Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!αντρια, περαστικα στη μικρουλα σου... :(:( πραγματικα, σπαραζει η καρδια σου οταν βλεπεις το παιδακι σου να κλαιει και να χτυπιεται!!!!δεν το συζητω, αν υπαρχει μια περιπτωση να κανουν καλο οι σταγονιτσες, γιατι να μην τις δοκιμασεις;;;; ελπιζω να εχουν καλα αποτελεσματα!!! :-bd:-bd

στεισι, υπομονη, μπορα ειναι θα περασει!!!!μεγαλωνει η μπεμπα και πειναει!!!εσυ προλαβαινεις να τρως καλα;;;; να προσεχεις και τον εαυτο σου, γιατι απο εσενα τρεφεται η μπεμπα...

εμεις ειχαμε μια ηρεμη νυχτα, αλλα χτες ολη μερα ολο ετρωγε και λιγο κοιμηθηκε...για να δουμε τι θα κανουμε σημερα....

φιλια σε ολα τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααααααααα!!!σημερα ειμαστε 4 εβδομαδων!!!! πολυ χαιρομαι!!!ηταν πολυ ομορφες οι μερες που περασα με την κορουλα μου, αν και η μονη εξοδος που εκανα απο το σπιτι ηταν για να παω στο μαιευτηριο να δει ο γιατρος το στηθος μου.....και παλι, δυσκολευομαι ακομα στη σκεψη να την αφησω για να βγω μια βολτα.....προτιμω να βγουμε μαζι την πρωτη μας φορα!!!!σε 2 βδομαδουλες, θεου θελοντος, θα κανουμε την πρωτη μας κοινη εξοδο!!!!!σ'αγαπαω πολυ πολυ αθηνουλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou na sou zisei i korasa sou..Katalavenw pws niw8eis tin afisa 2-3 fores stin mama mou ipoxrewtika k itan na trella8w, mou eixe lei4ei afantasta k eidika xtes pou eleipa polles wres logw to oti pigame xwrio gia tin kideia..

Oso gia tis stagonitses pistevw 8a 8elei liges meres na drasei, leei episis pws voi8a stin sinenwsi twn mikrwn pagidevmenwn fisalidwn se megaliteres tis opoies mporei eukola to mwro na tis apomakrinei ipo morfi aeriwn, mou eri3e liga aeria hehe twra na doume :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ανδρια δεν ηταν με δικια σου ευθυνη ακριβως αφου στο ειπε παιδιατρος. Μηπως να την αλλαξετε το εχεις σκεφτει; Και εγω πιστευω οτι ειναι κολικοι.

Ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση. Μιλησαμε μετα που γυρισα ασχετα. Αλλα καποια στιγμη θα του κανω μια κουβεντα για αυτα που υποθηκανε.

Εκλεισα εκκλησια για την βαπτιση!!!!! Στις 27 Αυγουστου!!

Ακομη ομως δεν ειναι σιγουρο απο την μερια της νονας. Περιμενω τηλ. σημερα να μιλησουμε να δουμε τι θα πει. Πρεπει να μαθω το οκ για να κλεισουμε και τα υπολοιπα για την βαπτιση. Ειμαι πολυ χαρουμενη εαν τελικα τα καταφερω για τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou to skeftomai paaaara poli gia na tin alla3w, fisika i ali8eia einai oti mono se auto den me voi8ise sta alla itan a4ogi apenanti mou..Einai k konta sto patriko mou k etsi otan me to kalo vrw douleia k 8a tin prosexei i mama mou k tixei kati (xtipa 3ilo) 8a paei grigora sto iatreio tis k perpatiti an tixei na min exei autokinito k gi'auto 8elw na to skeftw kalitera,3erw? 8a to skeftw kala prin kanw opoiadipote kinisi :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

5:20πμ τελικά κοιμήθηκε η μπέμπα.. :shock::shock: άρα κι εγώ (γι'αυτό λέω καλημέρα!)

Απορώ πως ένα τόσο μικρό μωράκι δεν κουράστηκε και άντεξε τόσες ώρες ξύπνια? Εγώ σερνόμουν...

Αφροδίτη, 4 εδβομάδων,ε? Είδες πως περνάει ο καιρός! Την πρώτη βολτίτσα να την βγείτε μαζί με τη μπέμπα! Εγώ όταν την έβγαλα πρώτη φορά, δεν άφηνα τον άντρα μου να πάρει αυτός το καρότσι.. καμάρωνα και σκεφτόμουν ότι κι εγώ επιτέλους είμαι μαμά και έχω ένα μωράκι στο καρότσι! Αυτή η εικόνα που είχα ονειρευτεί είχε γίνει πραγματικότητα!!!

Γεωργιάννα, τι ωραία που έκλεισες για βάφτιση! Θα είναι η πρώτη βάφτιση της ομάδας μας! Γιούπι!!!

Όπως περιμέναμε να γεννήσουμε μία-μία, τώρα θα βαφτίζουμε τα αγγελούδια μας! Τι ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.ΕΝΑ ΕΝΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΣΙΜΟ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΗΠΩς ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΕΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΧΙ,ΑΠΟ ΒΑΡΟς 6100.ΥΨΟς 61.ΠΟΙΟς ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩς ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΟΒΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ.....ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΡΟΤΗΤΑ ΜΑς,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΙΣΩς ΜΕΧΡΙ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕς ΔΕΞΙΟΤΗΤΕς ΝΑ ΑΡΓΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙς,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΕΜΕΙς ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΤΥ,ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥς ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥς....ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ,ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ,ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑς,ΣΑς ΚΟΥΡΑΣΑ;ΣΥΓΝΩΜΗ,ΟΣΕς ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕς ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΜΑς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουιτι, πολυ ωραια ιδεα για τα βαφτισια, κι εμενα μου αρεσει ο πολυς κοσμος, αλλα ειναι το οικονομικο στη μεση, θα δουμε, βεβαια μεχρι του χρονου....μπορει να γινει κανενα θαυμα, γιατι πλεον, μονο απο θαυμα περιμενω χαιρι!!!αφηστε τα, ακουσα λιγο το πρωι για το ενιαιο μισθολογιο, και στεναχωρηθηκα...1100 ε παιρνω και ειμαι καθηγητρια,ποσο πιο κατω πρεπει να παει;;;; :evil::evil::evil::evil: !!!τι να πω, δεν θελω να στεναχωριεμαι, μη μου κοπει και το γαλα!!!δεν σας λεω ο αντρας μου, που ειναι ελ. επαγγελματιας, με το ντουφεκι τις κυνηγαει τις δουλειες, αλλα το τεβε καθε διμηνο θελει τα 400!!!δεν ειναι του παροντος, αλλα κουβεντα να γινεται!!!ας ειναι καλα η κορουλα μου, και να πανε να πνιγουν ολοι, πανω απ'ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι αριθμοι!!!

αντρια, εμενα συνεχεια εχει αερια, σε σημειο που οταν ειμαστε οι τρεις μας, κοιταζομαστε μεταξυ μας, ποιος τη εκανε, γιατι δεν πιστευουμε οτι προηλθε απο μωρο παιδι!!!!βεβαια, λιγο πιο πριν ζοριζεται και κοκκινιζει, αλλα το αποτελεσμα τη δικαιωνει :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

καλες ετοιμασιες για την βαπτιση ευχομαι γιωργο και γεωργιαννα!!!αντε να παιρνουμε ιδεες!!!! για το ψηφιακο αλμπουμ, ξερω οτι τοσα ζητανε, μπορει και παραπανω!!!

σας ζαλισα;;;;ειναι που κοιμαται η αθηνουλα κι εχω χρονο..... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα κοριτσια τα φωτα σας!!!! η μικρη μου εχει βγαλει σπιθουρακια στη μουριτσα της, κι η παιδιατρος μου ειπε να της πλενω πιο συχνα το προσωπο, ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι. παιζει και κανενα γιατροσοφι, η μονο υπομονη;;;; και για ποσο καιρο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, εμενα συνεχεια εχει αερια, σε σημειο που οταν ειμαστε οι τρεις μας, κοιταζομαστε μεταξυ μας, ποιος τη εκανε, γιατι δεν πιστευουμε οτι προηλθε απο μωρο παιδι!!!!βεβαια, λιγο πιο πριν ζοριζεται και κοκκινιζει, αλλα το αποτελεσμα τη δικαιωνει :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

:lol::lol: emena opote mas ri3ei kanena dinato tis leei panta mpravo o andras mou pou tous rixnei san k auton :)) den peirazei toulaxisto mono auto pire apo ekeinon as xarei k ligo sta ipoloipa einai idia egw :lol: koukouvaaaaaa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: emena opote mas ri3ei kanena dinato tis leei panta mpravo o andras mou pou tous rixnei san k auton :)) den peirazei toulaxisto mono auto pire apo ekeinon as xarei k ligo sta ipoloipa einai idia egw :lol: koukouvaaaaaa :P

χαχαχαχαχα!!!κι εμενα το ιδιο!!!!ολοι λενε οτι μου μοιαζει η μπεμπα, κι ο αντρας μου χαιρεται που εχει παρει, τουλαχιστον, τα εντερικα του και [smilie=pottytrain5.gif] τον κοσμο ολο!!!! :lol::lol::lol: τις προαλλες ειπαμε οτι θα τη στειλουμε στο ελλαδα εχεις ταλεντο, γιατι το παιδι μας μπορει ταυτοχρονα να τρωει, να εχει λοξυγγα και να [smilie=pottytrain5.gif] !!!!ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ ΜΟΥ!!!φτου φτου το παιδακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα κοριτσια τα φωτα σας!!!! η μικρη μου εχει βγαλει σπιθουρακια στη μουριτσα της, κι η παιδιατρος μου ειπε να της πλενω πιο συχνα το προσωπο, ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι. παιζει και κανενα γιατροσοφι, η μονο υπομονη;;;; και για ποσο καιρο;;;;

Afrodite, διάβασε αυτό:

Βρεφικό (τοξικό) Ερύθημα

Σημαντικά σημεία

• Το βρεφικό ερύθημα είναι κηλίδες ερυθρού εξανθήματος.

• Συμβαίνει στο 50% των νεογέννητων τα οποία διαφορετικά είναι

απολύτως καλά.

• Η αιτία είναι άγνωστη.

• Δεν είναι μια λοίμωξη ή κάτι που μεταδίδεται από την μητέρα στο παιδί

πριν τον τοκετό.

• Δεν χρειάζεται θεραπεία.

• Το εξάνθημα συνήθως καταστέλλεται τελείως σε δύο εβδομάδες.

Τι είναι;

Το βρεφικό ερύθημα είναι πολύ συνηθισμένο και συμβαίνει σε μέχρι και 50%

υγιών νεογέννητων. Εμφανίζεται ως ερεθισμένες κηλίδες στο περισσότερο

μέρος του σώματος που έρχονται και φεύγουν. Σε μελανότερες επιδερμίδες

μπορεί να είναι χρώματος μοβ ή σκούρο καστανό. Το παιδί είναι τελείως καλά

και δεν ενοχλείται από το εξάνθημα.

Αρχίζει με κηλίδες πλάτους 2-3 εκατοστών που μπορεί να έχουν μια κεντρική

φυσαλίδα. Οι αριθμός των κηλίδων ποικίλει από εκατό έως διακόσιες.

Συνήθως παρουσιάζεται στον κορμό, ειδικά στο στήθος. Μπορεί να

εμφανιστούν επίσης και σε άλλα μέρη του σώματος όπως στο πρόσωπο,

βραχίονες και πόδια.

Το εξάνθημα γενικά αρχίζει στις πρώτες λίγες μέρες της ζωής και καθαρίζει

μέχρι το νήπιο γίνει δύο εβδομάδες. Μερικές φορές παραμένει μέχρι και

τέσσερις εβδομάδες. Σπάνια, μπορεί να επανεμφανιστεί στις πρώτες έξι

εβδομάδες.

Ποια είναι η αιτία;

Η αιτία του βρεφικού ερυθήματος είναι άγνωστη. Δεν είναι μια αλλεργική

αντίδραση στο γάλα ή φάρμακα που μεταδίδεται από την μητέρα στο παιδί.

Δεν είναι λοίμωξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα κοριτσια τα φωτα σας!!!! η μικρη μου εχει βγαλει σπιθουρακια στη μουριτσα της, κι η παιδιατρος μου ειπε να της πλενω πιο συχνα το προσωπο, ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι. παιζει και κανενα γιατροσοφι, η μονο υπομονη;;;; και για ποσο καιρο;;;;

Είχε βγάλει και η δικιά μου. Της έπλενα το πρόσωπο με χλιαρό νεράκι ή χαμομήλι και της έβαζα ενυδατική κρεμούλα. Σε μια βδομάδα έφυγαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΕΛΕΙΠΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ....ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ,ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ(ΧΑΧΑΧΑ) ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΛΑΜΙΑ.....ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΧΟΡΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ 3 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ -20 ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΓΚΥΟΣ ΑΚΟΜΗ,ΚΑΙ ΜΕ ΖΥΓΙΣΕ ΗΜΟΥΝ 108!!!!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 88,5...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ 25 ΚΙΛΑ...ΕΧΩ ΠΛ ΑΓΩΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΓΟΡΑΣΑ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ...ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΛ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΦΘΟΓΓΟΥΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΣΕ 4 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ 210 ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ 200 ΓΡ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΑΘΕΡΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΑΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.......Ο ΑΛΕΞΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΩΡΑΚΙ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ....ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΣΤΕΙΣΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παρεούλα.. jule μια χαρά τα πάτε με τα κιλάκια σας και εσύ και ο μπεμπάκος σου.. τι ωραία που έκανες το πρώτο σου μπάνιο! Εγώ όλο λέω να πεταχτώ να ρίξω μια βουτιά και όλο κάτι τυχαίνει και δεν προλαβαίνω! Με το θέμα των κιλών εγώ έχω απογοητευτεί λιγάκι γιατί είμαι +9κιλά και παραμένω σταθερή.. αλλά σκέφτομαι ας είναι καλά το παιδάκι μου να το θηλάσω όσο μπορέσω και μετά βουρρρ για δίαιτα και γυμναστική! Οσο για τα αέρια και ο Παναγιωτάκης μου έχει μπόλικα μέσ' τη μέρα! Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Καλημέρα Άντρια, Γεωργιάννα και daddy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γιουλη καλη συνεχεια με την διαιτα σου. Πολυ καλα τα πας και μακαρι να συνεχιζουν τα κιλα να φευγουν ετσι.

Ιωαννα και εγω εχω +7 κιλα και δεν θελουν να φυγουν με τπτ!! Ασε του χρουνου θα βγουμε μοντλα στην παραλια φετος ειμαστε φρεσκομανουλες.

Εδω δεν με νοιαζει για την βαπτιση που θα φαινομαι λιγο χοντρουλα!!!! Στον Αλεξανδρο ημουνα υπερβολικα αδυνατη, στον 7ο μηνα.

Εχω τρελαθει με το ψαξιμο, στο ιντερνετ, για την βαπτιση. Ουτε στο γαμο μου δεν κοιταξα τοσο πολυ.

Να σας πω ενα μυστικο; Παρακαλαω να γινει φετος η βαπτιση για να ερθει η μανουλα μου εστω και για 10 μερες που μπορει. Ο ανδρας της ειναι λατρης της ελληνικης κουζινας και περιμενει πως και πως να ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας !!

Τι κανετε? Βλεπω ετοιθμαζομαστε ολοι για βαφτισια !!!

Κι εμεις κλεισαμε ημερομηνια 23 Οκτωμβριου.. απο οτι βλεπω ολοι εκει κοντα θα ειμαστε.. γιατι ειχαμε κατι σχολια ¨μικρη θα ειναι κλπ"

αντρια κ εγω λεω να αλλαξεις αν κατι δεν σου καθετε καλά!!

Γιουλακι ζηλευω τηνα πωλεια κιλων σου!!Μπράβο σου κοπελα μου ετσι !! Εγω ακομα +3 ειμαι...

Ειχα μερες να μπω...εχω θεμα ζαλιλζομαι παρα πολυ αυτες τις μερες..πηρα σιδηρο για 2 μερες .. τιποτα δεν εκανε κ επιπλεον επιασε κ το νινι μου δυσκολιοτητα γκρινια κ πρασινα κακα!Επιπελον εχω κ το δοντι μου κ δεν μπορω να παρω τθπτοα κ εχω λυσαξει!

Αφροδιτη τι καλα μεγαλωνεται!!

Αναστασια υπομονη... δν μπορω να σας καταλαβω γιατι μεχτι στιγμης ειμαι τυχερη δν εχια τοσο μεγαλους μαραθωνιους θηλασμου.

ΓΛυκερία τι τέλεια ιδεα το παρτυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και νταντι!!!! στεισι ευχαριστω για την ενημερωση, ελπιζω να φυγουν συντομα απο τη μουριτσα της.... :(:(:( ελπιζω η μπεμπα σου να εχει ηρεμησει καπως για να ξεκουραστει κι η μανουλα!!!εμενα, χτες, δεν ελεγε με τιποτα να κοιμηθει, μεχρι τη 1 και μιση, την επαιρνε ο υπνος και με το που την εβαζα στην καλαθουνα, τσουπ, ξυπνουσε!!!!η σκατουλα μου!!!και σημερα δεν πολυ ειχε ορεξη για φαι....σχεδον με το ζορι την εβαζα στο στηθος!!!τι να πω....

γιουλη, πολυ ωραια τα νεα σου, και ο αλεξακος, σωστος κυριος!!!!μπραβο, η διαιτα παει πολυ καλα, εχασες πολλα κιλα, μεχρι τα χριστουγεννα, θα εισαι στιλακι!!!εγω, απ'την αλλη , εχω 5 κιλα να χασω, αλλα δεν προβλεπεται, γιατι η καλη μας αγελαδα τρωει τον αμπακο για να κατεβασει γαλα!!!! :lol::lol::lol: να δω τι ρουχα θα φορεσω το καλοκαιρι....!!!!

ειρηνη, μια χαρα ημερομηνια ειναι για την βαπτιση, και η νεκταρια θα ειναι σε ωραιοτατη ηλικια!!!μακαρι να μπορουσα κι εγω να την κανω τον οκτωβριο, αλλα δε μας βγαινει οικονομικα...

γεωργιαννα, μακαρι να ερθουν ολα οπως τα θες!!!σου λειπει η μανουλα σου, ε;;;;;ελπιζω να τη χαρεις τωρα πολυ πολυ!!

καλημερα, δαφνη και αντρια και χοανιτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γιουλη καλη συνεχεια με την διαιτα σου. Πολυ καλα τα πας και μακαρι να συνεχιζουν τα κιλα να φευγουν ετσι.

Ιωαννα και εγω εχω +7 κιλα και δεν θελουν να φυγουν με τπτ!! Ασε του χρουνου θα βγουμε μοντλα στην παραλια φετος ειμαστε φρεσκομανουλες.

Εδω δεν με νοιαζει για την βαπτιση που θα φαινομαι λιγο χοντρουλα!!!! Στον Αλεξανδρο ημουνα υπερβολικα αδυνατη, στον 7ο μηνα.

Εχω τρελαθει με το ψαξιμο, στο ιντερνετ, για την βαπτιση. Ουτε στο γαμο μου δεν κοιταξα τοσο πολυ.

Να σας πω ενα μυστικο; Παρακαλαω να γινει φετος η βαπτιση για να ερθει η μανουλα μου εστω και για 10 μερες που μπορει. Ο ανδρας της ειναι λατρης της ελληνικης κουζινας και περιμενει πως και πως να ερθει.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΑΛΕ ΤΑ SITE ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΨΙΝ ΜΑΣ....ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μου γενικα κοιταω στο σιτε, αλλα αυτο εδω ειναι πολυ καλο.

http://www.123-mpomponieres.gr/shop/products

Ειρηνη ακομη και αντιβιωση μπορεις να παρεις με την αντιβιωση εαν χρειαστει για το δοντι. Μηπως σε ποναει ο αυχενας σου; εχω ζαλαδες οταν με ποναει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
    • Τελεια κορίτσι μου, μας γεμίζεις κι εμάς με αισιοδοξία με τα νέα σου ❤️ ❤️ ❤️ πολύ χαίρομαι που όλα πηγαίνουν καλώς 🙏 ✨ 
    • Συγχαρητήρια η χοριακη σου πολύ καλή… σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την χαρεις 🤰🥳
    • Ναι το πιλάτες είναι το καλύτερο…έκανα στην πρώτη εγκυμοσύνη μαζί με περσοναλ δλδ το συνέχισα αυτό π έκανα κ πριν μείνω εγκυος …Ε τώρα μόνο περσοναλ 2φ την εβδομάδα δεν έχω χρόνο για κάτι περισσότερο δυστυχως μπορεί από τον Αύγουστο να πηγαίνω 3φ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...