Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές (δεν) περιμένουμε περίοδο τον Ιούλιο...!!!!!


Recommended Posts

Καλώς ήρθες liz σε έβαλα και εσένα στην λιστούλα μας.Εύχομαι να πάνε όλα καλά και στις 19 να έχεις μια τεράστια τιμή στα χέρια σου.Όντως οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 180
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ και εγώ το εύχομαι για να αλλάξει και λίγο η διάθεση μας. Μπα και αυτό τον μήνα για χαμένο τον έχω εγώ γιατί από την ημέρα της ωορρηξίας και μετά ήταν συνέχεια άρρωστος ο μικρός μου και που χρόνος και διάθεση για ..... :roll: Μάλλον θα το ψάξω και εγώ από Σεπτέμβριο για σπερματέγχυση γιατί έχουν περάσει 14 μήνες και τίποτα

το πριν μας ενδιαφερει..πριν...χαχαχα...μην αγχωνεσαι εχεις και το μικρουλι σου..θα ερθει και το αδερφακι σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια;;πως παει η διαθεση;;εμεις βολτουλες,μπανακια και με τον μικρο να μας τρελαινει!χαχαχα!εγω περιμενω 17-18/7.για να δουμε.παντως εχω εντονα τσιμπηματα στον αφαλο και μια πολυ καλη διαθεση!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες τα καλυτερα και γρηγορα μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια;;πως παει η διαθεση;;εμεις βολτουλες,μπανακια και με τον μικρο να μας τρελαινει!χαχαχα!εγω περιμενω 17-18/7.για να δουμε.παντως εχω εντονα τσιμπηματα στον αφαλο και μια πολυ καλη διαθεση!!!ευχομαι σε ολες τις κοπελες τα καλυτερα και γρηγορα μανουλες!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από δω κουκλίτσες μου τι μου κάνετε????? Επειδή βαριέμαι να ξαναγράφω τα ίδια έκανα copy paste το μύνημά μου και σας λέω κι από δω τα νεάκια μου.....

Εγώ πέρασα μια μικρή περιπέτεια γι' αυτό και απουσίαζα αυτές τις μέρες.... Έκανα μια επέμβαση εντελώς απρόοπτη.... Λαμπαροσκοπική αφαίρεση ινομυωμάτων... Μετά το τέλος της επέμβασης ο γιατρός μου μου είπε ότι βρήκε και κάτι σαν ενδομήτριο-ενδομητρίωση δεν κατάλαβα καλά, την Πέμπτη που θα πάω να μου κόψει τα ράμματα θα μου τα εξηγήσει αναλυτικά, γιατί μου είπε θα χρειαστεί να μου κόψει την περίοδο για 6 μήνες.... Το σίγουρο είναι ότι έτσι δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μείνω έγκυος....

Αυτά τα νέα μου όχι και τόσο ευχάριστα.... Εύχομαι όμως σε όλες σας να είστε τυχερούλες αυτό το μήνα!!!!! Σας στέλνω πολλά φιλάκια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από δω κουκλίτσες μου τι μου κάνετε????? Επειδή βαριέμαι να ξαναγράφω τα ίδια έκανα copy paste το μύνημά μου και σας λέω κι από δω τα νεάκια μου.....

Εγώ πέρασα μια μικρή περιπέτεια γι' αυτό και απουσίαζα αυτές τις μέρες.... Έκανα μια επέμβαση εντελώς απρόοπτη.... Λαμπαροσκοπική αφαίρεση ινομυωμάτων... Μετά το τέλος της επέμβασης ο γιατρός μου μου είπε ότι βρήκε και κάτι σαν ενδομήτριο-ενδομητρίωση δεν κατάλαβα καλά, την Πέμπτη που θα πάω να μου κόψει τα ράμματα θα μου τα εξηγήσει αναλυτικά, γιατί μου είπε θα χρειαστεί να μου κόψει την περίοδο για 6 μήνες.... Το σίγουρο είναι ότι έτσι δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μείνω έγκυος....

Αυτά τα νέα μου όχι και τόσο ευχάριστα.... Εύχομαι όμως σε όλες σας να είστε τυχερούλες αυτό το μήνα!!!!! Σας στέλνω πολλά φιλάκια :-*:-*:-*:-*

αχ βρε αθανασια ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

ευχομαι τωρα ολα να ειναι καλα, να φτιαξουν ολα και να ξεκινησεις συντομα προσπαθειες! Τουλαχιστον μετα θα το τσακωσεις αμεσως, αφου τοσο καιρο υπηρχε θεμα και δεν το γνωριζες!! καλη τυχη, να ξεκουραστεις και να χαλαρωσεις.. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Αθανασία μου και κουράγιο,το ίδιο πέρασε και μια φίλη μου πριν από 3 μήνες.Πήγε για αφαίρεση κύστης και της βρήκαν αρχή ενδομητρίωσης και της κόψανε την περίοδο για 3 μήνες (σαν να μπαίνει σε κλιμακτήριο ένοιωθε μου έλεγε).Τι να κάνουμε πάνω από όλα η υγεία μας.Θα δεις μετά που θα έρθει κατευθείαν και το δεύτερο ζουζουνάκι σας.

twiggy τι κάνει το σποράκι σας;Πότε θα πάτε να το ακούσετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πριν μας ενδιαφερει..πριν...χαχαχα...μην αγχωνεσαι εχεις και το μικρουλι σου..θα ερθει και το αδερφακι σιγουρα

cuando μου εδώ τόσο καιρό δεν πιάναμε που κάναμε την ίδια μέρα και την επόμενη,θα πιάσουμε τώρα που κάναμε πριν!!!!!! :(:?: Λες να είναι τόσο "ζαβά" και να μας κάνουν την έκπληξη αυτό το μήνα .Τι να πω μακάρι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε δεν ξερεις μαριαναπ!!!οι μερες πριν ειναι πολυ σημαντικες και ερχεται οταν δεν το περιμενεις...αχ βρε αθανασια περαστικα..!!!!!!!!δυσκολα τα πραγματα βρε παιδι μου...προβληματιστηκα με αυτο το ξαφνικο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liz καλως ηρθες σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη στις 19/7!!!

Μariannap καλα εκανες και πηρες τη λιστουλα , το Λιτσακι μας χαθηκε, τι να κανει αραγε?

Αν μπορεις να με βαλεις... (δεν) περιμενω 27 Ιουλιου .Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη τυχη σας ευχομαι..μην ξεχνατε τα μωρακια σας ερχονται παρα τις αναποδιες και οποτε αυτα θελουν!! εχετε πιστη..

εμεις παμε να το.. δουμε καταρχας την Παρασκευη, δεν ξερω αν θα ακουσουμε ακομα.. Ας το δουμε ομως μπας και το πιστεψουμε!! :P

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ, άντε να δούμε τώρα πως περνάνε 6 μήνες.... :shock::shock: Εύχομαι μέχρι τότε να έχετε κοκκινίσει ΟΛΕΣ κι ας είμαι εγώ η τελευταία!!!! Εγκυούλες προσοχή στις κοιλίτσες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liz καλως ηρθες και με το καλο να ΜΗΝ περιμενεις στις 16/7.

Αθανασια μου υπομονη, θα περασουν γρηγορα οι 6 μηνες και μετα θα κοκκινησεις πολυ γρηγορα. Το βασικο ειναι να εισαι δυνατη και υγιης πρωτα-πρωτα εσυ και μετα με το καλο θα ερθει και το μπεμπακι.

Twiggy με το καλο να δειτε το μωρακι σας την Παρασκευη (περιμενουμε νεα :D )

Σας ευχαριστω πολυ που με βαλατε στη λιστα, δυστυχως εμενα με επισκεφθηκε το Σαββατο, ακριβως στην ωρα της. Αλλα δεν πειραζει τον αλλο μηνα ή οποτε με το καλο ερθει, αρκει να ειναι γερο και δυνατο. Το ευχαριστο ειναι οτι καποια προβληματακια που ειχα με τον θυρεοειδη μου και ισως αυτος δυσκολευε την συλληψη, λυθηκαν. Σημερα πηρα τα αποτελεσματα και η TSH επεσε στο 1!!!

Καλη τυχη λοιπον σε ολες και ευχομαι μεχρι τα τελη του μηνα να εχουμε πολλα ευχαριστα απο τα κοριτσακια που ΔΕΝ περιμενουν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά Danae για τις ευχές και την εμψύχωση που μας έδωσες!!

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω κ κάτι αλλό σχετικό.

Είμαι στην 5η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά όπως σας είπα. Εχω περιοριστεί μέσα στο σπίτι. Από το κέντρο δεν ήταν ξεκάθαροι εαν μπορώ να εχω μετακινήσεις ή όχι. Εντάξει δεν λέω για κάτι υπερβολικό . Βέβαια στην περιοχή που μένω είναι γεμάτη ανηφόρες κατηφόρες και προβληματίζομαι.

Σας παρακαλώ δώστε τα φώτα σας γιατι απο την πολύ κλεισούρα :oops:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου σ' ευχαριστώ πολύ και καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!! Εγώ βέβαια τώρα δεν ανήκω σ΄αυτό το ποστάκι αλλά σου εύχομαι σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!! Όπως είπες κι εσύ προέχει να είμαστε εμείς υγειείς!!!

Liz καλώς ήρθες κι εσύ σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Φιλιά πολλά στα μαγουλάκια σας!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και καλη τυχη με τις προσπαθειες σας!

λιζ κι εγω 5-6 μερες κλεισμενη σπιτι ημουν, τα 'χα παιξει , μετα αρχισα να κυκλοφορω αλλα περισσοτερο με τα ποδια, το αυτοκινητο το φοβομουν.. και τωρα δηλαδη παμε πολυ προσεχτικα στις λακουβες κλπ..υπομονη, θα περασουν οι μερες, να σκεφτεσαι θετικα και σου ευχομαι μια ++++++++++++++ χοριακη!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!!!

Χάθηκα λιγάκι γιατί έλειπα αρκετές μέρες στο χωριό... Είπα μήπως αλλάξω λίγο διάθεση αλλά μάλλον χειρότερα γύρισα καθώς όλοι οι γνωστοί με κοιτούσαν στην κοιλιά μιας και για αυτούς είναι πολλά 2 χρόνια χωρίς παιδί...δεν ξέρετε πόσες φορές με ρώτησαν "άντε καλέ τί κάθεστε; παιδάκι δεν θα κάνετε;;; όταν θα το θέλετε δεν θα σας έρχετε αφού το καθυστερείτε τόσο!"

επέστρεψα λοιπόν και προσπαθώ να χαλαρώσω...σιδερώνοντας και βάζοντας πλυντήρια... :lol:

στοχεύσαμε ακριβώς στις 2 πιο γόνιμες μέρες που μας υπέδειξε το τεστάκι και σήμερα το πρωί λέω δεν βάζω 1 θερμομετράκι να δω πόσο έχω μιας και λένε ότι αν έχει επιτευχθεί σύλληψη έχεις δέκατα αλλά τίποτα... :( 36,0 :(:(:(:(

Αθανασία μου πολύ λυπήθηκα... ίσως όμως έτσι ξεπεραστεί το όποιο πρόβλημα και μετά έρθει αμέσως το θαυματάκι σας... Σιδερενια κορίτσι μου και περαστικούλια σου...

Κοριτσάκια καλώς ήρθατε... μακάρι να είστε ττυχερούλες και όλα να σας πάνε κατ'ευχήν!!!!

Δεν θυμάμαι τί άλλο διάβασα από νέα μιας και είχα πολλές σελίδες αδιάβαστες...

Ευχαριστούμε για την νέα λίστα... μακάρι να είναι πιο τυχερή και να κοκκινίσει πολύ γρήγορα...

Στα υπόλοιπα κορίτσια στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου... καθώς και τις ευχές μου για ένα σποράκι πολύ πολύ σύντομα!!!

Θα λείπω πάλι για καμιά βδομαδούλα στο χωριό του άντρα μου αυτή τη φορά, μακριά από θάλασσα δυστυχώς, ελπίζω να γυρίσω εγκυούλα αλλά (δεν θέλω να το γκαντεμιάσω ρε γ***το) δεν το πολυ βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιζ ουτε εγω ειμαι ειδικη αλλα εχω καταλαβει οτι ειναι καλο να κανεις κανονικη ζωη χωρις υπερβολες να σηκωνεις βαρη η να κουραζεσαι υπερβολικα...αλλα ειναι σημαντικο να εισαι ηρεμη και να μη ζοριζεσαι κλεισμενη..και να σκεφτεσαι...νομιζω οτι καλα εκατσες..τωρα σηκω λιγο να πας μια βολτουλα ... :P

μελιπικτο τι να πω;ο κοσμος δεν καταλαβαινει..αν δεν οτ χει ζησει δεν μπορει να καταλαβει...κι εμενα στην κοιλια με κοιτανε...ουφ ....πλεον μου λενε εισαι και δεν μας το λες :lol::lol::lol: ....

δεν ειναι απαραιτητο να εχεις δεκατα για να εχει υπαρξει γονιμοποιηση..θα πρεπει να μετρας απο την αρχη την θερμοκρασια σου οχι τωρα ξαφνικα..απο την αρχη του κυκλου,γιατι απλα στη δευτερη φαση του κυκλου ανεβαινει η θερμοκρασια λογω των ορμονων που βγαινουν μετα την οωρηξια...αλλα με τιποτα δε σημαινει γονιμοποιηση κλπ...γονιμοποιηση μπορει να σημαινει μονο αν η υψηλη σου θερμοκρασια μεινει ψηλη για 18 μερες και πανω...υπομονη και ευχομαι να γυρισεις να μας πεις τα ευχαριστα

να πω κι εγω το καλωςηλθατε στα καινουρια κοριτσακια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη και ολα θα ερθουν οπως επιθυμειτε!μονο ηρεμια θελει!

κι εγω περιμενω ειμαι στην 25η μερα του κυκλου(ο κυκλος μου ειναι συνηθως 27 ημερων) και θερμοκρασια απο 37,1-37,4.αρκετα ανεβασμενη!

θα κανω τεστακι μαλλον την κυριακη,αν δεν μου ερθει μεχρι τοτε.ειναι ο 1ος μηνας που ξεκινησαμε ελευθερα!θα δειξει!προς το παρον απολαμβανουμε το γιο μας!

ευχομαι σε ολες τις κοπελες να ζησουν γρηγορα το θαυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli και εμενα μου ετυχε το Σ/Κ να με ρωτησουν , εσεις δεν εχετε παιδακια ? ΚΑΚΩΣ!

Εγω οπως καταλαβαινεις :evil::evil::evil:X( !!! Ευτυχως την εβαλα στη θεση της!!!!Και την ακουσε και απο την κουμπαρα μας που τα εχει περασει,ειχα και συμπαρασταση!! :shock:;)

Με το καλο bubuka, ελπιζω να μην τη δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες... Λίγες μέρες απουσίασα και βλέπω πολλάααααααααααααα νέα...... Εμείς ξεκινήσαμε γυμναστική με ποδήλατο και πονάει ο κ....ος μουυυυυυυυυ... Άτιμη σέλα... Δεν μπορούν να φτίαξουν μια σέλα σε μορφή πολυθρόνας????

Λογικά ΔΕΝ ππεριμένω 5 Αυγούστου... Από ΣΚ ξεκινάμε εντατικές προσπάθειες... Ευτυχώς με τη δουλεια έχω ξεχαστεί και δεν το σκέφτομαι καθόλου, οπότε ελπίζω.... Το άγχος φευγει το μωρό έρχεται.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Οurania εσενα θα σου βαλουμε πολυθρονα :lol::lol::lol:

Καλα κανεις που ξεχνιεσαι , σιγουρα το αγχος δεν βοηθαει ;)

Καλη δυναμη σε ολες οπως λεει και η Μωρουδενια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...