Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφενε "ομορφη μερα"


Recommended Posts

Νασια τι ακουω εκανες κουρα ομορφιας ωραια ανανεωθηκες λιγο

Αμ δεν αναστηλώνεται τόσο εύκολα αυτό το χάλι Κατερίνα μου...... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νάσια, κι εγώ θέλω να καθαρίσουμε (με τον άντρα μου εννοείται, μόνη μου αποκλείεται), αλλά με τη ζέστη δεν μπορώ να κουνηθώ. Μετά θα καθαρίσω λίγο τους πάγκους, το νεροχύτη και την πιατοθήκη, κι ελπίζω αύριο να μπορέσουμε να κάνουμε το μπάνιο.

Εμείς φάγαμε σήμερα σνίτσελ με πιλάφι με πιπεριά, κρεμμύδι και λίγο χυμό ντομάτας.

Κατερίνα, δεν ξέρω τι σύστημα έχετε!

Αθανασία, σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Άννα Μαρία μου εγώ αναγκαστικά έπρεπε να τα κάνω μόνη μου γιατί αυτές τις μέρες δεν μπορεί να με βοηθήσει κανένας άλλος.......κατακουράστηκα αλλά δεν άντεχα άλλο να το βλέπω έτσι το σπίτι!!!!! Οπότε έκανα ένα κουράγιο να τα τελειώσω όλα μόνη μου σήμερα......σήμερα έρχονται κάτι φίλοι από Αθήνα και δεν θα μπορέσω να τα κάνω άλλη στιγμή....

Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα γιατί ο γιατρός προχθές στον β' επιπέδου μου είπε ότι ο πλακούντας είναι λίγο χαμηλά (βέβαια υπάρχει πιθανότητα να γυρίσει κάποια στιγμή)....δεν είναι κάτι τραγικό απλά θέλει λίγη παραπάνω προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια στον ιδιωτικο τομεα εδω ειναι 56 μερες πριν την πητ και 60κατι μετα δεν θυμαμαι ακριβως και συν 6 μηνες μετα που εγινε τα τελευταια χρονια στο δημοσιο δεν ξερω ακριβως

Νασια ελα τωρα μια κουκλιτσα εισαι τι λογια ειναι αυτα ακου χαλι θα σε μαλωσω!!!!!μονη σου το ειπες οτι θελεις προσοχη ειδες κι εσυ απο το πρωι κανεις δουλειες θα σε ξαναμαλωσω.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, εμένα η υποχρεωτική άδεια ξεκινά 15 ημέρες πριν από την ΠΗΤ!!!!!! Μέχρι τότε μπορεί να έχω ήδη γεννήσει! Φυσικά, δικαιούμαι να ζητήσω μέχρι τέσσερις εβδομάδες νωρίτερα από τη μέρα που ξεκινά η υποχρεωτική άδεια. Εγώ ζήτησα άδεια από την μέρα που αρχίζει η 36η εβδομάδα, αλλά το θεωρώ πολύ αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Αμαν πια με την Δεη!!!!!!!! Γιατι οποιος κανει απεργια πρεπει να ειναι εις βαρος των αλλων;

Ελισα ειναι μικρα τα αγορακια σου! Να τα χαιρεσαι και ελπιζω να μας δωσει ενα κοριτσακι ο Θεουλης και σε μας. Οικονομικα φοβαμαι λιγο επειδη θα σταματησω μετα απο την δουλεια, με 3 παιδια και νοικοκυριο ειναι δυσκολο πιστευω να δουλευεις 8ωρο.

Βοηθεια εγω εχω απο τον μεγαλο μου, γτ ο ανδρας μου δουλευει συνεχεια. Το λεει συνεχεια ειμαι ο βοηθος σου!! Εδω πηγα να καθαρισω το μπανιο μια μερα και ηρθε να με βοηθησει, καθαρισε την λεκανη μονος του. Τον αφηνω για να σεβετε αργοτερα την δουλεια της γυναικας.

Αθανασια ευχομαι να εισαι εγκυος!!

Ανθη κακως που δεν σκεφτεσε να κανεις και το 2ο για να εχει παρεα στο παιχνιδι αργοτερα.

Αννα Μαρια πολυ χαλια το συστημα εκει. Ακου 15 μερες πριν γεννησεις, οι περισσοτερες γεννανε τοτε. Δηλ. σε αναγκαζουν να πας με την κοιλια στο στομα, ΑΙΣΧΟΣ!! Μετα ποσο καιρο θα κατσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου μπήκα για λίγο να δω τ νέα σας μιας κι ο μικρός μου μόλις ξύπνησε και δεν έχει φορτήσει τις μπαταρίες του ακόμη :lol::lol::lol::lol:

Άννα Μαρία μου ξέχασα ότι είσαι Κύπρο εσύ 8-}8-}

Εγκυούλες για ηρεμήστε με τις δουλειές όλες σήμερα τι σας έπιασε :o:o:o:o:o

Κοριτσάκια μου δε θα σας αναφέρω ονομαστικά γιατί δεν έχω χρόνο, σας ευχαριστώ πολύ όμως ΟΛΕΣ για τις ευχούλες σας, θα σας πω τα νέα μου αύριο :ympray::ympray::ympray::ympray: Στέλνω πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* και μια τεράστια :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία, άσε, πολύ χάλια όντως. Δικαιούμαι να ζητήσω μέχρι τέσσερις εβδομάδες πριν την έναρξη της άδειας, δηλ. 6 εβδομάδες πριν την ΠΗΤ. Τελικά ζήτησα τέσσερις εβδομάδες πριν την ΠΗΤ, αλλά είναι και πάλι αργά, πιστεύω, ειδικά σε μια δουλειά όπως τη δική μου, που έχει αρκετή ορθοστασία, τρέξιμο, και κυρίως, πολλά νεύρα!!! Επίσης, πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς να μου ζητάνε να καθορίσω τις ημέρες που θέλω άδεια! Ρώτησα και το γιατρό, και δε συνεννοούμασταν. Άλλα του έλεγα, άλλα καταλάβαινε, τελικά μου έδωσε ένα βιβλιαράκι με τα δικαιώματά μου, αλλά τα γνώριζα ήδη! Φυσικά μου είπε και πολλά σωστά πράγματα, ότι, π.χ., δεν είναι δυνατόν να ξέρω από τώρα την έκβαση της εγκυμοσύνης και πώς θα είμαι στην 25η ή στην 30η εβδομάδα για να ξέρω πότε ακριβώς θα ζητήσω άδεια.

Τέλος πάντων, εδώ δεν τα βγάζεις πέρα με τους κανονισμούς των Δημοσίων Υπηρεσιών. Είναι ένας λαβύρινθος. Στις 20 Δεκεμβρίου του 2009 έσπασα το χέρι μου κι έπρεπε να πάρω έξι εβδομάδες άδεια. Παίρνω τηλέφωνο τη διευθύντρια, της το λέω, και μετά με ξαναπαίρνει και μου λέει το κορυφαίο, ότι πρέπει να μου δώσει ο γιατρός δύο πιστοποιητικά, ένα από τις 21/12 μέχρι τις 23/12 που θα έκλειναν τα σχολεία για τις διακοπές των Χριστουγέννων και ένα από τις 7/1 μέχρι τις 31/1 που θα ξανάνοιγαν τα σχολεία, γιατί αν περιλαμβάνονταν οι διακοπές στην άδεια, δε θα πληρωνόμουν για τις μέρες των διακοπών!!!!!!! Δηλαδή, έσπασα το χέρι μου από τις 21 μέχρι τις 23, στις διακοπές ήμουν καλά και ξαναέσπασε στις 7/1. Κι άντε να εξηγήσεις στο γιατρό το παράλογο της δημόσιας υπηρεσίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι όσο ο μικρός μου χουζουρεύει εγώ ξεμυαλίζομαι από την παρεούλα σας!!!

Καλά Άννα Μαρία δίνουν ρεσιτάλ ηλιθιότητας έτσι αυτοί στο δημόσιο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια αυτο ειναι μονο στη Κυπρο ή ισχυει και εδω αραγε; Μετα που θα γεννησεις ποσες μερες μπορεις να παρεις; Το πριν το ειχα διαβασει το μετα τι γινετε; Εαν χρειαστει να κατσεις σπιτι οπως εγω απο την 12 εβδομ. κρεβατομενη το περισσοτερο καιρο λογω επιπλοκων τι γινετε;

Αθανασια ο μικρος τι λεει θελει αδελφακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία, δικαιούμαι 18 εβδομάδες τις οποίες μπορώ να πάρω όποτε θέλω, αλλά υποχρεωτικά πρέπει να απουσιάσω από την 38η εβδομάδα μέχρι δύο μήνες μετά την ΠΗΤ. Εγώ ζήτησα ένα μήνα πριν την ΠΗΤ και όλες τις υπόλοιπες μετά. Δικαιούμαι και σαράντα εργάσιμες μέρες άδεια ασθενείας, πράγμα που σημαίνει δύο μήνες περίπου. Οπότε, θα τα κουτσοβγάλω πέρα!

Ξέρω περιπτώσεις που πήγαν 1-2 εβδομάδες στο σχολείο και μετά πήραν άδεια για όλη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη. Φαντάζομαι ότι αφ' ότου εξαντλήθηκε η άδεια ασθενείας, πέρασαν από ιατροσυμβούλιο και αν εγκρίθηκε η παράταση της άδειας, θα πληρώνονταν κανονικά. Εγώ δεν ήθελα να διακινδυνεύσω κάτι τέτοιο, πήρα ένα μήνα άδεια που δικαιούμουν, και έλειψα όλο το Μάιο, και επέστρεψα 1η Ιουνίου, όταν είχαν τελειώσει πλέον τελείως τα μαθήματα! Επειδή το μοναδικό μας εισόδημα είναι ο μισθός μου, κι από αυτόν πληρώνεται η δόση του δανείου που κάναμε για την αγορά του σπιτιού, δεν ήθελα να διακινδυνεύσω να χάσω το μισθό μου για κάποιο μήνα/μήνες. Όταν επιστρέψουμε το Σεπτέμβρη, αν όλα πάνε καλά, θα είμαι στον έβδομο, οπότε κατά τις αρχές Οκτωβρίου θα χτυπήσω μια άδεια και θα ξαναγυρίσω Μάρτιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιόκαιρο;;;;;; Πες μου που είσαι να έρθω!!!!!!!!! Εμείς έχουμε πήξει απ' τη ζέστηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια ελα εδω να δεις τι γινεται αρχισε ενας τρελος αερας απο το απογευμα και εχει βγαλει ενα κρυο,ψοφοκρυο τα νευρα μου αμαν καναμε να δουμε λιγη ζεστη,εγω ειμαι λατρης της ζεστης δεν το μπορω το κρυο μαλλον σε λαθος μερος γεννηθηκα,κοιτα να εισαι καλα και θα τα βολεψεις μια χαρα με τις αδειες

dolfin να χαιρεσει τα γλυκα σου δυδιμακια!!!!

Γεωργια ασε με την ΔΕΗ και εδω σημερα δυο φορες απο δυο ωρες μας κοψανε το ρευμα, εμεις πρεπει να την πληρωσουμε τη νυφη παλι;;;αγορομανα κι εσυ ε;;να χαιρεσαι τα αγορακια σου

οι υπολοιπες που εξαφανιστηκατε σημερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!

Πάλι εγώ το ανοίγω πρώτη το καφενεδάκι μας???????

Κατερινάκι μου κι εδώ εχθές το βράδυ έριξε πάρα πολύ βροχή, τρελό αέρα κι έβγαλε ψωφόκρυο, τώρα έχει πάλι ήλιο αλλά με μια ευχάριστη δροσούλα (προς το παρόν δηλαδή).......πωπω δεν την αντέχω την ζέστη με τίποτα!!!

Dolphin ήρθα στον Βόλο πριν δύο χρόνια για ένα γάμο (βασικά στην Πορταριά ήταν ο γάμος αλλά είδαμε και λίγο τον Βόλο)......τί ωραία μέρη έχετε και προς τα κεί!!!!

Άννα Μαρία μου μπάχαλο το δημόσιο ε???

Georgi79 να σου ζήσει και ο δεύτερος γιος!!!! Αν δεν κάνω λάθος γέννησες πρόσφατα? Μπράβο σου που ήδη σκέφτεσαι και για τρίτο......

Αθανασία μου περιμένουμε νέα.......κι εύχομαι να είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!

Καλημέρα σε όοοοοολααααα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε? Εγώ λίγο απογοητευμένη.... Έκανα τεστάκι και βγήκε αρνητικό, βέβαια η ακατανόμαστη πουθενά και κανένα σύμπτωμα ή ίχνος πως θα εμφανιστεί :? ίσως βιάστηκα να κάνω τεστάκι, θα δείξει....

Γεωργία μου ο μικρός μου είναι γενικά πολύ θετικός ως προς τα άλλα παιδάκια, δείχνει να τα θέλει, μοιράζεται τα παιχνίδια του με ευκολία, τα χαϊδεύει, τα φιλάει κτλ.

Νάσια μου αυτά είναι τα νεάκια μου, τώρα είμαι λίγο μπερδεμένη.... :?

Κορίτσια μου κι εδώ σήμερα έχει τρελό αέρα, ξαφνικά άρχισα ξανά να κρυώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα!

και εδώ σήμερα έχει αεράκι δροσερό για την ώρα.

Αθανασία μην απογοητεύεσαι μπορει να το έκανες το τεστάκι νωρίς, αφού το θέλεις θα έρθει σύντομα το σποράκι σου!

Dolphin καλως ήρθες στην παρέα, να χαίρεσαι τα διδυμάκια σου. Περιμένω και εγώ διδυμάκια και αναρωτιέμαι πως θα τα βγάλω πέρα. Περιμένω συμβουλές και εμπειρίες!

Νάσια πρωινή πρωινή βλέπω...

Να περάσετε ωραία σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ χάλια, πέρασα μαρτυρική νύχτα. Δεν μπορούσα να κοιμηθώ απ' τη φρικτή ζέστη. Βάλαμε ανεμιστήρα, αλλά τι να μου κάνει; Πήγε πέντε η ώρα να κοιμηθώ, ξύπνησα εννιάμιση για να πάρω την αντιβίωση, και μετά λέω, θα ξανακοιμηθώ. Αμ δε... Συνήθισα να ξυπνάω δέκα παρά εδώ και τρεις μήνες για τις ενέσεις και δεν μπόρεσα με τίποτα να ξανακοιμηθώ... Τώρα είμαι σα ζόμπι... Και ούτε το μεσημέρι θα καταφέρω να κοιμηθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω... Μόλις τώρα έμαθα ότι έληξαν οι αιτήσεις για τους αντικαταστάτες στα σχολεία... Δεν πρόλαβε ο άντρας μου να κάνει... Μια ελπίδα είχαμε για δουλειά και χάθηκε κι αυτή... Πέρσι τέτοια εποχή είχαν βγει και τώρα λήξανε κιόλας... Χάλια έγινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κυριες μου :D

ολη την μερα εχω κατι νευρααα, ολη την βδομαδα ειχε

τελειο καιρο σε σημειο που ΕΣΚΑΓΕΣ, και σημερα που δεν δουλευαμε

και ειπαμε να παμε για μπανιο κανει ΕΝΑΝ ΑΕΡΑ.. μια ψυχρα :evil::evil::evil:

αμαν πια :evil:

dolphin καλως ηρθες στην παρεούλα μας

να χαιρεσαι τα διδυμακια σου, ποσο ειναι? :)

νασια πρωινη πρωινη εισαι εσυ, εγω οταν ξυπναω

εχω να φτιαξω γαλα της μικρης και πρωινο του μεγαλου

και μας περνει 1 ωρα για να τελειωσουμε!

αθανασια μου μην απογοητευεσαι, ισως να ναι αρκετα νωρις

και απο οσο ξερουμε τα αρνητικα τεστακι υπαρχει και περιπτωση

να κανουν λαθος, αλλα και να μην εισαι αυτο τον μηνα πολυ συντομαα

θα ερθει το σπορακι αφου το θελετε :D

κατερινακι[κανγκουρο] μια χαρα θα τα βγαλεις περα

θα σε βοηθαει η τσουπριτσα σουυυ :D:D

αννα μαρια μου δεν ειχατε ακουσει τιποτα ποτε αρχησαν

οι ετησεις? :? κριμα ρρ παιδι μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Μαρία, με την εγκυμοσύνη και το άγχος, το ξεχάσαμε τελείως. Πέρσι τέτοια εποχή άρχιζαν και δεν κοιτάξαμε καθόλου, επειδή κοιτούσαμε για τις αιτήσεις για τους έκτακτους, και τελικά δεν ήταν μέσα. Θυμάμαι ότι πέρσι τέτοιες μέρες είχα επιστρέψει από Θεσσαλονίκη και μου είπαν ότι άρχιζαν οι αιτήσεις για αντικαταστάτες. Επειδή οι αιτήσεις για τους συμβασιούχους, δηλ. αυτή που κάνω εγώ, άργησαν πολύ φέτος, σκεφτήκαμε ότι οι αιτήσεις για τους αντικαταστάτες θα αργήσουν ακόμα περισσότερο. Αλλά φαίνεται, βγήκαν μαζί κι εμείς δεν το πήραμε χαμπάρι. Ήταν η μοναδική μας σιγουριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...