Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!' τι κανετε;;

εχουμε επσιτροφες!!!! Αναστασι καλωσηρθε ςπισω..γραψε καλε πως περασατε!!

Λενα στον Παπ πηγε η φιλη σου;;;;...Παπαγεωργιου την εβαλε;;;..Πως και ετσι εκει δεν την εδωσαν νοσοκομειακο θηλαστρο, ειναι πολυ φιλικοι προς τον θηλασμο.

Τα χαπια δεν ειναι πολλα..τοσα περιπου επαιρνα και εγω ενα διαστημα που ειχ εμειωθει το γαλα που αντλουσα..με το χειροκινητο δουλεια δεν γινετε...

Παναγιωτα εγω δεν ξερω τι να σε συμβουλεψω...καλτερα να εχετε τουλαχιτων εναν σε δοματιο και βλεπουμε.

Τις τελευταιε ςμερες δεν μπορω ν ακοιμηθω...ολο γυρναω σαν αρνι στη σουβλα..το μονο καλο ειναι πως κοιμαται ο φοφος..τεσπα..

Παω να φρεσκαρω το σπιτι..η πεθερα πηρε τον μικρο να τον παει κουνιες..παλη σαν γουρουνακιθα ερθει...και θα πρεπει να τον ξανακανω μπανιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημέρα κορίτσια! :|

είμαι στη δουλειά και βαριέμαι φριχτα να δουλέψω, αλλά δεν έχω επιλογή... :evil:

Ή μήπως έχω... :mrgreen::geek::geek:

Αργι έτσι είναι τα κοριτσάκια! :D

Αναστασί καλωσήρθες μπακ!

Τόνια περαστικά στη μικρή σου. :x

Θουλάκι τα πήρε ο μικρός έ;;; :lol::lol::lol: Μήπως την είδε οτι θα έχεις και άλλο παιδί τώρα που έγινες νονά και είπε να αντιδράσει; ;)8-):lol:

Βαφτιστήρα μου και εγώ πιστεύω οτι ο μικρός σου είναι ίδιος με σένα! Ασε τους άλλους να λένε! :D:x

Κορίτσια ξέχασα να σας ενημερώσω οτι η πιπίλα είναι ένα κεφάλαιο που έκλεισε για μας! :D Της πήρε μόνο πέντε μέρες να το συνηθίσει και όλη αυτή τη βδομάδα που πέρασε δεν τη ζήτησε καθόλου.

Γενικά δεν την έχω πιέσει ποτε για τίποτα. Αυτό το λέω για να μην τρελαίνεστε με τις πάνες κουκλάρες μου!

Παναγιώτα να στο φέρω;;; Σήμερα το δεύτερο κέικ θα το κάνω μια ωραιότατη τούρτα μπλακ φόρεστ! :D:mrgreen:

Χρυσακι μου έτσι ένιωθα και γω... πόσα κιλά έχεις πάρει; Μεγάλωσε πολύ η κοιλιά; όσο για τον Φο νομίζω οτι όλα τα παιδάκια περνάνε φάσεις. Και η μικρή μου έτσι κάνει, πότε τρώει, πότε δεν τρώει, αλλά δεν έχω σκοπό να υστεριάσω πάλι. Θυμάσαι που την είχα πιέσει να φαει μια φορά και έτρωγε κλαίγοντας; Ε απο τότε τους σηχτήρησα όλους και όλα και είπα οτι θα τρώει όσο θέλει, αν μπορώ παίζοντας να την κάνω να φάει το κάνω αλλιώς το αφήνω.

Αφρο υπομονή! :x

Σας φιλώ όλες! :x:x:x

Και ένα τραγουδάκι... εντελως τυχαιο! :mrgreen::roll:

http://youtu.be/PJQXbCnEluI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω στα κιλα ιεμαι στα +7..αλλα η κοιλια ειναι μεγαλη- ειναι και παχουλο το καμαρι μας...χιχιχιχι...

Αφου παρατηρω οτι στο σωμα δεν πηρα βαρος, ακομα φοραω το ιδιο νουμερο σουτιεν- λετε να μην εχω γαλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειναι και τοθεμα της καρδια ςμου εμενα που ολο βαριανασαινω..

ενα θα σας πω...απο ολη την προετοιμασια που εχω κανει για την VBAC..τα μαθηματα γιογκα ητα τα πιο χρισημα μεχρι στιγμης..οταν με πιανουν αυτες οι κρισεις στην αναπνοη δυσπνοια κλπ...καθομαι και κανω τις αναπνοε ςμου...εναπερχομαι μανι μανι και ειμαι ηρεμη μερα για πολλες ωρες...αμα ηξερα οτι βοηθαει..ουυυυυ..θα ειχα κανει και πολυ πριν μεινω εγγυος.

Παρε αδεια και πανε καμια βολα..αμα δε φυσαει..εγω αμα μπορουσ ανα περπατισω..ουυυυ..θα ημουν ηδη εξω..

Εγω παλη την πεθυμησα τη δουλει α...

χαχαχα..τελειο το τραγουδι αλλα δεν το βγαζει σαν το λινκ...κανω αντιγραφη επικολιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα1

σισσιω μπραβο με την πιπιλα!!!!!!

αχ κοριτσια δεν ξερω ανα ποσο θηλαζει,δεν τη ρωτησα, χτες που ημασταν 4 ωρες εκει μονο τη μιση ηταν εκτος βυζιου... αλλα το συμπληρωμα το παιρνει σε 2 γευματα το ενα ειναι σιγουρα το βραδινο κατα τις 10

θα τη ρωτησω κ θα σας πω

παναγιωτα ακομα σας παιδευει με τον υπνο ρε ο ν??

για τον υπνο πραγματικα δεν ξερω τι ειανι καλυτερο.. ισως ειναι καλυτερα να κανετε υπομονη λιγες μερες οπως λεει η αφροδιτη κ θα συνηθισουν εκτος αν εχει θεμα ο ν κ σηκωνεται κ πειραζει το μικρο

αντε ρε με τα φυλα κ τα φυλλα :lol::lol::lol::lol::lol: ουτε ενα λαθος στη βιασυνη μας δε μπορουμε να κανουμε! :lol::lol::lol:

ιουλια οταν θα ξεκινησω θα σε τηλ ;)

ειδα στον υπνο μου οτι μου εκανε β επιπεδου ο παλιος μου γυναικολογος κ μου ειπε οτι το παιδι εχει προβλημα. περιττο να σας πω οτι ξυπνησα λουσμενη στον ιδρωτα κ η καρδια μου κοντευε να σπασει

ελπιζω να ειναι ολα καλα με το μπεμπε, γιατι μια φοβια την εχω οτι κατι παει στραβα..

ηρθε η μαμα μου κ μου σιδερωνει μια στοιβα ναααααααααααααααα ρουχα (με το συμπαθιο κιολας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Εβαλα πριν τον μικρο για υπνο και μεχρι να σας διαβασω ξυπνησε! Σας αφηνω γιατι αρχισε παλι την

γκρινια :evil: Τα λεμε μετα, φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα άρα όλα καλά, συνήθως γίνεται το αντίθετο από ό,τι στα όνειρα!!! ;)

χθες άκουσα στην τιβι ότι αν πλένεις ή αφήνεις πολύ ώρα στο νερό τα φρούτα και τα λαχανικά χάνονται οι βιταμίνες τους!!! :o:o:o:o ...πρώτη φορά το ακούω αυτό, εσείς το ξέρετε? :!:

Μιτσάκι πώς πάει ο θηλασμός? σε βοηθούν όοοοοολες οι σημειώσεις που κράτησες? :lol::lol::lol::roll::roll::roll: ....πάμε να ΣΜ, μετά έχω να μαγειρέψω και μετά να κουρέψω το γρασίδι!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και στις υπολοιπες κουκλαρες!!!!

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας κοριτσια!!

Να σας τα πω μαζεμενα να μην σας πρηζω συνεχεια.

Στην απαραδεκτη -ομολογω- λυση του ραντζου καταφυγαμε γιατι

1) Ο Νικολας ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ!!!Πρεπει να ειναι καποιος εκει μεχρι να τον παρει ο υπνος και στανταρ θα ξυπνησει 2 με 3 φορες και αν δε δει καποιον εκει θα σηκωθει θα αρχιζει να φωναζει και να ερχεται στο δωματιο μας και ετσι θα ξυπνησει το μπεμπη που θα κοιμαται γαληνια στην κουνια του. (για αυτο δεν τα βαζω στο ιδιο δωματιο)

2) Ο μπεμπης κοιμαται σχεδον ολο το βραδυ (μονος του) και δε θελω ρε παιδια να του χαλασω τον υπνο επειδη ο αδερφος του ειναι "κακομαθημενος".

3) το γραφειο δε μπορουμε να το βαλουμε στο υ/δ μας, ουτε στο σαλονι γιατι δεν χωραει.Εχουμε πολυ μικρο σπιτι. Η Αφρο το εχει δει..μπορει να το διαβεβαιωσει.

Ισως στο σαλονι να χωραγε αλλα επρεπε να το ξεραμε απο πριν και να ειχαμε κανει αλλη διαρυθμιση,αλλα επιπλα..τρεχα γυρευε δλδ.

4)Παιρνω ρατζακι γιατι θα το κλεινω,δεν εχει χωρο για κανονικο κρεβατι..δε θα ανοιγει η ντουλαπα.

5)στρωματακι μπορει να παρω και κανενα εξτρα.

Αυτααααααααααα......

Μωρη Σισσιω τι με κολαζεις..Μια με τη μπλακ φορεστ και μια με τον τραγουδιστη..Πω πω τι μαναρι ειναι αυτο ρε παρεπιμπτοντως...

Α και μη νομισεις οτι ειμαι και τοσο ρηχη..πολυ ευαισθητη η ιδεα του βιντεο κλιπ!!!

Λενα τι ωρα θα δειτε ρε το πλατανοφυλλο;;; :lol::lol: Μην αγχωνεσαι.Ολα καλα θα ειναι!!! :x:x

Αργυ καλο οδαντιατρο!!!

Μιτσακι αναρρωσε η Β;;;

Χρυσα τι γιογκα εκανες;;Για λεγε..Νομιζω οτι μου χρειαζεται λιγο.

Χθες εκανα την πρωτη αποπειρα να δωσω λαχανικα στο μπεμπη!!!Καλαααααααα..χαλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα θυμάμαι... :oops:

Θουλίτσα, πάντα άξια κοριτσάρα μου!!!! :D Να ζήσει η Ιωάννα σας, να 'ναι πάντα καλά και καλοφώτιστη!! :D Χθες προφανώς ήταν η μέρα της γκρίνιας... :? Η Β με ΠΕΘΑΝΕ κι εμένα!!! :|

Αργυρούλα, η μικρή το πάει ακριβώς όπως η Ρ σου!!! Ανά μία ώρα!! :shock: Όντως έκανα πανηγύρι προχθές που χτύπησε ένα 2ωρο κι ένα 3ωρο!!! Απόψε πάλι... :? Έχω κοιμηθεί ΜΟΝΟ μεταξύ 3.30 και 5.30!!! Κουτουλάω... (-| Μακάρι να της μοιάσει της κοπέλας σου πάντως... Να γίνει γερή κι ατρόμητη!!! :D

Ιουλία μου, μη το πεις ούτε του παπά... Καλό είναι που θέλει να μένει στους παππούδες του ο Γ!!! Μια χαρά, σε βολεύει!!! :lol:

Αναστασί, καλώς ήρθες! Και εις άλλα με υγεία!! :D

Σισσάκι, κι εγώ θέλω κεκάκι!!!!!!!!! =p~ Σοκολατένιο κατά προτίμηση!!! :D

Νατασούλι μου, κάτι με ρώτησες αλλά δεν θυμάμαι τι... :oops: Σου στέλνω τα φιλιά μου!!! :x:-*

Συμπεθερούλα, κι εμένα πόντιο μου φαίνεται το ράτζο για τον Ν και δεν θα έχει και κατάλληλο στρώμα για το παιδί... :roll:

Τονάκι, να μας πεις νέα απ' τον παιδίατρο!!! Γιατί έτσι το κακομοιρούλι; :( Όσο για την "γνωριμία" της με τα βυζιά σου... πέθανα στο γέλιο!! :lol: Είσαι μεγάλο νούμερο!!! :P

ΩΣ ΕΔΩ!!! :lol: Κλαίει!!! Πάω κι ελπίζω να ξαναγυρίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A κοριτσια και κατι αλλο με το θηλασμο.

Το μωρο θηλαζει το πολυ 6 φορες... :o:o:o

Δηλαδη αν καποια στιγμη αντικαταστησω και γευματα ποσο θα θηλαζει ;;;4;;; :shock::shock::shock:

Πολυ λιγες δε θα ειναι;;; :?::?::?:

Εχω προσπαθησει να του δωσω και οταν δεν πειναει με αποτελεσμα να μου στραγγαλισει το βυζι και να βγαλει και το μισο γαλα... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα, άκυρο, τώρα διάβασα τα περί κρεββατιού. Μάλλον δεν έχεις επιλογή. :roll:

Η Β αναρρώνει, ελπίζω. Τώρα τελειώνουμε και την αντιβίωση. Για να δούμε... :roll:

Αφροδιτούλα, ξεράθηκα με το βαμπίρ σου , τον Μανωλιό!!! :lol: Θεός!!! Αυτοεξυπηρετείται ο άνθρωπος!!! :D

Αργυρούλα, προς το παρόν, ΜΟΝΟ μία οδηγία περί θηλασμού μου χρειάζεται.... ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ, ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΣΥΝΕΧΕΙΑ δηλαδή!!!! :shock::D

Καλή επιτυχία σήμερα στον οδοντίατρο κι ελπίζω να μη πονέσει πολύ... ο λογαριασμός!!! :lol::P

Μαιμουδάκι μου, όλα καλά θα πάνε, μην αγχώνεσαι και μη δίνεις σημασία στα όνειρα!!! ;) Περιμένουμε νέα!!!

Χρυσουλάκι μου, χαίρομαι πολύ που σε βοήθησαν τα μαθήματα γιογκα!!! :D Κι εγώ έτσι ήμουν στο τέλος... Η Β κοιμόταν, αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ εγώ!!! Τώρα όμως θυμήθηκα τι πάει να πει αληθινό ξενύχτι... :shock::lol:

Πάω για την 100000στη αλλαγή πάνας!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa τι κανετε?

εγω υπομονη :D

ο θοδωρης ειναι στο σχολειο κ ο μικρος εδω κ αρκετο καιρο δε ξερει τι θελει..πανου κλαει..εξω ομως οχι :D

αναστασακι καλως μας ηρθες..τι κανετε?

τελεια που περασες τελεια..αλλα δε μας ειπες..το δωματιο καλο'/?γτ καποια μας ειπε οτι ουτε εκει δε σε αφησαν σε ησυχια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted: ελεος

τα δικα μας νεα..ο παντελακος μου επεσε απο το κρεβατι μου :(

ο θοδωρακης μου εχει ηρεμησει αλλα χθες ηταν απαππαπαπαπαπα..απαπαπαπ...απαπαπα

κ με τη πανα καλα..εκοτς απο χθες

θα τα πουμε ε?

ιουλια εγω δε εχω καταληξει σε ποιον μοιαζει..επισης..καλε αναστασια πιστευεις οτι ο αναστασης μοιαζει τη λενα? :shock:

λενα ιουλια αναστασια θα τα πουμε ε?

νατασσουλα?χρυσα ?συμπεθερααααααααααααα?

εργι να ερθω για ακφε στο χορταρι?θελω κ το κλασικο σας πρωινο :P:P

ελπιζω να μη πονεσεις

τονια μου εγω σε δε ρωτησα σε ποιο γιατρο θα πας :oops: η αργυ νομιζω 8-)

καλα ειναι η μικρη?το ξεπερασασε το σοκ εμ το μεμε/? :lol::lol::lol:

μιτσακι ακου χθεσινο προγραμμα παντελη

10-11(σπανια κανει τετοια)-1,45-4-6-7 :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

παναγιωτα τωρα πλακα με κανεις..ο νικολας ακομα σηκωνεται ενω ο μικρος κοιμαται σερι????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

φρανιτα τι κανετε?ηθελα κατι να σε ρωτησω

μαρια η γιαγια καλα ειναι?

βικυ η γλωσσου καλα?

χρυσα εχεις δικαιο..εμενα τα μαθηματα με βοηθησαν πααααααααααρα πολυ..

βενι που εισαι καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

γερμανολενακι κ μενα πολυ γκρινια ο μικρος..βασικα οχι γκρινια αλλα δε ξερει τι θελει..

α δε βρισκω ης μπεαμπα τον ατμομαγειρα :o:o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry:

μπεμπουλης με τη δουλεια κανα νεο?????????

η κατερινα που χαθηκε καλε?

νενι κανα νεο?

νατασα ποτε θα πιουμε καφε????????????????????????????????????????????

νατασα που χαθηκες εσυ?η ελενα ο μιχαλης καλα'/?θα ερθεις σημερΑ?

Η ΓΩΓΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?

η θαλασσα?η γκρουσι?

οτι θυμαμαι ολεεεεεεεεε :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα αφρο :oops::oops::oops::oops::oops:

μα καλα ερχεται βραδυ κ δε καταλαβαινεις?οτι σεκατεβαζει τη μπλουζα?? :shock::shock::shock::shock:

αχ κ μενα ποναει το κεφαλι οταν δε κοιματαιι

ρε ιουλια..δε μοιαζει εκατο τοις εκατο στο χαρη..εχει τα ματια του..αλλα οχι γκαρμπον..με τιποτα

εχει τη γλυκαδα σου.. :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι η Αργυ με ρωτησε;;; ε δε πειραζει καλε εγω απαντησα παντως! :P

Τελικα ομως ελειπε η καλη παιδιατρος σε συνεδριο κι επειδη θα γυρισει σε 10 μερες πηγα στην αλλη η οποια μαντεψτε.....ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!!!! :twisted::twisted::twisted: Εχει υγρο στα αυτια το μωρο!!! :(

Του Αλεξ μια χαρα του εφυγε το υγρο χωρις ανβτιβιωση ,αλλα στο μωρο δε ξερω τι να κανω...φοβαμαι να το ρισκαρω...δε μπορει να μου πει κι αν ποναει το ερμο...σημερα δεν εχει κανει πυρετο απο το πρωι και λεω μηπως αν δε ξανακανει να μη της τη δωσω...αλλα αν παει κατι στραβα;;;εχει ακομη και αυτο το κωλοβηχα με το φλεμα... :?

Παναγιωτα να μαθεις το Νικολα να κοιμαται μονος του χωρις να ξυπναει δε παιζει ε;;;; ε ναι ειμαι γνωστη γκεσταπω εγω!!!! :P:lol:

Ε δε βλεπω αλλη λυση απο αυτη που λες πουλακι μου... :roll:

Θουλακι στο σπιτι αν τον εχεις ορθιο και ακνεις βολτες στο σπιτι σταματαει ο σπορος;;;; :roll:

Κοριτσακια μου δε θυμαμαι τι αλλο ειπατε..σορρυ... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι καλως μας ηρθες..τι κανετε?

τελεια που περασες τελεια..αλλα δε μας ειπες..το δωματιο καλο'/?γτ καποια μας ειπε οτι ουτε εκει δε σε αφησαν σε ησυχια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted: ελεος

τα δικα μας νεα..ο παντελακος μου επεσε απο το κρεβατι μου :(

ο θοδωρακης μου εχει ηρεμησει αλλα χθες ηταν απαππαπαπαπαπα..απαπαπαπ...απαπαπα

κ με τη πανα καλα..εκοτς απο χθες

θα τα πουμε ε?

ιουλια εγω δε εχω καταληξει σε ποιον μοιαζει..επισης..καλε αναστασια πιστευεις οτι ο αναστασης μοιαζει τη λενα? :shock:

Τα δικα σου νεα τα διαβασα-ακουσα-καταλαβα!!!!!Αλλωστε διαβαζω καθε λεξη σου!!!!παντα!!!! :lol::P:P:P

Δε χτυπησε ο μικρος ε????μα καθε μωρο που σεβεται τον εαυτο του τρωει μια βουτα απ'το κρεβατι! :lol:

Ποτε ειπα πως ο Αναστασης μοιαζει τη Λενα ρε συ???Ααααα Θουλακι μου συνεχεια μπερδεμενα μου τα λες!!οπως με το παρτυ του Γιωργου!Εγω ελεγα οτι θα παω πρωτη απ'ολες,καναμε εξασκηση κ το χρονια πολλα με την Αννυ κλπ κ εσυ κολλησες οτι δε θα ερχομουν! :lol::lol::lol::P

Καλα για το δωματιο.....Ε μα ελεος!!!Ηθελα να πηδηξω απ'τον 5ο!!!!Μα ποσο γκαντεμω!!!! :evil::evil::evil::lol::lol::lol: λεω στανταρ με ακολουθησε η πεθερα!!! :lol::lol::lol: Αυτο ελεγε κ η Μαγδουλα!!!!

Αχ μου ελειψαν!Γμτ!Ηταν πολυ ωραια!!!!Κ το Μαρκελλινι ενα αγγελουδι ταρζανακι!!!Οχι αγγελουδι στη συμπεριφορα!Στην οψη!!! :lol::lol:

Τι ωρα τελικα??6???

Τονακι μου θα της την δωσεις την αντιβιωση???Εγω θα την εδινα νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!(μ'αρεσει να γεμιζω την οθονη με τη φωτο της Αννυς ;):lol: )

Δημητρουλι εντελως βυζανιαρικο το μικρακι σου εε???!Τι καλα!!!!!!!Προς το παρον!!!

Περαστικα κ στην Β!!

Παναγιωτα τι μανα εισαι ρε συ που θα βαλεις το μωρο στο ραντζο για να εισαι κοντα στον αντρα σου???Εγω δε θα το εκανα ποτε!!!Εννοω το να κοιμηθω κοντα στον αντρα μου! =))=))=)) (ενα μαρτυριο ρε κοριτσια!σαν τον Τομας ροχαλιζει!το τρενακι ντε!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΕΙ πυρετο εγω δε θα εδινα

αναστα ναι 6 :D:D:D η νατασα δε θα ερθει :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

καλε λεω σε μια φωτο στο φεις..ηταν ο αναστασης με τον τολη..κ σχολιαζω,,ιδιοι,,κ λες δε συμφωνεις μαζι μου

με δουλευες? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: σε πειραζα βρε κοριτσακι!!!Επειδη παντα λεμε διαφορετικες γνωμες!

πχΕσυ: "θα κανει αγορι"

"μοιαζει στον μπαμπα της"

"τα μανιταρια ειναι αηδια"

Εγω:

"ΚΟΡΙΤΣΙ,ΚΟΡΙΤΣΙ,ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙ"

"ΙΔΙΑ η μανα της"

"Τα μανιταρια ειναι λιγο αηδια αλλα επειδη διαφωνω στα παραπανω θα πω οτι ειναι πεντανοστιμα :lol::lol::P "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου απο τον Χριστοφορο θυμαμαι πως και η παιδιατρος και ο ΩΡΛ μας ειχαν πει πως σε μωρα μεχρι 5-6 μηνων δινουν αντιβιωση σ επεριπτωση ωτιτιδας για λογους ασφαλιας επειδη μπορει να υπαρχουν ορισμενες επιπλοκες..απο 5 μηνων και πανω και ειδικα εαν τρεξει το αυτι δεν δινουν αντιβιωση γιατι το αυτι αναπλαθετε μονο του. Μονο σε περιπτωση οξειας μεσης ωτιτιδας η πυοδους εκκριτικης ωτιτιδας η οποια συνοδευετε με πηρετο δινουν αμεσα σχημα αντιβιωση αφου κανουν καλλιεργεια του εκκρηματος.

Θου φιλακια...

Οπως και στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Τονια εγω θα την εδινα την αντιβιωση. Δεκα ημερες να ταλαιπωρειται μου φαινεται πολυ, ισως ειναι μικροβιακη λοιμωξη..Δεν ξερω ποσο εμπιστευεσαι τη γιατρο αλλα εγω θα την εδινα....Μη συμβει τιποτα χειροτερο...

Καλε μολις εγραψα το υψος μου, ολες μου ειπατε οτι φαινομουν ψηλη..Να υποθεσω οτι ειμαι κοντη εεε??? :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Αναστασια ωραια περασατε! Θα πας και πουθενα αλλου τωρα? Βλεπει η Αννυ μικυ μαους_? Το κλαμπ ετσι? Εμεις εδω το ανακαλυψαμε (στο disney junior) και το βλεπει ανελλιπως...Και μενα μου αρεσει να πω την αληθεια...

Εμεις καλα ειμαστε..ηρθε ο δανος και ψωνισαμε στο σουπερ μαρκετ!! χα χα! Τωρα ο μικρος κοιμαται, με αυτα τα γκρουπσ εχω βρει την υγεια μου!! λειπει 3 ωρες κ μετα τρωει κ ξεραινεται στον υπνο για ενα διωρο...

Αντε 2 εβδομαδες μου εμειναν κ μενα!!!ερχομαι!!

Ηθελα κ κατι αλλο να σχολιασω αλλα δεν θυμαμαι... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...