Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

καλημερα κουκλιτσες μου εγκυουλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????πως ειναι οι κοιλιτσες????????????

εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.το βραδυ ειδα για αλλη μια φορα παλι αιμα!!!!!! :(:(:(:(

πηρα τον γιατρο μου τηλ κ μου ειπε να κανω μια γενικη ουρων,εχω στειλει τον αντρα μου, για να δουμε παλι....!!!!!εντωμεταξυ εχω κ εναν πονο ψηλα στην κοιλια στο πανω μερος!!!!!

ουφφφφφφφφφφφφ παλι!!!!!!!!!!

το απογευμα θα εχω τα αποτελεσματα της γενικης!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

μυριαμακι μου να'σαι καλα κοπελα μου που αναψες κερακια!!!!!!!μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας κ να κραταμε γερα κ υγιεστατα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου γλυκο να χαιρεσε τον αντρουλη σου!!!!!!!!!με το καλο να ερθουν κ τα μωρακια σας να ολκληρωθει η ευτυχια σας!!!!!!!!

κατερινουλα ειδες μια χαρα ειναι το μπεμπακι!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!καλα ψωνια!!!!!

μαρακι μου γλυκια μου θα συμφωνησω κ εγω με τα κοριτσια,προσπαθησε να το συζητησετε με τον αντρουλη σου!!!!ευχομαι με τη συζητηση να ειναι ολα καλα!!!!!

φιλακια στην κοιλιτσα κ στα παιδακια σου!!!!!

νασιουλα μου πως εισαι καλη μου????????χαθηκες κ ανησυχησα γλυκια μου!!!!!!!!!! καλα εκανες κ μπηκες παλι, μας ελειψες!!!!!!!!!!!!!μη δινεις σημασια, εμεις σε θελουμε κ μας αρεσει πολυ η παρεα σου!!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου καλως ηρθες κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι που περασατε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου καλα να περασετε το σ/κ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οσο για το θηλαστορ εγω στην αρχη δεν ειχα παρει, ομως η αληθεια ειναι πως χρειαζεται(σε εμενα τουλαχιστον μου ηταν απαραιτητο)!!!!! κ το ηλεκτρικο ειναι καλυτερο απ'οτι το χειροκινητο, τα εχω δοκιμασει κ τα δυο!!!

φωτεινη μου ολα θα ειναι καλα με το αγορακι σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε τα νεακια σου!!!!!!!

αννα μαρια μια χαρα πολυ ομορφα μου ακουγονται τα χρωματα!!!!!!!!!!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!παω να ξαπλωσω τωρα, θα τα πουμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSIA MOU HRTHAME KAI EMEIS!!!!!!!!

AX EIDA STON YPNO MOU PALI OTI GENOUSA.......ALLA GENISA PARA POLY EYKOLA......O MIKROS HTAN ASPROUKIARIS SAN KAI EMENA XIXIXIXIXI KAI ZYGIZE LEEI4 KAI KATI..........APAPAPAPA AN EINAI DYNATON.......PWPW OMWS MIA ANAKOUFISH POU EIXA POU GENISA....XYPNISA ME ENA POLY OMORFO SYNAISTHIMA!!!!!!!ANTE NA TELEIWNWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!

HLIANAKI MOU HTAN KAI AYTO PALI????KSAPLWSE KORITSI MOU KAI MHN ANXONESE ELPIZW NA MHN EINAI KATI ANHSYXITIKO!!!!!!!oLA KALA NA PANE SOU EYXOMAI THA PERIMENOUME TA NEA SOU!!!!!!!!

ANNA MARIA MOU PISTEYW OTI KAI APLH SYRTARIERA NA PAREIS MIA XARA THA EISAI ME ENA STRWMATAKI APO EPANW!!!!!!!EXEI KAI MIA POLY WRAIA APLH ALLAXIERA KAI OIKONOMIKH STO IKEA VEVEA DEN EINAI SYRTARIERA AYT EDW DES...http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=30183

OSO GIA TO THILASTRO KAI EGW DEN XERW AMA THA TO XREIASTOUME SIGOURA GIA NA PARW GIAYTO TO EXW AFHSEI KAI VLEPOUME...MHN SAS ANXWNEI AYTO....ARGOTERA V LEPOUME...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, ελπίζω να μην είναι τίποτα το αίμα. Άλλες στις εγκυμοσύνες τους έχουν συνέχεια αίμα, και γεννάνε κανονικά και τα παιδιά είναι μια χαρά!

Χριστίνα, νομίζω θα αρκεστώ σε μια συρταριέρα, που θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο μέλλον ως κανονική συρταριέρα. Αλλά πριν μια βδομάδα που πήγαμε στο ΙΚΕΑ, είχε ελάχιστες συρταριέρες, και καμία στο χρώμα που τη θέλω. Ελπίζω να φέρουν κι άλλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki moy ante ftanei o kairos agapoyla ee??? se ligo den ua prolaveneis na mpeneis katholoy kai tha mas leileis polyyyyyyyyy.................

nasiaki moy erxome mallon savvato prwta o theos an tha eisai na vrethoyme tote kai oi treis teleia tha einai na gnwristoyme tha xarw poly kai mporei na erthoyme kai kamia voltoyla xalkidikh to skeftomaste............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφουλες ;)

πως ειστε σημερα?

δωρα μου καλωσορισες, ωραια η Λευκαδα, θα περασατε φαντασικα φανταζομαι :D

κατερινουλα καλα κανεις και εισαι χαρουμενη, να απολευσεις την εγκυμοσυνη σου χωρις αγχος και ανησυχεις :) οσο για το βαρος μην ανησυχεις αφου και ο γιατρος δεν ανησυχει, δεν χρειαζεται να σε απασχολειι :D

αναστασακι μου κορη τελικααα?γερη να ειναι ευχομαιι και θα γεμισετε το σπιτι με ροζ πραγματακια :D καλα σημερα απο τις 6 σηκωθηκεεες βρε τρελοκοριτσοο? :)

νασια τι σε στεναχωρησε κοριτσαραα μου? ο,τι και να ειναι οπως σου παν και τα κοριτσια να μην σε πτοεί, εμεις ειμαστε εδω :D

νια μου να τον χαιρεστε τον αντρολη σου ειμαι σιγουρη πως θα εκπλαγει και θα του αρεσειι πολυ πολυυ :D καλαα να περασετεεε :D

φωτεινη μου να μην ανησυχεις ολα τα μωρακια περνανε τετοιες φασεις.. περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατροο :)

ευη τι πιπιλιτσα ειναι αυτηη? δεν εχω δει κατι παρομοιοο :!:

μικι μου καλα να περασετε το τριημερο, για που το βαλατε? :D

αγγελικακι μου μην στεναχωριεσαι γι ειναι και το αγορακι σου χαρουμενο.. οτι και αν περνατε να σκευτεσαι τον μικρουλη σου και πως σε λιγο καρο θα τον εχεις αγκαλιτσα, και να ξαναχαμογελας..

δεν εχω λογια να σε ευχαριστησω για τα χθεσινα, εισαι πραγματικα καταπληκτικη :D:D

ωραια τα χρωματα αννα μαρια αυτο το μωβακι μου ακουγεται πολυ ωραιο.. οσο για την αλλαξιερα συμφωνω απολυτα μαζι σου , να παρεις μια συρταριερα που αφενός εχει περισσοτερο αποθηκευτικο χωρο απο μια κοινη αλλαξιερα και αφετέρου θα την χρησιμοποιησετε και οταν μεγαλωσει ο μπομπιρας! μπανακι ενα απλο πλαστικο εγω ειχα παντα με μεγαλο σφουγγαρι και μια χαρα ειμασταν στο μπανιο!

ηλιαννακι μου τι εγινε βρε κοριτσακι?περιμενουμε νεα σου το συντομοτεροοο, μην μας ξεχασεις :(

χριστιναα ειδες που δεν λεω μονο εγω οτι εισαιι μοντελοοο????? :lol:

μπηκες στην 35η? ποιος σε ποιανειιιιιιιιιιιιιιιιιιι! :D:D

Σας ευχαριστω και ολες μεσα απο την καρδια μου για τις συμβουλες σας, πολυ σωστα ειπατε πως πρεπει να το συζητησουμε απλα και εγω μεσα στην αναμπουμπουλα με τα παιδια με την εγκυμοσυνη.. :? θα το φερω το θεμα και ελπιζω να με καταλαβειι :)

ρρ κοριτσια η λενα που ειναι?(μαιμουδακι νομιζω ειχε ψευδωνυμο?,δεν ειμαι σιγουρη!)

και εμεις με το αγγελικακι μπηκαμε στην 29η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, ο Ανδρέας είναι ατακτούλης! Όλο αταξίες κάνει εκεί μέσα! Απορώ πότε κοιμάται! Αν και, φαντάζομαι, θα κλωτσάει και θα κινείται και στον ύπνο του. Καλά, όταν βγει τι θα κάνει;

Α, δε σας είπα: θα βάψουμε τα υπνοδωμάτια. Το δικό μας θα το κάνουμε απαλό γκρι με έναν τοίχο μπλε, το γραφείο απαλό παστέλ μωβ, με πιο πολύ μπλε μέσα παρά κόκκινο και το παιδικό ένα απαλό κιτρινάκι. Σκέφτομαι αν πρέπει να βάψω και τα ταβάνια, γιατί μου φαίνεται ότι θα είναι πολύ πασαλειμμένο αν κάνουμε και τα ταβάνια. Πώς σας φαίνονται τα χρώματα;

mia xara akoygonte ta xrwmatakia soy anna maria moy .......na prosexeis omws na mhn koyrasteis ee???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΖΕΣΤΑΙΝΕΣΤΕ Ε?Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ....ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ Κ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ Κ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜΙΕΣ ΝΑ ΦΑΜΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΥΣΑΞΕΙ ΤΙΣ ΠΕΙΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΙ ΝΗΣΤΙΚΙΑ.ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΑΙΜΑ Κ ΤΟ ΥΓΡΟ ΤΟ ΗΠΙΑ ΜΙΑ Κ ΕΞΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΑΗΔΙΑ ΟΥΤΕ ΦΟΒΕΡΟ ΦΥΣΙΚΑ....ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΓΛΥΚΟΖΗ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ?ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΗΠΩΣ?ΘΑΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΗΛΙΑΝΑ ΘΑ ΣΕ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΜΑΛΛΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.....

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΙΑΛΗ ΠΙΠΙΛΑ Ε?ΤΥΧΕΡΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!!ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΣΤΕΠΟΛΥ...ΠΡΟΣΕΧΕ!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ!!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου όμορφα, ήρθα κι εγω!

Μίκι μου, δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνω με τον αποστειρωτη,δεν έχω βρει και τίποτα οικονομικό. Το πιο φθηνό που βρήκα ήταν 99€ αλλα ακόμα δεν πήγα σε πολλα μαγαζιά!

Άννα Μαρία, εγω δεν εΙμαι πολυ του μπλε και μωβ.. Τα χρώματα που έχω στο σπίτι είναι κόκκινο και ασπρόμαυρη ταπετσαρια,και μαγκνολια, για παιδικό εγω σκέφτομαι το γαλάζιο μπεμπε σε συνδιασμο με μπεζ-ζαχαρι και λευκά επιπλακια. Για αλλαξιερα δεν το συζητώ. Θα πάρω μια συρταριερα απο το ικεα, λευκή και θα βάλω πάνω το στρωματακι της αλλαξιερας. Δεν μου αρέσει αυτο το επιπλακι που έχει αλλαξιερα και μπανακι μαζι γιατί είναι ογκολιθος και δεν βολεύει..πάντως αν ενδιαφέρει, είδα στα cxc toys επιπλακι που είναι συρταριερα και αλλαξιερα απο πάνω κι έχει ένα σύστημα που έχει και το μπανακι πάνω..κάπου στα 200€ νομίζω. Καλη τιμη πάντως ..

Μαρακι μου, κλείσαμε την 29 η εβδομάδα και μπαίνουμε τριακοστη! Ξεπερναμε το ψυχολογικό φράγμα των 20-29 βδομαδων..κι όσο για χθες απλά να σου πω ότι ούτε εγω ήμουν καλα κι συν τοις άλλους κι εγω τα ίδια περνάω οπότε κρατά με να σε κρατώ να ανέβουμε το βουνό.. Group therapy ...

Πάντως όλα μέσα στο μυαλό είναι..

Εγω αυτο που προσπαθω να κάνω είναι να περνώ δύναμη απο το μωρακι μου που τοσο λαχταρω και λέω στον εαυτο μου ότι αυτο που θέλω θα το πετύχω.έχω την δύναμη και μπορω!κι ΕΣΥ και όλες μας μπορούμε να κάνουμε τα παντα!και ξέρετε γιατί? επειδή είμαστε γυνΑικες και είμαστε πολυ δυνατές!

Ας κάνουμε υπομονη μέχρι να γεννησουμε και θα αλλάξουν όλα μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαααα καλε τη ζεστη..πωπωωωω...Ηλιαννακη μου παλι μωρε...πωπω...τι τρελομπεμπη εχεις εσυ???Ολο σε παιδευει...Μαρακι μου ειμαι σιγουρη οτι ολα μια χαρα θα ειναι με τον αντρουλη σου...κοριτσια οσο αναφορα το θηλαστρο εγω λεω να γεννησετε με το καλο να δειτε αν θα παρετε..στο γιο μου δεν ειχα αλλα δεν θηλασα και πολυ μονο 2 μηνες οποτε δεν χρειαστικα..τωρα λεω να περιμενω να δω αν θα μπορεσω και αν τελικα τα καταφερω τοτε να παρω..ουτως η αλλιως μεχρι και στο φαρμακειο βρισκεις οποτε ανα πασα στιγμη μπορουμε να αγορασουμε...εγω θα παρω το ηλεκτρικο της medela το μεσαιο ομως με τα 70 ευρω γιατι εχει και ενα με 150 ευρω..οσο για θερμαντηρα μου πηρε δωρο η αδερφη μου απο το Λητω ενα με τη hello kitty στο γιο μου παλι δεν ειχα αλλα ηταν παιδεμα...ζετανε γαλα κρυωνε γαλα..τουλαχιστον αυτο το κανει οσο πρεπει σε θερμοκρασια..για μπανακι αλλαξιερα τι να σας πω..αλλες τις βολεψε αλλες οχι..εμενα εχει η κουνια αλλαξιερα η οποια με ειχε βολεψει πολυ...οσο για το μπανακι ειχα παρει ενα απλο που το εβαζες σε βαση αλλα μετα αντε να το βαλεις καπου τελικα καποια στιγμη το ειχα πανω στην ντουλαπα του μπανιου και επεσε και παραλιγο να μου σπασει το κεφαλι...τελικα εσπασε το μπανακι και το πεταξαμε και τωρα τελικα θα αγορασω το flexibath απο το Μαρια-Εβιτα που κλεινει και το βαζεις οπου θες και το παιρνεις και μαζι σου εχω παρει και ενα σφουγγαρι απο τα τζαμπο να ξαπλωνει το παιδι επανω το οποιο και αυτο με ειχε βολεψει τρελα απλα θελει αλλαγει καθε τοσο..οσο για τα μπιμπερο Μυριαμ μια χαρα εχεις περιμενε να δεις αν θα θηλασεις ...αν οχι τοτε να παρεις και αλλα..ειδικα τα ΝΥΚ τα βρισκεις παντου..φαρμακεια σουπερ μαρκετ μαγαζια με βρεφικα...οποτε μην ανησυχεις....σας βαζω και φωτο απο τις 2 πιπιλες..ευτυχως που δεν ειναι ιδιες..χαχαχα...και σας βαζω και απο τον θερμαντηρα..αυτααα φιλακια πολλααα

post-1349-13873937445874_thumb.jpg

post-1349-13873937446001_thumb.jpg

post-1349-13873937446126_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evaki teleies oi pipils me to kalo na thn valei h mikrh mila: :D:D:D:D:D tha einai mia mikrh kyria me ta swarofski ths :P:P:P:P

emeis koritsia twra se ligaki tha synarmologisoume to krevataki tou mwrou!!!!!!yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D:D:D tha sa valw fwto ennoeite argoteraaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς είχαμε δυόμιση ώρες διακοπή ρεύματος, από τις δυόμιση μέχρι τις πέντε. Ευτυχώς φυσούσε κάπως και δεν ήταν άσχημα! Διάβασα, έκανα μερικές δουλίτσες, ούτε που το κατάλαβα! Μόνο ο άντρας μου χτυπιέται, γιατί παίζει κάτι ονλάιν παιχνίδια (ο μπέμπης).

Νία, τι να κουραστώ καλέ; Εγώ θα τα βάψω; Ο ελαιοχρωματιστής θα τα βάψει, και τη μετακίνηση των επίπλων θα την κάνουν με τον άντρα μου! Μόνο που μετά θα πρέπει να ξαναβάλω τα βιβλία στις βιβλιοθήκες, αλλά είναι και μια ευκαιρία να τις καθαρίσουμε επιτέλους!!!

Αγγελική, εμείς το διαμέρισμα το πήραμε έτοιμο, και είναι όλο βαμμένο στο ίδιο χρώμα, ένα ασπροκρέμ. Όταν το πήραμε, πριν από ένα χρόνο, είχαμε δώσει όοολα μας τα λεφτά σε προκαταβολές, μεταβιβαστικά, υποθηκευτικά, κάποια έπιπλα και συσκευές, οπότε λεφτά για βάψιμο δεν είχαμε. Έτσι είναι όλο το σπίτι ασπροκρέμ ακόμα! Τώρα είπαμε να βάψουμε τα τρία υπνοδωμάτια, και μετά βλέπουμε για σαλόνι κ.λπ.

Όσο για το παιδικό, μου αρέσουν πολύ τα λευκά έπιπλα, αλλά νομίζω να είναι πολύ ξεπλυμμένο, με απαλό κίτρινο στους τοίχους και λευκά έπιπλα. Η κούνια που έχουμε είναι ανοιχτό χρώμα ξύλου, σαν μελί κάπως. Ελπίζω να βρω κάτι παρόμοιο σε συρταριέρα. Επίσης, έχω και μια βιβλιοθήκη που την είχα παιδί και τώρα είναι στο πατρικό μου, και σκέφτομαι να τη βάλω στο παιδικό και να τη γεμίσω με παιδικά βιβλία (να έχει κάτι να διαβάζει το νεογέννητο, τι θα κάνει όλη μέρα; :P), αλλά είναι σε πιο σκούρο καφέ και είναι και λουστραρισμένη και θα είναι δύσκολο να βαφτεί...

Εύη, τέλεια τα πραγματάκια σας! Εμένα θήλαστρο μου είπε ότι θα μου δανείσει μια φίλη μου το δικό της, οπότε δε θα αγοράσω.

Όντως ρε παιδιά, η Λένα τι έχει απογίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα καλυτερα αμα σου δωσουν θηλαστρο Αννα Μαρια μου γιατι ποσο θα το χρειαστουμε??και μετα θα παει ντουλαπι....ουφ εκανα μπανακι και εφτιαξα κεκακι με τον Χριστοφορινο...και καθομαι και βλεπω ειδησεις στο σταρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titιnaki σπεσιαλ η κουνια.Πες μου λιγο τα καγκελα ειναι σταθερα?Σημερα κοιτουσα να παρω μια ιδεα και δε ξερω τι να διαλεξω!Με το καλο να κοιμαται το μωρακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LEIPEI H KOUNOUPIERA MAS AKOMA DEN EXEI PLHTHEI KAI EINAI APO ALLH PROIKA THA EXEI ALLO SXEDIO PANW ALLA DEN PEIRAZEI....... :P:P:P:P

THA PAW NA PARW KAI ALLA AYTOKOLITAKIA NA VALW MOU FENONTE POLY LIGA!!!!!!

EYXARISTW POLY KORITSIAAAAAA

ANASTASIA MOU NAI EINAI STATHERA TA KAGELA....NOMIZW PWS EINAI KALYTERA NA EINAI STATHERA...MONO ARGOTERA POU THA EINAI PIO KATW TO STRWMA THA PIASTEI LIGO H MESH ALLA ENTAXEI...SYNITHEIA EINAI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?

Η ΛΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΣΩ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ Κ ΤΙΝ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΜΕΤΑ...ΟΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΖΕΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΜΑ Η ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΨΩ ΤΙΝ ΣΑΛΟΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΜΟΝ ΑΠΑΛΟ Κ ΤΟ ΠΑΔΙΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΛΛΟΝ....ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΗΛΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΜΠΟΓΙΕΣ.Κ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ....ΤΟ ΛΕΥΚΟ Κ ΤΟ ΜΠΕΖ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΙΘΙΣΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙΣ....ΠΡΙΓΚΗΠΗΣΑ!!!!!!ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ Κ ΑΠΟ ΠΟΥ?ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ Κ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΑ Ε?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΝΑΤΙΝ ΧΑΡΕΙ!!!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΧΑΡΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΡΙΑΚΑ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ.....

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ

0 = 86

60= 141 ΦΤ 120-170

120=127 ΦΤ 70-120 ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΗΧΙΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΓΛΥΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΨΩΜΙ ΚΛΠ.ΟΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Κ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΟΛΟ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΤΡΟΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΟΨΩ ΠΙΑ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΜΕ ΣΤΗΛΕΙ ΣΕ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ ΕΙΠΕ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΖΑΧΑΡΟΜΕΤΡΟ Κ ΤΑΙΝΙΕΣ Κ ΝΑ ΜΕΤΡΙΕΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΟΥΦ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ.....ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ?

ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΩΝ 75ΓΡΑΜΑΡΙΩΝ Κ 3 ΛΗΨΕΙΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki κατι τετοιο σκεφτομαι κι εγω να παρω το οποιο μετα εχει προσθετα και γινεται κανονικο μονο κρεβατι!Μονο το στρωμα αγοραζεις μετα!

Μιριαμ μην στεναχωριεσαι, καλυτερα να το εχεις ελεγχωμενο παρα να σε τρωει το αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...