Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Ρε παιδια ουτε εγω νιωθω τυψεις...ενταξει οταν τον μαλωνω ή οταν θελει να παιξουμε κι εγω βαριεμαι ναι νιωθω λιγακι,αλλα οχι επειδη θελω να κανω κι εγω καποια πραγματα που μ'ευχαριστουν και δεν αχολουμαι ολη τη μερα μαζι τους.. :roll:

Βεβαια να πω την αληθεια στον αλεξ οταν ειχα πρωτογεννησει με ειχαν πιασει διαφορα,αλλα τα ξεπερασα! :P

Γωγω και η μπεμπα μου εκανε πολλες φορες τετοια κακα και περνουσε μονο του..ισως κατι που εφαγες.. :roll: α μου εκανε κι οταν της εδωσα χαμομιλι τωρα με την ιωση...

Ρε παιδια σημερα μου ανεβασε πυρετο η μπεμπα..εφτασε μεχρι 38,4 και επεσε μονος του μεχρι στιγμη..λετε να μη μπορει να βγαλει τα φλεματα και να της δημιουργησε τιποτα;;;η παιδ.λεει αν δε κανει υψηλο πυρετο δεν ανησυχουμε...ουφ ωρες ωρες λεω να της κατσω το αερολι μπας και σπασει το φλεμα και ηρεμησει το πουλακι μου... :( μα τοσες μερες ο κωλοβηχας!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γειααααααααααααααααααααα!!!

Τί κάνετε;;;;;;;;;;;

Η Νατάσα είμαι!!!

Με θυμάστε;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Είστε τρελές που θα κάτσω να διαβάσω 23 σελίδες από αυτό το τρενάκι και άλλες πόσες από το προηγούμενο......

Μια περίληψη πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γράψω τα δικά μας μέχρι να μου γράψει κάποια μια περίληψη.......

Σήμερα γυρίσαμε από Χαλκιδική! Πήγαμε την Πέμπτη το απογευματάκι και περάσαμε πραγματικά πολύ ωραία! Την Παρασκευή το πρωι βρεθήκαμε με τις ψηλές για μπάνιο!!! :lol::lol: (Αναστασία-Μάγδα)

Είδα από κοντά Μαρκέλα-Μάγδα και τις κατασυμπάθησα!!! Κάναμε τις βουτιές μας και μετά ψήσαμε παρέα στο σπίτι. Το απόγευμα έφυγαν (επιτέλους) :lol::lol::lol: γιατί δε θα τις άντεχα άλλο!!! :lol::lol::lol:

Η Ε γενικά ξεσάλωσε και το νινί κοιμόταν συνέχεια! Έκανε και το πρώτο του μπάνιο και ξετρελάθηκε! Κουνούσε χέρια πόδια σαν το ψαράκι το κορίτσι μου!

Σήμερα γυρίσαμε για να ασχοληθώ με τα προσκλητήρια και την Παρσσκευή με το καλό θα ξαναφύγω για το κάμπινγκ με τα μωρά και μια φίλη!!!

Ααααααα επίσης είμαι λίγο φουντωμένη αλλά θε ανοίξω θέμα στην ομάδα για περισσότερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω κομαααααααατια

γυρισα 10 κ δε ειχαμε ρευμα..κ περνω τηλ τη νατασα κ με λεει οτι εχει καμι ωρα που κοπηκε.με το που το κλεισαμε ηρθε το φως..γεςςςςςςςςςς

τα εκανα μπανιο κ κοιμηθηκαν..αυριο βαφτιζω καλεεεεεεεεεεεεεε :D:D

σημερα ολα τα τσισα τα εκανε στη τουαλετα..αλλα ενω χθες εκανε κακα στη τουαλετα σημερα κ τις 3 φορες πανω του..δε νιωθει ακομα ανετος..τεσπα..αυριο λεω να το παω χωρις παμπερς.. :?:?

σας φιλωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!

πολυ με αρεσουν οι διακοπες ρευματος! :lol::lol::lol::lol:

τί ρομαντικα που ειναι,ειδικα το βραδακι... :roll::roll::roll: !!!

νατασα welcome back!καλα που σε πετυχα!ρε,να ανεβασα στο φεις φωτο απο το παρτυ κ φαινεται σε 2 κ η μπεμπουλα..θελεις να τις βγαλω;;πες αν ειναι κ τις εβγαλα αμεσως! ;)

ωραια περασατε,ε;;ζηλευωωωωωωωωωωωωωω!

με φωναζει ο χ...παω..

φιλια σε ολες!

α!θου με το καλο αυριο!παντα αξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Σήμερα είχα μια πολύυυυ γεμάτη μέρα

Τώρα γύρισα σπίτι και έκατσα

Πήγα στη γιαγιά μου που το μεσημέρι μπήκε ένας τύπος στο σπίτι

της και το έψαξε να βρει λεφτά να πάρει :(:( τελικά βρήκε μόνο 20 ευρώ

αυτό έγινε 1 το μεσημέρι

και η γιαγιά δε μας είπε τίπτα φοβήθηκε πολύ

πήγα το απόγευμα και πήρα την αστυνομία τηλ

δεν έχει στο χωριό πλέον καθόλου αστυνομία μόνο στη Λάρισα

πήρα τηλ να το καταγγείλω :cry::cry: φέξε μου και γλίστρησα

δυστυχώς δεν είναι πρώτη φορά

την είπα να την πάρω σπιτι μας και δεν θέλει με τιποτα

αμα πάθει κατι η γιαγιά δεν θα το συγχωρέσω στον εαυτό μου που την άφησα και δεν ήμουν

εκεί όταν έπρεπε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασααααααααααααα γεια εγω σε θυμαμαι.. :lol::lol::lol::lol: μια χοντρη δε εισια? :lol::lol::lol:

να σε πω τα νεα μου..επεσε ο παντελακος απο το κρεεβατι..

ρε αργιιιιιιιιιιιιιιι

πλακα με κανεις..εγω πρωινο του χεριου εχω..δηλ κανα τοστ κανα δημητριακο.. :oops::oops:

τονια μου τιποτα δε θα ναι..βρε το σκατο που βηχει κιολας :lol::lol::lol::lol::?

γωγω ειδες τελικα το καθε παιδι ειναι διαφορετικο..[

εμενα ζηταει τσισα εσενα οχι..η ελενα παρολου που δε μιλαει πολυ λεει τα τσισα ο αναστασης το ιδιο..γιαυτο παραξεννευομαι για τη ελενα κ ανασταση..χιλια μπραβο

παω να παλωσω μπουγαδα..φυσαει κ ειναι τελεια

ρε μαρια :cry::cry::cry::cry: μα τι γαιδουρια :evil::evil::evil::evil::evil: μη νιψθεις τυψεις..

δε φταις εσυ ρε..

α αφρο καλεεεεε..πηρες φουστα χωρις να ξερεις τι φυλο εχει το μωρο?τρεληηηηηηη :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

ρε λενακι ακομα ζηλευει η ειρηνουλα ε?δηλ το δειχνει εννοω..αχ το γιαβρακι μουυυ..αχχχ

λεναραααααααααααααααααααααααααα

θα μαθεις φυλο...............ααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D

θα με το πεις πρωτη ε????????????????????????????

παναγιωτα να χαιρεσσαι το αντραρα σου..πως περασατε? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

καλε πρεπει να φτυσω το παιδι μου!!!

σημερα το πρωι κοιμοταν μεχρι τις 12 παρα μετα κοιμηθηκε 3 ωρες το μεσημερι κ τωρα κοιμαται απο τις 11!!!!!!!!!! Γουαου!!!!!!!!!!!!

λενακι πολλα παιδακια λενε ετσι, μη στεναχωριεσαι μωρε. μιας φιλης μου η μεγαλη ειναι 4 κ ακομα κ τωρα λεει για τον μικρο να τον πανε πισω αποεκει που τον πηραν! :lol:

παναγιωτα εγω εχω τυψεις για πολλα κ διαφορα, αλλα δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου..

σε καποιαφαση ειχα τυψεις για μια ολοκληρη βδομαδα επειδη δεν ειχα ραψει ενα κουμπι στο πουκαμισο του τολη (βαριομουν) κ ειχαμε τσακωθει

θεωρω οτι εισαι σε φυσιολογικα επιπεδα!

συμπεθερα μουυυυυυ θα ερθουμε ναι!!! θα τα πουμε κ στο τηλ! να το σηκωσεις αυτη τη φορα, μην ακολουθεις τα χναρια της ιουλιας!!

θου παντα αξια κοριτσαρα μου!!

την τεταρτη θα σε στειλω μηνυμα!!! πρωτη πρωτη θα το μαθεις!! :mrgreen:

τονια τπτ δε θα ειναι, περαστικα παντως

αχ πρεπει να κλεισω αυτη την εβδ ραντεβου με τον παιδοπνευμονολογο... το εχω καθυστερησει πολυ..

αμαν αυτο το μυαλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουυυφφφφ μολις εκατσα! Μικρα-υπνος 0-1 ! :mrgreen:

Σας διαβαζω και τρωω πιτσα! Ποια θελει? :lol:

Νατασα..Νατασα ποια Νατασα εισαι εσυ καλε? ΑΑΑΑΑ!! Θυμηθηκα!! Μηπως μια κακασχημη με μυτη μελιτζανα? :P:P:lol::lol::lol::lol: Ποσο χαιρομαι που περνατε καλα!

Θου ακομα ρε ασε..τα εχω δει ολα και λιγα λεω....Παντα αξια!!!

Μαρακι κριμα ρε την γιαγια! Πουθενα δεν εισαι ασφαλης πια. Και στην γιαγια μου πηγε να μπει ενας μια φορα στο χωριο αλλα τους πηρε ειδηση και εκανε πως μιλαει στο τηλ. με αστυνομια. Εξαφανιζολ αυτος.

Τονια ασενα δουμε μεχρι ποσο θα φτασει ο πυρετος και μετα βλεπεις τι κανεις. Μην δωσεις ακομα τιποτα. Τοσο βηχα εχει βρε το σκατουλι? Και εγω νομιζα πως ειχε συνελθει λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και καληνύχτα σας!!!!!

Σας διάβασα αλλά δεν έχω κουράγιο να γραψω πολλά.....από τις 6 στο ποδι είμαι :(:(

Σήμερα πήγα για φαγητό με τις ψηλές,πολύ ωραία περάσαμε!!!!Αυριο φέυγουν :(:(

Θουλάκι με το καλό αύριο!!!!!

Πάντα άξια!!!!!!

Δευτέρα-Τριτη ρεπό!!!!Επιτέλους!!!!!Θα τα πούμε αναλυτικά!!!!

Καληνύχτα και φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα γυρνανε οι ψηλες?? εχ την εντυπωση οτι περασαν τελεια!!!

ααααααααααα αυτη η νατασα, καλα λες ρε λενακι :lol::lol::lol::lol:

κ εσπαγα το κεφαλι μου να τη θυμηθω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αναστασία(θεά!!) μαύρισε πάρα πολύ η Μάγδα λευκή σαν εμένα :lol::lol::lol:

Πότε θα πατε γιατρό Λένα;

Να μάθουμε νέα;

\Πάω δεν θα σηκώνομαι το πρωί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τεταρτη θα παμε!!

πω πω τον ματιαξα το μικρο, πολυ γκρινια, δε μπορει να κοιμηθει

τωρα ειναι αγκαλια με τον τολη στο κρεβατι κ ψιλονιαουριζει :?:?

θεσσαλονικιες ΕΡΩΤΗΣΗ

τη β επιπεδου που την κανατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι μαρη Θουλη που θες να μαθεις και πρωτη το φυλλο!!!!!εσενα για αντιποινα που μας εσκασες με το δικο σου θα στο πουμε τελευταια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Νατασα;;; εσυ εισαι καλε;;; α στο καλο σου παλιοπαιδο δε σε γνωρισα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καμπινγκ με 2 μωρα ε;;;;; μπραβο πουλακι μου...εμενα μου φαινεταε βουνο αυτο! :roll::roll:

Που θα τα πλενεις καλε;;που θα τα κοιμιζεις;;;που θα φτιαχνεις φαγητα της Ειρηνης(καλα μεσημεριανο ταβερνα,αλλα πρωινα κτλ;;)

Εμενα Νατασακι τα νεα μου ειναι οτι μου αρρωστησανε και τα 2 και ο Αλεξ καλα ειναι,αλλα η μπεμπα ταλαιπωρειται πολλες μερες με βηχα και φλεμα και σημερα εκανε και πυρετο... :(

Παναγιωτα ξεχασα ρε η γαιδουρα να σου ευχηθω για τον προφεσορα! :oops::oops: Να τον χαιρεστε,πολυχρονος!!!! :D

Μαρια κριμα ρε τη γιαγια...τους αλητες!!! :evil: Που να ερθει μωρε στο σπιτι σας;;;δε θα αισθανεται ανετα..θα νομιζει οτι θα ειναι βαρος.. :( Μη νιωθεις ετσι βρε Μαρακι,δε φταις εσυ ουτε μπορεις να εισαι συνεχεια εκει! :?

Λενα το ματιασες το παιδι σου;;;; :lol:

Κατερινα φωτογραφικο υλικο δεν εχεις;;;;μα τι σκατα παπαρατσι σε βαλαμε για τις ψηλες;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα! πρωινη πρωινη!!

Θουλη βαφτιζεις σημερα?? Γινεσαι νονα αν θυμαμαι καλα, δεν βαφτιζεις το μωρο?? η τα εχω χασει τελειως????

Μην στεναχωριεσαι για το χτυπημα κ το σεμπινι ειχε πεσει 2-3 φορες, δεν επαθε τιποτα...

Νατασα καλως ηρθες, ευχαριστως να σου εκανα εγω την περιληψη αλλα δεν τα θυμαμαι ολα :oops:

Τονια αργει να περασει η ιωση στα μωρα, δε νομιζω πως σε τοσο μικρο το αερολιν ειναι καλη ιδεα...

Λενα εγω εχω ασθμα, επειδη το ειχα ψαξει πολυ για το μικρο σε Ελλαδα κ Δανια ολοι οι γιατροι (ειδικοι πνευμονολογοι) μου ειχαν πει πως μετα τα 3-4, ακομα κ 5 μπορουμε να διαγνωσουμε ασθμα στα παιδια...Πιο πριν απλα εχουμε σημαδια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα εξελιχθει σε ασθμα κ οχι σε μια απλη ευαισθησια..Ενα σημαδι μου ειχαν πει ειναι οι συχνες βριοχιολιτιδες σε μικρη ηλικια αλλα κ παλι τιποτα δεν ειναι απολυτο..

Παναγιωτα εγω δεν νιωθω τυψεις κ θεωρω οτι ειμαι κ καλη μαμα...Τη μονη φορα που ενιωσα ασχημα ειναι οταν του εδωσα ενα χαστουκι (ω ναι..) κ ηταν κ δυνατο...Οκ το παραδεχομαι, εκει το παρακανα, σας ειχα γραψει κ θεμα τοτε...αλλα το ξεπερασα γρηγορα κ δεν το ξαναεκανα...Γιατι να νιωσω τυψεις?? κανω οτι μπορω με βαση το χαρακτηρα μου..τον προσεχω, τον αγαπαω, φροντιζω να εχει δραστηριοτητες, να τρωει καλα, να περναει ομορφα...Αλλα δεν ειναι ΟΛΗ μου η υπαρξη το παιδι μου...το λατρευω αλλα υπαρχω κ εγω κ η μητροτητα δεν με προσδιοριζει απο μονη της..Γενικα εγω δεν ειμαι απο εκεινες που λενε τα μεγαλα λογια τυπου ζωη μου, λατρεια μου, φως μου, πριν απο σενα το χαος κλπ κλπ...

Μανα εγινα, δεν μου εκαναν λοβοτομη, θυμαμαι κ πριν πως ημου κ θελω να παραμεινω....

Να νιωσω τυψεις?? γιατι????

Χτες πηγαμε πισινα αλλα μαζι μου δεν κανει τα τρελλα παιχνιδια γμτ..Φταιει το οτι η πισινα ειναι βαθεια κ μου φτανει μεχρι το λαιμο οποτε δεν μπορω να χοροπηδαω...Ο δανος που ειναι 1.93 του φτανει το νερο πανω απο τη μεση οποτε μια χαρα πηδαει κ παιζουν...Οποτε μετα τη βγαλαμε στα φουσκωτα κ στον παιδοτοπο..περασε τελεια...Να δειτε τι γλυκα, ειχαν ξαπλωσει ολα τα παιδακια σε μια κουνια, ειχε παρει αγκαλια ενα μαυρο κοριτσακι κ ηταν σαν διαφημηση Μπενετον...

Μετα στο σπιιτ επαιζε 3 ωρες με τα γιαπωνεζακια....Πολυ μου αρεσει αυτο το ανακατεμα φυλων κ λαων...Μονο καλο θα του κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι προσπαθω να φανταστω το Σεμπινι μετα μαυρα και κιτρινα παιδακια και ναι μου ερχονται στο μυαλο οι διαφημισεις της μπενετον!!!! :lol::lol::lol:

Συμφωνω απολυτα με το θεμα των τυψεων!!! ενταξει κι εγω νιωθω οταν το παρακανω και τον μαλωνω πολυ,αλλα οκ το ξεπερναω! Οπως λες κι εσυ δε προσπαθω να καλυψω την υπαρξιακη μου υποσταση μεσα απο το παιδι..υπηρξα και πριν το παιδι και μαλιστα το θυμαμαι πολυ καλα και μου λειπει πολλες φορες αυτο το πριν! ;)

Ναι μωρε το ξερω οτι δεν ειναι οτι καλυτερο το αερολιν και δε της δινω..λογια απελπισιας ειναι...ουτε ντεπον δε της εδωσα και της πεφτει μονος του ο πυρετος...απλως με ανησυχει αυτο το φλεμα που επιμενει και δε μπορει να το βγαλει αποτελεσματικα με το βηχα...δεν εχει ομως ουτε ακροαστικα ουτε τιποτα.. :?

Λοιπον γαι να δειτε ποσο γκαντεμω ειμαι,κανονησα σημερα να παω τον Αλεξ στη θαλασσα και να αφησω το μωρο στη μαμα μου και τωρα το πρωι που σηκωθηκα βλεπω εξω συννεφια και κρυο!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Τονια μου πως ειστε;;Μικρουλα δεν ειναι η μπεμπα για αερολιν;;(θα συμφωνησω με τη Φρανιτα) Ευχαριστω για τις ευχες!!! :D

Και εδω συννεφια εχει και παγωμενο αερα αλλα μωρε κατα τις 11 δε θα φτιαξει ο καιρος;;;

Κατσε θα μπω στο μετεο και θα σου πω.

Μαρια και στο σπιτι σας να την παρετε δε σημαινει και παλι οτι θα ειναι ασφαλης. :roll::roll: Μα τι κωλοπαιδα ρε συ.Μα στο σπιτι της ηλικιωμενης;;;τι περιμενανε να βρουνε;;; :evil:

Νατασααααααααα που εισαι ρε ψυχη;;;Ουαου κανατε και μπανακι;;Τελειααααα!!!Ποτε βαπτιζετε τη μικρουλα σας;;

Θουλιτσα θα λαμψεις σημερα!!Αστερι θα εισαι!!! (*)(*)(*) Χθες που λες πηγαμε να τσιμπησουμε κατι αλλα επι 2 ωρες τσακωνομασταν με τον προκομενο μου για τη βαπτιση. Τελικα ειπαμε να την κανουμε εντελως κλειστη...αλλα ακομη το σκεφτομαστε.... :roll::roll::roll:

Χρυσα..διαβαζω ρε συ που δεν τρωει ο Χρ. και παθαινω.Γιατι ετσι;;Θυμαμαι που μια χαρα φαγουνουλης δεν ητανε;;;Καλα εχουνε και αυτα τις μερες τους.

Φραν και εσυ χωρις τυψεις ζεις ε;;;Καλα εγω δε λεω οτι ειμαι τελεια..απλα κανω οτι μπορω...

Καλα ρε ο Κ ειναι 1,93;;;Πω πω ο Σεμπινι θα γινει πανυψηλος!!! Σε φανταζομαι στην πισινα να σου ρχεται το νερο μεχρι ψηλα και να προσπαθεις να παιξεις και να καταπινεις νερο.... :lol::lol:

Καλα ρε Λενα ..ειχες τυψεις για το κουμπι;;; :o:o:lol::lol::lol:

Λενακι ρε συ πιο ευκολα ειναι να πας διακοπες με ενα μωρο που μονο θηλαζει παρα με τον ατμομαγειρα-μουλτι.

Κατερινα αντε σε περιμενουμε να μας πεις τα νεα. :D

2 μερες τωρα το μωρο κοιμαται στην κουνια του (Αχ τι καλα!!) και εγω στο κρεβατι του Ν διπλα απο την κουνια ( που ειναι στο ιδιο δωματιο ) !!Μακρι να την μαθει και να κοιμαται εκει.

Ο Ν. και ο Γ. κοιμουνται στο διπλο... :!::!:

Οσες πατε για μπανακι ..καλα να περασετε...και οσες μεινετε στο σπιτι ...καλη ξεκουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια θα εχει συννεφια και αερα αλλα θερμοκρασια γυρω στους 30.

Η νοτια Κρητη δε θα εχει καθολου συννεφια!!! Οντως σπαστικο ρε συ...

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν μερα Σαββατο... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

τι σπαστικος καιρος σημερα????

και θελαμε να παμε για μπανιο με τον μπαμπα μας σημερα

πολυ γκαντεμης ειναι!!!!!

παναγιωτα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!

θουλη σημερα βαφτιζεις??? παντα αξια κοπελα μου!!!!

ρε τονια μια φορα ειπες κι εσυ να πας για μπανιο και χαλασε ο καιρος :lol::lol:

οι υπολοιπες που ειστε?? κοιμαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας (-|(-|(-|(-|:x

αυτά τα παιδιά ακόμη και σήμερα ξύπνησαν στις 7.30 και έπαιζαν!!!

πάω να κάνω το πρωινό μας!!!

Φρανίτα κοίτα μην του πεις για σχισομάτικα και κιτρινιάρικα παιδάκια αυτή την φορά!!! :lol::lol::lol:

παρεπιπτόντως αντιηλιακό του βάζεις? είδα ένα ρεπορτάζ στην τιβι αλλά δεν έχω χρόνο τώρα, αργότερα θα σας πω επί τούτου!!!

Τόνια πάτε για μπανάκι βρε σιγά μην κάνει κρύο στην Κρήτη!!!! :lol::lol::lol: για έλα κατά εδώ!!! :roll::roll::roll: .....από αύριο καλός ο καιρος εδώ!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αχ μια μερα καταφερα να τα ξανα κοιμησω στις 7 που τα πιανε να ξυπνανε και τα δυο και με σαμποταρισε ο Κ με τα ξυπνητηρια του :evil::evil::evil::evil: στις 8 ξυπνησαν και τα 2 .....

θα σας εγραφα πιο νωρις αλλα παιζαμε με τον Μ στον υπολογ .

χθες στις 7:20το απογευμα καταλαβα οτι επρεπε να παω σουπερ μαρκετ ...πως τα ετοιμαζεις και τα δυο τοσο γριγορα 8 κλεινουν το σαββατο .εψαχνα να βρω το σλιγκ και το ειχα ξεχασει στο αυτοκινητο ....απελπισια πως να επερνα τον μικρο ....ευτυχως ειχα ξεθαψει χθες τον μαρσιπο και τον φορεσα εκει ....και αυτος ανετος ειναι τελικα ....

χθες καταφερα να βαλω τον μικρο σχετικα ευκολα για υπνο ....στις 10:30 τα ειχα βαλει και τα δυο για υπνο .

τελικα ο μανωλιτος μου θελει λιγη προσοχη και παιχνιδακια και ειναι το καλυτερο παιδακι στον κοσμο . :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!Τι κανετε;;

Θουλη , γινεσαι νονα σημερα; Να σας ζησει και παντα αξια :x:x

Τονια , σηκω καλε να πας θαλασσα , σιγα το κρυο που θα χει εκει!!! Και μη δινεις αερλιν στο μωρο, αφου δεν εχει ουτε ακροαστικα..

Φρανιτα πολυεθνικος ο γιος :D:D Το καλο ειναι οτι συναναστρεφεται με παιδια, παιζει κι επικοινωνει μαζι τους , ασχετως χρωματος και φυλης.Και συμφωνω με τις αποψεις σου περι τυψεων..

Παναγιωτα , Λενακι, Μαρια ,Κατερινα , Χρυσα , Αφροδιτη και οποια αλλη ξεχναω :-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο μικρος μολις εφαγε το αυγο του,επλυνε τα δοντια του και παιζει

οριστικα ξυπναμε στις 8 :evil:

χθες ξυπνησε στις 3 :shock::shock: παω μεσα μου λεει μαμα γαλα :roll:

τον ξανακοιμηζω και ξυπνησε στις 6 για να το πιει....

παει και το μπανιο μας σημερα :(:(:(

πως την περναμε σημερα??? βαριεμαι κιολας

ουφφφ παω να μαγειρεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...