Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

φιλεναδες μολις καταφερα να μπω..Κατερινα μου μακαρι να μην δουλευα αλλα ειναι δικη μου η δουλεια και δεν μπορω να μην δουλεψω..με βλεπω εκει να γενναω...πραγματικα πεθανα σημερα και εχει συνεχεια αυριο...κλασικα αρχισαν οι πονοι...μου λεει η αδερφη μου παρε τη γιατρο...και τι να της πω μου λετε???Δουλευω και με επιασαν πονοι...θα μου πει καλα να παθεις ....σου ειπα να κατσεις...αχ Παναγια μου..μακαρι και εγω να δουλευα αλλου να ημουνα τωρα σε αδεια...και αυριο εχει συνεχεια ευτυχως που ειναι εδω η αδερφη μου και πηγε κλοουν σε μια βαπτιση που επρεπε να παω εγω γιατι πραγματικα θα ειχα γεννησει σημερα...Οσο για τον τοκετο..στον πρωτο ηταν μεσα ο αντρας μου..το ηθελα παααρα πολυ και ενιωθα σιγουρια ετσι καλα μην νομιζετε οτι αφηνουν να δει τιποτα..διπλα στο κεφαλι καθετε και απλα οταν βγει το μωρο παει εκει να κοψει το λωρο αμα θελει..εμενα δεν τον ειχε κοψει γιατι τραβαγε βιντεο...τωρα δεν θα ειναι γιατι η γιατρος που εχω τωρα δεν αφηνει...θα ηθελα να ειναι μαζι μου αλλα ......προσπαθω να το χωνεψω...τι να κανω...σας αφηνω...περιμενω σε λιγο να παω να παρω την αδερφη μου απο τη δουλεια και να την πεσω γιατι δεν αντεχω πραγματικα..Ηλιαννακι τι να πω ξεκουραση???Ουτε εγω δεν το κανω,...οτι μπορεις κανε κοπελα μου...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για κισκακι μου πρόσεχε κοριτσάκι ότι μπορείς να το αποφευγεις..........Σε ευχαριστώ για την λιστουλα κοριτσάκι μου

Εγω θα κάνω πάλι καισαρικη οπότε πάλι δεν θα είναι αν και απο ότι λέει δεν θέλει δεν μπορέι να βλέπει να πονάει ο άλλος μάλλον τι να πω? Αλλα και εγω δεν θα αισθανόμουν καλα έτσι νομίζω αν και αν ερχόταν αυτή η ώρα μπορεί να είχα άλλη γνώμη τώρα όμως έτσι και αλλιώς δεν μπορεί να μπει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κούκλες μήπως μπορεί καμία να μου πει πόσο ήταν το μωρό της στην β επιπέδου γραμμάρια λέω αλλα στην 20+4 την έκανα εγω οπότε αν κάποια την έχει κάνει περίπου τότε ας μου πει... Εμένα είναι ο μικρός 408 και η μικρη 363 είναι μοντελακι η μικρη μου χαχαχαχαχ αλλα σας ρωτώ γιατί το μήνυμα απο το baby space που μου ήρθε σήμερα μου λέει ότι τώρα το μωρό θα είναι 340 περίπου και λέω μήπως έχω μεγάλα μωρά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδουλες μου ,τι κάνετε?

Εγω χαλαρωνω στον καναπε. Κουραστικά να βλέπω την μαμα μου να κάνει τόσες δουλειές!

Ηλιαννακι μου, ευτυχώς το αιματακι δεν ήταν κάτι σοβαρό. Καταλαβαίνω την αγωνία σου..όσο για το κοκο εμείς έχουμε ξεχάσει πως γίνεται..

Νια μου, πρέπει να κουραστικές χθες,ε?

Αναστασία μου,νασια,Άννα Μαρία, χριστίνα,Marie, μυριαμ, ευη, δωράκι,πως είστε κουκλιτσες μου?όλα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! Τι κάνετε; Εμείς είχαμε πάει για σουβλάκια! Ενώ δεν έφαγα πολύ έσκασα... :(

Εύη, προσπάθησε όσο γίνεται να ξεκουράζεσαι, αλλά αν μπορούσες δε θα το έκανες; Εμένα θα περίμενες να στο πω; :) Πάντως, κι εγώ τώρα κάθομαι επειδή είναι καλοκαίρι. Θα ξαναπάω σχολείο 1η Σεπτεμβρίου και μετά η άδειά μου αρχίζει 24 Οκτωβρίου... Κανονικά άρχιζε 7 Νοεμβρίου, δηλαδή στην 38η εβδομάδα! Είναι δυνατόν; Ζήτησα δύο εβδομάδες νωρίτερα και θα αφαιρεθούν από το τέλος.

Νία μου, ωραία περάσατε χτες ε; Εμένα στον β' επιπέδου ήταν 464 γραμμάρια ο κύριος. Εσένα είναι λογικό να είναι λίγο πιο μικρά, αφού είναι δύο!

Αγγελική, μια χαρά, κάτσε και άσε τους άλλους να κουράζονται, όπως κάνω κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΘΑΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!!!!ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΑ ΕΧΩ ΦΟΡΤΟΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΚΟΡΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΦΟΡΗΤΑ Κ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΙΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΑΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα.

Αγγελικουλα ολα μια χαρα, ησυχα σημερα....εσυ πως εισαι?

Νια μου εγω εκανα προχθες β επιπεδου που ημουν 21+4 και ηταν η πιτσιρικα μας 440 γρ, αρα μια χαρουλα ειναι εσενα!!

Στον τοκετο αν ολα πανε καλα και γεννησω φυσιολογικα θα ηθελα να ειναι μεσα ο αντρας μου και αυτος ειναι θετικος στο να μπει αλλα οχι να βλεπει απο κατω!!!Δεν θελω, ειναι λιγο καπως νομιζω!

Απλα σκεφτομαι πως θα ηθελα μαζι να αντικρίσουμε το μωρακι μας!!

Ηλιανα χαιρομαι που ολα ειναι καλα, ξεκουρασου ομως εε?

Κισκα ασε τα ακροβατικα και χαλαρωσε λιγο μην το διακινδυνεύεις!

Αννα μαρια, μιριαμ,miki,Χριστινακι, Nασια....φιλια ελπιζω να μην ξεχασα καμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, μην ασχολείσαι και πολυ με το βάρος τους. Συνήθως υπάρχει μια απόκλιση και δεν είναι 100% ακριβής. Ασε που ΕΣΥ έχεις δίδυμα οπότε είναι διαφορετικά τα νούμερα .. Κι εγω στην αρχη προβληματιζομουν γιατί αλλα μου έστελναν τα newsleter κι αλλα μετρούσε ο γιατρός κι επαιρνα τηλ τον γιατρο συνεχεία και ρωτουσα γιατί είναι μικρο το μωρακι μου..

Αν ο γιατρός σου είναι ικανοποιημένος, μην αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φουσκίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθομαι στο μπαλκόνι μου τώρα και φυσάει ένα ωραίο αεράκι.........αλλά το σπίτι μέσα είναι....άστα να πάνε!!!!!!!!!

Νία μου νομίζω ότι είναι μια χαρά τα μωράκια σου.....αν σκεφτείς ότι είναι και δύο.....λες να τα βγάλεις κι εσύ μπαμπάτσικα σαν την δικιά μου???? Η μπεμπίκα μου στον β'επιπέδου, που ήμουν 21+6 ήταν 481γρμ. αλλά θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι γιατί ούτως ή άλλως οι υπέρηχοι έχουν απόκλιση κάποια γρμ. συν πλην!!!!! Στον β' επιπέδου που είχα κάνει στην κόρη μου και ήμουν 22+4 ήταν 570 γρμ. :shock::shock::shock::lol::lol:

Ηλιαννάκι μου ξεμπέρδεψες με την ουρολοίμωξη ε???? Ευτυχώς.......τώρα για το αιματάκι εγώ έχω ακούσει από πολλές γυναίκες να έχουν παρόμοια περιστατικά μέχρι τον τοκετό.....αφού ο μικρός είναι καλά μην στεναχωριέσαι! Ο γιατρός τί σου είπε?

Αγγελική μου τί καλά που έχεις κοντά σου την μανούλα σου τώρα!!! Θα μείνει μέχρι την γέννα????

Άννα Μαρία σουβλάκια ε? Γιάμι....μου άνοιξες την όρεξη κι έστειλα τον άντρα μου στην καντίνα για ένα βρώμικο :lol:

Μυριάκι μου καλά κάνεις και τα φορτώνεις στον κόκκορα.......κι εγώ μόνο όταν λείπει η μικρή βρίσκω ευκαιρία να κάνω μερικές δουλειές γιατί όταν είναι εδώ δεν με αφήνει να κάνω τίποτα!

Αναστασάκι μου πίστεψέ με το μόνο που ΔΕΝ θα σε απασχολεί την ώρα του τοκετού είναι αν βλέπει ο άντρας σου τα επίμαχα.......άσε που δεν βλέπουν και πολλά εκείνη την ώρα...εκτός από τον δικό μου τον περίεργο που έσκυβε για να δεί τί γίνεται, αλλά σκασίλα μου!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.....ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ 464ΓΡΑΜΑΡΙΑ Κ ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΡΕΛΑ....ΤΙΝ ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΑΠΛΩΣΑ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΑ Κ ΤΙΝ ΤΣΑΝΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΝΑ ΜΙΝ ΤΙΝ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΠΙΑΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΚΟΥΙΣΜΑ Κ ΣΦΟΥΓΓ.Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.Κ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ....ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άσε Μυριάκι μου είναι μεγάλη υπόθεση που την κρατάνε κάποιες μέρες οι δικοί μου (γιατί τα πεθερικά δεν βοηθάνε καθόλου πλέον...από Σεπτέμβρη που θα χαλαρώσουν με την ταβέρνα) γιατί όσο περισσότερο φουσκώνω τόσο πιο δυσκίνητη γίνομαι και πού να την κυνηγάω την ταλιμπάνα μου??????

Νία μου καληνύχτα!!!!!!!

Ηλιαννάκι πέρασε 12 η ώρα άρα επισήμως ξεκίνησαν τα γενέθλιά σου κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!! Να είσαι γερή, δυνατή και χαμογελαστή!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΡΗ Κ ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΤΙΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα υπναρουδες!!!!!Τι κανετε?

Ηλιανακι Χρονια Πολλα κοριτσι μου, να εισαι γερη πανω απο ολα και τα αλλα ερχονται!!!!Δεν εχει και πολυ ζεστη σημερα προς το παρον, καλα ειναι.Αλλα μια θαλασσιτσα θα την πηγαινα...αλλα ο υπναρας αντρας κοιμαται για τα καλα!!Θα παω να αγορασω πλαστικη πισινα και θα την βαλω στη βεραντα,θα κατεβασω και τις τεντες και θα αραξω μεσα :lol::lol:

Τι τρωτε σημερα?εγω βαριεμαι να μαγειρεψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις φίλες εγκυούλες!!!

Πως είστε σήμερα;

Ηλιαννάκι χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου!!Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τα ζουζουνάκια σου και τον αντρούλη σου!!!Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα και τον μικρό Χρηστάκο!!Διάβασα έφυγε η ουρολοίμωξη και πολύ χαίρομαι!Πως πας με το αιματάκι;

Αναστασάκο καλημέρα, καλή ιδέα η πισινούλα!!!Και εμένα μου φαίνεται ότι πάμε λίγο καλύτερα από ζέστη σήμερα…Άσε να μην το ματιάσω…Εμείς θα φάμε στη μαμά μου ευτυχώς κρέας με πατάτες γιατί δεν το έχω σήμερα με τίποτα το μαγείρεμα!!Τι κάνει το κοριτσάκι σου;

Νια μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!Χαίρομαι πολύ που τα περάσατε όμορφα!!Του χρόνου θα το γιορτάσετε με τα μπεμπάκια σας!!!!Τέλεια!!!!!Μην ανησυχείς καθόλου με το βάρος, μια χαρά είναι τα ζουζουνάκια σου!!!Εμένα την 22η εβδομάδα ήταν 550 γραμμαριάκια και τώρα που είμαι στην 28η διπλασιάστηκε το βάρος της!!Ρώτησα τον γιατρό γιατί μου φάνηκε λίγο (καλά τι περίμενα και εγώ….δεν το σχολιάζω…………….)και μου είπε ότι είναι μια χαρά αλλά επίσης ότι οι μετρήσεις αυτές έχουν και κάποια απόκλιση…Όλα καλά λοιπόν!!!

Muriamaki μου μην στεναχωριέσαι για τη δίαιτα και εμένα από την αρχή μου είχε κόψει και το αλάτι και τη ζάχαρη!!Παρόλο που δεν έχω κάποιο θέμα μου είπε ότι το αλάτι κάνει κατακράτηση και η ζάχαρη δεν μου προσφέρει κάτι. Τι να πω.….Το μόνο που με αφήνει να τρώω είναι φρούτα, γλυκά με τίποτα!!Βέβαια έχω τόσο χάλια στομάχι που και να με άφηνε τα φάω δεν θα μπορούσα…

Μην ανησυχείτε όμως σε λίγους μήνες θα τρώμε και θα πίνουμε από όλα!!

Εύη μου κουράστηκες πολύ καλό μου;Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!Οι πιπίλες της μικρής είναι απλά τέλειες!!!!!!!!

Αγγελική μου έχεις τη μανούλα;Να ξεκουραστείς τώρα κοριτσάκι μου!!!!!Όσο για τα φαγητά, τις δίαιτες και τις στερήσεις τα λες τέλεια!!!!Ποιο πετυχημένα δεν γίνεται για την ακρίβεια!!!!!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα μου πως είσαι;Τα κοριτσάκια σου;Ξεκουράστηκες χωρίς το κοριτσάκι σου ή τρελάθηκες στις δουλειές;

Άννα Μαρία πολύ ωραίο το χρωματάκι που θέλετε να βάψετε το παιδικό δωμάτιο!!!Καλά είναι δυνατόν να ξεκινάει η άδεια την 38η εβδομάδα;;

Κατερινούλα ελπίζω να χαλάρωσες στο πεντικιουρ σου!!Όσο για την ουρολοίμωξη υπομονή κοριτσάκι μου, θα περάσουμε διάφορα από ότι φαίνεται….

Κορίτσια μου αυτές τις μέρες έχω αρχίσει και βαραίνω πάρα πολύ.Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου…Ελπίζω να φταίει η ζέστη γιατί αν αρχίσω να πέφτω από τον 7ο αλίμονό μου!!

Titinaki,Miki,Girl,Μαρία (ελπίζω να μη ξεχνώ κάποια) σας στέλνω τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Ελπίζω να είστε καλα!

Εγω εκανα νανακια μέχρι τις έντεκα και το απολαυσα!

Πολυ ζέστη σήμερα ρε γμτ..ούτε θάλασσα δεν μπορω να πάω με τόση ζέστη..

Ηλιαννακι μου, χρόνια σου πολλα! Να ζήσεις, να τα εκατοστησεις κι όλα σου τα όνειρα και οι επιθυμίες σύντομα να γίνουν πραγματικότητα!

Πάω να ξυπνησω τον αντρουλη μου που κοιμαται σαν το βοδι ακόμα!

Θα μπω αργότερα, φιλία πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koykles ti kanete????????

hlianaki moy xronia polla kai kala oles oi eyxes soy na ginoyn pragmatikothta me to kalo to neo sas mellos............. @};-@};-@};-@};-@};-@};-:ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

shmera ekana kai egw doylitses kai molis kathisa axx kai twra tha kanw nyxakia kanena pilinkg+maska sto moytraki moy kai silk end pil sta podarakia ola mazi.......... ta exw afhsei me tis zestes alla shmera exw kai gamo to apogeyma opote prepei na ftiaxtw............xixixixixixi

apo fagaki kati proxeiro evala pitsoyla molis ston foyrno apo tis etoimes giati to brady exei kai trapezi opote tha fame pali...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????????τα νινακια μας πως ειναι????????

σας ευχαριστω πααααααααααααααρα πολυ μεσα απο την καρδια μου ολες κοριτσακια μου για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε καλα κ με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια κ οτι επιθυμειτε η καθεμια ξεχωριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

νασιουλα μου καλη μου φιλεναδα εισαι η πρωτη που με θυμηθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου γλυκο φιλη μου πως εισαι σημερα?????? η κοιλιτσα??????

αναστασια μου μια χαρα ιδεα ειναι αυτη με την πισινα!!!!!!!μηπως να την εβγαζα κ εγω απο την αποθηκη κ να μπαιναμε ολοι μεσα?????? :D:D:D:D ουτε να τρεχεις σε θαλασσα ουτε τιποτα!!!!!! :lol:;)

αννα μαρια πω πω στις 38 εβδομαδες η αδεια ειναι πολυ αργα....!!!τι να πεις....!!

τεντυ μου γλυκια μου πως εισαι?????? η μπεμπικα σου??????ευτυχως δεν ειδα παλι αιμα!!!!!!μακαρι να μην ξαναδω μεχρι το τελος!!!!!απο μαγειρεμα κ εγω μια απο τα ιδια, οτι μεγειρεψει η μαμα μου γιατι κουραγιο.....μηδεν!!!!

αγγελικουλα μου ευχαριστηθηκες υπνακο ε??μια χαρα ωραια ξεκουραστηκες!!!!!!πωςε εισαι???

νιακι μου χαιρομαι που περασατε ομορφα στο παρτακι του αντρουλη σου!!!!!!πολυ ωραια!!!!!!!

πως ειναι τα μικρακια σου?????

μην ανησυχεις μια χαρα ειναι τα νινακια καλη μου!!!!!!!

ευη μου, τι λες θα γεννησεις στο μαγαζι????? :lol::lol::lol::lol::lol: ξεκουρασου λιγο κοπελα μου!!!!!!!!

(αδυνατον το ξερω ομως..............πρεπει)!!!! ποιος μιλαει τωρα, χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

εμεις τα νεα μας τα ιδια, το βραδυ ειχαμε παει στο παζαρι (εχει παζαρι εδω απο της αγιας παρασκευης , ειναι η πολυουχος εδω ), καναμε μια βολτιτσα κανανε τα μικρα κουνιες κ μετα καθισαμε κ φαγαμε!!!!!ευτυχως που ηταν κ οι γονεις μου μαζι κ ειχαν τα παιδια (ο ενας το ενα κ ο αλλος το αλλο) εγω ειχα τοπν μπεμπη στην κοιλια!!χαχαχαχαχα!!

εν τω μεταξυ ο αντρας μου εχει πολυ πλακα σημερα, καθε φορα που με παιρνει τηλ (γιατι ειναι στη δουλεια δουλευει), μου λεει χρονια πολλα τραγουδακια κ αλλα τετοια!!!!!! :o:D:D:D:D;););););)

αχχχχχ κλεισαμε κ τα 26!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφαα :D

:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] ηλιαννακι μου να σε χαιρομαστεεε, να τα εκατοστησεις κουκλαρααα μου, να εχεις Ο,ΤΙ επιθυμεις ευχομαι ο,τι καλυτερο για τα παιδακια σου και τον αντρουλη σου και με το καλο να γεννηθει ο χρηστακος να γεμισετε κι αλλα χαμογελαα [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]:D πολυ χαρηκα που τελικα δενηταν τιποτα, ο γιατρος τι σου ειπε?

αννα μαρια μου οντως γιατι τοσο λιγο δινουν αδια? και μετα τον τοκετο ποσες βδομαδες δικαιουστε?

σημερα θα μαλωσουμε την ευη, ρρ τρελοκοριτσοο δεν μπορει να το αναλαβει καποιος αλλος το μαγαζι σε 2-3 βδομαδες δλδ τι θα κανειις?.. ααχ ααχ θα σε μαλωσουμεε..

μυριαμ ασε και εγω το μπανιο για να το καθαρισω ειναι το χειροτερο μου, ελπιζω να περασατε τελεια σημερα στην θαλασσισα, με πολλεεεεεες βουτιεες :lol:

νασιαα μου οσο λειπει η μικρη ξεκουρασου και εσυ λιγοοο :)

νια καλα να περασετε σημερα στον γαμοοο, καλο φαγοποτιι :lol::lol:

Δωρα,αναστασια,αγγελικακι,και μικι τα φιλιααα μου :D

εγω χθες το βραδυ το φερα στην κουβεντα και του ειπα την ανησυχια μου, οτι δηλαδη τον βλεπω πιο απομακρο, και μου πε πως δεν εχει να κανει με εμενα, και πως παντα θα ειμαι η γυναικα του ειτε με την κοιλουμπα ειτε οχιιι :oops::oops:[smilie=love4.gif][smilie=love3.gif] και πως γενικα συμβαινουν διαφορα και στην δουλεια, και για αυτο εχει πεσει και η δικια του ψιχολογια τελευταια..

αυταα μου ειπε και ναι μεν δεν χαρηκα που εχουν δυσκολιες στην δουλεια απο την αλλη δε πεταξα απο την χαρα μου που δεν ειχε κατι μαζι μου :y32b4::y32b4::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα κουκλιτσες μου!!!τι κανετε???πως πανε οι κοιλιτσες>??ηλιαννακι μου,χρονια σου πολλα, να τα εκατοστησεις και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το χρηστακο σου!!! :xO:-)O:-)[smilie=blob9.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=sign4.gif][smilie=wav.gif] !!!

αναστασια, τελεια η ιδεα με την πισινουλα!!!ουτε να τρεχεις μεσα στη ζεστη, ουτε τιποτα!!!

ευη μου οι πιπιλες ειναι τελειες!!!θελω κ εγω!!!απο που τις πηρες????το ιδιο τελειο κ το δωματιακι!!!με το καλο!!!!μαρακι, ειδες που τελικα δεν ειχε τιποτα ο αντρουλης σου!!!απλα οι ορμονες μαςτρελλαινονται κ νομιζουμε οτι κατι δεν παει καλα!!!νια μου,χαιρομαι που περασατε καλα!!!το ιδιο καναμε κ εμεις χτες που ειχε γενεθλια ο δικος μου αντρουλης!!!

δε θυμαμαι αλλα να σχολιασω κοριτσακια μου...τα φιλια μου κ στις υπολοιπες εγκυουλες!!!νασιουλα, κατερινα, τεντυ, μικι, αννα μαρια!!!!

α, κοριτσια την καμπυλη ποτε ακριβως την κανουμε???εσεις πως τα πατε με τα κιλα???εγω εχω φρικαρει!!ειμαι +8 και δε καταλαβαινω πως μπαινουν τα ατιμα αφου τρωω το ιδιο μεπριν!!!θα καταντησω τερας μου φαινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς είχαμε πάει στη μάνα μου και φάγαμε. Είχε μοσχαράκι ροσμπίφ (κάτι σαν κοκκινιστό) με μακαρόνια. Τώρα έφαγα κι ένα φρουτάκι, θα φάω και μετά καρπούζι, μήπως και με βοηθήσουν στη δυσκοιλιότητα, γιατί είμαι χάλια αυτές τις μέρες, αλλά δε βλέπω να γίνεται δουλειά πάλι...

Ηλιάννα, χρόνια πολλά σου εύχομαι! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι ποθείς!!!

Η άδεια που δικαιούμαι είναι 18 εβδομάδες, από τις οποίες οι έξι είναι με επίδομα από τις Κοινωνικές Ασφαλίσεις και όχι κανονικό μισθό. Το επίδομα είναι το 75% του μισθού, αλλά αν εισαι προστάτης οικογένειας παίρνεις περισσότερα, έως και το 90%. Θα προσπαθήσω να γραφτώ ως προστάτης οικογένειας, αφού είμαι, άλλωστε, αλλά το βρίσκω πάρα πολύ άδικο να μην παίρνουμε όλο το μισθό κανονικά. Κανονικά η άδεια ξεκινά στις 38 εβδομάδες, αλλά εγώ ζήτησα να ξεκινήσει στις 36 και μετά θα γυρίσω δύο εβδομάδες νωρίτερα. Και πάλι είναι λίγες νομίζω, εκτός κι αν τα παίξω κλεισμένη στο σπίτι με το μωρό και θέλω να αυτοπυροβοληθώ, οπότε καλό θα είναι να φύγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!!!

Πώς περάσατε την Κυριακή σας??????? Εγώ ολομόναχη....η μικρή στους γονείς μου (ούτε στο τηλέφωνο δεν έρχεται να μου μιλήσει το σκατό....κλάψ!!!!!! :(( ) και ο άντρας μου μόλις γύρισε από την δουλειά πήγε στην ταβέρνα να βοηθήσει και τους γονείς του (σάμπως και θα ακούσει καλή κουβέντα από αυτούς τους αχάριστους!!!!)

Έφαγα ένα παγωτάκι τώρα αλλά δεν ξέρω γιατί....με χάλασε λίγο.....

Έριξε και μια ωραία μπόρα το μεσημέρι αλλά δεν δρόσισε ΚΑΘΟΛΟΥ γμτ!!!!!!!!! Πότε θα χειμωνιάσει να ησυχάσω?????????????????????

Αναστασία αυτό με την πισίνα είναι πολύ καλή ιδέα αλλά αν δεν υπάρχει κήπος......πήραμε μία μεγάλη πισίνα πέρυσι για την κόρη μου με φουσκωτούς φοίνικες και φουσκωτά παιχνίδια που χωράνε και ενήλικες μέσα (μιλάμε για πισίνα υπερπαραγωγή!!!) αλλά ίσα που χωράει στο μπαλκόνι και ήταν μπελάς να την καθαρίζουμε οπότε δεν επιχειρήσαμε να την ξανανοίξουμε φέτος......

Teddy μου τί κάνετε μαμά και κόρη??????? Εγώ δεν μπορώ να πώ ότι ξεκουράστηκα ιδιαίτερα γιατί έκανα (πάλι τί κλασσικό πιά) ένα σωρό δουλειές........δεν φταίει μόνο η ζέστη που βαραίνουμε καλό μου, από δω και πέρα σαν αργοκίνητα καράβια θα πηγαίνουμε :lol::lol: αλλά έχει κι αυτό την γλύκα του!!!!!!

Αγγελική μου τί καλά που μπορείς κι ευχαριστιέσαι ύπνο!!!!!!!!Εγώ το έχω ξεχάσει το σπόρ......τα πρωινά με ξυπνάει με τα κοκκόρια η κόρη μου και ζητάει τοτ (τόστ) αλλά ακόμα κι όταν λείπει στην γιαγιά της και λέω να ξαπλώσω καμιά στάλα όλοι τότε θα θυμηθούν να με πάρουν τηλέφωνο (τόση γαϊδουριά πιά?????) και γενικά η ζέστη μ'έχει διαλύσει τόσο που δεν μπορώ να χαλαρώσω καθόλου!!!!

Νία μου καλά να περάσετε στον γάμο απόψε!!!!!

Ηλιαννάκι 26 ε?????? Πωπω σε περνάω 10 χρόνια!!!!!! Ούτε που θυμάμαι πώς ήμουν στα 26 :ymdaydream: ....ούπς τώρα θυμήθηκα :ymsigh: ...ήμουν αρραβωνιασμένη με το βλήμα (τον πρώην που λέγαμε :geek: ) :shock::shock::shock: Να τα εκατοστήσεις και πάλι και σου εύχομαι μόνο χαρές στην ζωή σου!!!!!!!

Μαράκι μου τί καλά που μιλήσατε με τον αντρούλη σου και λύθηκε η παρεξήγηση....είδες που αγχωνόσουν τζάμπα????? Είναι δυνατόν να ετοιμάζεστε να γίνετε γονείς για τρίτη φορά και να μην σε θέλει?????? Ζούμε περίεργες εποχές και όλοι είμαστε μόνιμα με το άγχος.....φυσικό είναι να στεναχωριέται ο άνθρωπος.....πάντως ότι και να συμβαίνει πιστέυω πώς πρέπει να τα συζητάμε όλα με τους άντρες μας ακόμα κι αν το θέμα είναι δυσάρεστο, μόνο έτσι βρίσκουμε λύσεις, δεν συμφωνείς?????? Άσε που εμείς ειδικά τώρα που οι ορμόνες χορεύουν γινόμαστε υπερευαίσθητες και το μυαλό φτιάχνει μυστήρια σενάρια :?

Βανεσάκι μου να χαίρεσαι κι εσύ τον αντρούλη σου για τα γενέθλιά του!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Άννα Μαρία τί χάλια σύστημα και το δικό σας........ακούς εκεί άδεια στις 38 εβδομάδες......δηλαδή κι εσύ μάλλον πάνω σε καμιά έδρα "παίζει" να γεννήσεις??????? :o

Μυριάκι μου πώς τα περάσατε σήμερα στην θάλασσα???? Πού πήγατε??? Χαλκιδική ή κάπου πιο κοντά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...