Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές (δεν) περιμένουμε περίοδο τον Ιούλιο...!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρουδενια προχωραμε δυναμικα, παιρνουμε φορα για το ψητο :lol::lol::lol:

Ευχομαι το καλοκαιρακι να ειναι τυχερο!!!

eeeeeeeetsiii eeeetsiiii vour sto psitoooo!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

mwroudenia προχωράμε δυναμικά για τον Αύγουστο και αφού θα πάτε και διακοπούλες είμαι σίγουρη ότι κάτι καλό θα γίνει.

Εγώ περιμένω αύριο την ακατανόμαστη.ήδη έχουν αρχίσει τα πρώτα πονάκια οπότε κοντεύει. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;

mwroudenia προχωράμε δυναμικά για τον Αύγουστο και αφού θα πάτε και διακοπούλες είμαι σίγουρη ότι κάτι καλό θα γίνει.

Εγώ περιμένω αύριο την ακατανόμαστη.ήδη έχουν αρχίσει τα πρώτα πονάκια οπότε κοντεύει. :twisted:

EUXOMAI NA MHN SOU ERTHEI..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAI NA MAS PEIS TA EUXARISTAAA :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!τι κανετε;;εγω βρισκομαι στην 27η μερα του κυκλου και κανονικα περιμενω αυριο.εβαλα θερμομετρο το πρωι 37,1 και τωρα 37,4.εχω κατι μικροπονακια τπτ το ιδιαιτερο.θα περιμενω και αυριο αν και ο κυκλος μου ειναι συνηθως 26-27 ημερων.φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εβαλα θερμομετρο το πρωι 37,2 και εκανα το τεστ,βγηκε θετικοτατο !εγγυος και παλι!

ακομα δε το πιστευω.τη δευτερα θα παω για χοριακη!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εβαλα θερμομετρο το πρωι 37,2 και εκανα το τεστ,βγηκε θετικοτατο !εγκυος και παλι!

ακομα δε το πιστευω.τη δευτερα θα παω για χοριακη!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βubuka συγχαρητήρια! :D Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό και τυχερό παιδάκι! Μακάρι όλα τα κορίτσια που ξεκινάνε να έχουν την ίδια τύχη και να μένουν με την πρώτη προσπάθεια! Εύχομαι μια τεράστια χοριακή τη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Bubuka!!!!!Τι ωραια νεα !!!! Και με την πρωτη? Συγχαρητηρια κοριτσι μου, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bubuka sigxaritiriaaaaaa!!!!!!!!!!! :D:D:D:D '

koritsia na rwthsw kati????emeis leme na arxisoume prospatheia...alla omws na rwthsw kati????

an meinw egkyos kanei meta na vgalw dontia???

giati exw na vgalw allous 2 fronimites...

tha kanei na me vazoun anaisthisia kai tetoia???

den nomizw e???

na to kathisterisw ki allo???

:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

πολλες ευχες για καλη εγκυμοσυνη μπουμπουκα!!!

Μωρουδενια καλο ειναι να συμβουλευτεις τον οδοντιατρο σου γιατι εαν υπαρχει πιθανοτητα να εμφανισουν προβλημα μεσα στην εγκυμοσυνη τοτε τα πραγματα θα'ναι πολυ δυσκολα.

Μια επισκεψη στον οδοντιατρο θα σου λυσει καθε αμφιβολια.

Ευχομαι οι προσπαθειες σας να σου φερουν συντομα ενα μωρακι στην αγκαλια σου.

φιλακια

Ελιζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

bubuka συγχαρητήρια σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη .

mwroudenia καλύτερα να ρωτήσεις τον οδοντίατρο σου γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν μπορείς να κάνεις και πολλά στην περίοδο της εγκυμοσύνης.

Εμένα κλασσικά μου ήρθε στην ώρα της η περίοδος οπότε πάμε για Αύγουστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια μπουμπούκα!!!!!!!

Γειά σας κορίτσια μου!!! Τί κάνετε??? Εγώ τα ίδια... Δεν θέλω να μου έρθει στις 4 Αυγούστου....

Προσπαθώ να μην πολυμπαίνω αυτό το διάστημα μπας κ δεν το σκέφτομαι συνέχεια... αλλά....τπτ!!!

Φιλάκια να περνάτε όμορφα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ!εκανα χοριακη τη δευτερα μια χαρα!θα παω παλι αυριο να επαναλαβω!ευχομαι liz78 να μη σου ερθει περιοδος και στα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν ευχομαι τα καλυτερα!

θα λεμε τα νεα μας εδω!καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bubuka ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :D:D:D:D Πολλες ευχες για μια ευχαριστη εγκυμοσυνη!

Liz78 ΚΑΛΑ αποτελεσματα!

Οποιες ετοιμαζονται για διακοπουλες καλο καλοκαιρακι να εχουμε, με πολλες ανακοινωσεις!!!Μακαρι να ειναι τυχερο για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς για μένα τελειώνει εδώ , τουλάχιστον προς το παρόν, οι προσπάθειες των εξωσωματικών. Δύο χρόνια επιμονή, υπομονή δεν είχαν το επιθυμητο αποτέλεσμα. Εκανα χοριακη σήμερα και πιο αρνητικη δεν μπορουσε να είναι. Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα κι έγω και ο καλός μου πολύ. Δεν χάνω την ελπίδα μου. Ξέρω ότι θα γίνουμε γονείς κάποια στιγμή με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο. Πρέπει όμως να σταματήσουμε γιατί από δω και πέρα , η κούραση μπορεί να γίνει μπούμεραγκ και να ισοπεδώση την σχέση που με τόσο κόπο κτίσαμε.

Γι αυτο θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλους που προσπαθούν και επιμένουν να ελπίζουν στο όνειρο. Μην ξεχνάτε να επιβεβαιώνετε την αγάπη σας με τους συντρόφους σας, γιατί εαν χαθεί η αγάπη τότε δεν αξίζει να προσπαθείς. Θα σας επισκέπτομαι όσο πιο συχνά μπορώ

Σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου για την συμπαράστασή σας και τον "καλό" σας λόγο που πάντα βρίσκατε να μου πείτε. Να στε καλά.

Φιλιά

Ελίζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

13/07 έκανα εμβρυομεταφορά ..είμαι στην αναμονή για χοριακή και αυτή η αναμονή με σκοτώνει....δεν περνούν με τίποτα οι μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες σκιουρινα βρες κατι να παιρνας την ωρα σου να απασχολεις το μυαλο σου, και υπομονη με το καλο ευχομαι να σας πανε ολα καλα με μια τεραστια χοριακη!!!

Lizaki πολυ καλα τα λες δεν πρεπει με τιποτα να αφησουμε την αγαπη με το συντροφο μας να σβησει γιατι προεχει απο το παιδι, για να ερθει και το μωρακι με τη σειρα του.. Ευτυχως ειναι καλοκαιρακι ,αποδραστε για να χαλαρωσετε καντε αγαπουλες και ξεχαστε το θεμα προς το παρον .Οταν παλι θα ειστε ετοιμοι ξεκινηστε ανανεωμενοι πια.Φιλακια και σε εσενα και μια αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΧΩΡΙΑΚΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ....ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ 28ΙΟΥΛΙΟΥ ΟΣΕΣ ΜΕΝΕΤΕ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΛΑΔΑΚΙ!!!!!!

Η ΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!

Δεν ξερουμε τι κανει το Λιτσακι μας :-w:-w

Αχ τι ωραια εφτασε το Σ/Κ αγκαλιτσες, αγαπουλες,μπανακια......καλα να περασουμε ολες κοριτσια!! :D

Αθανασια τι κανεις, περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL προσπαθώ να βρίσκω κάτι να περνώ την ώρα μου...αλλά τελικά δεν περιμένω την Τετάρτη την χοριακή αλλά την Δευτέρα....νωρίτερα ....άρα ένα Σαββατοκύριακο έμεινε.......για να δουμε.......ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Σκιουρινα, δυο μερουλες μεινανε λοιπον ......ακομα καλυτερα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!

Μπραβο μωρουδενια!!!Ευχομαι συντομα να ακουσουμε ευχαριστα και απο εσενα!!!Τι κυστες ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...