λες να κανω να φαω με τυρακι και ψωμακι?Ουφ!!!

vanessaki οι δικαιολογιες του τυπου τρωμε για να μεγαλωνει το μωρο δεν περνάνε :^o:lol: Δηλαδη αυτες που κανουν διατροφη οταν ειναι εγκυες τα μωρα γιατι βγαινουν μια χαρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως τρώω γιατί είμαι γουρούνι =))=))=)) και λιχούδα!!!!!! Τα μπεμπάκια μια χαρά μεγαλώνουν...δηλαδή όταν είχαμε τους εμετούς και δεν μπορούσαμε να πιούμε ούτε νεράκι πώς μεγάλωναν?????? Ο γιατρός μου όμως μου λέει είναι χειρότερα να λιμπίζεσαι κάτι και να λυσσάς να το φας και να μην "κάνει" και να είσαι μέσ'την τσατίλα και τα νεύρα!!!!!! Νομίζω αυτό εννοεί και το Βανεσάκι.....

Από το πρήξιμο καταλαβαίνω την κατακράτηση Βανεσάκι μου.....δεν είναι πρησμένα τα άκρα μου (χέρια, πόδια δηλαδή) αλλά το υπόλοιπο σώμα έχει γίνει τούμπανο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:mrgreen::mrgreen:εμενα νασια πρηζονται τα χερια και τα ποδια μθ σε καποιες φασεις,αρα λες να εχω κ εγω κατακρατηση???δε ξερω, νομιζω πως δεν τρωω και τοοοοοσο πολυ πια για να μπαινουν με τετοια ταχυτητα τα παλιοκιλα!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρώς αλμυρά?????? Γιατί το αλάτι προκαλεί πολύ κατακράτηση και άλλωστε από δω και πέρα τα κιλά θα μπαίνουν με τρελούς ρυθμούς όσο μεγαλώνει το μωρό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα εννοουσα οτι αυτο που εχει τωρα σημασια ειναι να γεννηθουν καλα τα μωρακια μας και τα κιλα θα χαθουν!!!δεν εννοουσα οτι πρεπει να τρωμε πολυ για να μεγαλωνουν σωστα τα μωρακια!!!καμια σχεση!!!νασια μου, γενικα δε τρωω αλμυρα εκτος αν σε αυτα που τρωω υπαρχει τοσο πολυ κρυμμενο αλατι και δε το καταλαβαινω!!!ολοι αυτο λενε οτι απο δω κ περα μπαινουν τα κιλα και τρομαζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχε, για κιλά μιλάτε ε; Πονεμένο θέμα... Εγώ, ενώ δεν είχα βάλει ούτε ένα κιλό στο πρώτο τρίμηνο, τώρα είμαι στα +5, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πού μπήκαν, αφού δε βλέπω να έχω παχύνει γενικώς. Νομίζω είναι όοολα στην κοιλιά... Έχω και κατακράτηση, δυσκοιλιότητα αυτές τις μέρες, οπότε φαντάζομαι κανένα κιλό θα είναι από κεί (:P).

Πάντως εγώ κάνω κάτι σαν διατροφή, δηλαδή δεν τρώω καθόλου χαζομάρες, όπως πατατάκια, γαριδάκια, ξηρούς καρπούς, σοκολάτες, δεν πίνω καθόλου αναψυκτικά, παγωτό έχω πολύ καιρό να φάω και γλυκά μόνο σπιτικά, π.χ. τώρα έχω ένα κέικ στο σπίτι που έφτιαξα εγώ και μπορεί να φάω ένα μικρό κομματάκι τη μέρα. Έτσι κι αλλιώς, τέτοια δεν έτρωγα ποτέ μου, ούτε και μου αρέσουν.

Το πρωί τρώω ψωμοτύρι, μετά σαν δεκατιανό μπορεί να φάω τοστ ή λίγο κέικ, μετά το φαγητό μου, μετά φρούτα. Το βράδι έτρωγα φαγητό αυτές τις μέρες, αλλά θα αρχίσω τοστ, γιατί έτσι κι αλλιώς νιώθω τόοοσο φουσκωμένη που όταν φάω κανονικό φαΐ, γίνομαι χάλια...

Πάντως, τα κιλά πάλι μπαίνουν... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΝ ΠΙΣΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ!!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΙΛΑ +9 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΙΤΟΥΛΑΙ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΑΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΜΑΡΑ Κ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΞΕΣΚΑΣΑ ΛΙΓΟ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΧΑΛΙΚΙΔΙΚΗ ΜΟΝΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ....ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΑΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ...ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΤΡΟΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΤΑ ΤΣΑΚΙΖΩ!!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!Κ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ 27Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΛΑΣΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΛΙΓΟ.....ΓΥΡΙΣΑ ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΠΛΩΣΑ ΣΥΜΑΖΕΨΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΜΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Η ΜΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ.....ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΕΣΕΙΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και ολους!

τι μου κανετε?

αναστασουλα μου τελεια η ιδεα για την πισινα!πρωτοτυπη και με τετοιο καυσωνα που να τρεχουμε στις παραλιες?χαχα

τεντυ μου επεστρεψες απ τις διακοπες σας?μας ελειψες!τι κανει η μπεμπα?

μαρακι μου ειδες που λυθηκε το θεμα με τον αντρουλη σου?καλε 2 παιδακια εχετε και ειναι καθ οδον και το τριτο πως ειναι δυνατον να μη σε θελει?αλλα να μου πεις με τις ορμονες να κτυπανε κοκκινο ολα τα ασχημα απ το μυαλο μας περνανε!

ηλιαννακι μου χρονια σου πολλα!να ζησεις κοριτσακι μου αν και λιγο αργοπορημενα!να σαι παντα καλα, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο και το νεο μπεμπε στην οικογενεια!

μυρια μου καλα εισαι?μεγαλωνει ο μπεμπης?

οσο για κιλα . . . αστα να πανε κοριτσια!στο +6 ειμαι!που θα καταληξω καλε?χαχα!καλα να ναι τα μπεμπε και αμεσως μετα τη γεννα θα αρχισουμε διατροφη!

φιλακια και σ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!

καλη δυναμη!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!!!!!!

Καλό μήνα!!!!!!!!!

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα μου στο γραφείο, μετά από δύο εβδομάδες άδεια.........

Κοιμάμαι όρθια, έχω ξεσυνηθίσει αλλά θα το παλέψω!!

Εξάλλου 3 εβδομάδες ακόμα και στοπ!!

Νια, Girl γλυκές μου καλημέρα!!!!!!!!!!

Μαρία μου είδες που κουβεντιάσατε με τον αντρούλη σου και δεν έχει κατι μαζί σου;

Θα περάσει και αυτό που έχει με τη δουλειά και όλα θα είναι μια χαρούλα!!

Νασιούλα είπα και εγώ πως θα ξεκουραζόσουν αλλά μπα..........

Vanessaki την καμπύλη την έκανα την 26η εβδομάδα!

Muriamaki μπανιαρίστηκες κοριτσάκι μου;καλέ έκανες καιχαλάρωσες στη θαλασσίτσα,

βέβαια έβαλες και τα πλυντηριάκια σου μετά....

Η αλήθεια είναι κορίτσια μου ότι έκανα και εγώ δουλίτσες το Σαββατοκύριακο και

κουράστηκα πάρα πολύ...Πριν από 2-3 εβδομάδες ήμουνα άνετη!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα καλο μηναααα..εμεινα σπιτι σημερα να κανω δουλειες να καθαρισω...ερχεται και η πεθερα αυριο και θελω να ετοιμασω το δωματιο...Ηλιαννα μου χρονια πολλα φιλεναδα και με το καλο να ρθει και ο Χρηστακος...προσοχη και εσυ...οσο μπορεις...προσοχη και εγω οσο μπορω...κοριτσια μου δεν γινεται να τα κανει αλλος τα μπαλονια στο μαγαζι ..ο αντρας μου ξερει τα βασικα..προσπαθει να μαθει αλλα δεν εχει υπομονη...οσο ωραια και αν φαινονται....ξερετε τι τραβαμε να τα φτιαξουμε??Πρωτον ειναι οοοολα με το χερι..οσο αναφορα αυτα που φτιαχνω εγω γιατι υπαρχουν και αλλοι που απλα κανουν τα καλασικα φυγουρες και λουλουδια για ευκολια..και δευτερον φυσικα επειδη ειναι μπαλονια σκανε και πρεπει να τα ξανακανουμε...συν οτι εχουμε την ευθυνη να πανε τα μπαλονια στο μαγαζι ακαιρεα...οποτε παω μαζι γιατι οταν τα στηνουμε κατι γινεται στανταρ και πρεπει να ξαναφτιαχτει...δυστιχως ο κοσμος δεν το ξερει αυτο...και οταν ρωταει τιμες δεν σκεφτεται οοολα αυτα απο πισω...τες πα...για αυτο δεν γινεται να μην παω...τωρα το προβλημα ειναι που για αρχες Σεπτεμβρη θελουν ολοι να κανουν βαπτιση και ηηη θα εχω γεννησει...η θα γενναω....χιχιχ..τωρα κανουμε οσο μπορουμε μαθηματα με τον αντρα μου...Βανεσα μου τις πιπιλες τις φτιαχνει μια κοπελα που εχει facebook και site...εχει και παπουτσακια και μπιμπερο και αλλα πραγματακια...σου βαζω link

http://www.facebook.com/home.php#!/babylyhills

οσο για τα κιλα εγω καλα ειμαι μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα που εκανα ντοπλερ ημουνα στα +5 ε λογικα να εχω παρει ενα ακομα..δεν ανησυχω γιατι στο γιο μου ημουνα εκει γυρω στα +10 με +11 τα μισα φευγουνε με τη γεννα εε μεχρι το επομενο καλοκαιρι θα τα εχουμε χασει μωρε...ωρε τι εφαγα εχτεςςςς..πηγαμε στην πλατεια της πολης και φαγαμε σουβλακι καλαμακι οπου εδω ειναι τεραστιααα...ενα εφαγα να καταλαβετε και εσκασα...πατατουλες τζατζικι σαλατουλα...μετα πηγαμε σε ενα μαγαζι που το λενε παγωτομανια και εχει τοοοοσα παγωτα που δεν ξερεις τι να φας...πηρα καρυδα και κιντερ αχχχχ το λυγουρευομαι τωραααα....αχχχ....αυτα...αα ναι για την πισινουλα...οταν εμενα ερετρια ειχα πολυυυ μεγαλο μπαλκονι,..πολυ λεμε..και ειχα παρει μια απο τα τζαμπο ωραια μεγαλη η οποια δεν φουσκωνει ειναι πλαστικια και γεμιζεις με νερο και μενει σταθερη..τελεια ηταν εμπαινα και εγω μεσα..με την μετακομηση καπου μαγκωθηκε και χαλασε και ηθελα να παρω μια πιο μικρη φετος αλλα δεν πηρα...γιατι διπλα μενει η θεια μου η ξινη και δεν θελουμε να μας βλεπει...εχουμε βαλει ενα ριχοσπερμα να καλυψει αλλα θελει χρονο...μεχρι ομως το επομενο καλοκαιρι θα ειναι μια χαρα και φυσικα θα βαλω μια πισινουλα...για τα παιδια....εγω κανα ποδι το πολυ να βαζω μεσα...χιχι Αχχχ αυγουστοςςςς επιτελουςςςς ...αντε να περναει ο καιρος ν α γεννησωωω...αυριο μπαινει και στο μηνα της η Χριστιναααα....αυταααα...παω να κανω καμια δουλειααααα αχχχχ...φιλακιαααα...αληθεια τι να μαγειρεψω παλι σημεραααα...τι προβλημα και αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!

HRTHA KAI EGWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!

APO ENA OMORFO SAVVATOKYRIAKO STO AKSOXIKO...KANAME TA MPANAKIA MAS...O MPEMPIS KSETRELENETE MESA STO NERO........!!!!!!!!!!

KALE POSA GRAPSATE????????DEN PROLAVAINW KAI DEN THYMAI POLLA :?:?:?:?:?

AXXXXXXX AYRIO MPAINW KAI EPISIMA STON MHNA MOU ......THA TRELATHWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW KAI THA ME MAZEVETE..........TO PERIERGO EINAI OTI DEN ME EXEI PIASEI ANXOS....TO MONO POU ME ANXWNEI EINAI POU DEN KSERW POTE THA THELISEI O MPEMPIS NA VGEI TIPOTE ALLO!!!!!!!! :D:D:D:D:D

EXOUN ARXISEI KATI PETRWMATA STHN KOILIA KORITSIA.....AFHSTE TA DEN MPORW NA KOUNITHW.....O MPEMPIS PREPEI NA EXEI KATEVEI GIATI PROS TO TELOS THS MERAS ME VARENEI POLY XAMHLA.....O ATIMOULIS KAI TI SPROXIMO KANEI....DEN FANTAZESTE....APORW ME AYTO POU LENE OTI TO TELEYTAIO MHNA DEN TO KATALAVAINEIS POLY GIATI DEN EXEI XWRO....EGW TON NIOTHW SYNEXEIAAAAAAA OLH MERA!!!!!!!!!!!

OSO GIA TON TOKETO EGW STHN ARXH TO SKEFTOMOUNA AMA THELW NA EINAI O ANTRAS MOU MESA....ALLA OSO PLHSIAZEI O KAIROS THELW POLY NA EINAI MESA KAI NA DOUME MAZI TON MPEMPOULI!!!!!!!!!THA EINAI TELEIO SYNAISTHIMA!!!!!

THN PARASKEYH PAW PALI GIA KARDIOTOKOGRAFW KAI THN ALLI DEYTERA GIA YPERHXO....ANTEEEEE NA DW AMA EXEI GYRISEI KIOLAS.......ALLA NOMIZW PWS PREPEI NA EXEI GYRISEI APO OSO MPORW NA KATALAVW...DEN EIMAI KAI POLY SIGOURH OMWS....XMMMMMMM GIA NA DOUME!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALO MHNA KIOLAS KORITSIA!!!!!!!!EYXOMAI AYTOS O MHNAS NA EINAI O KALYTEROS GIA OLES MAS!!!!!!!!

EGW LOGIKA THA GENISW SE AYTON TON MHNA......DEN NOMIZW NA PAW SEMPTEMVRH!!!!!!

AFHSTE POU EXE PROAISTHIMA OTI THA ERTHEI PIO NWRIS O MPEMPIS....DEN XERW GIATI!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...