Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουλα το αρθρο θα το διαβασω αυριο και θα σχολιασω...τωρα ειναι μια ωρα δυσκολη....

Η Μαρια ειναι μεσα ακομα; μαλλον καθιστη ειναι πιο βολικο απο ξαπλωμενη... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε, εννοείται, σιγά μην κάτσεις τώρα να διαβάζεις θεωρία!! :lol::lol::lol:

Πάω κι εγώ κορίτσια, να κάτσω και λίγο με το μεγάλο μου μωρό!

Φιλάκια, καληνύχτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Ρουλα,εχει δικιο η Ευη,μη τον αφησεις στην ησυχια του...δες τον με αλλο ματι :lol:

Η Ρεββεκα μας εκανε ποδαρικο,μη το χαλασεις!!!

Κοριτσια ασχετο αλλα χαρηκα παρα πολυ με την Πιπιτσα που γεννησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia shmera einai h pio paraksenh mera ths zvhs moy...ΧΑΡΑ αγχος και ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΡΙΑ ειναι τα συναισθηματα που με κατακλυζουν.βρε κοριτσια σας το ορκιζομαι..εγω απο τοτε που γεννησα με το σεξ ειμαστε δυο αγνωστοι...αυτο το μηνα να φανταστιτε...ξεκινησαμε να κανουμε αγκαλιτσες με τον αντρα μου αλλα πιο πριν κι απ'τα μισα ακομα πηραμε προφυλαξεις. :oops::oops::oops:

και σημερα κανω ενα τεστακι χαλαρη και Light η kyria kai blepw oti eimai EGKYOS de katalavainw vre koritsia...me ton krinw emeina...??EIMAI XAROYMENH VEVAIA KAI EYXARISTW TO THEO GI'AYTO TO DWRO alla exw ypostei megalo sok h gynaika prwi prwi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κατερινα αληθειαααααααααα???? [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΛΕ ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ???με το καλο κουκλα μου και καλο ποδαρικο να κανεις...τελειαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν χρειαζεται και πολυ να μεινεις εγκυος λιγη τυχη μονο...αχ τι ωραια...καλε που ειναι οι υπολοιπες???μονη μου χαιρομαι...ξυπνατε καλεεεε...εχουμε νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia shmera einai h pio paraksenh mera ths zvhs moy...ΧΑΡΑ αγχος και ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΡΙΑ ειναι τα συναισθηματα που με κατακλυζουν.βρε κοριτσια σας το ορκιζομαι..εγω απο τοτε που γεννησα με το σεξ ειμαστε δυο αγνωστοι...αυτο το μηνα να φανταστιτε...ξεκινησαμε να κανουμε αγκαλιτσες με τον αντρα μου αλλα πιο πριν κι απ'τα μισα ακομα πηραμε προφυλαξεις. :oops::oops::oops:

και σημερα κανω ενα τεστακι χαλαρη και Light η kyria kai blepw oti eimai EGKYOS de katalavainw vre koritsia...me ton krinw emeina...??EIMAI XAROYMENH VEVAIA KAI EYXARISTW TO THEO GI'AYTO TO DWRO alla exw ypostei megalo sok h gynaika prwi prwi!

ε συνχαρητηρια λοιπον!!!θα ειναι και κοντα στην ηλικια τα μπεμπακια σου...

κανε ξανα ενα για σιγουρια!!!ειχες καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις την κοιμησα....χωρις μεμε χωρις αγκαλια χωρις κουνημα :o:o

πολυ κλαμμα αλλα εμπαινα και την ηρεμουσα καθε 1 2 3 και στο τελος 5 λεπτα,μετα μπηκα της εκανα σσσσ χαιδεψα την πλατουλα και αποκοιμηθηκε αγκαλια με τον μικυ της.....

μαρακι το αντρακι σου ειναι απιστευτο φατσωνι!!!κριμα τον καπαρωσες :D:D

grazy ρουλα εεε???το μικρακι σου ειναι και σενα τσακπινικο χιχι φτου τα μωρακια μας!!!!

αχ μακαρι να μαθει να κοιμαται η λυδια γιατι αφησα το σπορ την μεση :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!ανατριχιασα λεμε!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλο!!!!να πας στον γιατρο σου ομως,λειπει μηπως για διακοπες;τι λεμε τωρα!!!!!!!!!!!!!!!εχω καταχαρει απιστευτα!!!!!!!!!!το πρωτο νεο αδελφακι πλην της Φλωρας και του Παναη....αν ξεχναω αλλα μωρακια αδελφακια συγχωρεστε με!!

προσεχε ομως τωρα και μη κουραζεσαι...πανω που ελεγες να βαλεις τον μικρο να σηκωθει...αστον μονο του τωρα...θα τα καταφερει...κι αν του πεις οτι θα αποκτησει αδελφακι συντομα,μπορει να πηδηξει απο την χαρα του και να σας κανει την εκπληξη και να σηκωθει ορθιος :-o:-o

Μαρακι σε πιασανε στα πρασα!!!!!!!

Ρεββεκα μπραβο στην Λυδια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas eyxaristw poly gia tis eyxes sas!!!egw eimai ligo magwmenh akoma giati polla ginontai to prwto trimhno ftoy ftoy makria apo mas kai de thelw na apogohteutw.shmera enivtha megalh adiathesia kai eipa sth pethera moy na erthei giati h mama moy leipei diakopes.nanai kala h gunaika hrthe trexontas de mporw na pw.ante vale mpros oles na exw pareoyla vre koritsakia! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους εκατσα..ο μπεμπης τεζα στο κρεβατι του το σπιτι μαζεμενο ο αλεξης τρωει και εγω τελειωμενη στον καναπε που αν ηταν αλλιως τα πραγματα τωρα θα καθομουν στην αυλη κανοντας τσιγαρο..κατερινακι μου βρε τι ωραια..καταλαβαινω οτι νοιωθεις παραξενα γιατι δεν ειναι κατι που το επιδιωκες αλλα δεν παυει να ειναι και γαμω τα νεα(σορυ για την φραση)και μην διανοηθεις να εξαφανιστεις τωρα απο την παρεα μας και να πας σε τιποτα μανουλες του 2012 θα σκασω...θελω να μαθαινω νεα καθε μηνα πως εισαι τι νοιωθεις πως περνας(λες και δεν τα εχω ζησει αλλα λεμε)και ασε τις βλακειες τυπου φοβαμαι το πρωτο τριμηνο...ολα μια χαρα θα πανε και εμεις θα ειμαστε εδω διπλα σου να σε βλεπουμε με φουσκωμενη κοιλιτσα....

ρουλακι τι κουκλι ειναι αυτο βρε???φτου φτου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τι τέλεια νέα είναι αυτά;!;!;!;! :D :D :D :D :D

Είδες τελικά;;; Και η μισή φορά αρκεί!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό κούκλα μου!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!

Κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!

Όλα τα ζουζούνια της παρέας είναι κουκλάκια!!!

Να τα χαιρόμαστε και να τα καμαρώνουμε!! Φτου φτου!!

Αχ πολύ χάρηκα με τα νέα!!!

Άντε, Μαράκι η σειρά σου!!! Θα'σαι η επόμενη που θα ανακοινώσει εγκυμοσύνη!! ;) ;) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες και υπέροχα μωράκια!!

Κατερινάκι μου τι τέλεια νέα είναι αυτά??????????? ΣΟΥΠΕΡ!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Πότε περιμέναμε να γεννήσουμε και τώρα μιλάμε για νέες εγκυμοσύνες!!! Υπέροχα νέα....καλή εγκυμοσύνη να έχεις. Περιμένω και εγώ ένα ανηψάκι τώρα - θα γεννήσεις λογικά μαζί με την νύφη μου!!! Αχ θέλω πολλά πολλά μωράκια στην παρέα μας!!!

Εμείς γυρίσαμε απο τις διακοπές και η χθεσινή πρώτη μέρα στο σπίτι ήταν απλώς τραγική. Ο Νώντας ήθελε συνέχεια να τον έχω αγκαλία και δεν είχε σταματήσει να κλαίει. Μάλλον ξενέρωσε που ήρθε σπίτι και δεν είναι μαζί μας ο παππούς, η γιαγιά, η Λούνα(σκύλος) και ο μπούμπουρας....

Σήμερα είναι πολύ καλύτερα και για αυτό κατάφερα να μπω να σας γράψω...

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και ακόμα καλύτερα να είναι τα μωράκια σας. Ο Επαμεινώνδας στην Μήλο έκανε δημόσιες σχέσεις - τον ήξερε όλο το νησί, πήρε 700 γραμμάρια (επιτέλους τρώει) και φυσικά πήρε και χρώμα...φούλ μπανάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ευγενία καλώς ήρθατε!! Καλή προσαρμογή!!

Ο μπούμπουρας ποιος είναι;;;

Με το καλό για τη νύφη σου!!

Σήμερα μετά από πολύύύύ καιρό, ο Φίλιππος κοιμήθηκε σερί από τις 12 μέχρι τις 9!!!

Βασικά είχε κοιμηθεί στις 11, ξύπνησε 12 παρά, ξαναθήλασε και μετά κοιμήθηκε μέχρι το πρωί!!

Να έπαιξε ρόλο που ξαναθήλασε;;;

Ρεββέκα πως κοιμηθήκατε απόψε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....

θελω παραλια μπανακια.....θελω ελλαδιτσα παλι....

λοιπον το βραδυ αφου κλαψαμε κοιμηθηκαμε 9.30 ξυπνησε 2.30 :o θηλασε κοιμηθηκε μετα ξυπνησε 4.30 και εμεινε ξυπνια μεχρι 5 μουρμουρησε λιγο μεσα στην κουνια και αποκοιμηθηκε....πρωτη φορα στα χρονικα,μετα ξυπνησε 8 πολυ χαρουμενη,που συνηθως ξυπναγε 7 η 6.30 με γκρινιαι .

κοιμηθηκα και γω επιτελους....

αλλα ρε κοριτσια ενταξη ειναι η 2η μερα εκπαιδευσης,δεν μπορω ομως μια βδομαδα που τοσο κραταει συνηθως,να την εχω να κλαιει την μικρουλα μου,δεν αντεχω...ομως αποτι βλεπω δουλευει,και την μεθοδο την εχω τροποποιησει λιγο,οταν μπαινω μεσα της τριβω την πλατουλα κτλ απλα δεν την περνω αγκαλια να την κουνησω.....δεν σας εχω πει εχω και μεγαλο προβλημα στο αυχενικο και νευραλγια τριδυμου,οποτε ειναι βασανο και επιπονο να την κουναω στα χερια...

κανω το σωστο??τι ανχοε που εχω ειμαι γεματη ερωτηματικα :?::?::?::?::?::?::?::?:

ευγενια το μπεμπακι σου ειναι μια γλυκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα μια χαρα τα πας κι εσυ και η μικρουλα!! συνεχισε ετσι,ειδες που ξυπναει χαρουμενη στο κρεββατακι της;γιουπι!!! ασε κοριτσι,εχω κι εγω το αυχενικο μου και αν με πιασει απο το πρωι,μου καταληγει σε ημικρανια...και δε παλευεται,οπως σημερα...

Ευγενια καιρος ηταν να μαζευτειτε!! καλη προσαρμογη..καλα το λεει η Ρουλα,γιατι μετα απο τοσο καιρο που λειπετε,σας χρειαζετε η ευχη :lol::lol:

Σημερα θα ειμαι ολη μερα μονη με το μωρο,ο Μανος μετα το γραφειο θα παει σε ενα φιλο του κατευθειαν να δουν ποδοσφαιρο..τωρα με πηρε να με παρακαλεσει,αν παω το απογευμα βολτα με τον μπεμπη,να παρω και την μανα του,γιατι την εχει πιασει μελαγχολια και δε μπορει στο σπιτι..με ρωτησε αν εχω την διαθεση;δεν του εδωσα σημασια και κλεισαμε το τηλεφωνο καπως αδιαφορα...ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!! στο κατω-κατω,οταν ειμαι μονη μου με το μωρο,περναω καλυτερα και ο μικρουλης ειναι χαρουμενος..οταν ειναι μαζι μας η κυρια,εκνευριζεται και δε χαλαρωνει..του κανει συνεχεια γουτου,γουτου κι ο μικρος δεν τα σηκωνει ιδιαιτερα αυτα...ειναι αντρακι οχι κουκλακι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?τι κανει η εγκυμονουσα μας?πως εισαι σημερα κατερινακι?χωριακη εκανες?τον γιατρο τον πηρες?δεν πιστευω να κουραζεσαι...τον μπεμπη μην τον σηκωνεις πολυ ωρα καλυτερα να εισαι καθιστη...

ρουλα μου απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι...μολις μου ειπε και μια φιλη μου οτι ισως ειναι εγκυος και καταχαρηκα..μακαρι μακαρι γιατι σε αυτους τους καιρους που ζουμε μονο παιδικα χαμογελακια μας σωζουν μην αρχισουμε να χτυπαμε τα κεφαλια μας...

ευγενια και μενα τα ιδια μου κανει ακομα και τα αγαπημενα του τραγουδια οταν βλεπει πρεπει να καθεται στην αγκαλια μου..φαντασου ηθελα να πλυνω κατι πιατα και για να κατσει υσηχος αδεισα την διπλανη γουρνα στον νεροχυτη εβαλα νερο και τον εβαλα να κατσει μεσα να πλατσουριζει για να μην τσιριζει..ελπιζω να ειναι απλα φαση που θα περασει γιατι για ποσο ακομα θα την παλεψουμε ετσι???

ρεβεκκα μου αντε σιγα σιγα θα βρειτε τον ρυθμο σας υπομονη λοιπον και στις δυο...

μαριεττα μου τι να σου πω?ειλικρινα δεν τον καταλαβαινω τον αντρα σου...(οχι οτι καταλαβαινω και τον δικο μου πανω στο θεμα της μανουλας αλλα ας ειναι..)προσπαθει να σε ριξει στο φιλοτιμο η μου φαινεται?εγω παντως στανταρακι δεν υπηρχε περιπτωση να της πω ελα..(αν ομως της το πει ο μανος και την δεις φαντη μπαστουνι μπροστα σου?)και αυτο το εργακι με την καταθλιψη ελεος εχει παλιωσει πια..η δικια μου πηρε την μανα μου την προηγουμενη εβδομαδα και της κλαιγοτανε για την κακομοιρη ζωη της..δεν ξερω τι σκοπο ειχε αν φανταστειτε οτι πριν λιγους μηνες ηθελε να την παρει να της πει ποσο κακια κορη αχαριστη και αναγωγη ειχε..βγαλτε συμπερασματα τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι εμενα τσιριζει και αυτο για λιγο οταν με βλεπει να φευγω απο το δωματιο που βρισκεται εκεινη την στιγμη..ευτυχως ειναι καλοβολος..ακομα και δε κλαει ιδιαιτερα..

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ..ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ;;;;; ξερεις ποσες φορες με εχει παρει τηλ για να της πω να ερθει και τους εχω στειλει για τσαι και τους δυο;απειρες!! και ξερεις γαμωτο τι;με πιανει το παραπονο γιατι ολη μερα μονη μου με το μωρο ενα τηλ ο Μανος να δει τι κανουμε,ανθρωποι ειμαστε λεμε τωρα δεν εχει παρει..και σημερα πηρε για την μαλακω...συγνωμη κοριτσια για την εκφραση...

ας αλλαξουμε θεμα γιατι σας εχω πρηξει με την βλαμμενη τοσο καιρο...

Κατερινα!!!!!!!!!!!!μηπως κοιμασαι;παιζει και αυτο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...