Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου νο45!! το καλοκαιρι εφτασεεεεε


Recommended Posts

και ναι....το καλοκαιρακι εφτασε

μανουλες ορματε στις παραλιες με τα γοργονακια σας

και μιας και εμεις εχουμε ηδη ξεκινησει τα μπανακια ανοιξα ενα καλοκαιρινο,κι εγω,τρενακι

αντε καλη αρχη κοριτσακια μου

στο μπαρ εχουμε δροσερα ποτακια ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ωπ ανοιξε καινουριο;;;;;(Αναστασι χωρις γ! :lol: )

Ιουλια γιατι ρε ο παιδιατρος σας δεν ερχεται Σαββατο;;;; :-\ εγω τη πηρα τωρα και θα ερθει σε λιγο...παντως ειναι παραγματικα μια σκατοιωση που εχει θερισει!!!κι εμενα τα ιδια εχει ο ΑΛεξ! :?

Κατερινακι να ναι το συμφονυ πηρα,πολυ καλο! ;) (αλλα καθε φορα που το βλεπω θελω να το σπασω!!)

Μιτσακι ειπαμε κοψε τις κακες συναναστροφες ειπαμε!!!θα σου χαλασουν και το αγεννητο!!!! :lol::lol::lol:

Λενακι σας ψεκαζουν;;;;;καλα παντου ψεκαζουν...τι ψεκαζουν ειναι το θεμα;! :evil:

Παιδια μπηκε ενα μαλακισμενο στο φορουμ και γραφει διαφορες παπαριες! αλλα δε μπορω να το πετυχω να του κατσω μερικα μπινελικια να ξεθυμανω κιολας που ειναι τα νευρα μου κροσια!!!! :evil::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να το γεμισουμε γρηγορα αυτο γιατι το επομενο πρπει να το ανοιξει το Μιτσακι μας να καλωσρισουμε τη μπεμπουλα της!!!! :P

Και τωρα που το θυμηθηκα με ρωτησε καμια πως θα βγαλω τη μπεμπα;;;; Ανδριανα!!!! του μπαμπα μου! ;)

(Ναι εκατσα τρελη ταπα στα πεθερικα!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε καλορίζικο!!!!!

Καλό καλοκαίρι να έχουμε και καλές βουτιές!!!!

Τόνια μου ποιο μαλακισμένο λες;Στείλε μου πμ θα σκάσω!!!

Το Ανδριάννα μου αρέσει πολύ!

Είσαι θεά λέμε!!!Αλλά με τέτοια ονόματα καλά να πάθουν :lol::lol::lol: ΡΕ συ απ΄τ ο στόμα μου το πήρες αυτό για το τρενάκι...άντε γράφετε για να γεμίσει!!!

Νατασούλα πες μου SOS!!!Πρέπει να αποστειρώνω κάθε φορά που αντλώ τώρα;Απόψυξη πως να το κάνω;Δεν έχω χρόνο να ψάξω!!Παω να δω και τις φώτο σου!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια περαστικα κ σε εσας :(

εμεις πυρετο δεν εχουμε..ακομη..

ο παιδ. λειπει σε συνεδριο,διακοπες λεω εγώ..κ η πλακα ειναι οτι ειναι κ στη λιστα των εφημερευοντω ιατρων :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Κατερινακι το ξερω οτι τετοια θελει αλλα κι εγω καπου πρεπει να ξεσπασω τα νευρα μου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Για το θηλαστρο που ρωτησες οχι βρε δε πρεπει να αποστειρωνεις εσυ!μονο πλυσιμο! εγω σκεψου τα αποστειρωνω μια φορα τη μερα..τις υπολοιπες αντλω και μετα τα βαζω στο ψυγειο! ;)

Οχι που θα τους τη χαριζα με τα ονοματα με τετοια χουνερια που μου κανανε!!!ειπαμε ειμαι πολυ μπιτς αν τα παρω κρανιο!!!! :ymdevil:

Ωχ Ιουλια! παρε της Βενης τοτε που σου ειπε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα πρέπει να αποστειρώνεις μόνο τα δοχεία που βάζεις στην κατάψυξη

Για απόψυξη τα βγάζεις από την προηγούμενη μέρα και τα βάζεις στο ψυγείο, αν το χρειάζεσαι άμεσα και δεν έχεις βγάλει από πριν το ξεπαγώνεις σε μπεν μαρί με ΧΛΙΑΡΟ ΝΕΡΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ ΖΕΣΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γεια σας λοιπον!Οτι προλαβω...Ηθελα βλεπετε να γραψω πολλα τρομαρα μου!

Ειμαι λιγακι αρρωστη(χθες δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου απο την αδυναμια) κ δεν μπηκα πολυ στο πσ...Ελειπε κ ο Α ολη μερα,ελειπε κ η μανα μου κ ειχα την ,επισης ψιλοαρρωστη,Αννυ να λεει 1000000φορες μαμαααααα κ ξανα μαμαααααα κ γαλα κ ξανα γαλα!!!!Ε...αραξα κ εγω σε εναν καναπε κ εβγαλα το μεμε εξω για ελευθερη προσβαση! :P

Το απογευμα πηγα στη γιατρο του τεβε να γραψω ενα εμβολιο κ ισως να την εξεταζε...Ομως ΔΕΝ την εξετασε γτ λεει τους ασφ. ττεβε τους δεχεται πρωι... :evil: και μαλιστα μου ειπε οτι αισθανεται ασχημα που δεν εξετ. το παιδι αλλα...καταλαβαινω...δε θα πληρωθει εκεινη..!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: και τοτε αποφασισα οτι δεν προκειται να παω ποτε για εξεταση σε αυτην.μονο για να γραφω εμβολια!Αι στο καλο!

Τα δικα σας!?

Θου ρε το μπαφιασες το μωρο!Μα τι σε επιασε? :P Κανε τυροπιτακια στο φουρνο βρε!

Εγω δεν ξερω τι να σου προτεινω..να το αφησεις το μωρο ή οχι...δεν θα το αφηνα! :?

Κατερινα χαιρομαι για την κοριτσαρα σου που το πηρε μια χαρα με την δουλεια σου!Επισης αυτο που ειπες για την Πατσουρο πως το μωρο θα κοιμαται καλυτερα αν πιει η μαμα κρασι νομιζω σου το ειπε για αστειακι! ;)

Ερχομαστε καλεεεεε!!!Οκ τα δωματια μας?!Κοκκινα χαλακια εστρωσες???Κανονισε για να κανονισουμε κ εμεις τους θηλασμους που θα σας κανουμε! :lol:

Μαγδουλα ετοιμασε τα μεμε σου να θηλαζεις την Ειρηνουλα :P:lol: Εγω θα προσεχω τα μωρα μας...φορωντας καπελαδουρα τελικα! :ymparty::lol::lol: Εχουν κ οι δικοι μου καπελα για...τα λουλουδια!!!βρε λες?!!!!! :lol::lol:

Ιουλια γελασα πολυ με τα σηματα καπνου στην Ερη!!!χαχαχα

Φραγκισκα εγω πραγματικα θα ειχα μεγαλο προβλημα εκει...δε θα κοιμομουν το βραδυ..θα ενιωθα μαλλον συνεχεια βρωμικη! :o

Ερη μ'αρεσει τοσο πολυ η φωτο σου!στο ειπα κ στο φεις!ειναι πανεμορφος!!!

Τελος χρονου...σας φιλω ολες!Κουραγιο 2ομανουλες,ξενιτεμενες,πεθεροπληκτεςκλπ!!!

Τονια γινε η δασκαλα μου!!!Μαθε μου την "τεχνη" σου!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ Νατασούλα μου,σε ευχαριστώ πολύ,έτσι θυμόμουν και εγώ,αλλα ήθελα να το επιβεβαιώσω ;)

Μπορώ ναβγάλω τώρα,να το βάλω ψυγείο,και το απόγευμα να ξαναβγάλω,να τα ανακατέψω,ζεστό με κρύο εννοώ,και μετά κατάψυξη;Για να μην βάζω λίγα μλ,να είναι μια καλή ποσότητα.

Οι φώτο τέλειες!Σχολίασα κιόλας!!

Τόνια ξέσπασε σε μένα ρε...αλλά όχι στο βρωμοτσόγλανο :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα δεν ανακατέβουμε ζεστό με κρύο, θα βάλεις και το γάλα από την 2η άντληση στο ψυγείο για 1-2' ώρες να κρυώσει και μετά θα τα ανακατέψεις και θα τα βάλεις κατάψυξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου είναι όλα έτοιμα και η Ειρήνη σας περιμένει με το στόμα ανοιχτο :lol::lol:

Χαλί δεν στρώνω ρε,καλοκαίρι είναι θα ζεσταθούμε!!!

Δεν το έλεγε για πλάκα,μα καλά για χαζή με περνάς;Ότι ντεν καταλαβαίνει;Καταλαβαίνω ρε..απλά την έχεις αλλιώς στο μυαλό σου μάλλον,εννοώ και αυτό που μου είπες για τον ύπνο αν θυμάσαι.Είναι πάντως θεική γιατρός,τόσο διαφορετική από τους άλλους!!Θα σου πω από κοντά ακριβώς την κουβέντα μας,τώρα βαριέμαι..

Ασχετο κέντρο κατεβαίνεις;Θέλω αν γίνεται να μου πάρεις κάτι από τα Νότος...μόνο εκεί τα έχει

Νατασούλα ναι ρε,δεν το σκέφτηκα αυτό :oops::oops::oops: μένι θενκς!!!Πολύ Ταλαιπωρία όμως ε;Ας είναι,για το καλό της είναι....

στην αγκαλιά μου κοιμάται πάλι,δεν μπορούσα με τπτ να τη βάλω στο κρεβάτι,της λείπω μάλλον :cry::cry: δεν άφησε στιγμή το στήθος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία περαστικά σας μαμά και κόρη

Κατερίνα είναι όντως ταλιπωρία... όσο αντέξεις έτσι κι αλλιώς σε λίγο χρονίζει οπότε μπορείς να της δοκιμάσεις και φρέσκο για τις ώρες που λείπεις, αν βέβαια το πίνει.

Εγώ είχα σταματήσει τις αντλήσεις στην δουλειά 11μηνών και έπινε μέχρι 15μην από την τράπεζα που είχα. Μετά τις έδωσα φρέσκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Βρεχει..βασικα εχει αυτες τις τροπικες καταιγιδες με κεραυνους κ ΤΟΣΟ δυνατη βροχη λες κ εισαι σε καταρρακτη...Σνιφ κ ειχαμε ετοιμαστει για πισινα!!!!! :cry: ..Συνηθως σταματαει η βροχη μεατ απο καμια ωρα κ βγαινει ηλιος αλλα σημερα δεν το βλεπω..περασε η ωρα κ ακομα βρεχει οποτε μαλλον παει η πισινα μας!!!Την τελευταια φορα μας επιασε η βροχη ενω ημασταν ηδη μεσα στην πισινα κ το καατχαρηκε το Σεμπινι αλλα τωρα μαλλον ειναι αργα...

Ιουλια μου δεν κολλησε λαρυγγιτιδα απο το παραθυρο! Ιος ειναι, απο ανθρωπο κολλησε...ποτε δεν μπορεις να ξερεις απο που κ μπορει κ καποιος να εχει τον ιο κ να μην εχει κανενα συμπτωμα..Η μπορει αλλη ιωση να εξελιχθηκε σε λαρυγγιτιδα..Να φερεις ενα γιατρο κ να εχεις σπιτι τις σταγονες soldensanil εαν ποτε σου κανει κριση..Κ ο Σεμπ ειχα παθει λαρυγγιτιδα περσι το καλοκαιρι..κ ειχε αυτο το βηχα σαν σκυλακι που γαυγιζει...Θα περασει, εμας μας ειχε κρατησει περιπου εβδομαδα μεχρι να αναρρωσει πληρως...

Κατερινα μου δεν συμβιμβαστηκα σε κατι εδω περα...Το μονο προβλημα μου πριν ερθω ηταν οι φοβοι μου για το Σεμπινι.Μονη μου ειχα ξαναζησει σε παρομοιες συνθηκες, ημουν κ ενα χρονο στην Ιορδανια κ δουλευα, ειχα ξανακατεβει Αφρικη...αλλα πρωτη φορα με 2 ετων μωρο..εκει τα ειχα ψιλοπαιξει..Τελικα μια χαρα μεχρι τωρα...προσοχη θελει σε καποια θεματα..Αρρωστησε κιολας πριν 10 μερες, εγινε καλα, δεν ειχε σχεση με την Αφρικη, ιωση ειχε...Εχουμε ακομα μηνες μπροστα! να δουμε ;)

Αναστασια εχεις ενα συναισθημα βρωμας εδω κυριως οταν εισαι εξω...κυριως στο σουπερμαρκετ...Στην Ιορδανια πχ το σπιτι μου ηταν γεματο κατσαριδες, τελικα πηρα γατες για να γλυτωσω..Ευτυχως εδω τουλαχιστον κατσαριδα δεν εχω δει ακομα!!! :?

Περαστικα! τι εχεις?? κ εγω δεν ημουν καλα τελευταια, ειχα κομαρες αλλα μαλλον ηταν απο αυπνια..κοιμηθηκα χτες νωρις κ ειμαι μια χαρα!

Στο θεμα των ασθενειων παντως, εγω συναντω κ πολυ κοσμο, πηγαινω συχνα σε περιεργα μερη κ οι περισσοτεροι απο τους ανθρωπους που μιλαω κ μαζευω θεματα ειναι συχνα φορεις του Εητζ...Ομως δεν ειναι προβλημα αυτο, δεν ειναι κ τοσο τραγικα...Αλλα βεβαια οπως εχω πει θελει προσοχη κυριως στο θεμα του φαγητου κ της υγειινης γενικα...Με το σεμπινι παιρνω περισσοτερες προφυλαξεις απο οτι αν ημουν μονη...

Τονια περαστικα!!!! Βρε συ πολυ λιγο τρωει ο Αλεξ!!!τωρα που ειναι κ αρρωστο τι θα τρωει???

Βενη κ εγω θα τις πετουσα τις πιπιλες...Γιατι να την βρασεις??καλα εκανες...

Για ποιο θεμα λετε??? πειτε μου να κοιταξω γιατι βαριεμαι να ψαχνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτάκι δικό σου http://www.mammyland.com/forum/8/18229?p=752347#p752347

Γράψε ρε συ ένα βιβλίο!!φοβερές οι εμπειρίες που έχεις!έχω μείνει :shock::shock:

θα μείνετε αρκετό καιρό εκεί;Πιστεύω το καλοκαίρι που θα έρθετε Αθήνα θα φιλήσεις το χώμα :lol::lol:

Αναστασία περαστικά σας ρε,μου διέφυγε πριν :oops::oops::oops:

Νατασούλα δεν αντλώ στη δουλειά,δεν παίζει...ουτε για κατούρημα δεν προλαβαίνω να πάω...στο σπίτι θα το κάνω.μικρή τράπεζα θέλω περίπου 4 γεύματα αλλά ας έχω καλό θηλαστρο γιατι με το μίνι ελέκτρικ κάηκα...

Άσχετο,αλάτι από πότε βάζατε στα φαγητά των μωρών σας;Μετα το χρόνο;

ωχ φεύγω ήρθε η Θούλη και θα τις φάω... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ! Με προλάβατε!!! Κανένα πρόβλημα, άλλωστε μπορεί το δικό μου να είναι και το επόμενο! Αναλόγως την ταχύτητα του συγκεκριμένου!! :P Κι επειδή είπαμε, δεν το υπολογίζω ακόμα, σε καμιά εβδομάδα ίσως, αλλά όχι και στις 40 εβδομάδες... Μην ακούτε τη Θου και παρλάρετε!!!! :lol::P

Ιουλία, άρρωστο το παλληκαράκι σου; :( Περαστικά!!! :x

Αναστασί, αν δε το έχεις κάνει ήδη, γράψε το κατεβατό σου καλή μου!!! :D

Αναστασία-μπεμπούλης, τι θα κεράσεις την ετοιμόγεννη;; Μία frozen μαργαρίτα λεμόνι παρακαλώ, να μεθύσω τη μικρούλα, να γλυστρίσει και να βγει!!! :D

Επιβιβάζομαι, μαγειρεύω και διαβάζω μετά τα υπόλοιπα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πότε ανοίξατε και άλλο?

να επιβιβαστώ και εγώ....καλό καλοκαιράκι....καλά μπάνια σας εύχομαι....εμείς για φέτος δεν έχουμε κάνει κανένα σχέδιο!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τονια περαστικα σας κοριτσι μου!!

ρε βενι!!!!!!!!!!!!!! τραγικο!!!! το διαβαζα κ με επιασαν τα γελια με τον πονο σου!!!

μα καλα κ αυτος ο κ!!!! κ φανταζομαι ηρθε με υφος λες κ εκανε κανενα κατορθωμα!! :lol::lol::lol:

θα ξανακανεις το ιδιο μετα απο λιγες μερες κ δε θα εχετε προβλημα..

απλα να πας κατω στην πρασσια να τη μαζεψεις κ να την πεταξεις στον καδο μετα :lol::lol::lol::lol:

εκστασηηηηηηηηηη ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ειναι το σωστο!!!!

καινουρΓιο αρχισε να "καθιερωνεται" επειδη μερικοι ασχετοι κ ανορθογραφοι δημοσιογραφοι αρχισαν να το γραφουν ετσι στην τηλ! κ επειδη επικρατει απο μερικους οτι αφου το βλεπω στην τηλ ετσι ειναι, οριστε τα αποτελεσματα!!

κ θα γελασεις πολυ οταν το δεις ετσι γραμμενο κ μεσα στα σχολικα βιβλια!!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβαζω ωρα τωρα και επιτελους τωρα γραφω ....

παω να ξαπλωσω ,τα εβαλα για υπνο :D

πολλα εγραψα ε ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα γιατι μπριζοσες με το καινουργιο-καινουριο ,σε μενα την ελεγε που το εγραψα ετσι ....ωρες ωρες οπως προφερουμε λεξεις ετσι γραφουμε απο κεκτημενη ταχυτητα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro τι ειναι αυτα που λες?????? :shock: σιγα μην σου την ειπα!Ουτε καν το προσεξα αν το εγραψες....εγω απλα εγραψα μια λεξη κ μετα θυμηθηκα την "καινουργιου" που ειναι στοο δεστε τους...κ ειπα μια χαζοπλακιτσα...

απαπααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα δεν ξερω αν θα κατεβω κεντρο αυτη τη βδ...αν παω θα σου τηλ αλλα κ παλι αν ειναι κατι που το εχεις αναγκη πες!

Ευχαριστω για τα περαστικα σας κοριτσια!δεν ειναι κατι σοβαρο...λιγες μυξες η μικρη κ εγω κ πολυ ατονια εγω...α κ λιγο πονολαιμο μια μερα...βρε μπας κ εχω εγω κατι κ κολλησα τον Γιωργο??? :?:?:(:( Ιουλια ξαναπες τι συμπτωματα εχει το παιδι...

Φραν αυτο το κλαμπ με τις πισινες μου ακουγεται λες κ ανοιγεια ενα παραθυρο σε ααααλλο κοσμο!Κ μετα παλι στην εικονα της εξαθλιωσης...πωπω ειναι τοσο τραγικο...μακαρι να γινο0ταν κατι κ να αλλαξουν τα πραγματα....και μετα λεμε για θεο κ θρησκειες κ αντιχρ. κλπ....μα πως να μην αμφισβητεις τα παντα????Επειδη ειμασταν τυχεροι(???????) και γεννηθηκαμε εδω???Κ αν γεννιομασταν στην ουγκαντα?δε θα υπηρχε θεος?κ αν γεννιομασταν μερικα χμ πιο περα(τουρκια)?θα ειχαμε αλλο θεο???και γτ εμεις ειμαστε οι εξυπνοι που πιστευουμε στον "πραγματικο" θεο κ οχι τοσοι αλλοι που πιστευουν καπου αλλου?Αλλωστε δεν ειμαστε καν η πλειοψηφια...(τωρα ολο αυτο απο που μου ηρθε?!)Αφρο μη με παρεξηγησεις ρε συ αν εγραψες κατι για θεους...δεν τα διαβασα ολα καλα.... :oops: Δεν υπονοω κατι για καμια σας.για τιποτα.

Καλα Βενη την φουξια πιπιλα τωρα τη θυμηθηκα απ'τα κοριτσια!!!! :lol::lol::lol: δεν το ηξερα πως ηθελε τετοιες ο Φ!!!Και ο Κ απιστευτος!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λεναρα τη λεξη "βηχάς" την ξερεις? :lol: Χθες την ακουσα στο παιδιατρειο! :P:P:P πως λεμε "βηχεις"?ε,αυτο!!επισης μου κανει εντυπωση που πλεον βλεπω γραμμενα σε βιβλια αλλα κ ακουω συνεχεια στις ειδησεις τα ρηματα με την καταληξη -γαμε!!!!Γελαγαμε,φιλαγαμε,γαμαγαμε!!!! :lol: ειδικα το γαμαγαμε ειναι τοσο αστειο!!!Ε ρε κ να ηταν ποντιο"χωρι" η Αθηνα,τι ειχαμε να ακουσετε!!!!!! :P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβηκα κ γω..αναστασια μια φραπα παρακαλω :D

ωχ φεύγω ήρθε η Θούλη και θα τις φάω... :x:x

:-w:-w:-w:-w:-w:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:=))=))=))=))=))=))=))=))=)):x:x

ετσι μπραβο 8-):P:P

φρα σε ρωτησα ποτε θα κατεβεις κρητη?δε με διαβαζεις? :roll::(

αργι καλα να περασετυε στο παρτυ ;) δλ αο σημρα θα πινει κοκα κολα?? :o:o

ιουλια ελα ρε το γιωργακη μας..ευχομαι περαστικουλια

ρε τονια γιαυτο ισως δε εφαγε χθες ο αλεξ :( περασικα..μακαρι να γλιτωσει η αντριαννα μας :?

κατερινα οικονομικη κριση στη δουλεια σας παιζει? :?:

αυριο θα παρω κ τα δυο μαζι μου..θεος βοηθος :roll::roll:

νατασα πας καλα :o:o:o:o πετας τα βρακια?????? :shock::shock: μα γτ?εγω τα ξεπλενω κ μετα πλυντηριο..σιγα μη τα πεταω

δλ σε ζητησε απο μονη της τσισα? :D

εμενα εκανε 2 φορες τσισα στη τουαλετα κ μια κακα στα πλακακια τον ειχα γυμνο κ μολις τα ειδε εκλαιγε :lol::lol:

αναστασια εγω το λεω καινουριο :D:D

περαστικα κ σε σενα..κρυωσες ?σε φιλωωωω να γινεις καλα :D

αφρο αντεχεις?????????

μολις με εχεσε ο μικρος..

τον ειχα αγκαλια καθιστο κ εγραφα..κ αρχιζει το χεσιμο..κ βγηκαν απ εξω..κ τρεχαν στα μπουτια μου :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

λεναρα πως παει??το μπεμπεκι καλα?

ποτε θα σε δω? :mrgreen::mrgreen:

βρε τη υποχονδρια τη βενι :lol::lol::lol: μα φυσικα καλα εκανες :o:o κ δε με λες..πηρε τη γαλαζια?ευκαιρια να τη εκοβες τη ροζ-φουξια

σας φιλω ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ρε Αναστασι ξεχασα να σου πω κι εσενα περαστικα με την Αννυ!!!!! :oops::oops::oops: και σας ειχα και σαν εικονα στο μυαλο μου...εσενα σε κωματωδη κατασταση στο καναπε με τα βυζια εξω και την Αννυ να σε ξεζουμιζει με την ησυχια της!!!!!! :lol::lol::lol:

Θουλακι γενικα τρωει ετσι αυτο το παιδι!!!! :evil: εξου και τα 11- κιλα! :roll:

Θα τα παρεις και τα 2 ε;;;;απλως θα κουραστεις πολυ... :roll:

Ηρθε η παιδιατρος..αερολιν φλιξοταιντ γιατι κανει δυσπνοια κι αν κανει υψηλο πυρετο και αντιβιωση γιατι η συγκεκριμενη ιωση εχει στειλει πολλα παιδια με πνευμονια στο νοσοκομειο!!!! :o

Φρανι οντως να τα γραψεις σε βιβλιο...η Χισλοπ εγραψε "το νησι" εσυ γραψε "Το χωριο της βρωμας"! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ευχομαι αυριο να ναι περδικι..

γενικα υπναρας ειναι τουλαχιστον? :roll::roll:

το μονο μου αγχος ειναι να μη δυσανασχετησει αυριο στο αυτοκινητο..αυτο με νοιαζει..νομιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...