Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

γεια σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????????

εμεις ειχαμε διακοπη ρευματος απο τις 11.30 κ ηρθε τωρα!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ηθελα να βαλω κ τα παιδια για υπνο κατα τη μια (οπως κοιμουνται συνηθως), κ δεν κοιμοντουσαν γιατι δεν μπορουσα να κατεβασω τα μπατζουρια χωρις ρευμα, κ τα εχω μαθει να κοιμουνται σκοτεινα, κ ετσι......που να κοιμηθουνε με τον ηλιο νταλα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευτυχως που ηρθε σχετικα νωρις κ τα εβαλα τωρα!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου τελεια η κοιλιτσα σου!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!!!μεγαλωνει οσο παει κ η εκπληξουλα που κρυβει μεσα δεν αργει να κανει την εμφανιση της!!!!!!!!!!!!!

μακαρι να μη φυσαει για να παμε για μπανακι σημερα γιατι εχουμε να παμε τρεις μερες!!!!!!! :roll::roll:

τεντυ μου καλα αποτελεσματα με την εξετασουλα αυτη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου πολυ χαιρομαι που ειναι καλα ο μπεμπουλης σου!!!!!μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!

να τα να τα κ οι χειρονομιες μας , ε???!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελεια τα νεακια σας μπραβο κοριτσακι μου|!!!!!!!!!!!!

κ εγω μετα απο δυο βδομαδες θα παω παλι στον γιατρο!!!!!σημασια εχει που χθες τον καταευχαριστηθηκαμε τον μπεμπη μας για πανω απο μιση ωρα!!!!!!!!!!

αφου να φανταστεις μιλαγε ο γιατρος μου οταν ηρθε μεσα στο δωματιο κ πραγματικα δεν ακουγα τιποτα,ειχα αφοσιωθει στην οθονη!!!αφου μετα ρωταγα τον αντρα μου να μου πει τι ελεγε!!!!! :lol::lol::lol:

μαρουλι με το καλο κοπελα μου σημερα στον γιατρουλη!!!!!!θα περιμενουμε νεακια σου!!!!!

αννα μαρια μου αντε τελειωνετε κ μετα ξεκουραση απο το σχολειο!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!

χαρα που πηρε ο αντρας σου που καταλαβε το μωρακι σας , ε??!!!!!κ που εισαι ακομα......!!!!!!

κουκλιτσες μου θα τα πουμε μετα παλι , τωρα παω να ξαπλωσω γιατι σημερα νιωθω πολυ εξαντληση κ υπνηλια!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΙΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΑΙ.....Κ ΕΧΩ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΙΔΕΡΟ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?Πραγματικα εχει πολυ ζεστη σημερα.Μπραβο ολες ευχαριστα νεα, ετσι να συνεχισουμε.Το νιωθω το μικρουλι μας, αλλα θελω φανταζομαι κανα 2 εβδομαδες ακομα να καταλαβω κλωτσια!

Αυριο λεω να βγω λιγο στην αγορα να δω για κανενα φορεματακι ετσι αερινο, θα χρειαστει και στην παραλια φανταζομαι!!Με μαγιο τι κανουμε?Φοραμε αυτα που εχουμε ή αγοραζουμε αλλα?Νομιζω πως μου κανει το δικο μου γιατι αλλωστε κατω απο την κοιλιτσα θα καθεται!

Μεχρι ποτε κανουν την β επιπεδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!!

Μπήκα λίγο στα κλεφτά να πώ ένα γειά (τώρα που κοιμάται η ταλιμπάνα)....η μικρή μου έχει ξεσαλώσει τελείως σήμερα, ειλικρινά δεν ξέρω τί την έχει πιάσει, μ'έχει κουράσει απίστευτα....σε κάποια φάση με έπιασαν τα κλάμματα από την απελπισία μου που δεν μπορούσα να την κουμαντάρω!!!!!! Κουράζομαι πλέον τόοοοοοοσο εύκολα που μου είναι αδύνατον να ακολουθήσω τους ρυθμούς της!!!!

Πήρα τα αποτελέσματα των εξετάσεών μου το πρωί, όλα ΟΚ, λίγο λεύκωμα μόνο στα ούρα αλλά θέλω να ρωτήσω τον γιατρό μου γιατί τα λεμφοκύτταρά μου έπεσαν πάρα πολύ (το φυσιολογικό είναι από 20% μέχρι 45% κι εγώ έχω 18%)...έχει να κάνει άραγε με το ανοσοποιητικό μου?????? Ο αιματοκρίτης μου ανέβηκε από 35.5 σε 37.1!!!!!!! Και το σάκχαρο (παρόλο που κοπάνησα τα παγωτάκια μου) ήταν μόλις 78!!!

Teddy μου εγώ κάνω coomps κάθε μήνα, ευτυχώς αρνητική και αυτή την φορά.....δεν ξέρω κι εγώ πολλά πράγματα, εγώ έχω 0- και ο άντρας μου έχει 0+ γι'αυτό και κάνω αυτή την εξέταση. Αν είχε κι εκείνος ρέζους αρνητικό δεν θα χρειαζόταν να την κάνουμε. Επειδή δεν ξέρουμε την ομάδα αίματος του μωρού που κυοφορούμε γι'αυτό κάνουμε την coomps......σε περίπτωση που το μωρό έχει ρέζους θετικό και με κάποιο τρόπο αυτός ο παράγοντας + περάσει στο δικό μας αίμα τότε ο οργανισμός μας θα το δεί σαν ξένο σώμα......δεν ξέρω να στο αναλύσω επιστημονικά.....είναι πάντως επικίνδυνο και για μας και για το μωρό!!!!!! Εγώ την ένεση που λες την έφαγα και στις δύο προηγούμενες γέννες.....

Μυριάκι μου όχι εσύ που έχεις ρέζους θετικό δεν χρειάζεται να κάνεις αυτή την εξέταση!!! Μπράβο που πήγαν όλα καλά με τον β' επιπέδου...πολύ χαίρομαι!!!! Φατσάκι ο μικρός??????? Αχχχχ όσο και να τον κατσαδιάζω τον άντρα μου στον βρόντο μιλάω κορίτσι μου......καλύτερα να μιλάω στα ντουβάρια, πιο πολλές πιθανότητες έχω να με καταλάβουν!!!!

Ηλιαννάκι μου αυτή η ΔΕΗ μας έχει αλλάξει τα δικά μας τα φώτα μου φαίνεται....μα τί κακό κι αυτό κάθε φορά που έχουν θέμα με τις κυβερνήσεις να την πληρώνουμε εμείς την νύφη!!!!!!!! Κούκλος ο Χρηστάκος!!!! Τώρα σκέφτηκα ότι τα βλαστάρια μας θα γιορτάζουν την ίδια μέρα...Χριστούγεννα!!! Χρήστος ο δικός σου, Χρυσούλα η δικιά μου..... :lol:

Κορίτσια τον έχω τέτοια νεύρα τον άντρα μου σήμερα......δεν φτάνει που την έκανε την βλακεία εχθές (σαν να μην έφταναν όλες οι άλλες κοτσάνες που κάνει κατά καιρούς) είχε το θράσος να φωνάζει κι από πάνω.....έλα μωρέ μια βλακεία έκανα πώς κάνεις έτσι κτλ. Έξαλλη έγινα!!!! Αυτό που έκανε απλά βλακεία το λες?????????? Δηλαδή αν την ώρα που μπήκα στο σπίτι αγκαλιά με την μικρή ήταν κάποιος κλέφτης μέσα και μας έκανε κανένα κακό τότε από ποιόν θα ζήταγε τα ρέστα????? Ρε κορίτσια ειλικρινά δεν τον μπορώ άλλο.....δεν την αντέχω τόοοοοοοση μ@λ@κί!@@@@@ !!!!!!!! Θα βαρέσω το κεφάλι μου σε κανέναν τοίχο καμιά μέρα.....κουράστηκα να σκέφτομαι και να τρέχω για όλα εδώ μέσα!!!! Πρέπει μονίμως να είμαι στην πρίζα γιατί κανείς άλλος δεν το κάνει......έχει κάψει φλάντζες ο εγκέφαλός μου πιά!!!!!!!! :evil::evil::evil: Μου φαίνεται θα κάνω αυτό που μου είπε μια φίλη μου.....παράτα τα όλα, μην κάνεις τίποτα, άστον να βρωμίσει, να σκυλοπεινάει και να μην βρίσκει ούτε φαγητό έτοιμο να χλαπακιάσει, να αναγκαστεί να τρέχει αυτός για όλα να δείς για πότε θα εκτιμήσει αυτά που προσφέρεις και θα είναι πιο προσεκτικός.....λέτε να πιάσει??????

Εδώ έχει πιάσει έναν τρελό αέρα και προς το παρόν έχει συννεφιά.....

Το Βερονικάκι δεν μπήκε να μας πεί νέα από τα διδυμάκια??????? Πού είσαι κοριτσάκι μου?????

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, κουράγιο! Θα αντέξεις, πού θα πάει;

Οι Χρυσούλες τα Χριστούγεννα γιορτάζουν; Υπάρχει και αγία Χρυσή, αλλά δεν ξέρω πότε γιορτάζει.

Όσο για τον καιρό, κι εμάς έχει λίγο αέρα και συννεφιά. Αχ μακάρι να βρέξει να χαλάσει τη γιορτή! Πολύ θα το ευχαριστηθώ! (τι κακιά που είμαι!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, κουράγιο! Θα αντέξεις, πού θα πάει;

Οι Χρυσούλες τα Χριστούγεννα γιορτάζουν; Υπάρχει και αγία Χρυσή, αλλά δεν ξέρω πότε γιορτάζει.

Όσο για τον καιρό, κι εμάς έχει λίγο αέρα και συννεφιά. Αχ μακάρι να βρέξει να χαλάσει τη γιορτή! Πολύ θα το ευχαριστηθώ! (τι κακιά που είμαι!).

:lol::lol::lol: Να σου πώ καλό μου με τόσο τρέξιμο που σου έριξαν κι εγώ αν ήμουν στην θέση σου το ίδιο θα ευχόμουν, να τους το χαλάσει να το φχαριστηθώ.....αλλά θα πάει στράφι και ο δικός σου κόπος!!!!!!!

Ναι εμείς εδώ τις Χρυσούλες τις γιορτάζουμε τα Χριστούγεννα.....το έχω ακούσει κι εγώ ότι υπάρχει Αγία Χρυσή αλλά την μπέμπα (πρώτα ο Θεός όταν γεννηθεί με το καλό) δεν θα την πούμε Χρυσή αλλά Χρυσούλα.....δεν μου πολυαρέσει το όνομα αλλά τί να κάνουμε, έτσι λένε την "λατρεμένη" μου πεθερούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει βρε, το Χρυσούλα απ' το Χρυσή βγαίνει! Ή μήπως είναι κάτι αντίστοιχο με το δικό μας Χρυστάλλα, που επίσης γιορτάζει τα Χριστούγεννα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλά δεν είναι όλες οι Χρυσούλες βαφτισμένες Χρυσή......γι' αυτό το λέω! Το Χρυστάλλα πρώτη φορά το ακούω....είναι συνδυασμός δύο ονομάτων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανέμορφες κοιλίτσες μου...;)

΄

Μα τί ευχάριστα νέα είναι αυτά που ακούω.....και να ξεκινήσω με την Αναστασία μου....πόσο χαίρομαι που είναι όλα καλά με τις εξετάσεις σου κοριτσάκι μου όμορφο..:).....άντε μπράβο...γιατί είχα στενοχωρεθεί πολύ...μην εμπιστεύεσαι το ΙΚΑ...αυτοί οι άνθρωποι τελικά είναι ανεύθυνοι...σε φιλώ γλυκά...

Ηλιάννα μου...:).....μα τί γλυκός που είναι ο Χρηστάκος σου......είδες που το αγοράκι σου είναι μια χαρούλα?....:)....να μου χαιδέψεις τρυφερά την κοιλίτσα...;)

Μαρία μου....:)......και τα δικά σου αποτελέσματα είναι τέλεια....καλά μιλάμε ότι έχουμε τους σούπερ γαμπρούς στο φόρουμ μας...:)........και χαίρομαι που ο δικός σου ο κούκλος είναι και τσαμπουκάς....χιχιχι...αναφέρομαι στις χειρονομίες,,,,χιχιχι....καλά κάνει το παιδί...είναι αγανακτισμένο...;)

Όσον αφορα τα δικά μας, πήγαμε στον γιατρό χθες και δόξα τον Θεούλη είμαστε μια χαρούλα.....:)....κουνούσαμε ποδαράκια...αλλά είμασταν πολύ ήρεμοι...χιχιχι.....μα είναι καταπληκτικό πόσο γρήγορα μεγαλώνουν και αναπτύσσονται...:)....

Νια μου?.....τί κάνουν τα διδυμάκια σου?....

Χριστίνα μου με το καλό ο γάμος σου κοριτσακι μου...;)....πλησιάζει ο καιρός....

Μαιμουδάκι μου.....άντε και εσύ αύριο θα το δεις το βλασταρακι σου.....τί καλά...:)

Άννα Μαρία μου.....πολλά φιλάκια.....και πού ξέρεις...μπορεί να πιάσει η ευχούλα και να βρέξει και να χαλάσει η γιορτή...;)

Νάσια μου.....μην συγχύζεσαι καλή μου....είπαμε....οι άντρες λειτουργούν τελείως διαφορετικα από εμάς.....με οδήγιες χρήσεις πρέπει να τους έχουμε...

Δώρα μου......τί κάνεις κουκλίτσα μου?......σου ανταποδίδουμε τα φιλάκια......ματσσσσσσ.....μουτσσσσσ....στην κοιλίτσα....;)

Πολλά φιλάκια σε όλες.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

μικι τι κανεις κοριτσακι? ολα καλα βλεπω με το νινι! πολυ χαιρομαι!

αναστασια μπραβο κοριτσι μου, που ειναι ολα καλα με τις εξετασεις! το ικα ειναι για ταναθεμα τελικα

νασια ηρεμα καλη μου μη συγχιζεισαι, ειναι αναισθητοι καφροι ωρες ωρες

τεντυ πολλα φιλακια

αννα μαρια ας πιασει μια βροχη μια καταιγιδα!

αντε ολα να ειναι σουπερ για ολες!

εμεις αυριο εχουμε γιατρο να δουμε το μπεμπε επιτελους! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..τι κανετε???Ολα καλα ειδα απο γιατρους και εξετασεις..τελειααα!!Εγω δεν μπαινω και πολυ γιατι ζεσταινομαι και πολλες φορες καθετε σε τετοιο σημειο το σκατοπαιδο μου και δεν μπορω να αναπνευσω και ξαπλωνω πλαι...εχτες την ειχαν πιασει τα νευρα της για καποιο λογο κατι την ενοχλουσε και με χτυπαγε στα πλευρα.,.μιλαμε για πονο αφου το ελεγα στον αντρα μου και δεν μπορουσε να το πιστεψει ...τελικα του εβαλα το χερι στα πλευρα μου και τρελαθηκε...μα μια μανια..σαν να θελει να βγει απο εκει...τι να πεις...σημερα ηρεμη ειναι κανει τις κλωτσιες της αλλα σε λογικα πλαισια..πηγα και πηρα αλλη μια νυχτικια για το νοσοκομειο...ροζ...να ειμαι και ιδια με την μπεμπα εμ τι...πηρα και σαλαμι αερος...ααααχχχ..ειχα τοσο καιρο να φαω αερος που μολις πηγα σουπερ μαρκετ και πηγα κοντα στο ψυγειο μου μυρισε...το ποσο εω φαει δεν λεγεται...εγω την αλλη βδομαδα εχω γιατρο..πρωτα εχω να παω για κλασικες εξετασεις αιματος και ουρων και μολις βγουν να παω στην γιατρο να τις δει να κανουμε και ενα υπερηχο...και μετα στις 22 παω για Ντοπλερ....σημερα ειχε τοοοσο ωραια μερα..λαδι η θαλασσα το πρωι και μολις ετοιμαστηκαμε και πηγαμε το μεσημερι μιλαμε για ενα κυμααα...παειιιι το χασαμε το μπανιο μας σημερα..και ελπιζω να μην κρατησει γιατι αμα πιασει κυμα αφηστε δεν σταματαει...Και εμεις την Χρυσουλα Χριστουγεννα τη γιορταζουμε..τι αλλα??Δε θυμαμαι και ολα ...διαβαζω και μετα ξεχναω...χιχιχ..αυριο θα μεινω σπιτι να μαγειρεψω και να φτιαξω με το Χριστοφορο ενα κεικ...δεν του αρεσει καθολου οπως καταλαβαινετε...σημερα εκανα κεφτεδακια και ατα εβαλα καταψυξη να παγωσουν να τα βαλω σε σακουλακια...και ειμαι πτωμα λες και εσκαβα...ουφ...αυταα τα νεα μας..φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU!!!!!EDW EIMAI KAI EGW!!!!!!!

PWPW ME EXEI PIASEI GLARWMA PALI....KAI EXTHES TA IDIA PALI KAI KOIMITHIKA TO APOGEYMA...TI PRAGMA KAI AYTO.....PWPW EXW MIA VAREMARA AYTES TIS MERES ALLO PRAGMA............ :?:?:?:?

AYRIO ERXONTAI TA PRAGMATAKIA MAS EPITELOUS!!!!!!!!!!!!!!!!!ANYPOMONW!!!!!!!!!!!

KAI EMEIS EXOUME YPERHXO GIA TO DOPPLER THN DEYTERA....ANTE NA PERASOUN OI MERES.....

MALLON TO SAVVATOKYRIAKO THA FYGOUME STO EKSOXIKO....LOGIKO THA PAME KAI THALASSA GIA MPANAKI...GIOUPIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΤΩΜΑ.....Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΦΑΓΑ ΚΕΡΑΣΑΚΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΠΑΛΙ ΑΜΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΕΛΑΣ ΣΚΕΤΟΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΣΟΥ....ΧΡΥΣΟΥΛΑ Κ Κ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ.......Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ 22 ΜΕ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΧΑΛΙΕΣΕ....ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MYRIAMAKI MOU!!!!!!!!!!KAI EGW MIA APO TA IDIA DEN XERW TI NA MAGEIREPSW AYRIO.........GIA PEITE KAMIA IDEA VRE KORITSIA!!!!!!!!!!

MYRIAMAKI ANTE TI PERIMENEIS???TREXA STA MAGAZIA....KAI EGW EXW POLY KAIRO NA PSWNISW KATI GIA MENA..OLO GIA TO MWRAKI MOU PERNW....KAI NA FANTASTEITE PALIA PSWNIZA SYNEXEIA!!!!!!!!

AYRIO THA PAME SPRIDER NA PAROUME ENA DWRO GIA TO VRADY POU GIORTAZEI O KOUMPAROS MAS KAI THA KOITAKSW MHPWS KAI VRW KATI KAI NA KOITAKSW GIA KANENA MAGIO EPITELOUS!!!!!!!

EGW EFAGA VERIKOKAKIA..... :D:D:D:D

PWPW VARIEMAI PAAAAAAAAAAAAAAAAARA POLY VRE KORITSIA.....TI PRAGMA EINAI AYTO...DEN EXW TI NA KANW!EXW PIASTEI OLO KSAPLA DEN PALEVETE ALLO!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΓΑΖΙΑ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΚΑΜΙΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ Η ΦΟΡΜΕΣ...Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ........ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια λέω να τηγανίσω πατάτες και μελιτζάνες και να τα βάλω σε κόκκινη σάλτσα κι εξτρά θα τηγανίσω και κολοκυθάκια!!!! Πωπω τίγκα στα λάδια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΧΑΧΑ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Η ΜΕΛΙΤΖΖΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΓΑΝΙΖΩ ΤΙΣ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΕΧΩ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΥΡΙΑ ΤΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΦΤΗ Κ ΤΑ ΒΑΖΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΑΨΑΚΙ Η ΠΥΡΕΞ Κ ΛΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΤΥΡΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΠΛΑ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο που το θυμήθηκα τώρα....το Βανεσσάκι μας που εξαφανίστηκε????? Έχει πολύ καιρό να μπεί.....ελπίζω να είναι καλά κι αυτή και το μπεμπεδάκι της!!!!!

Μίκι μου φιλάκια στην κοιλίτσα!!!! Τελικά το έκανες το μπανάκι σου στην θάλασσα......να προσέχεις μόνο τον ήλιο καλό μου! Με οδηγίες χρήσης τον έχω τον άντρα μου έτσι κι αλλιώς αλλά μάλλον μου βγήκε ελαττωματικός...μήπως να τον γυρίσω πίσω και να πάρω έναν καινούριο μοντέλο??????

Μαϊμουδάκι μου αύριο έχεις γιατρούλη ε? Τί ώρα θα πας?

Κίσκα μου κι εμένα πολύ μ'αρέσει το σαλάμι αέρος αλλά λένε ότι δεν κάνει να τρώμε τέτοια....βέβαια τα έχω ξεσκίσει τα αλλαντικά οπότε δεν έχει νόημα να μην τρώω αέρος.....

Τιτινάκι μου αφού βαριέσαι που βαριέσαι, δεν έρχεσαι κατά δώ να με βοηθήσεις λίγο με το μικρό μου ζιζανιοκτόνο που δεν βρίσκει ησυχία πουθενά?????? Εγώ δεν προλαβαίνω ούτε να σκεφτώ ότι βαριέμαι....αν πόσο θα'θελα τώρα να καθόμουν και να βαριόμουν απίστευτα!!!!!!

Μυριάκι μου γενικά από ομάδα αίματος είμαι....άστα να πάνε.....το 0- που έχω είναι η πιο δύσκολη ομάδα αίματος (δίνω σε όλους και παίρνω μόνο από το ίδιο, δεν είμαι συμβατή με καμία άλλη ομάδα)!!!!! Θα πας για ψώνια ε???? Τι καλά!!!! Κι εμένα τώρα ένα shopping therapy πολύ θα με βοηθούσε να ξεφύγω λίγο αλλά τα οικονομικά μας είναι λίγο μείον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα κι εγώ τρελαίνομαι για μελιτζάνες....τηγανίζω πρώτα τις πατάτες και τις βάζω σε ένα πυρέξ, μετά τις μελιτζάνες και τις βάζω από πάνω και καμιά φορά και πιπεριές κέρατα.....μετά φτιάχνω την κόκκινη σάλτσα και τα περιχύνω, πωπω τί να σας λέω, γίνονται τέλεια!!!! Κι εδώ από θερμίδες Μυριάκι μου, στο φουλ αλλά δεν βαριέσαι, μια ζωή την έχουμε!!!!! Βουτάμε και το φρέσκο ψωμάκι στην σάλτσα....ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε παλι για φαγητο μιλατε?Παλιοκοριτσα :lol::lol: αν σας πω τι μου ηρθε να φαω....ευτυχως μου το εκανε ο αντρας μου....μπεικον με κασερι,ντοματα και τυροκαυτερη!!!τελειοοοοοοοοοοο!!!!

Νασια τι φαγητο ειναι αυτο?το ψηνεις φουρνο?

Ποσα κιλα πηρατε κοριτσια?δεν τολμω να ανεβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πω πω, πέθανα στο σχολείο! Όλα μόνη μου τα έκανα... Δε φτάνει που παρουσίαζα το πρόγραμμα, έπρεπε να πηγαίνω να δίνω στο Βοηθό Διευθυντή που ανακοίνωνε τα ονόματα όσων βραβεύονταν τα βραβεία (επειδή ήταν ονομαστικά) γιατί καμία δε φιλοτιμήθηκε να σταθεί στα βραβεία να βοηθήσει. Μα είναι δυνατόν, να αναλάβω ΚΑΙ αυτή τη δουλειά; Βοηθούσε κι ο μαθηματικός, που έβγαζε τις φωτογραφίες ο άνθρωπος και μετά ήρθε η διευθύντρια να δώσει τα βραβεία, κι έψαχνε κι αυτή. Κι οι άλλες να κάθονται και να κοιτάνε. Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ......................................................

Μετά είχαμε μια μικρή δεξίωση, και άφησαν τα φαγητά μέσα στους δίσκους τυλιγμένα με κόλλα, και τα άνοιγε ο κόσμος. Σωστά, αφού δεν πήγα εγώ να τα ανοίξω, ποιος θα τα άνοιγε;

Τέλος πάντων. Δύο μέρες! ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ!!!

Ψώνια ακούω και ανατριχιάζω. Είναι το χειρότερό μου!

Νάσια, το Χρυστάλλα είναι κάτι σαν το Χρήστος, αλλά όχι Χριστίνα. Εϊναι απ' τον Χριστό και γιορτάζει Χριστούγεννα. Όσο για τις μπαλκονόπορτες, εγώ σήμερα άφησα όλη μέρα το αμάξι ξεκλείδωτο. Ουπς!

Μύριαμ και Χριστίνα, εγώ σήμερα έκανα γιουβέτσι με κιμά. Ωραίο έγινε, έβαλα και φρέσκια ντοματούλα...

Αναστασία, αυτό που λες είναι τοστ με το μπέικον, κ.λπ.; Εγώ πήρα δύο κιλά μέχρι τώρα.... :shock:

Όντως, το Βανεσσάκι πού χάθηκε;;; Το είχα ψάξει και παλιότερα, αλλά είναι άφαντη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...