Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Δανάη, κουκλίτσα η κόρη σου! Με τη δουλειά μην τους χαρίσεις ούτε μια μέρα :twisted:

Ο πρώτος χρόνος των παιδιών μας είναι πολύ σημαντικός. Τι το καλύτερο απ'το να έχουν τη μανούλα δίπλα τους!

Σουλίτσα, Θεσσαλονίκη,έ? Καλό ΣΚ! Θα συναντηθείς με την Ειρήνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπες στο lilypie.com και κανε κλικ στο Baby and Kids Birthday. Βαλε την ημερομηνία γέννησης και κλικ στο Full size ticker. Πατάς next και διαλέγεις το τικεράκι που σ'αρέσει και μετά ακολούθησε τα βήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αποτρίχωση Andria,έτσι να περιποιούμαστε τους εαυτους μας!!!

Γιώργο,ξέχασα να σου ευχηθώ για τη γιορτή και τα σημερινά γενέθλια!!!να είναι τυχερό και υγιές!!!!

Γωγώ, φτου φτου φτου, ο γιος σου είναι ετοιμος για φαντάρος!!!65 εκ!!!!

Etsi einai Danai mou..Allazeis dia8esi k 4ixologia!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου κ μενα προσπαθει να σηκωθει :lol::lol::lol: οταν την εχουμε στο ριλαξ η στο καθησματακι αυτοκινητου σηκωνει το κεφαλι κ τα ποδια :lol::lol::lol: πολυ γελιο θα γινουν οντως φετες απο τωρα :lol::lol::lol:

σημερα το απογευμα θα κανουμε κ εμεις την δικη μας μινι συναντηση με το ειρηνακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou eisaste mia teleia oikogeneia ftou ftou na min sas matia3w..

Apo tis 7:30 to prwi pou einai 3ipnia k den koimi8ike sxedon ka8olou..Tin koimisa girw stis 10:15 pou efiga gia ais8itiko alla mou eipe i mama mou pws 3ipnise meta pou ligo..aaaaxx einai mesa stin gkrinia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOS SOS den koimate makari na koimi8ike kanena 20lepto simera..Exei apo tis 8 pou paidevomaste, den 3erw ti allo na kanw tis edwsa to sti8os mou polles fores,tin voi8isa k aeristike, tin kounisa sto xeri, tin evala sto karotsi k pigame peripato stin geitonia etsi wra mones mas :oops: k twra tin kounaw me to karotsi (me to ena xeri tin kounaw k me to allo sas grafw) eimai stin ske4i na tin parw k ena peripato me to autokinito alla den exw antoxes..Koimate gia ligo k meta anoigei ta matia tis garides k ftou apo tin arxi..Kati tin enoxla..O andras mou mageirevei giati peinasame, prospa8ise k ekeinos na tin koimisei alla pali tipota..O kaimenos k ekeinos einai kommatia doulevei 2 douleies sxolaei stis 8 to vradi k erxete sto spiti ptwma..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες κ ντάντυ.......ήρ8ε ο ντοκτορ σήμερα καναμε το εμβολιο....3ο στην σειρα.

Τα κιλά μας είναι 5.570 kg και ύψος 63,5 .

Μου είπε εφόσον δεν θηλάζω μπορώ να της ξεκινήσω κρεμούλα σταδιακά...με γεύση βανίλια,στον 5ο φαριν λακτε κ στον 6ο αρχιζουμε την στερεα τροφή.

Ανυπομονώ αύριο να δώ γκριμάτσα :lol: πεθαίνω για να το ζήσω!!!

Στεισυ φτου μην την ματιασουμε,ετσι παντα υσηχουλα,αλλα εντάξει μωρουλια είναι 8α χρειαστεί να το περνάμε κ αυτό....

Γεωργιάννα ωραιο 8εματάκι κ καλοκαιρινό...φιλιά στα αγοράκια σου!

Σας καληνυχτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!

Μπαίνω στα γρήγορα να σας αποχαιρετήσω για δέκα μέρες. Αύριο πρωί φεύγουμε για την Ακράτα, ίντερνετ δε θα έχουμε. Έκανα ατελείωτες δουλειές χθες και σήμερα για να μπορούμε να φύγουμε. Κι ακόμα παλεύω με το αυτόματο πότισμα, δεν έχω τελειώσει!

Ο Άρης είναι πολύ καλύτερα, βλέπω διαφορά με το σιρόπι, είναι ήσυχος κι ευδιάθετος και κοιμάται πολύ περισσότερο!

Το απόγευμα είχα ανέβει στο Ιασώ να δω μια πολύ αγαπημένη φίλη που γέννησε τη Τρίτη το γιο της. Συγκινήθηκα πολύ! Τον κράτησα και αγκαλίτσα, μου φαινόταν τόσο μικρό, ήταν τόσο γλυκό!!! Γύρισα σπίτι και ο Αρούλης μου φάνηκε τόσο μεγάλος! Μεγαλώνουν κι αλλάζουν τόσο γρήγορα!! Και βέβαια ήταν η τέλεια αφορμή για να μείνει ο άντρας μου, πρώτη φορά, ολομόναχος με το μικρό! Τα πήγαν μια χαρά!! Τον τάισε και με γάλα δικό μου που είχα αφήσει, τον έπλυνε, τον κοίμισε, συντονίστηκαν πολύ καλά μπαμπάς και γιος και πολύ χαίρομαι!!

Γεωργιάννα ωραίες οι μπομπονιέρες! Τα καραβάκια τα λατρεύω! Καλά να περάσετε στη Κεφαλονιά και πολλά φιλιά στ' αγόρια σου!

Δανάη καλή τύχη με τις διαπραγματεύσεις, μη τους χαριστείς καθόλου! Σ' ευχαριστούμε και για τα καλά σου λόγια!

Γωγώ μεγαλώσατε! Κρεμούλες! Πω πω!! Περιμένουμε εντυπώσεις!

Αναστασία μου μπράβο, εύχομαι η μικρή να είναι έτσι ήσυχη για πολύ καιρό!

Ειρήνη και Σούλα καλά να περάσετε στη 'μίνι' συνάντηση!! Άντε και να κατεβείτε κάποια στιγμή προς τα κάτω να βρεθούμε όλες μαζί!

Γιώργο χρόνια σας πολλά!

Άντρια πολύ ταλαιπωρείται η Βικτωρία κι εσύ μαζί της, πιστεύεις πως είναι κολικοί όλα αυτά? Έχει δυσφορία γενικώς? Καταλαβαίνεις να την ενοχλεί κάτι? Ελπίζω τώρα πια να κοιμάται!

Αφροδίτη έφυγες για το χωριό? Καλά να περάσετε κι εσείς.

Πολλά φιλιά και σε Έλενα, Ιωάννα, Άφρο, Αφροδίτη κι όποια άλλη ξεχνάω συγχωρέστε με!

Πολλά φιλιά! Θα μου λείψετε αυτό το δεκαήμερο! Την αγάπη μου σε όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!κοριτσια, δεν εχω φυγει ακομα, απλα εχουμε φιλοξενουμενη την κουμπαρα μου στο σπιτι, και δεν εχω πολυ χρονο!!!!καλα ειμαστε, δοξα τω θεω, η αθηνουλα μεγαλωνει και αρχιζει να ανακαλυπτει τον κοσμο, κι εμεις ειμαστε τρελαμενοι μαζι της!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

δαφνη, καλα να περασετε!!!πολυ γλυκο που θα σου λειψουμε!!!! κι εμενα που λειπετε που δε μπαινω συχνα!!!! αντρια, πραγματικα, εχεις μεγαλη υπομονη!!!παντως, δε μοιαζει αυτο με κολικους....ελπιζω να κοιμηθηκε τελικα!!!

οταν μπορεσω θα ξαναμπω!!!!

φιλια στα πανεμορφα μπεμπακια σας!!!!

δαναη, καλως ηρθες!!!καλα η μυρτω;;;; η φωτο απλα υπεροχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Ευχαριστούμε, Αφροδίτη!Λοιπόν, το γάλα μου έχει αυξηθεί, έβγαλα τώρα το πρωί για να μπορέσω να πάω Θάλασσα και να την κρατήσει η πεθερά μου, και από το ένα μόνο στήθος έβγαλα 90ml από εκεί πουθ έβγαζα 50.Σε λίγο θα βγάλω κ από το άλλο. Ζήτηση και προσφορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se olous :)

Daphne mou koimi8ike stis 12:30 to vradi meta apo poli kounima sto karotsi k meta tin metefere o andras mou siga-siga sto carry cot tis..

Afrodite nou pistevw einai ola mazi ponoi pou den kanei kakakia, kolikoi, disforia apo tin zesti giati 2 fores tin imera mas kovoun to revma to oti den koimate tis fernei iperentasi k meta den koimate me TIPOTA den 3erw oute egw akrivws ti simvainei..

Olo to prwi 3aplwnoume sto krevvati mas k eimai dipla tis k me vlepei an figw ap'edw k me parei xampari klaiei..Einai 3ipnia apo tis 10 to prwi..Twra eklaige me ligmous k tin xaidevw sto proswpo k sta mallakia k ekleise ta matakia tis makari na koimi8ei..

Oses efigan gia diakopes kali 3ekourasi k kala na perasete :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Ευχαριστούμε, Αφροδίτη!Λοιπόν, το γάλα μου έχει αυξηθεί, έβγαλα τώρα το πρωί για να μπορέσω να πάω Θάλασσα και να την κρατήσει η πεθερά μου, και από το ένα μόνο στήθος έβγαλα 90ml από εκεί πουθ έβγαζα 50.Σε λίγο θα βγάλω κ από το άλλο. Ζήτηση και προσφορά!!!

Akrivws oso vazeis to mwro sto sti8os toso poli parageis..K egw eida TERASTIA diafora..Epina xapakia magia tis mpiras gia na vgazw perissotero alla tis teleutaies meres 3exnousa i den prolavena na piw k telika eida pws evgaza arketo k den xreiazotan na pinw k etsi den epidiw3a na 3ana piw!!

To vradi epeidi menei ena 8wro toulaxisto to sti8os mou a8ikto gemizei apisteuta den mporw na koimi8w ginete toumpano k den mporw na 3aplwsw outw mproumita oute plai k na agkizoun sto krevvati giati ponaw poli, k to nixtiko mou vrexete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αυριο το πρωι φευγουμε και εμεις!!! Γυρναω στις 22.08 Δευτερα!! Περσι εκεινη την ημερα περιμενα περιοδο και φετος θα κλεινει ο γιοκας τους 4 μηνες!! Δεν ξερω αλλα πολυ συγκινουμε!!!!!!

Γωγω μου καλη αρχη με τις κρεμες!!!!

Ανδρια περαστικα σας! Ελπιζω να πανε καλυτερα μολις κλεισει τον 3ο μηνα.

Ιντερνετ δεν θα εχω, εβαλα στο κινητο αλλα δεν μου ανοιγει το φορουμ.Εαν με αφηνει ο ανδρας μου θα σας γραψω.

Φιλακια πολλα δεν ξερω εαν θα προλαβω να ξαναμπω πιο μετα. Καλα να περασετε οπου και να εισαστε και τον Σεπτεμβρη να ειμαστε ολοι καλα και τα μωρακια μας ησυχα και υγιεστατα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...