Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

μαρακι περαστικα μωρε...

τα κοριτσια σου ειναι καλα?

τονια συμφωνω μαυτο που λες (τωρα που ειμαι πιο ψυχραιμη)

κ ειχα πολλες τυψεις που ερχοταν ετσι απο πισω μου κ εκλαιγε για να με φιλησει κ δεν τον αφηνα

τωρα κανει μπανιο με τον τολη

αντε να κοιμηθει να ηρεμησω λιγο

εσπασα το νυχι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

πηγα να ανοιξω μια συσκευασια με σαμπουαν κ εσπασεεεεεε καλε εσπασε πολυ μεσα

ποναειιιιιιιιιιιιιι αλλα φοβαμαι να το βγαλω εκεινο το κομματι πειραζει αν το αφησω? φοβαμαι

να βαλω ενα χαζαπλαστ απο πανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Συμπάσχουσες μανούλες!!

Δεν τα έχω διαβάσει όλα. Δεν είμαι πολύ καλά... Η κλεισούρα έχει αρχίσει και μου τη βαράει στα νεύρα... Παρέα με την κούραση και τις ορμόνες που έχουν στήσει τρελό χορό... :?

Δεν καταλάβατε... :P Κοιμήθηκα 4-5 ώρες ΣΥΝΟΛΟ, απ' τις 11 χθες το βράδυ, ως τις 11 σήμερα το πρωί. Για την ακρίβεια... Μισή ώρα μεταξύ 1-2, ένα 3ωρο μεταξύ 4-7 (γιουχουχου!!!!), άλλο ένα μισάωρο κάπου στις 9-10, ε βάζω και κανά τεταρτάκι ξέμπαρκο... Χοντρά-χοντρά ΙΣΩΣ βγαίνει ένα 5ωρο σύνολο!!! (-|

Θα σας διαβάσω και θα επανέλθω... Δεν είμαι και στα καλύτερά μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααας!!! Πάω να σας διαβάσω λίγο.. ελπίζω να μην γράψατε πολλά, εχω και πολυ καιρο να μπω στην ομάδα..

Λένα μην το βγάλεις ρε συ αν ειναι βαθύ. Βάζε χαλαρό χανζαπλάστ για να μην σε ενοχλεί και σιγά σιγά θα μεγαλώσει και θα μπορείς να το κόψεις...

Μητσάκι μου, καλά κουράγια! :x

Μαράκι περαστικά κορίτσι μου, μηπως αρπαξες καμια ιωσούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι ανατριχιασα με το νυχι σου!!!!! :-s δε ξερω τι να κανεις.... :-ss

Μαρια τη πατησες κι εσυ;;;; μα ρε παιδια τι γινεται καλοκαιριατικο;;;;;κατι δε παει καλα!!! :?

Αχ μικρο μου Μιτσακισε καταλαβαινω απολυτα!!! Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι σιγουρα σε λιγο καιρο θα βρειτε καλυτερα τους ρυθμους σας και θα τα βλεπεις λιγο πιο ευκολα...θα καταλαγιασουν και οι ορμονες... :roll ειναι πολυ δυσκολα με 2 μωρα στο σπιτι...τελικα ισως ειναι καλυτερα να μεγαλωνει αρκετα το 1ο πριν ερθει το 2ο...

Ρε κοριτσια θα σκασω με τη μπεμπα...δε τρωει...θα μου πειτε αρρωστο ειναι,αλλα τοσες μερες;;;; τωρα το βραδυ ηπιε με το ζορι 60μλ!!! :o

Δεν αντεχω αλλο να προσπαθω ματαια να ταιζω...ειμαι κι εγω πολυ χαλια σημερα και τα βλεπω ολα μαυρα... :(:(:(

Χρυσακι μου ναι νομιζω οτι σου τα κανει επειδη του το επιτρεπεις... :oops::oops: Εχει καταλαβει και οτι κατι γινεται κι εχουν αρχισει τα προεορτια! :? Μη του επιτρεπεις ρε συ να σε χτυπαει..δειξτου οτι πονας,οτι θυμωνεις,φευγε απο κοντα του αλλα να καταλαβει οτι δεν μπορει να σε χτυπαει! :?

Μια απο τις ελαχιστες φορες που εχω χτυπησει τον Αλεξ ηταν οταν ημουν εγκυος(η τοτε που πονουσε πολυ το στηθος μου στο θηλασμο) και καθε φορα που τον αλλαζα με χτυπουσε επιτηδες με τα ποδια του στο στηθος! του το εξηγησα με το ομορφο,τον μαλωσα τιποτα αυτος! μια φορα με χτυπαει τοσο δυνατα που με ελουσε κρυος ιδρωτας και φευγει ασυναισθητα το χερι μου και τη τρωει στο μπουτι με δυναμη!!! Εκεινος φυσικα εμεινε!δε το περιμενε! και του λεω ηρεμα πλεον "ειδες πως ποναει οταν χτυπας τον αλλο;;;ε λοιπον καθε φοαρα που με χτυπας θα σε χτυπαω κι εγω!"

Δε το ξανακανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάλλον ίωση παιδιά

με αντιπυρετικά είμαι..

Οι μικρές είναι στους γονείς μου εκεί θα κοιμηθούν

Ο Γ να δω πότε θα γυρίσει..είχαν και μια αναγκαστική προσγ. χτες σε ένα βουνό

και δεν ξέρω τι γίνεται σήμερα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες μου!!!

Τί κάνετε;;; Εγώ φτιάχνω τα προσκλητήρια!!!! Γίνονται εξαιρετικά!!!!(Γιατί αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει ) :lol::lol::lol:

Σας διάβασα και θα κάνω μια εξομολόγηση.......

Πόσο μα πόσο πολύ χαίρομαι που έχουμε φτιάξει αυτό το παρεάκι!!!! Σας πάω με χίλια!!!!

Δήμητρα μου ΒΓΕΣ έξω!!! Μην κάθεσαι λεπτό στο σπίτι. Ούτε να διανοηθώ πως μαυρίζει το μυαλουδάκι σου. Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου και να μην επιτρέψεις τίποτα και κανέναν να κλέψει αυτές τις στιγμές-μέρες. Είναι ανεπανάληπτες και πρέπει να τις ζήσεις. Σου το λέω μέσα από την καρδιά μου....

Εμένα έχει γίνει το μοτο μου!!! ;););)

Τόνια σε μισώ για το παγωτό μερέντα. Ακόμη περισσότερο μισώ αυτήν που το εμπνέυστηκε...

Η μπουμπού είναι άρρωστη μωρέ. Δως της λίγο χρόνο και θα φάει. Και μεις έτσι δεν είμαστε;;; Πότε έχουμε τα κάτω μας και πότε τα πάνω μας. Άντε όμορη κρητικοπούλα με τα μίνια σου!!!

Χρύσα ηρεμήσατε; Γιατρό πότε έχεις; Μπαίνεις στο μήνα σου τώρα!!! Πάρε με τηλ όποτε θες να σε πρήξω και να σε εμψυχώσω!!! Keep going μανα!!!

Αααααα Έρη όποτε βλέπω το αβατάρ σου μου τρέχουν τα σάλια και ορμάω στην οθόνη να δαγκώσω τις μπιφτεκάρες σου!!!!!!!!!

Αναστασία ώριμο αχλάδι;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Κορμάρα είσαι!!! Μη μασάς!!!!

Η Άννυ ξετρελάθηκε με το Μίκι;;;;;;;;;; Αχ το κορίτσι μου! Σας αγαπάμε!!!

Λένα περιμένω αύριο τα νέα!!!! Ποντάρω στο κορίτσι!!! Θου ακούς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ιουλία φόαγε μινια και μη μασάς!!!! Πάμε να χτυπήσουμε και ταττού παρέα που λέει και η Α!!! Αιώνιες έφηβες!!!!!!!!

Γωγώ θα σε τηλ αύριο να μου περιγράψεις τη μύξα!!! Αν κξαι νομίζω οτι δεν είναι μύξα σαν της μπουμπούς. Μωρή το βιβλίο μου το καβάτζωσες;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:Επίσης η Πατσούρου γράφει βιβλίο για τη μητρότητα και όχι για το θηλασμό. Ο Παπαβέντσης βγάζει τώρα για το θηλασμό.

Νατάσα που χάθηκες; Πολλή δουλειά; Κουράγιο.....

Argi εγώ δεν βάφω τα μαλλία μου. Έχω να τα βάψω 2 χρόνια. Έχω επίσης περάσει από το κατάξανθο που τότε θεωρούσα πως μου πήγαινε. Παναγία μου........

Αφρό πω είσαι;;;

Μαρία περαστικά σου ρε συ. Ελπίζω να μην κολλήσουν οι μικρές.....

Σίσσυ κάτι ρώτησες αλλά δεν το θυμάμαι...... :oops::oops::oops:

Αναστασία και γω νομίζω πως θα σας πάρουνε στο σταθμό!!!! Όπως και να χει καλή επιτυχία!!!

Ποιά ξεχνάω η γαιδούρα;;;;;;;

Θου γιατί δεν είσαι καλά πουλίμ;;;;;;;;;; Ποιος σε πείραξε να του την πέσω;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααααςςς!!!!!!!! :)

Καταφερνω επιτελους να γραψω! Καλε σας διαβαζω απο προχθες και ολο κατι γινεται και δεν προλαβαινω να γραψω. Φυσικα με τοσα που διαβασα δεν θυμαμαι και πολλα! Θυμαμαι μονο πως γελασα πολυ με τα σαπια φρουτα σας!! Καλε πολυ σαπιλααααα!! :lol:

Τα νεα μας: Ο Γ, γυρισε επιτελους μπρουμυτα!! Εκατσε και στο κωλο του χωρις να πεφτει πλαγια,μονο μετανιες κανει και γλυφει τα δαχτυλα του ποδιου του! :lol: Τι γελιο ριχνω δεν λεγεται!! :lol: Σημερα εκανα την 3μινη ενεση και δευτερα εχω τεστ Παπ. Χθες και προχθες ημουν να με μαζευουν απο τα πατωματα. Ειχα τρελη ατονια και ζαλαδα...απορω πως αντεξα και δεν επεσα. Σημερα ειμαι καλυτερα ευτυχως. Μας κλεψανε το καροτσι του Γ. μεσα απο την πολυκατοικια :twisted::twisted: Ποσο νευριασα δεν λεγεται. :twisted: Ειχα και απο κατω το καλοκαιρινο μπουφαν μου και τα παιχνιδια της Ε. που παμε στην αμμο. Βασικα υποψιαζομαι ποιος μπορει να το εκανε αλλα αντε να τον ρωτησεις. Ο Γ. χθες εκανε πρωτη φορα κακα με κοκκινες Βλεννες.Αρκετες και αρκετα μεγαλες. Ανησυχησα λιγο αλλα υποψιαζομαι πως τον πηραξε το κρασι που ηπια μια μερα πριν γιατι τιποτα αλλο διαφορετικο δεν εφαγα. Αυτααα! Οτι θυμαμαι τωρα :oops:

Τονια μου περαστικα στην μικρουλα! Καλα κανεις και της δινεις αντιβιωση. Οση πιει καλο θα της κανει τοσες μερες που ταλαιπωρειται.

Γωγω μπραβο ρε με τον δημοσιο θηλασμο! Πολυ σε χαιρομαι!Με τα κακα και εγω αγχωνομουν στην αρχη αλλα αφου βλεπω οτι δεν παραπονιεται και οτι περνει βαρος επαψα να δινω σημασια.

Αργι εγω δεν τα βαφω ποτε. Τα εβαφα κατακκοκινα οταν ημουν18- 20 και τα ειχα κοντα αγορε ! Τωρα εχω 3 ασπρες τριχες και δεν φαινονται. Ασε που βαριεμαι και μονο στην σκεψη οτι καθε μηνα θα πρεπει να τα βαψω..δεν θελω να μπω σε τετοια διαδικασια αν και χθες με επιασε να τα κοψω πολυ κοντα και να τα βαψω ξανθα! :lol: Ευτυχως μου περασε γρηγορα πριν κανω την βλακεια! :lol: Νυχια εσυ τρως και του ποδιου σου? :lol::lol: Βαψε εκεινα καλε! Εγω τα βαφω σπανια πια γιατι δεν προλαβαινω.

Ιουλια και εγω εχω αλυσιδιτσα στο ποδι και μου αρεσει πολυ! Επισης τατου ψηνω τον Π. να κανουμε μαζι αλλα ακομα δεν τα καταφερα.

Θου παντα αξια και παλι! Που χαθηκες πουλοπομ? Ακεφιες?

Χρυσα και εγω εχω φτασει σε τετοιο σημειο με την Ε. μονο που δεν εκλαιγα. Και εμενα με δαγκωνει-γρατζουναει κατα καιρους και αν δεις τα χερια μου θα πεις η αυτη ειναι πρεζακιας η τρωει ξυλο απο τον αντρα της. Τιγκα στα σημαδια. Οσο και της εξησηγα οτι ποναω τιποτα αυτη.Και αυτο που εκανε η Τονια εκανα αλλα ματαια...δεν περνει απο λογια το παιδι μου.

Μαρακι περαστικα σου! Μας ψεκαζουν ρε γιαυτο και ολο αρρωσταινουμε! Καποτε καλοκαιρι δεν αρρωσταινε κανεις...

Πολλα ειπα και θα φαω σφυρια :D Σταματαω και τα αλλα αυριο. Καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένάκι έκατσε στο πωπό;;; Γιούπι!!!!!!!!!! Εμένα ακόμη.... Θέλει να είναι όρθια μόνο.....

Άσε που υποψιάζομαι πως έχει κάποια υπερτονία.......

Θυμάμαι η Ε κάθησε 5 μηνών και η μπουμπού κοντεύει 6 και ακόμη δεν κάθεται καλά χωρίς στήριγμα.

Αχ καλή μου δε νμίζω πως ήταν το κρασί...... Τί άλλο έφαγες;;;;; Γράφε τα ....

Παναγιώτα μου εσένα ξέχασα...... :oops::oops::oops::oops:

Εγώ δεν κατ'αλαβα τι έγραψες γιοα το ράντζο αλλά.............. ό,τι πεις!!! Εγώ μαζί σου είμαι!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Νατασουλα λες να μην ηταν ε? Να σου πω τωρα που το λες παντα ετρωγα λιγα ρεβυθια μηπως και τον πειραξουν αλλα 2 μερες πριν εφαγα κανονικη μεριδα. Λες απο εκει? Πρωτη φορα μου το κανει. Την μερα με το κρασι ειχα φαι ψαρι με μια σος που ειχα ξαναφαει ομως... :roll: Και ο Γ. τρελενεται να ειναι ορθιος. Κοιταει ολο το πατωμα και γκρινιαζει να τον βαλω να πατησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη δε μπορω να βλεπω τις φωτο σου!!με κολαζεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μιτσακι μου κανε μια βολτα, εστω μιση ωριτσα, ισα ισα να ξελαμπικαρεις!!!!

μην κλεινεσαι μεσα, ολα φαινονται πολυ πιο δυσκολα!

λενακι μια χαρα ο μικρος! καθεται το μαναρακι!!

καλα ειναι δυνατον να κλεψουν το καροτσι του παιδιου??? κ μεσα στην πολυκατοικια κιολας??? ελεος πια!!

νατασα εγω για κοριτσι παω!! δεν ξερω αν θα μπω αν μου πει τπτ για τσουτσου :lol::lol::lol::lol:

αχ τι καλα που φτιαχνεις τα προσκλητηρια μονη σου! ειμαι σιγουρη οτι θα τα κανεις τελεια κ θα ιεναι μοναδικα! ;)

γιατι αναφερεις υπερτονια?

τονια ο αναστασης μου τραβαει τα μαλλια, τον ηρεμει :? γενικα δεν τα τραβαει δυνατα αλλα ειναι το φετιχ του! μια φορα μου τα τραβηξε τοσο δυνατα που δακρυσα απο τον πονο!! ε του τα τραβηξα κ εγω δυνατα, εκλαψε κ με αγκαλιαζε (καταλαβε οτι με ποναει κ αυτος δηλ) αλλα μια χαρα τα τραβαει παλι!!!

αχ δεν πιανουν σε αυτο το χουλιγκανο τετοια...

το νυχι τελικα σα να ξαναμπηκε καπως στη θεση του, ειναι πολυ περιεργο, το σιχαινομαι κ μονο που το βλεπω μπλιαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ εγραφα μια ωρα και τα εχασα :evil::evil:

Καλησπερα!!Συνοπτικα:Θα εδινα αντιβιωση, δεν θα εκανα αντιγριπικο, εδω κι 6 μηνες κανω ανταυγειες με ολες τις καρκινογονες ουσιες για να κρυψω τα λευκα,ειμαι παντελως ανικανη να κανω μποτε μονη μου(νυχια ,φρυδια αποτριχωση σε αισθητικο),2 χρονια παλευω να βρω το σωστο ταιμινγκ να κανω τατου, μινι, σορτς και ντεκολτε μονο στην παραλια(το τζιν θα μου το παρουν με εγχειρηση)

Τονια περαστικα στη μπουμπου,Μαρια περαστικα σε σενα,Λενακι φατσα ο μικρος, Γωγω, ουαου και για τον αντρα που σε καμαρωνει, Αφροδιτη, Μιτςακι, Παναγιωτα, Νατασσα, Νατασουλα, Αργι και ολα τα κοριτσακια που ξαχναω, Θουληη, :x:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!

Νενη γελασα με τηλεγραφημα σου!!!!καλησπερα στοπ!!!ειμαι καλα στοπ!!! :lol::lol:

Σισσακι τωρα που ειδα που σου ελεγε η Νενη για το εμβολιο ξαναθυμηθηκα οτι δε σου απαντησα.. :oops:

Εγω θα σου ελεγα κατηγορηματικα ΟΧΙ!!!! Η ανιψια μου το εκανε 2 χρονων και ρημαχτηκε το παιδι!!!! :o Ηταν ολο το χειμωνα αρρωστη!!! κι απο τοτε αρρωσταινε και πιο συχνα!!!

Ειναι μεγαλη πατατα αυτο το εμβολιο!! :evil::evil::evil::evil: και πραγματικα απορω με τους παιδιατρους που λενε σε μικρα παιδια να το κανουν!!!! εφοσον για το μονο που προστατευουν(κι αυτο δεν ειναι σιγουρο) ειναι η γριπη(καποιες μορφες) κι οχι οι δεκαδες ιωσεις που παιρναει ενα παιδι ειδιακ οταν παει σχολειο!!! :evil::evil::evil:

Νατασακι γιατι λες ρε συ οτι εχει καποια υπερτονια η μπουμπου;;; :( δε νομιζω βρε πουλακι μου,παλως η Ειρηνη σου ηταν πιο προκομενη...κι εμενα η μπεμπα δε κανει τιποτα ακομη!σα το τουβλο ανασκελα! :P

Λενακι δε μπορω να σε φανταστω με κοκκινο αγοριστικο μαλλι!!!!φανταζομαι δε σκεφτεσαι να το ξανακανεις ε;;;;; :lol::lol::lol: καλα πεθανα με τις μετανιες του γιου σου!!!!! :lol::lol::lol:

Μιτσακι δικιο εχουν τα κοριτσια...αν μπορεις να πας μια βολτουλα ετσω και για λιγο! και μονη σου!καντο ακομη κι αν δεν εχεις ορεξη..θα δεις ποσο καλο θα σου κανει! ;)

Λενακι αν ο Αναστασης σου τραβαει τα μαλλια,οχι με θυμο,αλλα απο φετιχ που λες οπως πχ μερικα παιδια ηρεμουν με το να τριβουν το αυτι της μαμας τους, ειναι αλλο! αλλα να θυμωνει και να τραβαει μαλλια,κλοτσαει,χτυπαει κτλ νομιζω πρπει να κοβεται μαχαιρι! :?

Σημερα δε σηκωθηκα για μεταμεσονυκτια αντληση...εχω αρχισει και φρικαρω.... δε περναει κι αυτος ο καιρος με τιποτα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

σημερα δεν ειμαι στα καλα μου

εχω πολλα νευρα!!!!

μου εκαναν λαθος την αιτηση για τον εσπα απο τον παιδικο,πηρα την κουριερ να μην στειλουν τον φακελο...τελικα τον εστειλαν :evil::evil::evil:

και τωρα πρεπει πρωι πρωι να φυγω να παω αθηνα να τους δωσω την σωστη αιτηση και αν την δεχτουν!!!!!

νατασουλα γιατι υποψιαζεσαι υπερτονια???

εχει δειξει τιποτε αλλο εκτος του οτι δεν καθεται?

παντως κοιταξε το γιατι και ο δικος μου ειχε υπερτονια και δεν καθοταν

δημητρα βγες λιγακι εξω βρε κοριτσι μου

καλοκαιρακι ειναι μην κλεινεσαι μεσα!!!!!

λενακι πως παει η εγκυμοσυνη? πολυ μαρεσει το καρπουζι που εχει το τικερακι σου

μαρια περαστικα!!!!!!!!!!!!!!!!

αφροδιτη τι ωρα κοιμαται το βραδυ? μηπως κοιμαται πολυ το μεσημερι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!

τι κανετε;;;;

εμεις ξυπνιοι απο τις εξη....σαν τον Μανωλακη της Αφρος...

τι να κανω..υπομονηηηηηηη!!!!!!!!!!!!

Ελενη τελειο το τηλεγραφημα!!!!!..χαχαχα..πως ειστε;;;;...

Εγω παλη λεω οτι τα τζιν ειναι καθε ηλικιας αρκει να τα φορας σωστα...απο κει καιπερα ο καθενας κανει οτι θελει!!

Σισσυ τωρα που το θυμηθηκα και εγω γι ατο εμβολιο..εμας δε μας το κανει η γιατρος μας. Δεν ξερω τι θα γινει φετος και εαν θα μας το κανει μετα τις περιπετιες τις περσυνες μας..αλλα ο φοφος γεννικα εχει αδυναμο ανοσοοποιητικο οποτε θα δουμε.

Λενακη σοβαρα ρε συ σα ςτο κλεψανε;;;..απαραδεκοι ρε ΓΜΤ...ειναι δυνατων..μα το καροτσι;;;;;....

ρε συ και εμενα μεσα στις μελανιες ειναι τα χερια...τις μου εκανε και μια χαψια πανω απο το στηθος καιεκανα μελανια...αστα..

Τονια μου αυτο στν φοφο δεν πιανει..βρε τι ψευτηκακλαμματρα- και κανα δυο φορες αληθηνα- βρε τι να του λεω ποναει η μαμα..δεν δαγκωνουμε δεν χτυπαμε τιποτα αυτος....φανταζομαι οτι μια μερα πρεπει να βρω το κοραγιο να του δοσω καμια..αλλα θα εχει αποτελεσμα........θα εχω που θα εχω τυψεις μετα...

Το μονο παρηγορο ειναι πως για την ωρα τα κανει μονο σε μενα..ευτχως...αμα βαραγε και αλλους θα ειχαμε προβλημα!!!

Νατασακι μου ευχαριστω για την συμπαρασταση..θα σε παρω τηλ μια απο αυτες τις μερες..να μου δωσεις κουραγιο για το τι θα δω στις 7 του μηνος..αν και νομιζω οτι πρεπει να γυρησε γιατι καμια φορα νιοθω κατι σαν ποδαρακια πανω να με κλωτσανε..μακαρη Παναγιτσα μου..αυτο θελλω και να εφημερευει το παπαγεωργιου εκεινη την ημερα γιατι φοβαμαι..τιποτα αλλο δεν θελλω απο τη ζωη μου γι ατην ωρα..για τα υπολοιπα ειμαι σηγουρη πως ολα θα πανε καλα καιθα κρατισω το ζουζουνι μου στην αγκαλια μου αμεσως μολις γεννηθει.

Μπεμπου σοβαρα ρε συ...τι λαθοςκανανε;;;..αχ δεν μπορω...και μετ ασου λενε ειναι και πιο εμειροι!!! Πλακα πλακα πλησιαζουν τα γεννεθλεια σας!!!

Θουλιτσ απου εισαι;;;..χαθηκες...

Αυτα..το πρωινο τελος..τωρα πασαλειβει τη μαρμελαδα στα μουτρα του..ειπα να του φτιαξω ενα διαφορετικο προινο σημερα μπα ςκαι βαρεθηκε τα μουσλι και τα γιαουρτια αλλα τζιφος.,....εγλυψε το μελι απο το ψωμι και ο μισος χυμος ειναι στο πατωμα..το τοστ και το κεικ ουτ επου τα αγγιξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! 8-)8-)

Θελω καφε..

Χρυσα ,αν δεν ασχοληθεις με το φαγητο, δε θα το ζητησει καποια στιγμη;Αντε , να σου πανε ολα οπως τα θες με το 2ο μωρακι και να βγει φαγανο :D:D

Τονια, ηρωηδα στο ξαναλεω...υπομονη λιγο εμεινε...

Αφροδιτη , ζορι ο μικρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενη και γω θελλω καφε!!! δε ξες ποσο το λαχταραω!!! αλλα δε μου βγαινει να πιω σε ατη την εγκυμοσυνη..στον Χριστοφορο μια χαρα επινα!!!

Φαγητο σπανια ζηταει απο μονος του..το πολυ πολυ να ερθει και να ζητησει κανενα μηλο η μπανανα η αγγουρακι..να πει μαμα πειναω η κατι τεοιο ποτε..

αλλα ρε συ ηταν πολυ φαγανο μωρο..δεν ειχα προβλημα ποτε..φαγανο εως λαιμαργο..απο τις αρχες του χρονου δεν ξερω τι επαθε και περναει φασεις αφαγιας...γι'αυτο μου κακοφαινετε.

Δεν περιμενω να φαει τις τρελες ποσοτητες..αλλα σκεψου οτι η μεριδα του ειναι ενα απο αυτα τα μικρα πορσελανινα μπολακια του ΙΚΕΑ..καποτε κατεβαζε 2 τετοια μπολακια αμα του αρεσε το φαγητο...τωρα αμα φαει το μισο...παρτι κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ετσι και η Δ , για ενα διαστημα ετρωγε εως καθολου, αρκετα μεγαλο μπορω να πω, μετα της περασε ... Ααα , οσο δεν ετρωγε αηδιες , μονη της δεν ηθελε, τοσο τρωει τωρα.. οχι ποσοτητες αλλα απο ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες πήγαμε στο χωριό της μαμάς μου που είχε πανηγύρι και παγώσαμε :evil::evil::evil: το Μάρτιο πιο ζέστη ειχε ;)

σήμερα έχω και γυναικολόγο να κάνω τεστ ΠΑΠ, το είχα αμελήσει και συνειδητοποίησα ότι είχα 1,5χρ. να κάνω :oops::oops:

Γωγώ να μην κόψεις τροφές αν δεν μιλήσεις πρώτα με την σύμβουλο θηλασμό, μπορεί οι βλέννες που λές να μην έχουν σχέση με αλλεργίες. Το καλύτερο θα ήταν να κρατούσες μια πάνα και να την έβλεπε.

5 φορές για την μικρή λες ότι κάνει κακά? Αν ναι φυσιολογικότατο είναι.

Και για να μην ξεχνιόμαστε συγχαρητήρια για τους δημόσιους θηλασμούς, να πώ την αλήθεια δεν το περίμενα από εσένα 8-)8-)

Νατάσα γιατί υποψιάζεσαι υπερτονία?, πάντως και η Έλενα μετά τον 6ο μήνα κάθισε

Λένα νομίζω είχες ρωτήσει για τον Β Επιπέδου, εγώ τον είχα κάνει στην Ψαρρά

Λενάκι απαράδεκτος όποιος πήρε το καρότσι, εγώ θα έκανα σίγουρα θέμα στην πολυκατοικία. Υπάρχουν κι άλλες οικογένειες με μικρά παιδάκια?

Χρύσα σε ρώτησα και χθες αλλά δεν μου απάντησες, τι έγινε με την υδρονέφρωση?

Μπεμπούλης ελπίζω να δεχτούν να αλλάξουν την αίτηση. Με την δουλειά τι έγινε?

Δήμητρα γιατί δεν βγαίνεις έξω? Και στην μπέμπα θα κάνει καλό θα είναι πιο ήρεμη έξω και σίγουρα θα κοιμηθεί περισσότερο και θα χαλαρώσεις κι εσύ λίγο.

Αργυρώ τα νύχια των χεριών δεν τα βάφω σχεδόν ποτέ αλλά των ποδιών το καλοκαίρι απαραίτητα

Τόνια πως την δίνεις την αντιβίωση? Ο Μιχάλης επειδή έπαιρνε χημειοπροφύλαξη από την μέρα που γεννήθηκε την έβαζα σε 30ml γάλα και του την έδινα γιατί αλλιώς δεν την ήθελε

Βίκυ μεγάλη πίκρα με τις αλλεργίες, δεν ήξερα ότι αυτός ήταν ο λόγος που δεν την έστελνες.

Νένη τι τάξη θα πάει η κόρη σου 3η?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Μαρία περαστικά, τι ίωση είναι αυτή καλοκαιριάτικα? :o:o:o εύχομαι να μην κολλήσουν τα κοριτσάκια σου!

Λένα :lol::lol::lol: δεν μπορώ να σε συμβουλέψω για το νύχι γιατί δεν έχω τόοοοοοσο μακρύ για να σπάσει κιόλας!!! :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα μην ανησυχείς θα καθήσει, κάποια παιδάκια κάθονται πιο αργά, ε και? αλλά αν ήσουν εδώ και το έλεγες στον γιατρό.......τότε σίγουρα θα πηγαίνατε για καμμιά φυσικοθεραπεία!!!!! :?:?

Λενάκι πού το είχατε το καρότσι? κάτω στην είσοδο και εσείς μένετε ψηλά?.....γιατί μπορεί να το πήρε και επισκέπτης δεν είναι απαραίτητο να το πάρει κάποιος που μένει εκεί, το οποίο μου φαίνεται ΄και απίθανο!!! :? ....και τώρα τι θα κάνετε, θα πάρετε άλλο?....βάλτε ένα σημείωμα να ρωτάτε μήπως κάποιος ξέρει κάτι για το συμβάν!!! :?

Τόνια το γρασίδι μου αρέσει να το κουρεύω και γενικα΄να ασχολούμε με κηπουρικές δουλειές, έτσι επιμένω και το κάνω εγώ συνήθως πρωινές ώρες, αλλά επειδή χθες είχε καύσωνα το έκανα πογευματάκι που ο ήλιος έδυε!!!

Η Θούλη όντως δεν έδωσε το παρόν χθες!!! ΓΙΑΤΙ???? :?::?::!::idea:

ΜΙΤΣΑΚΙΙ ΒΓΕΣ, ΒΓΕΣ, ΒΓΕΣ ΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩ είτε με το μικράκι και το καρότσι, είτε μόνη σου....κάνε μια μεγάααααααλη βόλτα.......γιατί είσαι μέσα αλήθεια? :?:.........εγώ έβγαινα κάθε μέρα ανεξαρτήτου καιρού!!!

εμείς καλά είμαστε, τα παιδιά ξύπνησαν από τις 7.00, ψιλοέβρεξε έξω, αλλά τώρα ο ήλιος βγήκε πάλι και αναμένεται πάλι καυτός καιρός!!! :D ....ίσως να γεμίσω την πισίνα (πλαστική) να μπουν τα παιδιά μέσα!!! :D

Συμπεθέρες καλημέρα :x

Αφρο τι να σου πω, 6.00 είναι πολύ νωρίς, αν ξυπνά και μένει στο δωμάτιό του όμως άστον, αν έρχεται σε σένα πες του να πάει πίσω γαιτί είναι νωρίς!!! :roll::roll::roll::roll:

ρε παιδιά τώρα που λέτε για το φαγητό, στον Λ. αν του πεις ότι αν δεν φάει δεν θα βγει έξω στον κήπο να παίξει, το έφαγε το αφγητό στο πι και φι!!!.....ή αν του πεις ότι αν δεν το φάει το ίδιο θα φάει και την επόμενη μέρα, πάλι θα το φάει στα γρήγορα :lol::lol::lol::lol: ..............

στο μπουμπούκι, όμως, αυτά δεν πιάνουν, δεν την αγγίζει τίποτα!!!! :?

λοιπόν τώρα που λέτε για τα νύχια των ποδιών, θα τα βάψω και εγώ, αλλά τι χρώμα? :shock::shock::shock::shock::shock: μα γυναίκα είμαι εγώ? :lol::lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες...Τι κάνετε;;;;Δεν έχω διαβάσει τίποτα.... :oops::oops:

Θέλω να ρωτήσω τις "ειδικές" και κυρίως τη Νατασούλα....

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑΑΑΑ

Πήρα στον παιδικό του δήμου που θέλω να πάω την Ιω να ρωτήσω αν επιτέλους είναι έτοιμα τα χαρτιά για να κάνω την αίτηση για εγγραφή και μου είπαν όχι, μάλλον την Παρασκευή... :evil::evil::evil:

Και μου λένε να σας ενημερώσουμε ότι ο δήμος Χαλαναδρίου συμμετέχει στο ΕΣΠΑ για άνεργες ή εργαζόμενες στον ιδιωτικό τομέα μητέρες....

Μη με βρίσετε...Αλλά τόσο καιρό δεν πολυασχολήθηκα με αυτά που γράφατε εδώ για παιδικούς και ΕΣΠΑ....Και τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς είναι αυτό...Μου είπαν ότι μπορώ να πάω να πάρω τα χαρτιά που χρειάζονται και να κάνω αίτηση...

Για πείτε.. :oops::oops::oops: Κανένα σχετικό link;;;;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...