Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

Βοηθεια μας Αντριάκι μου! Αν δείς αοτέλεσμα με τις σταγονίτσες,πές μας κ εμάς να τις πάρουμε.

Άφρο μου όλα καλά να είναι! τί κάνει δηλαδή η μπεμπούλά σου κ το κατάλαβες; Για το λάρυγγα λέω,παλλινδρ'ομηση έχουμε κ εμείς κ μας είπε ο παιδίατρος ότι μέχρι τον χρόνο φτιάχνει κ οτι άν ξεκινήσουμε ξένο γάλα θα πρέπει να παίρνουμε κάποιο συγκεκριμένο.

Eida mia mikri diafora apo tin 3i mera pou tis 3ekinisame Elenaki mou alla einai sto mwro pistevw.. Mporei se 'sas na arxisei na dra pio nwris..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λές ε; Δε μου λές ποιές είναι να ρωτήσω τον παιδίατρο μου να τίς πάρω; Κρίμα ρε γμτ να πονάνε τα μικρούλια μας.Κ εμένα θέλει στήθος,γκρινιάζει αλλα δεν τον αφήνω εκτός απο το βράδυ για νατον πάρει ο ύπνος..τη μέρα του κρατάω τη πιπίλα κολλημένη στο στόμα.

Έστειλα μηνυμα στη Σουλίτσα μας να δώ πώς είναι η κουκλίτσα της σήμερα.Μόλις μου απαντήσει θα σας πώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Onomazontai infacol..Teleio to meros pou menate Elenaki mou :D..

Emeis gia vaftisi leme gia 2 i 9 Oktwmvriou alla mallon 9 Oktwmvriou 8a kleisoume..

8a i8ela paaaaara ma paaaara poli na kleisoume 2i oktwmvriou giati ekeini tin mera einai tou Agiou Kiprianou pou einai gia to 3ematiasma alla distixws 2 Oktwmvriou peftei triimero k mporei kapoios na paei kamia ekdromoula i kanena 3enodoxeio (1i oktwmvriou einai i epeteios tis Kipriakis Ane3artisias k exoume argia stin Kipro) k etsi 8a talaipwrisw pollous :(

Mallon apogeuma 8a petaxtw na kleisw tin ekklisia gia na feugei ena-ena :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ,ΤΕΛΕΙΕς ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑς,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ.ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΤΗς ΣΟΥΛΑς?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΟΛΕς ΚΑΛΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑΙ.ΚΛΑΙΜΕ ΣΑςΑΦΗΝΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστώ Αντρια μου!

Γλυκερία μου να σαι καλά!Κ εσείς με ο καλό!Έχετε σκεφτεί ημερομηνία;

Η Σούλα μου απάντησε πριν λίγο,ίωση έχει η μικρούλα της 5η μέρα σήμερα κ το νοσοκομείο είναι γεμάτο με μωράκια.Τη καημενούλα την έχουν κατατρυπήσει κ έχει σπαράξει στο κλάμα..κ η μανούλα της είναι χαλια απο τη στεναχώρια :( Περιμένουν απο ώρα σε ώρα την απάντηση απο τη καλλιέργεια αίματος για να δούν ακριβώς τί έχει. Μου τελείωσε η κάρτα,θα βάλω το απόγευμα που θα βγώ για να μάθω περισσότερα να σας πώ.Περαστικά τους κ πάλι!Άντε να πάνε γρήγορα στο σπίτι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τελει ειχα δικιο κι ας μη βγαζαμε πολλες γουλιτσες εχουμε παλινδρομηση κ μαλιστα αυτη η δυσφορια που σας ελεγα οτι εκανε μικρους κ πολυ συχνους θηλασμους κ κοπανιοτανε για να ρευτει ειναι οισοφαγιτιδα για την οποια θα παρουμε σιροπακι...

ευτυχως που το χα το παιδι συνεχεια στον ωμο μου...

παντως μου ειπε ο γιατρος υποπτες οι παλινδρομησεις στα θηλαζοντα εμεις ουτε ρουκετες ουτε πολλες γουλιες, σημερα στο κρεββατι μου πανω στο μαξιλαρι παλινδρομησης θα τη βγαλουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!περαστικα στη μπεμπα της σουλας, μακαρι να βγουνε γρηγορα και να'ναι καλα!!!

περαστικα και στη δικη σου, αφρο!!!δεν ηξερα οτι ειναι τοσο προβλημα η παλινδρομηση... εμενα, σημερα κανει πολλες, γιατι ολη τη μερα κοιμοταν και αναγκαζομουν να την ταιζω κοιμισμενη, και μετα δε ρευοταν οπως επρεπε... :(:(:(:(:( ελενα, τελεια πρεπει να περασατε!!!μπραβο!!μακαρι να κανουμε καλες διακοπες με τα νινακια μας ολοι!!!

η δικη μου, ειναι με το μπαμπα της, την κραταμε με νυχια και με δοντια να μην κοιμηθει ακομα, γιατι το βραδυ θα ξενυχτησουμε παλι... :(:(:(:( σας ειπα, χτες κοιμηθηκε στις 4, μαλλον κατι την ενοχλουσε και σημερα κοιμοταν ολη μερα!!! ευχομαι σημερα να ειναι καλυτερα τα πραγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ, ΓΙΑ ΠΕς ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙς ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ,ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΠΩς Ο ΓΙΑΤΡΟς ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕ ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ;Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΜΑς ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ,ΟΜΩς ΑΚΟΥ ΕΝΑ ΧΟΥΡΧΟΥΡΗΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑ,ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ 20 ΜΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΣΟΥΛΑ ΜΑς ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΟ ΣΠΙΑΚΙ ΤΟΥς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με βάλατε κ μένα σε σκέψεις..κρυφή παλλινδρόμηση έχετε Άφρο. Εχει κ μένα αυτό το χουρχουρητό όταν τον σηκώνω να ρευτεί ακριΒώς όπως λές Γλυκερία μου. Γουλίτσες μου βγάζει στα περισσότερα γεύματα αλλα βγαίνουν σαν ποταμάκι όχι σαν ρουκέτες.Τον παιδίατρο που είχα ρωτήσει μου είχε πεί οτι σχεδόν όλα τα βρέφη έχουν παλλινδρόμηση να μην ανησυχώ..δε με ανησύχησε αλλα αναρωτιέμαι μετά απο αυτά που διαβάζω μήπως πρέπει να το ψάξω περαιτέρω; Νομίζω υπέρηχος στομάχου γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις. Γλυκερία τί ακριβώς παθαίνεις εσύ;

Άφρο μου περαστικά με την οισοφαγίτιδα.Άν μπορείς μας λές τί ακριβώς είναι;; Αν δηλαδή δεν το προσέξει κάποιος τί μπορεί να προκαλέσει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εμενα εκανε ενα συριγμο σαν πνιξιμο σαν τρομαρα... που θυμιζε λαρυγγομαλακια και ειχαμε θεωρησει οτι ηταν μονο αυτο γιατι ειχα κι εγω μικρη... λοιπον η πρωτη που με εβαλε σε σκεψεις ηταν η συμβουλος θηλασμου η οποια μου ειπε το οτι εξαρχης εκανε πολυ μικρα και παρα πολυ συχνα γευματα ηταν λιγο υποπτο.. Εγω λοιπον παρατηρωντας τη καταλαβα οτι την ωρα αυτου του ιιιι του πνιξιματικου το παιδι σα να κοκκαλωνε και μετα καταπινε... Παιρνω γνωμη της παιδιατρου της μπεμπας και αυτης που ειχα εγω μικρη και μου λενε αν θες κανε υπερηχο οισοφαγου στομαχου. Η πρωτη μου λεει οτι δεν ειναι απαραιτητο η δευτερη να κανω αμα θελω... Εμενα κατι με ετρωγε γιατι την τελευταια μια μιση εβδομαδα μου εκοβε το θηλασμο στη μεση με τρομερη δυσφορια και εκανε το κεφαλι της πισω τεντωνοτανε και οταν την εβαζα στον ωμο εκανε ενα εκκωφαντικο ρεψιμο και μια γρινια σα να ενοχλουταν (Αυτα Γλυκερια μου ειναι τα συμπτωματα της οισοφαγιτιδας). Η οποια τι ειναι: οταν εχουμε καποιο καιρο παλινδρομηση και δεν εχουμε παντου ανακλιση τουλαχιστον 30 μοιρων το υδροχλωρικο οξυ του στομαχου προκαλει μονιμο καυσο και σπασμους του οισοφαγου... Και παρα πολυ εντονο λοξυγγα το οποιο δεν αποτελει ενδειξη γιατι εχουν ολα τα μωρα συνηθως. Η δυσφορια αυτη την ωρα του φαγητου ηταν ενδειξη...

Ευτυχως φαγωθηκα και κλεισαμε αυτη την εβδομαδα τον υπερηχο και ευτυχως κι ας με ελεγαν υπερβολικη καθε φορα που το παιδι εκανε τον ηχο αυτο το ιιιιι στον υπνο της πεταγομουν και τη σηκωνα κι ας ξυπναγε γιατι πηγαινε να πνιγει κι εγω δεν ειχα ανακλιση αλλα παντα τη σηκωνα. Γι αυτο βολευεται ορθια μονο στο μαρσιππο η στον ωμο και στα χερια ξαπλωτη εκλαιγε γιατι της ανεβαινε...

Μας εδωσαν επαντορεν σιροπι το οποιο κανει διαφορα στην παλλινδρομηση σε κανα 3 ημερο ομως την ανακουφισε απο την οισσοφαγιτιδα αμεσα και το δικο μου το παιδι που δεν κοιμοτανε αφου το πηρε χθες εφαγε πολυ καλα και κοιμηθηκε απο τις 12 μιση ως τις 8..! Αυτο δεν εχει ξαναγινει απλα ξυπναγε λιγο γρινιαζοντας γιατι την τσαντιζει η ανακλιση δεν το εχει μαθει.... αλλα σε κανα τετραημερο θα προσαρμοστει φανταζομαι δεν εχει αλλη επιλογη χεχεχεχε...

Υπαρχουν λεει παλινδρομησεις και παλινδρομησεις εμεις π,χ εχουμε ευρεια αλλα θεωρειται και παλι ελαφρια γιατι δεν υπαρχει στενωση οισοφαγου η πυλωρου ολα αυτα τα λεει η διαγνωση οποτε κλασικα θα εξαφανιστει μονη της καποια στιγμη μεσα στο χρονο...

Το υποπτο ειναι οτι εμενα δε βγαζει σε καθε γευμα γουλιτσα χθες π,χ ολη μερα δεν εβγαλε καθολου και οσες εχει βγαλει ειναι πολυ μικρες γιατι αυτος ο ηχος που εκανε ηταν το γαλα που της ανεβαινε αλλα η κυρια το ξανακαταπινε! Αυτο ακουγα εγω, εκτος απο δυο τρεις φορες που τα βγαλε και παλι με τη μορφη ποταμακι, στα βρεφη που πινουν μπουκαλι λεει ειναι πολυ χαρακτηριστικη μονο στα θηλαζοντα αργεις να το καταλαβεις. Τελος καλο ολα καλα... απλα εχω μια τσαντιλα που αν δεν επεμενα εγω και δεν επαιρνα γνωμες ακομα θα ψαχνομασταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τί έχουμε πάθει βρε κορίτσια? Μας μάτιαξαν?

Περαστικά στη μπέμπα της Σούλας!

Περαστικά στη μπέμπα της Afro!

Περαστικά στη Μαριάννα του daddy!

Και περαστικά σ'εμένα που ζω στιγμές απείρου πόνου... Ξεκίνησα προχθές το βράδυ τα χάπια και την αλοιφή αλλά ΤΙΠΟΤΑ ακόμη... καμιά βελτίωση.. Γι'αυτό δεν μπήκα χτες. Το απόγευμα και το βράδυ έκλαιγα..δεν μπορώ να σταθώ πουθενά.. καθιστή ουρλιάζω,όρθια βογκάω και ξαπλωμένη "απλά" πονάω...

Προσπαθώ να θηλάσω στα πλάγια αλλά η μπέμπα δεν βολεύεται. Χτες το βράδυ ήταν ανήσυχη και έκλαιγε..

Ε, όταν θηλάζεις και κλαις κι εσύ απ'τον πόνο, δε θα επηρεαστεί και το καημένο το μωράκι..

Σήμερα δεν άντεξα και πήρα παναντόλ. Ευτυχώς η μπέμπα απ'το πρωί τρώει και ξανακοιμάται οπότε ξαπλώνω κι εγώ που πονάω λιγότερο..

Sorry, που σας έπρηξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stis 3:45 8a pame se mia nea paidaitro, einai gia auti pou mou milise i kouniada mou tin kiriaki pou tin pire k til k mas eipe gia tis stagones..Simera pou piga k kommwtirio mou eipe k i kommwtria gia tin idia paidiatro, pernei k ta 3 tis paidakia k einai poli euxaristimeni esteile k tin kouniada tis apo oti mou eipe giati sinexws eklaige to mwraki tis k kanenas den evriske ton logo k telika vrike tin aitia auti itan vgalmeno to podaraki tou mwrou :?:o..

Emas olo klaiei astamatita wrea polles..Einai logw twn kolikwn logw to oti exei na kanei kakakia apo tin Triti i simvainei kati allo? Den 3erw!! Tis vazw eidiki skoni sto tsagaki gia diskoiliotita, tis vazw sto stoma stagones prin to geuma tis gia tous kolikous k prin 1,5 wra peripou tis valame k miso ipo8eto gia na kanei kakakia alla AKOMI TIPOTA..Den mporw na tin vlepw etsi stenaxwriemai afantasta sparazei i kardia mou..Axxx pelagwsa den 3erw ti allo na kanw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Περαστικα στα ομορφα μωρακια μας! Ελπιζω να γινουν ολα καλα και να μην υποφερουν αλλο.

Η Σουλα ειναι ακομη στο νοσοκομειο; Ελενα ξερεις κατι;

Ελενα πολυ ωραια τα μερη που πηγατε. Εχεις ξεκινησει να ψαχνεις για την βαπτιση; Εκεινη την ημερα εχει γενεθλια η κουμπαρα μου και γιορτη η κολλητη μου.

Εμεις αυτες τις μερες κοιταμε για φωτογραφο και μπομπονιερες. Ουτε στο γαμο δεν ετρεξα ετσι!!!!

Ψαχνω και για σπιτι στην Κεφαλλονια για διακοπες για μετα που θα ερθει η μανουλα μου και η θεια. Βρηκα κατι τρελες τιμες αλλα και καποια φθηνα σπιτια.

Ανδρια να μας πεις τι εγινε τελικα.

Σημερα ηρθε ο μπαμπας μου και ειδε το μπεμπη και τον ειχε συνεχεια αγκαλια, η καλυτερη του ηταν κοιμηθηκε και ηθελε σε μενα μονο οταν πειναγε. Δεν μιλιομασταν με το μπαμπα μου.

Γιωργο ποσο θα σου κοστισει ο φωτογραφος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steicy περαστικα, κοπελα μου!!!! τι κακο ειναι αυτο!!κανε λιγη υπομονη και θα περασει με την αγωγη που ακολουθεις!!!πολυ ζορι, ομως..ουτε στο χειροτερο εχθρο σου δεν ευχεσαι κατι τετοιο....

παντως, σαν να μας ματιασαν!!!περαστικα γιωργο στη μαριαννα σου, στο μωρακι της σουλας, που ελπιζω να βγει πολυ πολυ συντομα, και στη μικρη της αντριας!!!να μας πεις τι εγινε με την παιδιατρο...

εμεις, δοξα τω θεω , καλα ειμαστε!!!χτες, κοιμηθηκαμε απο τις 10.30 ( θυμαστε που προχτες εφτασε 4 το πρωι για να την παρει ο υπνος) την ξυπνησα στις 3.30 να φαει, ξανακοιμηθηκε στις 5 και μετα 8 και 11!! τωρα κοιμαται το πουλακι μου, και οταν ξυπνησει θα προσπαθησω να μην κοιμηθει πολυ το απογευμα, αλλα κανα μισαωρο το πολυ, οπως χτες, για να κοιμηθει το βραδυ!!!αντε να δουμε....

γεωργιαννα, ειναι ευχαριστο που εχεις σχεσεις με τον πατερα σου, ελπιζω να πανε καλυτερα τα πραγματα απο εδω και περα...ολα ενταξει με τις ετοιμασιες της βαπτισης;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou i paidiatros mou eipe opws 2 mines meta tin gennisi tous prepei na valoun 2kg (den 3erw an isxuei) k emena evale 1,300kg..

Mou eipe pws mporei k na peinaei k etsi mou protine na tin 8ilazw 15 lpeta apo to ka8e sti8os k meta na dinw 3eno (voi8a poli k stous kolikous to sigkekrimeno gala) gia na dw poso pinei gia na arxisoume na apokleioume pi8anes aities..

Gia tous kolikous mou eipe na sinexisw tis stagones pou idi dinw alla na diplasiasw tin dosi k mou edwse k kati alles pou exoun proviotika k voi8ane sto peptiko sistima (einai kainourgies k apo oti akousa einai panakrives-mou edwse deigma) k na agorasw k ena ma3ilari pou zestenete sto microwave k to vazeis stin koilitsa tis gia na zestenete k na anakoufizete..E4a3a se polla katastimata k den to vrika k telika mou daneise i kommwtria mou to diko tis..Oso an kanei kakakia na min anisixw k 8a kanei opote 8elei k na min enoxlw to enteraki tis..Nomizw auta an den 3exasa tipota..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα !!Βρηκα λιγο χρονο να μπω,ευχομαι περαστικα στα μωρακια σας...κ ετσι 8α ειναι...

Η κορη μου το τελευταιο διαστημα αλλαξε χαρακτηρα....παει το υσηχο κ φρονιμο μωρακι,8ελει συνεχεια να ασχολουμαι μαζι της,μονη της δεν κα8εται που8ενα,ακομα κ για να κοιμη8ει πρεπει να ειμαι διπλα της.

Δεν προλαβαινω πλεον να κανω κ πολλα Κ απορω πως 8α καταφερω να φτιαξω τα προσκλητηρια κ τις μπομπονιερες....

Το αλλο του κουφο,εκει που την ειχα καταφερει στα 5 γευματα με 180 μλ...τωρα αλλαξε ρεπερτοριο κ πινει 120 με 150...το βγαζει συνεχως.

Ολα αναποδα,τι να πω....μας ματιαξανε κ εμας.

Παω να ξαπλωσω γτ σβηνω.Καληνυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw fortwsa to autokinito rouxa dika mou, tou mwrou k tou andra mou..Avrio pantrevete 1i mou 3aderfi k 8a paw stin mama mou prwi giati kata tis 9:30-10 para exw rantevou sto kommwtirio k prepei na tis afisw tin mikri k stis 3:30 8a pame dipla stin 8eia mou (kollita ta spitia mas) gia to ntisimo tis nimfis..O andras mou 8a paei douleia k meta 8a er8ei apo tin mama mou gia to ntisimo k eprepe na fortisw ta aparaitita-papoutsia,kallintika gia to va4imo mou,kouvertes gia to mwro giati 8a eimaste e3w sto kokteil, etoimasa tin tsanta tou mwrou na min leipei tipota,ta episima mas rouxa pou 8a foresoume k.o.k oute ta3idi na pigename hehe :)..

Eimai kommatia to apogeuma etrexa giatrous, farmakeia ekana manicure tis 8eias mou k pedicure tis mamas mou meta na kataferw tin mikri na koimi8ei, na simmaze4w tin kouzina pou fagame, na siderwsw ta rouxa pou 8a foresoume avrio k twra vgazw galataki me to 8ilastro..Eimai etoimi na katarreusw..Molis teleiwsw ap'edw paw kateu8eia gia ipno.. [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλα να περασετε Ανδρια. Πρεπει να της δωσεις ξενο οπως ειπε και η γιατρος.

Αφροδιτη γτ την ξυπνας την νυχτα για να φαει; Κανονικα περνει το βαρος της. Εμεις εχουμε σημερα ζυγισμα.

Δεν θα εχω και παλι σχεσεις με το μπαμπα μου επειδη εφυγε για δουλεια στο εξωτερικο, εδω ειναι δυσκολο να βρει και αναγαστηκε να ψαξει εξω για ποσο καιρο δεν ξερουμε. Εχω συνηθηθει να μην τον βλεπω και ετσι δεν θα μου λειπει.

Με την βαπτιση ειχαμε την πρωτη διαφωνια με τον ανδρα μου. Του ειπα να τα κανονινησει ολα αυτος. Με ζαλισε να του φερω για το καθετι 2-3 προσφορες λες και εγω μονο αυτο εχω να κανω. Ειμαι παραλογη;

Γωγω μου τι εννοεις οτι τα βγαζει;

Εμεις ειμαστε καλα κοιμομαστε καλα την νυχτα αλλα μου βγαζει την πιστη οταν ειναι για να κοιμηθει. Και θελει συνεχεια να ειμαι διπλα του σαν την μπουμπου σου Γωγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΟΝΤΩς ΜΑς ΜΑΤΙΑΣΑΝΕ,ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΙ ΕΜΕΙς ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ,ΛΕΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗς ,ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΑΜΕΣΩς ΚΑΝΕΙ ΠΩςΠΝΙΓΕΤΑΙ.....ΚΛΑΙΩ ΠΑΛΙ,ΘΑ ΣΑς ΓΡΑΨΩ ΜΕΤΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!αντρια, ελπιζω να βρειτε γρηγορα τι φταιει με τη μπουμπου... και το ξενο δεν πειραζει, αλλωστε τη θηλαζεις !!! ολοκληρη μετακομιση για το γαμο, ε;;;; να ρωτησω κατι;;; με το θηλαστρο γιατι βγαζεις;;; για να της δωσει καποιος οταν δεν εισαι εκει;;;

γεωργιαννα μου, την ξυπναω οταν νιωθω το στηθος μου πρησμενο και φοβαμαι μην παθω καμια μαστιτιδα ... αποψε ομως δεν ηταν πολυ πρησμενο, και σκεφτομαι μηπως βρισκει κι αυτο τη σειρα του...

τωρα γκρινιαζουμε, και παω να δω τι εχουμε!!!ελπιζω να ξαναμπω αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...