Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Για το αλλο που λετε περι οικογενειας κ το εχω διαβασει αρκετα συχνα εδω, εγω ειμαι καθετα αντιθετη. Τι παει να πει, εκανες δικη σου οικογενεια κ αυτοι ειναι μονο για σενα? δηλαδη ολο το παρελθον διαγραφεται επειδη παντρευτηκες κ εκανες παιδι? ...

όχι όχι και εγώ συμφωνώ μαζί σου, πρώτα όμως θα δώσω προτεραιότητα στο παιδί μου, μετά στην μαμά μου, στον μπαμπά μου και μετά στα αδέλφια μου!!!! :roll::roll::roll::roll:

όταν είσαι στην ίδια πόλη μπορείς να "σταθείς" στα αδέλφια σου, τι γίνεται αν είσαι μακρυά, όπως η Έρη, η Φραν ή εγώ ή το Λενάκι.......θα αφήσεις το παιδί σου, που ενδεχομένως σε χρειάζεται, όταν είναι μικρό και θα τρέξεις στον αδελφό σου?.....

αυτό το δίλημμα αντιμετωπίζεις Έρη?....πιστεύω ότι σε όλα μπορεί να βρεθεί μια λύση αρκεί να υπάρχει θέληση δλδ αν ο Β., ή ο Κ., ή ο Π. ή ο Μ (δικός μου) πουν πήγαινε αναλαμβάνω εγώ το παιδί και ό,τι άλλο υπάρχει πίσω.......

Να έρθω και εγώ στην Αιδηψώ? με θέλετε? :mrgreen: ....αφού κατέβω από Ξάνθη πρώτα!!! :lol::lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kαλησπερα!

Δεν ειναι θυμωμενη η Θου..Την ειδα το πρωι.Απλα σκασμενη,ξενερωμενη..γενικως εχει νταουνιες...Απλα οταν βρεθηκαμε την Δευτερα την πειραζαμε που λεει συνεχεια να μην γραφουμε πολλα...Και πως δεν την νοιαζει αν γελαει με αυτα που γραφουμε,της αρκει μονο να ειναι λιγες οι σελιδες...Και την λεγαμε ξενερωτη με την ιουλια(πειραχτικά)!Ε κ σκεφτηκα μηπως θυμωσε...γιατι πλεον αυτο σκεφτομαι παντα κ για ολους...σκατα με καναν οι "γυρω"...Μεσα στην ανασφαλεια... :(

Χρυσα το καπαρωσες το μικροβιακι??? :lol::lol: Με το καλο συμπεθερες να γεννηθει κ ο γαμπρος!!!

Εγω δεν ειδα τετοιες τιμες στο πορτο καρας..αλλα κ τα 3ε πολλα μου φανηκαν για πληρωμενη ημιδιατροφη την ωρα του βραδυνου!

Τονια τι να πω για την μπεμπα... :( Δεν ξερω τι θα εκανα στη θεσ η σου...περαστικα σας επιτελους..

Ερη μου εγω πιστευω πως ολα τα αδερφια δεν μπορουν να εχουν την ιδια σχεση...Αλλα μπορεις να βρεις καποιον τροπο να βοηθησεις...εστω κ με μειλ! :?

Αλλα οταν λεμε η οικογενεια(αδερφια γονεις) εχουν 2ο ρολο εννοουμε πως δεν πρεπει να χωνονται στη νεα μας οικογενεια..και φυσικα πρωτο λογο θα εχουν παντα τα παιδια μας...

Παω να λουσω το κορτσουδι μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια ακομα ταλαιπωρείται το νινάκι;; :(:( Δεν κατάλαβα, τελικά της έδωσες αντιβίωση;;

Η δικη μου σκατούλα κοιμάται απο τις 5, αλλά δεν τολμώ να την ξυπνήσω... την έχει φοβηθεί το μάτι μου... :shock:

Παντως η μαμα μου όταν την χρειάζονταν οι γονείς της έτρεχε συνέχεια και με άφηνε στην αδερφή της, την αδερφή μου την έπαιρνε μαζί της, πιστεύω πως έκανε το σωστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι ναι ρε της την εδωσα αλλα τωρα λεει να της δωσω πιο δυνατη.... :roll:

Αργυ εννοειται πρωτα στη Ξανθη!!!! Η Αιδηψω θα ειναι το θερετρο μας!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασι μη κολλας πουθενα εισαι και γαμω τα παιδια!!!! :P

Τη νιωθω τη Θουλη... :( ΘΟΥΛΑΡΑ 19 ΜΕΡΕς ΜΕΙΝΑΝΕ!!!!!!!! \M/ \M/ \M/

Σισσιω μπα η μονο η βρωμοποδαρουσα η Ιουλια εχει αυτο το προβλημα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρε συ; Πόσες μέρες της δίνεις αντιβίωση που σου είπε να της την αλλάξεις;

Αααααχ βαφτιστήρα μου... τζάμπα το λάδι που σου ριξα!! Τίποτα δεν πήρες απο τη νονάκα σου... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συζητάει η Χαριλίνα με την αδερφή μου:

Χ: Είμαι ένα ψαράκι

Σ: Τι ψαρακι είσαι;

Χ: Εεεεμ είμαι ένα δελφίνι!

Σ: Το δελφίνι δεν είναι ψαράκι

Χ: Όχι ψαράκι είναι!

Σ: Δεν είναι ψαράκι είναι θηλαστικό.

Χ: Όχι ειναι μωβ και έχει άσπρο εδω (δείχνοντας την κοιλιά της)!

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια κανωνικα η αντιβιωση εαν ειναι σωστη η διαγνωση και η παθηση χριζει αντιβιωσης μεσα στις πρωτες 48 ωρες παρουσιαζει βελτιωση, γι'αυτο σου λεω..μηπως ρε συ το παιδι εχει κατι αλλο...γιατι αν ειναι ιωση αν δεν κανει τον κυκλο της καμια αντιβιωση δεν τη βελτιωνει...δεν ξερω ρε κοριτσι..γιατροι δεν ειμαστε...

η παιδιατρος σας μηπως ειναι στη Χαλκιδικη σε σηνεδριο;;;

Αυριο πρωι θα παω να κανω εξετασεις αιματος ουρων και κατι αλλε ςπου δεν ξερω τι ειναι..μετα λεω να παρω τον μικρο και να παω στη μαμα μου να κανουμε πιροσκι.

Σισσιω φοβερη η Χαριλινα...χαχαα...τελεια ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ τελεια η μικρη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι να πω ρε Χρυσακι...θα δω πως θα ειναι το πρωι και αναλογα θα πραξω... :roll:

Ισως βελτιωθει και με τα εισπνεομενα...ειναι η ιωση που ειχε και ο Αλεξ αλλα τη περναει πολυ βαρια το καημενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρούλα... έκλεισε το συμπεθεριό!!!!!!! :ymparty: Δώσαμε τα χέρια λοιπόν και ναι... δεύτερο πιπινο-γαμπρουδάκι παίρνουμε!!! :lol: Οι κόρες μου δεν έμοιασαν σε τίποτα στη μάνα τους!!! =))

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, ακούς;;; Ετοιμάσου για τρρρρρελές νύχτες στο Edipsos-city!!! Η Μύκονος της 3ης ηλικίας, όπως την αποκαλούν!!! Ε ρε γλέντια!!! :o):))

Σχετικά με τις οικογένειες μας πάντως... Σε γενικές γραμμές συμφωνώ, αν και βασικά -για μένα- απ' τη στιγμή που αποφάσισα να κάνω οικογένεια, ο άντρας μου και τα παιδιά μου είναι πάνω απ' όλους κι απ' όλα... Φυσικά και είμαι κοντά στους δικούς μου (γονείς κι αδέρφια), τους αγαπώ, τους θέλω στη ζωή μου, τους συμπαραστέκομαι σε ό,τι χρειαστούν, αλλά πρώτα και πάνω απ' όλους είναι ο άνθρωπος που διάλεξα να κάνω μαζί του τη δική μου οικογένεια, ο πατέρας των παιδιών μου και τα παιδάκια μου φυσικά... :x

Βίκυ, τι πάθατε;;;;;;;;;;;; :(

Ένα μικρόβιο, μα τι μικρόβιο... O:-) Ησυχία δεν έχει σήμερα!!! Λεπτό δεν κάθεται κάτω!!! :-w

Με καλεί, πάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολύ απογοητευμένη με όλα αυτά που συμβαίνουν ρε κορίτσια... όλο το παιδί μου σκέφτομαι...

Δε θέλω να αδικώ βέβαια και τα κορίτσια που έχουν μια πιο μοιρολατρική αντίληψη της κατάστασης. Αντιλαμβάνομαι τα επιχειρήματα τους, αλλά δε μπορώ να τα αποδεχτω. Θέλω να ελπίζω οτι αν προσπαθήσουμε, μπορούν να αλλάξουν τα πραγματα, αλλιώς θα αρχίσω τα αντικαταθλιπτικά.

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Έρη μου τι πάθατε? εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό

εγώ με την αδερφή μου πάντως είμαστε παρα πολύ δεμένες

και για τα παιδιά μου θα έδινε και τη ζωή της..έχουμε μια σχέση διαφορετική οι 2 μας :D

και για τους γονείς μου φυσικά είμαι πάντα δίπλα τους και αυτοί σε εμάς

Παρόλαυτα υπάρχουν και οικογένειες που λειτουργούν διαφορετικά τελείως

(βλέπε οικογένεια Γ :| )

Βίκυ τι έγινε ρε??? :(

Τόνια ρε μπας και παιζει καμιά ουρολοίμωξη?? :?

Μήτσε 3 χρόνια είμαι στο κουρμπέτι καμιά δε μου ζήτησε για νυφες τα κορίτσια μου :twisted:

αυτές χάνουν...

Μόλις γυρίσαμε από πάρτυ σε κάποιο προάστιο της πόλης σε έναν συμμαθητή της Ι

Ζωάρα!!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Έπαθα 8-)8-)8-)8-)

Ας φάμε σκατά τώρα

κερνάει το κράτος L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια!!!! :)):)):)):)):)) (για τα σκατα!!)

Ουρολοιμοξη και δε θα πονουσε,δε θα εκλαιγε;;; αυτο ειναι μες τη τρελη χαρα,μονο που δε τρωει και ακουω φλεμα και λιγο χουρχουριτο.. :roll:

Κι εμενα η κορη μου στα αζητητα Μαρακι!!!! :lol::lol::lol:

Χλιδα ο συμμαθητης;;; 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χλίδα?? ασε όλοι οι συμμαθητές έτσι είναι

είμαστε οι πιο φτωχοί και οι πιο μικροί σε ηλικία μου φαίνεται :?

η ουρολοίμωξη δεν πονάει πάντα

σε μωρα είναι πολύ πιθανό να μην έχει κανένα σύμπτωμα

ή και η ανορεξία

πόσο καιρό κάνει πυρετό είπαμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Μπήκα να πω μια καληνύχτα .........

Είμαστε καλά! Ετοιμάζόμαστε για να φύγουμε το Σάββατο!!!

Βίκυ τί πάθατε; Τί είναι αυτή η ν΄όσος;;;; Έχει να κάνει με την αλλεργία;

Λενάρα μου!!!!!!!! Δε σου ευχήθηκα.....

Δεν πειράζει μωρεεεεεε.... Και τα τσουτσουνάκια καλά είναι!!!!!!! Αν θελεις πιπί να βλέπεις το δικό σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να ναι γερός ο μπεμπης και όλα τα άλλα ...ψιλά γράμματα!!!!! Θα γίνεις εσύ μια πεθερά........

Απαπαπαπα!!! :lol::lol::lol:

Τόνια ρε συ αν δεν έχει βελτιωθεί με την αντιβίωση κάτι άλλο μπορεί να τρέχει.

Δήμητρα να βγαίνεις πιο συχνά κοριτσάκι!!!!

Μαρία κάντον γαμπρο τον συμμαθητή!!! ;);)

Σισσάκι τί καλά που την τρέχεις έτσι τη Χαριλίνα!!!! Θα σε ευχαριστεί!!!!

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω!!!

Ρε παιδια τη δικη μου κορη τη θελει καμια;;;;;ειναι λιγο ασχημουλα τωρα αλλα θα ομορφυνει μεγαλωνοντας!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλε ελευθερες εισασταν? :o Ααααααα!!!! Εμεις σας θελουμε αν μας θελετε και εσεις βεβαια! Ταιριαζουμε και στην ασχημια :lol::lol::lol:

Μισο ερχομαι παλι! Πουλαω κατι στο ebay!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα! Το πουλησααα!! [smilie=wav.gif]

Βικυ τι παθατε παλι? Τι ειναι αυτη η νοσος? Πρωτη φορα την ακουω!

Μαρακι αυτος ειναι ο μονος πολιτικος που αξιζει εκει μεσα. Πολυ καλα του τας ειπε. Κριμα που τον διαγραψανε.

Αργι εγω εχω δει και μεγαλο ρατσισμο με εμας τους Ελληνες. Με τους μουσουλμανους εδω πιο καλα τα πανε. Εγω δεν ειμαι ρατσιστρια με κανεναν. Σε καθε λαο υπαρχουν και καλοι και κακοι.

Δημητρα τι καλα που βγηκατε!!! Να προσπαθεις να βγαινετε πιο συχνα.

Τονακι μου μηπως οντως εχει κατι αλλο η μικρουλα? Δεν θελω να σε τρομοκρατησω αλλα και εγω για ουρολοιμωξη σκεφτομαι αφου λες οτι δεν τρωει κιολας. Να την πας αυριο για εξεταση ουρων. Κριμα γμτ να ταλαιπωρειται ετσι.. :cry: Πυρετο κανει ακομα?

Νατασα ποτε ειναι η Βαφτιση ειπαμε?

Θου μου ποσο σε νιωθω....μας λειπεις! :YMHUG::x

Ερακι μου ποσο σε καταλαβαινω γιαυτο που λες με τον αδερφο σου. Ποσες φορες χρειαστικε και εγω να βοηθησω και δεν μπορουσα να ειμαι εκει. Εσυ εισαι και στην αλλη ακρη ρε γμτ...

Σε σχεση με αυτο που λετε για την οικογενεια και εγω θα συμφωνησω με Φραν και Αργυ. Δεν γινεται να ξεγραψεις τους δικους σου επειδη εκανες οικογενεια. Και για μενα πανω απο ολα ειναι τα παιδια και ο αντρας μου αλλα τους δικους μου τους βοηθαω και ειμαι διπλα τους οσο μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πρωινη πρωινη σημερα

εχω σηκωθει απο νωρις να μαγειρεψω του μικρου γιατι θα παμε λαικη οταν ξυπνησει

βικη τι επαθε η μικρη???

περαστικα σας ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...