Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασάκι μου όχι δεν μπαίνει στον φούρνο, απλά τα τηγανίζεις ξεχωριστά και τα βάζεις σ'ένα πυρέξ και μετά τα περιχύνεις με την σάλτσα...τίποτα το ιδιαίτερο αλλά από γεύση......γιαμι γιαμι γιαμι!!!!

Άννα Μαρία δεν θα σε αφήσουν ήσυχη ποτέ????? Μα τί γαϊδούρια πια!!!! Δεν σέβονται ούτε την κατάστασή σου ή απλά αναγνωρίζουν ότι εσύ είσαι η πιο άξια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΑΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΑΝΕΙΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΜΕ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ 10 ΕΥΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ 30ΑΡΗ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ 2 ΦΟΡΕΜΑΤΑ Κ ΜΙΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΟΡΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ Κ ΕΡΧΟΝΤΕ Κ Η ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΖΩΗΡΗ Ε?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΑ ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΤΙΝΑ ΠΩ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ ΤΙΝΑΠΩ ΕΛΕΟΣ!!!!!ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΨΩΝΙΑ?ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΛΠ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΣΤΑΚΙ Ε?Κ ΓΩ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Κ ΚΑΣΕΡΙ.ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 7 ΚΙΛΑ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΓΑΝΙΖΑ ΤΩΡΑ.....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΧΑ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε τα κορίτσια...δράμα το οικονομικό! Ευτυχώς έχω ρούχα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη!!!!

Εγώ έχω βάλει 8 κιλά μέχρι τώρα...στην αρχή είχα πάρει φόρα και τα έβαζα δυό-δυό αλλά τώρα έκοψα ταχύτητα κι έχω βάλει 2 τους τελευταίους 3 μήνες! Από δώ και πέρα όμως θα μπαίνουν πολύ πιο εύκολα!!!!!

Μυριάκι μου κι εγώ τώρα πολύ το λιμπίστηκα το φαγητό μου μιας και το ανέφερα!!!! Μέχρι και η γεύση τους μου ήρθε στο στόμα......κι εγώ μεγάλη γουρούνα είμαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΥΣ ΧΑΛΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΙΝ ΓΕΝΝΑ,ΜΕ ΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,,,,ΟΥΦ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Η ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μην τρελαίνεστε τόσο με τα κιλά...εγώ στην κόρη μου πήρα 21 και γέννησα μια χαρά, φυσιολογικά και σχετικά γρήγορα (μέσα σε 4 ώρες!!!)

Φιλούρες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 7 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΙΝ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ?ΣΗΚΩΝΕΣΤΕ ΤΙΝ ΝΥΧΤΑ?ΕΓΩ ΝΑΙ ΑΠΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ Κ 6 ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΙΝ ΘΕΣΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΦΙΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΦΥΣΑΕΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΡΟΣΟΥΛΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΜΙΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΒΡΟΧΗ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΖΕΨΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΙΝ ΕΚΕΙΝΟ ΜΙΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΓΛΥΚΑ ΚΛΠ.ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΒΑΣΑΝΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΣΤΑ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες ....τι μου κάνετε ;;;εγώ μια χαρα είμαι αλλα αν είχα και Ιντερνετ θα ειμουν ακόμα πιο καλα χαχαχαχα μου σπάνε τα νεύρα ακόμα τίποτα δεν έκαναν καλε μα τι κάνουν στο ΟΤΕ έλεος ........ Μόλις έχω θα μπω κοριτσακια μου μου έχει λείψει πολυ το παρεακι μας Φιλακια πολλα σε όλες και να έχετε μια όμορφη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα...μπηκα να διαβασω τα νεα σας πριν αρχισω και εγω με τις δουλειες...Νασια μου κανει δεν κανει εγω τα τρωω...δεν μπορω αυτο το μη το ενα μη το αλλο...και στο θηλασμο τα ιδια μην πινεις αυτο μην τρως αυτο και οκ το καταλαβαινω οτι περναει στο γαλα αλλα εε οχι και στην εγκυμοσυνη να στερουμαι...Κοριτσια αμαν αυτο το κολλημα που εχουν οι γιατροι με τα κιλα.ελεος...εγω ειμαι καπου στα 5-6 δεν ξερω ακομα πριν κανα μηνα ειχα ζυγιστει και ημουνα στα +4 οποτε λογικα πρεπει να εχω παρει κανα 2 ακομα αλλα την αλλη βδομαδα θα παω γιατρο και θα μαθω..αλλα και παλι δηλαδη αυτο που λενε πως θα γεννησεις αμα παρεις κιλα...δηλαδη αυτες που ηδη εχουν κιλα και περνουν αλλα τοσα πως γεννανε??Οκ εγω δεν λεω πως ειναι ευκολο να τα χασεις μιας και πριζομαστε κιολας αλλα εγω τελευταια ξερετε τι εχω παθει??Τρωω μια χαρα το μεσημερι και μετα απο καμια ωρα ξυπναω και πειναω τρομερα λες και δεν εφαγα...και τι να κανω το εχω ριξει στα φρουτα...βερυκοκα,πεπονια,καρπουζια...και πειναω μεν αλλα περιμενω να περασει η ωρα και να φαω το βραδυ και προσπαθωωωω..δεν κανει να καταπιεζομαστε..ετσι δεν ειναι??Οσο για τον υπνο...ειναι μια πονεμενη ιστορια...το μεσημερι ξαπλωνω αλλα δεν κοιμαμαι..το βραδυ νυσταζω και σηκωνομαι αρκετα συχνα για κατουριμα..εχει βαρυνει και η κοιλια και δυσκολευομαι να γυρισω πλευρο με κλωτσαει και το αλλο απο μεσα οταν ειμαι πλαι και ποναω...τι να πωωωω....εχτες ειχα το μαξιλαρι μου στα ποδια και το μαξιλαρι θηλασμου στην πλατη και στα ποδια και το σεντονι στο κεφαλι....ολη νυχτα εμεινα σε μια σταση και δεν κουνιομουνα....σημερα το μενου εχει αρνακι στο φουρνο με πατατουλες...θα παω μετα να το βαλω και να αρχισω τα μαζεματαααα....αχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Νασιούλα μου σε ευχαριστώ που με κατατόπισες με αυτή την εξέταση.

Εγώ έχω ΑΒ- και ο άντρας μου ΑΒ+. Οπότε μια από τα ίδια.

Γέλασα πολύ με τη λατρεμένη σου πεθερούλα..........

Εμένα τη μαμά μου τη λένε Χρυσή και γιορτάζει 13 Οκτωβρίου!

Όσο για τον άντρα σου έχεις αποδείξει ότι έχεις μεγάλες αντοχές..........

Προσπάθησε να μην πολύ συγχύζεσαι καλό μου!!!

Γλυκιά MIki μπράβο κοριτσάκι μου που μας έφερες τέλεια νεάκια!!!

Τα φιλιά μας.................

Maimoudaki με το καλό σήμερα, περιμένουμε και από σένα καλή μου

τα καλύτερα νέα!!!!!!!

Αναστασάκο και εσύ μια χαρούλα, μπράβο!!!!!!!!

Το β επιπέδου δεν θυμάμαι ποια κοπέλα ρώτησε το έκανα την 22η εβδομάδα!

Σας φιλώωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Teddy μου.....

τί κάνει η μπεμπούλα???? Επιστημονική κάλυψη σου έκανα για το θέμα του ρέζους ε?????? Μου τα έχει εξηγήσει εκατό φορές ο γυναικολόγος αλλά ποτέ δεν τα καλοθυμάμαι......πάντως αν οι άντρες μας είχαν κι εκείνοι αρνητικό ρέζους δεν θα περνάγαμε κι αυτό το άγχος στην εγκυμοσύνη (λες κι έχουμε λίγα για να αγχωνόμαστε!) Το μόνο σίγουρο είναι ότι η κόρη σου θα έχει ομάδα ΑΒ (αφού έχετε την ίδια με τον άντρα σου) και η δικιά μου Ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Teddy μου.....

τί κάνει η μπεμπούλα???? Επιστημονική κάλυψη σου έκανα για το θέμα του ρέζους ε?????? Μου τα έχει εξηγήσει εκατό φορές ο γυναικολόγος αλλά ποτέ δεν τα καλοθυμάμαι......πάντως αν οι άντρες μας είχαν κι εκείνοι αρνητικό ρέζους δεν θα περνάγαμε κι αυτό το άγχος στην εγκυμοσύνη (λες κι έχουμε λίγα για να αγχωνόμαστε!) Το μόνο σίγουρο είναι ότι η κόρη σου θα έχει ομάδα ΑΒ (αφού έχετε την ίδια με τον άντρα σου) και η δικιά μου Ο.

Νασιούλα,

μου έκανες φοβερή επιστημονική κάλυψη!

Η αλήθεια είναι ότι ρώτησα τον γυναικολόγο μου δύο

φορές και δεν κατάλαβα.Στο τέλος είπα άσε μην με περάσει

για βλαμένο και δεν ξαναρώτησα...

Αυτό σκεφτόμουνα και εγώ, λίγα έχουμε να αγχωνόμαστε

ας έχουμε και αυτό..........

Καλά είναι η μπεμπούλα αύριο που θα πάω για την εξέταση

θα κάνω και έναν υπέρηχο να τη δω!!

Εσένα τα κορίτσια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι τα κορίτσια μου Teddy μου......η μεγάλη έβαλε τα καυτά της τα σορτσάκια, οι μπουταρίκες φόρα παρτίδα και πήγε βόλτα με τον μπαμπά της!!!! Η μικρή όποτε θυμάται ρίχνει κι από καμιά κλωτσιά...τώρα μάλλον κατάλαβε ότι λέω για κείνην και μου έχωσε ένα κλωτσίδι!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

KANELONIA ME KIMA KAI EGW SHMERA......AXAXAXAXXAXA MA TI THLEPATHEIA KAI AYTH VRE MYRIAM!!!!!!!!!!

AXXXX ONTWS RE KORITSIA AYTOI OI GIATROI ME TA KILA...EMENA KATHE FORTA POU PAW SYNEXEI MOU TO LEEI.....MALLON DEN MOU VRISKEI KATI ALLO GIAYTO...LEEI PROS TO PARWN EISAI KALA ALLA POSEXE NA MHN PERNEIS 3 KILA TON KATHE MHNA GIATI EINAI KRIMA META NA TA XANEIS....EISAI KAI MIKROULA KAI EINAI KRIMA....AMAAAAAAAAAAAAAAAN THA TA XASW RE GAMWTOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!E DEN NIOTHW KAI TOSO XALIA PROS TO PARWN KALA KRATIEMAI!!!!!

OSO GIA TON YPNO.....XALIA KAI EGW XYPNAW ARKETES FORES TO VRADY...GIA KATOURIMA GIA NA ALLAXW PLEYRO....EIDIKA AYTO ME TO ALLAGMA PLEYROU DEN YPARXEI.....KALE NA FANTASTITE OTI ESKISA KAI ENA SENTONI APO TO POLY GYRNA.....XAXAXAXAXA

SHMERA ERXONTE TA PRAGMATAKIA MAS GIOUPIIIIIIIIIII MAS PHRAN THL KAI MAS EIPAN APO TIS 1 MEXRI TIS 3 THA TA FEROUN!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

LENA MOU ME TO KALO O GIATROULIS TO APOGEYMA!!!!!!!!!!!!!!!!THA PERIMENOUME TA NEA SOU!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε εγκυουλιτσες μου??????πως ειναι οι κοιλιτσες???????

καλε τι κολοκαιρος ειναι αυτος.....συννεφια κ κουφοβραση!!!!!!δεν το κοβω παλι να παμε για μπανιο!!!!

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!!χθες δεν μπηκα το απογευματακι γιατι ειχε ρθει ο κουνιαδος, τα ειπαμε, του τα ειπα κ εγω ενα χερακι. μονο το κυπριακο που δεν λυσαμε!!!!!!! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

κ εφυγε στη μιαμιση το βραδυ!!!! :shock::shock::o

νασιουλα μου πως εισαι κοριτσακι μου????οι κουκλιτσες σου???????αχ στειλε μου κ εμενα ενα πιατο απο το υπεροχο φαγητο σου σημερα!!!!!!!μ'αρεσει παρα πολυ!!!!!!!!!

τελικα εχεις μεγαααααααααααλη υπομονη κ μεγααααααλες αντοχες με το θεμα συζυγου,στο εχω ξαναπει καλη μου!!!!!!!!

τιτινακι μου σημερα ερχονται κ τα πραγματακια σας ε????αντε ωραια,περιμενουμε να μας βαλεις κ φωτο να τα δουμε κ εμεις!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου?????το μωρακι σου????

νιακι μου αχ συτος ο οτε!!!!!!θα σε περιμενουμε οταν θα εχεις συνδεση να εισαι κ παλι εδω οπως κ πριν!!!!!!!τα μωρακια σου τι κανουν????

μυριαμακι μου καλα ψωνια κοπελα μου!!!!!!αχπεριμενω κ εγω απο βδομαδα να παω να ψωνισω τιποτα για μενα αααα κ να παρω κ καλαθουνα για τον μπεμπη!!!!!!!!(αυτη που ειχα στα αλλα δυο την ειχαν ξεπατωσει κ την ειχα πεταξει ,πιστευοντας πως τελειωσα κ δεν θα κανω αλλο παιδι, ομως............ποτε δεν ξερεις τι σε περιμενει!!!!!!!)

αννα μαρια πω πω κανενας σεβασβος πια!!!!!!!!!1 :twisted::twisted::twisted::twisted: τι να πεις!!!!!!!!!!αναισθησια στο μεγαλειο της!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια μιας που ειπατε για κιλα, εγω δεν εχω παρει μεχρι στιγμης κανενα :roll::roll: τωρα που ζυγιστηκα ειμαι στα ιδια.λετε να αρχισω να ανησυχω γι'αυτο?????στις αλλες δυο εγκυμοσυνες μου αν θυμαμαι καλα ειχα αρχισει κ επαιρνα (συνολικα ειχα παρει 9 στην πρωτη κ 10 στην δευτερη).

το λεω που με ρωτανε κ δεν με πιστευουν κιολας,θα νομιζουν οτι λεω ψεματα!!!!! :roll::oops::?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

ti kanete?

ax auto me to xipnima to vradu gia katourima to exw kai egw 3-4 fores sigoura!

kai thes toso poli na koimitheis re koritsia!axxxx

eutixws me pairnei amesws o upnos meta kai den duskoleuomai!pros to paron dld:)

kala na ste oles koritsakia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! Έστειλα μήνυμα στο Βανεσσάκι και είναι όλα καλά, απλά δεν έχει συχνά πρόσβαση σε ίντερνετ. Στέλνει τα φιλιά της σε όλες και θα επανέλθει περίπου στα μέσα Ιουλίου!

Συχνοουρία εγώ δεν έχω, και το βράδι δε χρειάζεται να σηκώνομαι, ευτυχώς! Σηκώνομαι κατά τις 6-7 το πρωί και πηγαίνω τουαλέτα, ξανακοιμάμαι και μετά σηκώνομαι κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETOIMO TO FAGAKI MPHKE STON FOURNO!!!!!!!!!!!!!

KORITSIA EGW TWRA TELEYTAIA XYPNAW PARA POLY EFKOLA PANTWS.....ME TO PARAMIKRO....MALLON SIGA SIGA O ORGANISMOS MAS EKPEDEVEI GIA AYTA POU THA AKOLOUTHISOUN OTAN ERTHOUN TA MPEMPAKIA MAS STON KOSMO :D:D:D:D:D

XAIROMAI POU TO VANESSAKI EINAI KALA!!!ME TO KALO NA EPISTREPSEI STHN PAREA MAS!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...