Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Γυρισαμεεεεεεεεε,

βρε τι σας επιασε δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω η μαλλον ξερω Κατερινακιιιιιιιι με το καλο κοριτσακι μου,σου ευχομαι να κανεις ενα ομορφο υγιες ροζ μωρο :lol::lol::lol:

αφηστε τι επαθα............εχω 7 ημερες καθυστερηση......σημερα εκανα τεστ και ειναι αρνητικο,ευτυχως δηλαδη γιατι καποια στιγμη πρεπει να δωσω αυτες τις εξετασεις τις ειδικοτητας :shock: ετρεμαν τα χερια μου μεχρι να δω οτι ειναι αρνητικο :?:?:?:?:?

ειπαμε το τριτο θα το κανω απο την νεα χρονια,θα εξαντλησω καθε μεθοδο(σετλερ κινεζικο ωροσκοπιο διατροφη νεες στασεις και οτι αλλο πεσει στην αντιληψη μου ωστε αυτη τη φορα να ροζισει!!!!!)

η νυφουλα μου που εχασε πριν 2 μηνες την μανουλα της .....ηταν εγκυος και δυστυχως παλινδρομησε :( στενοχωρηθηκα πολυ

αντε αργοτερα ελπιζω να πετυχω καμμια σας να κουτσομπολεψουμε :oops::oops:

Ρεββεκακι εισαι μεγαλη ξεσηκωστρα απο τοτε που ηρθες στην παρεουλα μας δεν σταματησανε οι φιλεναδιτσες μου το μπιρι μπιρι!!!!!

σας φιλω ολες και επανερχομαιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενη και Σαρα καλως ορισατε στα πατρια εδαφη!!! καιρος ηταν πια!!

παω να ξεραθω λιγο στο κρεββατι μου,μολις ταισα τον μικρο και θα τα πούμε αν μη τι άλλο!! το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη και ειρηνακι καλώς ήρθατε!

Λοιπόν ειρηνακι μόλις βρεις τον τροπο να ροζισεις σφυρα τον και προς τα δω!!!!!!

Κοριτσακια θα ξαπλωσω λίγο τώρα που κοιμηθηκαν τα μικρά και τα λέμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη και ειρηνακι καλώς ήρθατε!

Λοιπόν ειρηνακι μόλις βρεις τον τροπο να ροζισεις σφυρα τον και προς τα δω!!!!!!

Κοριτσακια θα ξαπλωσω λίγο τώρα που κοιμηθηκαν τα μικρά και τα λέμε μετά.

αφου τον τροπο το ξερουμε και οι δυο μας απο παλια ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω η καημενουλα παω νωρις για υπνο και μολις ξυπναω βλεπω 10 σελιδες..... :D:D οι νυχτερινες φταινε :lol::lol::lol::lol:

αστα αυτα.....εσυ βαζεις το θεμα της συζητησης.μου τις φουντωνεις και μετα πας για υπνο και λες οτι φταινε αυτες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalos ta mas kalos ta mas, mazeftike pali to pareaki. Ante ftanei toso tou xronou pali diakopes, sta spitia sas twra sourtoukes :lol::lol::lol:

Maraki mipos paizei kamia kathisterish giati poles zalades vlepw ;) Makari na einai sporaki....

Egw ekana tis doulies mou eftixos kai twra tha siderosw, to apogevmataki exoume kanonisei na vrethoume me kati fhlous gia kafedaki kai prepei siga siga na etimazome giati eimai kai grigorh (oxi).

Ta ipolipa ta afinw gia to vradi, filakia :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eirhnh an ekane lathos to testaki kai se 9 mhnes mas kaneis kai thn mpempa tifla na exei kai h idikotita kai ola :lol::lol::lol:

μωρε τωρα που το λες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Δεν προλαβαινω να διαβάσω τα νεα σας...πολύ μπίρι μπίρι έχει πέσει!!!

Μάλλον έχουμε μαζευτεί όλες..

Χθες πήγαμε στην γιαγιά μας στην Σαλαμίνα να μας δει μετά από ένα μήνα και τελικά μαζευτήκαμε στις 1 το βράδυ μιας και μετά πήγαμε και για ουζάκια στην Πάχη με ένα ζευγάρι και την μικρή τους μπεμπούλα. Στα ουζάκια όμως δεν περάσαμε καλά γιατί η μικρή τους δεν έτρωγε, έκλαιγε συνέχεια και δεν κοιμόταν και είναι μόνο 4 μηνών. Κάθε φορά τα ίδια αλλά επιμένουν να την βγάζουν έξω βράδυ..φτου φτου ο δικός μου ήταν πάντα πολύ βολικός όπου και να ήμασταν.

Σήμερα πήγαμε για καφεδάκι με έναν φίλο μου που είχα να τον δω 5 χρόνια λόγω απόστασης (μένει Γαλλία) και χάρηκα πάρα πολύ..και νομίζω ότι θα πιούμε άλλους δυο καφέδες μέχρι το βράδυ..πολύ κούραση σήμερα - δεν έχουμε κάνει απολύτως τίποτα!!

Και εγώ αρχές Σεπτεμβρίου πάω στην δουλειά - δεν θέλω καθόλου...θέλω σπίτι με Νωντάκο!! Θα φάμε σίγουρα μια φρίκη στην αρχή αλλά νομίζω σιγά σιγά θα το ξεπεράσουμε.

Κορίτσια ο κύκλος σας ήταν κανονικός και σταθερός από την αρχή ή αργησε λιγάκι να φτιάξει. Πριν την εγκυμοσύνη είχα κύκλο 30 ημερών. Τώρα μια έχω 28, μια 25 και δεν ξέρω αν θα μου φτιάξει..εδώ και τρεις μήνες δηλαδή που έχω περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια καλως ορισες κι εσυ!!! αντε να μαζευομαστε πια!!

εμενα η περιοδος ερχεται κανονικα στις 29 μερες περιπου,αλλα αυτο που παρατηρω ειναι οτι και τις 5 μερες εχω καθαρο αιμα..ενω πριν μεινω εγκυος,απο την 4η μερα ειχα καφε...απο την αλλη,τωρα δε με ποναει το στηθος μου,ενω παλια πρηζοταν κι ηταν πολυ ευαισθητο..

τι κανει ο μικρος Νωντας;σε τι φαση βρισκεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpwpw kala leei rebbeka h eirhnh oti eisaia ksesikostra,ki egw pleon poy mpainw kathimerina de prolavainw na sas diavazw!vevaia egw tha dwsw to vraveio ths kseshkostras sto marietaki!!!emeis shmera phgame sth pethera moy kai parasame opws panta...hsyxia takshs kai asfaleia!ligo vareta dhladh.twra o giannakhs einai me to mpampa toy volta meta tha ton kanoyme mpanaki tha ton koimhsoyme kai tha kserathoyme kai oi dio sto kanape!o dysmoiros o antras moy panw poy ksanarxisame na kanoyme goytsoy goytsoy pali tha ksanaypostei apoxh sex.em...as prosexe kai aytos!!!!

eirhnh elpizw thn epomenh na einai roz to testaki,kane kai kamia xwriakh kaloy kakoy ta test den einai panta egkyra!

anastasoyla moy seyxaristw poly!!!!!!kale popo sas lyphthike h psyxhmoy poso xalia vperasate vre paidaki moy??? :lol::lol::lol::lol:

enina kalws hrthate sta patria edafh!!

rebbeka kale ti istoria einai ayth seirial prepei na ginei axx sygkhnhthika!

maraki moy ayte h "xazes"σκεψεις poy soy pernane gi ato manwlio sou an apokthsei aderfaki moy pernane ki emena poly entona giati ki egw taleporhthika mexri na moyrthei o mpempakos moy kai genikotera..einai poly nwris..einai gegonos oti oso xaroymena kai na thelw na ta dw ta pragmata gia ta epomena 3 xronia mexri na ksepetaxtoyn tha faw paketo,skeftomai omws meta poy tha paizoyn mazi pareoyla kai tha exei to ena to allo kai pairnw koyragio!na skefteis tis teleytaies meres eixame parei apo koinoy apofash meton antra moy na mh kanoyme deytero paidi.hthele omws na ginei alliws. ki egw den eimai atomo poy tha mporoysa na kanw ektrwsh,apla meta tha valw spiral na eimaste sigoyroi!

marietaki pwpwpw exeis ginei h xeiroterh polylogoy !!sas afhnw twra mia laxtaristh pitsoyla moy kleinei to mati!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εμενα παντως με τιμαει ο χαρακτηρισμος σου ως πολυλογου και ξεσηκωστρα!!! σε ευχαριστω δεοντως!!!!

φαε!φαε!! να σου πω κι εγω πιτσα θελω τωρα,ζηλεψα...οοοοοοοοοοχι!! δεν ειμαι εγκυος,λιχουδω ειμαι!!! και μετα ενα γαλακτομπουρεκο να στρωσει το στομαχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια ζωντανεψαμε παλι...αντε τωρα θα ανοιγουμε νεο θεμα καθε δυο βδομαδες τι ωραια...καλωσηρθατε γυριστρουλες ανανεωμενες και ξεκουραστες...

η ζαλαδα εχει μετατραπει σε εναν υπεροχο πονοκεφαλο και οι ελπιδες μου για ευχαριστες ανακοινωσεις αναβαλλονται για τον επομενο μηνα γιατι μαζι με την ζαλαδα ηρθε και η ακατανομαστη που μεταξυ μας πολυ χαιρομαι γιατι ετσι θα αρχισουμε σοβαρα αυτη τη φορα..παντως μετα που γεννησα δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα περιοδου ουτε στηθος πρισμενο ουτε πονεμενη μεση ουτε τσιμπιματα τιποτα απολυτως μονο η ορεξη για σοκολατα εμεινε(γιατι αραγε δεν το καταλαβαινω αυτο???)και συμφωνω με την μαριεττα στην διαρκεια πριν ηταν 4 μερες τωρα 5...κατα τα αλλα ερχεται κανονικα στην ωρα της καθε 30μερες αν και εκανε κανα δυο μηνες ποτε ηταν στις 28 ποτε στις 29..

το παιδακι μου κοιμαται...καθομουν και τον χαζευα αγκαλια με τον γκαρη τουρλωμενο κωλαρακι και με κανονικο μαξιλαρι ο κυριος(οταν τον παω στο κρεβατι μας με βγαζει απο το μαξιλαρι μου και ξαπλωνει αυτος)σωστος αγγελος ειναι..εκεινες τις στιγμες θα ηθελα να μπορουσα για παντα να τις κρατουσα φυλαγμενες να μην τις ξεχασω ποτε..και σκεφτομαι οτι περασε τοσο γρηγορα ο καιρος σε δυο μηνες εχουμε γενεθλια γιναμε αντρακια πια σε λιγο δεν θα με θελει να τον χαιδευω οταν τον παιρνει υπνος ουτε να του ψιθιριζω τραγουδακια(μα δεν ειναι τελειο οταν ξερεις ποσο χαλια φωνη εχεις και ομως το παιδακι σου να ηρεμει μονο οταν σε ακουει να του τραγουδας?δεν ειναι υπεροχο?)

ασχετο ποτε αρχιζουμε να λεμε παραμυθακια?εχω επιχειρησει κανα δυο φορες αλλα τζιφος δεν αντεξε πανω απο 5 λεπτε υσηχος..και δεν καθεται ακομα να δει dvd η παιδικα στην τηλεοραση το μονο που του αρεσει και χαζευει ειναι οταν βλεπει το club του μικι μαους...8.30 το πρωι ...αλλα οταν το βλεπει τον παρατηρω και κανει γκριματσες και του αρεσει..σαν αγορι μεγαλο...αχ παναγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι φτου στην ακατανομαστη την μουλαρα που ελεγα παντα!!

εμεις διαβαζουμε βιβλιαρακια,του ειχα παρει πιο παλια βιβλια με αναγλυφα ζωακια και πραγματακια,του αρεσουν να τα ξεφυλλιζει και αυτο που μου κανει εντυπωση και το χαιρομαι,ειναι πως αν στο παρκο υπαρχει ενα βιβλιο,τοτε θα το ξετρυπωσει αναμεσα στα παιχνιδια και θα ασχοληθει με αυτο..μαλλον του κανουν εντυπωση οι εικονες...τι αλλο ρε μανα!!!!

απο παραμυθια του εχω αγορασει ενα,τον βαζω στα γονατα μου και τον αφηνω να ξεφυλλιζει και εγω κανω πως διαβαζω...κι εκεινος γυρναει να με δει κι εχει τοση πλακα!!νιωθω ομως οτι προσεχει τα λογια μου...

τηλεοραση παιζει παντα για να βλεπει εικονες και να ακουει ηχους,αλλα δε μπορω να πω οτι εχουμε καποια ιδιαιτερη προτιμηση...πιο πολυ εντυπωση του κανει ο θορυβος οταν ανοιγει η τηλεοραση :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττακι τυχερουλα του αρεσουν τα βιβλια εεε??του εχω και εγω ενα δυο αλλα ουτε να τα φτυσει και οταν προσπαθω να του διαβασω αυτος μου το περνει και το βαζει στο στομα του αρα εγκαταλειπουμε την προσπαθεια..εμενα παλι το παιχνιδι που ψαχνει ειναι οι μπαλες του..οποτε φαντασου σκηνικο..ο μανωλης ερχεται απο το σχολειο πεταει την τσαντα του περνει την μπαλα και φωναζει μανααα παω για μπαλα..κατσε παιδακι μου να φας πρωτα...δεν προλαβαινω μετα(περνει μια πηρουνια φαγητο μεσα απο την κατσαρολα και φευγει..)ερχεται κατα τις 8 μεσα στη βρωμια μου δινει φιλακι και λεει παω για μπανιο φτιαξε μου φαγητο...τρωει και παει για διαβασμα πριν ομως περασει το μισαωρο εχει αποκοιμηθει πανω στο βιβλιο και εγω σαν ψυχοπονιαρα μανα τον βαζω στο κρεβατι του και μενει μια ακομα φορα αδιαβαστος για το αυριανο διαγωνισμα...αλλα δεν με νοιαζει γιατι το παιδι μου ειναι σαινι και τα μαθαινει στην παραδοση...(ναι καλα...) :shock::shock::shock::shock::shock: φαντασια εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γαμω τα σκηνικα!!! φαντασια να'χεις και πας καλα!! φαντασου ομως και να το ζησεις ιδιο και απαραλλαχτο!!

παω να τον ταισω κι επανερχομαι!!!

ελπιζω να βρω καποια κοπελα...τοσες επανηλθαν!!!!!!!αντε μη βαριεστε!!!

εχει δικιο η Κατερινα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τον φανταζομαι μαλλον το φοβαμαι..αχ τι θα κανω απο τωρα το σκεφτομαι το διαβασμα και οσο μαρεσει τοσο βλεπω να μας ακουει ολη η πολη απο τις φωνες...παντως εμενα αν ηταν ξυπνιος ο μικρος εγω δεν θα ημουν εδω μολις με βλεπει στον υπολογιστη τρεχει να τον κλεισει...μα τι ειναι αυτο το πραγμα..αντε πανε κι ελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!τον ταισα,ηπιε στανταρ 160ml και επεσε αγκαλια με τον αρκουδακο του στο κρεββατακι..

Μαρια γιατι προτρεχεις και λες οτι θα εχεις προβλημα με το διαβασμα του Μανωλιου;μη γινεσαι υπερβολικη...σε φανταζομαι λιγο υστερικη..."Διαβασε αλλιως δεν εχει μπαλλα!!!! τελειωσες με τα μαθηματα σου; ελα να φας τωρα!!!" :lol::lol: μη σκας,κατι τετοιο με βλεπω να κανω κι εγω..η μαμα μου παντα ελεγε οτι εγω θα ειμαι λιγο Υστερω...οχι Αστερω...αυτη ηταν αλλη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια μου δεν νομιζω να ειμαι ετσι ακριβως το αντιθετο θα ειμαι και για αυτο φοβαμαι γιατι αν ειναι χαλαρος βλεπω να διαβαζω εγω στην θεση του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω την κανω νωρις σημερα γιατι αυριο εχω δρομολογιο πρωινο..ναι ξερω θα βρω παλι ενα σωρο σελιδες απο τα νυχτοπουλια...μα και εσεις πηγαινετε για λιγο στα κρεβατια σας..καντε παιδια να σωσουμε την ελλαδα...καληνυχτα θα τα πουμε παλι αυριο...φιλια :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...