Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Θουυυυ πάντα άξια μωρό μου....Ωραίο όνομα έδωσες στη βαφτιστήρα.... :D:D:lol::lol::lol: Ο γαμπρός μου καλά;;Ο Ντόντος ηρέμησε;;;;;; :?:?:?

Α, από χθες δεν την πάω την Ιω τουαλέτα..Περιμένω να μου πει μόνη της...Ρε κορίτσια τα κρατάει ώρες..Μπορεί και 4-5...Αλλά μου τα λέει...Χθες της είχε φύγει μια σταγονίτσα στο βρακάκι και μου λέει "Μαμά θέλω τσίσα..Γήγορα στην τουαετα..." :lol::lol::lol::lol: Να την αφήνω τόσες ώρες;;; :roll::roll: Φοβάμαι μηπως πάθει τίποτα... :roll::roll::oops::oops:

Ανααστασίααααα welcome back...Μας έλειψες πραγματικά ώριμο αχλάδι.... :lol::lol::lol::lol::lol: Τέλεια περάσατε ε;;;Τι καλά...Ζηλεύω.....

Συμπεθέραααααα άντε κατεβείτε μωρή να μείνετε σε εμάς να είμαστε 24 ώρες το 24ωρο μαζί να ζηλεύουν οι άλλες... 8-)8-)8-)8-)8-)8-) Μόνο να κάνεις μπάνιο..Ε...;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ιουλίαααα είσαι μεγάλο σούργελο κι εσύ.... :lol::lol::lol::lol: Και ναι, πιστεύω κι εγώ ότι ο Γιώργος μοιάζει σε σενα... ;););););) Όμως θα διαφωνήσω κάπου μαζί σου.... :oops::oops::oops::oops:

Σιχαίνομαι την αλυσίδα στο πόδι.... :shock::shock::shock::shock: Δε μου αρέσει καθόλου.....Βγαλ'την αμέσως.... 8-)8-)8-)8-)

Ερηηηηη μου είσαι τρελή μαγείρισσα...Μου τρέχουν τα σάλια....Επίσης, αρχίσετ τις αποδράσεις στα καμπινγκ και αστον άντρα σου να λέει...

Α,και το κάμπινγκ σιχαίνομαι..Ποτέ δεν έχω πάει..Απαπαπαπαπαα... :o:o:o:o

Τόνιααααααααααααα καλά έκανες και έδωσες αντιβίωση..Δεν παίζουμε με την υγεία των παιδιών.... :roll::roll::roll: Δε θα πάθει τίποτα με μια φορά....

Επίσης, μου αρέσει που κράζεις την καριόλα την κουνιάδα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσαααα πότε βαφτίζεις;;;Θέλω να μου στείλεις μπομπονιέρα... :D:D:D

Μιτσάκι υπομονή..Θα έρθουν καλύτερες μέρες.... :lol::lol::lol:

Αφροοοοοοοοοοο τι κάνεις αγάπη;;;;;; :D:D:D:D:D Τα παλικάρια καλά;;;;;;Την παλεύεις;;;; :lol::lol:

Φρανιτάκι ωραία είναι ε να τον στελνεις κάπου;;;;Αχ μακάρι να την πάρουν και την Ιω παιδικό...Θα τρελαθεί... :D:D:D

Μπεμπούλης κι εγώ πιστεύω ότι θα τον πάρουν τον Σπυράκο... ;);) Καλή αρχή λοιπόν... 8-)8-)8-)

Α, και στο θέμα ντύσιμο και ηλικία..Ποτέ δε μου άρεσε το ξεκωλέ ντύσιμο....Ποτέ δε φόρεσα σούπερ μίνι..Ούτε όταν ήμουν αδυνατη..Και είμαι της άποψης "Κάθε πράγμα στον καιρό του και ο κολιος τον Αυγουστο..." :roll::roll::roll::roll::roll:

Δε λέω Αρτζι μου να ντυθείς καλόγρια, αλλά τα ντυσιματάκια που κάνεις τώρα μια χαρά μου φαίνονται... ;););) Το τζινάκι το στενό πολύ καλό...Αλλα διαφωνώ στα μίνι, στα ξωβυζα και τα σχετικά....Εγώ όταν βλέπω κάτι τέτοιες, τις αποκαλώ "γεροντομπεμπέκες".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Πείτε μου τώρα για τα κακά της μικρής...Είναι ανησυχητικό που "κολλάνε" μεταξύ τους;;;;Λέτε να αρχίσω να αφαιρώ τροφές;;;Να κόψω γαλακτοκομικά;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Θα πάρω γάλα σόγιας να πω...

Και αν είναι αλλεργία, τόσο καιρό δηλαδή δεν την πείραζαν και τώρα ξαφνικά την ενοχλούν;;;Βάρος βάζει ασταμάτητα τις τελευταίες μέρες.... :roll::roll::roll::roll: Τι λέτε;;;;;;

Αρτζι το ξέρω..Κι εδω τα ίδια λένε για το μεσοπρόθεσμο και τις πληρωμές...Αλλά νομίζω ότι τα λένε εκβιαστικά.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α επίσης δεν μπορώ να μην τα βάψω γιατί έχουν βγει η άσπρες τρίχες!!! άλλωστε γιαγιά του τρένου χωρίς άσπρη τρίχα δεν γίνεται!!!! :roll::roll::roll:

στην ηλικία σου δεν τα έβαφα καθόλου!!! ;)

...Αλλα διαφωνώ στα μίνι, στα ξωβυζα και τα σχετικά....Εγώ όταν βλέπω κάτι τέτοιες, τις αποκαλώ "γεροντομπεμπέκες".... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ναι ρε αν έχεις ωραίο ίσο ποδαράκι και ωραίο ντεκολτέ γιατί να μην το δείξεις? (δεν μιλάω για μένα!!! :lol::lol::lol: ) δεν είπα μίνι φούστα μέχρι τον πωπό, αλλά κάτι ωραίο και σέξι (ευπρεπές σέξι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που μπορώ εγώ να μιλήσω που κοιμούνται οι μικρές μου όλες λείπετε;;;;; :evil::evil::evil::-w:-w:-w:-w:-w:-w

Επίτηδες το κάνετε;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Α..Και αν ξέρετε κάτι άλλο....

Η μαμά μου είναι 50 χρονων...Πέρυσι μετά και το θάνατο του μπαμπά μου μπήκε στην εμμηνόπαυση....1 χρόνο μετα της ήρθε ξαφνικά περίοδος.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Λέτε να έχει τίποτα "κακό";;;; :(:(:(:( Ανησυχώ πολύ...Από εβδομάδα θα πάει να κάνει ΠΑΠ και κολπικό υπερηχο και θα πάμε στο γιατρό μου.... :roll::roll::roll: Πέρυσι είχε κανει τεστ ΠΑΠ και ήταν όλα καλά.... :?:?:?:?:?:?:?

Ξέρετε τίποτα σχετικό;;;;;; :roll::roll::roll:

Αρζτιιιι κι εγώ δε θα το πρόσεχα αν δεν είχα εντρυφήσει δίπλα σας.... :lol::lol::lol::lol: Δε θα μου κανε εντύπωση...Γιατί το χρώμα τους είναι φυσιολογικό... :lol::lol::lol:

Καλέ κι εγώ άμα ασπρίσω θα τα βάψω... :lol::lol::lol: Και τώρα θέλω....Αλλα δε με αφήνει ο Γιώργος... :roll::roll::roll: Επίσης, έχω μερικές άσπρες αλλά μέσα σε αυτό το δάσος τριχών δεν φαίνονται.... ;););););)

Α, και δεν είσαι η μόνη φαφούτα.... :lol::lol::lol: Και μενα μου λείπει ένα δόντι, αν θυμάσαι... :oops::oops::oops: Και να δω πότε θα πάω για το εμφύτευμα.... :roll::roll::roll::roll:

Τελικά ποσο πήγε το "μαλλί";;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πανεμορφες!!

γυρισα απο δουλεια κ σφουγγαρισα πάλι!!πού θα μου παει,θα περασω το τεστ της μαυρης πατουσας! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

το εβαλα στοχο να εχω λαμπικο το πατωμα,αι στο καλο πια με τις βρωμιτσες στα ποδια! :evil::evil::evil::evil:

εχασα επεισοδιο με μιλκ σεικ;;; :?:?:?:?

επισης θελω κ εγω συνταγη με παγωτο μερεντα!

γωγω σε θαυμαζω!κ πιο πολυ τον αντρα σου που καμαρωνει που θηλαζεις δημοσια!εμενα αν υπηρχε η δυνατοτητα,θα με ειχε θαψει στο χωμα για να μην πλαναται καν η υποψια οτι θηλαζω εξω! :shock::shock::roll::roll::(:(

οοοοταν κανω δευτερο θα τον γραψω κανονικοτατα στο θεμα αυτο! :evil::evil::evil:

τονια τελικα εδωσες αντιβιωση;;πώς ειναι η μπεμπουλα;

βικυ τοσο σοβαρα ειναι τα πραγματα με τις αλλεργιες;; :(:(

ξινισμενα κ μουχλιασμενα οπωροκηπευτικα {αναστασια,λενα}σας χαιρετω κ σας φιλω!

δημητρουλα αντε να τα καθιερωσει τα 4ωρα η μικρη κ αργοτερα να τα αυξησει!

αργυρω στον γιωργο εγινε το αναποδο!σταματησε να θηλάζει νυχτα,επειδη σταματησε να ξυπναει! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: καμια εκπαιδευση δεν τολμησα,το νευρικο μου συστημα δεν αντεχε ουτε ημερα! :oops:

κ φυσικα εχεις ωραιο σωμα καλε..εκτος αν εχεις κανει ρετουσαρισμα στις φωτο! :lol::lol::lol:

μη τυχον σε δω με ταγιερ! :lol::lol::lol:

νατασα φιλακια πολλα!να κανονισουμε να τα πουμε..καθημερινες δεν μπορειτε;;

φιλακια σε ολες!

οοοχι!συνεχιζω!! :lol::lol:

γωγω ο γιωργος συμφωνει μαζι σου!καθε μερα μου λεει να βγαλω τα αλυσιδακια απο το ποδι! :lol::lol:

κ εγω σημερα πηγα κ πηρα αλλα 2 κ νευριασε το καλο μου οταν με ειδε!αλλα δε θα του κανω την χαρη!! :D:D:lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)

για τα κακα δεν ξερω..δεν ειχα θεμα ποτε..παιδιατρο κ συμβουλο θηλασμου+λαλα ρωτησε για σιγουρα.. :?

αντε τωρα φιλακια σας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περίμενε βρε χθες το έβγαλα και την Πέμπτη θα πάω για να το δει, γιατί μου έκανε και ράμμα!!! :o:o:o:o:o ...ο λογ/μός θα μας έρθει ταχυδρομικά!!!! :lol::lol::lol:

για την μαμά σου δεν ξέρω να σου πω, μήπως απλά είναι κάποια ανωμαλία στην περίοδο δλδ δεν έχει τελειώσει ακόμη.....η αδελφή μου που βρίσκεται και αυτή σε μια τέτοια φάση (είναι 47 ετών) πότε της ερχόταν πότε όχι.....μήπως λοιπόν μέχρι να σταθεροποιηθεί, το τέλος της, ξαναήρθε? κατάλαβες? :?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτι μου κατάλαβα τι λες...Αυτή τη φάση την πέρασε πριν της κοπεί εντελώς...Τώρα είχε έναν ολόκληρο χρόνο χωρίς περίοδο..Γι'αυτό λέω μήπως είναι τίποτα κακό... :?:?:?:?

Θα πάρω παιδίατρο και σύμβουλο το απόγευμα για τα κακά..Ουφ!!!Στενοχωρήθηκα τώρα... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί στεναχωρήθηκες? καμμιά φορά νομίζω ότι παρά ελέγχουμε κάποια πράγματα και αγχωνόμαστε χωρίς λόγο!!!!.....δες πως εξελίσσονται τα κακά και μετά πάρε τηλέφωνο!!!

π.χ. με την καθαριότητα του σπιτιού, έβλεπα ένα ρεπορτάζ στην τιβι που έλεγε ότι το πολύ καθαρό σπίτι δεν κάνει για τα παιδιά και ότι λίγη σκόνη δεν βλάπτει και το αποστειρωμένο σπίτι μόνο κακό κάνει αφού ο ρογανισμός μας χρειάζεται και τα βακτήρια....... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

τι κανετε? εγω οχι πολυ καλα, μου εδωσε μια γερη κλωτσια ο μικρος στην κοιλια κ ακομα δε μπορω να συνερθω.. εχω κ κατι νευραααααααα

συμπεθερα μπραβο κοριτσαρα μου που τα πας καλε τοσο καλα με το θηλασμο!! μπραβο!!

επισης εννοοειται οτι θα κανω μπανιο! για χαρη σου θα κανω κ πριν το 15αυγουστο :lol::lol::lol:

μην αγχωνεσαι για τα κακα της μικρης, κ εγω νομιζω απο την πολλη αναλυση νομιζουμε οτι κατ ιεχει!

επισης για τη μαμα σου καλο ειναι να παει σε ενα γυναικολογο γιατι κατι τετοιο ειχε συμβει σε μια γνωστη -ειχε ομως κ ποτααααααααααααααμι αιμα για πανω απο 7 μερες- κ τελικα ειχε ινομυωμα. το αφαιρεσε κ ολα οκ! ευχομαι να μην ειναι τιποτα..

αχ θα σε χορτασωωωωωωωωωω συμπεθερα αυτη τη φορα!!

ιουλιαααααααα (τι ειπαμε οτι εισαι? ωριμο αχλαδι???) φιλακια πολλα κοριτσαρα μου!!!!

ξυπνησε ο μικρος σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα το "ο μικρος στη κοιλια" το ειπες εν ρυμη του λογου ή εμαθες κατι και δε το ξερουμε;;; :shock:

Και κλοτσαει τοσο δυνατα το σκατουλι απο τωρα;;;; :D

Μωρη Γωγω ελειψες λιγες μερες,και μας ελειψες βεβαιως βεβαιως,αλλα με το που εμφανιστηκες γεμισανε 2 σελιδες τακα τακα!!!!! :lol::lol::lol:

Με τη μαμα σου μπορει να ειναι και τιποτα ορμονολογικη ανωμαλια...η θεια μου εκανε κατι τετοια κουλα,αλλα δεν ειχε τιποτα σοβαρο...κατι με τις ορμονες και τη ψυχολογια της! ;)

Με τα κακα της μικρης,νομιζω να χαλαρωσεις λιγακι..αν παιρνει κανονικα βαρος,δε δειχνει να ενοχλειται,ειναι ηρεμη κτλ δε νομιζω να συντρεχει λογος ανησυχιας.. :roll: και η δικια μου μπεμπα κανει διαφορες αποχρωσεις και υφες ποτε ποτε!!! :P

Της μπεμπας την εδωσα την αντιβιωση,αλλα δε ξερω ποση παιρνει ρε παιδια γιατι τη φτυνει!!! τι με τη πιπιλα ή οταν πινει το γαλα προσπαθω,τι οταν κοιμαται,τιποτα!!το καταλαβαινει και τη βγαζει εξω με τη γλωσσα της!!!ουτε το σαλιο της δε καταπινει!!! :o

Ειναι καλυτερα παντως...το δεξι ματακι της ετρεχε υγρο εχθες και ειναι ακομη κοκκινο λιγακι αλλα νομιζω οτι ειναι ξεσπασμα της ιωσης.. :roll:

Α με τα ρουχα συμφωνω ετσι που το λες Γωγακι..ε δεν ειναι αναγκη να βαλεις και μινι και ξωβυζο και 15 ποντους τακουνι και γκλιτερ σκια μαζι!! αλλα μια μινι(ευπρεπη) φουστιτσα με χοντρο καλσον,μποτουλα φλατ ή με χαμηλο τακουνι και ενα ζιβαγκο πχ απο πανω νομιζω οτι ειναι πολυ ωραιο ντυσιματακι! ;)

Ουτε εγω βαφω τα μαλλια μου εδω και χρονια...ο κομμωτης που πηγαινα δε με αφηνε γιατι γουσταρε πολυ το μελι των μαλλιων μου!!! :P

Αργυ ουτε εγω βαφω νυχια ποτε..δε τα τρωω(πλεον) αλλα το βαριεμαι! και με τις δουλειες-πλυσιματα-παιδια χαλανε αμεσως οποτε δε μπαινω καν στο κοπο! :roll:

Βρε Βικυ τοσο σοβαρο το θεμα με τις αλλεργιες;;; :(:( κριμα μωρε γιατι ειναι πανεξυπνη η μικρη και θα της εκανε πολυ καλο!!! :(:(

Α Γωγω δε μπινελικωνα τη κουνιαδα μου ,αλλα τη νυφη μου..εχω ομως και τη κουνιαδα ραμματα ουουουου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παιδια κι εγω πιστευω οτι δε προκειται να πτωχευσουμε(επισημα)...κανενα δε συμφερει! αν και ενα αγχος το εχω να πω την αληθεια γιατι εγω εχω κατι λεφτουδακια στην ακρη... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή τρελοκαμπέρο Τόνια η συμπεθέρα μου εννοεί ότι ο μικρός Αναστάσης της έριξε κλωτσιά στην κοιλιά...Όχι το νινί.... :lol::lol::lol::lol::lol: Σούργελο!!!!!!

Καλέ ναι για το ντύσιμο εννοείται έτσι...Έχω δυο τύπισσες στη δουλειά 45αρες + με παιδιά από 20 χρονών και πάνω και το παίζουν πιστσιρίκες....Ξώβυζα, ξέκολλα κλπ και η μια μάλιστα σαλιαρίζει και με το delivery boy.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σκατόγριες...Αν έβλεπα τη μάνα μου έτσι, θα την πλάκωνα στα μπουνίδια.... :evil::evil::evil:

Συμπεθέρααα συμφωνώ ότι τα αναλύουμε πολύ....Αν δεν ήξερα δε θα τα ανέλυα...Αλλά τζάμπα τρελαίνομαι....Θα πάρω τη σύμβουλο..Αντε ελάτεεεεεεεεεεεεεεεεεε..... :x:x:x:x:x:x

Τόνιααααα για τη νύφη σου έλεγες ε;;;Οκ....Ήμουν σίγουρη οτι κάτι θα είχες και με την κουνιάδα... :lol::lol::lol::lol: Αντε να αναρρώσει η μικρούλα.... :D:D:D

Επίσης υπονοείς ότι είμαι φλύαρη;;;;;; :twisted::twisted::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια παλι σε ειδα στον υπνο μου!!

α πα πα εισαι ο εφιαλτης μου!!!

οχι καλε εννοουσα οτι με κοπανησε ο αναστασης στην κοιλια!!!

αφου εχω μπεμπα λεμε!!!!!!!!!!!!!!

(να δω πως θα γυρισω αυριο απο τη γιατρο)

συμπφωνω με συμπεθερα για τα ρουχα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μηπως εισαι κρυφοποντιακι κ εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

η λενα εγραψε οτι ο μικρος=αναστασης,την χτυπησε στην κοιλια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

επισης να εισαι σιγουρη πως κατι τετοια δεν ξεφευγουν της λενας!αν,λεμε ΑΝ ,μαθει οτι ειναι αγορακι...α πα πα...θα τρεχουμε να κρυφτουμε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω μην ανησυχεις ρε τοσο πολυ..για τα κακα κ εγω δεν πολυεσκαγα..αλλα ρωτα καλου κακου!

για τη μανουλα σου μην βαζεις το χειροτερο στο μυαλο σου!

εγω τα βαφω τα μαλλια μου ειτε με χημικοτατη βαφη,ειτε με φαρμακειου,οταν τα βαφω μονη..ασπρες τριχες δεν εχω,ή τουλ.ετσι νομιζω :? η ριζα παντως σκουρη βγαινει..

λενα εγω ειμαι η σαπια μπανανα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α με τα ρουχα συμφωνω ετσι που το λες Γωγακι..ε δεν ειναι αναγκη να βαλεις και μινι και ξωβυζο και 15 ποντους τακουνι και γκλιτερ σκια μαζι!! αλλα μια μινι(ευπρεπη) φουστιτσα με χοντρο καλσον,μποτουλα φλατ ή με χαμηλο τακουνι και ενα ζιβαγκο πχ απο πανω νομιζω οτι ειναι πολυ ωραιο ντυσιματακι! ;)

και το καλοκαιράκι? και ειδικά αν είσαι σε κανένα νησάκι και κάνεις διακοπούλες? :lol::lol::lol:

την αντιβίωση την δίνεις με σύριγγα ε? γιατί αν ναι τότε την ζουπάς γρήγορα-γρήγορα μέσα και τέλος!!!! αν και τα πιτσιρίκα είναι αυτά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα;α;

Αφου δεν επαναθ σημερα νευρικο κλονισμο..δε θα παθω ποτε!!!

Αφρο οχι καλε δεν σηκονωμαι και τον ελεγχω..αλλη δουλει αδεν ειχα..τωρα δεν ιδρωνει πια γιατι κοιμαται ξεσκεπαστος μονο με ενα αμανικο φανελακι και την πανα, απλα μεχρι να παμε εμεις για υπνο στανταρ γεμμυζει την πανα του και θελει αλλαγμα και το πρωι που ξυπναει η πανα ειναι γεμματη οσο δεν παει με τσισα, ενω μεχρι πριν απο κανενα μηνα ξυπναγε και ηταν ολοστεγνη..εμ βεβεια με τοσο νερο που πινει..παιδια δεν ξερω αν ειναι η δεν ειναι καλο που πινει τοσο νερο..πρεπει να κανετβαζει πανω απο 1 λιτρο την ημερα..πολλα δεν ειναι;;;

Στο θεμα αντηλιακα που λεγατε..συμφωνω με την Αργη..τοσο περιπου θελεις για ολο το σωμα.

Εγω οσο ημουν εγγυος και στον φοφο και τωρα δεν εβαζα- κακως βεβεια...

την Κυριακη που ημουν στη μανα μου που εχει πολυ καλο φως στο μπανιο και εναν ειδικο μεγενθυτικο καθρευτη, ειδα τη φατσα μου και φρικαρα..εχω κανει τοσα πολλα σιμαδια αυτα τα 3 χρονιαμε τις εγκμοσυνης κλπ...που μαλλων θα χρειαστω καμια ενισχυμενη κρεμα λευκανσης οταν γεννησω και αποθηλασω...

Αργη μου εγω δεν τα βαφω τα μαλλια μου...εχω να τα βαψω απο τα Χριστουγεννα του 2008 που τα εβαψα με φυτικη βαφη και τερμα..

Αλλα τωρα ειμαι καιεγω απεριποιητη..αμα με δεις..ενα ματσο χαλια...τι νυχια..τα μαλλια αχτενιστα αναμαλλιασμενα...φρυδια αλλα Καραμανλης ο Θειος...

Ευτυχως εχω παρει μια προσφορα με 15 ευρω χερια ποδια..και πριν τη γεννα θα παω να σουλουποθω λιγακη..

Στο θεμα ντισυμο...εχετε δει την κουνιαδα μου...χαχαχα..θα φριξετε..ετσι ακριβως οπως τα λεει η Τονια ντινετε και στα καθημερινα της και ακομα χειρωτερα στις επισημες εξοδους της..και ειναι και 35 χρονων...και να πω οτι δεν εχει σωμα να υποστιορηξει ενα κλασσικο και σικατο ντισυμο;;;;...κορμαρα εχει..αλλα επιμενει να ντινετε σαν ξεκωλο 15 χρονο..τι να πεις.

Εμενα δε μου αρεσει αυτο το δτιλ...εγω ειμαι τις πιο κλασσικης και σικατης σχολης..προτιμω φορεματακια τα οποια συνδιαζω με διακρητικα αξεσουαρ και μακιγιαζ σε γιηνους τονους, αντε σε καμια επισημε εξοδο να βαλω μια πιο λαμπερη η χρυσαφι σκια..

απλα εχω καταληξει πλεων στα 30 μου τι στιλντισημο μου ταιριαζει και ψωνιζω μονο τετοια κομματια.

Ο φοφος σημερα με εκανε εξω φρενων..ενω ολη μερα ηταν πολυ καλος και ισυχος...οταν νυσταξε..κατα τις 1..αρχησε να κανει τρελες..ετρεχε περα δωθε, σκορπισε τα παιδνιδια σε ολο το σπιτι..αρχησε να με δαγκωνει και να με χτυπαει..τον βαζω για υπνο..και ενω τα ματια του κλεινουν δεν κοιμαται..ξαπλωσα και εγω μαζι του και αρχησε να με χτυπαει να με κλωτσαει στην κοιλια και να με δαγκωνει καινα γελαει..και να λεει και απο πανω δεν δαγκωνουμε τη μαμα....

πωπω..ειλικρινα σας λεω ημουν ενα βημα πριν του ριξω 2-3 χαστουκια..του φωναξα- μεχρι κατω ακουστηκα- εβαλε τα κλαματα αυτος...αλλα τα εβαλα και εγω και για την κλοτσια γιατι φοβηθηκα και για τη δαγκωματια που με εχει μελανιασει τα χερια..καθομουν και σκεφτομουν τι σοι μανα ειμαι που ο γιο ςμου χτυπαει και δαγκωνει μονο εμενα και κανεναν αλλον..εκλεγε ετος..εκλεγα και εγω..μετα το βουλωσε και ηρεμησε..κουρνιασε στην αγκαλια μου και κοιμηθηκε...κοιμηθηκαμε μαζι κοντα στ ενα διωρο..και φσικα οταν ξυπνησε ΔΕΝ εφαγε...7 κουταλιες απο το ρυζι με το ψαρι μετρημενες συν οσα καλαμποκια ξεχωρησε μεσα απο το μπολακι...

Δεν εχω την απαιτηση να τρωει ποσοτητες..καλε ςκαι οι 7 κουταλιες...ενταξη λεω καλοκαιρι ειναι που να πειναει..και με τοσο νερο που πινει μαλιστα..αλλα δεν μπορω...

αυριο θα του κανω μακαρονια και θα παραχοσω λιγο κοτοπουλο μεσα στις πενες..καθε φορα που κανω τετοιες αλχιμιες..θυμαμαι την Αφρο και τα τορτελινια.

Μιτσακι μου..αρχησε να τρωενει προγραμμα η μικρη;;;..τι τελεια..μακαρη..και εις περισσοτερες ωρες υπνου...

Δεν ξερω γιατι αλλα και εγω αυτη τη φορα νιοθω πολυ βαρια...στις 7 που εχω ραντευου θα με βαλει και στον καρδιοτοκογραφο αλλα αμφιβαλλω αν θα ειχει καποιο αποτελοεσμα..σας το ειπα..ενστηκτο..θα τον Φαω ολο τον Ιουλιο και θα γεννησω Αυγουστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρυσα.. σε νιωθω, πραγματικα

κ εμενα με κλωτσαει-προς το παρον ευτυχως οχι πολυ- αλλα τον τολη τον εχει ξεσκισει στο δαγκωμα κ τις γρατζουνιες. οταν τσατιζεται δεν ξερει τι κανει ωρες ωρες.. μας χτυπαει η κοπανιεται με το κεφαλι οπου βρει (το ξαναρχισε)

σημερα με εφερε στα ορια μου, προσπαθουσα επι μιση ωρα να τον ντυσω, ολο εφευγε κ γελαγε, ελεγα ενταξει αφου δε θελεις δε θα πας στο σουπερ με το μπαμπα, αλλα μεσα μου ΕΒΡΑΖΑ

ωσπου δεν αντεξα κ πατησα τα κλαμματα ηταν κ η μαμα μου εκει δεν το περιμενε κ εμεινε η γυναικα

ο μικρος ολο ερχοταν κ μου ελεγε μαμακα μααααα κ τετοια κ εγω δεν τον αφηνα να με φιλησει κ πηγα μεσα στην κρεβατοκαμαρα κ δεν ησυχαζε, ηθελε να ερθει να με φιλησει να "συμφιλιωθουμε"

κ οσο μεβλεπε να κλαιω νααααααα κλαμα κ φωνες ο κυριος

τελικα αγαπηθηκαμε παλι του ειπα οτι δε φταιει αυτος που κλαιει η μαμα κ να παει με το μπαμπα βολτα

τωρα λογικα οπου ναναι θαρθουν... αχ δε μπορω, εχω τα νευρα μου σημερα κ δε μου φταιει το παιδι

δεν ξερω κατα ποσο τα χειριζομαι σωστα αλλα ειναι ωρες που πραγματικα νιωθω οτι εχω φτασει στα ορια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι να πω!!!!!

εσείς οι έγκυες έχετε και μια δικαιολογία εμείς οι μη έγκυες τι δικαιολογία έχουμε? :!:

Χρύσα μπορείς να βάλεις το κοτόπουλο στο μπλέντερ και θα βγει σαν τριμμένη παρμεζάνα και να το ρίξεις από πάνω, έτσι έκανα εγώ όταν ένα φεγγάρι η Ρ. δεν έτρωγε κοτόπουλο!!!! ;)

κούρεψα και το γρασίδι με την βοήθεια των παιδιών!!! :shock::shock::?:?:? ....κούρεψε και λίγο ο Λ. και φυσικά λίγο η Ρ.!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή τρελοκαμπέρο Τόνια η συμπεθέρα μου εννοεί ότι ο μικρός Αναστάσης της έριξε κλωτσιά στην κοιλιά...Όχι το νινί.... :lol::lol::lol::lol::lol: Σούργελο!!!!!!

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το θηλαστρο εκτος τα βυζια μου εχει ρουφηξει και το μυαλο μου μου φαινεται!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενα και Χρυσα εχω ερθει κι εγω σε οριακο σημειο με τον Αλεξ πολλες φορες κι εχω βαλει τα κλαματα μπροστα του! δε νομιζω οτι ειναι κακο(αν δε γινεται συνεχεια βεβαια)..θεωρω οτι ειναι καλο να βλεπουν και να βιωνουν και να μαθαινουν ολα τα συναισθηματα και στους αλλους...και τι προκαλει η συμπεριφορα τους στους αλλους! αλλωστε αυτο προσπαθουν να κανουν τα μικρα! να δουν μεχρι που ειναι τα ορια μας και πως θα αντιδρασουμε! ;)

Αργυ και το καλοκαιρακι μια φουστιτσα με σανδαλακι και ενα μπλουζακι πιο κλειστο ειναι τρε μπιαν!!! :P γενικα ειμαι της αποψης,οσο πιο πολλα δειχνεις απο κατω,τοσα πιο πολλα να κρυβεις απο πανω και το αντιθετο! ;)

Αργυ το γρασιδι δεν ειναι δουλεια του καλου σου;;;; :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη ετσι το τρωει το κρεας.μονο ετσι οπως το εκανες εσυ στη ΡΕΑ..απο σενα την πηρα την ιδεα και το Μοσχαρι και το κοτοπουλο τα κανω στο μπλεντερ σαν παρμεζανα και η τα παραχωνω στα μακαρονια..η πασπαλιζω καποιο φαγητο που εχουμε και που τρωει..αλλιως δεν προκειτε με τιποτα να το βαλει στο στομα του

Επισης ΓΩΓΩ..με εκπλησεις..οτε εγω δεν εχω θηλασει ετσι που γεννικα χεστηκα αμα με βλεπει κανεις η οχι..ειμαστε κακη συνανατροφη τελικα... :lol::lol::lol::lol:

Τονια αυτη ηταν η δετερη φορα που εβαλα τα κλαματα...δεν αντεχα αλλο ομως ..αμα δεν εκλειναν τα ματια του απο τη νστα..σηγα μη τον εβαζα για υπνο..δε θες να κοιμηθεις...χιλια χρονια μη κοιμηθεις κατσε εκει και παιζε με τα παιδχνιδια σου..αλλα κουτουλαγε ..και μετα αρχησ ετα τρελα του..μα γιατι να δαγκωνει καινα χτυπαει μονο εμενα..κανενα αλλον..τι προσπαθει να δει ...μηπως επειδη τον παραχαιδευω;;;;.....

σημερα ημουν στο τσακ να του δοσω καμια ξαναστροφη...αφιστε που τον τσιμπησε κονουπι στο αυτι και το αυτι πριστηκε..και εννωειτε πως δεν καθοταν να του βαλλω αλοιφη και ο υπνος ηταν ευκαιρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω έχω μόνο πυρετό

χτες τη νύχτα μου ανέβηκε μάλλον

λείπει και ο Γ θα αργήσει πάλι :cry::cry:

κι εγώ έχω δοκιμάσει τον τρόπο που λέτε με τα φαγητά αλλά τα καταλαβαίνουν όλα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...