Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια! ειμαι νεα στο κλαμπ των εξωσωματικων και διαβαζω συνεχεια διαφορα στο ιντερνετ για τη διαδικασια!!!

ειναι η πρωτη φορα που θα παω για εξωσωματικη και ο μεγαλος μου φοβος ειναι μηπως δεν πετυχει με την πρωτη μιας που τα λεφτα δεν μου περισευουν για δευτερη φορα.

διαβασα μεσα σε ολα οτι το καπνισμα μειωνει πολυ τις πιθανοτητες επιτυχιας.

απο την ημερα που εμαθα οτι δεν μπορω να ελπιζω για φυσιολογικη συλληψη κανω διαιτα για να χασω τα παραπανω κιλα μηπως και μπορεσει το σωμα μου να αντεξει διδυμα, γιατι θα το ήθελα πολυ να εχω 2 μωρακια!!!

το καπνισμα ομως διαβασα οτι θελει πολλους μηνες διακοπης πριν την εξωσωματικη και τρομαξα γιατι δεν προλαβαινω να επανελθει το σωμα μου στα φυσιολογικα του σε ενα μηνα (ήδη το εχω κόψει) !

ο γιατρος μου βεβαια (μιας και το προβλημα εντοπιστηκε στο συζυγο) δεν μου ειπε τιποτα για το καπνισμα ουτε για διαιτα! μονη μου εκοψα τσιγαρο και φαγητο!

ελπιζω να με βοηθησετε κοριτσια !!! φανταζομαι ολες καταλαβαινετε οτι τα 3500 ευρω θελουν πολυ καιρο για να μαζευτουν και δεν θελω να χαραμισω την προσπαθεια μονο και μονο για το τσιγαρο!

περιμενω απαντησεις σας!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΑ!κ εγω καπνιζα πριν τη προσπαθεια εως την ημερα της ωοληψιας.ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι πρεπει να αλλαξω τελειως τροπο ζωης.δηλ κοψιμο καπνισματος κ εγω κ ο αντρας μου.αλλα λογω αγχους δε τα καταφερνα.απο τοτε κ μετα εως κ σημερα τα εκοψα μαχαιρι.οπως βλεπεις στο τικερακι δε τα πηγα κ ασχημα:-)\

δεν υπαρχει εγγυηση για αυτα τα πραγματα.θα κανεις τη προσπαθεια σου κ οτι γινει.με καλη πιστη,και υπομονη θα προχωρας οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα.εγω πετυχα με τη 2η,αλλες με τη 1η κ αλλες με τη 5η.μη προκαταβαλλεις τον εαυτο σου κ προπαντων μην αγχωνεσαι.ολα εχουν τη λυση τους.φιλια κ καλη επιτυχια στη προσπαθεια σου σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thessaloniki νομιζω οτι εχεις πολυ καλο κινητρο για να κόψεις το καπνισμα!

κ εγω με εξωσωματικη εκανα το κοριτσακι μου- ειχα ελλατωσει το καπνισμα κατα τη διαρκεια της προσπαθειας κ μετα την εμφυτευση μαχαιρι.

σου ευχομαι καλη δύναμη και καλη επιτυχια σε όλα- με το καλο να ερθει το νινακι (ή κ τα νινάκια σας) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thessaliniki mou k egw kapniza mexri k prin tin metafora giati eixa para poly anxos k kata kairous polla problimata k mou itan adynato na to kopsw pio mprosta!!!!alla meta ti metafora maxairi!!!!akoma den ta exw kataferei na ginw manoula alla sou efxomai me ti prwti sou prospatheia na gineis mia didymomanoula!!!!

filakia polla k kali epityxia!!!!

mi xanesai ;) na mas les nea sou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw poly gia tis apantiseis sas!!! me xalarwsate poly!!! egw idi to exw kopsei maxairi alla me ayta poy exw diabasei sto internet tromaxa!!!

na eiste etoimes na akoysete diaforew xazes apories apo mena mias kai ektos apo proti exosomatiki einai kai i proti fora poy asxoloyme genika me to thema egkymosyni!!!

sas eyxaristo poly! elpizw na exo nea ton allo mina!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...