Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Παναγιωτα μη το κανετε ρε αυτο το κωλοεμβολιο!!!! δεν εχω ακουσει ουτε 1 να λεει οτι το εκανε και γλιτωσε! :? Μαλλον το αντιθετο! Μου το χε κανει κι εμενα η μανα μου μια χρονια γιατι κολλουσα ολες τις ιωσεις απο τα παιδια στο παιδικο σταθμο και καμια διαφορα δεν ειδα! :evil:

Νατασα το σκεφτηκα αυτο με το γαλα,αλλα εχει κατι κοκκους η αντιβιωση και νομιζω θα βραξει τις τρυπες του μπιμπερο... :?

Καλα Λενακι πολυ γροθος ο τυπος αν το εκανε αυτο με το καροτσι!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Χρυσακι βρε μπορει οπως λεει η Νατασα να εχει εξαφανιστει οταν γεννηθει .. :roll: τιποτα δε θα ειναι θα δεις! ;) Κι αν ειναι μεχρι τον 6 δηλαδη υπαρχει προβλημα;;;μετα φτιαχνει μονο του;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Επισης βαλε για 2 εβδομαδες τεχβητα νυχια για να μακρυνουν τα απο μεσα.

από αυτά έχω, αλλά και αυτά θέλουν κόψιμο, λιμάρισμα και κόλλημα....πολύ δουλειά, την οποία δεν ξέρω να την κάνω!!! :oops::oops::oops: και έλεγα να τα πετάξω προχθές...τα αγόρασα τουλάχιστον 2 χρόνια πριν!!!! :?

ωραίο τραγούδι :D

Βίκυ και Λενάκι Χρόνια Πολλά να τους χαίρεστε....το Παύλος μου αρέσει πολύ και έτσι ήθελα να πούμε τον Λ., αλλά να τον φωνάζουμε Παύλο και όχι Πάουλ!!!! :|

Χρύσα τότε όλα καλά ή τουλάχιστον αντιμετωπίσημα!!!

το εμβόλιο της γρίππησς καλύπτει μόνο ένα είδος γρίππης και όχι τις χιλιάδες άλλες ιώσεις που κυκλοφορούν....και εγώ άκουσα (δεν θυμάμαι από ποιόν) ότι αφού το κάνεις είσαι πάντα άρρωστος :o:o:o

Λενάκι μήπως οι παππούδες είχαν επισκέπτη νέο που έχει παιδιά?...πάντως πολύ φτηνό μου φαίνεται!!!......σε τι περιοχή μένετε? εννοώ καθαρά γερμανική ή προσφυγική? :?:

πάντως αυτό που λέτε ότι κουρασμένες να βγείτε ή πώς να ετοιμαστείτε κ.λπ., και εγώ το έχω νιώσει αλλά (με βαριά καρδιά) σηκώνομαι και μόλις βγούμε έξω αλλάζω διάθεση και συνεχίζω!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Πασοκ μου έσωσε τη ζωή!

1. Έκοψα το...τσιγάρο (έκανα 2 πακέτα την ημέρα..)

2. Έκοψα το φαγητό απ' έξω (Goody's κλπ σε πακέτο κάθε μέρα)

3. Έκοψα το αυτοκίνητο (χρησιμοποίησα τις γ....τες μεταφορές με ΜΕΤΡΟ, ΗΣΑΠ)

4. Πούλησα το αυτοκίνητο (εξοικονόμησα 4.000 ευρώ από την πώληση)

5. Έκοψα τις εξόδους (ήθελα 50 ευρώ κάθε Παρασκευή για clubing)

6. Έκοψα τη σύνδεση του κινητού (έχω κάρτα και κάνω αναπάντητες)

7. Έκοψα τις άμεσες επαφές με φίλους (και το chat καλό είναι.)

8. Σταμάτησα να αγοράζω ρούχα

9. Σταμάτησα να κάνω και δώρα (εννοείται)

10. Με χώρισε η γκόμενα μου (λογικό)

Η "σούμα":

1. Τσιγάρο: 6 ευρώ Χ 365 μέρες = 2.190 ευρώ

2. Goody's: 5 ευρώ Χ 365 μέρες= 1.825 ευρώ

3. Βενζίνη: 50 ευρώ Χ 52 εβδομάδες= ............ 2.600 ευρώ

4. Πώληση αυτοκινήτου: 4.000 ευρώ

5. Clubbing: 50 ευρώ Χ 52 εβδομάδες= 2.600 ευρώ

6. Σύνδεση κινητού: 40 ευρώ Χ 12 μήνες= 480 ευρώ

7. Φίλοι: 52 καφέδες Χ 4 ευρώ= 208 ευρώ

8. Ρούχα: 500 ευρώ

9. Δώρα: 500 ευρώ

10. Γκόμενα - Χωρισμός: Αξία ανεκτίμητη

Αποτέλεσμα...:Δεκατέσσερις χιλιάδες εννιακόσια τρία ευρώ...(14.903)!

Είδατε;

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και εγώ τα πέταγα!

Για να μην αναφέρω και... ότι γλίτωσα από:

1. Καρκίνο πνευμόνων

2. Διαιτολόγο

3. Τροχαία

4. Εφορία

5. Αλκοτέστ

6. Φλυαρία

7. Παρεξηγήσεις

8. Κινέζικες απομιμήσεις

9. Υποχρεώσεις

10. Προφυλακτικά και ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη

ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ;

:lol::lol::lol::lol::lol: γνωστό αλλά καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε μο ειπε να μην ανισυχω γι ατην υδρονεφρωση..

Μετα τους εξη μηνες δεν ξερω..αλλα λεει οτι οπως ειπε και η νατασουλα οτι εαν δενε ιναι ανατομηκο το προβλημα..εξαφανιζετε. ΑΠο κει και περα εαν υπηρχε σοβαρης μορφης υδρονεφρωση δεν ξερω..δεν ρωτησα..αλλα ειπε οτι ειναι παρα πολυ μικρη η αποκλιση οποτε να μη το πολυσκεφτομαι, απλα να προσεχω λιιιιιγο παραπανω ενδεχομενη ανορεξια πρωτους μηνες λιγα τσισακια γκρινι απηρετους κιλπ..για να προλαβουμε εαν τυχων εμφανισει ουρολοιμοξη να παρει απλη αντιβιωση και να μη χρειαστει νοσιλια και μερτα κυστεογραφημε σπινθηρογραφημα και παει λεγοντας...θελει απλα λιγο παραπανω προσοχη οσο ειναι μικρο. Αυτα!!!

Α Παναγιωτα ηθελα να σου πω οτι συζητησα και το θεμα εμβιολια γιατι καναμε το τελευταιο και τη Ρωτησα για της Γριπης και μου ειπε πως θα δουμε αναλογα εαν θα παει το παιδι και πως..μεχρι στιγμης γρηπη δενε χει κολισει..ο Φοφος εχει αδυναμο ανοσοοποιτικο το οποιο ομως προσβαλει κατα κυριο λογο το ανωτερο αναπνευστηκο συστημα, οποτε κατα πασα πιθανωτητα δεν θα μας κανει εμβολιο, μονο εαν υπαρξει κρουσμα στον παιδικο που θα παει και αυτο παλη μου ειπα θα το ξανασυζητησουμε Οκτωβριο- Νοεμβριο, περισυ παντως δνε το καναμε..

Εσεις ομως σαν εκπαιδευτικοι ανικετε σε ομαδα αυξημενου κινδυνου..καιμε δυο μικρα παιδια..δεν ξερω..

παντως και αυτη μου ειπε πως το εμβολιο της γρηπης προφυλασσει αποκλειστηκα και μονο απο τη γρηπη απο καποια στελεγχη της και πως το φετινο θα εχει ενσωματομενο το στελεγχος για τη Η1Ν1 στο κοινο εμβολιο.

Νατασουλα ο φοφος θα παει παιδικο..απο Νοεμβριο που θα γινει 2.5, μεχρι τοτε θα ειναι σπιτι ..και απο κει καιπερα θα αρχισει γιαμενα ο γολγοθασ...ενα μικρο σπι σπιτι..εγω θα γυρισω στη δουλεια...ο φοφος στο παιδικο...ε ρε γλεντια που θα κανουμεεεεεεε....ο φοφος θα παθει πατατρακ.....η πεθερα νευρικο κλονισμο..εγω παλη η μεχρι τα Χριστουγεννα θα εχω πεσει ξερη η θα γινω σουπερ μανα!!!

Πηρα σημερα τηλεφωνο και στη Μεντελα να ρωτισω για κοστος ενοικιασης νοσοκομειακου..και να δω εαν υπαρχει διαθεσημο αμα ειναι να μου το κρατησουν. Λεω να ξεκινησω να κανω Τραπεζα απο αρχες Οκτωβρη..τι λετε;;..κανει πιο νωρις;;;

Επισης Αργη....αν ξερεις καποια Ρωσιδα μανικιουρηστρια...πες την να σου κανει νυχια απο μεταξι..ειναι πολυυυ καλυτερα ποιοτηκος, κρατανε πολυ εχουν ενα ελαυρα αυξημενο αρχικο κοστος αλλα σαφως μικροτερο κοστος συντηρησης...

εγω προ φοφο που τα εκοψα τα νυχια των χεριων εκανα μεταξωτο...τα εβγαζα ανα 2 μηνο γα 1 ευδομαδα να δυναμωσει το δικο μου..τα δικα μου νυχια εμειναν πολυ καλυτερα γιατι δεν εχει τοσο πολλα χημικα..τοσ υνιστω ανεπιφυλακτα..και οι Ρωσιδες ειναι οι καλτερες σε4 αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ναι βρε ολα καλα θα ειναι με την υδρονεφωση! Υπαρχουν και μεταξωτα νυχια? :shock: Πω πω απο αυτα δεν σκαμπαζω... :oops: Εχω κανει 2 φορες χτιστα και μου αρεσαν πολυ αλλα για να τα βγαλω μου βγηκε η πιστη! :twisted:

Αργι η περιοχη ειναι καθαρα Γερμανικη. Πολυ ησυχη και περιποιημενη...παραξενο μου φαινεται και μενα οτι μας το κλεψανε...Καλα δεν λεω οτι ντε και καλα το πηρε αυτος αλλα αυτος εχει προσβαση στην πολυκατοικια οποτε θελει. Και εκει που το εβαζα δεν φαινοταν με τιποτα αν ερχοταν καποιος ξενος. Τι να πω...ακομα δεν μπορω να το χωνεψω....Πολυ γελασα με τις φωτο και το κειμενο :lol: Παουλ φωναζουνε τον Παυλο οι Γερμανοι στην δουλεια του. Εμεις φυσικα Παυλο.

Εφυγε ο Π. στην δουλεια και πηγε την Ε. στην γιαγια της! Ο μικρος μολις κοιμηθηκε και παω και εγω μπας και προλαβω να κλεισω κανενα βλεφαρο. Χαμος στην Βουλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Να μαι και εγώ! Τρεχω και δεν φτανω οπως παντα. Εχω κοψει τη βοήθεια και δεν προλαβαινω να κατσω!

Αχ βρε Γωγω και εγώ με Essie kai OPI τα βαφω τα νυχια μου. Και εκανα παραγγελια απο Αμερική τα νεα χρώματα! Μου ηρθαν χτες, τα δοκίμασα ΟΛΑ και επειδη δεν προλαβα να τα ξεβαψω βγηκα εξω σαν ουρανιο τοξο!!! Πριν λιγο τα ξεβαψα! Και στον οδοντιατρο πηγα με κιτρινο-φουξια-μωβ-γαλαζιο-πρασινο-μπεζ νυχι!!!! Και φυσικα τα πήρα 8 δολλάρια και όχι 14€!!!!

Ειμαι κομματια. Αντε να δω ποτε θα ετοιμαστω για το ταξιδι.

Σας φιλω! Σας σκεφτομαι καθε μερα και νιωθω ασχημα που δεν γραφω!

ΧΡΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Λιγες μερες εμειναν!!!

Μητσακι πάρε τον χρόνο σου! Κοιτα να καρδαμωσεις και ολα θα γινουν ευκολοτερα! Θα στρωσει η κατασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!Τι κανετε?

Σορρυ αλλα δε θα σχολιασω τπτ απο τα απειρα που θα σχολιαζα κανονικα...Ειμαι στις νταουν μου παλι!

Σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έτσι? κανείς δεν είναι κάθε μέρα στα απ του, αλλά τουλάχιστον προσπάθησε να ανέβεις με κάποιον τρόπο........α βρήκα τον τρόπο: σκέψου εμένα!!!! :D:D:D:D και θα ανέβεις!!!! ;;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tωρα ειναι τυχαιο που εγω ξεκινησα να γραφω πανω απο το ποστ του νταουνιασμενου μουχλιασμενου αγγουριου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!δε νομιιιιιιιιιιιιιιζω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συνοπτικα!ο γιωργος καθησε 4 μηνων,ω ναι! :D:D ο παιδιατρος δε το πιστευε παρα μονο οταν τον εβαλα να καθησει μπροστα του! :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειπαμε!ανυπομονουσε να κατακτησει τον κοσμο κ να σπασει τις αντοχες μου! :roll::roll::roll:

εμβολιο γριπης,το απλο, δεν εκανα ΠΟΤΕ,ουτε σε εμενα,ουτε στον γιωργο φυσικα,κ ακομη κ οταν ο γιωργος ηταν 6 μηνων ο παιδιατρος συνεστησε να εμβολιαστουμε εγω κ ο χ.,δε το δεχτηκαμε,με δικη μας ευθυνη οπως μας ειπε,κ δε το μετανιωσα ΠΟΤΕ.κ ειμαι κ σε ομαδα υψηλου κινδυνου,λογω του οτι συναναστρεφομαι καθημερινα με εκατονταδες παιδια!καλα..τοτε ειχα αδεια!φετος ομως που δουλευα,δεν εγινε τιποτα ιδιαιτερα σοβαρο,κ ας ηταν ολα τα παιδια αρρωστα στο σχολειο καθε μερα..ειμαι καθετα κατα του εμβολιου!η κολλητη μου το κανει καθε χρονο κ δεν υπαρχει εβδομαδα που να μην ειναι αρρωστη!κ βαρια ετσι! :(:shock::shock::shock:

λενα κοριτσαρα μου..περιμενω με αγωνια νεα!!αραγε τί θα δειξει το..πλατανοφυλλο;; :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα γιατι υπερτονια;;βρε κοριτσακι μου μηπως αγχωθηκες υπερβολικα;; :?:?

τα προσκλητηρια ειμαι σιγουρη οτι θα βγουν εξαιρετικα!

μητσακι σε καταλαβαινω για την κουραση να βγεις..αλλα θα συμφωνησω με αργυρω..κ εγω με βαρια καρδια εβγαινα,αλλα τελικα γυρνουσα καπως καλυτερα..τωρα βεβαια ευχομαι να ηξερα τοτε τα κοριτσια απο εδω κ να τρελαινομουν στις βολτες κ τους δημοσιους θηλασμους! :D

τονια συμφωνω με τα περι ντυσιματος που λες!καλε δε μιλησα για ξεκωλέ καταστασεις κ εγω! 8-)

νατασουλα πολυ ωραιο χρωμα!θα παω να παρω κ εγω παρομοιο!ζηλιααααααααααααααααααααααααρα που ειμαι! :-p:-p:-p:oops::oops:

η νονα μου πού ειναι;;

φιλια σε ολες!οπωροκηπευτικο νταουνιασμενο για να ανεβαινουμε λιγο!θα δουμε το πλατανοφυλλο ρε σημερα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ξεχασα η γαιδουρα να ευχηθω στο Λενακι και στη Βικυ!!! :oops::oops::oops: Να τους χαιρεστε τους αντρες σας και παντα να σας κανουν ευτυχισμενες!!!! :P

Αργυ!!! :lol::lol::lol::lol: πολυ καλα!!!! :lol::lol:

Ναι ρε εχεις δικιο φινγκερ χεριου, τοου ποδιου!

Αναστασι περνας περιοδο προσαρμογης;;; κι εγω ετσι χαλια ημουν οταν γυρνουσα απο διακοπες με τη κολλητη μου στην Αθηνα(και τους αντρες αλλα τους ειχψαμε χεσμενους :lol: )! δε τη παλευα,νομιζα οτι θα με πλακωσουν οι τοιχοι!!!!! :(:(:(

Μηπως να παρεις την Αννυ και να ξαναπας διακοπες;;;;;καπου στη Κρητη πχ;;;;; ;;);;):D:D:-p:-p

Θα παω τον Αλεξ θαλασσα σημερα..ουτε εγω εχω ορεξη με τη κουραση που εχω κι απο τις 6 στο ποδι,αλλα θα το κανω γιατι το παιδακι μου δε θα κανει κανενα μπανιο στο τελος!!! :roll:

Αθηνουλα γιατι εκοψες τη βοηθεια;;; ετοιμαζεστε για το ταξιδι ε;;; για ξαναπες μου ποτε θα ειστε Κρητη να δω μηπως συμπεσετε με τη Θουλη να βρεθουμε ολες μαζι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma τί γαιγουρα κ εγω! :oops::oops:

λενα κ βικυ να χαιρεστε τους αντρες σας! :):):)

τονια καλο μπανακι!να το απολαυσεις κ εσυ οσο γινεται!ειναι κοντα σας η παραλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια 4 μηνων καθησε;;;; πολυ προχω ο Τζορτζ!!!! :D

Ναι κοντα μας ειναι μωρε,κανενα τεταρτο με κινηση! ;)

Η Λενα γιατι δεν εχει φανει ακομη;;;;πρωι δε θα εκανε τον υπερηχο;;; λετε να ειδε τσουτσου και να στεναχωρεθηκε;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Τζουλια στο εχω πει πως σε συμπαθω τα μαλα??? :P:P:P

Αντε μακαρι να δουμε ενα θηλυκο πλατανοφυλλλο να γουσταρουμε!!!Αλλιως ποιος το ακουει το πρηξιμο απο την λατρεμενη Λενα??? :lol:

Εμβολιο κοινης γριπης εγω κ ο Α καναμε περσυ :?:?:? Δεν θυμαμαι αν αρρωστησαμε...ισως λιγες φορες εγω αλλα οχι κατι φοβερο...

Νατασακι τι παρατηρεις στη μπεμπα κ σκεφτεσαι υπερτονια?Ελπιζω να εισαι λαθος!

η θουλη που ειναι???Θυμωσες ρε κοριτσακι?Ξενερωσες???Ελα πλιζ..γραψε κατι!Χθες αν θυμαμαι καλα δεν εγραψα κατεβατο!Ή μηπως δεν εγραψα κ καθολου?! :?:?

12 ε το βερνικακι Γωγω μου???Και δεν καλυπτεσαι με τιποτα αλλο???ψωναρα!!! :lol::lol:

Εγω τωρα πηρα κορρε οζα..6ε μονοοοο! :P

Και βαφη(Αργυ) κανω την...καρκινογονα εδω κ 4-5 μηνες που πηγαινω κομμωτηριο..πριν τα εβαφα μονη μου με κορρε...

Δεν θυμαμαι τι αλλο θα ελεγα...!

Παω γυμναστηριο σημερα μετα απο 2 βδ!Γιουπι!!!

Χρονια πολλα στους πετρους,παυλους,αποστολους!!!!

Τονακι μου γλυκο επιτελους θα κουνησεςι την κωλαρα σου να πας για μπανακι!!! :lol::lol::P:P:P

Παρε κ το σλινγκ μαζι εε?Μην ξεχνας τη φιλη σου με τις τρομερες ιδεες της!! :lol::lol::lol::lol:

Λες να ειναι η προσαρμογη?ή μηπως οι προσφατοι καυγαδες??? :roll::lol:

Μακαρι να ερχομουν Κρητη...Θα το'θελα πολυ!Αλλα αντε...θα ερθουν η Θου κ η Φραν!Μια χαρα!!!!

Εγω σκεφτομαι να παω αλλη μια βδ χαλκιδικη...τωρα στα κοντα,πριν τη βαφτιση της μπεμπας της Ν...Αληθεια 20 ειπες βρε Νατασακι???Τεταρτη???

Και μετα τον Αυγ στη Θασο με τον Α...Αν δεν εχουμε χωρισει μεχρι τοτε! :lol::lol::lol::?:?:?

Ειναι που δε θα εγραφα! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια δε θα το πιστεψετε!!! μεχρι πριν 10 λεπτα ηταν εξω χαρα θεου και τωρα μολις που εχω ετοιμασει τα πραγματα και θα πηγαινα να ετοιμασω και τον Αλεξ και ο ουρανος γεμισε συννεφα!!!!! :shock::shock::shock::o:o:o:o

Δεν υπαρχει καποιος με εχει καταραστει!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Αναστασια να σου φτιαξω εγω τη διαθεση με τα νεα μου?? Χτες βραδυ την ωρα που κοιμομασταν μπηκαν απο το παραθυρο κλεφτες στο διαμερισμα...Δεν ακουσαμε τιποτα..πηραν το λαπτοπ (σας γραφω τωρα απο της δουλειας του Κ) με ολα τα αρχεια μου μεσα, τις φωτο κ τα βιντεο απο τοτε που γεννηθηκε το σεμπινι, απο τα ταξιδια μου, ολα εκει ητνα, πηραν το ρολοι του Κ, το κινητο μου, το πορτοφολι μου (παει κ το διπλωμα οδηγησης), χρηματα (οχι πολλα), την τσαντα αλλαξιερα του Σεμπ (αυτη μαλλον για να βαλουν τα κλοπιμαια).Δεν ακουσαμε τιποτα, κ καλυτερα διοτι αν ειχαμε σηκωθει δεν ξερεις τι θα ειχε γινει...Ηρεθ αστυνομια, ηρθε η υπηρεσια ασφαλειας του ΟΗΕ, εγινε μεγαλο θεμα...Σιγουρα ειναι δουλεια απο μεσα κ εγινε με συνεργασια η καποιου φυλακα η καποιου που δουλευει εδω...Υποπτευονται εναν σωματοφυλακα που δουλευει τα βραδυα κ στον οποιο εγω πηγαινα φαγητο συχνα :? ..Ολοι ειναι υποπτοι, ακομα κ η κοπελα που εχουμε (αν κ γι αυτην δεν τεθηκε θεμα κ προσωπικα δεν το πιστευω)...Θα δουμε, πιστευω θα τον πιασουν, υπαρχει αρκετη πιεση..

Τι να πω...δυστυχως η ανεχεια φερνει εγκλημα κ το να δωσεις ενα πιατο φαγητο δεν σωζει την κατασταση...Παντως δεν μας σκοτωσαν η χτυπησαν..αν ηθελαν θα το ειχαν κανει....

Αυτα τα νεα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασταση εμπολεμη κατασταση στο σπιτι;;;; ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗΗΗΗ!!!!! :lol::lol::lol:

Ελα ρε Φρανι σοβαρα;;;;!!!!!!!! :o:o:o:o:o πιο πολυ απολα βεβαια στεναχωρηθηκα για το υλικο που εχασες του Σεμπ και τα δικα σου!!!!! :(:(:(:(:( υπαρχει περιπτωση να τους πιασουν;;;; ευτυχως που δε ξυπνησατε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ολα τα αρχεια μου μεσα, τις φωτο κ τα βιντεο απο τοτε που γεννηθηκε το σεμπινι, απο τα ταξιδια μου, ολα εκει ητνα, ...

aυτό είναι το χειρότερο από όλα :(:(:(:(:(:evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε απογευμα θα παει η λενα!

μετα τις 6 θα αρχισω να παιρνω τηλ.! :geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αναστασακι που λες να ξαναπατε χαλκιδικη;εγω ψηφιζω να φυγετε για βουτιτσες παλι! ;) μωρε..κ η κρητη καλη ιδεα ειναι!Σοβαρα,δε το σκεφτεσαι μηπως κατεβαινατε με αννυ;;; :roll::roll::);)

εγω οζα erre due,6 ε επισης!μια χαρα μου φαινεται καλε!

αυριο τελευταια ημερα κ επισημα στο σχολειο!κ μετα θα παμε για φαγητο με συναδελφους!πολυ χαιρομαι! :D:D θα ερθει η μαμα μου μετα τη δουλεια να κρατησει τον γιωργο για τις εξτρα ωρες που θα λειπω λογω φαγητου,δε θελω να "χωνω"την πεθερα μου για δικη μου διασκεδαση.. ;) !

καλε λες να θυμωσε η θου; :? θουλιτσα ελαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!αχ απο την παρασκευη να πηγαινουμε καθε μερα πρωι σπιτι της να της σπαμε τα νευρα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φρανι! :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ!Παναγιτσα μου!ευτυχως κοιμοσασταν..φρικη!κ να ξερεις οτι ειναι απο μεσα δουλεια;;αχ να προσεχετε ακομη κ τον ισκιο σας.. :(:x:x

τονια :(:(:( πηγαινε στω κ ετσι!ε μα πια!εκτος αν πατε αυριο πρωι που σιγουρα ο καιρος ειναι καλυτερος απο απογευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραγκισκα μου λυπαμαι παααααρα πολυ!Τις φωτο κ τα αρχεια σου????Δεν ειχες κανει πουθενα αντιγραφο????????Εγω νμετα απο φαγωμαρα μηνων με τον Α τον καταφερα να αντιγραψει τις περισσοτερες φωτο...

Πωπω...Τι ασχημο συναισθημα που πρεπει να ειναι...Να παραβιαζουν το σπιτι ΣΟΥ να κλεβουν τα πραγματα ΣΟΥ...Νιωθεις πολυ αδικημενος νομιζω...(ειχαν κλεψει 2 φορες το αυτοκ του μπαμπα μου κ εκεινος ελειπε σε ταξιδι κ η μανα μου ειχε πελαγωσει)...

Τονια τι να κλασουν τα δικα σου νεα με τα συννεφα μπροστα στα νεα της Φραν! :lol::P:P

Ιουλια μου δυσκολο να παω μονη με την Α τοσο μακρια..ασε που θελω πιο οικονομικες διακοπες τωρα... ;) Ειπαμε...αλλα οχι κ ετσι!!!δεν ξερω ομως που κ αν θα παω...!

Καλα να περασεις αυριο!!!Να το ευχαριστηθεις!Και απο παρασκευη..Θουλη κ παλι θουλη!!!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ευκολο να τους βρουνε αλλα εδω ειναι Ουγκαντα! Βεβαια πηραν αποτυπωματα, εκαναν ανακριση. και ειναι σιγουρο οτι ειναι δουλεια απο μεσα 100%. Θα πιεσει σιγουρα ο ΟΗΕ την αστυνομια κ ο ιδιοκτητης των διαμερισματων ειναι κυβερνητικος παραγοντας κ απο τους πιο πλουσιους της χωρας. Εχει καθε λογο να πιεσει την αστυνομια να κανει δουλεια κ θα το κανει διοτι θα χασει πολλα αν δεν τους βρουνε. Πιστευω θα τον βρουνε κ θα ομολογησει τους συνεργους διοτι εδω οταν λεμε ανακριση εννουμε βασανιστηριο...δεν ξερω τι να πω...Δυστυχως η ανεχεια γενναει εγκλημα κ οσο κ αν δεν δικαιολογω την πραξη, την καταλαβαινω με την ενοια του οτι εμεις θα ειμαστε παντα αυτοι που εχουν...Στα ματια τους ολοι εχουμε συλλογικη ευθυνη κ δεν ξεχωριζει ποιος φταιει λιγο η πολυ....Ειναι μια θλιβερη κατασταση....Κ αυτο δεν ισχυει μονο για την Ουγκαντα αλλα κ για την Ελλαδα...σκεφτομαι οτι στην Ελλαδα συνηθως οι διαρηξεις συνοδευονται κ απο φονο..εδω ηταν απλα διαρηξη..

Ασχετο, ψηφιστηκε το μεσοπροθεσμο ειδα...δεν ξερω αλλα ειναι λιγοι, πολυ λιγοι οι πολιτικοι μας, λιγοι και αχρειοι...Οχι οτι αν καταψηφιζαν θα ερχοταν μια λυση αλλα θα υπηρχε καποια αντισταση, καποια περηφανεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...