Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ.....ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΓΝΩΣΤΗ Κ Α ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΛΠ.Κ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΣΚΟΤΟΔΙΝΗ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΧΛΩΜΙΑΣΑ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ......ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΜΕ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ.......ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΑΞΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΖ ΤΣΑΜΠΑ ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ......

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ....

ΛΕΝΑ ΚΙΣΚΑ ΓΙΩΤΑ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια και κοιλιτσες!!!Σημερα εχει πολυυυυυυ δροσια....ελπιζω ετσι να κρατησει να μην μας φαει η ζεστη!!Νομιζω ουτε για μπανακι ειναι σημερα το νερο θα ειναι κρυο.Αρχισα και νιωθω το νινι κοριτσια πιο συχνα, αυτο το φτερουγισμα,το τρεμουλιασμα στην κοιλιτσα...αντε να νιωσω και κλωτσιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεραα μπηκα και εγω για λιγο πριν να αρχισω τις δουλειες γιατι γινεται χαμοοοοος....εχω μια κουραση...ημουνα σε παρτυ εχτες...ρε κοριτσια και η πιο φαρδια στολη που εχω και ειναι και αντρικη....αρχιζει και δεν μου κανει στην κοιλια...τσιμα τσιμα μπηκα...δεν ειχε πολλα παιδακια μονο 6 αλλα και παλι κουραστικα λες και εκανα 10 παρτυ...αφου πριν λιγο ξυπνησα...εχτες το βραδυ πεθανααα απο τη ζεστη...δεν μπορουσα να αναπνευσω...σηκωνομαι πινω ενα λιτρο νερο και λεω στον αντρα μου φερε μεσα τον ανεμιστηρα...πηρε λιγη ωρα για να συνελθω αλλα μετα κοιμηθικα μια χαρα..ρε Αναστασιααα...ο καθε ενας λεει το μακρυ του και το κοντο του...ολοι ειναι γιατροι πια...εγω ειχα παει πριν κανα 2-3 βδομαδες να κανω καμπυλη...πειδη ομως εχω υπογλυκαιμια στις γενικες ζαχαρου η γιατρος μου ειπε να κανω την καμπυλη μιας ωρας γιατι δεν χρειαζομαι παραπανω..παω εκει το λεω στη κοπελα που παιρνει το αιμα (γιατι αλλος ειναι ο γιατρος που δινει απαντησεις ο οποιος ακομα και ουρολοιμοξη που ειχα μου λεει εχεις ουρολοιμοξη πηγαινε να τις δει η γιατρος να μας πει τι θελει να κανουμε)λοιπον παω και λεει γιατι της μιας ωρας και λεω εχω υπογλυκαιμια...λεει ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ??Σκεφτομαι και εγω μπαααα δεν ακουσε καλα...λεω ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ ΕΧΩ..λεει ναι δεν παιζει ρολο μπορει τωρα να εχεις ζαχαρο...και την κοιταω περιεργα...μου λεει ποτε δεν ξερεις και πρεπει να μην τρως γλυκα πατατες ψωμι ζυμαρικα...λεω μα εχω υπογλυκαιμια...ζαλιζομαι...και λεει καλα....θα σου πει η γιατρος....κανω την εξεταση...υπογλυκαιμια παλι...στο 66 το ζαχαρο...μου λεει ο μικροβιολογος ειναι χαμηλο το ζαχαρο εχεις υπογλυκαιμια θα σου πει η γιατρος σου τι να κανεις....αυτη τιποτα δεν ειπε...σου λεω ΟΟΟΟΛΛΑΑΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΙΑΑΑ...ΕΛΕΟΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ δεν κοιμήθηκα καθόλου λόγω ζέστης. Πρέπει να βάλουμε οπωσδήποτε κλιματιστικό. Δεν αντέχεται αυτό το πράγμα... Νόμιζα ότι πνίγομαι...

Αφήστε, μάθαμε σήμερα ότι έληξαν οι αιτήσεις για τις αναπληρώσεις στα σχολεία, κι ο άντρας μου δεν πρόλαβε να κάνει... Πέρσι τέτοια εποχή άρχιζαν και, έτσι όπως είμαστε, χαμένοι με την εγκυμοσύνη, ούτε που το θυμηθήκαμε. Σήμερα μου είπε μια φίλη μου, κοίταξα, και είχαν λήξει... Ήταν η μοναδική του ελπίδα για δουλειά... Τώρα άρχισε ότι θα ψάξει για δουλειά και τέτοια, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να βρει το παραμικρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε???????οι κοιλιτσες?????????

κ ναι επιτελους εχω υπολογιστη!!!!!!!!!!!!!!!!μολις εκανα τις ρυθμισεις κ ειναι ολα οκ!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα εχει αρκετη δροσουλα,καλα ειναι,τουλαχιστον δεν ''λιωνουμε'' απο τη ζεστη!!!!

αχ κοριτσακια μου εχω αρχισει να ανησυχω για το μωρακι μου!!!!!!σημερα δεν το εχω καταλαβει παρα μονο μια φορα το πρωι,αυτο ολο κ ολο!!!!!!!! :cry: ουφ μεγαλο αγχος κ αυτο παλι!!!!!!!!

εχω αγχωθει κ για αυριο για την β επιπεδου!!!!!!εκει που ημουνα χαλαρη τωρα......!!!!!!!!!!!!!!

μακαρι να ειναι καλα κ τιποτ'αλλο!!!!!!!!!

τωρα θα παω να ξαπλωσω κ θα τα πουμε μετα!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!

*ειναι αρκετα αυτα που εχετε γραψει κ δεν θυμαμαι κ πολλα,συγχωρεστε με !!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου :D

σημερα θελαμε να παμε για μπανιο αλλα μας τα χαλασε ο καιρος :evil:

αντε να δουμε τωρα ποτε θα ξαναπρολαβουμε!

ηλιαννακι με το καλο αυριο β'επιπεδου, να μας ερθεις με τελεια νεακια :D

οσο για τον χρηστακο μην ανησυχεις, δεν κουνιουνται το ιδιο καθε μερα, αφου ηδη

τον εχεις νιωσει μια φορααα :)

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε φιλεναδεςςς...εδω παλι και εγω..εκανα τις δουλειες μου εβαλα πλυντηρια..μετα πηγα για υπνο και ξανα σηκωθικα...ρε παιδι μου να νυσταζω και να μην μπορω να κοιμηθω ελεος...αφηστε που μου κολλησε να φαω κρεπα με σοκολατα και παγωτο πωπω μαρτυριο...Ηλιαννα μου αφου το καταλαβες εστω και μια φορα μην ανυσηχεις και εμενα εκει περιπου στην Βεπιπεδου ειχε ηρεμισει λιγο και σκεφτομουνα να μωρε που ηρεμησε...γιατι τον υπολοιπο καιρο δεν σταματαγε...εε τελικα καμια βδομαδα κρατησε αυτο και αρχισε παλι τα οργανα...νυχτα μερα οτι να ειναι...οι υπολοιπες που ειστε καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΗΛΙΟ ΑΕΡΑΚΙ Κ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΣΑΜΕ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ Κ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εε οχι τουλαχιστον μπηκε καποια...ολες παραλια το ριξατε ??Τι να κανω αμα δεν κανω εγω δουλειες ποιος να μου τις κανει??Πηγα και πηρα κρεπα...χαλιαααα...χοντρη ζυμη μισοψημενη και μεχρι να ερθω σπιτι ειχε βγει ολη η σοκολατα απο κατω...μονο ζυμη εφαγα...θα παω αυριο να παρω υλικα να μου φτιαξει ο αντρας μου που την κανει σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυουλίτσες!!!!!!

ήμουν όλη μέρα στην μαμά μου...τώρα γύρισα και σε λίγο θα πάω για νάνι γιατί νυστάζω τρομερά! Τόσα άτομα είμασταν σήμερα στης μαμάς μου και δεν μπορούσαμε να κουμαντάρουμε ένα παιδάκι 18 μηνών :lol: μα τί την έχει πιάσει την κόρη μου, δεν μπορώ να καταλάβω......όλο χούγια και τσιρίδες είναι!

Ααααα σήμερα έσπασε ένα δόντι μου :evil: παρόλο που παίρνω συμπλήρωμα ασβεστίου άρχισαν οι απώλειες....ευτυχώς είναι από τα πίσω δόντια και δεν φαίνεται. Προς το παρόν εύχομαι να μην αρχίσει να πονάει κιόλας γιατί στον οδοντίατρο ΔΕΝ πάω!!!

Ηλιαννάκι μου αφού το ένιωσες το μπεμπάκι έστω και μία φορά μην στεναχωριέσαι.....όλα καλά.....ούτε εγώ την νιώθω την μπέμπα συνέχεια και κάποιες μέρες λιγότερο από άλλες!!!! Καλή επιτυχία αύριο στον β' επιπέδου, όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου!!!!!Θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου!

Μυριάκι μου εύχομαι και σε σένα καλή επιτυχία αύριο......σε καταλαβαίνω που έχεις άγχος (θυμάσαι άλλωστε την φρίκη που έφαγα κι εγώ), να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς και όλα θα είναι τέλεια!!!!! Τί ώρα θα πας???? Θα περιμένουμε και τα δικά σου νεάκια καλό μου!

Μαράκι μου χάθηκες! Σας το χάλασε το μπάνιο σήμερα ο καιρός ε? Εδώ εχθές το βράδυ έριξε πάρα πολύ βροχή, έβγαλε αέρα και είχε κρύο.....σήμερα παρόλο τον ήλιο κάποιες στιγμές φυσούσε ψυχρό αεράκι, δεν ήταν για θάλασσα (σκεφτόμουν να πάω την κόρη μου.)

Άννα Μαρία μου μην απελπίζεσαι....κάτι μπορεί να βρεί ο άντρας σου...τόσο χάλια είναι κι εκεί τα πράγματα με την ανεργία?????

Αναστασία μου άρχισες να το νιώθεις το μωρό???? Τί καλά!!!! Καλή επιτυχία αύριο με την εξέταση που θα κάνεις.....και μετά να πας και να την φτύσεις την μικροβιολόγο για το χουνέρι που σου έκανε η βαρεμένη!!!

Κίσκα μου χάλια η κρέπα????? Δεν πολυτρελαίνομαι για κρέπες.....ούτε αλμυρές ούτε γλυκές....

Η Teddy μας που χάθηκε?

Αύριο το πρωί θα πάω κι εγώ για αναλύσεις αίματος και ούρων...για να δούμε τί θα δούμε γιατί την τελευταία φορά και οι δικές μου ήταν...κάπως.....

πωπω τα νεύρα μου τώρα :evil: είναι ο άντρας μου στην καφετέρια και πέρασε ένας ξάδερφός του να του δώσει προσκλητήριο κι επειδή βαρέθηκε να σηκωθεί να το πάρει, τον έστειλε στο σπίτι κι εγώ ήμουν με την νυχτικιά και το βυζί χύμα............ρεζίλι έγινα!!!! Τον πήρα τώρα τηλέφωνο και του έσουρα όσα δεν φαντάζεστε!!!!!!!!

Καλό βράδυ κοριτσάρες, θα τα πούμε αύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες !!!Μολις ηρθα απο το νεο πλεον μικροβιολογικο!!Το μεσημερι θα ειναι ετοιμα και θα παω και κατευθειαν στο γιατρο!Με εχει φαει η αγωνια!!!

Νασια ναι αρχισα να το αισθανομαι εδω και καιρο οτι κατι γινεται εκει μεσα!! 8-)

Την επομενη φορα που θα ερθει καποιος απροειδοποίητα σπιτι σου, βγαλε εξω και το στηθος!! :lol::lol:

muriamaki και Ηλιανακι περιμενουμε νεα σας απο την β επιπεδου, ολα καλα θα ειναι θα δειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα...χαχα Νασια εριξα πολυ γελιο με τη νυχτικια και το βυζι εξω...χαχαχα...καλα αποτελεσματα Αναστασια και Ηλιαννα και Μυριαμ με την Βεπιπεδου...εγω την αλλη βδομαδα εχω γιατρο αντε να δω ποσα κιλακια ειναι...αυτα...παω μαγαζι και θα μπω απογευμα παλι γιατι λογικα θα παω θαλασσα μεσημερακι...χιχιχιχ...φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια,

πως είστε σήμερα;

Muriamaki, Ηλιαννάκι με το καλό σήμερα!

Να μας φέρετε τα καλύτερα νέα από το β επιπέδου!!!

Αναστασάκο καλά αποτελέσματα και σε σένα σήμερα!

Μην ανησυχείς όλα θα είναι μια χαρά!

Νασιούλα θα κάνεις και εσύ σήμερα αιμοτολογικές ή μου φαίνεται;

Καλά αποτελέσματα και σε σένα καλό μου!!!Όσο για τον απρόσμενο

επισκέπτη..............τι να πω πάλι μου έφτιαξες το κέφι!!

Kiska καλημέρα, καλό μπανάκι!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydiaaaaaaaaaaaaaaaa filenades foyskitses .........ti moy kanete??? egw mia xara eimai ....eimai sto magazi shmera opote exw kai internet kai tha eimai gia ligo konta sas xixixiixixi..........apo oti eida axoyme kai B epipedoy shmera me to kalo koritsakia moy ola kal na einai ....kai egw omws shmera tha dw ta ninakia moy exoyme giatro shmera to mesimeraki ..ax exw toso kairo pali na ta dw .......lete na doyme kai fylo shmera xaxaxaxa exw kai thn periergia na dw ti einai xaxaxaxa.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νια!!!

Τι κάνεις;Τελειώσατε με τη μετακόμιση;

Με το καλό να δείτε τα μπεμπάκια σας!!!!!!!

Νομίζω θα δείτε και το φύλο, με το καλό κοριτσάκι μου!!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπούλες μου...:))

Καλή εβδομάδα΄να έχουμε...;)

Αναστασία μου...μην στενοχωριέσαι καλή μου.....όλα θα είναι μια χαρούλα με το νινάκι σου ......θα πάρεις και τα αποτελέσματα από την νεα σου μικροβιολόγο...΄΄ολα θα είναι καλά.....:)σε φιλώ γλυκά....η σκέψη μολυ είναι μαζί σου..;)

Ηλιάννα και Μαρία μου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα για την β' επιπεδου που θα κάνετε σήμερα.....να απολαύσετε τα νινάκια σας..:)...αναμενουμε τα νεακια σας..:)

Νάσια μου........:)...σου στέλνω πολλά γλυκά φιλάκια......και πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα:)

Τέντι μου.....:)......είσαι καλά....?.....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και στην μπεμπούλα σου...;)

Άννα Μαρία μου.....πολύ επίμονο μας βγήκε αυτό το μικρόβιο..... :evil::evil::evil: .....πρέπει να το εξολοθρέυσεις....:0

Εμείς κορίτσια το Σάββατο κάναμε την πρώτη μας βουτιά....χαχα...τί ωραία που ήταν....:)......και σήμερα το απόγευμα θα πάμε στον γιατρούλη να μας δει.....αχχχχχ....τί ωραία που θα δούμε το νινάκι μας....μας 'ελειψε πολύ,....:)

σας φιλώ όλες......πολύ πολύ γλυκά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

α πολλες εχετε γιατρο σημερα ε! να μας πειτε τα νεα σας το βραδακι!

κ τα κοριτσια με τη β επιπεδου να πανε ολα τελειαααααα

εγω εχω γιατρο την τεταρτη να δουμε το μικρο μας

πολλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Miki,

τι τέλεια που θα δείτε το μπεμπάκι σας σήμερα!!!

Σας στέλνουμε τα φιλιά μας και εγώ και η κόρη μου!!!

Καλό μου Maimoudaki,

τι κάνεις;

με το καλό να πας και εσύ στο γιατρό την Τετάρτη

να δεις το γλυκούλι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!HRTHA KAI EGWWWWWWWW!!!!!!!!!

DEN MPORESA NA GRAPSW AYTES TIS MERES EIXAME KAI GAMO TO SAVVATO POLY WRAIA PERASAME!!!!!!!!!!!!!!!!

MYRIAMAKI HLIANAKI EYXOMAI NA PANE OLA TELEIA SHMERA!!!!!!!!!!KAI MHN MAS KSEXASETE PERIMENOUME TA NEA SAS KAI FWTOGRAFIES!!!!!!!!!!!!

KAI STA YPOLOIPA KORITSAKIA POU EXOUN SHMERA GIATROULI NA KAMARWSETE TA NINAKIA SAS.....NIA MOU POU KSEREIS ISWS NA DEITE KAI TA FYLLA SHMERA!!!!!MAKARI SAS TO EYXOMAI!!!!!!!!

THELOUME DIDIMOFWTOGRAFIOULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EMEIS KORITSIA 7 IOULIOU KANOUME TON POLTIKO GAMO :D:D:D:D:D:D

AXXXXXXX ZHLEPSA RE GAMWTO....THELW NA DW KAI EGW TO MWRAKI MOUUUUUUUUUU!!!!!!!!!

ALLA PREPEI NA KANW YPOMONH 1 EVDOMADA GIA NA KANW TO DOPPLER :D:D:D:D:D

THA PERASEI PO THA PAEI!!!!!!YPOMONH!!!!!!!!!!

EXOUME MPEI KAI STHN 30 EVDOMADA APO THN PARASKEVH....ANTE ANTE NA TELEIWNOUMEEEEEEEEEE :D:D:D:D:D DEN KRATIEMAI ALLO!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τιτινάκι,

30η εβδομάδα, λίγος καιρός και θα αγκαλιάσεις το μπεμπάκι σου!!!!

Τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

Με το καλό και ο γάμος κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κοριτσιαααααααααα και πολυ ευτυχισμενη μαλιστα.Πηγα σημερα και εκανα επαναληψη για να δω τα λευκα αιμοσφαιρια....μαντεψτε ποσο ηταν.....14.600!!!καμια σχεση με του ικα, μαλλον κανενος ηλικιωμενου θα ηταν κι οχι δικα μου!!Και φυσικα δεν ξανα παω εκει, προτειμω να πληρωνω να εχω το κεφαλι μου ησυχο!

Ειδαμε και το μπεμπακι, μια χαρα κωλοτουμπες κανει!!!Τωρα σε ενα μηνα παλι θα μας δει και β επιπεδου μαζι νομιζω!!

Περιμενουμε νεα απο τα αλλα κοριτσακια, φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...