Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Θου πάντα άξια κοπελιά!!!! Περιμένω ανταπόκριση!!!

Ιουλία δε με πειράζει ρε συ. Κάποια στιγμή φαντάζομαι πως θα τις κατεβάσεις ε;;; :lol::lol::lol:

Μαρία είναι αλήτες. Λυπάμαι πολύ για την τρομάρα που πήρε η γιαγιάκα σου.... :(:(

Λένα μουυυυυυυυυυυυυ!!!! Θα μάθετε φύλο τελικά;;;;;;; Ε ναι ρε συ!!!!!!! Επίτέλους!!!! Περιμένω πως και πως!!!!!Αααααααα και η Αγγελική δεν είναι λίγο έγκυος πάντως. Είναι 24 εβδομάδων περίπου!!!!

Λενάκι ελίζω να κοιμήθηκαν καλά τα ζουζο'υνια σου!

Κατερίνα φιλάκια!!!! Συνεννοηθήκαμε ε;;;; Δε με πειράζουν τα χίονια!!!

Τόνια πάω σε τροχόσπιτο. Μπάνιο την Ε την κάνω σε δική μας ντουζιέρα με ζεστό μη πόσιμο νερό και τη μπουμπόυ σε σκάφη με εμφιαλωμένα που ζεσταινω στο βραστήρα. Γενικά το κάμπινγκ είναι πολύ ανοργάνωτο αλλά εμείς τόσα χρόνια μετά έχουμε τις ανέσεις μας. Φαγητό θα μαγειρεύω κάθε μέρα στην αυτοσχέδια κουζίνα μας με γκάζι. Αν θέλεις μα δεις τη φάση με καλό μάτι θα περάσεις πολύ καλά! Εμένα μου ταιριάζει πολύ αυτός ο τρόπς διακοπών!!! ;)

Φρανίτα 1,93 ο Κ;;;; Ουάου! Πολύ ψηλός θα γίνει ο Σεμπ! Εσύ τί ύψος έχεις;

Παναγιώτα μου 20/7 είναι! Θα σε τηλ να τα πούμε!

Argi πες μας περισσότερα για το ρεπορτάζ. Εγώ τα αντιηλιακά δεν τα συμπαθώ! Εγώ δεν φοράω. Μόνο στο πρόσωπο αραιά και που.

Αναστασία καλήμερά!

Δήμητρα πες νέα από το νινάκι! Εσύ πως είσαι;; Η Β πως το πήρε;

Χρύσα σ'έπιασα χθες!!! :lol::lol:

Αφρο το πρόλαβες το σμ;

Νένη καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προλαβα :D τον μ τον πηγα με τις καλτσες :lol::lol::lol: φυσικα στο καροτσι .

θουλη μου παντα αξια κοριτσι μου .

α ! εχετε χαιρετισμους απο την γιωτα ,ξεχασα να σας το πω χθες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

εχω λιωσει στον υπνο!! :D:D

ο γιωργος κοιμηθηκε εχθες στη γιαγια κ τον παππου,μετα απο δικη του απαιτηση :shock::shock::shock: ,κ σημερα θα πανε σε μια βαφτιση!σε λιγο θα ετοιμαστουμε να παμε να φαμε μαζι τους κ να τον παρουμε!μου ελειψε το αγαπάκι μου,αλλα μου ειπε η μαμα μου οτι δε με ζητησε καθολου κ περασε τελεια!! :):)

τελικα το προβλημα ειναι οταν τον κοιμιζει καποιος αλλος στο σπιτι μας,εκτος σπιτιου δεν εχει κανενα προβλημα! :roll::roll::roll:

αχ κ εμενα μου αρεσουν τρελά οι διακοπες στο καμπιγκ!πηγαμε περσι 15 μερες με τον γιωργο κ ηταν τελεια,αλλα το μονο δυσκολο ηταν οτι ο γιωργος ετρεχε παντου κ επειδη δεν ηταν περιορισμενος ο χωρος,τον κυνηγουσαμε παντου κ λιωσαμε απο τη ζεστη! :roll::roll:

φετος σε σπιτι στην κερκυρα,να ξεκουραστω κ λιγο,αλλα θα κανουμε κ ενα περασμα απο το καμπιγκ! ;)

λενακι ρε χαζο.. :oops::oops: δε το εκανα επιτηδες με το τηλεφωνο..αλλα ελιωνα ολη μερα στον υπνο κ τη χαλάρωση που δεν κοιτουσα τηλ.καθολου!ειχαμε κ διακοπη κ μονο το κινητο λειτουργουσε,αλλα το ειχα στην τσαντα μου :oops::oops: !περιμενω κ εγω το φυλλο με αγωνια! 8-)

σας διαβαζω για τις δυσκολιες με 2 παιδια..κ φοβαμαι τί θα κανω οταν ερθει η ωρα..κ δε το παιρνω αποφαση..αρχιστε να λετε τα θετικα μπας κ ξεκολλησω :roll::roll: !

ερη εισαι γλύκα!καλε σχολιασες ακομη κ σε παλιες φωτο στο φεις!τί καλη που εισαι!κ τί τελεια φωτο εβαλες στο φεις!

θελω να σε ρωτησω κ κατι μαγειρικης!γινεται να φτιαξω κατι,π.χ.τυροπιτακια,κ να τα βαλω καταψυξη κ να τα ψησω οταν θελω;;σκεφτομαι απο τωρα του χρονου να τα ετοιμασω ολα πολυ νωριτερα,κ να τα ψησω την μερα εκεινη,για να μην αγχωνομια τελευταια στιγμη οπως φετος..αλλα δεν αλλοιωνεται η γευση;; :roll::roll: ο,τι να΄ναι σκεφτομαι,το ξερω! :lol::lol:

τονια ευχομαι η μπεμπα γρηγορα να γινει περδικι!

φρανι..πολυπολιτισμικος ο σεμπ ,ε;;!συμφωνω οτι μονο καλο θα του κανει!!καλε 1,93 ο δανος! :o:o

ο χ. ειναι 1,86 κ παλι πανυψηλο τον βλεπω!αλλα ειμαι κ εγω κοντουλα,1,65!εσυ εισαι ψηλη,ε;;;ετσι τουλ.καταλαβα απο φωτο που εχω δει! ;):?

λενακι εκ γερμανιας φιλια πολλα!

φιλια σε ολες!παω να ντυθω για να φυγουμε σιγα σιγα!

καλη ημερα να εχουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε εδώ ένα ίδρυμα, οργανισμό (δεν ξέρω πώς να το πω ακριβώς) όπου κάνει τεστ σε όλα τα ΄καταναλωτικά προιόντα και τα χαρακτηρίζει καλό, πολύ καλό, κακό κ.λπ., πήραν μερικά αντιηλιακά και τα τέσταραν για

1. αν πραγματικά προστατεύουν από τον τις ακτίνες του ήλιου,

2. αν είναι αδιάβροχα και

3. αν ανταποκρίνονται στο βαθμό τους δλδ 20...16...30 .... κ.λπ.,..... ένα που έκανε 36 ευρώ ήταν τελείως απαράδεκτο και άλλο που έκανε 3 ευρώ έδωσαν τον βαθμό "καλό".....έπειτα ανέλυσαν κάποια τα οποία ήταν ανοιχτά για πάνω από 1 χρόνο, κάποιος έφερε αντιηλ. που το είχε ανοιχτό 20 χρόνια!!!! :o:o:o:o:o:o .... το αποτέλεσμα ήταν ότι κάποια προστάτευαν λίγο από τον ήλιο αλλά ήταν επικίνδυνα να προκαλέσουν αλλεργείες!!

μία κοπέλα απέκτησε καρκίνο του δέρματος επειδή οι γονείς της δεν της έβαζαν αντιη. όταν ήταν μικρή!!!

το ίδιο και άλλος ένας νέος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξέχασα να σας πω ότι σιγά σιγά αρχίζει και κιτρινίζει η μέρα!!! :D:D \:D/ \:D/

Αφρο εδώ τα ΣΜ κλείνουν στις 22.00 το βράδυ!!! έστι έχουμε χρόνο :lol::lol::lol:

χθες έδωσα 2 ξυλιές στο μπουμπουκάκι μου :cry::cry: το βράδυ πριν κοιμηθεί με εκνεύρισε λίγο, αλλά μάλλον η κίνηση ήταν αποτέλεσμα της καταθλιπτικής μου μέρας!!! κρίμα :cry::cry::cry: ...με στεναχ'ωρησε λίγο :cry::cry::cry: ....ωστόσο το μπουμπουκάκι μου μου έδωσε 6 φιλάκια και μου είπε ότι με αγαπάει πολύ πολύ!!! :x:x:x ....αυτό με στεναχώρησε ακόμη πιο πολύ!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

δεν ειστε για μπανιο?

Νατασα ζηλευω για τις καμπινκ διακοπες....καποτε ελεγα ...εγω διακοπες σε καμοινκ....ποτε

τωρα που δεν μπορω αλλο να κανω δουλειες...λεω θελω δακοπες σε καμπινκ!

Κατερινα ρεποοοοοοοοοοοοοοοοο!

καλη ξεκουραση!

Αφροδιτη προλαβες το σουπε μαρκετ τελικα?

αστερι ο Μ.

Θουλη παντα αξια...να τα εκατοστησεις...(τα βαφτηστηρια)

Παναγιωτα και εγω νομιζω καπως ετσι εχω γινει....αφου πρωτα ασπρισαν ολα τα μαλλια μου!

το θεμα που λες δεν μπορω να το παρακολουθησω απο την αρχη...η καθε μια λεει το δικο της!

Χρυσα θα φαει...συμβαινει στα παιδια αυτο!

αφου πινει γαλα ειναι οκ!

Αναστασια (μπεμπ)και τονια παει σημερα το μπανιο?

και εμεις δεν αθ παμε!

συμπεθερα και εμεις πρωινο στο ποδι...κανα τοστ και δημητριακα!

τα ωραιοτερο πρωινο το εχω φαει στην Πραγα...δεν κερω αν ηταν ομορφο η εγω ημουν πιο χαλαρη!

LUCKY νομιζω οτι αρχισε απο τωρα να ξενοκοιμαται ο Γ.

αχ τι θα περασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σαι μαρη Γωγωωωωωω!!!!!! ελα να παμε παρεα σε καμπινγκ οπως η Νατασα!!!!! θα γελασει και το παρδαλο κατσικι με μας τις αχρηστες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Νατασακι δεν ειναι για μα αυτα...με τα μωρα ετσι;;γιατι χωρις μωρα παω με τα χιλια!!! :P

Παιδια δε κανει κρυο(ψυχρα μονο) αλλα φυσαει και ο ουρανος συννεφιασμενος..δε σε τραβαει για θαλασσα.. :roll:

Ιουλια μια χαρα ο Γιωργης σου!!! αντε καλε κοιμηθηκες κι εσυ ενα βραδυ χωρις εννοια! ;)

Καλα δε σε πιστευω οτι σκεφτεσαι απο τωρα για το παρτυ του χρονου!!!!! :lol::lol::lol:

Να φτιαξεις και μερικα για να εχεις να ταρταρεις το κοσμο τη μερα του γαμου του γιατι δεν εχεις χρονο μπροστα σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα μην αγχωνεσαι βρε..ο Αλεξ το κανει αυτο καθε μερα! αστον και θα δεις οτι θα ζητησει μονος του καποια στιγμη αφου ηταν παντα καλοφαγο παιδακι! ;)

Αργυ ολοι εχουμε τις κακες στιγμες μας,μη το σκεφτεσαι! ειδες και το μπουμπουκι σου αμεσως σε συγχωρεσαι! ;)

Ετσι με τα αντιηλικα ε;;; ο καθενα ςβγαινει και λεει οτι θελει ρε παιδι μου!!! τις προαλλες σας ελεγα οτι ειχε βγει ενα και ελεγε οτι τα αντιηλιακα δεν ειναι και πολυ καλα;;;

Αφρο εσυ εβαλες παπουτσια η πηγες ξυπολυτη απο το ζορι σου;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κάμπινγκ και μένα μου αρέσει, με παιδιά δεν έχω πάει και δεν ξέρω πώς θα είναι, πιστεύω ότι δεν θα έχουν πρόβλημα!!! ;)

ΕΡΩΤΗΣΗ:

έχει επικοινωνήσει καμμιά με την Λαμπρινή? δεν την έχω δει εδώ και πολύ καιρό ονλάιν ...... είναι καλά? της έστειλα και μήνυμα αλλά δεν μου απάντησε....έχω το τηλέφωνό της αλλά ντρέπομαι να πάρω!!! :oops::oops::oops::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Πρωτη νυχτα στο κρεβατακι του ο Γ. και κοιμηθηκε 9:30 με 12:30 μετα 1:00 με 5:00 και 5:30 με 8:00! Κανονικα δεν ξυπνουσε απο της 9μιση μεχρι της 5 αλλα εδω και 6 μερες το κανει.Εμενα μου κακοφανηκε που κοιμηθηκα μονη αλλα θα το ξεπερασω. O Π. κοιμηθηκε για ακομα μια φορα με την Ε. :twisted: Σημερα μας ειχε τραπεζι η πεθερα και σε λιγο θα ερθουν να κρατησουν τα μικρα να παμε για καφε με τον Π. :)

Θουλακι μου παντα αξια κουκλιτσα μου!! Να σας ζησει η μικρουλα! Πως την βγαλατε?

Αργι το ξερω αυτο το ινστιτουτο και πολλα προιοντα τα αγοραζω με βαση αυτο. Επισης εχει αποδειχθει απειρες φορες πως τα περισσοτερα προιοντα με μη επωνημες μαρκες ειναι και τα καλυτερα! Τα βαθμολουγουνε δηλαδη με Sehr Gut!

Χρυσα φαση ειναι μωρε και η αφαγια. Θα περασει! Με την Ε. να δεις τι τραβαω!

Διαβαζω και τα υπολοιπα και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ιουλια :lol::lol: Καλα σου λεει η Τονια! Απο τωρα σκεφτεσαι για του χρονου? :lol:

Τονια τι γκαντεμο εισαι ρε! Ελα να κανουμε παρεα! Ειμαι ο ορισμος της γκαντεμιας! :lol:

Αργι και εγω αυτο αναρωτιομουν για την Λαμπρινη χθες. Εχει πολυ καιρο να φανει ονλαιν.

Αφρο τυχερη που ειχες βρει τον μαρσιπο. Συνεχιζει να κοιμαται στα πατωματα ο Μ.?

Νατασα μια χαρα κοιμηθηκαν τα μικρα χθες ευτυχως! Θελω και εγω καμπινγκ!!!! Θα το τολμουσα ανετα με 2 μικρα. Σε ποιο μερος πηγαινετε?

Πω πω ηπια ενα ποτηρι κρασι και με βαρεσε. Ποσο ξεσυνηθισα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GΓυρησα!!! ολη μερα ημουν στη μαμα μου σημερα και ταχα μου ξεκουραζομουν..αφου ο Ο παλη δουλευε...

Αχ..

μεχρι στιγμης ο φοφος εχει φαει..1/2 γιαουρτι, μισο ροδακινο, ουτε μιση μπανανα 1 μπισκοτο μιραντα και 10 κοφτα μακαρονιακαι χωρις σαλτσα.

Ηπιε 2 ποτηρακαι χυμο που εκανα στον αποχυμωτη παλη καλα.

Δεν ξερω τι εχει παθει..τεταρτη μερα ειναι ετσι..συνηθως οταν το παθαινει αυτο ειναι αρρωστος...

λεω ναπο τη ζεστη...μα δεν τρωει ουτε καρπουζι ουτε αγγουρακια που τα λατρευει..τι να πω..

εχω παραιτηθει ενα παιδι το οποιο ολη μερα ηθελε κατι να μασουλαει και ηταν φαταουλας..αμα δεν του πεις ελα να φας αυτο..δε θα το ζητησει..τεσπα..να μη κλαιγομαι..θα μπορουσε να ειναι χειρωτερα..ουτως η αλλως την Τριτη εχουμε γιατρο να τον δει και να κανουμε το τελευταιο εμβολιο.

Τι κανετε κατα τα αλλα..και εμεις θελαμε Θαλασσα..αλλα ο αδελφος μου ηταν εκει χτες και γυρησε σημερα το πρωικαι ειπε πως στη Καλληκρατεια- οπου εχουμε το εξωχικο- η θαλασσα ειναι χαλια και φυσαει πολυ

Η Ψιλεγκω σημερα γριζει;;;

Τη λαλα την αναζητησα και εγω..που χαθηκε..

Α Βικυ το πηρα ..τελειο ειναι σ'ευχαριστω πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! :shock::shock::|

Τί κάνετε;; Βολτάρατε σήμερα;;

Εγώ σηκώθηκα το πρωί στις 9:30, βιαίως δλδ γιατι τότε έκρινε η Χαριλίνα οτι έπρεπε να σηκωθούμε μαγείρεψα, έφτιαξα και δύο κέικ γιατι οι φαρίνες θα έληγαν στο τέλος του μήνα, να δούμε τώραα ποιος θα τα φάει... :mrgreen:

Έκανα διάφορες δουλίτσες και τώρα λέω να σιδερώσω και βαριεμαι... :twisted: Θα σιδερώσω λίγα και μόλις ξυπνήσει η μικρή θα φύγουμε για τις κούνιες.!

Τα σημερινα δεν τα διαβασα. Έμεινα στα χθεσινα με την επιστροφή της Νατάσας και οτι η Θου θα γίνει νονά! :D

Θα τα διαβάσω το βραδάκι. Ασ σιδερώσω κανα μισαωράκι μη μου μείνουν όλα αυριο, γιατί αύριο θέλω να ξεσκονίσω, σκουπίσω, σφουγγαρίσω και το βραδάκι να πάω τη μικρή να δεί θέατρο σκιών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Αργυρω του βαζω αντηλιακο αλλα μη νομιζεις πως γυρναει κ ολη μερα στον ηλιο...φοραει κ κοντομανικο μπλουζακι συνεχεια..Στην πισινα του φοραω σε ολο το σωμα κ στα γκρουπσ οταν ειναι εξω του βαζω στο προσωπο..Κ εγω βαζω αντηλιακο στο προσωπο κ στον λαιμο, μη σταφιδιασω πριν την ωρα μου!!

Ναι ειμαι πολυ ψηλη καλε, δεν το ξερατε???? :lol::lol: ..Ειμαι το κλασσικο 1.68 αν και μου αρεσει να το στρογγυλευω κ να το λεω 1.70 :D:D Πιστευω ομως πως το σεμπινι θα γινει ψηλο διοτι εχει πολυ μακριες γαμπες..δεν ξερω ποσο υψος εχει τωρα, αλλα σε αυτη την ηλικια δεν εχει κ τοση σημασια...

Σες φαση θα ειναι, μη σκας...Εμας εδω μας εχει βαρεσει πεινα, ολα τα φαγαμε...μου τελιωσαν τα τροφιμα κ επειδη εγω δεν μαγειρευω κιολας εχω πεινασει..αφου κατεβασα το φυστικοβουτυρο κ το σεμπινι σημερα εφαγε μακρονια με κοκκινη σαλτσα (μονο αυτο υπαρχει!!)...αντε ερχεται ο δανος αποψε να φαμε κ κανα φαγητο της προκοπης να παει κ κανα σουπερ μαρκετ!!

Καμπινγκ παιδια εγω δεν θα πηγαινα με η ανευ τεκνου...Οχι για κανενα αλλο λογο αλλα επειδη το απεχθανομαι....Εχω παει 2 φορες και επισης εμενα κ σε σκηνη οταν εκανα ανασκαφες αλλα δεν το θελω με τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω ξεκουρασου και λιγο..γινε και λιγο ανεπροκοπη σαν και εμενα!!!!

Φρανι εμενα παντως μου φαινεσαι για κοντα στο 1.80..χωρις πλακα

Ξερω οτι ειναι φαση..γι'αυτο και δεν επιμενω και λεω πως αφου δεν θελει να φαει , να μη φαει, ουτε τον πιεζω ουτε τιποτα..καθομαι μαζι του να φαω και ειμαι χαλαρι..η διαβαζω η μιλαω με τον Ο...εφαγε καλως..οχι..ε τι να κανουμε..απλα με σταναχωρει λιγακι γιατι δεν τρωει ακομα και τα αγαπημενα του φαγητα..ξερετε πολλα παιδια πχ να σνωμπαρουν τη μερεντα;;;..τεσπα..θα το ξεπερασει...τεσπα...

Κατι ηθελα να πω ρε παιδια αλλα το αλτσχαιμερ..δε θυμαμαι..και εκεινη την ωρα δεν μπορω να μπω για να το γραψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..δε ειμαι καλα σημερα..

ευχαριστω για τις ευχες..ιωαννα τη βγαλαμε :D:D περασα πολυ καλα..το ευχαριστηθηκα..

δε το μετανιωσα καθολου...

ο θοδωρης σημερα με ΠΕΘΑΝΕ

κοιμηθηκε 11 ωρες..ενα θα σας πω..ξυπνησα 8,30 εγω κ ο θοδωρης με το μπεμπη 9..δε ξαναγινε..

ε λεω τελεια αρχισε η μερα..αμ δε :twisted::twisted::twisted::twisted:

μαλλον το χαλασε ο υπνος..δε εξηγητε αλλιως :twisted::twisted::twisted: αν κ τωρα παει να βγει το 20 δοντι κ ισως φταει αυτο..ισως

ξυπνησε με γκρινια..

ολα του φταιγαν..

του εβγαλα τη πανα..ηταν σχεδον στεγνη..οκ λεω θα τα κανει στη τουαλετα..το βαζω τιποτα..ζηταει μετα αλλα δε κανει..ε λεω θα κανει μεχρι τις 11 που θα φυγουμε..τιποτα :shock: 7ε λεω κατσε να του φορεσω πανα μη γινει κανα ατυχημα στη εκκλησια

μεχτι τις 11 που φυγαμε ολο κλαμα κ κακο.οχι να μου χαλαει το παντελονι που σιδερωσα οχι να πεταει μαρκαδορους..κ γω??????????

να γκαριζω..το ευχαριστιομουν :oops::oops:

αν μπορουσα να το εριχνα τρελο ξυλο :oops::oops::oops::oops::oops:

ε φυγαμε παμε εκκλησια παει μια κυρια να δει το παντελακο..τη σπρωχνει ο θοδωρης κ φωναζει μη το πηραζεις.. :oops::oops::oops:

μετα να θελει να ναι εκει αλλου πιο περα κτ

ε εφαγε κ το προφιτερολ του..μετα παμε ταβερνα

του βγαζω το παμπερς..

τον παω τουαλετα δε κανει..

με το που ανεβενουμε τα κανει πανω του..τον αλλαζω..

κοιμηθηκε 5 λεπτα στο αμαξι..δε τοαφησα στο σπιτι γτ αν κοιμοταν αργα το μεσιμερι που γυρισαμε δε θα κοιμοταν νωρις το βραδυ κ αυριο θα παει σχολειο..

για να μη σας πρηζω σημερα εκτος απο μια φορα ολες τις αλλες τσισα κ μια κακα τα εκανε πανω του..

τον μαλαωσα σε καποια φαση..γτ τα εκανε πανω του.όχι μαλωμα..εντονη παρατηρηση..λεω αστον σημερα δε ειναι η μερα του.

τεσπα σημερα γλιτωσε το ξυλο..

δε εφταιγε % τοις εκατο αυτος αλλα δε το αντεχα :oops::oops::oops:

α πριν 10 μερες με πηρε η λαλα αλλα δε ημουν σπιτι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα μου πάντα αξια!!! :):):)

δυσκολη ημερα για τον θοδωρακο,ε;; :(:(

τα γραφεις ομως τοσο ωραια,που χαμογελάω οταν σε διαβαζω! :oops::oops::oops::oops::roll::roll::roll::D:D:D:D:D:D:D:D:D κοριτσαρα μου ομορφη!! :):):):):)

για παιδοτοπο εμεις μπορουμε,αρκει ομως να μπορει κ η λενα!χωρις αυτην,δεν παμε πουθενα!κ ας μην σηκωνουμε το τηλ.ενιοτε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις καλα..πηγαμε να παρουμε τον γιωργο το μεσημερακι απο τους γονεις μου κ εκλαιγε κ ελεγε "εδω μεινω,φυγε,κοιμηθω παππου κ γιαγια!" :shock::shock:μας εσπρωχνε κ ξαπλωνε κ εκανε οτι κοιμαται..με κλαμματα τον πηραμε :o:o:o:( ελα Παναγία μου! :roll::roll::roll::roll:

αντιηλιακο εγω φοραω στη θαλασσα μονο στο παιδι κ σε εμενα στο προσωπο καθημερινα,αν κ συχνα το αμελω..

βρε φρανι πιο ψηλη φαινεσαι καλε! :shock::shock::shock: καπου διαβασα οτι τα αγορια,οσο ειναι 2 ετων,επι δυο θα ειναι ως ενηλικες!συμφωνα με αυτο,ο γιωργος ειναι 94 τωρα,αρα θα γινει1,88! :shock::shock: αλλα δε το πολυπιστευω..1,65 εγω κ 1,86 ο χ...δε μου κολλαει!

αργυρω αν βαζουμε καθε φορα 40 μλ αντιηλιακο κ οι 3,εσεις ειστε κ 4,ανα 2 ημερες θα πρεπει να αγοραζουμε αντιηλιακο! :shock::shock::shock:

φιλακια σε ολες!καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!Γειαααα σας!!!

Τι κανετε???Εμεις καλα!

Περασαμε τελεια,πραγματικα!ΚΑι τωρα παλι πισω... :(

Θα διαβασω λιγακι απο τελος προς αρχη!

Αλλα να πω στη Θουλιτσα πανταξια κ πως θελω κ εγω αυριο καφε!!!! :D Τι ωρα λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

νατασα μου ναι θα το μαθουμε το φυλλο! ετσι λεμε!! ;)

αχ πολυ μαρεσει το καμπινγκ, τρελαινομαι! φετος λεμε να παμε καμια βδομαδα.. θα δουμε!

σε ποιο πατε εσεις?

θαρθετε αυριο στον παιδοτοπο??? εεεεεεεεεεεεε????

λενακι πολλα φιλακια!! μια χαρα υπνο ο μικρος!

ιουλια το ξερω οτι καπου εκει στο βαθος μαγαπας :lol::lol:

αρχισε να ξενοκοιμαται το μαναρι σου ε???? :lol::lol:

ναι ρε μπορουμε!!!! να ειστε ετοιμοι 17.55 ακριβως1!! :lol::lol::lol:

αργυρουλα το εχω ακουσει κ εγω αυτο με τα αντηλιακα..

θου παντα αξια κοριτσαρα μου!!!

δυσκολη μερα για τον μικρο ε... πολυ ζορι ρεσυ

εμ η κουκουαγια οταν κοιμαται πολυ κατι δεν παει καλα :lol:

θα τα πουμε κ αυριο απο κοντα1

εκσταση καλως ηρθατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυριο 6-6.30 καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχασα

φρανιτα ευχαριστω για το ασθμα

θεουμε να τον παμε σε εναν παιδοπνευμονολογο για το ασθμα κ ολο το αμελω..

τετοια γουρουνα ειμαι

μια χαρα το σεμπινι με τα κινεζακια!!!

χρυσα ηρεμησε κοριτσακι μου, μη σε απασχολει τοσο το ποσο θα φαει ο μικρος

μην το σκεφτεσαι, μια χαρα ειναι το παλικαρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασόνι μυρίστηκες καφέ και μπήκες ε;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Εγώ αλήθεια δεν ξέρω αν μπορώ.......

Λένα μου περιμένω πως και πως!!!!!

Θου πάντα άξια!!!! Σε τρέλανε ο <Θοδωρής;;;;;; Η Ε είναι έτσι εδώ και εβδομάδες.........

Ιουλία ρε συ ο Γ μοιάζει πολύ μεγαλύτερος!!! Φτου φτου!!!

Αργι γιαυτό και γω δε βάζω. Για να μην το ξοδεύω!!!χαχαχαχα

Σισσάκι φιλάκια!!!!

Φραν φαίνεσαι όντως ψηλή!!!

Χρύσα καλά λέει η Λένα. Θα του περα΄σει κάποια στιγμή. Μη σκας τόσο ρε συ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κοριτσια...δεν ξερω που να πρωτοδιαβασω...πανικος...!Εχω χασει πολλα!

Και στην ομαδα γραψατε κ εδω...Ουφ!

Θα ερθω αυριο στον καφε να μου πειτε τπτ απο κοντα!

Σε εκεινον τον μεγαλο παιδοτοπο εε?!

Λεναρα δεν αντεξες ?Θα δεις το φυλλο??Ισα να μας κρατας σε αγωνια!Ργω το ηξερα οτι δεν θα αντεξεις!( :P:P )

Νατασακι μου τι κανεις???Εχω να σου πω οτι στο γυρισμο απο εσας,ξεχασα τα στριψω(πιασαμε κουβεντα εννοειται) και τελικα..Καναμε τον γυρο του ποδιου! :lol::lol::o:o:o καμια 90χμ στανταρ!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δε σας ειπα

σημερα πηγαμε κ ειδαμε τη φιλη του τολη που γεννησε προσφατα μετα το χαμο του πρωτου μωρου

το μωρακι ειναι σκετη γλυκα αυτη θελει σαν τρελη να θηλασει αλλα δινει ξενο γιατι εχει ικτερο το μωρο :roll::roll:

καλε πηγαινε σε μια γυναικολογο (μερικες μπορει να την ξερετε) κ της ξεκινησε αιμοραγια στα μεσα του 8ου μηνα κ της ειπε αυτη να ξαπλωσει κ να μην ανησυχει

κ μετα πηγε στον γιατρο της χρυσας κ ειδε οτι ειχε πεσει χαμηλα ο πλακουντας, μεχρι τον τραχηλο εφτασε κ την εβαλε εσπευσμενα στο νοσοκομειο για παρακολουθηση κ μετα απο λιγες μερες γεννησε το παλικαρι της με καισαρικη... ελεος τι να πω θα το εχανε κ το δευτερο..

ναι εκσταση σεκεινον το μεγαλο!!!!!

αντε αντε θα μας ερθεις κ μαυροτσουκαλο αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρουρά κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...