Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

kalhmera koritsia!twra poy eimai pali egkyoyla eipa na arxisw na apolamvanw ta proterimata!!!hrthe h manoyla moy prwi prwi siderwse ki egw ksesalwsa sto paixnidi me to mpemph.skeftika oti isws ayth h egkymosynh na einai h eykairia na afhsw kata meroys tis doyleies kai na apolaysw ligo ton mpemparo moy.sth prwth moy egkymosynh den dexomoyna kamia bohtheia sxedos hmoyn poly peismatara.twra poy eida ti glyka poses doyleies mazeyontai me to mwro..den exw kanena provlima omws!ki egw gia na eimai eilikrineis sth prwth egkymosynh eixa gala alla den thelhsa na thilasw.pisteyw apo to ypervoliko agxos poy eixa kai apo tis kakes epirroes opws les crazy.twra omws to exw apofasisei.aksizei to kopo.

maraki moy to katalavainw ayto poy les alla pes moy eilikrina otan koitas to manwlio soy poy exei ginei oloklhro palikari skeftesai ton tropo poy to emathes oti eisai egkyos h otidhpote allo?den exoyn shmasia ayta sthn oysia.na deis poy ola kala tha pane kateyxhn kai tha milame se ligoys mhnes gia ta deytera mwrakia mas ta opoia THA THILASOYME ayth th fora!kai tis petheroyles mas tha tis afhsoyme ekso apo th porta na xtypioyntai!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vre koritsia na sas rwthsw kati??tha moy peite twra oti lew xazomares alla den einai h idea moy!!!!me to mpemph moy eimaste mazi sxedon synexia kai aytokollhtoi omws parathrw oti exei adynamia ypervolikh sth mama moy an kai den th vlepei syxna kai ston antra moy.otan toys vlepei kanei kolotoympes to skatoyli kai me mena poy ton exw olh mera otan toys vlepei me grafei sta palia toy ta papoytsia!einai fysiologiko poy zhleyw poly???emena den moy exei kanei pote vre koritsia tis xares poy toys kanei ,oyte an exw vgei eksw gia kamia doyleia (spania)kai leipsw kana dywro moy dinei shmasia otan gyrnaw,enw otan gyrizei o mpampas apo th doyleia kanei paniko!!!

vre mpas kai de magapaei???to kserw oti lew mparoyfes,alla den einai h idea moy oti to kanei sigoyra!shmeioteon ayto to kanei apo 3 mhnwn kai exei protimhseis se proswpa.otan gyrnaw apo kapoy h erxontai ayta ta proswpa poy exei adynamia oyte na th ftysei th manoyla!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεε...αααααααα...δε σας προλαβαινω πια!!!

Ρεββεκα...μμμμμμμμμ...εσυ μου φαινεται χαλας την ομαδα ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ ψηνομαι να κανω το γιαουρτι...θελω tips ομως.... θα επανελθω με ερωτησεις!!!!

Μαρακι και Κατερινα οταν με το καλο ερθει το 2ο η καλυτερη δουλεια που εχετε να κανετε, αν εφοσον επιθυμειτε να θηλασετε, ειναι να μιλατε με μαμαδες που εχουν θηλασει.Εμενα αυτο με βοηθησε ..ειδικα την πρωτη φορα που δεν ηξερα την τυφλα μου!!!!

Ελιζα ποσο χρονων ειναι ο μεγαλος;;βλεπω το τικερακι σου που λεει 3. ακομη ταλαιπωριεστε με τον υπνο του ε;;;και εμεις τα ιδια με τον μεγαλο.ο μικρος βγηκε λιγο πιο καλοβολος.

κοριτσια οσπρια δωσατε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα,εμας μας βλεπουν ολη μερα και λογικο ειναι και λιγο να μας βαριουνται..εγω εκει το αποδιδω οταν ακριβως οπως λες,ερχεται ο Μανος απο την δουλεια και ο μικρος κανει τρελη χαρα...

ζηλευω με την καλη εννοια,αλλα ξερω οτι ενω ειμαστε και οι τρεις μαζι,οταν κανω να φυγω...χαλαει τον κοσμο κι ετσι παιρνω το αιμα μου πισω :lol::lol:

φανταστειτε μια μερα ειχε ερθει η μαλακω σπιτι κι ειχαμε τον μικρο στην περπατουρα..ελεγε η ηλιθια στον μικρο"πηγαινε στον μπαμπα,ελα στην γιαγια"εγω σιωπη για να δω τι θα κανει..ημουν πιο απομακρυσμενη απο το παιδι και ενω τον εβλεπα οτι η βλαμμενη τον ειχε ζαλισει με τις φωνες της,ο μικρος τους εγραψε κανονικοτατα κι ηρθε στα ποδια μου!!!!!!!!!ενω ολη την ωρα επαιζε με την ηλιθια και τον μπαμπα του,οταν ηρθε η ωρα να διαλεξει...διαλεξε σωστα!!!! :D:D

πού να δειτε τα μουτρα της μετα και την απορια στο προσωπο της!! οχι παιζουμε!! αυτη θα βρει τον δασκαλο της απο το παιδι μου!!!! :lol::lol:

Παναγιωτα η γιατρος μου εχει συστησει εδω κι ενα μηνα στο φαγητο του να βαζω ζυμαρικα,οσπρια..ετσι βαζω μεσα στο κρεατακι του με τα λαχανικα και μια χουφτα νυχακι ή φακες...μια χαρα τα τρωει...

Ρεββεκα ασε!! οι κρισεις πανικου ειναι πονεμενη ιστορια...τις παθαινα καποια στιγμη πριν πολλα χρονια κι ευτυχως οταν διαβασα και καταλαβα τι μου συνεβαινε..ηρθε κι αυτοματα η παυση τους,οπως ξαφνικα ειχαν αρχισει..θελει λιγη δουλεια μεσα σου..ειναι συσωρευμενο αγχος και πιεση...θελει εξασκηση ομως και καθαρο μυαλο!!εγω ειχα ταλαιπωρηθει τρεις μηνες,δε μιλαγα σε κανενα για το προβλημα μου,ενιωθα οτι κατι ασχημο ειχα και θα πεθαινα..φαντασου φοβομουν να βγω να παρω εφημεριδα γιατι ελεγα οτι θα παθω κατι στο δρομο...τι τρελα!!ασε,δε θελω να τα θυμαμαι!!

Μαρακι με το καλο οταν ερθει το μωρακι εχει δικιο η Παναγιωτα..θα μιλας με τις μαμαδες που εχουν θηλασει και δεν εχουν δωσει ουτε ξενο..οποτε με εμενα δε θα μιλας τοσο πολυ :lol::lol:

παω να δω τι κανει ο μικρος και το φαγητο κι επανερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εγω την χαλαω :D:D:D

μαριετα και γω ενα χρονο θεραπεια με φαρμακα φαντασου,μονο που εγω πηγαινα νοσοκομειο με 160 παλμους......μεγαλο θεμα....ας μην τα θυμωμαστε λοιπον...

η λυδια οταν ηταν 5μιση μηνων αρχισε να λεει μαμα,μετα στους 6 και κατι το κοψε!!!τωρα το ατιμουλη που την βαζω στην κουνια και την αφηνω για υπνο εχει αρχισει μαμαααααααααα μαμαααααααααα και ελεγα του τζεμ οτι ξεχασε να λεει μαμα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνει η γκαστρούλα μας;;

Πότε θα πας στο γιατρό; Ξέρεις πόσο περίπου είσαι;

Παναγιώτα εγώ όσπρια ακόμα δεν του'χω δώσει, μόνο κανά δυο φορές του'χω βάλει μέσα στο φαΐ του μακαρόνια γιαχνί που'χα κάνει και του έδωσα σκέτα και ξετρελάθηκε.. ε και μετά του τα έβαλα μέσα στο φαΐ του.

Πάντως τα'χουμε πει.. ο κάθε παιδίατρος έχει τη δικιά του κοσμοθεωρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα εμενα οταν τον παιρνει αυτη αγκαλια και εχει τα νευρα του και δεν θελει βρε αδερφε χουφτωματα ολοκληρος αντρας γυριζει και με ψαχνει και απλωνει τα χερια του και τι κανει τοτε? τον τραβαει προς το μερος της και λεει ασε την μανα σου εκει ειναι ολη μερα την βλεπεις δεν την βαρεθηκες???το ποσο στραβωνω εκεινη την ωρα που το λεει και γυριζω και λεω ετσι ειναι η μανα ολη μερα να την βλεπεις παλι θα την ζητας...

εγω μια φορα τον εχω ακουσει μονο να λεει μαμα και αυτο ειχε πυρετο...ενω τον μπαμπα του με το που ξυπνησει το ονομα του λεει...ειναι επειδη δεν τον βλεπει πολλη ωρα και για αυτο τον ζηταει πιστευω..εμενα παντως μου την δινει που κανει και στην πεθερα μου χαρα..δεν θελω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τόσο πια άχρηστες είναι αυτές οι πεθερές σας;;;

Οι μανάδες των αντρών σας είναι... μη λέτε μεγάλα λόγια, αύριο μεθαύριο θα'σαστε κι εσείς πεθερές σε αλλωνών παιδιά...

Γιατί βρε Μαρία μου να μην κάνει χαρές στη γιαγιά του ο Μανωλιός;

Γιαγιά του είναι... Δεν το αγαπάει, δεν το νοιάζεται το παιδί;; Δεν του κάνει χαρά, παιχνίδια;;

Δεν ξέρω βέβαια τι προηγούμενα έχετε με την πεθερά σου... αλλά μήπως είναι λίγο υπερβολικό αυτό που λες;;

Δεν ξέρω, όλο αυτό με τις πεθερές, που οι περισσότερες κοπέλες τις βρίζουν και τις απορρίπτουν... δεν το καταλαβαίνω... Τόσο τυχερή ήμουν που είχα καλή πεθερά και τόσο άτυχη που την έχασα;;

Sorry κιόλας, αλλά πραγματικά απορώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα μου να σου πω εχεις δικιο δεν πρεπει να λεμε πολλα γιατι ισως καποια στιγμη κουφια η ωρα που το ακουει και μακρια απο μας να κανω οτι μου κανει αυτη αλλα πιστευω πως οταν εγω θα γινω πεθερα

1.δεν θα ανακατωνομαι στις παρεες του παιδιου μου

2.δεν θα τον απειλω εκβιαζω οπως θες παρτο οτι αν κανει μια συγκεκριμενη κουμπαρα που εμενα δεν θα μαρεσει δεν θα παω στην βαφτιση του εγγονιου μου

3.δεν θα λεω δεξια και αριστερα ποσο μαλλον στην μαμα της νυφης μου οτι ο γαμπρος της εχει γκομενα και του την πεφτει η κουμπαρα για να βαλω φυτιλιες

4.δεν θαλεω οτι μια γλαστρα με λουλουδια αξιζει περισσοτερο απο το αγεννητο εγγονι μου

5.ενω ξερω ποσα χρονια προσπαθουν να κανουν παιδια οταν τα καταφερουν δεν θα γυρισω να πω αλλη καμια δεν εμεινε εγκυος μονο εσυ

6.οταν τσακωθει με αλλο παιδι μου θα παρω το δικο της μερος γιατι ειναι 5 μηνων εγκυος στο εγγονι μου που το εταζα δεξια και αριστερα για να ερθει..

και αυτα ειναι μονο λιγα απο αυτα που μου εχει κανει η πεθερα μου..αρα λοιπον εγω με τι καρδια μπορω να συνεχισω να την θελω διπλα μου?οταν μπροστα μου λεει δεν εχω αντοχες εγω να βλεπω αλλα εγγονια αλλα οταν ειναι ο αλεξης μπροστα λεει γιατι δεν μου τον φερνεις να τον προσεχω???ελπιζω να καταλαβες και να μην μου θυμωνεις που σκεφτομαι ετσι αλλα τωρα η καλυτερη φιλη μου ειναι εγκυος και εγω δεν μπορω να ειμαι διπλα της γιατι ειναι τσακωμενες και οταν εγω θα φυγω εκεινη θα στεκεται εξω απο την πορτα της φιλεναδας μου και θα την βριζει με τα χειροτερα επιθετα επειδη απλα δεν την γουσταρει..μπορω να το κανω αυτο σε μια εγκυο κοπελα εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια; Οι άντρες μου κοιμούνται και εγώ έχω υπερένταση απο τα νεύρα μου και δεν μπορώ να κοιμηθώ(με νευριασε μια φίλη).

Ρούλα απο Χαλκίδα είμαι και εδώ μένω.

Παναγιώτα ναι 3 είναι ο μεγάλος και ακόμα στο κρεβάτι μας έρχεται.και μένα η αλήθεια είναι ότι ο μικρός είναι πιο βολικος αλλα έχει και αυτός ένα θεματακι μέχρι να κοιμηθεί κάνει τον δύσκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελιζα εμενα μου ελεγε τις προαλες ο αντρας μου εμεις ποτε θα φερουμε το μπεμπη να κοιμαται μαζι μας?γιατι να το κανουμε αυτο τον ρωταω...ετσι δεν κανουν ολα τα παιδια?τον χειμωνα που εξω θα βρεχει και θα βροντα ο πεμπης θα φοβαται και τοτε θα τον φερνουμε στο κρεβατι μας...καλα του λεω αμα φοβαται μπορει αλλα του λεω θα πηγαινεις και εσυ λιγο πιο περα το μαξιλαρι σου να μην ειμαι εντελως πανω στο ξυλο εε??και μου λεει ααα αυτη ειναι η δουλεια της μανας να κανει θυσιες και να χαλαει τον υπνο της για τους αντρες της...εμεινα αποσβωλωμενη τι να απαντησω εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα μου να σου πω εχεις δικιο δεν πρεπει να λεμε πολλα γιατι ισως καποια στιγμη κουφια η ωρα που το ακουει και μακρια απο μας να κανω οτι μου κανει αυτη αλλα πιστευω πως οταν εγω θα γινω πεθερα

1.δεν θα ανακατωνομαι στις παρεες του παιδιου μου

2.δεν θα τον απειλω εκβιαζω οπως θες παρτο οτι αν κανει μια συγκεκριμενη κουμπαρα που εμενα δεν θα μαρεσει δεν θα παω στην βαφτιση του εγγονιου μου

3.δεν θα λεω δεξια και αριστερα ποσο μαλλον στην μαμα της νυφης μου οτι ο γαμπρος της εχει γκομενα και του την πεφτει η κουμπαρα για να βαλω φυτιλιες

4.δεν θαλεω οτι μια γλαστρα με λουλουδια αξιζει περισσοτερο απο το αγεννητο εγγονι μου

5.ενω ξερω ποσα χρονια προσπαθουν να κανουν παιδια οταν τα καταφερουν δεν θα γυρισω να πω αλλη καμια δεν εμεινε εγκυος μονο εσυ

6.οταν τσακωθει με αλλο παιδι μου θα παρω το δικο της μερος γιατι ειναι 5 μηνων εγκυος στο εγγονι μου που το εταζα δεξια και αριστερα για να ερθει..

και αυτα ειναι μονο λιγα απο αυτα που μου εχει κανει η πεθερα μου..αρα λοιπον εγω με τι καρδια μπορω να συνεχισω να την θελω διπλα μου?οταν μπροστα μου λεει δεν εχω αντοχες εγω να βλεπω αλλα εγγονια αλλα οταν ειναι ο αλεξης μπροστα λεει γιατι δεν μου τον φερνεις να τον προσεχω???ελπιζω να καταλαβες και να μην μου θυμωνεις που σκεφτομαι ετσι αλλα τωρα η καλυτερη φιλη μου ειναι εγκυος και εγω δεν μπορω να ειμαι διπλα της γιατι ειναι τσακωμενες και οταν εγω θα φυγω εκεινη θα στεκεται εξω απο την πορτα της φιλεναδας μου και θα την βριζει με τα χειροτερα επιθετα επειδη απλα δεν την γουσταρει..μπορω να το κανω αυτο σε μια εγκυο κοπελα εε?

Δε μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που κάνει τις πεθερές να φέρονται έτσι. Μου φαίνονται όλα αυτά τόσο εξωφρενικά να προέρχονται από μανάδες!!! Κι όμως έτσι γίνεται...

Είναι δυνατόν ποτέ μια μάνα να λέει "μια γλαστρα με λουλουδια αξιζει περισσοτερο απο το αγεννητο εγγονι μου";;;; Τι στο καλό κουβαλάει στο κεφάλι της;; Ή τα'χει χάσει τελείως λόγω ηλικίας;;;

Έχεις δίκιο και φυσικά σε καταλαβαίνω και δε σου θυμώνω!! Αν είναι δυνατόν...

Εδώ κουβέντα κάνουμε και λέμε εμπειρίες και απόψεις.

Πραγματικά θα'θελα να καταλάβω τι είναι αυτό που μετατρέπει τις μανάδες σε κακές πεθερές.. και να το αποφύγω!!!

Π.χ. βλέπω τη μάνα μου, έχει όλα τα "προσόντα" για να γίνει κακιά πεθερά, με την έννοια ότι χώνεται, θέλει όλα να τα μαθαίνει, θέλει να΄χει άποψη κλπ κλπ. Κι όλα αυτά τα κάνει από υπερβολική αδυναμία, από υπερβολική αγωνία, από υπερβολικό υπερπροστατευτισμό... Και δεν καταλαβαίνει κιόλας όταν της τα λες, που κάνει το λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα α βρε Μαρακι φοβερός ο άντρας σου.εγώ δεν έχω παράπονο εκτοξεύεται και αυτός απο το κρεβάτι!

Η αλήθεια πάντως είναι ότι είναι ωραίο να έρχεται στο κρεβάτι σου και να ψήνεται ανάμεσα.βέβαια με μετρό!

Όσο για τις πεθερες ούτε εγώ μπορώ να το καταλάβω.και η δικιά μου δεν ήταν η καλύτερη αλλα σιγά σιγά στρώνει όχι ότι δεν σπάει νεύρα αλλα πλέον δεν δίνω σημασία.

Αλλα σκέφτομαι και εγω αυτο και λέω μήπως γίνω έτσι και φοβάμαι ώρες ώρες δεν θέλω!ελπίζω να είναι καλή πεθερά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera manoyles prin ligo gurisame apo ta magazia me ton antra moy kai to mpemph ton kaname aron aron mpanaki kai ton koimhsame giati vlepete o kyrios thn eide ksafnika athliths kai eprepe na pame na paroyme podosfairika papoytsia kai emfanish.molis efyge na paei na paiksei podosfairo me th podosfairikh omada (mh xesw)poy exoyne ftiaksei sth doyleia toy!hmarton!egw tha eprepe na legomai polyteknh 2 "paidia" exw twra kai ena poy erxetai 3. :lol::lol::lol::lol: plaka kanw de me enoxlei poy phge kai toso entaksei..as kseskasei kai aytos ligoylaki!

crazy exw kleisei rantevoy gia 1 septembrioy sto giatro.xoriakh den exw kanei....eksaloy niwthw poly egyos.....to prwi shkwnomai rakos,anakatemenh kai exw olh mera ponokefalo.h koilitsa h opoia parepiptontos den eixe prolavei na fygei opote amesws hrthe kai tsitwse kai moiazw gia 3-4 mhnwn egkyos hdh(to arnhtiko)!to sththos de poy eixe sakoyliasei kapws kai zarwsei ksanaegine alla pamela anderson(to thetiko)!

ax vre maraki ti exeis travhksei ki esu ,h dikia moy den kanei toso travhgmena alla ayto einai xeirotero giati einai entelws ypoylh(soy erxetai apo kei poy den to perimeneis!)omws prepei na ksekwlhsoyme re gamwto giati ayto poy theloyn sthn oysia to petyxenoyn otan trwgomaste me toys antres mas h akoma ki an olh mera ths meletame kai den xairomasste ta paidakia mas.egw gia na eimai eilikrineis koritsia de noiwthw oti exw xarei akoma me anemelia thn oikogeneia moy apo tote poy pantreuthka,isws na eimai ypervolika eyaisthith ti na pw,omws tha hthela na vrw ena magiko koympi kai na ta pernaw ola sto ntoykoy.eksaloy oi anthrwpoi den allazoyn kai mataia analonomaste!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου!!!!!! Τι κάνετε;;; Έχω μέρες να μπω και έχετε γράψει πααααρα πολλά!

Να σας γράψω γρήγορα τα νέα μας γιατι μπαινω απο cosmote internet on the go και δεν εχω και καλό σήμα και μετά θα προσπαθήσω να διαβάσω τα δικά σας νέα.

Λοιπόν εμείς γυρίσαμε Τετάρτη μεσημέρι σπίτι μας όπως και είχαμε κανονισμένο με τον άντρα μου γιατί την επόμενη μέρα έπιανε δουλειά. Παρεπιπτοντως (καλά το γράφω;;;). Στην Ευβοια περάσαμε πολύ ωραία!

Ε γυρναμε λοιπόν σπιτι μας ωραία και καλά. Αρχίζω εγώ το ξεπακετάρισμα των αποσκευών μας, ρούχα παπουτσια, παιχνίδια της μικρής, στήνω παρκοκρέβατο, καθισματάκι τα πάντα στην εντέλεια σας λέω. Μέχρι και δυο πλυντήρια έβαλα. Τρώμε με τον Βασίλη (παραγγείλαμε δεν πρόλαβα να μαγιρέψω κιολας ελεος!) και μου πετάει το ωραίο. ΄"Ξέρεις πρέπει να φύγω σπό σήμερα για να πάω στον Πόρο". Για να σας δώσω να καταλάβετε ο Βασίλης είναι σωματοφύλακας του Γιάννη Βαρδινογιάννη και το καλοκαίρι ΄κάποιες μέρες πηγαίνει μαζί του στο εξοχικό που έχει στον Πόρο. Έτσι είχε και τώρα να κάνει αυτό το ταξίδι. Και συνεχίζει να μου λέει "Αυτή την φορά δεν θα κάτσω πολύ την Κυριακή θα επιστρέψω, θέλεις να ρωτήσω αν γίνεται να σας πάρω μαζί;" Απ' την μία ενθουσιαστηκα απ' την άλλη σκεφτόμουν πάλι το πακετάρισμα. Μη σας τα πολυ λέω ρώτησε και η απάντηση ήταν θετική και εγω βρέθηκα πάλι στηνθέση να μαζεύω σαν την μουρλή τα πάντα για να φύγουμε μετά από μια ώρα. Η μικρή ευτυχώς δεν μας ταλαιπώησε πολύ στο ταξίδι (έχει καταλάβει απ' ότι φαίνεται ότι έχει γονείς μουρλοκομεία και συμβιβάζεται). Και έτσι κορίτσια είμαι σ' ένα τεράστιο εξοχικό μαζί με την οικογέννεια του κου Βαρδινογιαννη (δεν μένουμε στο ίδιο σπίτι εννοείται μας έχουν παραχωρήσει ένα μπακαλόους που είναι πολυυυυυυ άνετο!!!

Περνάμε πολύ ωραία και εδώ πέρα! Η Σοφουλα εγκληματίζεται εύκολα ευτυχώς. Το τι έχω δει εδω μέσα κορίτσια δεν φαντάζεστε. Φτώχια πολύ φτώχια λέμε....

Μου φαίνεται ότι έχει δίκιο το Μαράκι που μας λέει γυριστρούλες. Ξεσαλώσαμε πολύ αυτό το καλοκαίρι.

Δόξα το Θεο δεν περίμενα φέτος με παιδι να περάσω καλά τις διακοπές μας και τελικά καθε άλλο. Μου φαίνεται πως δεν έχω περάσει ποτέ καλύτερα!

Την κυριακή που θα γυρίσω σπίτι μας θα τα λέμε καλύτερα κορίτσια. Σας αφήνω προς το παρόν. Θα προσπαθήσω να διαβάσω τα νέα σας. 10 σελίδες έχω να διαβάσω!!!! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,επειδη διαβαζοντας το κατεβατο της Νατασσας ειδα οτι δεν εχει παρει πρεφα οτι η Κατερινα μας ειναι παλι εγκυος,της εστειλα μηνυμα....τουλαχιστον οταν ξαναμπει θα παει το ματι της στο μηνυμα 8-)8-);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναμπήκα!!!!! Τι λές τώρα!!!! Μαριετάκι σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Κατερινάκι μου!!!!!! Συχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Ανατρίχιασα μόλις το διάβασα!

Να προσέχεις πολύ τώρα κούκλα μου ε; Ευχομαι να πάνε όλα καλά που θα πάνε δηλαδή και σε εννια μήνες θα έχουμε κι άλλο μπεμπάκι στην παρέα μας. Δεν θ' αλλάξεις παρέα τώρα ε; εδώ μαζί και πάλι θα λέμε τα της εγκυμοσύνης και θα τα θυμόμαστε όλες και θα τα νοσταλγούμε και μπορεί να ζηλέψει και καμια άλλη και να βάλει μπρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναμπήκα!!!!! Τι λές τώρα!!!! Μαριετάκι σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Κατερινάκι μου!!!!!! Συχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Ανατρίχιασα μόλις το διάβασα!

Να προσέχεις πολύ τώρα κούκλα μου ε; Ευχομαι να πάνε όλα καλά που θα πάνε δηλαδή και σε εννια μήνες θα έχουμε κι άλλο μπεμπάκι στην παρέα μας. Δεν θ' αλλάξεις παρέα τώρα ε; εδώ μαζί και πάλι θα λέμε τα της εγκυμοσύνης και θα τα θυμόμαστε όλες και θα τα νοσταλγούμε και μπορεί να ζηλέψει και καμια άλλη και να βάλει μπρος....

Η Μαρια!!! Η Μαρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exei milhsei kamia me th natalitsa mas???olo th skeftomai,elpizw ola na einai kala.

Κι εγώ το ίδιο..

Πάντως τέλη Ιουλίου είχε γράψει στο facebook ότι είναι καλά, ότι η μικρή τα πάει περίφημα και προχωράει σε πολύ καλούς ρυθμούς κι ότι τους χαμογελάει!! Δόξα τω Θεώ, όλα πάνε καλά...

Κάτσε να το βρω να σας το βάλω..

κοριτσακια ειμαστε καλααα.. δεν εχω πολυ χρονο, μπηκα λιγο στα κλεφτα.. η μικρη τα παει περιφημα, ολα προχωρανε σε πολυ καλους ρυθμους.. μας χαμογελαει και αυτο μας ειναι υπεραρκετο..σας σκευτομαιι & σας αγαπω.. στις φιλεναδεες μου απο το μαμμυ ♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα τι μου θυμισες τωρα με το ποδοσφαιρο!!ο Μανος επαιζε για χρονια ποδοσφαιρο 5χ5 και μετα 8χ8...ειναι,μαλλον ηταν τερματοφυλακας και καμια φορα πηγαινα και τον χαζευα..πλακα ειχε...

οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο μωρακι,πηγαινε για μπαλα θυμαμαι καθε Τεταρτη..το θεμα ηταν οτι οι ωρες ηταν αγριες που λεει ο λογος,επαιζαν συνηθως 23:00!!!!και μετα εμενα αφου με επαιρνε ο υπνος,ερχοταν ο κυριος γυρω στη 01:00 και μες την υπερενταση και μου εβγαζε τον υπνο και την αλλη μερα υποτιθεται δουλευαμε :evil::evil: ευτυχως τωρα ενα χρονο πια μας τελειωσε το ποδοσφαιρο γιατι ειναι και κατι κουρασμενα παλικαρια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσσα έχει αρκετό χώρο εκεί;; Να'ρθούμε όλες!!! :lol::lol::lol:

Μια χαρά σου'κατσε ο Πόρος!! Μη σκέφτεσαι παιδάκι μου πακεταρίσματα κλπ, σιγά!!!

Θα'ρθει μετά ο χειμώνας και θα κλειστούμε μέσα και θα λέμε αχ καλοκαιράκι που είσαι;!;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaleeee ti pollaaaa grapsate, mou vgikan ta matia :shock: gia na sas diavasw.....

Katerina elipsa liges meres kai esu pas kai meneis egkuos :lol::lol::lol: WOWWWWW SINXARITIRIA..

Na mas grafeis sinexia ta nea sou gia na ksanazhsoume kai emeis alh mia egkumoshnh pareoula...

Maraki perimenoume kai ta dika sou ta euxarista...

Natasa kakopernas poulaki mou :D Twra thimithika mia ataka pou eixa akousei apo ton Xarh Klhn prhn polla xronia milontas gia kakoperash..."Milame gia ftoxia kataramenh re paidaki mou" To krasi palioooo, to xaviari maavroo to turi mouxliazmeeeenw,,,,Pinaaaa :lol::lol::lol: ...

Pw,pw tosa pou diavasa exw ksexasei idi ta misa giauto mhn perimenet na ta sxoliasw ola giati eimai kai me to ena mati klistw apo thn nusta...

Xarika gia to Natalaki mas, makari na einai kala to aggeloudi tous...

Vre koritsia na sas rotisw egw twra pou to thimithika, H simpethera mou pou xathike, ths exei milisei kamia sas teleftea???? Gia thn Enina lew....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...