Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές (δεν) περιμένουμε περίοδο τον Ιούλιο...!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Λιλάκι μου σ' ευχαριστώ πολύ!!! Στέλνω σε ολες σας πολλά :-*:-*:-*:-*

kalimera koritsia mou...se 5 imeroules pame diakopesssss!!!!!!!!!ante na doume ti tha ginei kai auto ton minaaa :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια να καλώς ορίσω και εγώ την Veloudenia στην παρέα μας και εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.Αν δεν ήταν ωορρηξία Veloudenia μπορεί απλά να τραυματίστηκες λίγο κατά τις επαφές.

LIL μην στεναχωριέσαι :x τα Αυγουστιάτικα μωράκια θα είναι τα καλύτερα!! ;) \:D/ :lol:

athanasia14 ξέρεις πόσο γρήγορα περνάνε οι μήνες ούτε που θα το καταλάβεις πότε θα έρθει ο καιρός να ξανά αρχίσετε προσπάθειες.

mwroudenia καλά να περάσετε και με το καλό όταν γυρίσετε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

Και εμείς Δευτέρα φεύγουμε για διακοπούλες οπότε συγχωρέστε με που δεν θα μπορώ να παρακολουθώ και να ανανεώνω την λιστούλα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαναπ, σ' έυχαριστώ πολύ κι εγώ έτσι νομίζω, σήμερα αδιαθέτησα και θα κάνω την πρώτη μου ενεσούλα... Άλλες 5 μένουν.... ;) Πας κι εσύ διακοπούλες έ? Τι καλά ζηλεύω... :cry: Εύχομαι να περάσετε τέλεια και να γυρίσετε τέσσερης αντί για 3!!!!! ;) Καλή επιτυχία κι από μένα στο cuandaki, μακάρι να μπει και να μας ανακοινώσει ευχάριστα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα και από μένα...........σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή για να δούμε αν εξελίσεται κανονικά η εγκυμοσίνη.......και βγήκε 1660 ............ αρα είναι καλή μου είπαν........σε μία βδομαδούλα θα πάμε για τον πρώτο υπέρυχο...........αχχχχ ανυπομονώ....μέχρι τότε ξεκούραση είπε ο γιατρός........... αυτα..............

athanasia14 σου εύχομαι όλα να πάνε καλά........φιλιά σε όλες............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ολες με περιμενετε..!!!δεν θα κανω χοριακη σημερα θα περιμενω γιατι με τη σπερματεγχυση μπορει και να αργησει..σημερα ειναι 14 μερες αλλα δεν νομιζω να ερθει σημερα..θα περιμενω αν και δεν ελπιζω πολυ!!μακαρι να βγω λαθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ολες με περιμενετε..!!!δεν θα κανω χοριακη σημερα θα περιμενω γιατι με τη σπερματεγχυση μπορει και να αργησει..σημερα ειναι 14 μερες αλλα δεν νομιζω να ερθει σημερα..θα περιμενω αν και δεν ελπιζω πολυ!!μακαρι να βγω λαθος!!

me to kalooooooooooooooooooooooooooo :D:D:D:D:D

koritsia na rwthsw kati???

emeis stis diakopes tha eimai egw sthn 23h mera tote yparxei periptwsh na piasw???

eipame auto ton mina na prospathisoume stis diakopes mono gia gouri ...lemeoti tha to piasoume ekei....alla mpa e??arga den tha einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρτάται από τον κύκλο σου mwroudenia μου αλλά νομίζω οτι θα είναι κάπως αργά.Κάντε και λίγο γουτσου γουτσου τώρα το Σαββατοκύριακο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκουρίνα μου σ' έυχαριστώ, με το καλό να κάνετε τον υπέρυχο να δείτε το σποράκι σας!!!!

Cuandaki σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!! %%-@};-%%-@};-

Μωρουδένια συμφωνώ με το Μαράκι κάντε και νωρίτερα γούτσου γούτσου να μη χάσετε το μήνα άδικα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρτάται από τον κύκλο σου mwroudenia μου αλλά νομίζω οτι θα είναι κάπως αργά.Κάντε και λίγο γουτσου γουτσου τώρα το Σαββατοκύριακο ;)

exw kyklo 32 me 30 imeres..kapou ekei sinithws omws,.,giati varaei kai kati 40 pou kai pou...alla spania!

kai twra meta ta antisiliptika den kserw an diataraxtei mexri na ftiaksei pali :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!

Μariannap να'σαι καλα και καλα να περασετε στις διακοπες σας!!:x

Αν και γενικα ειμαι αισιοδοξη, μαλλον μας βλεπω για την πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης το Σεπτεμβρη. Ευτυχως που υπαρχει και αυτη γιατι εχουμε καπου να ελπιζουμε!

Σκιουρινα πολυ ευχαριστα τα νεα σας, μπραβο κοριτσι μου!!

Μωρουδενια ευχομαι ο Αυγουστος να ειναι ο τυχερος σας μηνας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis stis diakopes tha eimai egw sthn 23h mera tote yparxei periptwsh na piasw???

eipame auto ton mina na prospathisoume stis diakopes mono gia gouri ...lemeoti tha to piasoume ekei....alla mpa e??arga den tha einai?

αχ αχ αχ εγώ στις καλύτερες μέρες του Αυγούστου θα βρίσκομαι στην πεθερά μου η οποία είναι τόσο σκύλα που κάνει σαματά όταν κλείνει η πόρτα του δωματίου :shock::shock::shock: είναι γκαγκά η γυναίκα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν θέλει εγγόνια.... Στάνταρ αύτή έχει χορέψει το χορό της υπογονιμότητας.......

Προσπαθώ να αποφύγω να πάω αλλά είναι γκαγκά κι ο άντρας μου κι ενώ μου παραδέχεται ότι ναι βλέπω περνάς χάλια... επιμένει να πάω κάθε χρόνο.....

Δεν θα σας κουράσω άλλο.... πλησιάζουν οι μέρες κι ήθελα κάπου να τα πω!!! Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!! Ελενακιο σου έχω μια λύση για τη στρίγγλα πεθερά, λογικά το απόγευμα κάτι θα πίνει καφεδάκι, τσαγάκι κάτι..... Πήγαινε στο φαρμακείο πουλάνε ωραιότατα υπνωτικά, σαν καλή νυφούλα φτιάξ' της το ρόφημά της και περιποιήσου τη!!!! :lol:=)):lol:=))

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia μου σκεφτόμουν να τις ρίξω τριπλή δόση καθαρτικού να της φύγει ο κώλος μετά συγχωρήσεως :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

koritsia euxitheite mouuuuuuuuuu kalh epityxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι πεθερα ειναι αυτη ελενακιο;δεν θελει εγγονια;αλλο παλι κι αυτο...μωρουδενια κι εγω νομιζω οτι θα ειναι λιγο αργα..να κανεις και πριν τις διακοπες...μην το αφησεις να περασει..να κανεις πολλα ντοιν!!!εγω περιμενω ακομα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια μου!!!! Πάντως οι ιδέες περί εξώντοσης πεθεράς δε στερεύουν!!!! :lol::lol::lol::lol::ympray::ympray::ympray: Cuando, elenakioo, mwroudenia, veloydenia, lil, Προσεύχομαι για όλες σας!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά τί λαχείο είναι αυτό που π'ετυχα????Χαχαχαχαχαχα δεν θα περάσει τι δικό της!!!!

Εύχομαι αυτό το καλοκαίρι ο Όσιος Ιωάννης ο Ρώσσος, η Αγία Μαρίνα, Η Οσία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου θα μας φέρουν σε όλες το πολυπόθυτο κ μεγάλο δώρο της ζωής μας, τα μωρά μας!!!!

Μεγάλη η Χάρη του να μας ακολουθεί παντού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω να πω ενα μεγαλο ΕΙΜΑΙ!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] ευχαριστω την αγια ειρηνη γιατι ηταν διπλα μου και ευχομαι να συνεχισει!ειμαι χαρουμενη αλλα με προσοχη..ευχομαι να ηρθε για να μεινει!!!σας φιλω ολες!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάλι cuandakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

MΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Είδες που σου έλεγα ότι θα είσαι η επόμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πωπω χάρηκα πάρα πολύύύύύύύύύύ Μπράβο κορίτσι μου το άξιζες επιτέλους................!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια, υγειή και εννοείται τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymparty::-bd:-bd[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap::clap::clap::clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω να πω ενα μεγαλο ΕΙΜΑΙ!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] ευχαριστω την αγια ειρηνη γιατι ηταν διπλα μου και ευχομαι να συνεχισει!ειμαι χαρουμενη αλλα με προσοχη..ευχομαι να ηρθε για να μεινει!!!σας φιλω ολες!!!!!!! :x:x:x

plaka kaneis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

axouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

TELEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ME TO KALOOOOO!!!SYGXARHTHRIA!!!!!

KORITSIA ANTEEE H EPOMENH EIMAI EGW LETE????????AX XARHKA PARA POLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...