Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλουμινονερο...


Recommended Posts

μηπως γνωριζει καποια ποσες φορες μπορουμε να κανουμε κομπρεσα με αλουμινονερο την μερα γιατι του μπεμπακου μου εχει πριστει το ποδι απο το εμβολιο και εχω κανει 2 φορες απο το μεσημερι κομπρεσα. ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα spirtouli αν θυμάμαι καλά εγώ του έβαζα 3 φορές την μέρα και το άφηνα κανά δεκάλεπτο.Μην ανχώνεσαι μια μερούλα περίπου κρατάει το πρήξιμο και μετά φεύγει.Εμένα και τώρα που είναι 21 μηνός ακόμα καμιά φορά του πρήζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοπελια. θα περιμενω τοτε να δω αν αυριο ειναι πιο καλα και θα του ξαναβαλω... και χθες που καναμε το εμβολιο δεν ειχε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι γίνεται spirtouli την επόμενη μέρα πρήζεται.Θα δεις το πολύ μέχρι αύριο το απογευματάκι θα του έχει φύγει.Ξαναβάλε του αργότερα μια τρίτη φορά και μία αύριο και θα είναι οκ.Άφηνε του όμως λίγο πάνω στο ποδαράκι του.Εγώ του το κολλάω με χαζαπλάστ (σε ταινία).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο εμενα οπως ειπε και η αλλη κοπελα μπορεις να ξαναβαλεις αλλα καλυτερα να το κολλας πανω στο ποδαρακι και να το αφηνεις ετσι μου ειχε πει και εμενα η γιατρος..θα ξεπριστει μην φοβασαι εμεις τον προηγουμενο μηνα καναμε το prevenar και γεμισε κοκκινιλες πρωτη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...