Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

οχι αλλα κοκκαλα................εχε χαρη που θελω νυφη ξεσηκωστρα!!!!!!!!!!!!!!![/quote:2pmpih08]

καλα τοτε θα παχυνω.....μην χαλασουμε τις καρδιες μας ακομη δεν συμπεθεριασαμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα θα κανεις ,γιατι αν περιμενεις να αδυνατησω εγω.....σωθηκες :shock:

Μην την ακούτε, μια χαρά είναι!!!

Εγώ που σε θυμάμαι προ εγκυμοσύνης, μια χαρά αδύνατη ήσουν!

Ε πόσα πια κιλά σου'χουν μείνει από την εγκυμοσύνη;;

Εμένα μου'χουν μείνει τα προ εγκυμοσύνης.. :ymsmug::ymsmug::D:((:((

Καλά εεε;;; Άμα βρεθούμε μ' όλα τα νινάκια μας παρέα, πάει, θα χαζέψουμε τελείως!!!

Άσε που θα μας χαζεύουν όλοι γιατί είναι όλα κουκλάκια!! Τόσα όμορφα μωρά μαζεμένα, ούτε διαφήμιση να γυρίζαμε!!! :lol::D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα νομιζω οτι το αντρακι το μικρο σε λιγο θα ξεπεταχτει απο τους καναπεδες,ετσι αραχτο που ειναι και θα κυνηγαει ολα τα κοριτσακια του θεματος μας!! μη σου πω και του μαμμυ ολου!!! πώς μεγαλωσε;μου αρεσει γυμνουλης με το τζινακι...μυριζει βαρβατιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παπαμιχαηλ με το μυστρι στην κωλοτσεπη,να τραγουδαει στις σκαλωσιες και απο κατω η ξανθομαλλουσσα να του φερνει το μεσημεριανο του κολατσιο...πατατουλες,καροτακια,κολοκυθακια,ντοματουλα,λιγο νυχακι (οχι βαμμενο,το ζυμαρικο ε!!) κι ολα χτυπημενα στο μπλεντερ με πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αγαπη και νευρο!!! :lol::lol:

ενταξει,παω να ηρεμησω τωρα... :roll::roll::roll:

τι εχεις παιδακι μου παλι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;θες να ερθουμε να σε πλακωσουμε στα χαστουκια να παρεις μπροςςςςςςςςςςςςςςςςς!!! θες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην την ακούτε, μια χαρά είναι!!!

Εγώ που σε θυμάμαι προ εγκυμοσύνης, μια χαρά αδύνατη ήσουν!

Ε πόσα πια κιλά σου'χουν μείνει από την εγκυμοσύνη;;

Εμένα μου'χουν μείνει τα προ εγκυμοσύνης.. :ymsmug::ymsmug::D:((:((

Καλά εεε;;; Άμα βρεθούμε μ' όλα τα νινάκια μας παρέα, πάει, θα χαζέψουμε τελείως!!!

Άσε που θα μας χαζεύουν όλοι γιατί είναι όλα κουκλάκια!! Τόσα όμορφα μωρά μαζεμένα, ούτε διαφήμιση να γυρίζαμε!!! :lol::D:D

Kale ti na pw kai egw pou mou exoun minei ta kila apo thn proth mou egkumosunh akomi....

Eirhnh ti na sou kanw den ekanes mia korh na ginoume emeis simpetheres na mhn exeis provlima kanena...Giati egw eimai 1+1 dwro se siskevasia tou enos....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα νομιζω οτι το αντρακι το μικρο σε λιγο θα ξεπεταχτει απο τους καναπεδες,ετσι αραχτο που ειναι και θα κυνηγαει ολα τα κοριτσακια του θεματος μας!! μη σου πω και του μαμμυ ολου!!! πώς μεγαλωσε;μου αρεσει γυμνουλης με το τζινακι...μυριζει βαρβατιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παπαμιχαηλ με το μυστρι στην κωλοτσεπη,να τραγουδαει στις σκαλωσιες και απο κατω η ξανθομαλλουσσα να του φερνει το μεσημεριανο του κολατσιο...πατατουλες,καροτακια,κολοκυθακια,ντοματουλα,λιγο νυχακι (οχι βαμμενο,το ζυμαρικο ε!!) κι ολα χτυπημενα στο μπλεντερ με πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ αγαπη και νευρο!!! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Τέλεια η περιγραφή σου!

και που να δείτε τον μικρούλη από κοντά, είναι ένας κούκλος σαν την μανούλα του φυσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μη μου μεινετε!!!!!!!!!!!! τα βραδυα τι θα κανω;η Ρεββεκα παει νωρις για υπνο,κανει και κατι αλλο πριν :lol::lol: ,χαλαλι της το κοριτσι και του αγοριου ακομα πιο πολυ!!!

η Μαρια παει με τις κοτες για υπνο...ενταξει μολις κοιμηθει ο Μανωλιος,κανει τις τυπικες χαιρετουρες και καλα να πουμε τα τελ.νεα των 24:00

και μετα τι;

κατι νυχτοπουλια του στυλ Ευη,Ρουλα ενιοτε και η Ελενη,αλλα τωρα ειναι αρρωστουλα και δεν εχουμε απαιτησεις!!

μη μου μεινετε,επαναλαμβανω....!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικιά μου κοιμάται, την περιμένω να ξυπνήσει από στιγμή σε στιγμή. Από δουλειές δεν έκανα τίποτα η γαϊδούρα, δεν έχω κουράγιο τα δέκατα με έχουν τσακίσει. Μετά θα με τσακίσει και ο άντρας μου που δεν θα έχει ούτε ένα σιδερωμένο ρούχο να φορέσει :lol:

Η Ειρήνη μάλλον έφυγε... σαν τον σίφουνα μπαινοβγαίνει αυτό το κορίτσι... να βρε Ρηνιώ ψευδώνυμο που ψάχνεις! ο σίφουνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μη στεναχωριεσαι για τις δουλειες..κι εγω χθες δεν εκανα απολυτως τιποτα κι ας μην ειχα δεκατα...εισαι λιγο καλυτερα;

και τωρα φτιαχνω μια μακαροναδα.για να ειναι πιο ζεστη την ωρα που θα ερθει ο Μανος..αν δε παει στην μανουλα πρωτα :lol::lol: το εχουμε συνηθειο..να του χαλασω εγω την σειρα του;;;ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ...

απο την πεινα μου ομως τρωω πατατακια με τυρι φετα :shock: ειπατε κατι γιατι δεν ακουσα!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μη μου μεινετε!!!!!!!!!!!! τα βραδυα τι θα κανω;η Ρεββεκα παει νωρις για υπνο,κανει και κατι αλλο πριν :lol::lol: ,χαλαλι της το κοριτσι και του αγοριου ακομα πιο πολυ!!!

η Μαρια παει με τις κοτες για υπνο...ενταξει μολις κοιμηθει ο Μανωλιος,κανει τις τυπικες χαιρετουρες και καλα να πουμε τα τελ.νεα των 24:00

και μετα τι;

κατι νυχτοπουλια του στυλ Ευη,Ρουλα ενιοτε και η Ελενη,αλλα τωρα ειναι αρρωστουλα και δεν εχουμε απαιτησεις!!

μη μου μεινετε,επαναλαμβανω....!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

μου κολησατε την ρετσινια?????!!!!

:oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η Σαρα μας πουλαει!!!!παει κι απανταει και σε αλλα θεματακια..κι εμεις την ψαχνουμε στην ανανεωση της σελιδας!!! :lol::lol: ¨ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ" θα την διαβασετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala se liges meres pou tha piasete doulia oles na dw me pion tha kathome ta vradia...

Tha mpenete ligo apo thn doulia kai meta egw tha menw monh mou ta vradia.

Xaxaxaxa akoste twra ti tragoudi mourthe sto mialo....Asxeto telios alla auto mourthe...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα, έχεις ΤΡΕΛΑ κέφια σήμερα!! μπράβο κούκλα μου, μας φτιάχνεις κι εμάς τη διάθεση, εγώ ειδικά το έχω ανάγκη! βλέπεις όμως, αρρωστούλα αρρωστούλα αλλά αντέχω στα ξενύχτια! προχώρα κι εμείς μαζί σου!

Μμμμ... μήπως κι εσύ χθες το βράδυ έκανες τίποτα πριν τον ύπνο;;; πως να εξηγήσουμε τα τρελά κέφια; :P

Ας πηγαίνει ο Μάνος στην μανούλα του, αρκεί να τον ταϊζει όμως και να στέλνει και ταπεράκι και για σένα, να είναι χρήσιμη κάπου τουλάχιστον (πω πω τι κακιά που είμαι;;; χα χα χα!).

Είμαι μια από τα ίδια Μαριέττα πάλι σήμερα δυστυχώς, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η Σαρα μας πουλαει!!!!παει κι απανταει και σε αλλα θεματακια..κι εμεις την ψαχνουμε στην ανανεωση της σελιδας!!! :lol::lol: ¨ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ" θα την διαβασετε....

προδωτρααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala se liges meres pou tha piasete doulia oles na dw me pion tha kathome ta vradia...

Tha mpenete ligo apo thn doulia kai meta egw tha menw monh mou ta vradia.

Xaxaxaxa akoste twra ti tragoudi mourthe sto mialo....Asxeto telios alla auto mourthe...

Μια χαρά σχετικό είναι με τις αϋπνίες που έχουμε όλες! μόνο που δεν μου αρέσει το ουίσκι...

Εγώ πάλι θα μπαίνω τα βράδια, πάντα ήμουν νυχτοπούλι ακόμα και όταν δουλεύω 12ωρα. Από τη δουλειά δεν ξέρω αν θα καταφέρνω να μπαίνω, μετακομίσαμε όσο έλειπα και από το καινούριο μου γραφείο φαίνεται ο υπολογιστής φάτσα κάρτα αν μπει ο προϊστάμενος... :?

Βρε Ρηνιώ άσε τις βόλτες στα άλλα θέματα και πες μας επιτέλους ποιός σε πείραξε;;; δεν λέγεται από το φόρουμ; μμμ... να ανησυχήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...