Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανωλακη αυτο το φιλακι απο ποια κυριουλα προερχεται;ελπιζω να μην ειναι απο την μαμα....για λεγε!!

Ειρηνη δε βαρεθηκες να διαβαζεις;πωπω αντε παρατα τα!!αυτα που ξερεις δε σου φτανουν; :lol::lol:

βαρεθηκααααααααααααα εμενα μου φτανουν ,την τριμελη επιτροπη που θα με εξετασει δεν ξερω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω αν καταφερουμε να βρεθουμε,να εχουμε οπωσδηποτε και τα μωρα μας αυτη την φορα...οχι μονο ο Παναης να συνοδευει την μαμα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PW pw pw einai na mhn figei kanenas apo to spiti, pramata kai thamata simvenoun edw......

Maraki perpataei to kamari sou, giati den mou kanei kamia entiposh arage ???? :lol::lol: Fenotan autos apo mikros ti svouras tha ginei.....Kale giati anxonese apo twra gia to ti tha ginei otan megalosei, apolafse to TWRA kai ksexna ta ala, exeis xronia kai xronia gia na anxotheis argotera...

Palh kafe kanonizete eeee???? :cry::cry::cry: Kai egw theeeellwwwwww.......

Pantos fetos to exw valei stoxo pws se kapia sinantish tha eimai kai egw......

Ase pou sizitousame me tous koumparous mas na pame Kwnstantinoupolh gia weekend mesa ston ximona fetos. Rebbeka tha mas ksenagiseis sta limeria sas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειδα τον τιτλο απο το θεματακι μας ....καταλαβα οτι μου παει γαντι!!!!!

λετε να δεσω καμμια κοτρωνα και να βουτιξω??????εξετασεις εχει καθε διμηνο,δεν ξερω ποτε θα ειμαι ετοιμη......μαλλον ΠΟΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε ειρηνη...σιγα..οι εξετασεις ειναι σαν την εγκυμοσυνη..μια δυο τρεις στο τελος θα κατσει..και ετσι που εισαι και επιρεπης(καλε πως γραφεται αυτο?)καλομελετα και ερχεται.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε ειρηνη...σιγα..οι εξετασεις ειναι σαν την εγκυμοσυνη..μια δυο τρεις στο τελος θα κατσει..και ετσι που εισαι και επιρεπης(καλε πως γραφεται αυτο?)καλομελετα και ερχεται.. :lol::lol::lol:

μωρε αμα δω τα σκουρα....θα ξανα μεινω εγκυος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες την κανω με ελαφρα..παω να ξεκουρασω τηνν απολλωνια κορμαρα μου(οχι δεν ειμαι αδυνατη ειμαι εγω και ο απολλωνας σε ενα σωμα... :shock::shock::shock: )και θα διαβασω αυριο τα νεα σας νυχτοπουλια μου...μην περιμενετε την ρεββεκα μαλλον κανει αδερφακι στην λυδια..χιχιχιχ :lol::lol::lol:

καλυνηχτα σε ολες...και ονειρα πονηρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαμε τα πρώτα βηματάκια στο παρεάκι;;;; Κιόλας;!;!;!

Μπράβο στο Μανωλιό!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ειρήνη δε θέλω απαισιοδοξίες!!! Μια χαρά θα τα πας!!!

Θα σε κυνηγάμε να διαβάσεις, θα σε πηγαίνουμε καφεδάκια να ξελαμπικάρεις, τι άλλο θέλεις;!;! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαμε τα πρώτα βηματάκια στο παρεάκι;;;; Κιόλας;!;!;!

Μπράβο στο Μανωλιό!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ειρήνη δε θέλω απαισιοδοξίες!!! Μια χαρά θα τα πας!!!

Θα σε κυνηγάμε να διαβάσεις, θα σε πηγαίνουμε καφεδάκια να ξελαμπικάρεις, τι άλλο θέλεις;!;! :-p

θελω αγαπη και στοργηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες την κανω με ελαφρα..παω να ξεκουρασω τηνν απολλωνια κορμαρα μου(οχι δεν ειμαι αδυνατη ειμαι εγω και ο απολλωνας σε ενα σωμα... :shock::shock::shock: )και θα διαβασω αυριο τα νεα σας νυχτοπουλια μου...μην περιμενετε την ρεββεκα μαλλον κανει αδερφακι στην λυδια..χιχιχιχ :lol::lol::lol:

καλυνηχτα σε ολες...και ονειρα πονηρα :P

την κανεις με ελαφρα τη καρδια ή με ελαφρα πηδηματακια; :lol::lol: οπως και να εχει...φευγεις ασπλαχνη φιλη!!

αυτο με την Ρεββεκα πολυ καλο :lol::lol:

Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι πολυλογούδες μου!

Τα νέα από το μέτωπο είναι ότι ακόμα έχω τα χάλια μου, έκανα δέκατα (χρόνια τώρα έτσι αρρωσταίνω δεν "ξεσπάει", πάνω από 38 έχω να κάνω από το γυμνάσιο!) και έχω τρομερό πονοκέφαλο, πονόλαιμο και μπούκωμα. Το δόντι εξακολουθεί φυσικά να πονάει, μίλησα με την οδοντίατρό μου και μου είπε ότι επίσημα ανοίγει το ιατρείο στις 5 Σεπτέμβρη αλλά αν χρειαστεί ίσως βρεθούμε μετά τις 29.... τέλεια!

Τα χειρότερα όμως δεν είναι αυτά, αλλά το γεγονός ότι η μπέμπα πριν κοιμηθεί είχε 37,4... της έδωσα προληπτικά λίγο ντεπόν και ο Θεός βοηθός.

Είμαι κι εγώ μέσα για τον καφέ! λέτε να φέρουμε και τα μωρά αυτή τη φορά; μωρέ φοβάμαι μη γίνει πανζουρλισμός και δεν καταφέρουμε να πούμε ούτε μια κουβέντα! από την άλλη όμως θέλω πολύ να δω όλα μας τα μπεμπάκια από κοντά!

Μανωλιό συγχαρητήρια! :ymapplause: πραγματικά πρώτος σε όλα!

Ειρήνη μου, κουράγιο με το διάβασμα. Εχεις απόλυτο δίκιο μόνο με τη σκέψη φρικάρω, αλλά σκέψου τα καλά που θα έχεις μετά και πάρε κουράγιο και δύναμη!

Κορίτσια συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι πολλά πολλά, έχω μπερδευτεί που ακόμα διαβάζω τα παλιά είμαι και αρρωστούλα, μην με παρεξηγείτε! :oops:. Αχ θέλω κι εγώ φροντίδα και προδέρμ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μήπως να πήγαινες σε άλλο οδοντίατρο;;; Μέχρι τέλος του μήνα έτσι θα'σαι;;;

Ελπίζω να συνέλθετε γρήγορα κι από άποψη πυρετού κλπ.. Της μπέμπας μπορεί να'ναι κι από δοντι..

Περαστικάαααααααααααααααααααα...

Κι εγώ θέλω να δω όλα τα μπεμπάκια!!

Άσχετο...

Πριν 9 μήνες παρά 12 ώρες γεννήθηκε ο Φίλιππος... :x

Πως περνάει έτσι ο καιρός;; :-?

Ένα ζουζούνι μια σταλιά ήταν και τώρα μασουλάει μπιφτέκια!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη περαστικα..οσο για την μικρουλα,μπορει να ειναι και τυχαιο..καποιες φορες με την ζεστη,εβαζα θερμομετρο στον μικρο,παρολο που στο δωματιο του εχουμε κλιματιστικο κι ειχε 37,2 και φοβομουν,αλλα ηταν λογω ζεστης...μια γιατρος καποια φορα μου ειχε πει οτι τα μωρα ζεσταινονται τρεις φορες περισσοτερο απο τους μεγαλους...παντως προληπτικα μη την παιρνεις αγκαλια ή φορα μασκα...σιγα μη βαλεις,αλλα λεμε τωρα!! εναλλακτικα βαλε μασκα ομορφιας!!(κρυωσατε παλι;) ειναι γιατι φυσαει εξω :lol::lol:

να σου πω,τι κι αν δε πουμε καμια κουβεντα της προκοπης..ετσι κι αλλιως,τα λεμε απο δω!! πλακα θα εχει με τα μωρακια,να γνωριστουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα μου είπε να ξεκινήσω mesulid που είναι και αναλγητικά και αντιφλεγμονώδη και αν σε 3 μέρες δεν σταματήσει ο πόνος να ξεκινήσω αντιβίωση. Η ειρωνία όμως είναι ότι διάβασα στις οδηγίες του ότι δεν πρέπει να χορηγείται σε άτομα που έχουν γρίπη, ίωση κλπ!!! επομένως θα συνεχίσω με πονστάν που ψιλοκαλύπτει και τα δύο και βλέπουμε. Μωρέ δεν θέλω να πάω σε άλλη γιατί πήγα εδώ κοντά σε έναν όταν η μπέμπα ήταν 2 μηνών και δεν μπορούσα να λείπω πολύ ώρα γιατί τότε αντλούσα ανά δύωρο, και μου έκανε ένα σφράγισμα χάλια. Ισως να πονάει και αυτό..

Να τον χαίρεσαι τον Φιλιππάκο σου! πράγματι, ο καιρός περνάει πολύυυυ γρήγορα!

Μαριέττα από το πρωί φοράω μάσκα, δεν την αντέχω βέβαια αλλά την φοράω. Χθες το απόγευμα όμως πριν αρρωστήσω που δεν το ήξερα ίσως να την κόλλησα. Κι εγώ ελπίζω να είναι από τη ζέστη, τι φταίει το καημενούλι...

Οντως θα έχει πλάκα με τα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα λέγατε να βρεθούμε στο μουσείο της Ακρόπολης που έχει και ειδικό χώρο βρεφικής φροντίδας;;

Να κάνουμε τη βόλτα μας με τα καρότσια στη Διονυσίου Αεροπαγίτου και μετά να κάτσουμε να πιούμε το καφεδάκι μας στο καφέ του μουσείου.

Ελένη το καταλαβαίνω αυτό με τον οδοντίατρο, όπως και τον γυναικολόγο, δύσκολα πας σε άλλον.. αλλά επειδή πονάς, γι'αυτό το λέω... και μη σου κάνει κανένα απόστημα και τρέχεις.. σε ποια περιοχή μένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη γνωριζω οτι τα πρωτα 24ωρα δεν κολλας καποιον..κυριως κολλας καποιον οταν εσυ εισαι στην αναρρωση..οποτε μαλλον την γλυτωνει η μικρη..μη φοβασαι..κι εγω με τον λαιμο μου πριν μερες,ουτε μασκα φοραγα και αγκαλια τον ειχα,δεν τον φιλαγα βεβαια κι ευτυχως δε κολλησε..εχουν αντισωματα..τι στο καλο τα θηλαζαμε τοσους μηνες!!!! τυχαιο;δε νομιζω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...