Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, ακούς;;; Ετοιμάσου για τρρρρρελές νύχτες στο Edipsos-city!!! Η Μύκονος της 3ης ηλικίας, όπως την αποκαλούν!!! Ε ρε γλέντια!!! :o):))

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Ρε κοριτσια τι εγινε με τα παιδακια σας;; Τονια..Βίκυ;;;

Αχ ρε Τονια αν εμενες εδω θα σε εστελνα στη δικια μας παιδιατρο που ειναι παρα πολυ καλη και πολυ εμπειρη.

Συμφωνω με τη Χρυσα παντως που λεει οτι με την αντιβιωση η κλινικη εικονα βελτιωνεται...κατσε να διαβασω και παρακατω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία-Μπεμπούλης... =))=))=)) Θεός ο Σπυράκος!! Σου λέει, δε με βλέπεις χριστιανέ μου; Έχουμε άλλη δουλειά τώρα!!! :P:D

Μαρία, κι εγώ πιστεύω πως η ζωή είναι λίγο πιο εύκολη στην επαρχία... Το βλέπω κι απ' τον κουνιάδο μου... Λιγότερα έσοδα, αλλά και πολύ λιγότερα έξοδα και κυρίως... Λιγότερο άγχος!!! ;) Πόσο θα ήθελα να είχα τον τρόπο, να πάω να μείνω σε μια επαρχιακή πόλη... Αλλά δεν είναι κι εύκολο απλά να τα μαζέψεις και να σηκωθείς να φύγεις... :roll:

Σισσάκι... :x Γενεθλιάζεται το λατρεμένο μου το Χαριλινάκι; :YMHUG: Εμείς, ΑΝ είμαστε εδώ, εννοείται θα έρθουμε!!! :ymparty: Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να το υποσχεθώ. Η τελευταία εβδομάδα του Ιουλίου είναι η μόνη που πιθανόν να λείπουμε... Και μετά, λίγες μέρες μετά τον 15αύγουστο μάλλον. Θα δούμε...

Τονάκι....!!! 8-} Με τόση κλεισούρα, εννοείται πως θα πάρω το βυζανιάρικό μου και θ'αρχίσω να τρέχω!!! :)) Αν δεν πάμε και λίγο διακοπές ρε, να ρίξουμε και καμιά βουτιά, θα λαλήσουμε!!! :lol:

Το πόσο σε νιώθω... Ούτε εμείς έχουμε σ/κ, γιορτές κι αργίες... :( Δεν θα πάρει καθόλου άδεια ο άντρας σου, να χαλαρώσετε λιγάκι; :roll:

Lenaki μου, πραγματικά σας λυπάμαι τις βόρειες!! Δεν θ' άντεχα με τίποτα χωρίς ήλιο καλοκαιριάτικα!!! :?

Συμπεθερούλα.... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα αν και ξενυχτισμενη σε βρισκω ακμαιοτατη!!! :D:D:D

Καλα το ποσο γελαω με το Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρουλα δε λεγεται!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ατσα οι κορες σου!!τα χτυπησανε τα πιπινια...κατι ξερουν... :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

ΑΘΗΝΑΙΕΣ κοιταχτε στην ομαδα ενα θεμα για συναντηση στην Αθήνα ή στα περιχωρα τελοςπαντων!!!!Αντε να τα πουμε λιγακι και απο κοντα..

Σισσακι εμεις θα λειπουμε τοτε..μαλλον δηλαδη..κατσε να δουμε αν θα μας πληρωνουνε...

Κοριτσια σε πρωτοτοκη με ΠΗΤ 6 Αυγουστου ο γιατρος θαλει να βαλει χερι απο τις 36 εβδομαδες.Οχι να δει τη διαστολη αλλα να πασπατεψει....Μαλλον θελει να παει διακοπες εεεεεε και να επισπευσει τον τοκετο...Αν γεννησει η κοπελα με καισαρικη θα παω να του σπασω τα μουτρα.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αχ ρε Αφρο....Δοκιμασε εσυ να δινεις την πιπιλα και καποια στιγμη θα την παρει...Η ποπη καλα ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θ' άντεχα με τίποτα χωρίς ήλιο καλοκαιριάτικα!!! :?

ούτε εγώ!!!! :(:(:( .....θα ήθελα να μένω σε ένα παραθαλάσσιο μέρος, κατά προτίμηση νησί με ήλιο όλο τον χρόνο!!! :D[smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Λενάκι εμείς σήμερα έχουμε ήλιο!!! :D ...και χθες είχαμε :D ....

γύρισα από τον οδον. ήταν υπόθεση μόνο 2 λεπτών, αφού πάω να πω στα παιδιά ότι φεύγουμε και μου λέει ο Λ. "όχι γιατί δεν τέλειωσα τον γερανό που θέλω να κάνω (με το λέγκο!!!)" :o:o:o:o:o ....καλέ με δυσκολία τα πήρα και φύγαμε!!!! :shock::shock::shock:

σήμερα σκέφτομαι να φάμε κάτι απλό: σπαγγέτι με σάλτσα!!!! :roll::roll::roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλξσπερα πανεμορφες! :):)

πώς ειστε;;

δημητρουλα εισαι καλυτερα ψυχολογικα κοριτσακι μου;;βγηκατε καμια βολτιτσα;

εμενα παντως μου αρεσει πολυ το μοτο της νατασας οτι κανεις δεν μπορει να χαλασει τη χαρα που νιωθει!

νατασα πραγματικα εισαι παραδειγμα προς μιμηση για εμενα,κ οοοοοοοταν με το καλο κανω δευτερο μωρακι θα σε παιρνω καθε μερα τηλ. να με ανεβαζεις! :D:D αυτο ειναι απειλη,ε!! :lol::lol::lol::lol:

πηραμε εχθες μπρατσακια του γιωργου! :D ανυπομονω να παμε για μπανιο να τα δοκιμασουμε!

σε εξι μερες φευγουμε κερκυρα!! :):):) μακαρι να μη μας τα χαλασει ο καιρος! :roll::roll:

βικυ πολυ στεναχωρεθηκα που η μικρουλα ταλαιπωπειται ετσι :( φανταζομαι κ τη δικη σου ανησυχια κ στεναχωρια..

σας φιλω ολες!καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σας!!!

Τι εγινε κοριτσια??πολλες απουσιες..!

Μια ερωτηση στα γρηγορα κ θα επανελθω αφου κοιμισω την κοπελια μου!

Οταν αποθηλαζει μια γυναικα ΔΕΝ ανησυχει για το γαλατακι που μπορει να βγαινει τις επομενες βδ-μηνες???Πχ αν φτασει στο σημειο να θηλαζει ανα 3μερες,μια βδ κλπ...απλα το αφηνει ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω οι καλες απαντησεις!!! :lol::lol::lol:

καλε....δε με προσεχεις καθολου οταν σου μιλαω! :lol::lol::lol::lol::lol:

εδω κ μηνες θηλαζω μονο πρωι-βραδυ!το γαλα σταδιακα μειωνεται,οπως ειναι φυσιολογικο εξαλλου..σημερα το πρωι ο γιωργος μου ειπε"μαμα λιγο εχει.." :roll::roll: κ μετα ηπιε ενα ποτηρι φρεσκο..

τί σε ανησυχει ακριβως;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑριστουμε γοα τις ευχες σας!

η Μ-Ι εχεις αυτοι που περοεγραψε η συμπεθερα μου!

δεν κοιμαται, δεν τρωει , δεν πινει, δεν θηλαζε....εβγαλα το θηαλστρο να ανακουφιστω!

ποναει παρα πολυ!

εκτος αυτου εμαφανησε και αλλεργια σε ολο το σωμα...χθες πηγαμε αρχικα παιδιατρο και μετα επειγον παιδων...την ειδε και αλλεργιολογος!

δεν παιρνει τα φαρμακα με τιποτα!

υποφερει!

επιστρεφοντας απο το παιδων το εμφανησε και ο ανηψιος μου...αλλα πιο ελαφρα!

δεν εχω χρονο να σχολιασω!

διαβαζω ομως

συγνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα θα την δειξω και στον Γιωργο αν και δεν εχει σημασια τι θα πει. Οποια θελω εγω θα παρει! :lol::lol::lol::lol:

Εεεεετσιιιιι δημοκρατικα,δημοκρατικα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα εχουμε και προικα αμ πως! 4 κοτες στο κηπο να τρωνε τα πουλακια μας φρεσκα φρεσκα αυγουλακια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλυτερα ειναι η νυφη σου σημερα! αρχισε να τρωει και κατι παραπανω...νομιζω οτι δε θα χρειαστει αγκουμεντιν,η αμοξιλ κανει δουλεια! αν και μπορει τα εισπνεομενα τελικα να εκαναν τη δουλεια κι οχι η αντιβιωση! ποιος ξερει... :roll:

Αργυ μα να αφησει το παιδι τη κατασκευη του στη μεση;;;; :P κι εγω ειχα τρελα με τα λεγκο!!!!!ωρες στελειωτες ασχολιομουν μαζι τους!!!! :D

Βικυ πω πω η καημενουλα.... :(:(:( ελπιζω να νιωσει γρηγορα καλυτερα...που στο καλο το κολλησε αυτο παλι;;;;... :(:(:(

Αναστασι ετσι ξερω οτι γινεται...απλα το αφηνεις και σιγα σιγα κοβεται το γαλα...αν τωρα πρηστει το στηθος και δε θηλασει το παιδι,βγαζεις λιγο με το θηλαστρο ισα να ανακουφιστεις... :roll:

Αποθηλαζει η Αννυ;;;

Ιουλια φευγετε για Κερκυρα ε;;;; ζηλευωωωωω!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια, είχε φτιάξει κάτι άλλο την Τρίτη που πήγαμε και το έκρυψε πίσω από ένα βιβλίο για να μην το βρει κάποιος και του το χαλάσει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: δλδ τι νομίζει όι θα πηγαίνουμε στον οδοντ. κάθε μέρα? :lol::lol::lol: και έκρυψε και την καινούργια κατασκευή!!!!....δεν είπα τίποτα!!! :roll::roll::roll: .....ΑΛΛΆ: σκέφτομαι ότι από την Τρίτη μέχρι σήμερα δεν καθάρισαν το τραπεζάκι, αφού το βρήκε πίσω από το βιβλίο!!! αλλιώς κάποιος θα το είχε βάλει στο κουτί!!! :shock::shock::shock::?

Ανασταcia αν σταματήσει απότομα να θηλάζει σαφώς και θα τρέχει, όταν όμως σταδιακά αποθηλάζει, όπως π.χ. της Ιουλίας μόνο πρωί και βράδυ τότε δεν θα τρέχει!!! απλά μειώνεται από μόνο του!!! :!: ....τουλάχιστον έτσι έγινε με μένα!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ περαστικα της κοπελα μου :(:(:(

Ιουλια μου φυσικα κ σε προσεχω!!Αλλα λεω...Στο επομενο σταδιο απο τον Γ...Το πρωι-βραδυ ειναι ακομα αρκετο...Το 1 φορα στις 3 μερες κλπ ειναι εντελως φαση αποθηλασμου..

Αργυ εσυ τον τελευταιο καιρο καθε ποτε θηλαζες?

Τονακι μου η Αννυ δεν αποθηλαζει αλλα ενας κουκλος μιας φιλης μου!Ειναι στην φαση καθε 3 μερες 1 φορα...Απλα σκεφτομασταν πως ακομα κ αν δεν σταζει/πρηζεται το στηθος ισως μενει λιγο γαλα..!Και οι 2 ξεραμε οτι δεν τρεχει τπτ κ οτι δεν θα παθει κατι ουτε χρειαζεται χαπι,αλλα ειπα να ρωτησω κ εσας για επιβεβαιωση!

Αν καποια γνωριζει κατι διαφορετικο ας μου πει! :D

Επεξ.για να μη γραφω κ αλλο ποστ!

Ιουλια πως περασατε χθες???

Δημητρουλα φιλια στο νυχτοπουλι σου!!Η Β πως ειναι με την μπεμπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Μαρια και εμενα δεν μου εχει ζητησει ΚΑΜΙΑ το Σεμπινι για γαμπρο...αμε...δηλαδη εμας δεν μας θελεετ???? :evil::mrgreen::D

Ιουλια καλες διακοπες! Εγω μετραω μερες για την Αθηνα κ μετα Κρητη!!!! Τονια θα σου στειλω μην, να παρεις την Θουλη κ να παμε για καφε!!!

Βικυ περαστικα, ευτυχως περναει μονο του αλλα μεγαλη ταλαιπωρια γμτ το παιδακι...

Αναστασια σε ειχα ρωτησε αλλα κ να μου απαντησες χαθηκε στον πανικο των τελευταιων ημρεων..Θα πατε κ πουθενα αλλου τωρα διακοπουλες?

Μητσακι βγες εξω...εγω εβγαινα απο 2 ημερων που ηταν ο μικρος, και μαλιστα τα μεσημερια στη Δανια τον εβαζα καροτσι κ τον κοιμιζα εξω καλα σκεπασμενο..εκανε τελειο υπνο...

Εμεις καλα ειμαστε...Εδω βεβαια εχει δημιουργηθει προβλημα..Ο φουκαρας που εδινα φαγητο ηταν αθωος αλλα τον κατηγορησε ο ιδιοκτητης κ τον βουτηξαν οι αστυνομικοι και τον πλακωσαν στο ξυλο..Τον πεταξαν στο πατωμα και τον κλοτσουσαν..Αστε φρικη...Μετα ολοι στο κτηριο νομιζαν οτι εμεις τον κατηγορησαμε κ κανενας απο οσους εργαζονται εδω δεν μας μιλαει κ μας αγριοκοιτανε ολοι..Χτες μιλησαμε στον φουκαρα που εφαγε ξυλο..ΕΚλαιγε κ ελεγε τι εκανα κ με χτυπησαν..Εγω εβαλα τα κλαμματα, του εξηγησαμε (σε αυτον κ εναν αλλο) οτι εμεις δεν εχουμε καμια σχεση, δεν τον κατηγορησαμε...Νομιζω μας πιστεψε ο καημενος...Εκλαιγε κ αυτος..Του εδωσε ο Κ χρηματα να παει στο νοσοκομειο, του εδωσα ψωμι κ ντοματες (δεν ειχα τιποτα αλλο) κ ενα κουτι παυσιπονα (καλα οχι τις απομιμησεις που εχουν εδω)..Το ειπα κ στον ιδιοκτητη, ειπε πως θα εξηγησει οτι δεν φταιμε....Τι να πω...Θελω να του αγορασω καινουριο κινητο κ θα το φροντισω τις επομενες μερες..

Γενικα η αστυνομια τους πλακωσε ολους στο ξυλο εδω περα..χαμος..Κ ολοι νομιζουν οτι εμεις φεραμε την αστυνομια να τους δειρει..

Ρε παιδια αν εισαι φτωχος σε θεωρουν σκουληκι κ σε πατανε κατω..Δεν εχεις φωνη, δεν εχεις τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια κ εγω ξερω πως λιγο γαλα μενει μεσα..κ ειναι κ φυσιολογικο,αλλα πολλοι κινδυνολογουν κ λενε διαφορα 'κουλά"που τρομοκρατουν κοσμο..αναμεσα σε αυτους κ ο γυναικολογος μου :roll: !ειδικα αν,ΑΝ λεω,η μανουλα ειναι κ εγγυος,τοτε γαλατακι θα υπαρχει μεσα,αφου ορμονικα θα προετοιμαζεται η..προσφορα για το δευτερο! ;)

ας ρωτησει κ τον γυναικολογο της καλου κακου..

εχθες περασαμε παρα πολυ ωραια!κ ,οπως γινεται παντα,μολις γυρισα,κατα τις 5:30,σπιτι,πατησα εναν καβγα με τη μαμα μου,για την ακριβεια εκεινη μαλωσε μαζι μου,εγω δεν προλαβα :oops: ,κ μου χαλασε ολη η καλη διαθεση που ειχα..τεσπα!καθε φορα τα ιδια!

σισσακι δεν ξερω..αλλα θα ξερουν τα κοριτσια που εχουν ηδη διαγραψει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασταcia εγώ θήλαζα πρωί-βράδυ όπως και η Ιουλία και ένα ωραίο πρωινό η μικρή κυρία δεν ήθελε το νοστιμότατο γαλατάκι μου, ε λέω έχω ακόμη το βραδυνό και ένα ωραίο βραδυνό δεν ήθελε ούτε εκείνο :o:o:o:o , έτσι σταμάτησα!!!....ίσως και να μην είχε πολύ και για αυτό δεν ήθελε, δεν ξέρω!!! πάντως με πείραξε γιατί ειδικά το βράδυ το απολάμβανα!!! :roll::roll: ....αλλά και πάλι χωρίς θηλασμό πριν κοιμηθεί είμαστε αγκαλίτσα και με φιλάει συνέχεια!!! :D:D:x:x:x

Φρανίτα πάντως σίγουρα κάποιος φτωχός την έκανε την δουλειά, τώρα ποιός? μόνο εκείνος το ξέρει....δλδ τι θα κάνουν? θα δείρουν όλους τους φτωχούς?!!! :shock::shock::shock:

και εγώ δεν ξέρω πώς διαγράφεις, αλλά ψάξε δεξιά, αριστερά κάπου εκεί θα είναι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma δεν ξυπναει η ατιμουλα!Πρωτη φορα κοιμαται σχεδον 2 ωρες στο κρεβατακι ΤΗΣ!!!

Φρανιτα μου δεν ξερω τι να πω για την κατασταση εκει...Λυπαμαι πολυ!Γμτ...

Για διακοπες ο Α λεει να παω καμια βδ ακομα τωρα τον Ιουλιο και μετα τον αυγ αλλη 1 στη θασο μαζι...εγω δεν εχω πολυ κεφι...

Και αν σας πω οτι το 1ο που σκεφτομαι ειναι το γυμναστηριο?! :shock::lol: Το γουσταρω πολυ πολυ πολυ πια!!!!Θα δουμε!

Ιουλια δε θελω να της πω να ρωτησει το γιατρο της γτ ειναι...αστα βραστα!!!!

Γτ τσακωθηκατε με τη μαμα σου???Ετσι για να σου την σπασει??? :P Γτ καμια φορα λες κ το κανουν επίτηδες! :? Ομως κ εμεις ιδιες μ'αυτες θα γινουμε :P

Σισσυ εισαι διαχειριστρια???Ισως οχι γι'αυτο να μην μπορεις.θα το διαγραψω εγω οκ?? ;)

Α Αργυ αρα εσυ θηλαζες πιο συχνα απ'οτι η φιλη μου αρα υποθετω πως θα ειναι οκ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma δεν ξυπναει η ατιμουλα!Πρωτη φορα κοιμαται σχεδον 2 ωρες στο κρεβατακι ΤΗΣ!!!

για αυτό λέω ούτε στο σακί είμαστε ούτε στο τσουβάλι!!!! :lol::lol::lol:

άστην να κοιμηθεί, θα της λείπει ο ύπνος!!! ;);)

Φρανίτα εσύ ακόμη θηλάζεις ή το έκοψες? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi πλεον ειναι σιγουρο οτι το εκανε ο φυλακας που ειχε βαρδια εκεινο το βραδυ. Ο φουκαρας την πατησε γιατι ειναι διαβητικος και φυλαει στο κουβουκλιο του φυλακα το νερο του κ κατι φαρμακα. Κ σηκωθηκε 3 φορες εκεινο το βραδυ να τα παρει..

Ναι θα δειρουν τους παντες, αυτο κανουν. Εδω ανακριση ισοδυναμει με βασανιστηριο. Μιλαμε για κλωτσιες, για μπουνιες, για χτυπηματα στο κεφαλι με ραβδια, για πνιγμο με τα χερια, δεν μπορεις να φαναστεις...Οχι οτι στην Ευρωπη δεν τα κανουν...απλα τα κανουν καπως πιο εκλεπτυσμενα...

Εχω πολυ στεναχωρηθει, τι να λεω τωρα....Θα σας μαυρισω...

Το μονο που με χαροποιησε σημερα ειναι οτι η Ανετ μου εφερε μπισκοτα δωρο (συμβολικα εχει μεγαλη αξια) κ εκλαιγε κ αυτη που μας κατηγορουν..Μου λεει θα τους πω εγω τι ανθρωπος εισαι...Της αγορασα τα βιβλια για το σχολειο σημερα, το μονο καλο νεο αυτες τις μερες...

Σας φιλω, σας εχω ζαλισει με τις μαυρες ιστοριες μου απο την Ουγκαντα...Βλεπω αυτα εδω, βλεπω κ τι συμβαινει στην Ελλαδα κ δεν αντεχω πια..Ας το καλο, παμε να πιουμε ενα φρεντο ΑΘηνα να λεμε βλακειες κ τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια σου εχω πει ΠΟΣΟ λατρευω τη Θασο?? Απο το 2000 εως το 2006 πηγαινα καθε χρονο και εμενα εκει 2 με 3 μηνες επειδη δουλευα στις ανασκαφες..Εμενα στον Λιμενα στη Γαλλικη Σχολη..Εχω περασει τελεια στο νησι αυτο...Το εχω γυρισει ολο με ποδηλατο, ειναι πανεμορφο...

Εχετε σπιτι η θα νοικιασετε?]Μην σκας για το γυμναστηριο, καλο ειναι να ξεκουραζονται λιγο οι μυες...Να πεις στον Α να κραταει την Αννυ, να κολυμπας κ γιατι οχι, νοικιασε ποδηλατο να κανεις...ειναι τελεια!

Αργυρω το σεμπινι εχει λυσσαξει με το βαβα κ δεν ξερω πως να το κοψω...του αρνουμαι συενχεια, του λεω οτι ποναει η μαμα κ αν επιμενει κανω κατι που ξερω δεν ειναι σωστο...του λεω θες δηλαδη να ποναει η μαμα εεεε??? εκει μονο σταματαει...Αλλα πολλες φορες ενδιδω...Δεν το κανει για φαγητο, τρωει συνεχεια κ πολυ, πινει κ γαλα φρεσκο, συνηθεια το εχει κ δεν ξερω πως να γλυτωσω!! Δεν το αντεχω πλεον με τιποτα...Αλλα εκτος σπιτιου δεν ζηταει ποτε, αυτο το εχει καταλαβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

συγνωμη δεν θα σχολιασω δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα κια απο οσα διαβασα μου εμεινε η αλλεργια ης μικρης της pebi :(:(

περαστικα σας..

το αγορι μου δεν ειναι καλα.. :(:(:(

τον πηγαμε σημερα σε παιδογαστρεντερολογο μιας που ειχε εκεινο το προβλημα με τα κακα και την τελευται εβδομαδα αντι κακα απο το ζορι καποιες φορες εκανε εμετο...

σημερα εχει κανει 3.. :(:(:(:(

μαε ειπε εχει 4ου βαθμου δυσκοιλιοτητα(παρολο που δεν ειναι σκληρα τα κακα)οτι η κοιλιτσα του ειναι γεματη κακα ΠΑΝΤΟΥ και οτι εχει λοιμωξη στον πρωκτο λογω αυτου και ποναει τρομερα και να ηθελε δηλ. κακα δεν θα εκανε.. :(:(:(

μας ειπε πως προφανως εχει αλλεργια στο γαλα ακομα και πως οι τελευταιες εξετασεςι που καναμε δεν ειναι σωστες γιατι γινανε σε περιοδο διατροφης οποτε λογικο ειναι να δειξουνε αρνητικες.. :(:(

μου ειπε τι δεν πρεπει να τρωει(ολα αυτα που τρωει κεικ μπισκοτα μακαρονια γιαουρτι κτλ)

να τρωει 2 φορε την μερα μαγειρεμενο φαγητο(αμα δεν το τρωει να γυρισουμε σε αλεσμενο οπωσδηποτε για να τρωει ποσοτητες) χυμο με το ζορι :(:( και κρεμα με κομποστες ταχινι και μελι..

να τρωει πληρες πρωινο μας εκοψε το γαλα μεχρι ναδουμε τις εξετασεις...πρεπει να πινει 5 πιτηρια νερο την μερα :? μας εδωσε και σιροπια και κρεμες για το πωπω και μπανια με μπεταντιν

να τωρα παλι σφιγγεται ποναει η ψυχη μου ρε γαμωτο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

αν μπορεσω θα μπω το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη κρίμα ρε συ στον ομορφούλη, περαστικά...εύχομαι γρήγορα να ξαλαφρώσει!!! :!: ....και τι να τρώει? τίποτα πάλι......ουφ

ο άντρας μου βγήκε έξω με κάτι παλιούς συναδέλφους, συναντιούνται μία φορά τον χρόνο και πάνε σε μπαράκι, έτσι αφού κοιμίσω τα παιδιά θα.....κάνω τα νύχια μου!!!! :roll::roll::roll:

ερώτηση: το στήθος μου μεγάλωσε περ. 2νούμερα μετά τις εγκυμοσύνες, σημαίνει ότι βάρυνε κιόλας? :? ....δλδ μπορεί να ζυγίζω π.χ. 60 κιλά αλλά να είμαι 59? δλδ να φαίνομαι όπως ήμουν προ εγκυμοσύνες?!!! καταλάβατε τι εννοώ?!!! :roll::roll:

Ανασταcia και εγώ θα πήγαινα διακοπές, θα απολάμβανα καλοκαιράκι και από Σεπ πάλι γυμναστήριο.....όμως στην Χαλκιδική θα πας μόνη με την Άννυ? ή με παρέα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα...κουραστηκα απο την ξεκουραση..αλλα ο φοφο ςμε τρελανε σημερα!!!!

Αναστασι δενε χω να σου πω κατι διαφορετικο απο αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια...θα σταματησει μονο του ναπαραγετε το γαλα...καπως ετσι αποθηλασαμε εμεις..αλλα μετα εμειαν εγγυος στο καπακι.

Βικυ περαστηκα σα ςκαι παλη..μα ειναι δυνατων;;;;..πως τοκολλησε ρε γμτ!!!

Φρανιτακι πολυ λοιπηθηκα..κριμα τον ανθρωπο.

Μακαρι να βρεθει ο πραγματικος φταιχτης και να παθει οτι του αξιζει.

Παναγιωτσα σοβαρα μιλας;;;..απο τις 36 ευδομαδες;;; με ποια κρητηρια...μηπως βλεπει την κοιλια της χαμιλη;;;;..η του παραπονεθηκε για πονους;;;...εγω θυμαμαι στον φοφο πρεπει να με κοιταξε για διαστολη...σηγουρα μετα την 37η ευδομαδα..και αυτο για να επιβεβειωσει κατι γιατι ηταν σχεδων σηγουρος οτι ειχα διαστολη μηδεν επειδη η κοιλι αμου ειναι ψιλα...

Τωρα που εχω γιατρο την πεμπτη δεν ξερω αν θα με εξετασει καθολου απο κατω..ειπα θα κανουμε μονο καρδιοτοκογραφο και υπερυχο...

μαλλων οντως θελει να παει διακοπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...