Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

γεια σας και πάλι!!

εγώ έχω τρελή συχνοουρία,σηκώνομαι 3-4 φορές το βράδυ

αλλά ευτυχώς ξανακοιμάμαι!

Άννα Μαρία διάβασα τα έκανες όλα μόνη σου στη γιορτή;

Τι να πω;Ωραίοι συνάδελφοι..................

Ηλιαννάκι δεν θα πάτε για μπάνιο ε;και εδώ ο καιρός

ένα χάλι, συννεφιά και μούχλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πωπω ρε κορίτσια τί φρίκη είναι αυτή στην Αθήνα???????? Εμμμμμ υπομονή υπομονή, θα σαλτάρει κι ο κοσμάκης στο τέλος!!!!!!!! Είναι δυνατόν να ξεπουλάνε έτσι την Ελλαδίτσα και να μην μπορούμε να κάνουμε τίποτα απολύτως???????? Το θέατρο του παραλόγου ζούμε Θεέ μου!!!!!!!!

Τιτινάκι σας τα έφεραν τελικά τα πράγματα του μπέμπη?

Teddy μου αύριο θα πας για την coomps? Την έχεις ξανακάνει μέχρι τώρα ή θα είναι η πρώτη φορά????? Μην ανησυχείς....αρνητική θα είναι και όλα θα είναι τέλεια!

Μυριάκι μου κι εγώ από συχνουρία άλλο τίποτα...το βράδυ σηκώνομαι κάθε μία ώρα για πιπι, δεν μπορώ να καταλάβω, με χρονοδιακόπτη το πάω? Στην κυριολεξία κάθε μία ώρα σηκώνομαι.....ευτυχώς ξανακοιμάμαι εύκολα, με τόση κούραση σαν το τούβλο πέφτω!!!!

Ηλιαννάκι μου είσαι τυχερή που δεν έβαλες ούτε κιλό...γιατί αγχώνεσαι, αφού ο Χρηστάκος παίρνει κανονικά βάρος δεν χρειάζεται να σκας! Έτσι κι αλλιώς δεν το γλιτώνεις...μέχρι να γεννήσεις θα έχεις πάρει βάρος.....προς το παρόν μπορείς να χαίρεσαι που δεν πήρες!!!! Να σου στείλω φαγητό???? Φουλ στις θερμίδες... :lol:

Άννα Μαρία μου δυό μέρες μόνο?????? (Δήμητρα Γαλάνη) FREEDOOOOOOOOOMMMMMM!!!!!!!!!

Πού είστε όλες πάλι εξαφανιζόλ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA MOY TI KANETE?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΜΕ ΨΙΛΟΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ 1 ΤΑΨΙ ΜΕΤΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΑΨΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΑΥΡΙΟ ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΕΚΑΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ....ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΥΡΙΣΜΑ ΠΛΕΥΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ Κ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΧΑΧΑ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΘΗΝΑ ΧΑΜΟΣ ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ...ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε?ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΙΝ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ....Κ ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΧΑΧΑ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ.....ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΣΕ Κ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ Ε?Κ ΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΣΗΚΩΝΩΜΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;

Εγώ γύρισα απ' το σχολείο πριν καμία ώρα. Χωρίς δουλειά, μας είχε να καθόμαστε μέχρι τις εννιά παρά δέκα. Νιώθω αφάνταστα κουρασμένη, απ' το δρόμο κι απ' το καθισιό.

Τώρα βλέπω τη σειρά με τους δολοφόνους! Επιτέλους, σήμερα είναι το τελευταίο επεισόδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ?ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ?

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ολα καλα με το μωρο, αναπτυσσεται κανονικοτατα κ ειναι αγορακι!!!!!!!!!!!!!

μια κρυαδα την εφαγα η αληθεια ειναι αλλα τωρα ειμαι οκ!

αννα μαρια αντε τελειωνετε κ εσεις!!

τιτινακι μου ηρθαν τα πραγματακια σας?

μιριαμ τι κανεις ?

τεντυ ολα καλα? καλη επιτυχια με την εξεταση!

εγω εχω παρει συνολικα ενα κιλο, ελπιζω να μην παρω πολλα...

ετοιμαζουμε βαλιτσες, δεν εχω χρονο να σας διαβασω!! φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μ' αρέσει που έκοβες και το κεφάλι σου ότι είναι κορίτσι!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κι εγώ έκοβα το κεφάλι μου ότι είναι αγόρι, αλλά μάλλον κάτι κοριτσοειδές θα μας βγει!

Αύριο η τελευταια μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα ειμαι η πρωτη βλεπω....ετοιμαζομαι για το μαγαζι και μπηκα μια στα γρηγορα πριν να φυγω..ξεπατωθηκα με τις δουλειες εχτες και παλι εμειναν κανα 2 πραγματα που δεν εκανα...ελεος...Σοφια μου αγορι εεε???Πριν να μαθω τι εχω ελεγα στον εαυτο μου οτι εχω αγορι για να μην απογοητευτω...τελικα μολις μου ειπε κοριτσι δεν χαρηκα αμεσως ηθελα ωρα να το συνηδητοποιησω...μην σου πω πως μεχρι την 17 βδομαδα που εκανα υπερηχους και εκει μου ειπε οτι πλεον ειναι 100% οτι ειναι κοριτσι εγω ελεγα μπαααα κατι θα μας κανει και θα ειναι αγορι...οχι τιποτε αλλο..αλλα επειδη ηθελα τοοοσο πολυ κοριτσι και στο πρωτο ελεγα κοριτσι εχω και τελικα ειχα αγορι..εκανα το αντιθετο..ημουνα και συγουρη οτι αγορι θα μας πει και ετσι οταν ακουσα κοριτσι ξενησε στα αυτια μου...δεν πειραζει τουλαχιστον εχεις και πολλα πραγματακια αγοριστικα..θα φτιαξεις και ομαδα ποδοσφαιρου 5χ5..αντε να εχετε μια καλη μερα...παω να ετοιμαστω για μαγαζι φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα....όλη μέρα αγάπες μου......!!!!!

πώς είσαστε κουκλίτσες μου?.....

εμείς πολύ καλά....σας στέλνουμε όλη μας την αγάπη.....και όλα μας τα φιλιά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

diavazw ta neakia sas kopeles m!

ola pane kala loipon e?ki etsi euxomai na einai gia oles mas!

re koritsia gera na nai kai ugii kai oti na nai:)

emena stin auxeniki m eipan 80% koritsaki!

prin mia vdomada p piga sto giatro olo toumpes ekane to mikro m kai den ton afine na kalodei alla m eipe mallon k autos koritsaki!

tha xeroume stis 9 iouliou pio sigoura!

oti na nai ftanei na nai gero k ugii!auto lew!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...????ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ...? ΕΙΧΑΜΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΑ ΟΣΟ ΕΛΕΙΠΑ...??? ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ... ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ Μ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ... !

ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 9 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΞΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.... :D:D:D ,ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ... ΑΧ.... ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΝΕ...? ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.... ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!

maimoudaki αγοράκι, ε? Το πρώτο τί είναι?

Κι εγω χθες είχα γιατρό, δεν χρειάζεται τελικα να κανω αμνιο! Κι εμεις αγοράκι!! Όλα καλα κατα τα άλλα!!

Evita μάλλον πρήξιμο είναι αυτό στην κοιλιτσα σου΄αλλα θα φουσκωσεις κι εσύ σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλές μου φίλες!!

πήγα το πρωί για τις εξετάσεις μου και τώρα περιμένω αποτελέσματα!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για το ενδιαφέρον!!

Νασιούλα έχω ξανακάνει coomps άλλη μια φορά αλλά κάπου στην

αρχή της εγκυμοσύνης, όπου και δεν ήξερα καθόλου τι είναι.Τώρα

που κάτι έχω καταλάβει έχω την αγωνία μου!!

Κορίτσια μου είδα πάλι τη μπεμπούλα μου και τρελάθηκα!!

Είναι γλυκούλα και στρουμπουλούλα, περάσαμε τα 600γρ!!

Maimoudaki μου όλα καλά με το μπεμπάκι σου, μπράβο κοριτσάκι μου.

Άντε τυχερούλα θα έχεις τρεις άντρες τώρα, θα σε έχουν στα όπα όπα.

Όσο για το κοριτσάκι δεν ξέρεις, μπορεί να έρθει και αυτό

καλή μου..........

Marouli και εσείς αγοράκι, μπράβο κοριτσάκι μου, όλα καλά και θα

γλιτώσεις και την αμνιοπαρακέντηση!!Μια χαρούλα!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε εγκυούλες???????? Οι κοιλίτσες???????

Teddy μου μην αγχώνεσαι αρνητική θα είναι η coomps, εγώ κάνω κάθε μήνα.....600 γρμ. η μπουμπού????? Μπράβο!!!!!

Κίσκα μου μιλάει η ξαδέρφη σου στην Μενεγάκη.....

Λένα μου αγοράκι τελικά ε? Γερό να είναι καλό μου και τί σημασία έχει...αγόρι ή κορίτσι...κι εγώ στην αρχή έλεγα ότι το δεύτερο θα είναι αγόρι αλλά έπεσα έξω! Με το καλό να γεννηθούν......

Μίκι μου καλημέρα!!!!

Μαρούλι τελικά την γλίτωσες την αμνιο ε? Κι εγώ 36 είμαι και ευτυχώς τελικά δεν χρειάστηκε να κάνω...

Αναστασάκι μου φιλιά στην κοιλίτσα!!!! Εσείς ακόμα δεν είδατε φύλο? Κατευθείαν στον β' επιπέδου?

Εγώ έχω γιατρό σήμερα το απόγευμα, θα πάω να δεί και τις εξετάσεις μου....φαντάζομαι θα μου κάνει και υπέρηχο γιατί έχει πολύ καιρό να με δεί, πάνω από ενάμιση μήνα!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε εγκυούλες???????? Οι κοιλίτσες???????

Teddy μου μην αγχώνεσαι αρνητική θα είναι η coomps, εγώ κάνω κάθε μήνα.....600 γρμ. η μπουμπού????? Μπράβο!!!!!

Κίσκα μου μιλάει η ξαδέρφη σου στην Μενεγάκη.....

Λένα μου αγοράκι τελικά ε? Γερό να είναι καλό μου και τί σημασία έχει...αγόρι ή κορίτσι...κι εγώ στην αρχή έλεγα ότι το δεύτερο θα είναι αγόρι αλλά έπεσα έξω! Με το καλό να γεννηθούν......

Μίκι μου καλημέρα!!!!

Μαρούλι τελικά την γλίτωσες την αμνιο ε? Κι εγώ 36 είμαι και ευτυχώς τελικά δεν χρειάστηκε να κάνω...

Αναστασάκι μου φιλιά στην κοιλίτσα!!!! Εσείς ακόμα δεν είδατε φύλο? Κατευθείαν στον β' επιπέδου?

Εγώ έχω γιατρό σήμερα το απόγευμα, θα πάω να δεί και τις εξετάσεις μου....φαντάζομαι θα μου κάνει και υπέρηχο γιατί έχει πολύ καιρό να με δεί, πάνω από ενάμιση μήνα!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!

Νασιούλα μου σε ευχαριστώ!!

Με το καλό να πάτε στο γιατρό σήμερα και να του ζητήσετε να δείτε και τη μπεμπούλα!

Θα περιμένουμε νέα σου!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΜ ΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΟΥΝ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ Κ ΔΕΝ ΜΟΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΑΝΕ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΣΥΝΕΦΙΑ ΜΙΑ ΗΛΙΟ Α;ΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΩ ΜΙΝ ΤΥΧΟΝ ΒΡΕΞΕΙ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!

ΜΑΡΟΥΛΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Ε?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΑΓΟΡΑΚΙ Ε?ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΧΑΧΑ!!!!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ξεκούραση Teddy μου!

Μυριάκι μου γιατί δεν σου τις έγραψαν τις εξετάσεις? Μήπως να πήγαινες έξω σε ένα μικροβιολογικό να κάνεις τις εξετάσεις σου? Είδες τί χουνέρι κάνανε στην Αναστασία.......δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι μου κανετε φουσκιτσες μου?????????ζεστη πολυ σημερα ε??????

εμεις καλα ειμαστε,τα νευρα μου εχω με τον αγγελο,ολη μερα σημερα γκρινια απο το πρωι.κ αυτος δεν ηξερε τι ηθελε.ηθελα να φτιαξω κ γεμιστα, δυο ωρες για να ετοιμασω το φαγητο!!!! :twisted::twisted:

μετα τον βαζω για υπνο κ λυσαξε βαζει κατι κλαματ κ εγω κατι φωνες!!!!!!!!!!!με εσκασε!!!!!! :twisted::twisted: κ μετα καθομουν κ εκλαιγα κ στεναχωρουσα κ το μικρο μεσα!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

τελοσπαντων τωρα περιμενω να γινουν τα γεμιστα γιατι με εχει κοψει λορδα, τα μυριζω κιολας και ............!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

βρε κοριτσια να σας ρωτησω, το μελι κανει να το τρωμε τωρα στην εγκυμοσυνη??????

γιατι εγω τρωω τωρα στην εγκυμοσυνη το πρωι λιγο ψωμι με βουτυρο κ μελι, κ μετα νιωθω καπως, περιεργα!!!!δηλαδη με χαλαει,ποναει η κοιλια μου.

αχ αν γνωριζετε καποια κατι σχετικο ας μου πειτε!!!!!!!

τεντυ μου καλα αποτελεσματα απο την εξεταση αυτη!!!!!!!!

νασιουλα μου λογικα θα δειτε την κορουλα σας στον γιατρο!!περιμενουμε τα νεακια σας κουκλιτσες μαμα κ κορη!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου τι κανεις κοπελα μου????η κοιλιτσα σου?????

μικι μου πως εισαι?????το νινακι σου?????

αννα μαρια επιτελους ξεκουρασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρουλακι με το καλο να ερθει λοιπον το αγορακι σου!!!!!!!!!!ευτυχως παλι καλα που δεν θα κανεις αμνιο!!!!!!

εβιτα μου σιγα σιγα θα αρχισεις να φουσκωνεις κοριτσι μου!!!!!!!

ευη μου πως πηγε η δουλεια σημερα????θα πατε για μπανακι????????α ναι η ξαδερφη ηταν στη μενεγακη σημερα!!!!!!!!

ααααααα οσο για το φυλο καλα σιγουρα γερα κ υγιεστατα παιδακια να ειναι,αλλα εχουμε κ λιγο τις προτιμησεις μας ε????

ως κατα ενα περιεργο τροπο εγω κ στα τρια εχω πεσει μεσα.απ'την αρχη της καθε εγκυμοσυνης μου ελεγα τι ειναι το παιδι,μα με τετοια βεβαιοτητα κ σιγουρια ομως..!!!! :roll::?:D τι να πεις...διαισθηση,ενστικτο...????!!!τελοσπαντων!!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο να πω!!!!!!σας αφηνω προς το παρων κ τα λεμε αργοτερα!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA MOU TI MOU KANETE??????????EXTHES TO VRADY DEN PROLAVA NA MPW!!!!!!HRTHAN TA PRAGMATAKIA MAS KAI EINAI TELEIAAAAAAAAA EIDKA TO KAROTSAKI....KSETRELATHIKAAAAAAAAAAAA....TO TI TRAVIKSAME GIA NA TO SYNARMOLOGISOUME DEN LEGETE.......O ANTRAS MOU POIO POLY VASIKA.........ALLA EINAI TELEIOOOOOOOOOOO KRIMA POU TO KLEISAME KAI TO VALAME STHN APOTHIKH MAZI ME TO KREVATAKI KAI THA TA VGALOUME POIO META!!!!!!!!!!!

META PHGAME SPRIDER NA PAROUME ENA DWRO....KAI PHRA KAI 2 MAGIOUDAKIA........TO ENA EINAI KAI SAKIS ROUVAS COLLECTION KAI EINAI KAI BRAZIL TO VRAKAKI...TROMARA MOU..........O ANTRAS MOU EPEMENE NA TO PARW....LEEI GIATI NA MHN EISAI MIA SEXY EGGUOS??????XAXAXAXAXAAXAXA!!!TELIKA SPITI POU TA KSANAPROVARA MOU ARESAN PARA POLY KAI TA DYO.......:))))))) THA SAS VALW KAI PHOTO NA DEITE!!!!!!!XIXIXIXIIXIXIXI

LENA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUU AGORAKI TELIKA E???????????TO HXERAAAAAAAAAAA :P :p :P :p :P MHN STENAXWRIESAI TO EPOMENO THA EINAI KORITSAKI..XIXIIXIXIXIXI!!!!!GERO PANW APO OLA KORITSI MOU!!!!!!!EISAI AGOROMANA APO THN ARXH TO PISTEVA!!!!!!!!!!!

EVITA MOU TELEIA H FWTOGRAFA SOU ...POLY XAIROMAI POU OLA PANE KALA KAI TO MRAKI SOU MEGAWNEI :)))))))))TI TELEIOOOOOOO POU EINAI AYTO TO SYNAISTHIMA......H KOILITSA SOU THA GINEI TOUMPANO SE LIGOUS MHNES KAI THA THN XAREIS PARA POLY..........

TEDDY DON MOU ME TO KALO TA APOTELESMATA SOU KAI NA MAS PEIS EYXARISTA!!!!!!

MEGALWNEI MWRE TO KORITSAKI SAS E????PERASATE KAI TO MISO KILO TELEIA!!!!!!!!!!!

NASIA MOU ME TO KALO O GIATROULIS.....E THA SOU KANEI YPERHXO SHMERA DEN MPOREI........NA THN XAREIS THN KOUKLA SOU KAI NA ERTHEIS NA MAS PEIS TA NEA SAS!!!

HLIANA MOU MHN MOU MALLWNEIS TON AGGELAKO MOUUUUUUUU :))))))))))KAI PROSPATHISE NA MEINEIS HREMH GIA TO MWRAKI STHN KOILITSA :))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα μαγιο ρε συυυ..εχω πεθανει στη ζεστη...θαλασσα που να παμε..ειπαμε αμα πιασει κυμα εδω ξεχναει να σταματησει....ναι ρε γαμωτο ειχε την ξαδερφη η Μενεγακη αλλα ημουνα μαγαζι ...συνηθως ομως βαζει στο ιντερνετ τις συνεντευξεις και τις βλεπω αμα χασω καποια...σημερα πρεπει να κανω κεικ για το Χριστοφορινο με εχει φαει...και ζεσταινομαιιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...