Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές (δεν) περιμένουμε περίοδο τον Ιούλιο...!!!!!


Recommended Posts

μπραβο μωρουδενια!! βουρ για μπεμπε τωρα!!!

σκιουρινα λιγο εμεινε.... ευχοαμι μια +++++++ χοριακη!!!

λιλακι καλη δυναμη.. το σπορακι ερχεται!!

φιλια σε ολες

φφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ΄σαι καλα twiggy μου!! Μακαρι εγω παντως ειμαι εδω και το περιμενω, οτι ειναι να γινει ας γινει...

Εσυ πως τα πας? Φιλακια στην κοιλιτσα με ενα υγειεστατο μωρακι!!!!! :-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενια εγω σε ρωτησα γιατι και εγω εχω μια κυστη στην ωοθηκη.Αν ομως ειναι κατι που δεν θες να θυμασαι, αστο, και προχωρα μπροστα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας.................αυριο φτάνει η μεγάλη μέρα.........για να δούμε αυτή τη φορά..............ευχαριστώ για την παρεούλα που μου κρατήσατε αυτές τις μέρες που δεν περνούσαν με τίποτα.....τελικά πέρασαν.........ένα βράδυ έμεινε............φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...............................523!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν το πιστεύω.........τέλος της βδομαδας θα κάνω μια επαναληπτική μου είπαν...........

δεν το πιστεύω..............δεν το πιστεύω.............μακάρι αυτή τη φορά το όνειρο να κρατήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας φιλώ όλες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...............................523!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν το πιστεύω.........τέλος της βδομαδας θα κάνω μια επαναληπτική μου είπαν...........

δεν το πιστεύω..............δεν το πιστεύω.............μακάρι αυτή τη φορά το όνειρο να κρατήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας φιλώ όλες.........

:ymparty::ymparty::ymparty: το παρτυ συνεχιζεται!!!!!

μπραβο μπραβο σκιουρινα!!!! να ξεκολλαμε σιγα σιγα.... καλη επιτυχια και στις υπολοιπες...

φφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια

Σκιουρίνα συγχαρητήρια με το καλό κορίτσι μου.Έλειπα ΠΣΚ αλλά τώρα που γύρισα σε έβαλα στην λιστούλα μας ως εγκυούλα φυσικά.

Λοιπόν κορίτσια περιμένω την επόμενη ανακοίνωση!!!!!!Θα σας κοκκινίσω όλες !!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΙΟΥΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ.....ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ ΚΟΚΙΝΕΣ!!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκιουρίνα συγχαρητήρια!!!! :D:D:D:D Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Κορίτσια μου τι κάνετε??? Πως πάνε τα μπανάκια??? Κάνουμε κανένα??? εγώ όχι κ πολλά..

Περιμένω να περάσω ένα χαλαρό καλοκαίρι πριν π'εσω με τα μούτρα πάλι στο θέμα μωρό... όχι ότι δεν το σκέφτομαι κ τώρα αλλά προσπαθώ να χαλαρώσω!!!!

Παρεμπιπτόντως αυτό τον μήνα έχω αρκετα υγρά, σήμερα βρίσκομαι στην 19 ημέρα του κύκλου( ανάλογα 26 ημερών ή 28) κ είδα μια λευκή βλέννα... δεν έχω ενοχληση καμια ώστε να σκεφτώ για μικρόβιο ή μυκιτα... ξέρει να με φωτίσει καμιά σας?????

φιλάκια σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo αν η βλέννα ήταν σαν ασπράδι αυγού τότε κάνε πολλές πολλές τρελίτσες γιατί είσαι σε γόνιμες μέρες που μπορεί απλά να καθυστέρησαν (συμβαίνει κανά δυο φορές το χρόνο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo αν η βλέννα ήταν σαν ασπράδι αυγού τότε κάνε πολλές πολλές τρελίτσες γιατί είσαι σε γόνιμες μέρες που μπορεί απλά να καθυστέρησαν (συμβαίνει κανά δυο φορές το χρόνο).

και εγω το ιδιο εχω και εχω και ενοχλησεις...μαλλον ειμαι στις γονιμες και εχθες το εκμεταλλευτηκα...αντε να δουμεε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!! Τι μου κάνετε? Εγώ μια χαρούλα, χαίρομαι πολύ που βλέπω ότι ξεκολλήσατε!!!!! Σκιουρίνα και μπουμπούκα Συγχαρητήρια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εύχομαι τελειόμηνες και υγειείς εγκυμοσύνες!!!!!!

Άντε κορίτσια να κκκινίσετε όοοοοοοολες, έτσι δεν θα με πειράζει που θα μέινω τελευταία...... ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!!sas diabazo kero tora kai na pou irthe i ora na mou dosete kai emena ta fota sas ! Arxika tha ithela na me balete kai emena stin listoula sas , ego den perimeno stis 6 abgoustou ! I teleftea periodos pou ixa arxise stis 7 iouliou kai me ton antrouli mou ixame eleftheres epafes 24 kai 25 iouliou . stis 26 iouliou ixa kapies enoxlisis kai dio tris fores sto skoupisma ida kati san xethoriasmeno aima kai kati san kokkini bleni . xeri kamia sas ti mpori na simeni afto??pezi na sindeete me tis epafes???filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως παω για τον αλλο μηνα... :cry:

mariannap θα με βαλεις 26 Αυγουστου? Ευχαριστω.

Καλως ηρθες veloudenia δεν ξερω τι μπορει να ειναι .... :roll: αν συννεχιζεται η' αν εχεις καποια ενοχληση καλο θα ηταν να το πεις στο γιατρο σου...

Αθανασια χαιρομαι που εισαι καλυτερα :D:x:YMHUG:

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...