Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

παναγιωτα τωρα πλακα με κανεις..ο νικολας ακομα σηκωνεται ενω ο μικρος κοιμαται σερι????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Ω ναι!!Απιστευτο και ομως αληθινο!!!

Η απαντηση στην Αργυρουλα που λεει οτι ο υπνος μαθαινεται!!! :-p:-p:-p Αμ δε!!! :lol::lol::lol:

Τον υπνο ή τον εχεις ή δεν τον εχεις!!!! Οκ τα ωραρια τα ψιλοφτιαχνεις αλλα και παλι οχι πολλα πραγματα.

Τονια εκπαιδευση δεν κανω για 3 λογους

1) δε συμφωνω μεχρι τα 3 με αυτη τη μεθοδο (προσωπικη αποψη δεν κρινω κανεναν προς Θεου)

2) ΚΑι στην εκπαιδευση υπνου το παιδι χρειαζεται δικο του δωματιο και αυτη τη στιγμη το 3ο υ/δ ειναι γραφειο και δε βολευει

3) Αυτη τη στιγμη και να ηταν 3 ο Νικολας ουτε εγω ουτε ο Γ. εχουμε τη διαθεση να το κανουμε λογω κουρασης. Αητη η μεθοδος προυποθετει αϋπνια και δεν ειμαστε σε τετοια φαση.

Φρανιτα αντε να σε δουμε.Σωτηρια αυτα τα γκρουπ ε;;;Τι καλα!!!

Α Αναστασια... Μισκα Μουσκα φορ εβερ!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παω να ετοιμαστω.Εχω τσεκ απ στο γυναικολογο σημερα.Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ανεβασε δεκατα η μικρη και της εδωσα την αντιβιωση...σκεφτηκα κι αυτο που ειπε η Φρανι οτι ηδη ταλαιπωρειται 10 μερες το καημενο και μην ειναι τιποτα αλλο... :(:(

Εχω ριξει γαμωσταυριδι στη καριολα τη νυφη μου που εχει παει συννεφο!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Μα μου αρρωστησαν τον Αλεξ οταν ηταν 3 μηνων και τωρα τη μπεμπα 4μηνων!!!!!

Κι ελεγα οτι θα τη γλιτωνε ρε γαμωτο με το γαλα μου... :(:(:(

Χρυσακι κι εσενα σου εκανε πολυ συχνα ωτιτιδες ο Φοφος ε;;; και του δινατε αντιβ.ή τη σκαπουλαρε;;;

Παντως η μικρη λιγο υγρο εχει απο το 1 αυτι μονο...πιο πολυ νομιζω με αγχωνει το φλεμα που ακουω στο στηθος της τοσες μερες...

Αναστασι κι εσενα ο Ανεστης τρενο(ξεραθηκα με το Τομας!!! :lol: );;;;;κι ο Μακης!!!!! :o ενα βραδυ ξυπνησε τον Αλεξ και μου φωναζε το παιδακι μου "μαμαααα;;;;;τι ειναι αυτο;;;;;τι κανει ετσι;;;;;;"!!!! :lol::lol::lol:

Καλα εγω τον στελνω και στο αλλο δωματιο που εχει ενα μονο κρεβατι και κοιμαται πολλες φορες! ;)

Α επισης ΛΑΤΡΕΥΩ μανιταρια!!!!!! \M/ \M/ \M/

Θα πιειτε καφεδακι θεσσαλονικιες;;;; κι εμεις θα μαζευτουμε τα Κρητικοπουλα!!! :P

Δεν εχω καθολου ορεξη να πω την αληθεια γιατι τα κεφια μου ειναι στα κατω τους αλλα θα μου κανει καλο να βγω! :roll: Ε δε μπορω να αφησω και το ετερον ημισυ(βλεπε Σωσω) να παει μονο του!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα κι εμεις μισκα μουσκα φορ εβερ!!!! :lol::lol::lol:

Αν δε συμφωνεις με την εκπαιδευση υπνου φυσικα και μη το κανεις!!!! εγω επειδη ειμαι γκεσταπω τον εκπαιδευσα και πολυ μικρο γιατι κοντεψε να μας στειλει στο τρελαδικο και πηγε μια χαρα(δεν ειχα διαβασει το γνωστο βιβλιο,αλλα απο οτι εμαθα μετα πανω κατω τα ιδια εκανα στο λιγο πιο ελαστικο)..

Γι αυτο θα συμφωνησω με την Αργυ οτι μαθαινεται ο υπνος.. :roll: Ο Αλεξ μεχρι 5-6 μηνων δεν ειχε κοιμηθει πανω απο 30' σχεδον ποτε και μετα αρχισε να κανει 10-11ωρα σερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω την ομορφη μαμαδοπαρεα

ααααααααχχχ εχω χασει παρα πολλα επεισοδια αλλα δεν γινεται αλλιως

ελειπα 10 μερες τωρα εχω κοσμο οποτε δεν μπορω να μπαινω

ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας

και οσα δεν ειναι περαστικουλια ευχομαι

εμεις ευτυχως καλα

η μικρη την προηγουμενη εκανε λιγα δεκατα αλλα για μια μερα μονο

παιζει να βγαζει δοντι και να εκανε δεκατα???

ειδα ενα επανω πισω αλλα δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σας πω ρε κορίτσια. Ούτε εγώ την πίεσα με τον ύπνο, αλλά έχω φάει πάτωμα με το κουτάλι.

Κάθε φορά που ξυπνούσε το βράδυ και με ζητούσε πήγαινα και ξάπλωνα δίπλα της, εννοείται η Χαριλίνα στην κούνια, μέχρι να κοιμηθεί. Ακόμα και τώρα δεν κοιμάται στο κρεβάτι της. Αποκοιμιέται στο κρεβατι μου και τη μεταφέρω στο δωμάτιο της.

Μονο μια φορά την είχα αφήσει να κλαίει, είχα εξαντληθεί, και δεν το έχω επαναλάβει.

Γενικά όλα τα λάθη μία φορά τα κάνω... :roll: Δεν έχω διαβάσει τίποτα. Μόνο ό,τι μαθαίνω απο εσας και τις εμπειρίες σας και ό,τι μου λέει το ένστικτό μου. Πειραματίζομαι και κρατάω ό,τι μας ταιριάζει.

Τόνια και εγώ θα έδινα αντιβίωση. Η μικρή μου έχει θέμα με τα αυτάκια της. Πέρασε αρκετες ωτίτιδες με υψηλό πυρετο.

ΕΡΩΤΗΣΗ:

Η παιδίατρος μου πρότεινε να κάνουμε του χρόνου το εμβόλιο της γρίπης (κοινής), γιατι φέτος η μικρή αρρώστησε πάαααααρα πολλές φορές, αλλά εγω είμαι πολύ αρνητική. Εσείς τι λέτε;;

Δε θέλω να είμαι και απόλυτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα....

λοιπον ακουστε τι εγινε στον παιδικο..

ο σταθμος αυτος ειναι δημοσιος και ειχα κανει αιτηση τον μαιο!!

ομως επειδη ειμαι ανεργη δεν ειχα πολλες πιθανοτητες να παρουν τον μικρο και ετσι ειπα να κανω και αιτηση μεσω εσπα..

ψαχνοντας στο ιντερνετ για τους παιδικους που ειναι στο εσπα βλεπω και τον παιδικο αυτο

:shock:

λεω κι εγω ενταξυ θα τον βαλω και αυτον στις επιλογες μου για να εχω διπλες πιθανοτητες

ετοιμαζω τα χαρτια μου και σημερα θα εστελνα την αιτηση.

πριν την στειλω παω στον παιδικο που με ειχαν καλεσει και τι μου λενε?????

οτι επειδη μπηκαν στο προγραμμα του εσπα θα μου συμπληρωσουν εκεινοι την αιτηση :o:o

τους λεω οτι εχω ηδη ετοιμα τα δικαιολογητικα μου φτιαχνουμε την αιτηση και εκει που συμπληρωνεις τις επιλογες παιδικων σταθμων μου εβαλαν μονο τον κωδικο θεσης,οτι ειναι προνηπιο και οτι θελω παιδικο στην ελευσινα....

της λεω κι εγω τοτε μα καλα αυτο καλυπτει ολες τις επιλογες που ειχα??

μου λεει ναι

και ακομη οτι αυτους τους συμφερει να παρουν παιδακια μεσω εσπα γιατι θα εχουν και επιπλεον προσωπικο και κονδυλια!!!!!!!!!!!!!

αρα να υποθεσω οτι θα μας παρουνε????? πολυ πιθανον νομιζω!!!!!!!!!

εστειλα την αιτηση σημερα αλλα θα παει μαλλον την πεμπτη γιατι τριτη-τεταρτη εχουν απεργια

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ναι!!Απιστευτο και ομως αληθινο!!!

Η απαντηση στην Αργυρουλα που λεει οτι ο υπνος μαθαινεται!!! :-p:-p:-p Αμ δε!!! :lol::lol::lol:

Τον υπνο ή τον εχεις ή δεν τον εχεις!!!! Οκ τα ωραρια τα ψιλοφτιαχνεις αλλα και παλι οχι πολλα πραγματα.

μαθαίνεται καλή μου, μαθαίνεται!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P .....χρειάζεταο τρόπος και όχι κόπος!!!! :lol::lol::lol::lol: ....άντε ίσως και ξενύχτι :roll::roll::?

το δόντι μου βγήκε!!! :( ...είμαι και επισήμως φαφούτα!!! :(:roll::roll::roll:

τον βλέπω και παίρνει τανάλια, κατσαβίδι και το εργαλείο για τα φρύδια :o:o:o:o και όταν έκανε προσπάθεια για να το τραβήξει έκανα και εγώ γκριμάτσα προσπάθειας και με ρώτησε αν πονάω!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία εύχομαι να τον πάρουν τον Σπυράκο :x

μανιτάρια και εγώ ΔΕΝ τρώω, τα αφαιρώ πάντα από το φαγητό μου και όταν παραγγέλνουμε φαγητό που έχει μέσα μανιτάρια τα βγάζω στην άκρη και τα τρώει ο άντρας μου!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα αργυρουλα ξεχασα να σου πω 35 ειμαι

παλιογριαααααααααααα

:lol::lol::lol::lol::lol:

ναι είσαι!!!! :lol::lol::lol::lol: ...τι να πω και εγώ καλέ!!!! :?

ο άντρας μου, μου είπε στα γενέθλιά μου ότι τώρα που έγινα -άντα θα πρέπει να αλλάξω στυλ ντυσίματος!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

δλδ? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: τρελογρια :lol::lol::lol::lol::lol:

δηλαδη ρε συ αρτζι τι θα φορας απο εδω και περα??? αυστηρα ταγιερ???

τελος τα κολλητα παντελονια και τα νεκολτε ειμαστε μεγαλες γυναικες πλεον :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας εχχω χασει ...ενα δεν καταλαβα με ποιον τραγουδιστη σας κολασε η σισσιω ? :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν κολάστηκα, άκουγαμόνο το τραγούδι και δεν έβλεπα τον τραγουδιστή!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μια χαρα..τελεια με τον παιδικο!!!! Θα σα ςπαρουν θα δεις!!!!

Μακαρη!!!

Τονια ο φοφος γεννηθηκε και εκανε αμεσως ωτιτιδα. Νοσηλευτηκε δυο μερες στη ΜΕΝΝ οπου εκανε ενδοφλεβια αντιβιωση και μετ ατον πηρα σπιτι με την πεταλουδα στο χερι και τον πηγαιναμε καθε μερα στις 12 στο γενεσσης οπου του εκαναν μια ενεση για τις επομενες 7 ημερες..

μετα απο αυτο το αυτακι του ετρεξε υγρο αλλες 2 φορες αλλα επειδη ηταν κατω των 2 μηνων πηρε αντιβιωση, μια φορα απο το στομα και μια φορα σταγονες ντρολ στο αυτακι, αυτες οι σταγονες ηταν και οι τελευταιες...εκτοτε βεβεια κοκκινηζε αρκετες φορε ςτο αυτι αλλα τη σκαπουλαραμε γιατι δεν αφτανε σε ωτιτιδα σοβαρης μορφης.

Την πρωτη φορα ηταν e-coli.

Παναγιωτα θα δυσκολευτεις με τον Νικολα...δεν ξερω αμα θα ηταν καλυτερα να ειχε δοματιο η οχι..παντως ο φοφος απο τοτ επου μετακομησε στο νεο του δοματιο αρχησε να κοιμαται...

και αυτο παλη οχι παντα..

ειναι βραδια που ριχνει τελειους υπνους απο τις 10 μεχρι τις 6 το πρωη οπου ξυπναιε πινει γαλα και ξανακοιμαται μεχρι τις 9..και αλλες μερες ξυπναει 2-3 φορες..τωρα τελευταια ξυπναει στις 6 με 6:30..και αυτο ηταν...

Ευχομαι το νινι να ιεναι πιο συνεργασημο.

Σημερα ξεκινησα να κανω καποια πραγματα για μενα..καταρχας πηρα καποιες καινουριες νυχτηκες της μανα μου με κομπια μπροστα να μην αγοραζω τζαμπα..μετα βρηκα τις παντοφλε ςπου κανουν μασαζ στο πελμα...αλλα ρε παιδια..εχω ξεχασει τι θελω μαζι μου στην κλινικη...εντελως γιουχου..σερβιετες εχω πηρα..τι αλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!! :lol::lol::lol:

Τι κάνετε? Δεν μπηκα σκ, τωρα θα πάω να σας διαβάσω..

Μονο απο αυτά που έπιασα σε αυτη τη σελίδα, συμπεθέρα ντρέπομαι αλλά συμφωνώ κάπως με τον άντρα σου... :mrgreen: Δηλαδή εντάξει εγώ σε γενικές γραμμές νομίζω ότι μετα τα 30 ας πουμε δεν επιτρέπεται η σουπερ μινι φούστα και γενικά ρούχα που λίγο πολύ μοιάζουν με εφηβικά.. Καθώς και οτι μετα τα 30 δεν φοράμε περλέ σκιές γκλίτερ και τα λοιπά.. μμμ πέστε να με φάτε αν θέλετε αλλά αυτη ειναι η άποψη μου...

Πάω να σας διαβάσω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Αφρο τώρ απου το ανέφερε η συμπεθέρα: καλέ πώς βλέπεις τέτοιες σειρές τρομακτικές? :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ....είδα κάποια τρέιλερ τις προάλλες και απαπαπα δεν είναι για μένα!!!!

συμπεθέρα όχι βρε δεν φοράω σούπερ μίνι, όχι λόγω ηλικίας όμως αλλά λόγω ότι το πόδι μου δεν είναι και τόσο ωραίο όπως ήταν παλιά!!! :(:(:(:(:( .....εγώ όμως που αισθάνομαι 25? τι να κάνω? :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχαχαχαχαχαχα Αργυρώ τρελαίνομαι για το διλλημα..

Λοιπον κάτσε να γραψω μερικά γιατι θα ξημεροβραδιαστώ ενώ έχω όλη την καλή διάθεση αλλά εσεις δεν έχετε στόματα.. :twisted::D 15 σελίδες.... Και ελειψα 2 μέρες.. Σαββατοκύριακο...

Αναστασάκι μου γλυκό να σου πω ότι μου έλειψες πάρα πολύ, η απουσία σου ηταν παραπάνω απο αισθητή και σας σκεφτομουν συνεχώς! Αν περνάτε καλά, αν σφαχτηκατε και τέτοια χαχα! :x:x:x:x

Θουλάκι μου πάντα άξια κοπελάρα μου!!! :x:x ....ασχετο, και ο Κώστας 4 μηνών μου έπεσε απο το κρεβάτι.. Μου λέγανε όλες μέχρι τότε "Οτι και να κάνεις θα σου πέσει, και να χτυπάς τον κώλο σου κάτω σε κάποια φάση θα σου πέσει" και πραγματικά... :D

4 μηνών έσπασε ο διάολος το ποδάρι του, δεν έλειψα ούτε 5 δευτερόλεπτα και πάρτον κάτω απο το κρεβάτι! :o:roll:

Λενάκι υποθέτω ότι αναφέρεσαι στην προηγούμενη φωτο.. ειναι μπισκότα με κουάκερ. Ειναι τέλεια και τα τσακίζουν τα μικρά..

Ιουλιάκι μου, δεν τις είχα δει ουτε τις παλιές σου φωτογραφίες βρε, με την ευκαιρία των γεννεθλίων είδα και τις άλλες.. :oops:

Γενικά όλα τα πιτάκια και τα συναφή μπορεις να τα καταψύξεις κανονικά αφού τα γεμίσεις - ετοιμάσεις, απλά ο χρόνος βρε παιδάκι μου ας μην ειναι πάρα πολύς. ενας μηνας στην κατάψθξη το μαξ... Δεν αλοιώνεται καθόλυ η γέυση. Μολις χλιαρείνουν τα βάζεις πρώτα ψυγείο να κρυώσουν καλά και αμέσως κατάψυξη..

Και εγώ λατρέυω κάμπινγκ, την Παρασκευη που πηγαμε στην συγκέντρωση με τις μαμάδες, μου είπαν ότι πηγαινουν κάθε χρονο και όλο το καλοκαίρι στα γυρω γυρω κάμπιγκ στις λίμνες. Ε γυρίζω και εγώ σπίτι και του λέω του Βαγγ, ν απάμε για κάμπινγκ, θα ειναι τέλεια, και με ξενερώνει με ενα "Αποκλείεται. Ειναι πολύ άγρια εκεί έξω."

Ε - Τι εννοείς άγρια βρε Βαγγέλη, σε οργανωμένο κάμπιγκ θα πάμε με υπηρεσίες, δεν θα σκάβουμε για να χέσουμε..

Β - Οργανωμένο? Σιγά μην έχει οργανωμένα εδω!

Ε - Φυσικά και έχει και μάλιστα με πληθώρα υπηρεσιών ρε Βαγγ, εσυ τι νόμιζες ότι θα πας για σκηνάκια?? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά, μιλάμε τα κάμπινγκ ειναι φανταστικά, δίπλα στις λίμνες με τέλεια προγράμματα.. που νομίζει οτι ήρθε δεν ξέρω... :? Τελος πάντων είπαμε με την Ερικα να πάμε όχι αυτο το σκ γιατι ειναι "long weekend" ειναι Canada Day η 1η Ιουλίου και ειναι αργία, οπότε θα γίνεται χαμός.. Το άλλο όμως αν ειναι να πάμε.. :D

Τωρα εχω μπει σε ενα site που έχει όλα τα camping στην χώρα και ψάχνω να βρω όχι μονο για το σκ που ειναι να πάμε άλλα γιατι όχι και για τις διακοπές μας! οταν ειναι να πάρει άδεια ο Βαγγ δηλαδή. Οταν αποφασίσουμε για ποιο θα σας βάλω link να δείτε. :D

Στο θέμα με τον αντρα μου αποφάσισα να το παίζω λίγο τρέλα, να μην δίνω σημασία, να ειμαι θετική και τελείως δεκανίκι, αρκει να γίνεται το δικό μας, δηλαδή να περνάμε καλά.... :ymparty::ymparty::ymparty:

Ρε παιδιά ποσο ζηλεύω όταν ακουω ότι κοιμάστε ως τις 9.30! (Καλά το 12 της Λένας δεν το σχολιάζω καν!) Ο δικός μου τι σκατα ότι και να γίνει 7 η ώρα ειναι στο πόδι! Βοήθεια! :twisted:

Α Αναστασι περιμενα να γυρισεις να σου πω οτι δοκιμασα αυτο που μου ειπες με τη μπεμπα...ξαπλωσα λοιπον με τα βυζια εξω,την ειχα διπλα μου οπου βλεπει το βυζο και κανει καπως ετσι :wtf::-? και μετα αρχισε να το πασπατευει με τα χερακια της,να το ζουμπαει να το τραβαει κτλ...ε καποια στιγμη οταν θεωρησα οτι εγιναν οι πρωτες συστασεις :lol: πλησιασα πιο κοντα και την ακουμπησα στο στομα...αυτο το σκατο αντι να ανοιξει το στομα,εβγαλε τη γλωσσα,εγλυψε λιγακι και μετα πηρε μια εκφραση καπως ετσι /:) μετα καπως ετσι :pinch: και μετα καπως ετσι :ymsick: !!!! και μολις επεμεινα λιγο αρχισε να σουζει!!!! :?

Μα ειλικρινα αν δε ντρεπομουν να βγαλω τα βυζια μου ον λαι θα σας εδειχνα πως κανει το σκατιαρικο!!!! :evil:

Αααχαχαχαχαχαχα ρε Τονια σάγαπώ αλήθεια σου λέω! χαχαχαχαχα Αστο βρε κοριτσάκι μου, δεν ψηνεται η αλανιάρα, με το ζορυ προκοπή δεν κάνεις, αντε να χαλαρώσεις και συ λίγο ρε μαναράκι μου! :x:x:x

Επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε - Τι εννοείς άγρια βρε Βαγγέλη, σε οργανωμένο κάμπιγκ θα πάμε με υπηρεσίες, δεν θα σκάβουμε για να χέσουμε..
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Στο θέμα με τον αντρα μου αποφάσισα να το παίζω λίγο τρέλα, να μην δίνω σημασία, να ειμαι θετική και τελείως δεκανίκι, αρκει να γίνεται το δικό μας, δηλαδή να περνάμε καλά....

:ympeace::-bd:-bd Δλδ το ιδιο με εμενα!!!!Αντε να δουμε που θα μας βγαλει!!!! :lol::?

Ερη μου ελα,πες!!!Τι φανταστηκες στο σεναριο "σφαχτηκατε"!!!! :lol::lol::lol:

Δεν ξερω για τη Μαγδα...Μπορει η κοπελα να υπεφερε κ να μην το εδειχνε!Παντως εγω περασα τελεια μαζι της!Αν δεν φοβομουν πως εχει νορβηγιαστει τοσα χρονια εκει θα την αγκαλιαζα συνεχεια!!! :lol:

ΤΙ ΝΟΣΤΙΜΕΣ φωτο βαζεις ρε φιλεναδα???εχεις ανεβει επιπεδο λεμε!Και οχι μονο με τις συνταγες!Εννοω κ με τις φωτο!Πιο επαγγελματικες,πιο "καπως"!!!Μπραβο κοριτσακι!!!Αντε να μαζευτω να μεγαλουργησω :P:P:P κ εγω τιποτις να σου στειλω!

Καλησπερα ειπα???

Ειχα ραντεβου με την Τζουλια ονλαιν αλλα αργησε η σαπια μπανανα!( :lol::lol::lol: )

Ηπιαμε κ τα καφεδακια μας,τα ψιλοειπαμε...Ειδαμε κ τον μικυ μαους(ειχε παρτυ) και η αννυ δεν μπορει να ξεπερασει τον ενθουσιασμο!!!Στο δρομο τον εψαχνε κ εκλαιγε!!! :lol::lol:

Βρε μισκα μουσκα κ ξερο ψωμι λεμεεεε! :lol:

Αργυ νομιζα οτι τα πρωτα -αντα ειναι τα τρι-αντα!!!! ;):lol:

Επισης διαβασα για 40μλ κρεμας!Μηπως μπερδευτηκες κ ειναι 4???Γτ πχ η κρεμα προσωπου μας ειναι 50 μλ!Αρα πρεπει να βαζουμε ποσοτητα σχεδον οση μια κρεμα??? :shock::shock::shock::shock:

Μπα!!!Μαλλον κλινω προς τη γνωμη των αλλων επιστημονων που λενε οτι καλυτερα να μη βαζουμε καθολου αλλα να μην βγαινουμε τις δυσκολες ωρες στον ηλιο...Βεβαια βαζω,ειδικα στην Αννυ..Περιπου 4 μλ! :lol::lol::lol::lol::P:P:P (πλακιτσα>!)

Σισσιω εχεις δοκιμασει δηλητηριωδες μανιταρι????Για πε-για πε!!!!Ειναι καλο???? :lol::lol::lol: Εχει γενεθλια σε κανα μηνα η Θουλιτσα κ θελω να της φτιαξω μανιταροπιτα!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου να σου απαντησω (δεν διαβασα τιποτε αλο)

στο αντενα γουεμπ τβ (χαχαχα) βλεπω εδω και 3 μερες απο την αρχη ολα τα επεισοδια ,μολΙς τελιωσα τον πρωτο κυκλο και εκανα διαλειμμα για να δω στις 11 το επισοδειο 8 του 3 κυκλου στον αντενα .

οπως βλεπεις το εχω δIπορτο χαχαχαχα

ξερω οτι τωρα παιζετε εκει ο τεταρτος κυκλος και θα μου τα κατεβασει ο Κ . ;)

εχω φαει κολλημα γερο :lol::lol::lol::lol: θελω τον ερηκ :D:D:D:D

βρε αργυρο σιγα το τρομακτικο !!!!!!!!!πιο πολυ λαβ στορι ειναι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ σαπια μπανανα καλει...ωριμο αχλαδι :shock::shock::shock: ,με λαμβανιεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ περασα-με ΤΕΛΕΙΑ σήμερα!καλε τί εννοεις τα ψιλοειπαμε;;;καιρο ειχα να κατσω τοση ωρα στην καρεκλα κ να μην τρεχω τοσο γυρω απο τον γιωργο!!δε σου φταιμε εμεις που η αννυ "νορβηγιαστηκε"κ τρεχει οπως ο γιωργος κ ο αναστασης στα..νιατα τους! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

10 παρα φυγαμε,ακουυυυς;;;!!! :o:o:o υπεροχα ηταν κ χαρηκα τοοοοσο που σας ειδα ,λενα,θου,αναστασακι! :D:D

η θουλιτσα μου μονο ηταν πολυ αγχωμενη,προβληματισμενη να το πω :?:?:? !αχ καλο μου..θελω πισω την παλια θου που δε μασαει κ γελαει! ;):x:x:x:x:x:x

ερη μου γελαω με το καμπιγκ! :lol::lol:

ευχαριστω για τις συμβουλες!καλε κ εγω δεν ελεγα πανω απο 1 μηνα νωριτερα να καταψυξω..νομιζω! :lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα εγω συμφωνω για τον υπνο μαζι σου!ο γιωργος αρχισε πριν 1 μηνα να κοιμαται σερι χωρις καμια εκπαιδευση..καποια παιδια καθυστερουν πολυ..δυστυχως.. :(:( τουλ.ο φωτακης κοιμαται! ;)

τονια πώς πηγε η συναντηση;;περαστικα στην μπεμπα κ..ακομη κ εγω..λεω ναι στην αντιβιωση τωρα πια..ας μην ταλαιπωρηθει μωρε αλλο..

αργυρω εγω αν κ 30,κ μινι φουστες φοραω κ αλυσιδιτσα στο ποδι,τωρα την εβαλα :o μκ γκλιτερ σκιες,οταν φοραω βεβαια..ξουτ ξουτ τα ταγιερ!δε τα φοραω ουτε μεσα στην ταξη! ;) ασε που εχεις πολυ ωραιο σωμα!

α!κ εγω disney channel δαγκωτο! :lol::lol:

φιλακια σε ολες!επανερχομαι σε λιγο αν δω αν γραψατε τιποτις! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μισκα μουσκα κ ξερο ψωμι λεμεεεε! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε τι έχουμε πάθει με αυτον τον μαυροπόντικα! :lol:

Προσπαθώ ρε Αναστασάκι, να μου στειλεις ναι, να μαγειρεψεις τιποτα μωρη και να μου στείλεις, με τις φωτογραφίες ασε δράμα περνάω γιατι ολο θέλω να βγάλω καμια καλή φωτο, αλλα απο την μια βγάζω τις φωτος με το κινητό μου, απο την αλλη εχω μονο ενα σερβίτσιο... Να πω την αμαρτία μου το Σαββατο πηγαμε σε ενα πολυκαλαστημα και πήρα ενα και μοναδικό πιάτο ασπρο και τετράγωνο για να βγάζω τίποτα φωτό... :oops::oops: Αχ μου λείπει η προίκα μου, θα το πω!

Οχι ρε χαζό τι να φανταστώ, φυσικά και σε πειράζω, ημουν σίγουρη οτι θα περάσετε τέλεια και έσκασα απο την ζήλεια μου γιατι θα ήθελα να ειμαι και εγώ μαζί! :YMHUG:

Πάντως έμαθα οτι ο απο πάνω σου έκανε φασαρία τα μεσημέρια! :mrgreen::mrgreen::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Αφρο εδώ ειναι πολύ δημοφιλής η σειρά και αφού τελείωσε η δικιά μου (το game of thrones αν το βρείτε κατεβάστε το να το δείτε οπωσδήποτε, ειναι φανταστικό, εγώ πηρα και τα βιβλία... πόρωση :lol: ) λέγαμε τι να δουμε και ειδαμε τα 2 πρώτα επισόδια απο τον 4ο κύκλο. Μάλλον θα ξεκινήσουμε να το βλέπουμε γιατι το δευτερο season του game of thrones θα βγει την Ανοιξη του 2012! :evil::evil::evil:

Α ναι ρε συ Ιουλία αλυσίδα στο πόδι φοράω και εγώ και ειμαι 35.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωριμο αχλάδι εισαι κ φαινεσαι μαρη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ακους εκει "ωριμο"!!!!Καλυτερα να με ελεγες μουχλιασμενο αγγουρι!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Μου θελεις κ αλυσιδιτσα στο ποδι...Αχ βαχ!!!Σειρα εχει το πιρσινγκ σε κανενα φρυδι/μυτη κλπ!!! :lol::lol:

Ασχετο!μηπως ρε φιλη μου να κανουμε κανενα τατου σε κανενα...περιεργο σημειο??? :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

Εγω δεν σας πολυ μιλησα νομιζω!Μονο εσενα αρκετα..Η Λενα ηταν λιγακι αλλου(μιλουσα κ δεν ακουγε,περνουσα απο μπροστα της κ δε με εβλεπε) ,η Θου...αστα να πανε...με εριξε η ατιμη! :P:P Η Αννυ εκλεψε κινησεις Μαρκελλιτσας..Ουφ!!!

Ξερετε ποτε εβγαλε τα καυτα σορτς η πεθερα μου?Στα 45 της.Και δεν ειχε καμια κορμαρα...Εναν πωπο τεραστιο,μπουτια οσο 3 δικα μας κ γενικως τα ποδια της ειναι χαλια... :twisted:

Εγω μετα την ξεκολε φαση που περασα στα 16-19....Σοβαρεψα αρκετα νομιζω! :?:?:?

Ερη μου!Εκανες πολυ καλα που πηρες ενα μονο πιατο!Και αλλωστε νομιζω οτι δε χρειαζεσαι καν πιατα!Βαλε φαντασια νταρλινγκ!!!θελεις ιδεες???(μην γραφω κ τζαμπα αν δε θες!!)

Και μην ξεχνας!Στην Ξανθη αδερφη μου!Στην Ξανθη!!! :P:P:P:lol::lol:

Α!Ο μικυ ηταν λαιβ στον παιδοτοπο!Ξερετε,αντι για κλοουν!Και η Αννυ φορουσε μπλουζακι με τη μινι κ το μικυ πανω!Της λεει εκεινος "αχ!Με φορας!!!κοιτα στη μπλουζα σου"! :lol: Εκεινη ειχε μεινει αφωνη!!!"κι μαους,κι μαους"!!!Τον κυνηγουσε απο πισω με τα ματακια της γεματα λαχταρα!Αχ ψυχουλα μου!!! Πολυ την αγαπαω ρε κοριτσια! :x:x:x:x Πρωτοτυπο εε??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μα εχεις σβολωσει με τις φωτο σου!!!!σου ρχεται να δαγκωσεις την οθονη!!!! :lol::lol::lol:

Κι εγω μες τη καρδια μου σ'εχω να το ξερεις!!!! :x:x:x

Το βυζι ναι καλε το αφησα,τελος,απλως ειπα να δοκιμασω και αυτο που μου προτεινε η φιλτατη Αναστασι μη πω οτι δε το δοκιμασα!!! :P

Α πρεπει να πω στην αδερφη της Θουλης να ανεβασει στο σαιτ σου το παγωτο μερεντα που κανει!!!!τρωω αυτη τη στιγμη κι εχω παθει παρακρουση!!!!! =p~=p~=p~

Με το ντυσιμο θα διαφωνησω! ας ειχα το ποδαρι που ειχα προ εγκυμοσυνης και θα το εβαζα το μινακι χαλαρα!!! :P καλα οχι μεχρι το κωλο που τα φορουσα καποτε,αλλα το μινι της μανας που λεει και η Μενεγακη!!!!! :lol::lol:

Καλε μου θυμισες το κοριτσακι αυτο στα λουνει τιουνς που αγκαλιαζε συνεχεια οτι ζωακι εβρισκε μπροστα του κι αυτα ηταν καπως ετσι :blink: απο το σφιξιμο και τρεχανε να γλιτωσουν απο τα χερια της!!! :lol::lol::lol:

Αναστασια θα τον παρουν στανταρ το Σπυρακο!!!τελεια!!!! ;)

Α ξεχασα να σας πω το πρωι οτι ζυγισα τον Αλεξ στη παιδ.και ηταν 10,5 κιλα με τα ρουχα τα παπουτσια και το κατουρημενο παμπερ!!!! :shock: τι προβλημα εχει αυτο το παιδι με το φαγητο δε μπορω να καταλαβω... :?

Ιουλια εσυ εισαι η σαπια μπανανα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: καλο κι αυτο!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα περασαμε κι εμεις αν και δεν ημουν πολυ στα καλα μου...τη νιωθω τη Θουλη...πολυ κουραση... :roll:

Καλε ναι φορα τα μινια σου παιδι μου κι ασε τη σκατογρια την Ερη να λεει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασι θα με αφησεις να ποσταρω μαραμενη γλιστριδα;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...