Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Καλημερεεεερρραααα!!!!!

τι κανετεεεε;;;

εμεις σουπερ καλα..αν εξαιρεσεις τον φοφο που ξυπνσηε απο τα αγρια χαραματα ΠΑΛΗ!!!!!

Γεννησε η ξαδελφη μου!! Ηταν να γεννησει αυριο με προγραμματισμενη καισαρικη αλλα την πιασαν οι πονοι σημερα τη νυχτα και αρων αρων πηγε Ιπποκρατειο.

Τελικα γεννησε τωρα πριν απο καμια ωριτσα με καισαρικη εννωειτε ενα τρισχαριτομενο κοριτσακι..η θεις μου λεει οτι δε μοιαζει στις αλλες δυο κορες αναμενω εξεληξεις..

Αντε και στα δικα μας σιγα σιγα!!!

Α Μιτσακη - συμπεθερουλα δεν το συζητω..θα μαζευτουμε ολα τα ΚΑΠΗ στην Αιδυψω..μουρλια θα ειναι ..

Τονια και Λενακη ναι να συμπεθεριασετε..θα ταιριαζουν τα κουκλακια σας!!!!..ακου ασχημα...τρελες.

μαρια ναι καλε..να τον κανεις γαμπρο το παιδι..δεν το συζητω!!!

Μπεμπου καλα ψωνια..

Καλο μηνα σ εολες!!

Βικυ τι στο καλο ειναι αυτο που σας βρηκε..παλη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημερα και καλο μηνα κοριτσακια!!!!

Λενακι ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x Τετοιο φατσονι και να μη το θελουμε;;;; :D Μονο πες του Γιωργη σου οταν βριζει τη μανα της με αυτα που θα του κανει,να το κανει στα γερμανικα να μη καταλαβαινει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι πουλησες;;;

Ουρολοιμωξη μωρε δε νομιζω..πυρετο εκαε σ/κ και δευτερα και επεφτε μονος του χωρις ντεπον..αλλα και να ειναι ουρολοιμωξη οι αντιβιωσεις που μου ειπε η παιδιατρος τη καλυπτουν..

Ελευθερια τι εχεις αγαπουλα μου;;;; :(:(:( πες τα μας να τα βγαλεις απο μεσα σου...

Κι εγω πολυ σκατα ειμαι αυτες τις μερες...εχω κουραστει παρα πολυ...δε παιρνω ανασα...αναπολω τις εποχες που ημουν ελευθερη... :(:(:(

Χρυσακι χαιρομαι που εισαι καλα σημερα!!! :D

Νατασουλα ,Αναστασια! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

χρυσα να σας ζησει !!!!αντε εσας περιμενω τωρα (εσενα και την φιλη μου)

τελικα εγω μονο το πρωι γραφω 1με 2 ποστ πια ...μετα δεν καταφερνω .

ο μικρος μου κανει καθε μερα ολο και πιο δυσκολο τον βραδινοτου υπνο .....εχει εδω και 3 μερες που κοιματε 11:30 !!!και χθες ξυπνησε στις 2 και δεν μπορουσα να τον βαλω παλυ για υπνο ....μολις ον αφυνα στο πορτ μπεμπε εκλαιγε ,τελικα τον κοιμησα διπλα μου και μετα τον μετεφερα ....το πρωι τον επιασε απο τισ 7 να ξυπνησει και ολο γκρινιαζε ...τελικα τωρα ξυπνησαμε .Ο καιμενος ο μανωλακης ηρθε στις 6 στο κρεβατι μου και μετα μουρμουρουσε που τον ενοχλουσε ο μικρος με την γκρινια του :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου αρεσε που ηθελα α του μαθω πιπιλα ...σαν τον αδερφο του και αυτος δεν την θελει καθολου ..σπανια να την δεχτει και να κοιμηθει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τη φιλη σου για ποτε της λενε;;;;

Σοβαρα δεν παιρνει πιπιλα...μη μου το κανεις αυτο...εγω ελεγα οτι θα την παρει ο δικος μου ο μικρος...οχι ρε συ...πωπω..πολυ πικρα.

Τονια μου σωματικα δεν ειμαι καλα...εχω παλη πιεση 9-5,5 ..το προη πριν παω μικροβιολογο ξερασα σαλια και δεν εχω φαει τιποτα, εχω αυτη τη πικριλα στο στομαχι..ο φοφος ειναι ξυπνιος απο τις 5..το μονο που με παρηγωρει ειναι πως θα παω στη μαμα μου σε λιγο και εκει θα κοιμηθω τουλαχιστων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!!! :D

Έχω κοιμηθεί... καθόλου σχεδόν!!!!!!!! =))

Σε λίγο θα κοιμάμαι όρθια... (-|(-|(-|i-)

Μαράκι, μη μασάς!! Αυτές και οι γιοί τους χάνουν, καλά το είπες!!! :P Πολύ φάση έχεις!!! Πέθανα στο γέλιο με το "μήτσε"!!! :)) Έτσι με φωνάζει εξαπανέκαθεν ο αδερφός μου!!! :lol: Καλά να περάσετε!!!! :ymparty:

Νατασούλι μου, καλά να περάσετε κι εσείς!!! Έχεις απόλυτο δίκιο... :x Μέσα στο σπίτι, έπαθα ακριβώς αυτό που είπες... Άρχισε να μαυρίζει το μυαλό μου... :(

Εράκι... :( Εύχομαι σύντομα να νιώσεις καλύτερα! Να μπαίνεις να μας τα λες!!! :x

Lenaki μου, τα φιλιά μου! :YMHUG::-*

Μπεμπούλης, natasoula, Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρούλα, Αργυρούλα, Αφροδιτούλα καλημέρα!!! :YMHUG:

Τόνια μου, εύχομαι να μην είναι τίποτα και να γίνει γρήγορα καλά η μικρούλα!! Αν μπορούσες να κάνεις και μία καλλιέργεια ούρων βέβαια, για να είσαι σίγουρη... :roll:

Σε σκέφτομαι... :x Ρε γμτ, πραγματικά, πιστεύω ότι όλα ξεκινάνε απ' την τόση πολλή κλεισούρα... :? Έχεις και τις αντλήσεις εσύ, που να ξεμυτίσεις... :| Κοντεύεις κοριτσάρα μου όμως, λίγο έμεινε! Ούτε το σ/κ δεν υπάρχει περίπτωση να πάτε καμιά βόλτα με τον άντρα σου; :roll: Για κανά μπανάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπη την λενε χρυσα .

τι να σου π χρυσα ...μπορει πιο ματα που θα τον φαγουριζουν τα ουλα να την παρει ....τωρα δυσκολα ....παω γιατι χεστηκε και ειναι και μπολικα απο ολο το βραδυ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα Βίκυ, περαστικά στην νυφούλα μου :x ...μόλις διάβασα τι είναι αυτή η ασθένεια, δεν ήξερα.....τουλάχιστον θα έχει ισόβια ανοσία......αυτό που κάνει εντύπωση όμως είναι από πού κόλλησε γιατί λέει ότι μεταδίδεται ο ιός, που βρίσκεται στις φουσκάλες, όταν περάσει σε άλλο άτομο!!!....άλλος είχε? :? .....φαντάζομαι ούτε να φάει θα μπορεί, εδώ εγώ βγάζω 1-2 άφθες και είναι χάλια.....περαστικά :x:x:YMHUG::YMHUG:

συμπεθέρα Έρη θυμάμαι ότι είχες πει ότι έχει πρόβλημα υγείας ο αδελφός σου ή θυμάμαι λάθος? :? ....εύχομαι όλα να πάνε καλά....αν είναι πρόβλ. υγείας δεν έχεις και διάθεση να κάνεις και τίποτα!!! .... να ξέρεις όμως σε σκέφτομαι..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σισσιώ και η δικιά μου μαμά πάντα έτρεχε για τις αδελφές της πιο πολύ από' τι εκείνες έτρεχαν για την μαμά μου!!!!....αυτό που με πειράζει είναι ότι από τότε που "έφυγε" οι αδελφές της δεν έχουν πάει ποτέ στο μνήμα!!!! :(:(:evil::evil: ....αν γινόταν το αντίθετο η μαμά μου θα ήταν κάθε μέρα εκεί!!!! :? .....τέλος πάντων.....

σήμερα έχω να πάω οδοντ. για να μου βγάλει τα ράμματα, γιατί αισθάνομαι και την κλωστή!!!...

Λενάκι από βδομάδα πάλι καλός ο καιρός!!!! :!:

Αφρο όταν έδωσα πιπίλα στην Ρ. (αν και δεν ήθελα) μήπως και κοιμηθεί λίγο παραπάνω και δεν την έχω στην αγκαλιά μου τόσες ώρες, η πιπίλα την άφηνε ξύπνια και η ίδια την πετούσε!!!! :o:o:o

από την μια χαιρόμουν και από την άλλη κουραζόμουν!!!! :?

χθες πήγαμε στην παιδική χαρά και εδώ σε όλες τώρα έχουν βάλει σκοινιά και σκάλα σε σκοινί για να σκαρφαλώνεις, έπρεπε να την βλέπατε πώς σκαρφάλωνε και πώς κατέβαινε!!!! με τι ευκολία και τι εμπιστοσύνη στον εαυτό της!!!! :D ......αντίθετα ο Λ. ανέβαινε και αυτός αλλά στο κατέβασμα ήταν πιο διστακτικός!!! :? ....εγώ έδειχνα πώς να ανέβουν ή κατέβουν, αλλά αν κάποιος μλου έλεγε "ανέβα" δεν θα το τολμούσα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκερλς! :|

Είμαι στο γραφείο και... τι πρωτοτυπο! Βαριέμαι να δουλέψω! :mrgreen:

ΟΜΩΣ επειδη είμαι απο τους λίγους ευσυνείδητους Δ.Υ. θα δουλέψω! :mrgreen::geek:

Έχω ένα κάρο δουλειές.

Νατάσα αν μπορούσα θα την πήγαινα σε πολύ περισσότερα πράγματα... θέλω να έχει πολλά ερεθίσματα και όσο πιο πολλές αναμνήσεις γίνεται! :roll:

Βίκυ δε ξέρω τί είναι αυτό που έχει η ΜΙ είναι σοβαρό; Πώς αντιμετωπίζεται;

Χρυσάκι να σας ζήσει το ανηψάκι! Αντε και στα δικά σου τώρα! :x

Άφρο θα επανέλθετε βρε! Δωσε λίγο χρόνο σε όλους σας. Πάντως με όσα λέτε κατα καιρούς, αν ποτέ και εφόσον κάνω δεύτερο παιδί, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να δουλεύω παράλληλα!! :shock:8-)

Μαράκι γενικά για τη Λαρισα επικρατεί η εντύπωση οτι το φυσάτε το χρήμα!! :D

Τόνια ακόμα βήχει ρε συ η μικρή; Και η δικη μου έχει βήχα με χουρχουρητό, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα και θα την πάω αν δεν το ξεπεράσει, από Δευτέρα.

Λενάκι τί πουλάς καλέ στο ι-μπέι;;

Μπεμπούλης καλημέρα!

Έλπίζω να επανέλθω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι γενικά για τη Λαρισα επικρατεί η εντύπωση οτι το φυσάτε το χρήμα!! :D

αυτό είναι αλήθεια όλοι οι Λαρισαίοι έχουν και ένα ακίνητο ή κάτι τέλος πάντων!!!! :mrgreen::geek:

ξέχασα :lol::lol::lol::lol::ymapplause::ymapplause::-bd για την Χαριλίνα σου :x

και εμείς πουλάμε στο ι-μπευ πράγματα που δεν θέλουμε και δεν είναι για πέταμα...π.χ. ο άντρας μου πούλησε κάτι αυτοκίνητα-μοντέλα που δεν ήθελε και ναι υπάρχει μεγάλη αγορά στο είδος....έτσι με τα χρήματα που πήρε από όλες τις πωλήσεις αγόρασε το iphone!!!...και τώρα θα συνεχίσουμε για να το αγοράσω και εγώ!!!! :roll::roll::roll::roll: .....άδειασε και το υπόγειο!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι γενικά για τη Λαρισα επικρατεί η εντύπωση οτι το φυσάτε το χρήμα!! :D quote]

καλημέρα!!!

ναι κι εγώ αυτό πιστεύω για την πόλη μας και το νιώθω όταν επισκέπτομαι άλλη πόλη :(

ο κάμπος παιδί μου μας δίνει πλούτο

μην κοιτάς που εμείς δεν έχουμε ούτε δέντρο :lol::lol::lol:

(εγώ και ο Γ)

αλλάααααα αν είσαι μισθωτός σε κάποια εταιρία εδώ πχ δεν παίζουν με τίποτα

τα λεφτά που ίσως δίνουν στην πρωτεύουσα :?

η ζωή μας εδώ είναι σχετικά πιο εύκολη

α οι χτεσινοί δεν ήταν απο δω πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστρεψαμε!!!!!!!!1

καλα κοριτσια το τι γελιο εριξα πρωι πρωι δεν λεγεται...

πηγαμε στην λαικη και πριν ξεκινησουμε τα ψωνια μας εβαλα τον σπυρο στο γιογιο να κανει τσισα

γιατι στο σπιτι δεν ειχε κανει..

τον βαζω που λετε πισω απο το αυτοκινητο να μην φαινομαστε και εκει που τα εκανε

ερχεται ενας και μου λεει΄'θες κυρια καρπουζια?"

και πεταγεται ο μικρος και λεει 'οχιιιιιιιιι...τσισα τωρα' :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλό!!!!

Μαρία αφού ο Γ. έχει το διαμέρισμα που μένατε πριν? :?

ρε παιδιά συμφωνώ με τις απεργίες κ.λπ., αλλά αν απεργήσουν τα αεροδρόμια, τα πλοία πώς θα αποκτηθούν έσοδα από τον τουρισμό? πολλοί είναι αυτοί που σκέφτονται "γιατί να πάω στην ελλάδα αφού δεν ξέρω αν θα φτάσω εκεί ή ακόμη και να φτάσω δεν ξέρω αν θα μπορέσω να φύγω" έτσι θα πάνε Τουρκία, Ισπανία, Ιταλία....αλλά και ο εσωτερικός τουρισμός, πώς θα πας σε ένα νησί αν απεργούν τα πλοία?........τελικά μόνοι μας βγάζουμε τα μάτια μας.....τα λέω αυτά γιατί μόλις διάβασα την ταξιδιωτική οδηγία της Αυστραλίας προς τους πολίτες της "μην πάτε Ελλάδα γιατί κάνουν απεργία, ή γιατί δεν είναι ασφαλές"!!! .... σε περίοδο κρίσης ένα έσοδο τώρα το καλικαίρι: τουρισμός και αυτός πάει.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια βροχερή νύχτα κάπου στην Εθνική Οδό, μια καλόγρια κάνει ότο-στοπ.

Ξαφνικά σταματάει μπροστά της μία γκομενάρα με μία boxter.

Αφού της λέει η καλόγρια ότι θέλει να πάει στο μοναστήρι της λίγο πιο έξω από την Λαμία μπαίνει μέσα και ξεκινάνε.

Η καλόγρια εντυπωσιασμένη από την εμφάνιση της κυρίας την ρωτάει κάποια στιγμή:

- Πολύ ωραία τα παπούτσια σας,

- Ναι ναι, είναι Prada, 700 ευρώ κάνουν!

- Δώσατε 700 ευρώ για παπούτσια; την ρωτάει γεμάτη έκπληξη η καλόγρια

- Α, όχι όχι, ένα στοματικό στο αφεντικό μου έκανα και μου τα πήρε δώρο!

-A!!, Μάλιστα…και το φόρεμα σας πολύ εντυπωσιακό της ξαναλέει λίγο αργότερα η καλόγρια!

- Α ευχαριστώ της λέει η γκόμενα, είναι Channel 4.000 ευρώ κάνει.

- Παναγιά μου, δώσατε 4.000 ευρώ για φόρεμα!; την ξαναρωτάει η καλόγρια.

- Όχι όχι, ένα διπλό σουσέλ , έκανα με δύο επιχειρηματίες και μου το έκαναν δώρο!

Αφού φτάνουν στον μοναστήρι την ώρα που κατεβαίνει η καλόγρια λέει στη γκόμενα:

- Πάντως το αυτοκίνητο σας φαίνεται πολύ ωραίο.

- Ναι είναι porsche, βλέπεται 165.000 ευρώ είναι αυτά!

- Αφού παθαίνει μίνι εγκεφαλικό η καλόγρια την ξαναρωτάει:

-Καλά, δώσατε τόσα λεφτά για αυτοκίνητο;

- Ε όχι βέβαια, μια π@ρτούζα με 4 εφοπλιστές έκανα και μου το πήραν δώρο.

Αφού ευχαρίστησε την κυρία η καλόγρια έφυγε να πάει στο μοναστήρι της.

Την ώρα που ετοιμαζόταν να ξαπλώσει ακούγεται ένα ανεπαίσθητο χτύπημα στην πόρτα της.

- Ποιος είναι; ρωτάει.

- Εγώ Φωτεινή μου, ο πατήρ Ευγένιος, ακούγεται μια φωνή απ’ έξω γεμάτη υπονοούμενα.

- :Άει παράτα μας ρε Ευγένιε και εσύ και τα λουκουμάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι ποσο δικιο εχεις!!!

μονοι μας βγαζουμε τα ματακια μας!!!

αχ εχω ποσο θα ηθελα να νοικιασω αυτο που μενουμε και να παω αλλου!!!!

μακρια απο το ουφο την πεθερα μου :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωρό μου 31 Ιουλίου κλείνει τα τρία. Άραγε αν της κάνω πάρτυ θα είναι κανείς στην Αθήνα;;;

Εσείς Αθηναίες θα είστε εδω;; Θεσσαλονικιές, Λαρισαίες και μετανάστριες;;;; :D

Αναστασία :lol::lol::lol::lol: Καλά του είπε το παιδι!

Το θέμα τουρισμός στην Ελλάδα είναι μεγάλο θέμα Αργι... :roll:

Καλα αν το πουλήσετε Μαράκι παίζει το πνεύμα της πεθεράς να σς στοιχειώνει για πάντα;;

Αλήθεια πόσο χρονών είναι είπαμε;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Σισσιω ειναι μικρη ακομη αν θυμαμαι καλα...εχει χρονους μπροστα της..εκτος απροοπτου! :oops::?:P

Να κανεις παρται στη Χαριλινα αν δε βαριεσαι...θα ειναι σιγουρα η Αφρο, το Μιτσακι και η Γωγω! που να τρεχουν με τα βυζανιαρικα;;;;; :lol::lol::lol:

Αργυ το ξερο αυτο το ανεκδοτο!!θεικο!!!!! :lol::lol::lol:

Ειδες τα καριτσακια ειναι πιο ευελικτα! θυμαμαι κι εγω με τον αδερφο μου που παντα σκαλφαλωνα οπουδηποτε κι αυτος πισω μου και καταιδρωμενος;!!!! :lol::lol::lol:

Μιτσακι μου! :x το ξερω οτι φταιει η πολλη κλεισουρα...αλλα ειμαι λιγακι εγκλωβισμενη..απο τη μια οι αντλησεις,απο την αλλη η κουραση ολη μερα μονη με τα 2,ο Αλεξ σε δυσκολη φαση...στο σ/μ απεναντι θελω να παω κι αυτη τη στιγμη νιωθω τοσο εξαντλημενη που μου φαινεται βουνο να τα παρω και 2 και να παω....το σ/κ ο Μακης δουλευει..τραβαει γαμοβαφτισια! :(

Αφρο κι εμενα στην αρχη ολο την εφτυνε,αλλα της τη κρατουσα με το δαχτυλο και τη συνηθισε...τωρα βεβαια αν ο δικος σου αναγουλιαζει ή κλαιει με τη πιπιλα δε μπορεις να κανεις κατι... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Σισσυ δες το αυτο με το βηχα γιατι αν ειναι η ιδια ιωση που κολλησαν τα δικα μου ειναι πολυ γαμωιωση!!!! :evil:

Αργυ τι ειναι αυτο που επαθε η Μ-Ι της Βικυς;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγάζεις φουσκάλες στο στόμα, στον λαιμό, δυσκολία κατάπωσης, φουσκάλες στα χέρια, πόδια...ο ιός βρίσκεται στην φουσκάλα και μεταδίδεται όταν έρθει σε επάφή με τον ιό.....θεραπεύεται μόνο του μέσα σε μία εβδ. περίπου συνολικά!!!! θέλει συχνό πλύσιμο χεριών και ό,τι άλλο έχει αγγίξει.......

αν είναι αυτό, ας το πει και η Βίκυ......πάντως η νυφούλα πολύ υποφέρει ρε γμτ!!!! :(:x μια οι αλεργείες, μια αυτό!!! :(

πάω να ετοιμαστώ εγώ και τα παιδιά να πάμε οδοντ.,...θα καθήσουν μόνα τους στην αίθουσα αναμονής, ευτυχώς έχει λέγκο και θα παίξουν!!!....εδώ όλα τα ιατρεία έχουν παιδικά παιχνίδα!!! :D

Μαρία καλές διακοπές :D

σας :-* και σας :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!! :)

Τονια μου συμπεθερουλα μου εκλεισε το συμπεθεριο!!!!!! [smilie=blob6.gif] Ποσο χαρηκα δεν ξερεις! Θα σας στελνουμε Γερμανικα γλυκουδια να μην μας ξεχνατε! :lol: Ρε η νυφουλα μου δεν ειναι ασχημουλα, εγω απο την πρωτη στιγμη που την ειδα τρελαθηκα. :D Μετα θα την δειξω και στον Γιωργο αν και δεν εχει σημασια τι θα πει. Οποια θελω εγω θα παρει! :lol::lol::lol::lol: Μακαρι να γινει γρηγορα καλα το πουλακι μου. Πως ειναι σημερα?

Αργι και εγω εχω πουλησει οτι δεν χρειαζομουν πια. Καλε ολα τα παιρνουν. Χθες πουλησα ενα Heim-Kino ηχοσυστημα κινηματογραφου για το σπιτι. Το ειχα παρει 30€ με μεγαλη εκπτωση πριν αρκετα χρονια και επειδη ειχε πολλα καλωδια δεν το χρησιμοποιησα καθολου. Χθες το πουλησα 68€ στην Βιεννη! :mrgreen: Πουλαω πολυ συχνα συστηματα για το λοττο. Τσουκου τσουκου μαζευοντε στο Paypal και οταν θελω να παρω κατι το περνω τζαμπα. ;) Τελειο το ανεκδοτο!! :lol:

Ερακι μου μην εισαι ετσι καλο μου...προσπαθησε να ανεβεις οσο μπορεις. :YMHUG::x

Μαρακι δεν θα πουνε τιποτα αν το πουλησετε και θα πουν αν το νοικιασετε? Κουλο μου ακουγεται!

Σισσιω να τα κανεις τα γενεθλια. Με την κριση δεν βλεπω να πηγαινουνε διακοπες πολλοι.

Χρυσα να σας ζησει η μικρουλα!! Ερχετε και η δικη σου η σειρα! Και εγω περιμενω την κολλητη μου να γεννησει που μπηκε στον μηνα της.

Αφρο και ο δικος μου την εφτυνε αλλα την κρατουσε ολο και πιο πολυ με το χερι και ετσι την δεχτηκε. Τι του δινεις καοτσουκ η σιλικονη? Μηπως δεν τον βολευει? Εγω του εδινα σιλικονη αλλα δεν την ηθελε και την αλλαξα σε καοτσουκ και την δεχτηκε πιο ευκολα.

Παω να παιξω με την Ε. Οι αντρες μου κοιμουντε. Κρυο και συννεφια και σημερα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...