Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου νο45!! το καλοκαιρι εφτασεεεεε


Recommended Posts

Μαρη Λενα το καημο μου εχεις και με βλεπεις στον υπνο σου;;; :lol::lol::lol: και τι κανω;;;; αλλα τι ρωταω,εσυ με τα ονειρα επιστημονικης φαντασιας που βλεπεις μπορει να με ειδες να κυνηγαω εξωγηινους!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα δεν εισαι υστερω;;;;;αν δεν εισαι εσυ μαρη ποια ειναι,που 8-9 μαγειρευεις κι αν τυχει και χεστει ο Νικοας τον αφηνεις για να μη βγεις απο το προγραμμα σου;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: μιλαμε απο το πρωι που το διαβασα εχω πεθανει στο γελιο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και σε γουσταρω με 1000 σου το πα;;;;!!!!!! :P:YMHUG:

Λενακι το κωλοεμβολιο φταιει!!!! ο Αλεξ καθε μα καθε φορα που εκανε εμβολιο αρρωσταινε!!! αποδυναμωνεται τοσο πολυ η αμυνα του οργανισμου καθε φορα που κανουμε εμβολιο(κι αυτο γιατι υπερλειτουργει για να εξοντωσει τον εισβολεα) που αρπαζουμε και τη παραμικρη ιωση!!! :twisted::twisted::twisted:

Θουλακι ρε συ κι εγω που δεν ημουν ποτε της σοκολατας,τωρα ειδικα μετα το αρμεγμα νομιζω οτι μπορω να φαω ολο το Παυλιδη!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ιουλια κατσ καλα!

αφου το βλεπουμε εμεις τι μου ταραζεσαι?????

τονια κατι παρομοι ειδα :mrgreen:

ειδα οτι κυνηγουσες τον αδερφο μου να τον βιασεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ ησουν κοντη με ξανθο μπουκλε μαλλι κ τεραστια βυζια!!!!!!!!!!!

εκανα παγωτο χτες κ εφαγα μιση μπολαρα1!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρεσει που ολλες αυτο που θημαστε απο αυτα που εγραψα ειναι το μιας ευδομαδας γκομενος .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε τοσο περιεργο ειναι ??????εσεις "μικρες" οταν τα "φτιαχνατε"με καποιον ξερατε αν μεινετε μαζι για καιρο ????τι να πω σημπαθητικο παιδι αλλα δεν μου εκανε κουκου καθολου ...ουτε να με φιλησει δεν ηθελα ...ε και γιαυτο κρατησε μια ευδομαδα ...οσο καλος να ειναι καποιος πρεπει και να σε ελκυει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ΜΑΜΑ!!!

Δεν ανοιξατε νεο τρενάκι ε?

Πάω να σας διαβάσω... Σημερα εχουμε επέτειο γάμου.. 4 χρονια.. Τον Αυγουστο κλείνουμε τα 10 χρονια που ειμαστε μαζι και συγκατοικούμε.. πιο πολύ εκεινο γιορτάζουμε... Ειμαστε στα μέλια σημερα...

αντε πάω να σας διαβάσω αγαπημένες :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που το σκευτηκα παλυ ....μεχρι τοτε ευχομουν να ερθει στην ζωη μου ενας σκορπιος γιατι ταιριαζω πολυ και ειναι παθιαριδες ....ε ηρθε τοτε αλλα δεν ηταν στο σωστο καλουπι :lol::lol::lol::lol::lol:

τι να τον κανω το "παθιαρη" που δεν μου αρεσε :roll: ....προτιμησα το λιονταρακι και ας μου θυμιζει την μανα μου ....τελικα ειμαι πολυ ρηχη και επιφανιακη ...με ελκυει η εξωτερικη ομορφια :roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(ωραιο θεματακι ε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...