Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφενε "ομορφη μερα"


Recommended Posts

Μαρια μια χαρα τα πηγες και τωρα οπως φαινεται στα ιδια θα εισαι παλι, εγω με σειρα εβαλα 20,15,26 ξεκινουσα πολυ αδυνατη ομως αλλα ευτυχως τα χανω,αλλα σε ολες τις εγκυμοσυνες μου ετρωγα πολυ και ειδιως σοκολατες,παγωτα και διαφορα τετοια αδυναμιες βλεπεις

elisa να σου ζησει ο νεοφωτιστος να ειναι γερος και καλοτυχος!!!

παω να κανω ενα ντουζακι εχω καταιδρωσει με τις δουλειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!!!!!!τι κανετε?μπηκα να μπω ενα γεια και θα φυγω να παω την μικρη στην παιδικη χαρα να ξεδωσει λιγο!!!!!ολα καλα???????ανθη μου το ονομα μου ειναι κάλι,απο το "θεικο" καλιοπη!!!!!!!!φιλιαααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Κατερινα!εγω καθομαι με τον μικρο και περιμενω να ξυπνησει ο μεγαλος με τον αντρα μου και να παμε καμια βολτα.

Καλλι καλα να περασετε και εμας για παιδικη χαρα μας κοβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δεν είμαι και πολύ στα κέφια μου...Σήμερα το μεσημέρι είχα αγκαλιά και τον Πάνο και επειδή έκανε μια αταξία τον κατέβασα με φόρα από την αγκαλιά μου με αποτέλεσμα να χτυπήσει κάτω από το ματάκι του στη διπλανή καρέκλα :lol::lol::lol: Έκλαιγε τόσο πολύ που για λίγα δευτερόλεπτα δεν μπορούσε να πάρει ανάσα :(:(:(:( ..Μετά που έβλεπα το σημάδι που απέκτησε εξαιτίας μου έκλαιγα κι εγώ ασύστολα :(:(:( Ένιωσα πολύ άθλια μάνα...Μετά στην παιδική χαρά ανέβηκε στο γύρω γύρω το οποίο κουνούσε ένα κοριτσάκι. Κάποια στιγμή το κοριτσάκι κούνησε τόσο δυνατά το γύρω γύρω που ο Πάνος εκσφεντονίστηκε :(:(:( Εγώ καθόμουν και κοιτούσα σα χάνος το κοριτσάκι που κουνούσε έτσι το γύρω γύρω αντί να πάρω τον Πάνο...Αχ...νιώθω πολλές τύψεις..Τι έπαθα σήμερα δεν ξέρω :(:(:( Πάντως έχω χάλια ψυχολογία..Μόλις τον κοίμισα έκλαιγα ξανά...

Ελίζα μου συνονόματα τα παιδάκια μας :D:D:D !!!! Μου αρέσει πολύ το Πάνος. Το Παναγιώτης όχι και τόσο και μου τη δίνει που λέω στον κόσμο ότι τον λένε Πάνο και μερικοί τον φωνάζουν Παναγιώτη....Τέλος πάντων....

Αθανασία μου ναι είμαι νυχτοπούλι. Από πολύ παλιά έχω αυτή την κακή συνήθεια και δε λέω να την κόψω δυστυχώς...Μου αρέσει να ξενυχτάω..

Κατερίνα μου είναι όντως ευτυχία τα παιδιά! Μπράβο βρε θηρίο που με 3 παιδιά φέρνεις βόλτα και όλα τα υπόλοιπα...Υποκλίνομαι!!!!!!!!!!Πάντως πρέπει να την περνάτε όμορφα στο χωριό! Είναι τέλεια για τα παιδιά!

Μαρία μου έβαψα μόνο το υπνοδωμάτιό μου και το τζάκι. Στο τζάκι έκανα τεχνοτροπία. Στο δωμάτιο μου έβαλα καφέ και μπεζ και θα βάλω στον ένα τοίχο και ταπετσαρία...Δεν τις χάρηκα όμως τις αλλαγές γιατί αφενός είχα τύψεις με τον Πάνο και αφετέρου είχα τη μαμά μου και τον άντρα μου που όλα τους ξίνιζαν και έβλεπαν συνέχεια κάτι στραβό...Τέλος πάντων. Τους έγραψα και ηρέμησα...

Άννα-Μαρία εμείς έχουμε ζέστη όλη μέρα και ψύχρα το βράδυ. Ακόμα υποφερτή είναι πάντως η ζέστη. Σε ποιο μέρος της Κύπρου μένεις;; Πάντως έφυγες την πιο κατάλληλη στιγμή!

Βρε κορίτσια μου σήμερα λόγω κακής ψυχολογίας δε συγκράτησα τα περισσότερα από αυτά που διάβασα...Αύριο ελπίζω να είμαι καλύτερα και να σας γράψω περισσότερα πραγματάκια...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ,που ειστε???

Ανθη μου μην στεναχωριεσαι μωρε γινονται αυτα...και εγω το προτιμω το Πανο απο Παναγιωτη και εγω νευριαζω οταν αλλαζουν το ονομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ανθή, στη Λάρνακα μένω. Έχει πολλή ζέστη και υγρασία, αλλά αντέχονται ακόμα. Δεν έχουμε βάλει ακόμα air condition, ούτε καν ανεμιστήρα, αν και οι περισσότεροι έχουν όλη μέρα το κλιματιστικό ανοιχτό. Γενικά εμένα δε μ' αρέσουν οι πολλές ανέσεις, άντε με τις πρώτες ζέστες κατευθείαν κλιματιστικό, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο άλλωστε.

Όσο για το γιό σου, ατυχήματα συμβαίνουν. Δεν έφταιγες εσύ. Το Πάνος μου αρέσει πιο πολύ απ' το Παναγιώτης που δεν το αντέχω καθόλου, αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι για κάποιο απ' τα δύο. Αλλά δε νομίζω να μπορέσω να το αποφύγω, γιατί έτσι λένε τον πεθερό μου. Στο πρώτο παιδί θα βγάλω έναν απ' τους γονείς μου, μετά δεν ξέρω...

Τι θα μαγειρέψετε σήμερα κορίτσια; Εγώ σκέφτομαι για χοιρινό ψητό κατσαρόλας, αν καταφέρω να πείσω τον άντρα μου να πάει στον χασάπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρεουλα!Πολλη ζεστη και εδω σημερα!Πινω το φραπεδακι μου αν και το σπιτι ειναι χαλια. :lol: Εχω τον μπογιατζη ομως και ετσι δεν μπορω να κανω τιποτα,θα περιμενω να τελειωσει και μετα καθαρισμα.

Τι καλα θα φατε;Εγω λεω να βαλω μπουτακια κοτοπουλο στον φουρνο και να κανω και λιγο πουρε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τι κάνετε κοριτσάκια?

Εγω ξυπνησα πρωί πρωί κι εκανα δουλίτσες..τωρα νυσταζω!

Αννα Μαρια εγω μένω Λευκωσια και την μερα δεν παλεύεται η ζεστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!! Τι κάνετε διαβάζω τα νέα σας από χθες, τι χαμός είναι αυτός :o:o:o άντε να σας θυμηθώ όλες.... :shock::shock::shock:

Κατερινάκι μου, πες τα κοπέλα μου έχουμε εδώ τις εγκυούλες και μας ανοίγουν την όρεξη :lol::lol::lol: , άσε που εγώ το καλοκαίρι γενικά έχω ένα θέμα, πάντα παίρνω 2-3 κιλάκια λόγω παγωτών-κρεπών-γλυκών..... Το μόνο καλό στην όλη υπόθεση είναι ότι επειδή κι εγώ μένω σε μεζονέτα, το χειμώνα που πέφτω με τα μούτρα στις δουλειές, γυμνάζομαι και τα χάνω :lol::lol::lol: !!!

Μαράκι24 καλημέρα!!! Μια χαρά είναι τα κιλάκια σου ε δε θα τρελαθούμε κιόλας μόλις γεννήσεις, τότε ξαναρχίζεις να αγχώνεσαι γι' αυτό!!!

Marie μου εγώ στην εγκυμοσύνη μου είχα πάρει σύνολο 15 κιλά κι από το μαιευτήριο βγήκα +8 :o:o:o , στους 2 μήνες όμως τα είχα χάσει, με είχε τρελάνει τόσο πολύ το ζουζούνι μου που ξεχνούσα να φάω =))=))=))

Ελίζα μου να σας ζήσει ο νεοφώτιστος να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος!!!! Ωραίο όνομα, θα κάψει καρδιές άμα μεγαλώσει.......

Κάλι μου τι καλά στην παιδική χαρά θα ξέδωσαν και μετά θα πέσαν χωρίς αντιστάσεις στο κρεβατάκι τους φαντάζομαι....

Ανθή μου μη στενοχωριέσαι, παιδί είναι και θα χτυπήσει και θα κλάψει μη νιώθεις τύψεις, εμένα 8 μηνών είχε πέσει από το κρεβάτι μου και χτύπησε πέφτοντας το κεφαλάκι του πρώτα στο κομοδίνο κι αμέσως μετά στο πάτωμα :o:shock::o:shock: Δεν φαντάζεσαι πως έκανε κι εκείνος κι εγώ..... :((:((:((:((

Beboulino χαρά στο κουράγιο σου να μαζεύεις και μπογιές από το πάτωμα μετά :-o:-o:-o .... Ωραία ιδέα όμως το κοτοπουλάκι γιαμ γιαμ....

Καλημέρα Γιουλάκι και δε χαίρεσαι που έχεις κι ησυχία!!!! :lol::lol::lol:

Ελπίζω να μη ξέχασα καμία, αλλά κι αν ξέχασα σας ζητώ συγνώμη μου χει πάρει τα μυαλά ο ΕΖΕL.... Τι έργο κι αυτό, ξεκίνησε να το βλέπει ο άντρας μου και τον κορόιδευα που είχε πωρωθεί, τώρα κόλλησα κι εγώ =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσακια μου :D

μαρακι φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας, τι να σου φερουμε? εναν χυμουλι?

ανθη γλυκια μου, πως να σου πουμε και εμεις να μην στεναχωριεσαι,

παιδακια ειναι τυχαινοει να πεσουν, να χτυπησουν! καλα οσο για αυτο το

γυρω-γυρω που λες, (τον μύλο δεν εννοεις?) και εγω το φοβαμαι για την μικρη

αμα το γυρναει αλλο παιδακι! ακομα και οταν το γυρνανε μικρα παιδακια φοβαμαι μην σκονταψουν

τοσο γρηγορα :?:?

καλα ειναι τωρα το καμαρι σου εεε?!

με γεια και τα καινουρια σας χρωματαα :D

ανθη εγω δεν τα χανα με τιποτα ρρ 'συ.. μου ειχε ανοιξει πιο

πολυ η ορεξη μετα :oops::oops::oops:

οσο για την τηλεοραση δεν προλαβαινω να λεπω και πολυ,

μονο τα βραδιο και συνηθως πετυχαινω καμια ταινια!

μαρακι δουλιτσες εεε? ΜΕ ΜΕΤΡΟ, θα σε μαλωσωωωω :P

γιουλακι κοιμαται η ψυχουλα μου, αχ τι να κανουν και εκεινα

ζεσταινονται σαν και εμας!

beboulino και εσεις βαφετε? πως θα το κανετε?

ααχ πουρε καιρο εχω να φαω,και εγω θελωωωω :P

Aννα μαρια μου και ελιζα την καλημερα μου :D

εμενα η μεση μου ποναει, ως συνηθως :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σημερα το μαγαζι κερναει τουρταααα :)

μιας και εχει γεννεθλια το μαρακι (μυριαμ)

Να τα εκατοστησεις κοριτσαρα μου ΚΑΙ ΟΟΟ,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

μα το καλο να ερθει ο γιοκας σας και του χρονου να σβησει εκεινος

το κερακι σου :D

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα μαρακι και καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!!!ευχομαι να τα χιλιασεις και να καμαρωνεις τον γιοκα σου μεχρι τα βαθια γεραματα σου!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

οι υπολοιπες τι κανετε?????εγω αυτες τις μερες δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια και δεν ξερω το γιατι!ενω νυσταζω δεν μπορω να κοιμηθω και ολη την ημερα ειμαι χαλια με πονοκεφαλο κτλ!πως θα το ξεπερασω δεν ξερω!! :-?:-?:-?

ανθη μου αυτα συμβαινουν και στα καλυτερα σπιτια!!!!!ολα τα παιδακια εχουν πεσει και μια και δυο φορες!δεν πρεπει να νοιωθεις ασχημα γιατι σε καμια περιπτωση δεν ηθελες να γινει αυτο!!!!!ειναι καλα τωρα το μικρακι σου???? :-bd:-bd:-bd

ελιζα κι αθανασια τι μου κανετε κοριτσακια μου??? :-\ :-\ :-\

μαρια μαρια!!!!!!!αλλος κανει δουλειες σημερα (μαρακι24) κι αλλος ποναει???ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα γιατι υποφερω απο τη μεση μου και ξερω καλα τι θα πει ο πονος εκει!!! :((:((:(( περαστικουλια σου!!!!

μαρακι μου μην ξεσαλωνεις με τις δουλειες ετσι????? [-x[-x[-x εμαθες κανενα αλλο νεο απο το γιελιζακι?γυρισαν σπιτακι τους???

γιουλακι μια χαρα και ησυχα σε βρισκω!!!! [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif] δωσε δυο φιλακια,ενα σε καθε πατουσακι στο εβελινακι σου!!!!

καλη ευκολια beboulino με το βαψιμο!!!!!!!τι χρωματακια θα βαλετε???

αννα μαρια τον επεισες τον αντρα σου να σου φερει χοιρινο?μαγειρεψες?ολα οκ? ή θα σου μεινει και θα εχουμε αλλα???? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χι χι, K.T.K., ναι, έφερε χοιρινό κι έγινε πολύ ωραίο, ελαφρύ και μαλακό. Έμεινε λίγο κι έφαγα και για βράδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας,λιγο ελειψα και με ξεχασατε;; :cry::cry:

τι μερα κι αυτη σημερα πτωμα ειμαι,το πρωι πηγα οαεδ και μετα για ψωνια,αγορασα ενα ασπρο παντελονι τελειο,ενα τζην καπρι και μια φορμα ολοσωμη,μετα πηγα σουπερ μαρκετ τα παιδια τα ειχε η μανα μου και δεν πολυκουραστηκα ευτυχως,το μεσημερι καθαρισα το ενα μπανιο που μου εμεινε απο χθες και μολις πηγα να ξαπλωσω τσουπ ξυπνησε το μικρουλι μου,και ολο το απογευμα τριγυρνουσαμε στο χωριο μας,και τωρα ακομα ποτιζω το γκαζον τα ποδια μου ειναι χαλια ουφφφφφ

Ανθη μου μην αισθανεσαι ετσι κοπελα μου σε ολες μας εχει συμβει,απο πισω τρεχεις και πεφτουν μπροστα στα ματια μας τι να κανουμε δεν γινεται διαφορετικα,και τους δυο τους μεγαλους τους εχουμε ραψει να φανταστεις

muriam να σου ευχηθω και εγω να εισαι πολυχρονη και καλωςηρθες στην παρεα μας

Καλη τι επαθες και δεν μπορεις να κοιμηθεις μηπως πινεις πολλους καφεδες;;οτι και να ειναι ευχομαι να το ξεπερασεις συντομα

Αθανασια και εγω εχω μια αδυναμια σε σοκολατες,παγωτα και διαφορα τετοια και στις εγκυμοσυνες μου το εδινα και καταλαβαινε ;):lol: αλλα ευτυχως τα χανω σχετικα ευκολα,μονο τωρα δυσκολευτηκα λιγο αλλα ηρθα παλι στα ισια μου

Μαρια τι θα με κερασεις;;;;;τι κανουν τα ζουζουνια σου;;

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις ξενύχτησσες........

με τις μεγάλες ώρες εγώ....έλειπα όλη μέρα, πήγα Θεσ/νίκη για τον β' επιπέδου....όλα τέλεια!!!!

Τώρα είμαι πτώμα.....θέλω μια βαλεριάνα να χαλαρώσω και να πέσω για ύπνο!!!

Μυριάκι μου καλωσήρθες!!!!! Χρόνια σου πολλά!!!!

Καλό βράδυ σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα !!!! δυστυχως δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα και εχετε γραψει πολλα ..

Κατερινακι με γεια τα καινουρια ρουχα !!!!Και γω σημερα αγορασα ενα μαυρο φορεμα λιγο πιο καλο γιατι εχουμε και μια βαφτιση την κυριακη ενος φιλου το παιδι και λεω να το βαλω αν παμε δηλ γιατι ο Νικολας εχει ακομη σημαδακια στα ποδια του ..Ελπιζω μεχρι την κυριακη να ναι τελειως καλα!!!!

Αυτα απο μενα φιλια σε ολες και καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολια μου σε ευχαριστω μεγεια και σε σενα,ευχομαι να γινει συντομα καλα ο Νικολακης

Νασουλα χαιρομαι που πηγαν ολα καλα,να ξεαγχωθεις τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι κανεις εδω?ανθηηηηηηηηη??????????????μην μου πεις πως σημερα πηγες νωρις για υπνο!!!!!!!

νασια μου τελεια τα νεα σου κοριτσακι μου!μπραβο!!!!!

κατερινακι και ολια με γεια τα ρουχαλακια σας!κι εγω πηρα την δευτερα 2 μπλουζες απο τα h&m,ετσι για να ζηλευετε!!!!!!

αννα μαρια για το βραδυ εμεινε φαι αλλα δεν ειδα να στελνεις τιποτα προς τα'δω και δεν ντρεπεσαι που το λες κιολας!!!!!!!!τς τς τς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...