Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Η θυρίδα επίσης θα ήταν μια λύση :?:?

μα εμείς πόσο σπάταλοι είμαστε??

να είμαστε πάντα μήνας μπαίνει-μήνας βγαίνει??

τι μας συμβαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλε πηγενετε μια βολτα στην Κυπρο και ανοιξτε εκει λογαριασμο....

περισσοτερα δεν λεω..κολλιωμαι..

Μαρακι καλα περιμενες κατι διαφορετικο;;;..εγω οχι...δεν θα υπαρξει μερα στη Ελλαδα που θα δικαστει ενας Ελληνα ςπολιτικος για οικονικες ατασθαλιες..ΠΟΤΕ...στο υπογραφω...

μονο αμα εχουμε χουντα παλη και γινει νυχτα και τους προλαβει πριν την κοπανισουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Κυπρο;;; :shock::shock::shock: Εκει δηλαδη ειναι καλα;;Πες ρε συ τπτ..Γραψε στην ομαδα αμα ειναι...

Ρε Μαρακι εσεις εχετε ενοικιο ρε, τον παιδικο της μικρης ...δανειο+Πιστωτικες;;;

Εμεις δε χρωστανε..Δοξα το θεο ..ουτε σεντσ..

Και εγω ποσα νομιζεις χαλαω ...ολη τη μερα σπιτι με τα παιδια...σιγααααααααα

Τα πιο πολλα σε μαρκετ φευγουν...

Δηλαδη αν πτωχευσουμε τις θυριδες δεν θα τις πειραξουν;;Σιγουρο αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δυστυχώς αυτό έχουν περάσει στον κόσμο

Μπορούν να κάνουν όοοτι θέλουν και εμείς να το βρίσκουμε φυσιολογικό

Ναι θα κλέψουν, να θα πουν ψέμματα, ναι θα πλουτίσουν στις πλάτες του λαού

και όταν έρθει ο λογαριασμός εμείς θα τον πληρώσουμε και θα πούμε κι άλλο κι άλλο

φάτε κι άλλο ..ο μαλάκας πληρώνει no problem

ε όχι γιατί το ανεχόμαστε δεν καταλαβαίνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρω μια περίπτωση κυρίας που πήγε το εφαπαξ που πήρε στην Κύπρο και το μετάνιωσε λέει γιατί η φορολογία είναι μεγάλη

τώρα τι να πω δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η θυρίδα είναι απλώς τρόπος φύλαξης.

σε περίπτωση χρεοκοπίας από όσα έχω διαβάσει οι θυρίδες δεν έχουν σχέση

εκεί ο καθένας βάζεο ότι θέλει.

από χρήματα μέχρι απλά αντικείμενα συναισθηματικής αξίας

Πας παίρνεις και φεύγεις

έτσι νομίζω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε να τα βαλουμε σε θυριδα.Δεν ειναι δα και κανα υπερογκο ποσο..

Αλλα αν τα εχεις βγαλει με κοπο..οσα και να ειναι ρε παιδια ..ε δε γουσταρεις να στα φανε οι αλητες.

Ο μπεμπης δεν καλοκοιμηθηκε το μεσημερι και την επεσε απο τωρα.Για να δουμε πως θα παει...

Καλε εσυ δε θα πας για ποδηλατο;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια κι εγω τα σκεφτομαι αυτα για τα χρηματα μας...δεν ειναι κι εμας κανενα υπερογκο ποσο,αλλα γιατι να τα φανε τα λαμογια που λεει και η Παναγιωτα! :evil:

Στη θυριδα απλως δε τοκιζονται...Κυπρο ειχα σκεφτει κι εγω,αλλα δε ξερω αυτο με τη φορολογια! ξερω παντως οτι μετα δε μπορεις να τα φερεις πισω ευκολα γιατι θα σε τσακισουν στους φορους! :?

Βεβαια παιδια με το να φευγουν ετσι τα λεφτα σε ξενες τραπεζες,η χρεοκοπια ειναι ζητημα χρονου! αν παρει ο κοσμος τα λεφτα του και οι τραπεζες δεν εχουν να διαχειριστουν χρημα παει τελειωσε!

Κι εγω ημουν σιγουρη οτι θα ψηφιστει το μεσοπροθεσμο! για να μη πω οτι ειχε ηδη ψηφιστει κι οαλ γινανε για τα ματια του κοσμου! :evil:

Καλε ας παρει καμια τη Λενα για το πλατανοφυλλο!!!!! :lol::lol::lol:

Φρανι μακαρι να τους βρουνε!!!ποιος σας την εκανε ρε γαμωτο;;;;η κοπελα αποκλειεται;;;επειδη εκινη ηταν μεσα στο σπιτι ολη μερα και ηξερε τα κατατοπια...μπορει να τη πιεσανε,αν μην ηθελε η ιδια.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια παιδια με το να φευγουν ετσι τα λεφτα σε ξενες τραπεζες,η χρεοκοπια ειναι ζητημα χρονου! αν παρει ο κοσμος τα λεφτα του και οι τραπεζες δεν εχουν να διαχειριστουν χρημα παει τελειωσε!

Τονια μου το εχω σκεφτει και εγω αυτο αλλα αφου δεν μας εχουν δωσει καμια εγγυηση...

Εσυ για να βγουν αυτα τα λεφτα βαζεις τον Αλεξ στο καρεκλακι και η μπεμπα ψιλοκλαιει γιατι ο αντρας σου λειπει με τη 2η δουλεια και δεν ειναι εκει να σε βοηθησει..Και παλευεις ολη μερα μονη σου και "αδικεις" τα παιδια σου....

Δεν μας τα χαρισαν αυτα τα λεφτα οσα και να ειναι...Εμενα ουτε 10 ευρω δε μου χαρισαν...Αι σιχτιρ...

Και οχι δεν ηθελα να βαλω τετοια φατσουλα :x:x αλλα τετοια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aλλαγη κλιματος:::ταραμ ταρααααααααααααααααααααααααααααμ!!!

ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΠΛΑΤΑΝΟΦΥΛΛΟ!! :D:D:D

Αλλα δεν ξερω αν θελω να σας το πω..μμμμ!! :roll::roll::roll::roll:

λοιποοοον!!μπαινει η λενα μας στην γιατρο..

εκεινη την ωρα το μωρακι αρχιζει να κλωτσαει....

ξεκιναει ο υπερηχος......

"κριμα"λεει η γιατρος"δε θα μπορεσουμε να δουμε φυλλο,ειναι γυρισμενο" :?:?

κ ξαφνικαααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααα!!

γινεται το θαυμα κ επιβεβαιωνεται η θουλη!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

ενα τεραστιο...τσουτσουνακι ξεπροβαλλει στην οθονη!!! :o:o:o:o:o:o:o

αυτα ειναι τα μουτρα της λενας μολις το ειδε!!

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ!!

ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!! :D:D:D:D:D

κ επιβαλλεται να χαρουμε για πολλους λογους που θα σκεφτουμε ολες αμεσως κ θα πουμε στη λενα ;) !!

αγαπη μου γλυκια,να ειναι γερό το αντρακι σου!με το καλο να ερθει στην αγκαλιτσα σου-μας!!

το κοριτσακι μπορει να περιμενει!

πρωτα θα φτιαξουμε ποδοσφαιρικη ομαδα ειπαμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σ΄ αγαπώ πολυ πολύ πολύ πολύ!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμος γίνεται κάτω παιδια ε? Οι φασαρίες συνεχίζονται?

Διάβασα αυτο που εγραψε η Μαρία και εφριξα, οτι υπάρχουν τραυματίες γέροι και παιδια.. Τι γίνεται? Πείτε.

Τωρα για τα λεφτά, αν υποθέσω παιδιά οτι θα ξεκινήσει ο τρίτος παγκόσμιος και τα γεγονότα στην Ελλάδα ειναι η αρχη, ειλικρινά δεν νομίζω οτι θα ειμαι υπερβολική.. Ολοι παντου μιλάνε για την κρίση σε όλο τον κόσμο με επίκεντρο το τι θα γίνει τελικά με την Ελλάδα.. Λες και απο εκεί θα κριθεί το πράγμα..

Εννοείται ότι πλέον καθαρά και ξάστερα η Γερμανία κατηγορείται οτι προκαλέι και πάλι αστάθεια σε όλη την Ευρώπη και σιγά σιγά απομακρύνοναι όλοι απο κοντά της γιατι φοβούνται τις εξελίξεις και κάτι τους θυμίζουν όλα αυτά.....

Προσωπικά νομίζω ότι δεν ειναι λύση να σέρνουν οι Έλληνες τα χρήματα τους απο εδώ και απο εκεί. Καλύτερα η θυρίδα και ας μην παιζει επιτόκιο. Αυτο νομίζω. Για να μην σου πω καλύτερα κάτω απο το στρώμα που λέγαν οι παππούδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην σου πω καλύτερα κάτω απο το στρώμα που λέγαν οι παππούδες...

Καλα λεω εγω για το λαγουμι!!!!

Ελα μην ερθετε να σκαψετε στον κηπο μου ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Σας αφηνω κοριτσαρες!!!!Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα θα μαθω λεπτομεριες και θα σου πω!!!

Καλε εννωειτε πως δεν μα ςτα χαρησαν..ειτε λιγα ειτ επολλα..

σκεφτειτ εμονο ποσα χρονια πληρωνουμε ΙΚΑ και ποσε ςφορες εχουμεκανει χριση των υπηρεσιωντους...εγω ειναι η δευτερη...στηνεγκυμοσυνη αυτη..η πρωτη ητα στο φοφο...

αμα τα εδινα τα ιδια λευτα που μου κρατανε σε ιδιωτικη ασφαλεια..θα ειχα τελεια αντιμετωπιση..συν ενα εξασφαλισμενο εισοδημα οταν γερασω..που δεν ξερω καν αν θα ζησω να παρω συνταξη...

οσο σκεφτομαι ποσο φορο πληρωνω καθε χρονο..μου σηκωνετε η τριχα!!!

Ιουλια σουπερ!!!!! θα της πω εγω της Τρελολενας ποσα πλεονεκτηματα εχει να εισαι αγορομανα....θα εχεις δυο αντρες να φιλανε το χωμα που πατας...χεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααγοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????????? :((:((:((:((:((=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Με το καλο αγαπη μου!!!Λουζεεεερ λουουζεεεεερ!!!!!!!!!!Αυτος ο αντρας σου κανενα θηλυκο δεν εχει????Α ρε Τολη!Την εκανες παλι την...λαδιά σου! :lol::P:P:P

Τελεια!!!......Θα εχει παρεα ο Αναστασης,θα εχεις 2 γιους να φιλανε το χωμα που πατας(πωπω Χρυσα σουπερ πεθερα θα γινεις-λυπαμαι τη νυφη σου :lol::lol: ),θα εχεις 2 νυφες για να μισεις κ να τις πρηζεις τα...συκωτια...Τι αλλο θετικο βρε κοριτσια????Πειτε καλε!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Α!Δεν θα εχεις εξοδα για σερβιετες κ ταμπον,δε θα φοβασαι μην στις αφησουν εγκυες....τι αλλο,τι αλλο??? :-ss:-ss:-ss:))

Γειααααα σας αδερφες!!στην ξανθη στην ξανθη!!Εκει να πατε να θαψετε τα λεφτα σας!!! ;););)

Εγω δεν τα βγαζω τα λιγα που εχω(προικα απ'τον μπαμπα μου :D )...θα τα αφησω στο ταμιευτηριο!Ο αντρας μου ας κανει οτι θελει!Αλλωστε δικα του ειναι! :?

Ερη μου,γλυκια μου συντροφισσα!!! :lol: Εγω λεω να παμε καπου που να εχει πολυυυυυυ ωραιους αντρες!Στην κουβα...δεν ξερω...Θελω κατι πιο ξανθο γαλανοματικο!!!!! :lol:;)

Φραν δεν υπαρχει περιπτωση να βρεθουν τα κλοπιμαια??...Μπα εε...?!

Γεια σου Σισσιω!Σε βλεπω!Ελπιζω να εισαι καλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου,γλυκια μου συντροφισσα!!! :lol: Εγω λεω να παμε καπου που να εχει πολυυυυυυ ωραιους αντρες!Στην κουβα...δεν ξερω...Θελω κατι πιο ξανθο γαλανοματικο!!!!! :lol:;)

Και εμένα ξανθό γαλανομάτικο ηταν πάντα το γούστο μου.. Τωρα πως βρέθηκα με τον καστανο σκουρομάτη ειναι άλλου παπα ευαγγέλιο..

Αχ Λένα, πραγματικά δεν έχει σημασία αν ειναι αγόρι ή κορίτσι ή κάτι άλλο.. καλός άνθρωπος να ειναι.. ειλικρινά έτσι νομίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ειδικα αυτο με τις σερβιετες!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λενακι ξερω οτι θα εισαι λιγο στεναχωρημενη τωρα,αλλα σκεψου οτι αυτο ειναι καλυτερο για τον Ανασταση σου! ;) θα τις παρεις ετοιμες βρε τις κορες! :P

Παναγιωτα ναι ρε εννοειται οτι εχεις δικιο σε αυτο που λες! και εννοειται οτι αν εβρισκα μια ασφαλη λυση να μεταφερω τα χρηματα μου εξω θα το εκανα!! απλως λεω οτι αν το κανουμε ολοι τοτε στανταρ θα βουλιαξει το καραβι...

Μαρια εκανες ποδηλατο;;; :lol:

Παντως διαφωνω καθετα με τα επεισοδια ακι τους βανδαλισμους!!! να μη πω οτι ειναι κι αυτοι βαλτοι!!! :evil: Θελεις να διαμαρτηρηθεις βρε κουμπαρε και να βγαλεις το θυμο και την αγανακτηση σου;;;; καψε τη βουλη κι οχι τη περιουσια του κοσμακη!!! :evil::evil:

Α κοριτσια εγω ειμαι του μελαχρινου! καλυτερα ομως να μη τσακωθουμε και για τους γκομενους!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα ξανθό γαλανομάτικο ηταν πάντα το γούστο μου.. Τωρα πως βρέθηκα με τον καστανο σκουρομάτη ειναι άλλου παπα ευαγγέλιο..

.

Κ εμενα ρε συ!!!Ξανθο-γαλανοπρασινοματικο και οχι ψηλος ουτε πολυ ογκωδης!

Μονο στο οχι ψηλος επεσα μεσα! :lol::lol:

Τονια τι κανεις τρελλοκοριτσο???Πηγες θαλασσα?οχι εε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάρα με το καλό και ο 2ος γιός!!!

Θα είστε μια ευτυχισμένοι οικογένεια!!

και επανέρχομαι στο θεμα μεταφορά χρημάτων έξω

έστω ότι χρεοκοπήσαμε 8-)

και έχω στην τράπεζα 10000 :lol:

για 40 μέρες περίπου δεν μπορώ να τα βγάλω αλλά μπορώ να βγάζω με όριο

πχ 100 ευρώ τη βδομάδα.

Μετά το 40ήμερο επιστρέφουμε στη δραχμή και υποτιμούμε το νόμισμα

πχ τα 10000 πλέον είναι σαν να έχω 5000

και με αυτά πορεύομαι

έστω ότι τα 10000 τα είχα σε τράπεζα έξω

για αυτές τις 40 μέρες οκ θα μπορούσα να βγάζω όσα θέλω

μετά όμως εφόσον ζω εδώ πάλι θα είναι σαν να έχω 5000

εφόσον τα ξοδεύω στη χώρα μου όπου το νόμισμα έχει υποτιμηθεί

με πιάνετε ή σας μπέρδεψα??

το ίδιο συμβαίνει και αν αφήσω λεφτά κάτω από το στρώμα

θυμάμαι πριν λίγα χρόνια είχαμε βρει στο πατρικό της γιαγιάς μου χρήματα (πολλά) του προπάππου μου

που φυσικά ήταν άχρηστα και τα πετάξαμε

οπότε τι εδώ τι σε μια τράπεζα έξω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...