Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Εμεις μια χαρα ειμαστε χαλαροι παρα πολυ χωρις καθολου αγχος!!!!!!!!!Με εχει πιασει μια αναισθησια αλλο πραγμα..βασικα ακομη δεν εχω πιστεψει οτι αυτη η μεγαλη στιγμη εχει ερθει κ για μενα...ισως να με πιασει το πρωι το αγχος..θα δειξει!!!Ο μικρουλης ειναι πολυ ζωηρος!!!!!!

Χτες πηγαμε στο γαμο κ αν κ αι κουραστηκα περασαμε πολυ καλα!!!Σημερα δεν καταφεραμε να παμε για μπανακι δυστυχως ξυπνησαμε αργουτσικα κ Κυριακατικα γινεται ο πανικος εδω οποτε αραξαμε στην μαμα μου!!!!Εγω ρωτησα τον γιατρο προχτες κ μου επετρεε τα μπανια αομη κ τωρα τελ μερες!!!

Εφταξε μια γαριδομακαροναδα ο αντρας μου κ φαγαμε την ευχαριστηθηκα κ αυτη!!!!

Τωρα θα μπω για μπανακι θα βαλω κ τα τελ πραγματα του νεσεσερ και ολα ετοιμα για την αυριανη μερα!!!!!!!

Σας ευχαριστω ολες γι αυτο το ομορφο ταξιδι ολο τον καιρο!!!!!!!!Θα ενημερωσω αυριο..και μολις επιστρεψουμε με το καλο σπιτι μας θα πουμε κ τις λεπτομερειες!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααα πολλααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινα μου να ερθει με το καλο το μωρο σου,να το χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις γιατι ξερω οτι περασες αρκετα ωσπου να φτασεις εδω.φιλια πολλα καλη μου κ ευχομαι τα καλυτεροτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κυρίες φουσκίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε...........

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα....ξυπνησα πρωι γιατι με επιασε μια πεινααα...αλλα απο την αλλη τι να φαω πρωινιατικα ..πρεπει να πιω και το χαπι...δεν πηρα τη γιατρο...εχω και ενα θεμα να μην την ζαλιζω...μετα απο αυτα εν ξαναειδα τιποτα για αυτο και δεν την πηρα..αν ξαναδω θα παρω αλλιως λεω να περιμενω μεχρι την παρασκευη που παω για Ντοπλερ...ρε κοριτσια το σπιτι μου ειναι ΒΟΜΒΑ,...ελεος...πας να κανεις ενα βαψιμο σε δωματιο και πρεπει να μετακομισεις οολο το σπιτι...τι χαλια...ασε που ολο και καπου εχει κρυμενη σκονη....αχχχχ..βαχχχ...τουλαχιστον το δικο μας τελειωσε βαλαμε και τα επιπλα και σημερα ξεκιναει το παιδικο...το σαλονι εχει γεμισει παιχνιδια κουρτινοξυλα χαμος λεμεεε..Κατεριναααα εφτασε η μεγαλη στιγμη!!!ΑΧ τι καλααα...να πω οτι δεν ζηλευω???δεν μπορωωω....θελω και εγω να τελειωωνωωω..πλεον αισθανομαι πολυ βαρια...και ας ειμαι σατα +5 κιλα ρε παιδια η κοιλια μου εχει πολυ βαρος...παω προς τα μπρος...τι αλλα νεα οι υπολοιπες...καλε τι ωραια που ειναι το πρωι..εχει δροσια και δεν με πειραζει ο υπολογιστης...κριμα πυ δεν θα κατσω γιατι πρεπει να παω μαγαζι...να παω σε κατι τραπεζες..να βαολω και τα λευτα για την προικα..αυριο λεει θα την εχω...μακαρι γιατι ειμαι και λιγο ανυπομονη...χιχιχιχ...φιλακια κοριτισια καλη μερα να εχετε...καλημερα Πηνελοπηηη φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Εύη μου!!!!!!!!!!!!!

Προσοχή μη μου κουραστείς φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!

Κι εμείς προχωρήσαμε λιγάκι τις δουλειές μας στο σπίτι.........

Αλλά δεν ξέρω γιατί.......... από χθες μου έχει καρφωθεί πως δεν θα προφτάσουμε τελικά............

Πως ξεκινήσαμε τελευταία στιγμή & πανικόβλητοι θα τρέχουμε........

Δεν πειράζει!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ δεν πρόκειται να κάτσω να σκάσω...... η πίεση μου ευτυχώς είναι καλή...... έχω πανικοβληθεί από το άγχος μου κι όλο την ελέγχω...... αλλά Δόξα Τω Θεώ είναι super!!!!!!!

Εγώ του εξηγήθηκα του μπαμπάκα μας.............

Εάν με πιάσουνε πόνοι & μπω στο Μαιευτήριο (γιατί ο μπέμπης δεν πρόκειται να μας ρωτήσει το πότε θα έρθει βέβαια!!!!!!)...... εκείνος θα τρέχει να μου πάρει σουτιέν θηλασμού........ εκείνος θα τρέχει να μου πάρει σερβιέτες λοχείας....... και σαφώς....... οι αλλαγές στο δωμάτιο....... δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουνε!!!!!!

Και χθες μαθαίνω και το άλλο...... να συμμαζέψουμε πρώτα το σπίτι, λέει, μετά θα κάνουμε την ανακαίνιση-μόνωση-βάψιμο..... κι ότι αύριο δε γίνεται να πάμε στα μαγαζιά για σουτιέν θηλασμού.... έχει κανονίσει κάτι άλλο & δεν ξέρει εάν μπορεί να το ακυρώσει..... καλάάάάά!!!!!!!

Αϊ καλάάάάάά!!!!!!!!!!!!!!! Θα γεννήσω πρώτα δλδ.!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειράζει!!!!!!!!! Ας προσέχαμε!!!!!!! Δε θα κάτσω να σκάσω!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ μίλησα κι ελάλησα!!!!!!!!!!!!

Τώρα το πρωί κλείνω και τη βαλίτσα..... με ότι.... τέλος πάντων έχω ...... κι αναμένω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααα...εδω ειμαστε κ εμεις...πηγαμε το πρωι σχολειο,εριξα τωρα κ ενα σφουγγαρισματακι κ τωρα θελω επειγοντως φραπε...κ δεν βρισκω καμια...μαλλον μονη μου θα το πιω...θα ειχα κ παρεουλα τον αντρα μου σημερα μια κ εχουν απεργια αλλα πηγαν στην συγκεντρωση κποιος ξερει ποτε θα ξεμπερδεψουν...ελπιζω να μην ειναι πτωμα κ να μας παει για μπανιο....

πιπιτσα χαλαρα...εφοσον ολα ειναι ετοιμα αυτα ακομα κ την τελευταια στιγμη γινονται...σε καταλαβανω γιατι κ εγω δεν θελω να αφηνω εκρεμμμοτητες...μια κ το ανεφερα για το ληξιαρχειο θελει πιστοπ.οικογ.καταστασης ή γαμου :?::?: θα βγαλω κ απο τα δυο να εχω μαλλον.

ευη κακωε δεν πηρες τηλ την γιατρο...δεν παιζουμε με αυτα κ αλλωστε γιαυτο ειναι οι γιατροι για να τους ζαλιζουμε...αλλωστε εσυ που εχεις θεμα με τις συσπασεις δεν πρεπει να τα αφηνεις κατι τετοιο...μην περιμενεις την παρασκευη κ παρε τουλαχιστον τηλ...

κατερινακι με το καλο κ παλι...σιγουρα τωρα θα σε εχουν παρει μεσα!!!καλη επιτυχια!!!!

μα που πηγαν ολες σημερα :?:?:? που να γεννησουν κ ολες του ιουλιου...σαν την καλαμια με βλεπω :lol::lol::( καλε θελω παρουουουουουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκες μου καλημερα!!!Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω καθολου!!Περναμε ποοοολυ δυσκολα τις τελευταιες μερες.Σημερα εχουμε παιδιατρο,ελπιζω να λυσουμε πολλες αποριες μας κ να ηρεμησουμε λιγο.

Εσεις πως ειστε?Ειχαμε αλλα γεννητουρια?Το Κατερινακι μας ξερω οτι γενναει σημερα,αλλα μεχρι εκει φτανει η ενημερωση μου :(

Σας φιλω κ ελπιζω καποια στιγμη να προλαβω τα νεα σας!!

Πηνελοπη Ευακι κ Μιχαελα μου πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεερα σοφακι...αρχισαν οι μικρες κ κανουν ζορια...υπομονη κοριτσι μου εις διπλουν...σιγουρα μολις περασει το πρωτο τριμηνο θα στρωσουν τα πραγματα κ θα ηρεμησετε ολοι...ελπιζω τουλαχιστον να εχεις βοηθεια...

απο γεννητουρια...σημερα η κατερινα...μετα περιμενουμε στις 28 την αννα κ τελος του μηνα στις 30 την νικολ...τα απροοπτα σιγουρα θα υπαρχουν...κ σιγουρα μεχρι το τελος θα ειναι κ η συμπεθερα μου...την αλλη βδομαδα δεν θα προλαβαινουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααα!

μιχαελλα μου τι κανεις;πρωινη πρωινη σημερα;

σοφακι μου μη μου στενοχωριεσαι.ειναι λιγο δυσκολα τωρα στην αρχη με τα διδυμακια,κ εγω το περιμενω,αλλα θα περασει που θα παει.μολις κλεισουν 3μηνο θα ηρεμησουν.ετσι ειναι με τα διδυμακια.στην αρχη ειναι πολυ ζορικα,αλλα ας ειναι καλα τα μωρακια μας κ ας κουραστουμε κ λιγο ε;εχεις καθολου βοηθεια;εγω εχω επιστρατευσει ηδη μαμα κ θεια.τελικα βρηκα κ πηρα κ αλλα φοραμκια κτλ.οποτε μην εχεις το νου σου για μενα. :D

πιπιτσα καλη μου αυτα ειναι ψιλοπραγματακια που ομως πρεπει να παρθουν γιατι τις πρωτες μερες που θα γεννησεις δε θα μπορειτε να τρεχετε για σερβιετες κ σουτιεν.γιατι δε στελνεις μια φιλη σου να στα παρει;να ησυχασεις κ εσυ δηλ

νικη σε πλακωσε το σεντονι;

σα να αδειασε το φορουμ.που θα παει θα γεννησουμε ολες κ μολις ξεπεταξουν τα νινακια θα επανερθουμε ολες ;)

κ εγω τωρα ξυπνησα.εφυγε ο αντρας μου δρομολογιο κερκυρα στις 2 κ ξυπνησα κ μετα ξανακοιμηθηκα στις 5.30 :?:?:?:?:?:?

θελω τωρα να παω να ξαποτριχωθω,να λουστω,να γινω λιγο ανθρωπος παλι.κ πως βαριεμαι.

ευτυχως δεν εχει ακομα πολλη ζεστη

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααα!Τι κανετε;Ευτυχως σημερα φυσαει λιγο!Κοιμηθηκα απο τος 12 μεχρι τις 9μιση,το ευχαριστηθηκα!Ευτυχως εχει 2-3 μερες που κοιμαμαι πολυ καλα και ξεκουραζομαι.Γιατι πιο πριν το ματι ανοιγε στις 7 και μετα νυσταζα ολη μερα...Εφαγα το τοστακι μου και πηρα το γιουτοπαρ.Θα περιμςνω να περασει καμια ωριτσα για να φτιαξω το φραπεδακι μου,μην με πειραξει.

Κατερινακι ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!Σε λιγη ωρα θα κρατας το μωρακι σου αγκαλια! :D

Νικολ μου,εμαθες και εσυ ημερομηνια!Λιγες μερες εμειναν,με το καλο!

Ευη κακως δεν πηρες τον γιατρο σου!!!Αυτη ειναι η δουλεια τους,να μας ακουν!Εγω την δικη μου την παιρνω τηλ.με το παραμικρο και δεν με νοιαζει.Εχω το κεφαλι μου ησυχο!Και φυσικα παντα με ακουει και μου λεει τι να κανω. ;)

Οσο για το σπιτι,πονεμενη ιστορια...Προχθες βαλαμε τα φωτιστικα και ξαναεγινε χαλια...Η καθαριστρια αποδειχτηκε ΑΧΡΗΣΤΗ :evil: οποτε αποφασισαμε με τον αντρα μου να κανουμε μονοι μας την γενικη,σιγα σιγα.Πρεπει να καθαρισουμε το δωματιο του μωρου,γιατι το εχουμε αδειασει και οοοολα τα πραγματα ειναι μεσα στο γραφειο του αντρα μου!Αποθηκη εχει γινει!Θα ξεκινησουμε το απογευμα!

Πιπιτσα καλα θα κανετε και δεν θα φερετε τελικα μαστορους.Ειναι πολυ αργα πια για τετοιες δουλειες,μπορει να γεννησεις ανα πασα στιγμη.Δεν γινεται να ειναι το σπιτι μεσα στην σκονη και στα μπαζα!

Μιχαελα καλημερα!Δεν θα γεννησουμε ολες Ιουλιο καλε,μην φοβασαι! :lol: Τον αλλο μηνα πια! :lol:

Σοφακι,ακομα εχουν πονακια οι μικρες σου;Περαστικα τους!

Καλημερα Αννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;

εμεις καλα..

κατερινακη;;;..μπορει και να εχεις γεννησει μεχρι τωρα....να σου ζησει!!!!

Πηγαμε προι προι στο νοσοκομειο..τον Χριστοφορο κατι τον τσιμπισε στοματι και πριστηκε σε βαθμο που εχει κλεισει τελειως..αφιστε τα...

μας γραψανε αλοιφη και τη βαζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νικη κ αννα.....εγω τελικα εκανα το φραπεδακι μου κ ανεβηκα λιγο πανω στην πεθερα μου να παιξω με την ανηψια μου...τωρα ελω να παω κ για ψωμι κ βαριεμαι...σημερα πολλη τεμπελιτιδα...

κ εχει κ μια ζεστη αλλο πραγμα...κ ειναι ακομα πρωι :?:?:?

νικη εγω παλι δεν μπορω να κοιμηθω τις τελευταιες μερες...ολο μετα τις 2 με πιανει ο υπνος...χθες στις 1.30 μπηκα για ντους κ μετα κοιμηθηκα μονο με το βρακι...κ ο ανεμιστηρ δουλευε ολη νυχτα...κ πανω που πηγε να με πιασει ο υπνος..αρχισε τα ροχαλητα ο αντρας μου :evil::evil: ρε κοριτσια βρειτε κανενα κολπο να τον διωξω απο το κρεβατι :D:D:D.το πρωι ξυπνησα μεσα στον ιδρωτα....

πωπω αννα κ εγω θελω να ξυριστω απο κατω κ ολο το αναβαλω...τα ειχα κανει πριν κανενα μηνα κ τωρα μονο τα γυρω γυρω...ισα ισα για την θαλασσα...θελει ομως να προμηθευτω με καλα ξυραφια γιατι προβλεπεται χαος :lol::lol::lol: κ ειπα θα τα κανω πιο συχνα τωρα αλλα οτνα μπαινω για μπανιο κατι τετοια με κουραζουν κ ζεστενομαι...τα απολυτως απαραιτητα μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα καλημερα!Περαστικα στον Χριστοφορο!Τι τον τσιμπησε;Πως ειναι τωρα;

Που ειστε ολες καλεεεε;;;Χαθηκατε;Μονη μου θα τον πιω τον καφε; :( Χρυσα μαζι θα τον πιουμε,οι δυο μας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειμαι κ εγω εδω :D:D:D πηγα κ πηρα το ψωμι μου....περαστικα σας χρυσα..απο κουνουπι τελικα :?::?: φετος πολλα παιδακια ξερω που εχουν κανει πληγες απο τα κουνουπια...να φανταστειτε η δικια μου φετος ειναι η πρωτη φορα που παραπονιεται οτι την τσιμπανε...κ φοραμε κ φαρμακο...τι να πω :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa

ti kanete?

emeis mia xara!xathikame liges merres giati eimastan sthn mama mou k den eixa dunatothta na mpw..eixe kapoio [roblhma h sundesh ths :evil::evil::evil:

eimaste kala omws doksa to theo k megalwnoume

shmera perimenw to krebataki allla tha filotimithei o filos na to ferei den kserw..???...anaibhkame k sto kentro shmera giati hrthe h manoula mou k phrame brakia gia thn klinikh k dwrakia gia ton mpemph..xrusafika gia ekeinon k ena roloi gia mena..tha mou ta dwsoun meta thn genna me to kaloo!

pipitsa mou biasteite giati tha trexete k den tha ftanete sto telos..kane ton antra sou na to katalabei!

apo zesth pws pate?zestaineste?egw paaaraaa polu omws..eutuxws gurisa spitaki mou k exei perissoterh drosia apo ths mamas mou alla k pali eimai mouskema..olh mera mesa sto ntouz eimai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ρε συ Μιχαελλα...χαλη μαυρο..

ολη την ωρα τον πασαλειβω με αντικουνουπικες αλοιφες κλπ...

ειναι αλλεργικος μαλλων και τρεμω μη τυχων τον τσιιμπισει και καμια μελισσα

Νικη μου σπιτι ειμαστε τωρα...τι να τον κανουν στο νοσοκομειο...

αχ...ετσι ειναι τα παιδια..σου χαριζουν απιστευτες στιγμες ευτυχιας..αλλα και αγωνιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαιρη....εμεις ευτυχως χρυσα μεχρι τωρα δεν μου εχει βγαλει καμια αλλεργια κ τα τσιμπηματα ειναι απλα σπυρακια...αλλα την πιανει πολυ φαγουρα κ τα ξυνει...

σημερα παρατηρησα οτι εχω σπασει το 50αρι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

πωπωπω πριν λιγο καιρο διαβαζα τις αλλες κοπελες που το σπαζαν κ μου φαινοταν τοσο μακρυα για μενα...κ ομως να μου ηρθε κ για μενα η ωρα...απιστευτο τελικα πως περναει ο καιρος...περυσι τετοια εποχη περιπου ηταν που εγινα μελος στο φορουμ κ μου φαινεται σαν χθες...

αυτη την στιγμη εχω βαλει κ βλεπω το dvd της βαφτισης της μικρης κ φωτο κ με πιασαν τα ζουμια :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σεσιλια μου κ αλλεργικο να μην ειναι το παιδακι σου,τοσο μολυσμενα που ειναι πλεον τα βρωμοκουνουπα τι να μη πρηστει το παιδι.περαστικα του.καντου κ καμια κομπρεσσα με χαμομηλακι

νικη τι καλα που κοιμασαι κ εσυ.κ εγω αυτες τις μερες σα να μαζευω υπνο μου φαινεται.οχι βεβαια οτι θα με φτασει με τα ξενυχτια που θα ριξω αλλα να χουμε να λεμε τωρα

μιχαελλα κ εγω το βαριεμαι το θεμα αποτριχωση ,αλλα πλεον ειναι απαραιτητο κ δε μπορω να το αναβαλλω.παιδευτηκα αλλα εγινα λαμπογυαλο :D:D τα ποδια κ τα μπουτια τα κανω με σιλκ επιλ,απο κατω δυστυχως ξυραφι,καθοτι δεν αντεχω πονο.

μαιρη τι κανεις;καλημερα

η κατερινα θα χει γεννησει τωρα.τι καλααααααααααααα!

νικολ με το καλο κ εσυ

μιχαελλα πλησιαζεις............επικινδυνα :D

απ τη μια θελω κ εγω.....................απ την αλλη :?:?:?:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αννα το απο κατω σκεφτομαι κ εγω...πως θα το καταπιαστω :lol::lol::lol: λεω κ προςτο 15αυγουστο να κλεισω ραντεβου κ για πεντικιουρ γιατι οι φτερνες μου γδερνουν ανθρωπο...ειδικα τωρα με θαλασσα εχουν παραγινει :?:?

ασε μαιρη κ εμενα με επιασε τωρα...εφαγα ενα τοστ κ απο το πρωι εχω πιει το νερο...κ ο καφες μαζι με εκανε χαλια....εμεις τρωμε μουσακα κατσαρολας της μαμας μου...ε μετα ειναι που θα λισαξω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ακριβως να σου πω πως το κανει...αλλα νομιζω κανει τον κιμα χωρια,ισα ισα να παρει χρωμα,..βαζει στη κατασαρολα τις μελιτζανες κ τις πατατες με σαλτσουλα κ λαδακι κ ολα τα σχετικα να μαγειρευονται κ ριχνει κ το κιμα...ετσι νομιζω τον κανει...κ εχει ζουμακι σαν το τουρλου...δεν ειναι στεγνος οπως το ταψι...θα την ρωτησω να μου πει ακριβως πως το κανει κ θα σου πω...ουτε εγω τον εχω κανει ποτε.

η ζαχαρενια μαλλον δεν θα προλαβαινει με τον μικρο της...κ εγω ευχομαι ολα καλα!!!σιγουρα ειχαν παει σπιτι...περεταιρω κ εγω δεν γνωριζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok tha perimenw na mou peis otan matheis!!!

safhnw twra gia na ksaplwsw ligo giati h kaoura sunexizetai alla k h nusta mou einai megalh afou logw zesths den katafernw na koimhthw oute bradu oute meshmeri k eimai polu kommatia

ta leme pio meta

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σημερα τηγανιζω πιπεριες,μελιτζανες κ πατατες.κ μια χωριατικη κ ειμαστε οκ.καλοκαιρινο-προχειρο φαι.

μιχαελλα εμενα η κοπελα που μου κανει πεντικιουρ για να μη μου γινονται χαλια γρηγορα οι φτερνες μου ειπε να βαζω λεμονι σε βαμβακι κ να τ αφηνω καμια ωρα,εγω τα βαζω στον υπνο με καλτσακια αυτα που βαζουμε για να μπαινουν τα παπουτσια.κ οι φτερνες μου παντα αστραφτουν.

η ζαχα ειναι μια χαρα.εγραψε σ αλλο φορουμ.τρεχει με το μωρακι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραιο κολπο αυτο για τις φτερνες....ετσι θα τα κανω....προσπαθω οσο μπορω να τα αφησω για τελευταια στιμγη γιαυτο λεω προς το 15 αυγουστου κ μετα...να ειναι πιο φρεσκα...εχουμε κ γαμο 8 οκτωβρη κ λεω μηπως κ μου κρατησουν μεχρι τοτε :?:?:? θα εχω το μωρο...θα τρεχω να ψωνιστω τελευταια στιγμη...να μην τρεχω κ για πεντικιουρ...μολις τα κανω θα το εφαρμοσω ;););) μεχρι τωρα ηταν καλα αλλα απο τοτε που ξεκινησαμε μπανια μεσα σε μια βδομαδα εγιναν αγνωριστες...πολυ χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...