Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

καλημερουδιααααα....σημερα ειμαι σπιτι...τουλαχιστον για την ωρα :lol::lol::lol:

συμπεθερα καλα κανει κ ειναι μπαμπατσικος ο γαμπρος γιατι πως αλλιως θα ταιριαξουν με την δικια μου :lol::lol::lol: ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον θα γεννηθει πιο μεγαλη κ σε κιλα κ σε ποντους απο την μικρη μου...προς το τελος θα δειξει...

ευη καλα μπανια...κ εμεις σημερα λεμε να παμε...αν δεν φυσαει παλι το μεσημερι.

καλο γιατρο αννα κ περιμενουμε νεα...λογιακα θα σου πει το ποτε

αντε απο βδομαδα ξεκιναμε με νεα γεννητουρια....μαρια ακουςςςςςςςς...η σειρα σου :lol::lol::lol:

παω να απλωσω μερικα ρουχαλακια....αλλο ενα πλυντηριο μου εμεινε κ τελειωσα με τα μωρουδιακα...τα σιδερωνω,διαλεγω κ τι θα παρω μαζι μου,ετοιμασα κ το νεσεσερ μας...κ μετα χαλαρα...χθες βραδυ παλι με επιασαν οι αυπνιες κ καψες...ενω νυσταζα,στριφογυριζα σαν την σβουρα.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cesilia koita egw me tous tourkous den ta paw katholouuuuuuuuuuuuu kala alla afto exei drasi exei vre paidi mou mia ploki gi afto to vlepw...ola ta alla oute se trailer...

maraki ematha kiolas oti pigan kyprioi foitites ston ant1 kai ekanan parapona gt ta episodeia einai gyrismena sta katexomena kai eipan na min kanoun tosi provoli sto ergo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα μου!!! Ακούω, ακούω...ο μπέμπης ακούει ???? :lol::lol::lol:

Αντε τελειώνεις και εσύ σιγά σιγά...Κι εγώ χθες είχα κλιματιστικό αλλά ένιωθα ότι καιγόμουν!!! :roll:

Χριστινα μου το άκουσα κι εγώ αυτό που λες με τους φοιτητες...

Από το σπίτι μου φαίνεται απέναντι το βουνά στα κατεχόμενα με την τουρκικη σημαία...και το βράδυ μάλιστα για να φαίνεται έχει και φωτακια!!!1 :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοπελιές μου????

Καλημέρα σας!!!!!!! Πώς είναι τα μπεμπάκια μας??? Χορεύουνε-χορεύουνε?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς είμαστε μία χαρά & ξυπνήσαμε…… νωρίς ως συνήθως……. κλωτσώντας αρκετά!!!!

Το βράδυ ξεράθηκα, η αλήθεια, είναι από τα βράδια που κοιμήθηκα πολύ καλά!!!!!! Έτρωγα και κλωτσίτσες συνεχώς…… του άρεσε του μικρού φαίνεται που του ψωνίσαμε!!!!!! Αχ….. έπρεπε να βλέπατε τον μπαμπά μας!!!!!!! Πώς έκανε!!!! Δεν τον έχω ξαναδεί έτσι!!!!! Και πού να γεννήσω δλδ.!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χθες το απογευματάκι λοιπόν πήγαμε στα JUMBO!!!! ???? Τι σας είχα πει????? Πώς θα κάνουμε έρευνα αγοράς???? Ναι…. καλάάά!!!!!!! Άλλη μέρα εννοούσα……. ήμασταν εκεί λίγο μετά τις 6 και φύγαμε……. κατά τις 8,30!!!!!!!! Δεν αργήσαμε πολύύύύ…… νομίζω!!!!!!

=))=))=))=))=))=)) =)) =)) =)) =))=))=))=)) =))

Πήραμε καλλυντικάκια για το μπέμπη, σαγιονάρες για τη μανούλα, μωρομάντηλα για τους επισκέπτες μας στο Μαιευτήριο & λογής είδη για το νινάκι μας….. από σαλιαρίτσες και ζιπουνάκια, μέχρι ψαλιδάκι και σφουγγαράκι!!!!

Δεν πήραμε, γιατί δεν μας αρέσανε καθόλου, πετσέτες για το λουτρό του, σεντονάκια, πάνες αγκαλιάς, σελτεδάκια, ούτε μπιμπερό, γιατί αν δούμε πως δεν καταφέρνω να θηλάσω, θα πάρει ο μπαμπάς όσο είμαι εγώ στο Μαιευτήριο!!!!! Επίσης, πήραμε 1 ιδέα σε τιμές για καρότσι, ενδοεπικοινωνία & ζυγαριά!!!!! Δεν τα πήραμε όμως….. μήπως μας τα πάρει κάποιος άλλος..… βλέποντας….. λογικά κάτι θα θέλει να πάρει κι η μάνα μου, γιατί από τη βαλίτσα του Μαιευτηρίου, που είχε πει, λείπουνε λίγα πραγματάκια πια…. θα δούμε….

Αυτό που μου τη σπάει πάντως πάρα πολύ στα JUMBO είναι αυτές οι ουρές στα ταμεία, ρε παιδάκι μου….. μια ζωή να περιμένεις με τις ώρες!!!!!!!! Έλεος!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ή το άλλο??? Που ρωτάς για κάτι & βλέπεις τον υπάλληλο με τα μούτρα ως το πάτωμα??? Να είναι τόσο άσχημες οι συνθήκες εργασίας τους άραγε??? :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Δευτέρα πάμε στα στοκατζίδικα που μας είπανε & Τρίτη έχουμε Γιατρό!!!!!!! Επιτέλους!!!!!!!! Ελπίζω να κάνω καρδιοτοκογράφο & να δω τον στρουμπουλούλη μου…… πόσο βάρος να έχουμε τώρα!!!!! Λογικά θα δούμε και διαστολή….. αχ τι ωραία…. μπαίνουμε στην τελική ευθεία πλέον!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Απόψε θα πάρω από το S/M τα βρεφικά απορρυπαντικά & Δευτέρα πρωί έχουμε το 1ο μας πλυντηριάκι με μωρουδιακά…. κι αργότερα βέβαια… σιδερωματάκι!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ανυπομονώ….. είναι και καλοκαίρι, στο τσακ-μπαμ θα στεγνώσουνε!!!!! Ρε κορίτσια, ερώτηση…. στα μωρουδιακά μπορούμε να βάλουμε χρωμοπαγίδες??? Κάνει??? Ξέρετε???

Πάω διαβάσω σας κι επανέρχομαι……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis pipitsazouzouna ta exoume valei ta plintiriakia mas..eimaste etoimoi exoume ftiaksei kai tis valitsoules mas..theloume mono na apostirwsoume ta mpimperakia mas kai tis pipiles mas alla afto teleftaia stigmi....ax koritsia thelw na gennisw na adynatisw na foresw ta rouxakia mou...kourastika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι βαζουν και φωτακι τρομαρα τους...μη χασει κανεις τα θεαμα!!!! :evil::evil::evil::evil:

Μαρακι ναπαρεις ενα φορεμα σε στιλ αμπιρ...να μην ειναι διλαδη και τελειως εγκυμοσυνης...θα το φορας και μετα πχ οταν θα βγεις απο την κλινικη ..και για καποιους μηνες μετα τη γεννα που οσο και να αδυνατησεις θα σε ενοχλουν τα παλια σου ρουχα..

και εγω ειμαι κοντουλα και παντα προτιμουσα φορεματα μεχρι το γονατο..

εχει μερικα που ειναι τελεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα δεν χρειαζεται να βαλεις χρωμοπαγιδες γιατι απλα δεν βγαζουν...τωρα αν εχεις τιποτα κοκκινα αλλα ολο κοκκινο δεν ξερω αν βγαλει...εμενα στα τοσα χρονια απο τα μωρουδιακα μεχρι κ τωρα μονο μια κοκκινη πετσετα της ειχε βγαλει....ε την ειχα βαλει κ στους 60 :?:?:? οταν θα μαζευονται τα ρουχα θα δεις οτι ολα μαζι θα τα βαζεις για πλυσιμο...ασπρα κ χρωματιστα....που να περιμενεις να μαζευτουν για δυο πληντηρια...στο τελος δεν θα εχεις ρουχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εμαθα οτι η Ιφηγενεια γεννησε χτες!!!!

Περισσοτερες λεπτομεριες απο την ιδια!!!!

Συμπεθερα ναι θα ειναι τα δυο ζουμπουρλουδικα ζευγαρακι...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννούλα!!!!! Καλά νεάκια από το Γιατρό σου να έχεις μικρή μου!!!! Θα μάθεις κι οριστική ημερομηνία????

Καλημέρα Χριστινάκι!!!! Τι κάνεις????? Πολύ ζέστη…… θα συμφωνήσω….. και για το ΣΚ είπανε 36-37…… ζήτω που ψηθήκαμε!!!!! Αν κι εμείς θα λείψουμε…. αλλά και στην Ερέτρια τα ίδια περιμένω…… όσο για τα Τούρκικα…. σιχαίνομαι τη γλώσσα αλλά είχα κολλήσει το χειμώνα με το….. πως το λένε να δεις…. δε θυμάμαι τώρα….. κόλλησα…….

Καλημέρα Ευάκι μου!!!!!!! Καλό μπανάκι!!!!! Εγώ περιμένω πώς & πώς τα 2 τελευταία μου μπανάκια στην Εύβοια!!!!!! Εάν μου κάνει ακόμη το μαγιώ βεβαίως……

Χρύσα μου……. το περπατηματάκι τώρα πια σιγά-σιγά επιβάλλεται!!!!!!!!! Το βαριέμαι πολύύύ…. αλλά ξέρω πως είναι η καλύτερη προετοιμασία της μαμάς για τη γέννα!!!!! Κι εγώ από Δευτέρα… ξεκινάω δυναμικά….. κάθε μέρα 1 ωρίτσα…. σε σχετικά πρωινή ώρα βέβαια & εννοείται μαζί με 1 μπουκαλάκι νερό παγωμένο!!!!!!! Μεγάλος ο μπέμπης σου!!!! Με το καλό!!!!

Μια χαρά είναι το ντύσιμο που σου προτείνει ο άντρας σου Μαράκι μου!!!!! Εξάλλου….. σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη….. σιγά μη σκας για επίσημο ντύσιμο…. πολύ απλό και….. άκρως ενδιαφέρον!!!!! Με ενδιαφέρον περιεχόμενο!!!!!!

Καλημέρα Μιχαέλα μου!!!!!!! Καλά πλυσιματάκια!!!!! Αυτά είναι!!!!!!! Αααα….. δεν είναι απαραίτητη λες….. δεν έχω τίποτε σε κόκκινο….. μπλε, θαλασσί και πολύύύυ λευκό….. έλεγα να τα έπλενα στους 40….. λίγο είναι για αποστείρωση????

Χριστινάκι……. ναι μεν θέλω να γεννήσω (μετά την Πέμπτη παρακαλώ!!!!!) για να λιώσω το μικρούλη μου….. να του γαργαλάω πατουσίνια…. να τον θηλάζω….. αχ πόσο τα καρτερώ όλα αυτά…. από την άλλη όμως…. μου αρέσει πολύύύύ που είμαι φούσκα….. φοβάμαι και τη γέννα!!!!!!!

Όσο για το τι βοηθάει στη γέννα….. περπάτημα και σεξάκι…. εγώ αυτά ξέρω!!!!! Αχ…… μου κάνει κάπως…… σαν να αισθάνομαι να θέλω….. βρε λες????? Τόσους μήνες ούτε ν΄ακούσω για σεξάκι δεν ήθελα!!!! Τώρα????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nikol….. σταμάτα να τρέχεις πια!!!!!!! Θα βγει ο μικρός σου & δεν θα σε αφήνει να πάρεις ανάσα!!!!! Ξεκουράσου και λιγάκι πριν τη γέννα!!!!!!

Τόνια μου, με το καλό να υποδεχθείς τη μαμά σου & τα μωρουδιακά….. αυτά είναι!!!!!!!

Νίκη μου…… πολύ βλαμμένος ο γείτονας λέμε!!!!!!! Άντε να χαθεί….. ο βλάκας!!!!!!! Εσύ πρόσεξε….. μη μου συγχύζεσαι!!!!!!

Αααααα!!!!!!!!! Γέννησε το Ιφιγενειάκι???? Μπράβο!!!!! Μπράβο!!!!! Να της ζήσει η μπουμπού!!!!! Καλή λοχεία να έχει η φρεσκομανούλα!!!!!

Βρε κορίτσια, στα καλά καθούμενα άνοιξε η μύτη μου χθες..... αφού δε με βλέπει καθόλου ήλιος..... πώς??? Να δείχνει κούραση άραγε????

Και κάτι άλλο..... βγαίνοντας από το Μαιευτήριο με το νινί στην καλαθούνα.... να σκεπάσω το νινί με 1 πολύ λεπτό σεντονάκι ή μια λεπτούλα πάνα αγκαλιάς??? Ή με κουβερτούλα πικέ??? Δε θα σκάσει το έρμο???? Τα εξιτήρια στο ΕΛΕΝΑΣ είναι γύρω στις 12 το μεσημέρι, άκουσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακη τωρα που μπηκες στο μηνα σου ...ξεκινα το περπατημα!!!!!..εντατηκα..αλλα προσοχη να μη κουραζεσαι υπερβολικα πολυ..καλτερα η νωρις προη η αργα απογευματακι..

γενικα να ξερεις πως οσο πιο γυμνασμενη ειναι η γυναικα τοσο πιο ευκολος θα ειναι ο τοκετος

Πιπιτσακι γιατι θα το βαλεις καλαθουνα...καρεκλακι αυτοκινητου δεν πηρατε;;;..δεν κανει να το εχεις στην καλαθουνα ..

τωρα με τι θα το σκεπασεις ειναι σχετικο..αναλογα με το τι καιρο κανει..αμα κανει πολυ ζεστη, ενα βαμβακερο σεντονακι ειναι αρκετο..θα ειναι και ντυμενο...αμα τωρα εχει ψυχρουλα η συνεφια..θα βαλεις μια πικε κουβερτουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα μάλλον θα έρθει η μάνα μου σχολώντας, να μου κάνει 2-3 βασικά πραγματάκια στο σπίτι........

Αφού με έφαγε με τη γκρίνια της καλά-καλά..... γιατί δεν πηγαίνουμε καθόλου εκεί.......

Εκείνη όμως δεν έρχεται.......

Αφήστε το άλλο.......

Με φάγανε...... κι η πεθερά κι η μάνα μου..... να μην πάμε στην Ερέτρια το ΣΚ........

Είναι πολύ μακριά (1,5 ώρα δρόμος!!!!!!) και θα κουραστώ...... και τί έχει να μου προσφέρει η θάλασσα.......

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!

Ναι Χρύσα μου, μας έχουνε δώσει καθισματάκι αυτοκινήτου.... μάλλον έχεις δίκιο.... καλύτερα εκεί!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna esy den argeis ligo akoma?kapou ston avgousto den exeis pit?

sex ?eilikrina den kserw an symvainei se oles alla egw se oli tin agkymosini den ithela na sas pw tin alitheia..o antras mou lisage an kai fovotan kai aftos ligo kamia fora gia to bebe....

pipitsazouzouna emathes tpt gia to elena epipleon?

stin eretriapigainw ki egw kamia fora exei eksoxiko i theia tou antra mou..wraia einai ekei..

loipon mi mou milate gia geitones,,,exoume edw apenanti enan alvano o opoios kathetai mesimeriatika me to paidi tou kai fwnazoun kai paizoun sto mpalkoni...sas lew twra gia 3 wra to mesimeri....kai na ourliazoun..kai san na min eftane afto ektos tou oti koitaei san m.l.k.s ot :arrow: an vgainw eksw exei valei mia fouskwti pisina sto mpalkoni kai xtes itan me ti magio-swvrako kai kykloforouse...eleos....

cesilia mou den exw stamatisei na perpataw olous tous mines 2-3 wres kathe mera peripou..twra ston 9 ligo ligotero gt kanei zesti kai de mporw....alla kati kanoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φουσκωτουλες!!!!!!!!!!!!Τι μου κανετε σημερα??????Τρελενεστε με τα νινακια σας απο οτι διαβαζω αλλα και με τα ψωνια σας!!!!!!!

Εμεις ειχαμε ενα ζορικο βραδυ...ο γιος μου δεν βολευετε πουθενα...νομιζω πως του αρεσει να ειμαι ορθια παρα ξαπλα!!!!!!!!!!!!!Το ζουζουνακι μου!!!!!!!!!!!!!

Εχθες πηγαμε στα γεννεθλια μιας φιλης μου σε ενα μαγαζι και ο μικρος μολις αρχισε να βαζει κατι κομματια του τυπου House Tekno κλπ...ηρεμισε!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!Λεω τιποτα δεν αφησε απο τον πατερα του....εγω του βαζω λα'ι'κα και μονο δεν βγαινει να μου πει κλειστοοοοοοοοο!!!!!!ΑΜΑΝ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κατα τα αλλα ειχα παλι τα περιεργα μου τα πονακια σημερα...ξεκινησα απο εχθες και εκεινα τα παλιο υποθετα και αστα να πανε!!!!!!!

Γενικα σημερα δεν ειμαι πολυ καλα...καπως νιωθω νυσταζω και πολυ!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!!!!!!!!!

Γεννησε η Ιφιγενεια ε??ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!Να της ζησει η μπουμπουκα της!!!!!!!!!

Μαρακι αντε ερχεται η ωρα σου...τελεια!!!!!!!!!!!!!

Οι υπολοιπες ολες καλα????????????

Πιπιτσα μου εγω καποια ρουχακαλια χρωματιστα που ειχα τα εβαλα χωριστα....χωρις χρωμοπαγιδες και δεν εβγαλαν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πιπίτσα μου...με γεια τα ψώνια σας!! Τώρα όλα μπαίνουν σε τάξη...Κι εσύ την Τρίτη γιατρό ε?? Αντε με το καλό...και δεν είναι απαραίτητο να έχεις διαστολή....Εγώ όταν θα βγούμε από την κλινική ενα λεπτό σεντονάκι θα το σκεπάσω..Εγώ τα έπλυνα στους 30 αφού ήτανε και πρώτη φορά...Αλλά και στους 40 μια χαρα θα είναι!

Χριστίνα λένε ότι βοηθά το περπάτημα στη γέννα...κάποιες κοπέλες υποστηρίζουν ότι όντως βοηθάει και κάποιες λένε όχι...

Χρύσα μου δεν με νοιαζει να είμαι επίσημα ντυμένη αλλά μην πάω και χάλια!!! :lol: Θα βρω ένα φορεματακι απλό, όχι εγκυμοσύνης, να το φοράω και μετά απλα μου φαίνεται κάπως που θα είμαι με χαμηλο πέδιλο-παντοφλα...μην είμαι αστεία!! :lol::lol:

Ιφιγένεια μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Πάντα γερή και καλότυχη!!! Καλή λοχεία και σε σένα...Αντε περιμένουμε λεπτομέρειες!!!

Μαρία μου καλημέρα!! Μην κουράζεσαι πολύ αφού έχει και χαμηλά τον πλακούντα...Αν δεν νιώθεις καλά καλύτερα να πας σπίτι να ξεκουραστείς. Μεχρι πότε θα πηγαίνεις στο μαγαζί?

Πιπίτσα μου καμιά φορά οι γονείς καλύτερα να μην ξέρουν πού πάμε και τι κάνουμε!!

Κι εμένα η μαμά μου ήθελε να έρθει την Τριτη που θα κόψω τις ραφες μηπως και γεννησω αλλά την είπα όχι γιατι θα πάω με τον άντρα μου...Αστε που όλοι νομίζουν ότι το ραντεβού μας είναι απόγευμα ενώ εμείς το κάναμε πρωί πρωί!!!1 :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki kalo kanei to perpatima alla me tosi zesti...kserw ki egw?

ti tha fate simera ?emena mou mou myrisan gemista..tha paw s/m na parw ntomates an einai..

tha allaksoume kai portes sto spiti kai tha exw mastores apo vdomada ...ante na teleiwsoun na erthei kai i gynaika na kanoume to spiti gt exw ena proaisthima oti tha gennisw nwritera kai de tha mas parei ws 3 avgoustou.apo 25 mexri 29 to kovw..proaisthima?vlakeia?kserw ki egw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου, η ΠΗΤ μου είναι 14 Αυγούστου..... αλλά δε νομίζω να φτάσω ως εκεί.......

Γι΄αυτό και λέω..... από βδομάδα.... περπατηματάκι σιγά-σιγά.... να συνηθίζω.... αλλά λογικά θα βγαίνω νωρίς το πρωί, δεν την αντέχω καθόλου!!!!!!!!!

Καλημέρα Maroulitaki!!!!!!!! Έχει από τώρα τα γούστα του ο μικρούλης σου...... εεεε..... εμ τι να κάνουμε.... διαμορφώνουνε χαρακτήρα..... τα ζουζουνέλια μας!!!!!

Χαχαχα!!!!! Αλήθεια Μαράκι??? Άλλα ντ΄άλλων τους είπατε με την ώρα????? Καλύτερα!!!!! Δεν το συζητάω!!!!! Ενημερώνω πάντως, γιατί μετά μου τη λένε..... μου τηλεφωνούν και δε σηκώνω τα τηλέφωνα!!!!!!! Το να λείπω ή το να κοιμάμαι..... μάλλον δε χωράει στο λεξιλόγιο τους!!!!!!! ΟΥΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Μαράκι, θα το πιστέψεις πως από τέλη Ιουνίου..... δεν ξανάβαλα παπούτσια?? Μόνο στο Γάμο τις προάλλες..... όλο με σαγιονάρες τη βγάζω.... δε μπορώ να καταπιέζω τα πόδια μου καθόλου!!!!!

Εγώ θα φάω γεμιστά αύριο Χριστινάκι!!!!! Θα φέρει η φίλη μας, δεν πάμε μόνοι μας Ερέτρια, θα έχουμε και παρεούλα!!!! Για σήμερα.... δεν έχω ιδέα ακόμη!!!!! Θα δειξει!!!!!

Όσο για το ΕΛΕΝΑΣ, ότι μάθω την Τρίτη, θα σου πω.....

Αυτή τη φορά έχω να ρωτήσω τη Γιατρό μου για Μαία, Επισκληρήδιο, για το μαγνήσιο εάν το κόβω..... δε θυμάμαι κάτι άλλο τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ακομα αυτον τον μηνα!!!!!!Δεν εχω ατομο να αφησω και τωρα ξερεις ειμαστε φουλ σεζον!!!!Οποτε υπομονη...το καλο ειναι οτι δεν κανω και τιποτα απλα καθομαι αλλα να μου πεις δεν ειμαι σπιτι μου στην κρεβαταρα μου!!!!!!!!!!!Ο γιατρος ειπε μεχρι τελη του μηνα μπορω να ερχομαι...μετα τερμα δεν θα γεννησω και εδω μεσα!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!Μαλλον εχθες με κουρασε το σπαστο ειχα να το κανω απο τοτε που εμεινα εγκυος αλλα ευτιχως ηταν για μια φορα!!!!!!!!!!!Σημερα θα παμε να δουμε για μπανακι με την μαμα μου....!!!!!!!!!!!!

Σημερα μετα απο τοσες μερες θα φαμε μακαρονια....τρελενομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγω κοριτσια απο τον ιουνιο φοραω μονο σαγιοναρες!!!!!!!!!!!!!!!!!Τα ποδια μου αλλιως θα κανουν μπαμ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εσύ μάστορες Χριστινάκι??Τι πάθαμε όλες??? :lol:

Εγώ θα έχω αύριο (ακούς Σοφάκι??? ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπίτσα μου η πεθερά μου είναι μακρυά κι όπως ξαναπα δεν μιλάνε με το γιο της, ετσι δεν εχουμε πολλά πολλά. Οι γονείς μου δεν μας ενοχλούν καθόλου, είναι πολύ διακριτικοι απλά ο καλός μου θέλει να το ζήσουμε οι δυο μας, και λόγω των περσινών που είχαν μαζευτεί όλοι σε μια ώρα στην κλινική, μας έμεινε μια πικρή εμπειρία!!

Για τα παπούτσια τώρα...κι εγώ όλο σιαγιονάρες φοράω!!! Δεν μπορώ τα πολλά πολλά!!!

Μαρία μου ίσως γι'άυτο να νιωθεις έτσι...αντε υπομονή τότε κι αυτό το μήνα!

Εγώ για φαγητό σήμερα, έχω ντολμαδάκια αλλά δεν ξέρω αν έχω όρεξη να τα φάω με τέτοια ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!Πρεπει να σταματησω απο το μαγαζι δεν γινεται!!!!!!!!Μολις με συγχισε μια πελατισσα...με επιασαν τα κλαμματα να φανταστειτε!!!!!!!!!!!πωπωπωπωπω....εχω γινει πολυ ευαισθητη δεν αντεχω καθολου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελε να τις παμε καποια πραγματα τωρα....και οταν λεμε τωρα εννοουσε ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!Και εγω σημερα δεν εχω ατομα...γιατι το συνεργειο περναει τζακι ο αντρας μου λειπει και τι να κανω να τις τα παω εγω???????????????Και μου ελεγε τωρα εγω τι θα κανω και φωναζε κιολας....γεροντοκορη...τι να πω!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου μην συγχυζεσαι!! Κάποιοι ανθρωποι απλα δεν καταλαβαίνουν! Και καλά δεν βλέπει ότι είσαι εγκυος??? Εσυ πάντως ήρεμα ε??? Δεν αξιζει να ασχολείσαι...

και η mariamg λογικά θα γεννησε...εχει μερες να φανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...