Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

Ελίζα μπερδευτηκα από το τικεράκι σου που λέει στρογγυλό 3 χρονών και νόμιζα πως είναι σήμερα τα γενέθλια! :D

Ρεββέκα πως φτιαχνεις γιαούρτι;;

ειναι πολυ ευκολο με βοηθησε αυτη η σελιδα και η πεθερα μου :D

http://mikrikouzina.blogspot.com/2009/0 ... st_23.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααααααααα!!!!!!!

Ειρηνη να χαιρεσαι τον Παναη σου!!!!!!!!!!!!

Ελιζα και εσυ το γιο σου και το μπαμπα σου!!!!!

Κρητικομαρακι χρονια πολλα κοριτσι μου!!!!

δε ξεχναω καμια ε;;;; :oops::oops::oops::oops:

Κοριτσια για τους υπνους των παιδιων μου θα σας γραψω καποια αλλη στιγμη.

Παντως και τους 2 τους θηλασα αποκλειστικα και το μπεμπη συνεχιζω ακαθεκτη.Δεν εχει να κανει με αυτο...ειναι θεμα παιδιου και αντοχων απο τη μητερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε μια χαρά! Συνεχίζουμε τις διακοπές μας και περνάμε πολύ όμορφα!

Μαράκι μου χρόνια σου πολλά!!! Εύχομαι να έχετε υγεία και χαρά στην οικογένεια σου και γρήγορα να έρθει και το τέταρτο μέλος!!!

Ελισάκι να χαίρεσαι τον γιο σου και τον μπαμπά σου! Πάντα με υγεία και ευτυχία στο σπίτι σας.

Παναγιώτα μου χρόνια πολλά και σε σένα, ότι επιθυμείς, να χαίρεσαι την οικογένεια σου.

Συμπεθερούλα μου!!!! Να χαιρόμαστε τον Παναή! Να είναι γερός και ευτυχισμένος (Αν πάρει την Σοφούλα θα είναι σίγουρα ευτυχισμένος, θα είμαι καλή πεθερούλα χι,χι,χι!!)

Δεν ξέχασα καμία ε;;;; Εμένα γιορτάζει η Μαμά μου σήμερα.

Τα νέα σας τα διαβάζω κούκλες και δυο φορές εγραψα και σχολίαζα και με πέταξε έξω και τις δυο και έτσι χάθηκαν. Τα νεύρα μου!!!!

Θα τα πούμε πάλι φιλενάδες, πάμε για φαγητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου χρόνια πολλά ότι επιθυμείς και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου. Καλα και εμείς στο θέμα του ύπνου είμαστε αστε να πανε. Ο μεγάλος μαζί μας κοιμάται τον πάμε κοιμησμενο στο κρεβάτι του και ξυπνάει και έρχεται σε εμάς ο μικρός ενώ μέχρι 5 μηνών κοιμόταν μόνος του ούτε κουνημα ούτε αγκαλιές τώρα θέλει τα πάντα αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι χρονια πολλα!!!Να σε χαιρομαστε και να αποκτησεις με το καλο το αδελφακι του Μανωλιου!!

Παναγιωτα χρονια πολλα,Παναηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη καπετανιε, χρονια πολλα και ακομα περιμενω ποτε θα σαλπαρεις για να ερθω να δουλεψω στο πλοιο σου...ετσι μου ειχες πει,θυμασαι;Ελιζα να χαιρεσαι τον γιο σου και τον μπαμπα σου,Νατασσακι χρονια πολλα για την μαμα σου...

Επισης χρονια πολλα σε μενα!! σας την εσκασα!!εχω δυο ονοματα,Μαρια-Μαριεττα και επειδη στην Μυκονο (καταγωγη του μπαμπα μου) οι Μαριεττες γιορταζουν 15Αυγουστο,οι γονεις μου εβαλαν τα ονοματα των γιαγιαδων μου κι ετσι γιορταζω σημερα!!

Εμεις ειμαστε καλα,εχω λιγο τον λαιμο μου σημερα και προσπαθω με νυχια και με δοντια να μη κανω πυρετο,μαλλον αμυγδαλες...κυκλοφορει ιωση εχω μαθει και φοβαμαι μη κολλησω τον μικρο...

Κοριτσια θα ξαναμπω το βραδυ,ελπιζω καποια να ειναι μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι χρόνια σου πολλά κοπέλα μου! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται κι εκείνοι!

Είσαι αρρωστούλα;;; ωχ! ελπίζω να σου περάσει γρήγορα και να μην έχεις πρόβλημα με τον μικρό σου.

Θα τα πούμε το βράδυ. Θα προσπαθήσω να μπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττάκι κι εσύ γιορτάζεις σήμερα;!;!

Χρόνια σου πολλά!!! Με υγεία και κάθε καλό!!

Τελικά είχαμε αρκετές εορτάζουσες στο γκρουπάκι μας!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoyles!xronia polles se oles tis eortazoyses gia xthes!!!!na sas rwthsw vre koritsia ta mwrakia sas se pio mhna ksekinhsan na grapwnonte kai na shkwnontai?h akoma kai na prospathisoun na metakinhthoyn mona toys mpoysoylontas?o dikos moy akoma tipota apla kathetai.einai nwris akoma h tha eprepe na eixe ksekinhsei?mporw na kanw egw kati gia na ton parakinhsw?o giatros leei oxi sth strata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!11

ΣΟΣ [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sad1.gif]

δεν εχουμε κοιμηθει 2 νυχτες σερι 1 ωρα,δεν ειμαι καλα καταρεω και δεν εχω βοηθεια ολη μερα,ο τζεμ δουλευει....

δεν ξερω τι να κανω,ξυπναει συνεχεια μουρμουραει αν οχι κλαει....την βαζω στηθος δεν πινει,δινω πιπιλα καμια φορα πιανει αλλες οχι...

δοντια δεν εχουν ξεκινησει,φαι τρωει χορταινει,κακακια κανει 2 φορες την μερα,τι να χει???μηπως θελει να κοιμαται μαζι μου??δεν θελω θελω να συνιθησει μονη της!!!

ουφ......

κοριτσια δεν ευχηθηκα στην καθε μια ξεχωριστα γιατι ακομα δεν θυμαμαι ουτε ξερω τα ονοματακια σας!!!αλλα σας ευχηθηκα γενικα!!ελπιζω να τα περασατε τελεια το 3ημερο σας και στην γιορτουλα σας!!!αληθεια τι κανατε???

μαριετα περαστικουλια!!!!

μπεμπακο εμενα τωρα αρχισε να γραπωνετε γιαυτο και την κατεβασα στο 2ο οροφο την κουνια της....βαζε τον ορθια να πιανετε στο καναπε καμια φορα πχ...αλλα μην ανησυχεις καθε παιδι ειναι διαφορετικο,απο μονο του θα το κανει οταν ειναι ετοιμο!!!και γω στρατα δεν περνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας,ειμαι καλυτερα με τον λαιμο μου,να ειναι καλα οι γαργαρες με λεμονι...

Ρεββεκα ο μπεμπης μου κοιμαται σχεδον μονος του χωρις νανουρισματα,απλα παντα μα παντα εχει το αρκουδακι του διπλα στο κεφαλακι του..απο τριων μηνων του ειχα παρει αυτο το αρκουδακι και απο τοτε δε κοιμαται χωρις να το κραταει..μηπως να εβρισκες κατι αντιστοιχο το οποιο να το ειχες μονο την ωρα του υπνου για να το συνδυαζει με την ωρα αυτη;απο την αλλη,οταν καταλαβαινω οτι νυσταζει,τον βαζω απαλα στο κρεββατακι του,κανω λιγο σσσσσσ σε στυλ νανουρισματος και φευγω ησυχα απο το δωματιο του,τον ακουω που παιζει και νανουριζεται με το σσσσσ μονος του,οταν το επαναλαμβανει και δε παω μεσα να με δει,γιατι ξεσηκωνεται..απο μακρυα τον βλεπω που παλευει μονος του να κοιμηθει,γυρναει πλευρο,ξαναγυρναει,παντα στο χερακι το αρκουδακι,εγω κανω μεσα τις δουλειες μου κι οχι απαραιτητα ησυχια και μετα απο λιγη ωρα,τον βλεπω που βρισκεται την αγκαλια του Ορφεα!!!!οπως τωρα που σου γραφω κι αφου εφαγε το φρουτο πριν καμια ωρα...

Κατερινα γυρω στον 5ο μηνα καθοταν με λιγη βοηθεια στον πισινο του κι εκεινη την περιοδο του αγορασαμε παρκο κανονικο,οχι παρκοκρεβατο..απο τοτε πιανοντας τα διχτυα αρχισε και σηκωνοταν στα ποδαρακια του με σχετικη ευκολια..τωρα σχεδον περπαταει μεσα εκει..η παιδιατρος μας εχει πει οχι σε στρατες και περπατουρες,εγω εχω μια περπατουρα απο την αδελφη μου..ειναι τωρα δυο μερες που τον βαζω μεσα και του αρεσει πολυ..δεν τον αφηνω πολυ ωρα,αλλα και μεσα στο παρκο βαριεται πια...για μενα παντως το παρκο ειναι μεγαλη υποθεση για τα μωρα..τα βοηθαει να σηκωθουν και να δυναμωσουν χερακια και ποδαρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka twra me hremhses ligaki!elpizw ki emena na ksekinhsei siga siga..axx to thema toy ypnoy...upomonh vre kopela moy fantazomai oti tha eisai ena rakos.egw apo tote poy gennhthike koimatai olo to vrady kai pali an tyxei 2-3 na thelei th pipila toy kai me ksipnhsei kai pali moy xalaei poly ton upno.kala fantasoy omws oti egw prin gennhsw hthela toylaxiston 12wro ypnoy gia na pw oti ksekoyrastika.opote to 7wro poy koimamai apo tote poy gennhsa moy peftei eksisoy vary :roll::roll::roll: ki egw efarmozw ayth th taktikh poy exei kai h marieta,egw toy egw ena koyklaki to fwtinoyli poy paizei moysikh kai lampei to proswpaki toy etsi koimatai.oso gia ta dontia mhn eisai sigoyrh giati polles fores den yparxei kan priksimo kai skaei dontaki opws egine kai me mas poy diapseusame pampoles fores to paidiatro.

marietaki poly nwris vre ksikinhse o dikos soy!pali kala poy moy eipe kai h rebbeka oti h dikia ths ksekinhse twra giati tha eixa anhsyxhsei ligoylaki! :? egw toy exv parkokrevato poy exei dixty kai ton afhnv na paizei ekei mesa me tis wres alla den gatzwnetai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka twra me hremhses ligaki!elpizw ki emena na ksekinhsei siga siga..axx to thema toy ypnoy pws den upomonh vre kopela moy fantazomai oti tha eisai ena rakos.egw apo tote poy gennhthike koimatai olo to vrady kai pali an tyxei 2-3 na thelei th pipila toy kai me ksipnhsei kai pali moy xalaei poly ton upno.kala fantasoy omws oti egw prin gennhsw hthela toylaxiston 12wro ypnoy gia na pw oti ksekoyrastika.opote to 7wro poy koimamai apo tote poy gennhsa moy peftei eksisoy vary :roll::roll::roll: ki egw efarmozw ayth th taktikh poy exei kai h marieta,egw toy egw ena koyklaki to fwtinoyli poy paizei moysikh kai lampei to proswpaki toy etsi koimatai.oso gia ta dontia mhn eisai sigoyrh giati polles fores den yparxei kan priksimo kai skaei dontaki opws egine kai me mas poy diapseusame pampoles fores to paidiatro.

marietaki poly nwris vre ksikinhse o dikos soy!pali kala poy moy eipe kai h rebbeka oti h dikia ths ksekinhse twra giati tha eixa anhsyxhsei ligoylaki! :? egw toy exv parkokrevato poy exei dixty kai ton afhnv na paizei ekei mesa me tis wres alla den gatzwnetai...

Kατερινα για αυτο σου ειπα παρκο κανονικο,επειδη εχουν αραια διχτυα για να πιανονται και να σηκωνονται...μην ανησυχεις ομως γιατι παρε παραδειγμα τον Μανωλη της Μαριας που δε χρειαστηκε τιποτα απο αυτα και ολα τα εκανε μονος του...τι παιδι κι αυτο!!!!Μαρια σου πλεκω το εγκωμιο της μανας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα!!

Δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά, απλά να σας πω ότι ο δικός μου λυσσομανάει με τη στράτα, του αρέσει πολύ!!! Κατά τ' άλλα, αν τον κρατάς στέκεται, αλλά δεν προσπαθεί να πιαστεί για να σηκωθεί, απλά φωνάζει μαμαμαμαμα και ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι για να τον σηκώσω!! :lol:

Τα λέμε αργότερα, φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας..

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολες μας και σε ολους..μικρους μεγαλους...εμεις βεβαια εδω στην κρητη γιορταζουμε μονο τις παντρεμενες και τους αντρες ενω ολες οι μικρες γιορταζουν τον νοεμβρη..ας αφησω τα παραδοσιακα μας και να σας πω τα νεακια μας..

ξεσαλωσαμε ολο το σκ..κωλο κατω δεν βαλαμε..απο δω και εκει γυριζαμε καθε μερα πηγαμε θαλασσα παιξαμε (κατακαηκα και εχω δυο νυχτες να κοιμηθω)και γενικα πεαρασαμε υπεροχα..ηρθε και ο αδερφος μου απο το καταρ με την γυναικα του(σας εχω πει οτι εκεινη θα βαφτισει τελικα τον μπεμπη μετα τα κατωρθωματα της πεθερας μου?)και γεμισαν τον μικρο δωρα ο οποιος ειχε χαζεψει και δεν ηξερε τι να πρωτοκανει..ο καλος μου το καλυτερο παιδακι ειναι...

μαριεττα ελα καλε θα κοκκινησω αλλα εχεις δικιο..ο μανωλης απο το πρωτο πραγμα που πιαστηκε και σηκωθηκε ηταν τα μπρατσα του καναπε που πιαστηκε και αρχισε και τουρλωνε πανω το ποπο του μεχρι που ισιωσανε τα γονατα του και μετα πιαστηκε στην πλατη...παντως κατερινακι το εχω ξαναπει οσο πιο ελευθερο αφηνεις το μωρο τοσο πιο γρηγορα θα κανει πραγματα..απο 3μηνων τον ειχα καθιστο και ας φωναζανε ολοι και πεντε μηνων στεκονταν ορθιος στο τραπεζακι του σαλονιου..δεν εκανε βεβαια βηματακια οπου τον εβαζα στεκονταν και τωρα 9 μηνων ανεβαινει μεχρι το δευτερο σκαλοπατι της σκαλας και παθαινω εγκεφαλικο..αλλα δεν χρειαζεται να ανυσηχεις για τιποτα καθε μωρο εχει τον ρυθμο του αν θες μπορεις να τον εχεις κατω με παιχνιδακια που του αρεσουν γυρω και να κατσεις και εσυ εκει να παιξεται να δεις πως αντιδραει..φαντασου εμενα ειναι 9 και τωρα βγαινει το δευτερο δοντακι και αλλα μωρακια ειναι πολυ πιο μικρα και εχουν 5-6 οποτε χαλαρωσε..

ρεβεκκα μου υπομονη μονο αυτο μπορεις να κανεις...δοκιμασε διαφορα που σου λενε και τα κοριτσια και θα δεις πως θα παει..μια δυο τρεις παντως στο τελος θα κοιμηθει ολη νυχτα μονη της...σας αφηνω τωρα θα τα ξαναπουμε πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα σουπα και φρουτοκρεμα καθαρισε ολο το πιτο της πρωτη φορα....εχει πιει και γαλα ποσες φορες,λετε να πειναει πολυ και να μην κοιμαται??αλλα οταν ξυπναει δεν πινει,

αυτο με αρκουδακι φωτεινουλη κτλ το κανω και γω απο μωρο που ηταν,

μηπως να επανεξετασω το βιβλιο που εχω ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???δεν μου αρεσει πολυ ο τροπος αλλα δεν παει αλλο.....

μωρε εμενα το παρκο δεν εχει αραια δυχτια,τι να κανω???πως θα γατζωνετε???

μαρια τι καλα που περασατε μπραβο,αχ μια φιλη μου απο δω ερχετε τωρα και ζηλευω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai h altheia einai oti den ton afhnw katholoy eleythero ton kahmenoylh kai kanw oti leei o paidiatros kata gramma.na pw kai to allo poy kanw h tha me vrisete?akoma otan kathete toy exw parei mia koyloyra ths chico gia na mh peftei deksia aristera......axxx vre koritsia to kserw oti eimai ypervolikh alla tremw sthn idea oti tha xtypisei ti kefali katw :?:?:?

akoyste twra kai to allo...eprepe na exw adiathethsei edw kai 3-4 meres alla tipota.mallon einai apo ta mpania,to parakseno einai oti ponaw to vrady les kai tha moy erthei alla tipota,ti na kanw ??ypoferw!

gia egkymosynh oyte logos afoy mish fora exei ginei to rimadi se ena mhna lete na exw tetoia tyxh?

parakalaw gia th stigmh poy tha mou'rthei na hremhsw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα σουπα και φρουτοκρεμα καθαρισε ολο το πιτο της πρωτη φορα....εχει πιει και γαλα ποσες φορες,λετε να πειναει πολυ και να μην κοιμαται??αλλα οταν ξυπναει δεν πινει,

αυτο με αρκουδακι φωτεινουλη κτλ το κανω και γω απο μωρο που ηταν,

μηπως να επανεξετασω το βιβλιο που εχω ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???δεν μου αρεσει πολυ ο τροπος αλλα δεν παει αλλο.....

μωρε εμενα το παρκο δεν εχει αραια δυχτια,τι να κανω???πως θα γατζωνετε???

μαρια τι καλα που περασατε μπραβο,αχ μια φιλη μου απο δω ερχετε τωρα και ζηλευω....

Τι λεει το βιβλιο για τον υπνο δηλαδη;

αν θυμαμαι εχετε παρκοκρεββατο,κανω λαθος;αν δεν το χρειαζεστε για εκδρομες κλπ τοτε σχισε λιγο τα διχτυα....κανε τα πιο αραια...θα με βρισεις τωρα,αλλα γιατι να αγορασεις παρκο αν μπορει να δουλεψει το ....σκισιμο!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai h altheia einai oti den ton afhnw katholoy eleythero ton kahmenoylh kai kanw oti leei o paidiatros kata gramma.na pw kai to allo poy kanw h tha me vrisete?akoma otan kathete toy exw parei mia koyloyra ths chico gia na mh peftei deksia aristera......axxx vre koritsia to kserw oti eimai ypervolikh alla tremw sthn idea oti tha xtypisei ti kefali katw :?:?:?

akoyste twra kai to allo...eprepe na exw adiathethsei edw kai 3-4 meres alla tipota.mallon einai apo ta mpania,to parakseno einai oti ponaw to vrady les kai tha moy erthei alla tipota,ti na kanw ??ypoferw!

gia egkymosynh oyte logos afoy mish fora exei ginei to rimadi se ena mhna lete na exw tetoia tyxh?

parakalaw gia th stigmh poy tha mou'rthei na hremhsw.

συγνωμη αλλα ο παιδιατρος τι λεει ρε Κατερινα;εγω αντι για την κουλουρα που λες,ειχα στην αρχη το μαξιλαρι θηλασμου και το εβαζα γυρω του,αλλα το πεταγε και καταλαβα οτι τον περιοριζα..

κι εγω απο τοτε που ειχε πεσει τριων μηνων απο το κρεββατι μου,φοβαμαι απιστευτα..τωρα που σου γραφω,παραλιγο να μας επεφτε απο το κρεββατι μας..μπροστα στα ματια μας κι εφταιγε ο Μανος γιατι ελεγε οτι τον ελεγχε....τρεμω απο τα νευρα μου τωρα...ιδρωσα απο την ταραχη μου,αλλα επειδη φωναξα στον Μανο δυνατα,ο μικρος σταματησε το βαρελακι που εκανε και με κοιταγε...κι ετσι την γλυτσε την τουμπα...θα τον σκισω τον μπαμπα του :evil:

μαλλον η κυρια καθυστερει απο τα μπανια..μου εχει συμβει παλια βεβαια...λες ομως ο μικρος να αποκτησει σε εννεα μηνες αδελφακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Μαρια θα εχεις παρεα την Κατερινα!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα καλύτερα όχι σκίσιμο στο υλικό του παρκοκρέβατου, γιατί άμα μετά ρίξει το βάρος του το παιδί αυτό μπορεί ν'ανοίξει και θα βρεθεί κάτω φαρδύ-πλατύ!

Κατερίνα μήπως να'κανες κανά τεστάκι καλού κακού;;

Καμιά φορά και η μισή φορά αρκεί!...

Ούτε εγώ τον αφήνω κάτω... φοβάμαι ότι θα κουτουλήσει το κεφάλι του στο μάρμαρο... καλή ιδέα η κουλούρα!! :lol::lol::lol:

Ρεββέκα την έβαλες στο δικό της δωμάτιο και κοιμάσαι κι εσύ μαζί εκεί;;

Φωτεινούλη δεν του΄χω πάρει, λέτε να πάρω; Θα κοιμάται πιο εύκολα;;

Εγώ του έχω ένα απ' αυτά που κρεμάς πάνω από την κούνια και γυρίζουν γύρω γύρω αρκουδάκια και παίζει μουσική και κάνει και χρώματα στο ταβάνι. Όταν το βάζω τις περισσότερες φορές κάθεται και το χαζεύει... Κι έχει και τηλεχειριστήριο και το ξεκινάς ή το σταματάς χωρίς να πας κοντά και ξεσηκωθεί. Άλλά πρέπει να νυστάζει αρκετά για να κάτσει μ'αυτό... αν δε νυστάζει, κλωτσάει με δύναμη το κρεβάτι και βλέπει τ'αρκούδια που χορεύουν και ξεκαρδίζεται!.. χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...