Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

τί λες ρε μουχλιασμενο αγγουρι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol: αγαπάς την αννυ;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o

πω πω δηλωσεις σημερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα η Λενα μεχρι την ωρα που φυγαμε,ειχε τον καημο της..να κατουρησει ντε ο αναστασης!μεγα προβλημα! :D:D:D:lol::lol::lol::lol: ειχε αγχος μηπως απο το κρατημα παθει προστατη! :o:o:o:roll::roll::lol::lol::lol::lol:

λενακι μου σάγαπάωωωωωωωωωωωωωω!

κ δε σου εφτασε καλε που μου μιλησες αρκετα;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!επρεπε να πετας απο τη χαρα σου τωρα! :lol::lol::lol::lol:

αα!εγω φοβαμαι τις βελονες...α πα πα!!αμα θες χενα,κανουμε οπου θελεις! ;):lol::lol::lol:

επισης,τί εννοεις"3 μπουτια δικα μας"η πεθερα;;οταν λες"μας"εννοεις "σου";;γιατι τοτε κορμαρα ειναι η γυναικα! :lol::lol::lol:

κ τωρα θου μπορεις να γελασεις ελευθερα!!!!!ειδς τί ωραια που ειναι ετσι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;):lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

=))=))=))=))=))=)) Μωρη Θου δεν πας να χτυπιεσαι κατω???????Τοσο γελιο που κανω με τα κοριτσια σιγα μην το συγκρατησω επειδη εσυ δεν προλαβαινεις να διαβαζεις!!!!Αι στο καλο σου,κανε πειτζ νταουν!!!!! :P:P:P

Τονιααααααα :lol::lol::lol::lol::lol: Γλυστριδα???? =))=))=))=))=)):((:((:((:((

Ωραια φιλη εχεις!!!Παγωτο μερεντα??????Φτου να παρει,λαθος αδερφη διαλεξα να εχω "κοντα" μου!!!Για πολλα εισαγωγικα ομως το κοντα!!!!!!

Για το θηλασμο...Ολο κ κατι θα σκεφτω να σου προτεινω!!!Μεχρι ναμε διαολοστειλεις κ εσυ με τις ιδεες μου!!!Παντως αφου εισαι χαλαρη,πραγματικα δεν εχεις τιποτα να χασεις!!!!!

Μμμμμ!Μηπως να κρεμαστεις απο κανενα φωτιστικο κ να κανεις τη μαιμου,να ενθουσιαστει η μπεμπα,να ανοιξει το στοματακι κ να χωσεις μεσα το βυζι(της μαιμους :lol::lol::lol: )????Σουπερ ιδεα παλι!μα πως τα καταφερνω !!!!Ω μαστοραααα!!!

Ιουλια επισης =))=))=))=)) Μα προστατη ο Α???Που τα βρισκεις????χαχαχαχαχαχαχαχα

Ελα βρε φοβητσιαρα να το κανουμε τωρα γτ οταν θα ξεμωραθουμε εντελως θα εχουμε ζαρωσει κ θα θελουμε σιδερωμα πριν παμε στον τατουατζη! :lol::P

Εννοω 3 μπουτια δικα μΑΣ!Ποσες ειμαστε...ε..κανε προσθεση!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας!!!

τονια περαστικα ρεσυ... κ εγω νομιζω θα της την εδινα την αντιβιωση... ειναι μικρουλα ακομα

περαστικα κ αγυριστα ναιεναι

κ να πεις οτι θελουμε τη συνταγη με παγωτο μερενταααααα!!!!!!!!!!!!!!!

θου κ εκσταση εχετε πολυ πλακα!

κ ας μην ειναι ο αναστασης Γκαρμπον με μενα, μου αρκει που μου μοιαζει :lol::lol::lol:

φτανει μην τσακωνεστε αλλο !! :lol::lol::lol:

σισσιω ουτε εγω τον πιεσα με τον υπνο, οπως κ σε πολλα αλλα

κ ακομα για να κοιμηθει τις περισσοτερες φορες θελει να ξαπλωνω διπλα του κ ενιοτε να με ξεμαλλιαζει

μπεμπουλη μακαρι να τον παρουν τον μικρο!

παναγιωτα πολυ ζορι ρεσυ αυτο με το μικρο παντως... καλη υπομονη

μα μουχλιασμενο αγγουρι καλε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω τι ειμαι? κατι σε ξινισμενο???

καλε ημουν αλλου, ο μικρος δεν κατουρουσε κ με ειχε φαει το αγχος για το πουλακι του!

κ τελικα ηρθε πιοοοοοο μετα κατουρημενος :?:?

αλλα εκανε παλι

10.30 φυγαμε παρακαλω, με κλαματα κ ουρλιαχτα... αχ...

επισης εχω να καταγγειλλω οτι ο θοδωρης μας κατουρησε το γιογιο!!! :lol::lol::lol:

επισης αν μεσα σε αυτα τα μπουτια που λες περιλαμβανεις κ τα δικα μου... να γελασω?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε μου λες οταν μπαινεις στο ψυγειο χοροπηδας κιολας?

πως κανεις το μιλκσεικ οεο???????????????????????????

θουλαρα την επομενη φορα σε θελω πιο γελαστη αγαπη μου!!

καλε μη με κοροιδευετε!!! γελουσε κ ο χαρης μαζι μου!!

για το πουλακι του παιδιου μου μιλαμε!!

το τατου που θα το ανετε?? κ εγω θα ηθελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Αφρο ε δε το λες και λαβ στορυ,αλλα δεν ειναι και τρομακτικο μωρε....

Παιδια εχω να δω παρα πολυ καιρο τηλεοραση! :? Τον ελευθερο μου χρονο...αρμεγομαι!!! /:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Δε διαβασα τα χτεσινα....

Πηγαμε παιδιατρο χτες και καναμε μαντου.. Ο μικρος 90 εκ. και 11500κ!!

Παω να σας διαβασω οτι προλαβω..

Φιλακια σ ολα τα κοριτσακια!! :x:x8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

τι κανετε;;;

εγω καλα..

ο φοφος χτες εφαγε ..ναι ναι...εκανα ρυζο με καλαμποκι και ψαρι..ε με το που ακουσε καλαμποκι ορμησε...διαλεγε τα καλαμποκια καιοσο πεινουσε ατρωγε καιλιγο ψαρι...

Ερη μου τις συμβουλες σου για το φιλεταρησμα ψαριου ακολουθησα..μια χαρα εγινε..μου ειχε φερει η μαμα μου 2 σκορπινες παο Χαλκιδικη το προηγουμενιο ΣΚ ..τη μια τη φαγαμε επι τοπου..την αλλη την φιλετιασα την εκανα 4 μεριδες και την αφισα στον φοφο...μια χαρα το χλαπακιασε..

αντε να δω σημερα τι θα κανει.

Τα φιλια μου σε ολες..παω να συμαζεψω και να παρω τα πονεμενα μου ποδια για να παμε καμια βολτα....

τελεια περασατε χτες αχ ζηλευω...να ζεννησω να ξελαφροσω να μπορω να περπαταω να σας δω γιατι μου λειψατε...σαν παπια ειμαι..με το ζωρι κουνιεμαι.

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

ουφ τα δθαβασα ολα!

αλλα δεν θυμμαι και πολλα!

καλε θα σταματησετε να λετε για ηλικιες?

δεν ειμαστε ολες σα τη Νατασα....καποιες ειμαστε λιγο πιο μεγαλες!

Χρυσα ειδες που εφαγε το παιδι?

για που λετε βολτα?

πως εισαι?

Αναστασια..λιγικα θα σου τον παρουν τον μικρο παιδικο!

αχ ζηλευω...λιγο....!

εμεις αλλη μια χρονια σπιτι...!

και εγω να συνεχιζω τις νυχτες!

Αφροδιτη υποθετω θηλαζεις και βλεπει τβ

ο Μ. συνεχιζει να κοιματαισ το πατωμα?

μηπως να κανετε διακοπες σε καμπινκ?

αληθεια δεν θα πας καθολου σε μαμαδοπεθερα?

Ερη... τι φωτο ειναι αυτες?

τις βλεπω και νοιωθω ακοαμ πιο αρχηστη...δεν πιανουν τα χερια μου...τα βασικα και με το ζορι!

γελασα με το σκαψικο και το χεσιμο....!

εεεε μετα σκουπισμα με φυλλο απο συκια...η καμια πετρα!

η στην καλυτερη πλυσιμο στη λιμνη!

natasoula, neni79 καλημερα!

Λενα πολυ αγχος για το κατουρημα...θα τα κανει και ολα μαζεμενα....οσο για τον προστατη ακοαμ γελαω!

τι κανατε στη Θουλη και δεν ειναι χαμογελαστη?

Παναγιωτα ισως στις διακοπες μαθει να κοιμαται ολο το βραδυ!

που θαπατε?

Τονια εχει δει αλλο παιδακι η μικρη να θηλαζει?

χθες η Μ-Ι θηλαζε την κουκλα της!

θα βαλω φωτο να δειτε....και με τι τρυφεροτητα την κοιταει!

τα εχω παιξει ...κανω γενικη στο απιτι...ατελειωτο ειναι!

αχ να ηταν πιο μικρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι επαθες;;;; γιατι δεν ειναι καλη η μερα;;;;;

Σιγα που εφαγε καλε μη νομιζετε..αυτο ηταν ολη μερα..σημερα το πρωη του αβαλα 2 ουταλιες της σουπας γιαουρτι μια κουταλια μουσλι..και ενα αυγο...εφαγε λιγο απο το γιαουρτι με το μουσλι και αυτο ηταν..μεσιμερι ιδιο με το χτεσινο οποτε θα φαει..δενε χω παραπονο.

Για κατουριμα που λετε..ο φοφος πινει παααρα πολυ νερο..κιαι φυσικα κατουραει..αφου καμια φορα εκει που ηταν στεγνος ολη νυχτα τωρα χρειαζετε αλλαγη πανας

Γεννικα σημερα δεν ειμαι καλα..αυτος ο καιρος με εχει καταβαλλει..σημερα εχει συνεφια και φσαει.

Βικ μου βολτα στο παρκο πηγαμε ποδαρατοι...δεν αντεχω να τον κινηγαω αλλου και κουραζομαι ενω το παρκο ειναι εδω διπλα..τετοια ωρα εχει πολυ λιγα παιδια και παιζει με την τσουλιθρα...

γυρησαμε σπιτι..αλλαξαμε ρουχα πλυναμε χερια ποδια μουρι και τωρα καθετε και βλεπει dvd...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες!

Λίγο καλύτερη η αποψινή νύχτα... Κοιμήθηκα ΚΑΙ 4-5 ώρες συνολικά!!!! :lol: Στ' αλήθεια, νιώθω λίγο καλύτερα όμως! :D

Αφροδιτούλα, γιατί όχι για σένα; :( Έγινε κάτι;

Διάβαζα τα χθεσινά σας μουχλιασμένα αγγούρια κλπ και γέλαγα μόνη μου!!! :lol: Δεν είστε με τα καλά σας ωρέ!!! :P

Επίσης, Τόνια, ναι, μας κατακόλασες με το παγωτό μερέντα!!! :shock: Το θέλουμε, παρέα με την αδερφή της Θούλης, να μας το φτιάχνει!!! 8-):lol:

Παρεπιπτόντως... Θουλάκι καμάρι μου, γιατί λένε όλες ότι δεν ήσουν καλά; :( Σ' έχει τσακίσει η κούραση ή συνέβη κάτι άλλο;

Χρυσουλάκι μου, μπράβο στο Φόφο μας που έφαγε!!! :D Εύχομαι και σήμερα και κάθε μέρα!!! ;) Άντε, κοντεύεις κι εσύ και θα ξαλαφρώσεις μωρέ, λίγη υπομονούλα ακόμα!! Πάντως, αυτή τη φορά κι εγώ ένιωσα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ότι "ελευθερώθηκα"!!! Δεν ξέρω γιατί!

Βίκυ, καλό κουράγιο με την καθαριότητα!! :geek: Δεν έρχεσαι κι από 'δω μια βόλτα;; :roll::P

Τόνια, natasoula, μπεμπούλης, Νένη, Αργυρούλα και σ' όλες τις τρενομανούλες... Καλημέρα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ εφτιαξε η μερα ...ξυπνησαμε λιγο στραβα το πρωι .

ρε χρυσα να σε ρωτησω,ξυπνας την νυχτα και πας να δεις το φοφο αν κατουρησε η οχι ?η αν ιδρωσε η αν ξεσκεπαστικε ? :o:shock: εγω ποτε δεν το εκανα .....ακομα και τον μικρο α δεν ακουσω να κανει κακα δεν τον αλλαζω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και στις υπόλοιπες,

Μάρθα πάντα άξια, να ζήσει η Ιωάννα, γιατί πάλι στην τσίτα?

Για την εκπαίδευση μην αγχώνεσαι, ατυχήματα είναι λογικό να υπάρχουν είναι αρχή ακόμα

Και η Έλενα δεν τα λέει πάντα και δεν λέει ποτέ τα κακά αλλά μόνο τα τσίσα. Επίσης από εκεί που έκανε κακά 3 φορές την μέρα τώρα κάνει κάθε 2 μέρες.

Ήθελα κι εγώ να έρθω για καφέ χθες αλλά έπρεπε να μαγειρέψω και να σιδερώσω ………..

Αναστασία καλώς ήρθατε, γελάω τρελά με το τικεράκι, για πές και σε μας την συνταγή για το μιλκσεικ :?:?:?

Γωγώ για τα κακά που ρώτησες, τι εννοείς πορτοκαλί? Υπάρχει περίπτωση να είχαν αίμα μέσα???????? Τις βλέννες αν δεν τις βλέπεις συχνά δεν υπάρχει πρόβλημα μπορεί να κρύωσε ή κάτι να την πείραξε, αν όμως βλέπεις συχνά μπορεί να είναι και ένδειξη αλλεργίας. Παρατήρησέ το και πές μας περισσότερα

Χρύσα με την υδρονέφωση τι έγινε υποχώρησε?

Μπεμπούλης λογικά θα τον πάρουν στον σταθμό αφού σου είπαν να κάνεις αίτηση μέσω ΕΣΠΑ, την τελική επιλογή αυτοί την έχουν.

Σισσυ εγώ δεν θα έκανα το εμβόλιο της γρίπης, φέτος αρρώστησε πολλές φορές γιατί ήταν η 1η χρονιά που πήγε παιδικό, του χρόνου θα είναι καλύτερα τα πράγματα.

Τόνια κι εγώ θα την έδινα την αντιβίωση, είναι μικρούλα ακόμα.

Παναγιώτα δεν βαριέσαι κάθε πρωϊ να μαζεύεις το ράντζο και κάθε βράδυ να το στήνεις?

Καμιά πιο εύκολη λύση?????????

Αργυρώ τα παιδιά και τα δύο οι περισσότεροι λένε ότι μοιάζουν εμένα, υπάρχουν βέβαια και μερικοί στραβοί αλλά μην το κάνουμε θέμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστούμε για τα σχόλια για το φορεματάκι :x:x:x:x:x:x:x

Δήμητρα υπομονή λεχούδι είναι ακόμα

Άφρο τι έπαθες? Να υποθέσω ότι δεν κοιμήθηκες όλο το βράδυ?

Νατάσα καθημερινή θα κάνετε την βάπτιση?

Βίκυ γιατί δεν στέλνεις παιδικό την μικρή?

Νένη μια χαρά ο μικρός από ύψος και βάρος

Έρη με εκπλήσεις με τις ενδυματολογικές και στυλιστικές απόψεις σου.

Εγώ πάντως φοράω απ’ όλα και κυριλάτα και εφηβικά αναλόγως την περίσταση

Ιουλία συμπάσχω μαζί σου για το τατού, δεν θα έκανα ποτέ γιατί πονάει, εδώ αποτρίχωση δεν κάνω

Τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες Λένα, Λενάκι, Μαρία, Φρανίτα, Εύα, Αθηνά και όποια ξεχνάω

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς δεν είχαμε ιντερνετ και τηλέφωνο για ένα 2ωρο!!!.....ευτυχώς δεν γράψατε πολλά :roll::roll::roll:

αλλά ξέχασα τι ήθελα να πω!!!

α Ιουλία μην νομίζεις και η Ρ. μετά τους 19 μήνες άρχισε να κοιμάται σερί το βράδυ....όταν σταμάτησε τον θηλασμό!!! :o:o βρε λέτε να φταίει ο θηλασμός τελικά? :-?:-?:-?:P:P

έξω έχει πάααααααρα πολύ ζέστη 35 βαθμούς (σαν 40 Ελλάδας!!!) και τελικά έβγαλα το συμπέρασμα ότι ούτε στο σακί ούτε στο τσουβάλι είμαστε, μια κάνει κρύο και δεν μας αρέσει, μια κάνει πολύ ζέστη και πάλι δεν μας αρέσει!!!! ουφ.....

Βίκυ γιατί δεν την στέλνεις παιδικό? δεν θα την πάρουν? :?:

Ιουλία ευχαριστώ βρε, για μένα είπες ότι έχω καλό σώμα? ;;);;);;);;);;):YMHUG::-* ...τι να σε κεράσω και πότε? :roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκη 5 ώρες ύπνο? μπράβο!!!

όσον αφορά στο αντιηλιακό για 40μλ είπε ο γιατρός για όλο το σώμα, υποθέτω ότι τα παιδιά το μισό αφού έχουν μικρότερο σώμα!!!! :roll::roll::roll: ....εμείς δλδ σαν οικογένεια, αν πάμε θάλασσα, θα χρειαστούμε 120μλ την ημέρα!!!!....βρε μπας και ο γιατρός έχει κανένα συμβόλαιο με τις εταιρείες? :lol::lol::lol::lol:

Αφρο μην νομίζεις και το δικό μου πρωινό δεν ήταν και το καλύτερο αφού φώναζα σαν υστερική!!! :!:

ο ένας δεν κατέβαινε για πρωινό, ο άλλος φώναζε....ε μα πια, ένα ήσυχο πρωινό θέλω μόνο, χωρίς φωνές....ζητάω πολλά?!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ για τις βαφές που ρώτησες εγώ τα βάφω με του κορέ κάθε 1,5 μήνα

Μέχρι 15 Ιουλίου νόμιζα ότι είχαμε προθεσμεία για το μεσοπρόθεσμο :?:?:?

Αν και πιστεύω ότι θα ψηφιστεί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμάμαι πότε έκανα βαφή, ξέχασα να το σημειώσω!! :?

σκέφτομαι να πάω στο κομμωτήριο αυτή την φορά...........κορίτσια σας "ζηλεύω" με την καλή πάντα έννοια, αισθάνομαι πολύ απεριποίητη δλδ δεν έχω νύχια να κάνω μανικιούρ και να τα βάψω!!! :(:(:( ....τα δαγκώνω!!! :oops::oops::oops: ....είδα τις φωτό της Ιουλίας και όλες είχατε το βαμμένο νυχάκι (χέρι-πόδι) και βλέπω τα δικά μου και λέω τι γίνεται!!! :o:o:o:o ....μου είπε και η αδελφή μου ότι πήγανε σε έναν γάμο και τι χρώμα έβαψαν τα νύχια και πάλι κοιτάχτηκα :(:(:( ουφ.....

αλλά έχω να χάσω μόνο 2 κιλάκια \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ εγω χρησιμοποιω κανονικα αυτη με ολα τα καρκινογονα μεσα!

οσο για το μεσοπροσεσμο...απλα θα πτωχευσουμε και με τις λεξεις...!

τωρα γι αλεφτα...εγω καταθεσεις δεν εχω...!

χρεος ναι!

αλλα αν δεν παιρνω μισθο δεν θα πληρωνω!

θα φυτεψω στο οικοπεδο και θα τα πουλω σε μαυρη αγορα!

παιδικο δεν μπορω να τη στειλω λογω αλλεργιας...πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για ολα και παντα μαζι η ενεση...!

θα μπορουσα να τη στειλω σε καποιο μεγαλο ιδιωτικο που εχει και ιατρειο μεσα αλλα οικονομικα δεν βγανω να δινω 600 το μηνα!

οοτε και φετος σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως οι μεγαλες σχολικες μονδες εχουν ιατρειο γι αυτο και τοσο η τιμη!

συνηθως και απο οσο μα εχει πει ο αλλεργιολογος βελτιονεται αρκετα το ανοσοποιητικο συστημα και δεν αρρωσταινουν τοσο τα παιδακια σε συνδιασμο οτι βγαινουν εξω διαλλειμμα και δεν ειναι κλεισμενα 8 ωρες σε μια αιθουσα!

και τσα 6 θα ξεκινησουμε και καποια εμβολια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..Τι μου κάνετε;;;;;Εγώ καλά...Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω ρε....Μπαίνω, αλλά ποτέ δεν σας προλαβαίνω.... :lol::lol::lol: Μια η μικρή που θηλάζει ανα 2ωρο μες στη μέρα, μια η Ιω και τα παιχνίδια, ε όλο και καμια βόλτα θα παμε, σας χάνω... :oops::oops::oops:

Σήμερα όμως επιτέλους σας διάβασα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τώρα όσα θυμάμαι.... :roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Αρχικά σχετικά με το θέμα που άνοιξε η συμπεθέρα μου η Λένα για το μωράκι και τα χάπια μπύρας..Η σύμβουλος θηλασμού που είχε έρθει μου είπε ότι τα χάπια μπύρας δεν κάνουν τίποτα απολύτως...Δεν αυξάνουν την παραγωγή...Είναι μύθος.... :?:? Και μάλιστα επειδή απ'ότι κατάλαβα γνωρίζεται με την Πατσούρου και μου είπε ότι στο νέο βιβλίο της που ετοιμάζει δεν θα γράφει για τα χάπια.... :?:?:?:? Τώρα τι να σας πω, δεν ξέρω.... :?:?:?:?:?:?

Επίσης, Άρτζι υπάρχει σίγουρα μια εδώ μέσα που δεν βάφει τα μαλλιά της.....Εγώ.... :D:D:D:D Έχω 8 χρόνια να τα βάψω....Για 3-4 χρόνια ήμουν κατάξανθη...Μενεγάκη... :?:?:oops::oops:

Βικάκιιιι ρε τόσο σοβαρό είναι το θέμα με την αλλεργία;;;;; :shock::shock::shock::shock: Τι να πω....Περαστικούλια..Κρίμα πάντως που θα μείνει πάλι σπίτι η γλωσσού...

Κι εγώ για ιδιωτικό παιδικό που ψάνχω, μου λένε 5.500 ευρώ το χρόνο και χωρίς σχολικό.... :o:o:o:o:o:o:o:o Και φυσικά δεν έψχω να τα διαθέσω τόσα λεφτά... :evil::evil:

Όσο για το χρέος που λέτε, αυτά είναι παπαριές....Απειλές του μαλάκα του Παπανδρέου για να ψηφιστεί το μεσοπρόθεσμο και να μην υπάρξουν αντιδράσεις... :evil::evil::evil: Ουτως ή άλλως έχουμε πτωχεύσει....Ανεπίσημα.... :roll::roll:

Σισσάκι πάει και η πιπίλα;;;Μπράβο στο Χαριλινάκι..Είδες τελικά που δεν ήταν και τόσο δύσκολο;;;;; ;););)

Παναγιώτα έχω μείνει μαλάκας... :shock::shock::shock: Ακόμα μαζί σας κοιμάται ο Νικόλας;;;;;; :shock::shock::shock: Κι εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια ότι ο ύπνος μαθαίνεται... :?:?:? Και γνώμη μου είναι ότι όσο καθυστερείς να τον "μάθεις" να κοιμάται μόνος του, τόσο πιο δύσκολο θα είναι αργότερα...Απλώς βλέπει ότι σας κάνει ό,τι θέλει και σας εκμεταλλεύεται....Μη με παρεξηγήσεις αγάπη... :oops::oops::oops::oops: Εντελώς φιλικά σας το λέω...

Εγώ πίστευα ότι με την μπέμπα θα είχαμε πρόβλημα να την πάμε στο δωμάτιό της...Τελικά, 15 ημερών την πήγα στο κρεβατάκι της και τώρα δεν κοιμάται πουθενά αλλού.... :o:o:o:o Της αρέσει τρελά...

Νατασούλα αίμα δεν είχαν τα κακά...Τώρα κάνει κίτρινα...Αλλά χέζει συνέχεια καλέ....5 φορές την ημέρα σίγουρα....'Έχω βαρεθεί το σκατό και το πλύσιμο... :oops::oops: Είναι φυσιολογικό τόσες φορές;;;;;; :roll::roll::roll:

Όσο για τα κακά, δεν ξέρω μωρέ Νατάσα μου....Τα κακά της είναι υγρά και είναι σαν να κολλάνε μεταξύ τους... :?:?:?:? Γι'αυτό λέω για βλέννη....Συχνά είναι έτσι τις τελευταίες ημέρες... :?:?:? Πωπω λες να έχουμε θέμα με αλλεργία;;;;; :o:o:o Δε θα το αντέξω τώρα που πάνε όλα σούπερ και θηλάζουμε τέλεια... :cry::cry::cry::cry:

Καλέεεεε να σας πω κάτι να μείνετε......Να δείτε πως με "χαλάσατε";;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Το Σάββατο το απόγευμα είχαμε πάει σε έναν σούπερ παιδότοπο που έχουμε ανακαλύψει....Τις άλλες φορές πήγαινα και κρυβόμουν σε μια κλειστή αίθουσα για να θηλάσω...Το Σάββατο λοιπόν και ενώ ο παιδότοπος ήταν ασφυκτικά γεμάτος,παίρνω την μπέμπα, την σκεπάζω με μια πανούλα, πετάω το βύζο έξω και θήλαζα για κανα 20λεπτο.... :D:D:D Ο άντρας μου καμάρι..... :lol::lol::lol::lol:

Σε ένα διπλανό τραπέζι ήταν μια έγκυος με τον άντρα της, με κοιτάζανε και ακούω την κοπέλα να λέει "Εγώ δε θα το κάνω ποτέ αυτό..." :oops::oops::oops: Ντράπηκα λίγο, αλλά μετά γελούσα...Σκέφτηκα ότι κι εγώ τα ίδια έλεγα κάποτε... :lol::lol::lol::lol: Με κοιταζανε μερικοί "κάπως", αλλά χέστηκα...Το παιδί μου τάιζα και καμάρωνα.... :D:D:D

Την Κυριακή πάω στο πάρκο με τις μικρές και τη μαμά μου,η μπέμπα ξαφνικά αρχίζει να κλαίει, ήθελε βυζάκι....Είχε πολύ κόσμο και πολλούς "γνωστούς"...Ήταν εκεί μια έγκυος με την κόρη της και μου λέει πεινάει ε;;;;Της λέω "ναι..." Και με ακούει να λέω στη μανα μου "Πάμε να φύγουμε, να πάω σπίτι να θηλάσω"..Και γυρίζει η κοπέλα και μου λέει "Καλέ κάτσε σε ένα παγκάκι και θήλασε...Τι ντρέπεσαι...Τι πιο φυσιολογικό;;;Κι εγώ παντού θήλαζα..." 8-)8-)8-)

Κάθομαι λοιπόν σε ένα παγκακι, άντρες γυναίκες παιδιά περνούσαν από μπροστά μου κι εγώ θήλαζα...Κι επειδήξ έκανε κρύο,πήρα τηλ το Γιώργο να έρθει να μας πάρει..Παίρνει η μάνα μου την Ιω, εγώ ούτε κούνησα την μπέμπα από το βυζί και σηκωνόμαστε να φύγουμε...Περπατούσα στο δρόμο και είχα την μπέμπα κολλημένη στο βυζί να θηλάζει... :lol::lol::lol::lol::lol::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Σε κάποια φάση στο δρόμο συναντάμε το Γιώργο που ερχόταν να μας πάρει..Ανοίγει το παράθυρο, μου λέει "κοιμάται η μικρή;;;;"Του λέω "όχι τρώει...." και του σηκώνω την πανούλα να τη δει και μένει :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Μόνο που δεν κατέβηκε να πηδήξει από τη χαρά του.... :D:D:D:D:D:D:D

Είδατε πώς με κάνατε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θηλάζω όπου να 'ναι...Ακόμα και στο δρόμο... :lol::lol::lol::lol:

Ποστάρω και συνεχίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ "χάλασες" βρε άκου να θηλάζεις δημόσια φτου σου δεν ντρέπεσαι!!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

αυτό με το μεσοπρόθεσμο το είπα γιατί το άκουσα εδώ στις ειδήσεις να το λένε.....μας τα έχουν πρήξει δλδ, η Ελλάδα και η Ελλάδα όλη την ώρα, αφού γυρίζω κανάλι.....!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...