Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

Μας φωναξαν ρε κοριτσια 100 χλμ να της παμε το εγγονι για να μας κανει φασαρια..δε σεβαστηκε το οτι το νινι μου κοιμάτε..πανω απο το κεφαλι της...φωνες! δε ξερω...εχω χασει την ψυχη μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ & ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ!! :lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτακι; Το γαλα μετα απο τις πρωτες 6 βδομαδες ειναι σταθερο...οσο ζηταει η μπεμπα κατεβαζουμε κι εμεις.. ειναι φορες που θα θηλασει λιγοτερο κ φορες που θηλαζει περισσοτερο... υγρα, σουπίτσες κνορ νοστιμοτατες σλουρπ & μπυριτσες...εγω πινω ΜΕ ΑΛΚΟΟΛ ( Κακια μαμα ..ουου six hadret sixty six!xaxax)

Ξεκινησαμε για ΧΑΛΛΛΛΛΑΡΑ αλλα μας βγηκε ζορικα... πρεπει να βρω εναν τροπο να παραβλεπω οτι συμβαινει & να προσπαθω να ειαμι ηρεμη..συμβαινουν διάφορα εδω με τα πεθερικά κ προκαλειτε τρομερή ενταση! Δεν μπορω αλλο :?:?

σημερα ο αντρουλης μαλωνε πανω απο το κεφαλι της μπεμπας με την μανα του κ φωναζαν και οι 2... αυτη η γυθναικα ειναι βαλτη να μας τρελάνει...κ μετα ολη μερα η μπεμπα γρκινιαζε κ εκλαιγε..τι να κανω :( :( :(:(:(

Μερικοι ανθρωποι δεν εκτιμαν τιποτα..

ειρηνη μου, δεν αξιζει να στεναχωριεσαι για την πεθερα!!!!!πιστεψε με, απλα να καταλαβει ο αντρας σου ποσο γαιδουρα ηταν, και να κοψετε τα πολλα πολλα....μονο μη μας στεναχωριεσαι και ταραζεται η νεκταρια!!!!γιατι τα νινακια καταλαβαινουν ο,τι αισθανεται η μανουλα... ;);)

πολυ γελασα με τη μπυριτσα!!!! :lol::lol::lol: δυστυχως, εμενα δεν μου αρεσει, περιοριζομαι στο κρασακι, που η παιδιατρος μας ειπε οτι κανει καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!

Χτες κοιμηθήκαμε 12 μέχρι 5, και 5:30 μέχρι 9:30 το πρωί! Σύνολο 9 ώρες!!!!!!! Ουάου!!!!!!!!!

μπραβο αναστασια!!!!καλο μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα & καλο μηνα & καλη βδομαδα!!

Μπραβο αναστασια ειδες? εγω εχθες ειδα κ επαθα να την κοιμησω ειχε τρομερη υπερενταση το μωρο..ξυπνησαμε στος 6 βεβαια εφαγε το συζητησαμεμεχρι τις 7.30 μετα ξανα φαγαμε κ μετα νανι ως τις 9 που εκανε ενα κλαμα απιστευτο!

Τωρα περιμενω μια γειτονισα να ρθει να δει την μπεμπα!

Εν το μεταξυ πρεπει να αρρωσταινω...εξω σκαει ο τζιτζικας κ εγω 3 μερες κρυωνω.. επιπλεον ειμαι παγωμενη αλλα πυρετο δν εχω! ΤΕΟΝ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν το μεταξυ πρεπει να αρρωσταινω...εξω σκαει ο τζιτζικας κ εγω 3 μερες κρυωνω.. επιπλεον ειμαι παγωμενη αλλα πυρετο δν εχω! ΤΕΟΝ! :lol::lol:

Ειρήνη αν κρυώνεις εδώ και 3 μέρες δεν θα είχε εκδηλωθεί κάτι?

Εγώ πάντως έτσι νιώθω όταν είμαι πολύ κουρασμένη και αύπνη. Νομίζω ότι θα ανεβάσω πυρετό αλλά τίποτα! Μήπως το ίδιο συμβαίνει και σε εσένα? Πάντως ότι και να'ναι, φάε καλά, πιες κανένα χυμό πορτοκάλι και απέφυγε τον ήλιο! Κρυάδες,ζάλη και τάση προς εμετό κάνει και η ηλίαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ καλό μήνα!!!!

Εμάς τουλάχιστον πάντα 8α μπαίνει καλά γτ κάθε 1η κλείνουμε μήνα...σήμερα κλείνουμε τους 4 κ παμε για 5ο!!!

Το γιορτασαμε με την 1η της κρεμα,περιττο να σας πω οτι ξετρελαθηκε!

Στεισυ πόσο δίκιο εχεις,περισυ ήταν μια ιδέα κ τώρα πραγματικότητα :x:x

Να ναι καλα τα ζουζουνια μας!

Ποιές ξεμείναν λοιπόν,αντε καλες διακοπές σε όλους,εμείς του χρόνου να είμαστε καλα...

Κατα τ΄αλλα γκρινιαζει συνεχώς,8έλει να ασχολούμαστε μαζί της ,

Βγηκαμε κ 2 μερες συνεχομενα κ την βγαλαμε εκτος προγραμματος ,πολυ γκρινια.

Αυτα προς το παρον,σας αφηνω γτ ηρθε η κουμπαρα.....φιλιααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι έτσι νιώθω και εγώ όταν είμαι άυπνη και κουρασμένη, όλοι να ζεσταίνοντε και εγώ να κρυώνω!! Καλησπέρα σε όλους σας.. βλέπω τα μωράκια σας που έχουν μαλλάκια και ζηλεύω.. ο δικός μου είναι σχεδόν φαλακρούλης... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα περσυ εκτως απο ιδεα και εμμονη ήταν κ προβλημα...τετοιο καιρο ελεγα : αντε απο σεπτεμβρη να ψαξω γιατρο να ψαχτω........ κ φετος κανουμε αγκου αγκου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Pigame sta e3wterika iatreia tis geitonias mou i Victoria den evale oute 1 gr :o:shock: edw k 1 evdomada einai akrivws 4320 gr opws k tin perasmeni Triti, i kopela pou mas zigise mas eipe na 3ana pame k tin Pempti k an den valei pali ka8olou i toulaxisto den valei ta katwtera gr pou prepei na vazei tin imera na me parapem4ei stin paidiatro gia mia 2i gnwmi..Mou anafere k gia ouroloimw3i..

Koristakia mou trwei kanonika k den fenete na peina trwei ka8e 4 wres 15 lepta apo to ka8e sti8os k ikanopoiite den einai 8ema peinas..

An eixe oiroloimw3i den 8a ponouse na kanei tsisa k 8a eixe k pireto? Tipota apo auta den mou kanei k den klaiei sinexws ok einai genikws mesa stin gkrinia alla den klaiei me ligmous gia na me provlimatisei..San twra fagame pigame zigistikame k koimate mia xara 3erw ti na pw k egw?

Pira til k tin paidiatro mas k mou eipe an einai na paw simera gia analisi ourwn alla den mporouse na milisei k 8a me parei pisw se ligo na mou pei pws na proxwrisoume k pws 8a to kanw..

I kopela pou mas zigise mou eipe pws iparxoun polloi logoi na min vazei IKANOPOIITIKO varos: mporei na to exei to mwro (na einai to kaloupi tis), mporei na einai klironomiko (k egw eimoun poli mikrokamwmeni), logw zestis, logw twn pollwn kolikwn k twn ponwn pou exei logw diskoiliotitas, ouroloimw3i mpla mpla alla 8a evaze mi ikanopoiitiko varos k oxi KA8OLOU ..Provlimatistike k i idia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!! Καλές διακοπές σε Γεωργιάννα κ Σάμαρ!!θα μας λείψετε κοριτσάκια!! Φυσικά κ όποια άλλη φύγει! Άντε απο Σεπτέμβρη που θα μπούν τα "κεφάλια" μέσα κ διακοπές τελος..να κανονισούμε καμια συνάντηση.

Αναστασία μου χαίρομαι που κοιμάστε επιτέλους!!Μπράβο!Άντε κ 8ωρο απο εδώ κ πέρα!! ;) Όσο για τις διακοπές..20 μερούλες φεύγουν μπάμ μπάμ κ θα δε θα καταλάβεις πότε θα βρίσκεσαι αραγμένη στη παραλία! ;)

Γωγώ μου χρονια πολλά για τα μηνογενέθλια!! :lol: Καλή αρχή με τις κρεμούλες..μιά μιάμ..στείλε μου καμια φωτό με τη γκριμάτσα της γλύκας!!χαχα

Αντριάκι μου ελπίζω να μην είναι ουρολοίμωξη γιατί όντως τσούζει αρκετα..κ δεν είναι πάντα απαραίτητο να κάνει πυρετό.Όσο για το βάρος λίγο η ζέστη λίγο οι κολικοί,όλα αυτά είναι εναντίον..μακάρι όμως να ξεκινήσει να ξαναπαίρνει βάρος. Καλά αποτελέσματα!Θα περιμένω να διαβάσω νέα.

Αφροδιτάκι μην αγχώνεσαι άδικα,ούτε εμένα τρέχει το γάλα κ ας κλείνουμε 8ωρο κάθε βράδυ! Πολλές φορές ούτε πολύ πρησμένο είναι.Παίζει ρόλο τί έχω φάει το βράδυ ή άν έχω πιεί πολυ νερό που τότε γίνεται τούμπανο αλλα ούτε τότε τρέχει! Μη ξεχνάς να πίνεις νεράκι κ όσο το μωράκι σου δεν παραπονιέται για περισσότερο γαλατάκι είναι μια χαρά!

Γιώργο είσαι αδειούχος;; Καλά να περάσετε με τις αγάπες σου!!Τέλειες οι φωτο σας!

Ειρηνάκι μη κάθεσαι κ σκάς για τη πεθερά!Άν δε λέει απο μόνη να καταλάβει οτι υπάρχει βρέφος στο σπίτι κ εκείνη γκαρίζει..τί να πείς!Περαστικά της! :D Κράτα αποστάσεις άν θές να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο..παθούσά είμαι ξέρβω τι σου λέω..

Μή ξεχάσω! Άν θές στείλε μου φωτό της ζουζουνίτσας σου να τη δώ!! Το μαίλ μου είναι elenakosak@hotmail.com κ όποια άλλη θέλει ευχαρίστως ας μου στέλνει γιατί δεν έχω πια facebook.. :( έπιασαν οι ζήλιες τον μπαμπά μας κ το σβήσαμε..Άν του περάσει κ ξανακάνω θα σας πώ.

Σουλίτσα τί κάνεις; Γλυκερία μου εσείς πώς είστε; Δανάη με το καλό του χρόνου πάλι διακοπές! Η Ηλιοδώρα μας γιατί χάθηκε;Όπως κ η Σαμάνθα;καιρό έχει να μπεί. Γιούλη,Ιωάννα,Αφροδίτη κ όποια άλλη ξεχνάω με συγχωρείτε..φιλάκια πολλά!!

Εμείς είμαστε ήσυχα μωράκια όταν δεν πονάει η κοιλίτσα μας επειδή δεν κάνουμε κακά χωρίς κλίσμα..(δράμα η κατάσταση),γελάμε σε όοοοοολοοοοο τον κόσμο,πιάνουμε τα παιχνίδια μας,τραβάμε τα μαλλιά μας κ το καλύτερο μιλάμε!!! :mrgreen: μη με πείτε χαζή αλλα χθές είπε 3 συνεχόμενες φορές μααααμά!!!! :x:x Μάρτυρας ο μπαμπάς ο όποίος έμεινε παγωτό μόλις τον άκουσε! :o Εννοείται οτι δεν ξέρει οτι η μαααμά είμαι εγώ!! απλά το λέει γιατι όλη μερά κ όλη νύχτα αυτό του φωνάζω!!!χιχι :lol::lol: εεε βαρέθηκε το μωρό μου κ μου το είπε μπας κ αλλάξω τροπάριο!! =))=))

Κατα τ'άλλα πάμε για απογευματινό μπανάκι σχεδόν καθημερινά όταν δεν τρέχουμε να βρούμε σπίτι στο Περιστέρι που παρεμπιπτόντως πανάκριβα τα νοίκια κ τα σπίτια άθλια γμτ! Βάφουμε τις φάτσες στο δικό μας σπίτι κ γίνεται πανικός απο μπογιατζήδες ξώβυζους! :lol: Αυτά εν ολίγοις..γιάυτό χάθηκα αυτές τις μέρες.Πάντως μου λείπετε πολύ βρε κορίτσια έστω κ λίγες μέρες άν δεν σας διαβάσω!

Α!Girls θέλω τη βοήθεια σας..ποια απο τις 2 ηλκερικές κούνιες να διαλέξω;; Δε μπορώ να αποφασίσω..ρίξτε μια ματιά σας παρακαλώ!

http://www.ebaby.gr/index.php?target=products&product_id=1324

ή

http://www.ebaby.gr/fisher-price-1/fisher-price-rainforest-open-top-aena.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κι εγω απλα ειχα τα υπαρξιακα μου...και δε σας εγραφα μου λειψατε ελπιζω να σας ελειψα κι εγω λιγο... :)

ελενακος τη δευτερη απο αυτες ΑΛΛΑ εγω εχω αυτην κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη για κοιτα http://www.ebaby.gr/index.php?target=pr ... ct_id=6790

περασαμε κ ωτιτιτιδα παιρνουμε αντιβιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου φυσικά μας έλειψες! Όταν δεν είσαι καλά να μπαίνεις να σου φτιάχνουμε το κέφι..κ όσες περνάτε-με περίεργη φάση..μη χαλιέστε όλα θα περάσουν!Έχουμε τον καλύτερο λόγο να χαμογελάμε!

Περαστικά στη μπουμπού!Αλήθεια πώς κατάλαβες οτι έχει ωτίτιδα;;

ευχαριστώ για τη βοήθεια,ωραία κ η δική σας κούνια.Άντε να αποφασίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ειχε γκρινια και παρατηρησα οτι εφερνε τα χερακια της προς το ενα αυτι το ζουληξα εκλαψε ετρεξα στη γιατρο και μου ειπε ωραια την προλαβαμε αρχη αρχη... αλλα πηρε αντιβιωση το κακομοιρακι κ παιρνει κ τι σιροπι της παλινδρομησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστρεψαμε κ εμεις!!!!!!!

καναμε τα μπανια μας τα ψωνια μας τις βολτες μας γεμισαμε τις μπαταριες κ πισω στην καθημερινοτητα ξανα...

ηπιαμε καφεδακι με την ειρηνη!!!!φοβερο παιδι!!!!

ειρηνακι μου να χαιρεσε την υπεροχη οικογενεια σου!!!!!η νεκταρια ζουζουνιαρικο μωρακι θες να την εχεις ολη μερα αγκαλια κ να την ζουλας την φατσουλα!!!!!σμουτς!!!!!

αναστασια τι πολυ μαλλακι που εχετε!!!!!ειναι γλυκα!!!!!!!!!!!!!!!!

αντρια μαμα κ κορη κουκλες!!!!!!!!σαν να εχει τα ματια του αντρα σου τωρα που μεγαλωνει ε???

δεν θα σου πω να μην στεναχωριεσε για τα κιλα της μπουμπους γιατι εγω θα ειχα τρελαθει,ελπιζω να ειναι απλα το καλουπι της ετσι,θα περιμενουμε τα νεα σας απο τον γιατρο!!!

ελενακι μου τι παιδαρος εγινε ο γαμπρουλης μου!!!!!αστα η αναζητηση σπιτιου ειναι δυσκολη υποθεση θυμαμαι παλια που εψαχνα σπιτι εβρισκα κατι τρωγλες κ ζητουσαν κ ενα σωρο λεφτα απο πανω!!!καλο κουραγιο!!!!αα...κ με τετοια κουκλαρα γυναικα πως να μην ζηλεψει ο ανθρωπος :D:D:D

χοανιτα μου πως τα περνατε???ηλιοδωρα μου μου ειδες πως μεγαλωνουν τα σκατουλια μας!!!!γιωργο μου εχεις αδεια τελικα???

εγω την μπουμπου κοριτσια την βουτηξα λιγο στην θαλασσα δεν κρατηθηκα!!!!!

γωγω η δικια μου καταφερε εχθες να σηκωθει κ να κατσει στον ποπο της δυο φορες!!!πολυ φοβια εγινε πρεπει να αρχισω να την δενω!!!!

θελει να στεκετε κ ορθια η να καθετε μας εχει τρελανει :lol::lol::lol: θα γινει κοινωνικη φαινετε θελει παρεα μονη δεν μπορει..μια σταλια σκατο οτι θελει μας κανει!!!!

καλες διακοπες στα κοριτσια μας που εφυγαν τωρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ειχε γκρινια και παρατηρησα οτι εφερνε τα χερακια της προς το ενα αυτι το ζουληξα εκλαψε ετρεξα στη γιατρο και μου ειπε ωραια την προλαβαμε αρχη αρχη... αλλα πηρε αντιβιωση το κακομοιρακι κ παιρνει κ τι σιροπι της παλινδρομησης

αφρο μου ευτυχως το προλαβατε!!!!!!εδω το δικο μας το αυτι ποναει κ τρελενομαστε!!!!!

εγω δεν νομιζω να καταφερω να καταλαβω εγκαιρως αν παθει κατι γιατι με το αυτι της εχει μανια ολο το πειραζει κ ειναι κ πεταχτο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους!

Afro24, περαστικά στη μπουμπού!βγαίνεις καμιά βολτίτσα όταν σου τη βαράει?εμένα με βοηθάει.

Andria,ελπίζω να πάνε όλα καλά με το βάρος της μικρής!είναι λεπτούλα, μπορεί να είναι έτσι ο σωματότυπός της.

Η μικρή μας άρχισε από χθες να κινείται μέσα στον ύπνο της, κάνει στροφή 180 μοιρών. Την βάζω για ύπνο κανονικά και το πρωί που ξυπνάει την βρίσκω με τα πόδια εκεί που είχε το κεφάλι!!!!!θα ρωτήσω την παιδίατρο αν ήρθε η ώρα να της βάλω τν μπάντα στο κρεβάτι.

Κι εγώ δεν την θηλάζω το βράδυ για 8 ώρες που κοιμάται αλλά δεν πονάει το στήθος, μπορέι να τρέξει λίγο κ να έχει πρηστεί, αλλά παρατηρώ ότι έχει προσαρμοστεί στο ωράριο της μικρής, παλιότερα πονούσε νωρίτερα πριν το 8ωρο.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou pigame na tin ka8arisoume kala kala opws mas eipe i paidiatros gia na tis kollisoume to sakoulaki gia na sille3oume ta tsisa tis k den prolavame mas katourise sto seltedaki :)), ante twra na perimeneis..Stin 1 wra mou eipe i paidiatros an den kanei na tis alla3oume to sakoulaki egw petaxtika na kanw kati douleies k epistre4a stin 1,5 wra k tote tis to alla3ame me tin mama mou k sta 5 lepta 3ana ekane k eutixws ta maze4ame..Ta pira sto ximeio prin kanena 45lepto..

Exei poli gelio itan gimnoula mono me to sakoulaki k kremotan san na itan agoraki :)):))

Elenaki mou, mou eipame sta 30 lepta 8a vgoune ta prwta apotelesmata k 8a staloun me fax stin paidiatro mas alla ta telika avrio to mesimeri giati 8a ginoun geniki ourwn,kalliergeia k an vroune k kati 8a kanoune k antiviogramma..Aaa emeis kaname kakakia mones mas tin Kiriaki k x8es YIOUPI :P

K egw etsi nomizw Danai mou giati kanei tsisa k den ponaei ka8olou enw 8a tin etsouze..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια να δεις δεν εχει τιποτα!

ζηλευωωωωωω εμενα δεν κοιμαται τοσες ωρες,,, 12 με 4.30 ( και αν) στο λικνο κ μετα κανα διωρο στο κρεββατι μαζι μας κ μετα ξανατρωει κ συνηθως μετα απο καμια ωρα ξανακοιμαται, χθες ξανακοιμηθηκε αναμεσα μας στο κρεββατι ολο το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma afroditi mou an den exei tipota simainei exoume provlima den evale out 1 gr simainei kati simvainei k etsi 8a mpoume se pio e3eligmenes e3etaseis k pio megali talaipwreia :(..Egw 8a protimousa na vroune kati -aplo ennoeitai- gia na lisoume to provlima k na arxizei to mwro na valei varos..Min me pare3igisete den parakalw na exei kati to mwro mou aplws na vre8ei mia lisi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Girls θέλω τη βοήθεια σας..ποια απο τις 2 ηλκερικές κούνιες να διαλέξω;; Δε μπορώ να αποφασίσω..ρίξτε μια ματιά σας παρακαλώ!

http://www.ebaby.gr/index.php?target=products&product_id=1324

ή

http://www.ebaby.gr/fisher-price-1/fisher-price-rainforest-open-top-aena.html

Έλενα, από αυτές τις δύο θα σου έλεγα την δεύτερη!!! Είναι πιο όμορφη, σηκώνει παραπάνω κιλά και έχει πιο ουδέτερο χρώμα! (αν κάνεις κόρη μετά, στα μπλε θα τη βάλεις?) :lol::lol:

Εγώ έχω πάρει αυτή :

http://www.mothercare.com/Chicco-Polly-Swing-Baby-Sketching/dp/B004KR8NOE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν 15 λεπτα μου διακοσμησε η μπεμπα τον παγκο της κουζινας με δυο πανεμορφες.........κουραδουλες :lol::lol::lol:

εκανε κακα πηγα να την πλυνω κ ειχε και αλλα κουραδακια να βγαλει αυτο το μικροσκοπικο κολαρακι :lol::lol::lol:

ελενα κ εμενα πιο πολυ μου αρεσε η δευτερη(πρασσινη) :D:D:D

αντρια ευχομε τα αποτελεσματα να ειναι καλα,η βικτωρια εχει το δικο σου σκαρι ειναι λεπτεπιλεπτη :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ,ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ...ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΝΕΠΝΕΥΣΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ...ΣΤΙΣ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΑΞΙΔΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΠΙΣΗΣ...ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ...ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΕ ΠΑΛΙΕΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ,ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΝΑ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...

ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΩΩ ΤΙΣ ΦΡΙΚΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ...ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΙΛΑ...Α!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΑΣΙΜΗ ΣΤΑ 86 ΓΤ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!Η ΣΑΜΑΝΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ...ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΟΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ...ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΣΤΕΙΣΙ,ΑΝΔΡΙΑ,ΕΙΡΗΝΑΚΙ,ΕΛΕΝΑΚΟΣ,ΣΟΥΛΑΚΙ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...