Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Βικακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

σοβαρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

αχ μακαρηηηηηηηη...στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Θες θες..ξερω εγω τι σου λεω....

Επισης Αργη ολο θελλω να σου πω οτι το ποστ με τις συναντησεις εγω δεν το βλεπω στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Φρανι ετσι που το λες εχεις απολυτο δικιο αλλα αν ειναι η κποπελα ετσι οπως λεει η Βενη φανταζομαι οτι απλως χρησιμοποιησε λαθος λεξη χωρις ομως υποτιμητικο υφος.. :roll:

να σου πω, ακόμη και αν έλεγε "το χοντρό παιδάκι" πάλι λάθος θα ήταν, ή "το παιδί με τα σπυράκια", λάθος ....το καλύτερο θα ήταν να έλεγε "ένα παιδάκι" γιατί πραγματικά δεν έχει σημασία ποιό παιδάκι έσπρωξε τον Ντόντο και το ποδαράκι σφήνωσε!!!.....γενικά θα πρέπει να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί στους χαρακτηρισμούς που δίνουμε για κάποιους ανθρώπους γιατί μπορεί να πληγώσουμε κάποιον.....και ειδικά αν βγαίνει από το στόμα κάποιου που έχει να κάνει με παιδιά (νηπ., δασκ. κ.λπ)

όσο για τις κρέμες τι να σου πω...εγώ στην Ρ. δεν έδωσα γιατί την θεώρησα άχρηστη τροφή με πολλές θερμίδες, στον Λ. έδωσα για 2 μήνες (ή και λιγότερο) και μετά το αντικατέστησα με το γιαουρτάκι!!!

Χρύσα εκεί στα δεξιά της σελίδας, κάτω από της φωτό υπάρχει το "εκδηλώσεις" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να δουμε ποτε θα πεσουν για υπνο .....

βικη μου τα ειπαμε στο τηλ ...

ιουλια τι παιδαρος ειναι αυτος !!!!!!

εγω γιατι δεν καταλαβα το "νταουνακι" οτι ηταν για το συνδρομο νταουν ? νομιζα καποια εκφραση ειναι οπως το "νταουνιασα απο το φαι " :roll:

βικη ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα..μη μου το γρουσουζευεις.....

τι φοβασαι...ολα καλα θα πανε!!!!!

Αφρο πωςτα πας;;;;;;

εμενα παντως δε θελει να παει για υπνο....γυρναει ξεβρακωτος μονο με το μπουρνουζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πιστευω οτι τα παμε ....τον υπνο να φτιαξει ο μικρος το βραδυ και τιποτα αλο δεν θελω .

του μανωλη του εχουμε φτιαξει σπιτακι πανω στον καναπε με τα μαξυλαρια του καναπε και μπενει μεσα και καθετε ...εχει και πορτα και παραθυρο :lol::lol::lol::lol: αυριο μεθαυριο που θα παρω την κουνια μεσα θα του βγαλω την σκηνη του .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελειααααα..

Αχ μακαρη να φτιαξει τον υπνο του ο Πανουλης..να ξεκουραστεις και εσυ λιγακη...

τελεια η ιδεα σου...καπου ειχαμε και εμεςι ενα παιχνιδοσπιτο....πρεπει να το βρω και να τοσ τισω στην αυλη για να παιζει...

ΑΧ Πηγαμε χτες στα Λυτω για γιογιο..καιο φοφος βαρεσε μια κρισαρα ιστεριας..ειδ ακαι την κορη του προην αφεντικου μου η οποια ουτε που με κοιταξε και γυρησε το καφαλι της αλλου..στεναχωρηθηκα..

Βικυυυυυ θα κανεις αγορι λεμεεεεεεε..και θα σου στειλω οοοολλλλααααα τα παιχνιδια και τα ρουχα του φοφ..και επειδη ξερω οτι δε θα θηλασεις :lol::lol::lol::lol:

:lol: θα σου στειλω και εναν αποστειρωτη κικο δωρο...... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο πανικος συνεχιζεται!

Αφροδιτη οντως νοιωθω πολυ χαζη αλλα δεν μπορω να το διαχειρηστω!

Χρυσα αφου δεν θα εχω γαλα..!

δεν ξερω ..δεν το περιμεναμε...αλλα θα μου πεις η μεθοδος που χρησιμοποιουσαμε εχει και τις αποτυχιες της!

υπολογιζαμε σε κανα 2 χρονια...να φυγουν και τα πολλα οικονομικα αγγουρια που εχουμε και να ειμαστε πιο χαλαροι!

νομιζω δεν θα τα καταφερουμε!

θελω να πιω ενα ποτακι να χαλαρωσω...

θελω ..δεν θελω...θελω..δεν θελω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Bίκυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τι τέλεια νέα είναι αυτά;;;;;;;;;;;;

ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!

Βάλε στην άκρη τον πανικό και χαμογέλα!!! ;)

Δεν υπάρχει καλύτερο δώρο για την κορούλα σου!!! Όλα θα πάνε καλά, τα παιδάκια σου θα έχουν ωραιότατη διαφορά ηλικίας -σχετικά ξεκούραστη!- και κυρίως σκέψου ότι..... Άλλη μια 3ετία-4ετία θηλασμού έρχεται!!!!!!!!!!! :D:D:D:lol::lol::lol:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ καλή μου, να πάνε όοοοοολα καλά!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααα

διαβασα καλααααααααααα :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

μπραβο κοριτσαραα....με το καλοοο

κ γω αγορι λεω..ακουτε??????????????????? 8-)8-):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ!!!!!! Αντε βρε!!!!!!! :D:-bd:-bd

Ξερω πολυ καλα το πανικο που νιωθεις,αλλα ειναι το πρωτο σοκ! μετα θα τα δεις πιο ψυχραιμα τα πραγματα! ;)

Αν θελατε να κανετε 2ο παιδακι,τι σε προβληματιζει;;τα οικονομικα;;; και που ξερεις οτι σε 2 χρονια θα ειναι καλυτερα;;; αε που θα εχει μεγαλωσει πολυ η Μ-Ι! θα ειναι 6!!!τωρα θα κανουν καλυτερη παρεα!!! ;) Ασε που κι εσυ βρε παιδακι μου εκει που εχεις ξεφυγει πολυ απο μωρουδιακα και θηλασμους θα ξαναρχισεις απο την αρχη;;;

Καλυτερα που ηρθε τωρα θα δεις! ;)

Χρυσακι δε θα της αντικαταστησω ακομη,λεω μολις κλεισει τον 5ο να αρχισω...με τη φρεζιντερμ εχω κι εγω αυτο το προβληματισμο που εχεις κι εσυ,αλλα δε μου αρεσε που οι αλλες δεν ειναι εγκεκριμενες... :roll:

Αργυ κι εγω ελεγα οτι δε θα δωσω καθολου(μονο ευκαιριακα σε περιπτωση που δεν εχω ετοιμασει κατι αλλο),αλλα τωρα βλεπω οτι εχω αρχισει και κλαταρω εντελως με τις 2ωρες αντλησεις και θελω να αντικαταστησω γευματα για να τις μειωσω...πραγματικα εχω κουραστει παρα πολυ και ειμαι με ενα μονιμο αγχος!!! :?

Αγορι λεει η Θουλη;;;;; ε αρχιζε να πλενεις τα ροζακια της Μ-Ι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] !!

ειναι λογικο να αισθανεσαι ετσι..ειναι το πρωτο κ το δευτερο..κ το τριτο σοκ! :lol::lol::lol::lol::lol:

ολα θα πανε καλα κ φυσικα κ θα τα καταφερετε!θα το δεις!θα εχουν κ τελεια διαφορα ηλικιας τα αδερφακια,να δεις που θα σε βοηθαει κ η μικρη! ;)

για την προγνωση φυλου της θουλης..ασχολιαστο! :lol::lol::lol::lol::lol:

ο χ.μετα το μεσημερι που γυρισαμε απο θαλασσσα,λειπει σε δουλειες ολη μερα,κ εγω προλαβα να βαλω ολα μου τα πλυντηρια,να παιξω με τον μικρο,να τον κοιμησω ηρεμα.. :roll::roll: ημουν πολυ χαλαρη..

τελικα μαλλον δε μου φταιει το παιδι,αλλα μου δημιουργει εκνευρισμο ο χ... :shock::shock::roll::roll:

κατι δεν παει καλα με εμενα..τρωγομαι με τα ρουχα μου οταν ειναι ο χ. εδω,προκαλω παντα καβγαδακια απο το πουθενα..το εχω παρατηρησει..με νευριαζουν τα πεταμενα ρουχα,τα απλυτα,τα μαξιλαρια του καναπε που πεταει κατω..κ νομιζα οι μου"φταιει"ο μικρος.. :roll::roll:

πρεπει να βρω τροπο να απαλλαγω απο τα χουγια της μαμας μου,γιατι δε με βλεπω καλα..

ασχετο.ε!απλα μου βγηκε κ σας το ειπα!

αφρο θα κοιμαται κ στη σκηνη ο μανωλακης;;εβλεπα καποτε μια σειρα,που η μικρη αδερφουλα ηθελα να κοιμαται σε μια σκηνη που ειχαν στο σαλονι κ της αρεσε τρελα!ηταν η κρυψωνα της!

αναστασια για τις κρεπες που ελεγες..καταλαβαινω την απογνωση στις λεξεις σου..κ ειλικρινα πιστευω πως πρεπεις να κανεις κατι δραστικο..αλλα δυστυχως δεν ξερω τί ακριβως.. :( σιγουρα ομως υπαρχει κατι που ειναι το σωστο κ αποτελεσματικο!κ δεν ειναι κ ασχημο,ε! ;)

καλα..οι φωτο τελειες!την νατασα απο το γυαλι την αναγνωρισα καλε ετσι οπως ειναι φασκιωμενη! :lol: ε..κ απο την ειρηνη! :lol::lol::lol:

τονια..ενταξει,μαζι σου!να αντικαταστησεις γευματα!αλλα..γιατι αυτο πρεπει να περιλαμβανει κρεμες;;;;;;;;;;;;;;;;; :?:?:? εγω εδινα αλεσμενα λαχανικα,οπως το μεσημερι δηλ. ή ξανα φρουτα!

υπαρχουν πολλες εναλλακτικες,τα κοριτσια ξερουν να σου πουν κ αυτα! ;)

τα φιλια μου σε ολες!θα ξαναγραψω,ειμαι κ μονη..καλυτερο παρεακι γινεται;;δε γινεται! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλα!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητηρια Βικυ!!!!!Η πρωτη κρυαδα ειναι!!!Τελεια,με το καλοοοο!!!!

Χρονια πολλα Αθηνα!!!!Οτι επιθυμεις!

Τι κανετε κουκλες???

Πολλες πηγατε για μπανακι σημερα εε?!Μια χαρα!!!

Ιουλια τι αντρας!Εβγαλε κ την κορμαρα στη φορα!! :D:D:D Και το μαγιο του ...τι να πω???τελειο!!!

Κοριτσια εγω τη λεξη νταουνακι πρωτη φορα την ακουσα!Δεν εχω αποψη για το αν ακουγεται καλα ή οχι...!

Τι αλλα???να βαλω κρασι ή να κρατηθω???Ιδου η απορια!!Πινει καμια αλλη να πιουμε παρεα? :P

Τονια,βαριεμαι να πω τα "ναι αλλα" μου αγαπη μου!!! :lol::lol::lol: Το σιγουρο ειναι πως εσυ εχεις αδικο κ εγω δικιο!!! =))=))=))=)) Με δημοκρατικες διαδικασιες οπως η φιλη Ιουλια :lol::lol::lol: (καλα βρε Τζουλια με το ζορι το βουτηξες το παιδι?χαχαχα φωτια εισαι!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α χ μπηκα κι επεσα πανω στα ευχαριστα!!!

Βικυ σε νιωθω απολυτα..Ετσι ενιωθα κι εγω , χαζη , χωρις να μπορω να το διαχειριστω , και φυσικα χωρις να ξερω τι θελω....στον πρωτο υπερηχο ηξερα , ερχοταν το 2ο παιδακι μου κι εκλεγα απο τη χαρα μου!!!!

Κοριτσακι σου ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια δεν ξερω για τις κρεμες της φρεζυντερμ , ο μικρος ετρωγε οτι και το μεσημερι , ουτε γιαουρτι τυπου αντβανς, επισης πολυ τραχανα με κατσικισιο γαλα... Πνει ομως γαλα φρεζυντερμ και το διαλεξα γι αυτο το λογο οτι ειναι εγκεκριμενο απο τον εοφ.. Για τις χολ δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?επαθα σοκ με τα νεα...

αθηνουλα μου χρονια σου πολλα κοριτσαρα μουυυυυυυυυυυυυυ

να τα χιλιασεις..με ενα γιο λεμεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

αναστασια :cry::cry::cry: γτ ρε δε εφαγε?εγινε κατι? :cry::cry::cry::cry:

αργι φραν κτλ

καλε η κοπελα δε με ειπε ακριβως αυτα τα λιγα..

εγω σας το ειπα εν συντομια..

καταρχας με το πε η υπαλληλος βενι κ οχι η ιδιοκτητρια..

με το πε χαμηλοφωνα κ οχι να το ακουσουν ολοι..

με ειπε οτι υπαρχει ενα παιδακι με ειδικες αναγκες κ δε υολογισε το θοδωρη κ του ατησε το ποδι με το χερι κτλ

καπως ετσι

σας το λεω για να μη παρεξηγητε..εγω λαθος σας τα πα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

βενι πως πας με το φαγητο?γινετε δουλεια?εκανε καακ το γιαβρι μου/>

τονιααααααααααααααααα

σε 16 λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D:D:D:D:D:D:D

κανατε μπανιο???????????ουαααααααααααασου..για πες

επισης κ γω τις χολ εδινα..δε ξερω κατι παραπανω..λες μαπα να ναι? :o:o:o

μα τονια τι λες καλε..η βικυ ξεφυγε απο θηλασμους? :lol::lol::lol::lol: τι ηπιες? :lol::lol::lol::lol:

αφρο μας βγηκε υπναρας ο πανουλης?γτ εμενα σημερα τ περισοτερο σερι ηταν μεσα στη μερα 45 λεπτααα

λενακι εκ γερμανιας πηγες σουπερ χωρις μωρα?ελα ρεεεε

καλυτερα εισια?με ψυχολογια/>?

ματη γωγω..μεχριτ τις 3 καλε τι εκανε η ιω?μπουκαλα επαιζε? :lol::lol::lol:

τελεια που θηλαζεις παντουυυυ

οσο για το χρονο που λες οτι θες τωρα..σα κ μενα με τη νατασα κανεις..κ γω ελεγα στη αρχη 6 μηνες..μετα χρονο μετα μετα μετα :lol::lol::lol::lol:

επιησς μαζι γεννησατε το πρωτο σας παιδι κ αυτη εχει 3παιδια κ συ δυο? :roll::roll:

μα τι τελειααααααααααααα φωτο ρε ιουλια..ειναι κουκλακι..ευχαριστηθηκε μπανακι?θελω συνταγη για μαφινς 8-)

ρε χρυσαμια ξαδερφη του αντωνη γεννησε προχθες κ ειναι στο ιπποκρατειο

ειναι σε 7 κλινο :shock:

δε ηξερε οτι με 200 ευρουλακια θα πηγαινε σε 2κλινο :(

νενι γεια σου κ σε σενα :D:D

μπεμπουλης με τα κακα καλα πατε?

ασχετο ρε βικυ..αλλα δε το περιμενες λες..δε εγινε δηλ? :oops::oops::oops:

παναγιωτα νατασουλα μαρια απουσες..

η λεναρα κ η νατασα διακοπαρουν :D:D:D

η σισσιω κ η βικυ :x:x

ρε αφρο νταουνιασα απ το φαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μιτσακι μου εισαι καλα?με λιγα λογια τη παλευεις? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ιουλια μου ποσο ταιριαζουμε!? :P Κ εγω οταν ειναι ο Α εδω ή γενικως κοντα μου ολο με αγχος κ νευρα ειμαι...Αλλος ανθρωπος γινομαι...και δυστυχως δε μ'αρεσει αυτος ο αλλος ανθρωπος!

Για τις κρεπες κλπ....δε χρειαζεται καμια απολυτως λυση.Τελος.Δεν ασχολουμαι αλλο.Εχει αλλαξει.δεν τον αναγνωριζω σε τιποτα...απλα το αποδεχομαι και κοιταω το μελλον...Οτι ειναι να γινει θα γινει και θα ειναι για καλο! ;):D Απλα μια ακομα επιβεβαιωση ηταν του οτι δεν με υπολογιζει σε τιποτα.Την αλλη φορα θα κανω μονο οσες κρεπες θελω να φαω εγω κ θα πεταξω την εξτρα ζυμη! :twisted:;)

Τονια δωσε κοριτσαρα μου οποιο ρυζαλευρο σου κανει κλικ!Και μια χαρα θα ειναι...αμαν πια!Απ'το να σαλταρεις δωσε κ φαρινα! :P:P (οκ εχω παθει μεταλλαξη! :P )...Και μπορεις μετα την 1η βδ να δινεις φρουτακια κ φαγητο αλεσμενα...ή να βαζεις σιγα σιγα μεσα στο ρυζαλευρο κουταλιες απο φρουτα ωσπου να το αντικαταστησεις γρηγορα!Αντε μη μου αγχωνεσαι μονο!Μακαρι να τρωει η τσουπριτσα κ να αντλεις σε λιγους μηνες 4-5 φορες...λεω εγω τωρα! :x:YMHUG:

Παντως σοβαρα,...Αν θηλαζες νορμαλ θα σου ελεγα άλλα!Τωρα ομως πιστευω οτι καλο ειναι να δωσεις κ ρυζαλευρο για να χαλαρωσεις ελαφρως!

Θουθου μου δε σε διαβασα!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δε σας ειπα..σημερα ξυπνησα ΕΓΩ τα παιδια μου το πρωι..

κ τα δυο κοιμοταν τοοοοοσο ωραια αλλα επρεπε να παμε εκκλησια..

ο θοδωρης εκανε σημερα μετα απο εκετο καιρο κακα στο γιογιο..τεεεελεια..

οποτε κανει κακα στο γιογιο κ τσισα τουαλετα 8-)8-)8-)

ατυχημα σε τσισα εχει μερες να με κανει 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δε σας ειπα..σημερα ξυπνησα ΕΓΩ τα παιδια μου το πρωι..

κ τα δυο κοιμοταν τοοοοοσο ωραια αλλα επρεπε να παμε εκκλησια..

Πλακα κανεις???? [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] Ξυπνησες τα κουκουβαγιομωρα σου γτ "επρεπε" να πατε εκκλησια????? :shock::shock::shock::shock:

Ε τα θελει ο πωπος σου ρε κοπελια...!Τι ωρα δλδ?

Για τις κρεπες που ρωτας...απλα δεν σκεφτηκε καν πως εγω εκανα καποιο κοπο...Μαλλον νομιζει πως ειναι ξενοδοχειο εδω... :?

Την πιτσα ομως θα την κρατησω κ για αυριο κ μεθαυριο κ οοοολη τη βδ...και δε θα μαγειρεψω...θα του την προσφερω οταν ρωτησει τι φαγητο εχουμε! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου τελειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol: η εκπαιδευση τουαλετας!αντε,ετσι να συνεχισετε! :):)

μονο εγω η γαιδαρα βαριεμαι να αρχισω.. :oops::oops::oops::oops:

καλε τη συνταγη απο το ιντερνετ την πηρα!πατα μαφινς κολοκυθιου κ θα σου βγαλει απο τις συνταγες της παρεας!αλλα..δεν τρελαθηκα κιολας! :roll::roll::roll:

α!δε σας ειπα!στεναχωρεθηκα! :(:(

ο μικρος πριν κοιμηθει μπου λεει"μαμαααααααα μπαμπας δουλεια παλι;;";;κ μου το ειπε τουλ.10 φορες συνεχομενα.. :(

κ του λεω"ματακια μου μολις γυρισει θα του πω να σε ξυπνησει να κανετε αγκαλιτσες"!

κ νομιζω οτι δεν καταλαβε..κ μετα απο λιγο,ενω εκλεινε τα ματακια του,σηκωνεται κ μου λεει"μαμα πεις μπαμπα τσυπνησει οταν εθει,καλα;"κ εμεινα ετσι :o:o:shock::shock::(:(:(:(

πηρα τον χ. κ του το ειπα μηπως κ κοιμαμαι κ το ξεχασω..κ στεναχωρεθηκε κ αυτος! :(

κ σκεφτομουν τί πικρα τραβανε τα παιδακια με χωρισμενους γονεις... :(:(

αναστασια εμενα παλι μου λεει σημερα ο χ."καημο το εχω ρε ιουλάκι να σηκωθω ενα πρωι κ να εχεις ετοιμασει πρωινο!αλλες γυναικες ετοιμαζουν στους αντρες τους διαφορα,εσυ ουτε καφε"!! 8-)8-)8-)

επρεπε να σου τον στειλω! :lol::lol: μην πανε χαμενες κ οι κρεπες! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααα!!! Τι κανετε κοριτσακια μου?

Ο Π. με την Ε. γεμισανε την μπανιερα και παιζουνε με παιχνιδια και βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω! Το πρωι πηγαμε για πρωινο με κατι φιλους απο Αμερικη. Τελεια ηταν! Μονο ο καιρος μας τα χαλαει...ακομα βρεχει ρε παιδια και ο αερας θα γκρεμισει το σπιτι νομιζεις :twisted:

Κοριτσια και εγω κρεμες δεν εδωσα στην Ε. ποτε. Ειχα παρει μονο βρωμη και κινοα και της τα εκανα με φρουτακι αλλα δεν τα ετρωγε με ορεξη και ετσι δεν την εκανα συχνα. Τωρα στον μικρο τον βλεπω πολυ φαγανα και σκεφτηκα για λιγο καιρο να του δωσω λιγο ρυζαλευρο για απογευματινο κατα της 6:30. Αυριο κλεινουμε τον εκτο τι αλλο μπορω να του δινω για απογευμα? Απο αυριο ξεκιναμε κανονικα με καροτο και νεκταρινι αργοτερα. Τα εχω ξεχασει ολα λες και δεν μεγαλωσα αλλο παιδι :oops: Θα ψαξω να βρω και το πλανο διατροφης που μου ειχε δωσει ο παιδιατρος για την Ε.

Αθηνα χρονια πολλα κοριτσαρα!!! Να χαιρεσαι τις ζουζουνες σου και τον αντρουλη σου!!!

Βικακι λες??? Στο ευχομαι ολοψυχα!!!! Η Μ-Ι πως ειναι?

Και συνεχιζω το κειμενο μετα απο 2 ωρες αφου επλυνα,ταισα μικρους μεγαλους και εκατσα να ηρεμησω...τωρα δεν θυμαμαι και τιποτα... :oops:

Συμπεθερα και πανκ η νυφη μου? :lol: γουσταρωωωωω!! :lol: Ειναι καθολου καλυτερα? Αυτο που λες για τις κρεμες της Holle ακουσα και μια ακομα κοπελα να το λεει. Ειχε πει οτι αν και τις θεωρουν μια απο τις καλυτερες βρηκαν κατι επικινδυνο μεσα. Δεν το εψαξα παρακατω μιας και δεν εχω σκοπο να δωσω εκτος απο το ρυζαλευρο που ειχα πει.

Φραν συμφωνω απολυτα μαζι σου για οσα λες για το παιδακι με τις ειδικες αναγκες. Οταν ακουω κατι τετοια εξαγριωνωμαι πολυ μιας και η αδερφη μου ηταν ενα τετοιο παιδακι και δεν δεχομαι να ακουω μαμακιες.

Αφρο τι καλος ο Μ. που κανει μονος του μπανιο. Εγω να πω την αληθεια φοβαμαι να αφησω ακομα την Ε. εστω και 5 λεπτα μονη...

Ποσταρω και επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια εμενα παλι μου λεει σημερα ο χ."καημο το εχω ρε ιουλάκι να σηκωθω ενα πρωι κ να εχεις ετοιμασει πρωινο!αλλες γυναικες ετοιμαζουν στους αντρες τους διαφορα,εσυ ουτε καφε"!! 8-)8-)8-)

επρεπε να σου τον στειλω! :lol::lol: μην πανε χαμενες κ οι κρεπες! :lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:((:)):)):)):))

αληθεια ετσι ειπε ο γιωργος? :(:(:(:( εμενα νομιζω κοριτσια ποτε δε θα με ψαξει..ουτε το πατερα του..ε τονια? :evil::evil::evil::evil:

μα τι καλο παιδακι ο γιωργακης..αλλα οχι δε θα το λεω γιωργακη..μου θυμιζει το σιχαμερο πρωθυπουργο :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε η κοπελα δε το πε με ειρωνικο υφος παιδια..για το νταουνακι λεω..κ γω ετσι τα λεω..αλλα παιδια ταλατρευω..αληθεια..

το νταουνακι το λεω χαιδευτικα ;)

εγω το θοδωρη σα τη αφρο..το αφηνω στη μπανιερα κ κανω οτι δουλειες θελω..παλια δηλ γτ τωρα δε καθετε πολυ..το εχω εμπιστοσυνη...καθετε δε σηκωνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...