Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Νυστάζω... (-|(-|(-|

Για ποια νεογέννητα που ΔΕΝ κοιμούνται μιλάτε;;; Βάλτε μέσα και τη δική μου!!! (-|(-|(-|

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν κοιμάται μέσα στη μέρα και το βράδυ κατά κανόνα, το πάμε ανά 1-1,5 ώρα!!! (-|(-|(-| Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!!! :lol:

Θουλάκι μου γλυκό, την παλεύω, κυρίως γιατί άρχισα να βγαίνω απ' το σπίτι και τις τελευταίες μέρες δε λέω να βάλω κ@λο κάτω!! :D Ήταν να μη πάρω φόρα... :lol::P Αλλά μόλις πέσει το σκότος, θυμάμαι ΠΟΣΟ κουρασμένη είμαι και ΠΟΣΟ πολύ θα ήθελα να κοιμηθώ ως το πρωί......... :ympray: Κι ύστερα σκέφτομαι... υπομονή 2-3 χρόνια είναι, θα περάσουν!!! :shock::lol::lol::lol:

Μπράβο στον Θοδωρούλη που τα πάει τόσο καλά με το γιογιο!!! Να μου τα φιλήσεις τα παλληκαράκια!!! :-*:-*

Τόνια, τα φιλιά μου!!! :-* Συμφωνώ με την Αναστασί, να αντικαταστήσεις σύντομα, για να ησυχάσεις λίγο, να χαλαρώσεις μια στάλα, να βγεις και καμιά βολτίτσα!!! ;) Για την Holle (έτσι γράφεται;) είχα ακούσει κι εγώ κάτι περίεργα...) :?

Ιουλία, Αναστασί, Νένη, Λενάκι και σ' όλες τις τρενομανούλες, την καληνύχτα μου!!

Δεν σχολιάζω άλλα, συγχωρέστε με, γιατί καταρρέω... i-) Πάω σιγά-σιγά, μήπως προλάβω να κλείσω το βλέφαρό μου μια στάλα!!!!! i-)i-)i-)i-)

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Α ενταξει Θουθου!Αφου ηταν να τα κοινωνισεις.....(χαχαχαχαχα σοορυ αλλα ειμαι λιγακι αθεη κ το ξερεις!)

Ιουλια στο καλο...στενοχωρεθηκα με τον Γ...Ποσο πολλα καταλαβαινουν γμτ...

Στα ειπα κ για εμας...Ωρες ωρες τον κοιταζει σαν ερωτευμενη...παει μπροστα του κ χορευει ή κανει τα διαφορα τσαλιμακια για να την προσεξει...θα κλαψω τωρα :(:(:(

Τα μαφινς σου τα εχω κ εγω...εχει κ παρομοια μαφινς ντοματα που εκανα τις προαλλες αλλα βγηκαν λιγο μαπα...πολυ υγρα..!

Να πιουμε καφε αυτες τις μερες πρωι?

Γεια σου Λενακι! :D:D:D

Θου δεν ξερω για τη βρωμη...

Αλλα κοριτσια η Τονια ειναι αλλη φαση!Ουτε ξενο δινει αλλα ουτε θηλαζει...σεξ με το θηλαστρο κανει.Γι'αυτο ας δωσει κ ρυζαλευρο κ οτι αλλο θελει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι καλο παιδακι ο γιωργακης..αλλα οχι δε θα το λεω γιωργακη..μου θυμιζει το σιχαμερο πρωθυπουργο :twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ο γιωργος παλι μονο ορθιος ειναι στη μπανιερα!οποτε μονο για κατουρημα παω αν μου ερθει,να τον εχω στο οπτικο μου πεδιο! :lol:

αναστασακι να πιουμε!ελατε οποιο πρωινο θελετε,πεμπτη φευγουμε ομως,ε! :D:D:D:D

α!θου θες κ εσυ πουλακι μου καφε;;!!τοτε ή ελατε εδω ή θα ερθουμε εμεις σε εσενα!χα χα χα!ωραια τα κανονισα παλι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ειναι δυσκολο(με την ιουλια που μπλεξαμε) να καταφερουμε να μιλησουμε στο τηλ,ας συννενοηθουμε απο εδω!

Τριτη πρωι???Μεσα?Διαλεξτε σπιτι!Και σε μενα αν θελετε κ αν μπορειτε!

Και αυριο μεσα ειμαι!Τεταρτη λιγο δυσκολο...

Εγω δεν την αφηνω μονη γτ φοβαμαι μην ανοιξει το καυτο νερο...και μην πεσει γτ συνεχεια σηκωνεται-καθεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτο για την προσκληση σε εσενα! :lol::lol::lol::lol: λες να οδηγησω με τον γιωργο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οποτε θελετε,μεσα κ εγω!αν παμε στη θου θα μας παρεις ομως εσυ,ε;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D8-)8-)8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια τελειος ο μικρος στην φωτο ρε!! Και το μαγιο σουπερ!!! Να τα χιλιασετε τα μπανια σας!

Συμπεθερα ξεχασα πριν! Μπραβο που πηγατε θαλασσα!!! :ymapplause: Ο μικρος τι εκανε? Φανταζομαι χαρα ε?

Αναστασια και εμενα μου το εκανε αυτο και τωρα καθε φορα ρωταω πρωτα και μετα πραττω. Καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις.

Θου μπραβο ρε στον Ντοντο με την εκπαιδευση!!! Πηγα ναι μετα απο πολυ καιρο και μου φανηκε οτι πηγα παιδικh χαρα! Ηθελα να τα παρω ολα! :lol: Απο ψυχολογια χαλια...πολυ χαλια....δεν βοηθαει και ο καιρος...το κακο ειναι οτι ολο αυτο μου βγαινει σε τρελα νευρα και ολη μερα φωναζω...κακο το ξερω αλλα δεν μπορω να με συγκρατησω...σκεφτομαι σοβαρα να παω σε κανενα γιατρο να με δει αν και θα τον τρελανω και αυτον :D

Νενι για πες τι ακουσες για τις Holle?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης να σας καληνυχτισω πανεμορφες επειδη νυσταξα η γυναικα!

αρχισε νακοιμαται το παιδι μου κ να ξενυχταω εγω! :lol::lol:

θα δω το πρωι τί κανονισατε-με!!

φιλακια πολλα!καλο μας βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο σουτιεν Θουλακι>??Το δικο σου???πολυ ωραια φωτο!Η φατσα του κ το χαμογελο του ολα τα λεφτα!!!

Εγω θα πηγαινα τεταρτη για λειζερ...θελεις να το αλλαξω κ να βρεθουμε τεταρτη?

Λενακι δεν καταλαβα που πηγες... :oops:

Ιουλια ειχα στο μυαλο μου πως θα σε επαιρνε η Θου! :lol::lol::lol: Κ εγω φυσικα θα σε παρω!Να σε παρω να με παρειις συμφωνησαμε! :P:lol:

Καληνυχτα!τα κανονισα εε?Τετρτη πρωι...μαλλον στης Ιουλιας...γτ η θου ειναι μακρια! :P συμφωνοι???Εεεετσι μπραβο! :P

Ερη μου σε φιλω γλυκια μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη εβγαλες και προβλεψη?

αγορι....με βολευει και θα τ κρατησω(το φυλο)αλλωστε θα παρω ολα τ απαιχνδια του φοφο και δωρο αποστειρωτη! ;);););););););)

οσο για το αν εγινε...εγινε,,,ποτε δεν ξερω...οι πιθανοτητες υπηρχαν ...

ο Π. λεει κατι θυμαται πριιν κανα 2 εβδομαδες! :?::?::?::?:

οσο για το αν ρεμησω απο θηλασμους...δεν ξερω μπορει να μην εχω γαλα! :roll::roll::roll::roll:

ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα αυτη για σενα να δεις τι δυνατα αντρακια ειμαστε!! :lol:

post-1311-13873934649868_thumb.jpgDSC01340.JPG[/attachment:2tijzlh7]

Και αυτη για να δεις τι τρελη συμπεθερα εχεις και τι τραβαει το παιδι! :lol::lol:

DSC01337.JPG[/attachment:2tijzlh7]

post-1499-13873937347076_thumb.jpg

post-1499-13873937347205_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα με τρελανετε με τις φατσουλες σας!!!!

Λενακι!!!!!!!!!!

εγω εχω απαγορευτικο απο το συζηξ, και μιας κι ειναι το μοναδικο που μου απαγορευει του κανω το χατηρι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι σουτιεν καλε? Σαν τιραντα απο μπλουζα φαινεται!! Φοβερη η φωτοοοοοο!! Λαμπετε και οι δυο!!!

Αναστασια σουπερ μαρκετ πηγα χωρις τα παιδια :lol:

Βικυ και εγω λεω αγορι!!!!!!!! :D Δηλαδη ειναι στανταρ θετικο? Θα κανεις και χοριακη?

Ερακι μου καλο πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια,βαριεμαι να πω τα "ναι αλλα" μου αγαπη μου!!! :lol::lol::lol: Το σιγουρο ειναι πως εσυ εχεις αδικο κ εγω δικιο!!! =))=))=))=))

:)):)):)):)):)):)):)):)):)) Στανταρακι ομως αυτο!!!!!! :)):)):)):)):)):)):))

Ιουλια μου ειπα να δωσω και κρεμες για αρχη γιατι επειδη θα ξεκινησω νωρις τις στεραιες,θα αργησουν το κρεας,γιαουρτι,καποια λαχανικα κτλ και μου φαινεται φτωχο το διαιτολογιο να τρωει μονο φρουτα και καροτο,πατατα,κολοκυθι για τοσο καιρο...νομιζω οτι μια καλη βιολογικη κρεμα με δημητριακα θα της προσφερει κατι παραπανω...

Αναστασι ετσι λεω κι εγω,να αρχισω κρεμες μολις κλεισω τον 5ο και να μειωσω τις αντλησεις σε 6(τωρα κανω 8-9) μεχρι να κλεισω και τον 6ο και μετα αν ειμαι τυχερη και διατηρηθει το γαλα μου σε καλα επιπεδα να κανω 3-4 μεχρι το χρονο! :roll:

Αυτο με το σεξ με το θηλαστρο! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΦΟΥ ΟΦΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΗΝΤΑ ΓΑΜΠΡΟΥΔΑΚΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!Ρε συ ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΣΣΣΣ :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Βρε μπορεις να του δωσεις πολλα εφοσον κλεισει τον 6ο!!! σχεδον ολα τα φρουτα(εκτος πορτοκαλι,φραουλες,κερασια,ροδακινο) λαχανικα,γλυκοκολοκυθα,μετα απο καμια-2 εβδομαδες κοτοπουλο,μοσχαρι,γιαουρτι(τυπου νουλακ-αντβανς,αλλα βιολογικο) τραχανα..

Κι εμενα κουραλια τα νευρα μου Λενακι και προσπαθω να συγκρατουμε για να μη φωναζω σαν υστρερω! :roll:

Θουλακι κατ'αρχην ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ!!!!!! Τι παιδι και ο Παντελακος!!!! :x:YMHUG:

Μια φορα κοιμηθηκαν κι εσυ τα ξυπνησες;;;;;!!!!!! :-o:-o:-o ε τωρα αν το παρουν κι αυτα πεισματικα θα φταινε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Μπραβο στο Ντοντο για το γιογιο!!!! :D

Φωτο της μπεμπας εβαλα στη σελ 77! ;)

Α οταν ειπα θα εχει τελειωσει απο θηλασμους η Βικυ,εννουσα αν αργουσε να κανει 2ο και πηγαινε η Μ-Ι 6χρονων! :P

Μιτσακι καλα το κανεις και δε βαζεις κωλο μεσα αφου αντεχεις μετα απο τοση αυπνια!!! ;) περναει πιο γρηγορα η μερα ετσι...μωρε σε κανενα μηνα θα δεις θα κοιμαται καλυτερα η μπεμπουλα,τα κοριτσακια γενικα κοιμουνται καλυτερα! εκτος το τσαχπινικο της Αναστασιας!!!!! :lol::lol::lol:

Ερακι σε σκεφτομαι!!!αντε πες κανενα νεο!! :x:x:YMHUG:

Α Ιουλια ρε συ ολο το το ξεχναω να σου πω οτι η φωτο του Γιωργου στο αβαταρ ειναι ΓΑΜΑΤΗ!!! τρελο μαγκακι!!!!! :P:x:x

Και κατι ααλο ξεχναω που ηθελα να πω αλλα τετοια ωρα τετοια λογια! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι νεα ωραια ειναι αυτα που διαβαζω?????

βικακι με το καλο κοριτσι μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!!!

ποια εχει σειρα μετα?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις καλα ειμαστε

ο μικρος εχει ξετρελαθει με την θαλασσα και απο το πρωι που ξυπναει την ονειρευεται!!!

οσο για τα κακα θουλη μου πονεμενη ιστορια

τον ειχε η μαμα μου τα εκανε στο γιογιο τον πηρα εγω τα κανει παντου εκτος απο το γιογιο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω να μου πειτε εναν καλο γιατρο και αν γινεται οικονομικο γιατι θελω να τον επισκευτω να δω αν μπορω να κανω 2ο μπεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...