Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Καλά εε;;; Μοντέλο η Λύδια!!! Τέλεια φώτο!!!

Κατερίνα λογικό είναι να τα σκέφτεσαι και να αγχώνεσαι, αλλά θα την βρεις την άκρη.. όλα θα πάνε καλά!!!

Κι εμείς είχαμε ένα ανήσυχο βράδυ απόψε. Ξύπνησε μια φορά στις 2 και κοιμήθηκε στις 3 και μετά ξύπνησε στις 5 και κοιμήθηκε στις 7!!! :shock::shock::shock:

Γκρίνια, κλάμα, αγκαλιά συνέχεια, θήλαζε και δε θήλαζε, εννοώ μια το έπιανε μια το άφηνε...

Μάλλον δοντάκι ετοιμάζει...

Τώρα κοιμάται, μήπως να πάω να την πέσω κι εγώ δίπλα;... (-|(-|(-|i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια γεια!!!!!!

ειχα μπει απο το πρωι και ειχα αφησει τον υπολογιστη ανοιχτο...φαινοταν οτι ημουν μεσα,αλλα μονο μεσα δεν ημουν...κανω δουλειες απο το πρωι και ο μικρος ενω νυσταζει απιστευτα,τον βαζω να κοιμηθει και κλαιει...τωρα τον εχω στην στρατα με ενα κουταλακι στο στομα..μαλλον παμε για το τριτο,αλλα το σκατο δε με αφηνει να δω τι παιζει στο στομα..μπορει και να εχει βγει,αλλα εγω η αχρηστη να μη το εχω δει ακομα!! ρε κοριτσια,τα αυτια του πισω τα εχει κανει κομματια απο το ξυσιμο...βαζω λιγη κρεμουλα μπας και στρωσει το δερματακι...τι πραγμα κι αυτο με τα αυτια!! Δοντια σημαινει!!

Κατερινα!!!!!!μπραβο που εισαι καλα κοπελα μου!! κρατα γερα!!! ξερεις εσυ!!!

Ρεββεκα η μικρη ειναι γλυκα..σε ποιον μοιαζει;

Κοριτσια θελω την γνωμη σας:η μαμα εχει λογο στα βαπτιστικα ή οχι;δηλαδη σε λαμπαδα,στολισμο κολυμβηθρας,σταυρο;το λεω γιατι ειμαι εξω φρενων με την κουνιαδα μου,τον μικρο θα τον βαπτισει η αδελφη μου με τον αδελφο του Μανου,αλλα ειχαν παει και παρηγγειλαν τα ρουχαλακια πριν κανα μηνα..κι επειδη πηρα σημερα τηλ στο μαγαζι για να μιλησουμε για τα μετρα του μπεμπη,μιλησα με την κυρια και μου ειπε οτι η κουνιαδα θελει τουλια και λουλουδια στην λαμπαδα,ενω εγω την θελω οσο πιο λιτη γινεται...κι η αδελφη μου δεν μου ειχε πει τιποτα τοσο καιρο προφανως για να μη τα παρω..δε ξερω τι σταση πρεπει να κρατησω,γιατι η αδελφη μου ειναι διακριτικη,αλλα δε θελω και να την καβαλησει η κοντη(ετσι λεω την κουνιαδα..) :lol: εντωμεταξυ μονο αυτη μιλαγε στο μαγαζι κι η αδελφη μου δεν επαιρνε τοσο θεση...τα εχω παρει και με την αδελφη μου,γιατι πηδανε εμενα ψυχολογικα το σοι,ας μη το κανουν και στην μικρη μου αδελφη...θα την παρει και θα την σηκωσει την κοντη σας λεω :twisted::twisted:

μηπως ειμαι υπερβολικη;και ενω μας ειχε φερει το παπουτσακι για να δουμε το νουμερο,της ειπα να παραγγειλουν το 21 γιατι το 20 ηταν τσιμα,τσιμα και η κυρια δεν ειχε σημειωσει κατι,που σημαινει οτι το βουρλο δεν ειχε αναφερει την αλλαγη του νουμερου....θα την σκισω!!!!!!κρατηστε με!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki den eisai katholou mourlh koritsi mou, apla se tromazei to agnosto kai logiko einai giati den thelw na se tromaksw alla apo edw kai pera arxizoun ta diskola me ta mpempakia mas. Esu eisai kai tuxerh pou den mpousoulaei akomi o dikos sou alios peftei trelo kinigito olh mera..Apo thn alh na skeftese pws tha travikseis ligo zori twra mexri na ksepetaxtoun kai ta 2 kai meta tha eisai maxaragias sta Giannena, neotath tha ksepaidiaseis noris noris kai sta 45 sou pou tha eisai sto anthos ths ilikias sou tha arxisete pali san ta pitsounakia me ton antra sou na kanete pragmata gia esas......

Pws sou fenete to senario????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Μαριεταααααααα :lol::lol::lol: καλα γελαω τοσο οταν σε διαβαζω :oops::oops::oops:

ρε συ πεσ τα στην αδερφουλα σου να τους τα πει!!!!! ;)

Ειρηνη γυρισες ρε παλιορουβιτσα;;;πως περασες με την "μητερα";;;;

Ευη στα 45 θα ειμαστε στο ανθος της ηλικιας μας???για πες για πες να με φτιαξεις :D:D:D:D

κατερινα ενα εχω να σου πω οταν με το καλο θα εχεις 2 μωρα..ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!

Καλημερα και στις υπολοιπες..παω ...πεινανε και τα 2!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta opa, opa partw alios giati erxete to eggefaliko to vlepw.......

Emena kai sta duo ta paidia mou pantos me rotisan oi nones kai sthn ousia ta dialeksa monh mou alla gia na pw thn amartia mou ta vaftistika epidi ta plirwnoun oi nonoi nomizw pws exoun na poun kai aftoi thn gnomh tous...Ton Stavro ths Flwras ton ida proth fora thn hmera ths vaftishs, eno tou Triantafullou ton dialeksa monh mou..Afta einai katopin sinenoishs den nomizw na iparxei kanonas se auta ta pragmata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου αν δεν σε πιανανε και αυτες οι ανυσιχιες θα ελεγα οτι εχεις προβλημα...εννοειται πως με ενα μωρο και ενα στην κοιλια θα πελαγωσεις στην αρχη αλλα θα βρεις γρηγορα τους ρυθμους σου εδω με ενα και ειχαμε πελαγωσει ολες στην αρχη ποσο μαλλον με δυο κοντα κοντα..

τι παθαν ομοαδικα τα μωρα μας και δεν κοιμηθηκαν αποψε???θελω να ειναι δοντια γιατι παρολο που οταν βγηκε το πρωτο δοντι σταματησαν τα σαλια και τα δαγκωματα τωρα ομως συνεχιζουν..υπαρχει περιπτωση ανα βγαινει κι αλλο μαζι??

ευη σωστη σκεψη..παντως η μανα μου ειχε στα 19 εμενα 21 τον αδερφο μου 25 τον αλλο αδερφο μου και στα 28 την μικρη μας ...και τωρα στα 52 της καθεται και μας καμαρωνει παιδια και εγγονια..ομορφο εεε???

μαριεττα χαλαρωσε κοριτσακι μου μην συγχηζεσε...ανασες παρε ανασες..και η δικη μας νονα ειπε διαλεξε οτι θες-βεβαια ειναι και μακρυα και δεν θα μπορουσε να τα κανει τελευταια στιγμη-αλλα και πριν λιγες μερες που ηταν εδω και τα κουβεντιαζαμε μια χαρα ταιριαζαν τα γουστα μας..της εδειξα και τους σταυρους που μου αρεσαν και θα φτιαξει αυτον με τις περισσοτερες ψηφους :lol::lol::lol::lol::lol: τωρα οτι επρεπε να το συζητησετε πριν..επρεπε...εγω ειπα της δικιας μου πως θελω ρουχαλακια να μπορει να τα ξαναβαλει σε μια εκκλησια σε ενα γαμο...μην ειναι μιας φορας και συμφωνησε...εσεις δεν ειχατε κουβεντιασει τιποτα?ετσι πηγε και εκανε οτι ηθελε δεν στα εδειξε καν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ναι εχεις δικιο,αλλα επειδη πληρωνουν δε σημαινει οτι θα πρεπει και το γουστο τους να το φαμε στην μαπα...και δε μιλαω για την αδελφη μου,γιατι πανω κατω παντα μας αρεσαν τα ιδια πραγματα..αλλα καποιον τον κρινεις και απο το σπιτι του..αν μπειτε στης κοντης,θα νομιζετε οτι εχει μετακομισει ολο το Μοναστηρακι μες στο σπιτι της..ο,τι βλακεια της αρεσει,το φορτωνει μεσα σε 4 τοιχους,τους ρωταει τους κακομοιρησες πώς θα το αντεξουν;

κοριτσια παω να τον ταισω και με ορεξη θα μπω απο το απογευμα για να μιλησουμε..

Παναγιωτα καλα κανεις και γελας,γιατι για γελια ειμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ευτυχως που ηταν και η αδελφη μου,πώς αλλιως;;; και μου εστελνε φωτο απο το κινητο της..της ειχα πει οτι θα ηθελα τα ρουχαλακια να ειναι ασπρα,δε μου αρεσουν τα πολυ γαλαζια γενικα..κι ευτυχως το κουστουμακι που του πηραν ειναι ασπρο παντελονακι με ρεβερ,πουκαμισακι με τιραντες,μπουφανακι..μια χαρα...τα παπουτσακια ειναι μοκασινα..μου αρεσουν αν και της αδελφης μου της αρεσαν καποια αλλα,παντως κι αυτα μια χαρα ειναι,ευτυχως!!

στην λαμπαδα και στην εκκλησια λιγο θα τα χαλασουμε...ανασες,ουτε στα μαθηματα ανωδυνου δεν τις εκανα σωστα,τωρα θα τις κανω; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που είμαι νονά και δεν έχω δει ακόμα τα βαπτιστικά που υποτίθεται θα διάλεγα εγώ? Πήγε η μάνα μόνη της με την θεια της και όλη την οικογένεια και διάλεξαν. Εγώ δεν έχω άποψη, εγώ μόνο πληρώνω...ελπίζω να έχω άποψη στον σταυρό γιατί αν τον έχουν διαλέξει ήδη θα γίνει χαμός!! Είναι η κολλητή μου, εννοείτε ότι θα έπερνα ότι της άρεσε για την κορούλα της, το θέμα είναι ότι ούτε αυτή είχε άποψη - είχε η τρελή η θεία της, η οποία αποφασίζει και πότε θα αναπνεύσουν. Η θεία της η τρελή μεγάλωσε την φίλη μου και τώρα μεγαλώνει και την κόρη της. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! Είχαν έρθει όλες οι φίλες μου στην Μήλο διακοπές και αυτήν δεν την άφησε η θεία της γιατί δεν θα τα κατάφερνε μόνη της με την μικρή. Ο άντρας της είναι ναυτικός και την βοηθάει η τρελέγκο που πολύ μου έχει σπάσει τα νεύρα... και επειδή είναι ψωνάρα του κερατά θα θέλει να διαλέξει για την μικρή κανένα σταυρό BVLGARI ή δεν ξέρω και εγώ τι..αλλά δεν θα της την κάνω την χάρη... :twisted::twisted::twisted:

Αυτά ....ξεκινάω να γράψω κανένα προσκλητήριο μήπως και το πάρω απόφαση να ασχοληθώ με την βάπτιση.. έχει και ζέστη και με έχει πιάσει βαρεμάρα απίστευτη τις τελευταίες μέρες...

Έβαλα και εγώ πρόσφατη φώτο του άντρα μου από τις διακοπές μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα ελπιζω να κοιμασε!!η μονη λυση για τα ξενυχτια μας ειναι αυτη!!!!

μαριετα,εμενα παντως της πηρε οτι ηθελε η νονα εγω δεν ηξερα καν τι ειχαν παρει!!!επιλογη της νονας δεν ειναι??αφου αυτη πληρωνει!!λες και θα ξαναβαλει βαπτιστικα κτλ!!!ααα και δεν ταιριαζαν καθολου τα γουστα μας αλλα εγω περα βρεχει!!καλα εμεις καναμε και κλειστει βαφτιση μονο οι νονοι!!!σε ενα ξωκλησσι!!!ηταν επιθυμια μου!!!

κατερινα ολες αυτες οι σκεψεις θα ειναι στο μυαλο σου ωσπου να γεννησεις!!!μολις δεις το μικρακι σου θα τα ξεχασεις αυτα!!!θα δεις τι ομορφα που θα ειναι μαζι!!!τωρα με τις ορμονες ειναι λογικο να ανχωνεσε!!!να μιλας συνεχεια με το αντρακι σου η οποιον νιωθεις οτι σε στηριζει θα σου κανει καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως που'χω δύο βαφτιστήρια, πήρα μόνη μου τα πάντα, βαφτιστικά, λαμπάδες, σταυρό, χωρίς να συνεννοηθώ με τους γονείς-και στις δυο περιπτώσεις τους άρεσαν όλα πάρα πολύ!!

Τώρα στη βάφτιση του Φίλιππου πάλι εγώ τα διάλεξα όλα γιατί ο αδελφός μου είναι στο εξωτερικό οπότε δε θα προλάβαινε, αλλά αν ήταν εδώ, θα τον άφησα να διαλέξει ότι θέλει. Κι όποιος και να'ταν ο νονός ή η νονά, το ίδιο θα έκανα. Στο κάτω κάτω, υποτίθεται όλο το "πακέτο" είναι το δώρο του νονού προς το βαφτιστήρι, με το δικό του γούστο...

Το καταλαβαίνω βέβαια ότι μπορεί τα γούστα σας να μην ταιριάζουν, αλλά νομίζω πως θα πρέπει να μην επέμβεις σ'αυτό... Στο κάτω κάτω, αυτή που θα μπορούσε να το κάνει είναι η αδελφή σου ως νονά!! Εκείνη ναι, έχει κάθε δικαίωμα!!

Ρεββέκα δεν πρόλαβα... μέχρι να μαζέψω κάτι ρούχα που'χα απλώσει, να συμμαζέψω λίγο την κουζίνα, πέρασε η ώρα... μια ωρίτσα κοιμήθηκε.. δεν πειράζει, τώρα μετά το φαγητό θα κοιμηθούμε αγκαλίτσα και θα κοιμηθεί (θεωρητικά) ένα διωράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είπα τι μου αρέσει για τον Νώντα αλλά από εκεί και πέρα διάλεξαν τα παιδιά τι ήθελαν να του πάρουν. Τους πήγα σε ένα μαγαζί, είδα ότι οι γνώμες μας συμφωνούσαν πάνω κάτω και από εκεί και πέρα δεν μπλέχτηκα ξανά...ψώνισαν από εκεί που ήθελαν και αυτά που ήθελαν. Εγώ έχω ξενερώσει εντελώς γιατί το μόνο που θα κάνω είναι να πληρώσω..δεν έχω άποψη και γνώμη!! Αχ θέμα που ανοίξαμε... τρελά νεύρα σας λέω με αυτό το θέμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eugenia ti agenia ek merous tous na mhn eisai sthn epilogh kai agora ton vaftistikon.. To na mhn exei dei h mama ta vaftistika prhn thn vaftish to exw akousei poles fores sto parelthon alla na mhn ta exei dei h nona proth fora to akouw ilikrina...

Kai egw otan vaftisa prhn kapia xronia monh mou ta dialeksa ola xoris na ta exei dei h mama katholou, alla etsi eixame sinenoithei me thn koumpara mou.."Exw empistosinh sto gousto sou" mou eipe tote h koumpara mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια εσυ εισαι στο αλλο ακρο βρε παιδι μου!! ειπαμε αλλα οχι κι ετσι!! γιατι δε μιλας κατευθειαν στην θεια :evil: βεβαια παιζει το σκηνικο να ακουσεις καμια βλακεια και να στεναχωρηθει κι η φιλη σου..ενταξει ρε κοριτσια,ο νονος πληρωνει κι οπως λεει κι η Ρεββεκα,αντε να τα φορεσει αλλη μια φορα,αλλα να μην ειναι κι εκτος γουστου της μαμας!!με ρωτησε η αδελφη μου τι σταυρο θα ηθελα,χρυσο ή λευκοχρυσο και της ειπα λευκοχρυσο κι οταν ηρθε η κοντη,με ρωτησε και αυτη και η απαντηση μου δεν της καλαρεσε...η πλακα ειναι οτι μπαινει σαν τσουτσου κι ο Μανος στην κουβεντα και λεει:ο χρυσος θα φαινεται πιο ακριβος,αρα και πιο ωραιος :o τον κοιταξα,με κοιταξε και δε ξαναμιλησε :lol:

εχω γινει κι εγω νονα πριν πολλα χρονια,το μωρο μενει Καβαλα και να φανταστειτε τους γονεις τους ειχα δει μια φορα στον γαμο τους!!ηθελαν να ημουν εγω η νονα,ειχα τις αντιρρησεις μου περι αποστασης,αλλα επεμεναν..διαλεξα τα παντα μονη μου και εμειναν ευχαριστημενοι..να μου πεις και να μη τους αρεσαν,αντε τραβα στην Αθηνα να κανεις αλλαγες :lol::lol:

Ευγενια ο Νωντας ειναι και γαμω τα γκομενακια!!πολυ αστερακι!!!γλυκας ειναι!!και μετα λετε να μην εχουμε και τα μωρα μας μαζι στον καφε...αμ δε!!!μπορει να γινουν φιλοι στο μελλον,πού ξερετε; :D

ο μικρος κοιμηθηκε,αφου τον ταισα οπως οπως γιατι κινδυνευε να κοιμηθει στο τραπεζακι του..ηταν απο τις 09:30 ξυπνιος με τρελη υπερενταση... :shock::shock:

παω να ξαπλωσω λιγο και τα λεμε..ξερετε προς το βραδακι..θα πουμε ολες καληνυχτα στην Ρεββεκα,λιγο αργοτερα στο Μαρακι και μετα οσοι πιστοι,προσελθετε!!!Αμην!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως σας φαινεται ο φουσκας ?????????? δεν ειναι για τσιμπημα????

κουκλος ο Νωντας αλλα πραγματικα,δεν το λεω επειδη ειναι δικα μας ,ειναι πανεμορφα ολα τα παιδακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκα,ο μικρος μου ειναι ελευθερος,αν θελεις συμπεθεριαζουμε

δεν πιστευω να εισαι και εσυ κοκκαλο σαν την αλλη μου συμπεθερα(που μιας και το ανεφερα της κραταω μουτρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά, φοβερό μαλλάκι ο Νώντας! και είναι ένας κούκλος γενικότερα, να τον χαίρεσαι Ευγενία!

Κατερινάκι, απόλυτα λογικά όλα αυτά που σκέφτεσαι! εδώ τα σκέφτομαι εγώ που δεν ξέρω αν θα κάνω καν δεύτερο παιδί, απλά σαν σκέψεις μου περνάνε καμιά φορά. Οπως είπε και η Εύη, εισαι μικρή και έχεις και το κουράγιο και την όρεξη να τα μεγαλώσεις, και θα είσαι νεότατη και όταν ξεπεταχτούν. Σκέψου να είχες βρει τώρα δουλειά και να έπρεπε να την ξανααφήσεις... τουλάχιστον τώρα θα μεγαλώσεις η ίδια τον μπέμπη σου, θα ξεπετάξεις και το μωρό και μετά μια και καλή θα γίνουν όλα!

Συμπεθέρα μου σε περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες! κι εγώ ανυπομονώ να γνωρίσω τον γαμπρούλη μου, να γίνει και το προξενιό :lol:

Ευγενία κι εγώ θα συγχιζόμουν στη θέση σου! και αν τα βαπτιστικά δεν είναι ωραία και λένε κοίτα τι διάλεξε η νονά;; ελπίζω τουλάχιστον να είναι και του γούστου σου. Αφού είναι κολλητή σου όμως καλύτερα να μην πεις τίποτα, κρίμα να γίνουν παρεξηγήσεις. Απλά εξήγησέ της ότι τον σταυρό θέλεις να τον διαλέξεις εσύ, αυτό άλλωστε είναι που θα μείνει στο παιδί τα υπόλοιπα θα είναι μόνο στις φωτογραφίες.

Μαριέττα κι εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια, αφού οι νονοί πληρώνουν αυτοί πρέπει να έχουν τον κύριο λόγο. Το ιδανικό είναι βέβαια να μην έχουν εντελώς αντίθετο γούστο από εσένα! κι εγώ στη βαπτιστήρα μου μόνη μου πήγα και της τα διάλεξα όλα, οι γονείς τα είδαν λίγες μέρες πριν γιατί ήθελα να τους είναι έκπληξη, κι αυτοί το ίδιο. Ευτυχώς ξετρελάθηκαν όλοι και δεν είχαμε ιστορίες... τώρα με τη μικρή πάλι το είχα αφήσει στον νονό, βέβαια γενικά έχουμε το ίδιο γούστο, τον σταυρό τον διάλεξε μόνος του και για τα βαπτιστικά ψάξαμε και μαζί επειδή το ήθελε κι εκείνος. Αφού σου αρέσουν τα ρουχαλάκια η λαμπάδα είναι το λιγότερο. Τον σταυρό τον πήραν; τον είδες; ελπίζω να είναι τέλειος όπως του αξίζει!

Καλησπέρα σας είπα; δεν είπα, απλά άπλωσα σεντόνι! καλησπέρα λοιπόν! η μπουμπού ευτυχώς μέχρι στιγμής είναι καλά, εγώ μια από τα ίδια.

Ρηνιώ, πατησα υποβολη και είδα ότι εμφανίστηκες! τι έχεις Ειρηνούλα μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκα,ο μικρος μου ειναι ελευθερος,αν θελεις συμπεθεριαζουμε

δεν πιστευω να εισαι και εσυ κοκκαλο σαν την αλλη μου συμπεθερα(που μιας και το ανεφερα της κραταω μουτρα)

ειναι πρωτος στην λιστα :D:D:D

και ναι ειμαι κοκκαλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πρωτος στην λιστα :D:D:D

και ναι ειμαι κοκκαλο.....

οχι αλλα κοκκαλα................εχε χαρη που θελω νυφη ξεσηκωστρα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...