Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

εδω ειμαι και εγωωωω...πηγαμε για μπανακι το μεσημερι...μιλαμε πολυ ζεστη δεν παλευεται...μπηκα σημερα ηταν καλυτερη αρχιζει και ζεσταινεται σιγα σιγα...ωραια ηταν...μακαρι να ηταν Δευτερα να μην χρειαζοτανε να γυρισουμε...Μαντι μου αστα με τις βλακειες με τα σογια...μια με το φυλλο μια με το ονομα ελεος πια...εμενα μου κανανε και το αλλο...ρωτανε και καλα τι θα ηθελες τωρα και μολις ελεγα κοριτσι..λεγανε το κλασικο ΕΕΕΕ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...αλλα το υφακι το ειρωνευτικο...ε βεβαια γερο να ειναι ειπα εγω το αντιθετο αλλα συγνωμη με ρωτησανε τι θελω να ειναι πρωτον και δευτερον τιι θα ντραπω επειδη θελω...αγορακι δοξα το θεο εχω...τωρα αμα τυχει αγορι τι να κανουμε δεν θα πεθανω...μπραβο του που ηταν γρηγορο και τα καταφερε...αμμ το αλλο με το ονομα....στο γιο μου εδωσα το ονομα του πατερα μου γιατι μου αρεσε τωρα θα δωσω ενα επειδη το θελω...ολοι ομως απο μονοι τους συμπεραναν οτι θα δωσω της μανας μου...γιατι ρε παιδια να το δωσω...εχω και αδερφη οπου καποια στιγμη θα κανει παιδια...εχω και αδερφο ο οποιος δεν εδωσε καν το ονομα του μπαμπα επειδη το εδωσα εγω και δεν τον ρωτησε καν τον πατερα μου απλα αποφασισε να δωσει της μαμας του...και στο κατω κατω βαρεθικα αυτη τη βλακεια με τα ονοματα που κανει σογια και αντρογυνα να τσακωνονται...ελεος...ξεκολληστε..ουφ με επιασαν τα νευρα μου παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpravo evi mou kala kaneis pou phgaineis gia mpanaki...egw akoma de ex paei oute magio na parw......prepei na to kanonisw aytes tis meres!!!!!!!

koritsia molis eftiaxa rizogalo kai exei myrisei olo to spiti...........giaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm

edw kai meres to ligourevomouna :D:D:D:D ante na krywseiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι παω παω...ειναι ωραια η θαλασσιτσα μην την ξαναπιασει το κυμα...γιατι αμα πιανει ξεχναει να σταματησει και μιλαμε για μεγαααλα κυματα δεν μπορεις με τιποτα να κανεις μπανιο...ρε Χριστιναααα θελω τορτελινια καρμποναααραααα ουααααα σκεφτομαι τωρα με ασπρη σαλτα και μπεικον αι τυρι και μανηταρια.....πειναωωωωω...μαγιο δεν πηρα...το περσυνο...ειπαμε εγκυος αλλα σεξυ απο πισω το μαγιο το μπραζιλ και απο μπροστα η σημαδουρααα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxx ayta ta torteliniaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!pethenwwwwwwwwwwww!!!!!!!!egw ftiaxne patates ston fourno.........me mia syntagh pou vazeis kai portokali xymo mesa.....gia na doume.......tha sas dwsw syntagh ama einai!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

emena to magio to katw mia xara einai to panw einai pou den mou kanei!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε?Πηρα τα αποτελεσματα απο το τεστ α ολα τελεια.Αλλα το σιριαλ με τα λευκα συνεχιζεται....ρωτησα την μικροβιολογο και μου ειπε οτι με τετοιο αριθμο θα επρεπε να εχω 40 πυρετο ή να εχω βαρυα πνευμονια.... :shock: και υπαρχει περιπτωση να υπαρχει και απωλεια αμνιακου υγρου...εδω τα επαιξα....καλα δεν θα το καταλαβαινα αυτο? Μιλησα με τον γυναικολογο μου και του μετεφερα αυτα που μου ειπε και ο ανθρωπος τρελαθηκε...ναι καλα ειπε ολοι ειδικοι γιναμε...μεχρι 15.000 εως 16.000 δικαιολογειται λογο εγκυμοσυνης.Την δευτερα θα κανω μια εξεταση την λεγομενη σερπε, την ακουσε καμια σας?...για να δουμε αν υπαρχει λοιμωξη!Ειμαι χαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΙΝ ΟΡΕΞΗ.....ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΩ ΛΙΓΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΘΑΛΑΣΙΤΣΑ........ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ...

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΙΩΣΗ ΚΡΥΩΜΑ Η ΚΑΠΟΙΑ ΟΥΡΩΛΟΙΜΩΞΗ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΣΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΛΑΖΟΥΝ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΤΙ ΝΑΠΩ.

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα σχολείο και γύρισα. Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε φτάνει που έχω την αχαρακτήριστη διευθύντρια, έχω κι ένα συνάδελφο ξερόλα που δεν αντέχεται με τίποτα. Ο κλασικός τύπος του εξυπνάκια που θα έρθει και θα σου πει "τι διαβάζεις, α, Τόμας Μαν, ναι, ναι, θυμάμαι όταν είχα πάει στο Αμβούργο, μπλα μπλα μπλα, κι έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του Τόμας Μαν και το καλύτερο είναι αυτό, μπλα μπλα μπλα". Δέκα λεπτά κάθισε μαζί μας και μου έσπασε τα νεύρα.

Αφήστε που έκανα ένα σωρό δουλειές για την τελετή αποφοίτησης μαζί με μια άλλη συνάδελφο, οι περισσότεροι απλά κάθονταν και μας λέγανε "μα πώς το κάνετε έτσι, εγώ θα το έκανα σε ένα λεπτό", και μετά με έπιασε φοβερή ζαλάδα. Είχε περάσει και η ώρα, λέει ο συνάδελφος-οδηγός στη διευθύντρια ότι θα φύγουμε μαζί κι αυτή να γυρίσει με τον τάδε. Αυτή τον τάδε ούτε να τον δει στα μάτια της, ο τάδε παρομοίως (κανείς μας δε θέλει να τη βλέπει στα μάτια του) και του λέει "ένα λεπτό, τελειώνω και φύγαμε". Το λεπτό έγινε τέταρτο, και τελικά έφυγα εγώ με τον τάδε. Και σα να μην έφτανε αυτό, με κυνηγούσε όπως πήγαινα στο αμάξι για να μου πει για τη γιορτή. Και μου έλεγε κιόλας "μισό λεπτό να σου πω, μη φεύγεις". Ενώ της είχαμε πει ότι ζαλίζομαι φρικτά.

Ευαισθησία μηδέν, αναισθησία στο φουλ. Και πριν κάποιους μήνες μας έλεγε ότι μια μέρα ζαλίστηκε η κόρη της κι αυτή παράτησε τα πάντα κι έτρεξε σπίτι της κόρης για να της κρατήσει το παιδί και να της φτιάξει γάλα (της κόρης, όχι της εγγονής!). Εμείς δεν είμαστε άνθρωποι, μόνο αυτή και τα παιδιά της. Αφήστε που εγώ για να πω ότι ζαλίζομαι, πρέπει να έχω φτάσει σε απελπιστικό σημείο, αφού για μένα αυτά είναι στην ημερησία διάταξη, ήδη από πριν την εγκυμοσύνη.

Τέλος πάντων.

Χριστίνα, οι πατάτες με πορτοκάλι είναι τέλειες. Λες μια συνταγή που έχει και μουστάρδα; Την έχω κάνει αρκετές φορές, αλλά τώρα δεν έχει καλά πορτοκάλια...

Αναστασία, αφού ο γυναικολόγος διέψευσε όλους τους μάντεις κακών, εσύ γιατί ανησυχείς τόσο πολύ; Ο μόνος αρμόδιος να σου πει είναι ο γυναικολόγος. Μακάρι να μην είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε? πως ειναι οι κοιλιτσες σας?

εμεις καλα! τεταρτη εχουμε γιατρο!

διαβασα μονο την αναστασια που αγχωνεται..

κοιτα μην ανησυχεις, εχω ακουσει οτι γενικα σε πολλες εγκυες ανεβαινουν πολυ τα λευκα, απλα οταν ανεβαινουν πολυ σημαινει οτι υπαρχει καποια λοιμωξη. αν κ το πιο πιθανο ειναι να ειναι απο το μπουκωμα που λες οτι ειχες, ξερεις ποσο καιρο κανουν να επανερθουν τα λευκα μετα απο μια λοιμωξη? μπορει κ 6 μηνες!!

για την εξεταση που λες προφανως εννοεις τη crp ειναι μια εξεταση αιματος που δειχνει αν υπαρχει λοιμωξη η οχι στον οργανισμο. αν βγει θετικη το πιο πιθανο ειναι να σε βαλει να την επαναλαβεις για να δει αν ανεβαινει η κατεβαινει. εχω φαει αυτες τις εξετασεις με τον μικρο μου με το κουταλι τοτε που ειχε μπει στο νοσοκομειο... :(

γενικα ΛΕΝΕ οτι στην εγκυμοσυνη τα λευκα μπορει να ανεβουν απο καποιο χαλασμενο δοντι, απο καποιο κρυωμα η απο απωλεια αμνιακου υγρου..

ΑΛΛΑ καπου ειχα διαβασει πριν καιρο για μια κοπελα που ειχε λευκα κοντα στα 35.000 κ ολα ηταν μια χαρα, απλα ειχαν ανεβει πολυ τα λευκα της, προφανως παιζει ρολο κ ο οργανισμος!!! κ ειχα διαβασει κ για μια κοπελα που ειχε πλησιασει τις 100.000 :o:shock:

οταν παρεις τα αποτελεσματα μην ξεχασεις να μας πεις! ;) μην αγχωνεσαι κοριτσακι, ολα θα παν καλα!!

αννα μαρια μια τρελα στο σχολειο σου! ευτυχως εμεις τελειωσαμε κ ηρεμησα!

κισκα εισαι κουκλα ρε! πολυ μαρεσει η φωτο προφιλ σου!

τιτινα μεγαλωνει η κοιλουμπα!

τεντυ μπουρεκακι μικι νασια βανεσσακι κ οοοοοοοοοοολα τα υπολοιπα κοριτσια φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα το οριο για τη crp γενικα ειναι το 5 αλλα για τις εγκυες ειναι το 15 να ξερεις.

εγω φανταζομαι οτι ειναι θεμα οργανισμου, ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες κοριτσια.Μαιμουδακι εχω αγχωθηκα περισσοτερο με την απωλεια αμνιακου υγρου, τι γινεται τοτε, κλεινει η διαρροη με καποιο τροπο ή το χανουμε το παιχνιδι? Αυτο με φρικαρε περισσοτερο!Κι αν ειναι ετσι δεν θα το εβλεπε ο γιατρος προχθες στον υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!!!!!

Δεν βλέπω πολύ κίνηση σήμερα....ελπίζω να είστε όλες καλά και να έχετε ξαμολυθεί στις παραλίες για μπανάκι!!!!!

Εγώ έκανα ένα σωρό δουλειές σήμερα, μια και λείπει η κόρη μου στην μαμά μου....λαμπίκο το έκανα το σπίτι, τουλάχιστον μέχρι να επιστρέψει η ζουζούνα, μετά πάλι κ...λο θα το κάνει :lol:

Αναστασία μου πραγματικά πιστεύω ότι δεν συμβαίνει τίποτα από αυτές τις βλακείες που σου είπαν στο μικροβιολογικό....κάνε ότι σου πεί ο γιατρός σου που σε παρακολουθεί και γνωρίζει την κατάστασή σου!

Πάντως από όσο ξέρω ο γιατρός στον υπέρηχο κοιτάει και το αμνιακό υγρό...εμένα τουλάχιστον ακούω που το αναφέρει κάθε φορά που με βλέπει....

Λενάκι μου με το καλό την Τετάρτη να καμαρώσετε το μπεμπεδάκι σας πάλι!!! Φύλο είδατε ή είναι νωρίς ακόμα?

Μυριάκι μου που είσαι???? Την Δευτέρα ο β' επιπέδου ε???? Μαζί με το Ηλιαννάκι θα περιμένουμε τα νέα σας αν και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! Θα δείτε και φατσάκι!!!!

Marie μου που χάθηκες κορίτσι μου????

Ηλιαννάκι μου κι εσένα σε χάσαμε......τα μικρά θέλουν θαλασσίτσα γι'αυτό εξαφανίστηκες?????

Το Βερονικάκι μας δεν ξεμπέρδεψε ακόμα με την μετακόμιση?????? Περιμένουμε νέα από τα διδυμάκια...είσαι η μοναδική διδυμομανούλα στην παρέα? Νομίζω ναι......

Μόνη μου μιλάω πάλι........η Ζαν ντ' Αρκ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι...περιμενω να ξυπνησουν οι αντρες μου για να παμε θαλασσα......

και εμας μας το ειχαν κοψει αλλα ευτυχως ειχε γινει το φαγακι μας :):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρα πολύ ζέστη και σήμερα....κι έκανα ένα σωρό δουλειές, τώρα περιμένω να γίνει το φαγητό και θα μπώ να κάνω ένα ντουζάκι γιατί έχω λιώσει!!!!

Φουσκώνεις σιγά σιγά?????? Τί ΠΗΤ έχεις???? Κοντά στα γενέθλια του μικρού?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, η Ζαν ντ' Αρκ μόνη της μιλούσε; Ολόκληρο στρατό της Γαλλίας είχε πάρει με το μέρος της! :P

Αναστασία, ξέρεις τι θυμήθηκα; Σε κάποια φάση, πριν από αρκετά χρόνια, είχα αίμα στη μέση του κύκλου. Ήμουν και Θεσσαλονίκη, ο γιατρός μου Κύπρο, είχα αγοράσει τότε ένα βιβλίο με τίτλο "Γυναικολογία με λόγια απλά". Το παίρνω, λοιπόν, για να δω μήπως αναφέρει κάτι για την περίπτωσή μου. Καλά, το τι έγραφε... Μιλάμε, τι πολύποδες έλεγε, τι καρκίνος της μήτρας. Εννοείται ότι φρίκαρα, δεν το ξανάνοιξα και ευτυχώς εκείνο το μήνα έτυχε να έρθω Κύπρο για κάποιο λόγο και πήγα στο γιατρό μου. Τελικά ήταν μια απλή μόλυνση! Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο μόνος ειδικός είναι ο γιατρός μας, και όχι οι διάφοροι καλοθελητές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια εχει φουσκωσει ασε.......πιο γρηγορα απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη....τεσπα....δε πειραζει...

εχω πητ μια μερα απο τη γεννησει του ιασωνα(5 δεκεμβρη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αναστασακο η διαρροη υγρου φανταζομαι οτι γινεται ευκολα αντιληπτη... κ το βλεπει κ ο γιατρος καθε φορα στον υπερηχο οπως λεει κ η νασια, εμενα τουλαχιστον καθε φορα μου αναφερει οτι ειναι καλα!

μην αγχωνεσαι ολα θα ειναι καλα!

κ η αννα μαρια καλα λεει, αν κατσεις κ διαβασεις κ ακουσεις τον καθε ενα που θα πει το μακρυ του κ το κοντο του... θα σου πεσουν τα μαλλια! εννοειται βεβαια οτι πρεπει να προσεχεις, απλα κρατα κ μικρο καλαθι ;) θα περιμενουμε αυριο τα αποτελεσματα!

νασια μαλλον θα το δουμε το φυλλο τελικα..

χτες μιλουσαμε με την κουμπαρα μας κ λεω καλε κλωτσαει η μπεμπα

ρε μου λεει ο αντρας μου σταματα να λες οτι ειναι μπεμπα, μπορει να ειναι αγορι

κ τσατιστηκαααααααααα πω πω κ του λεω αποκλειεται!

κ μαλλον θα το μαθω για να αποφυγουμε καμια τρελη αντιδραση του στυλ μα δεν ειναι δικο μου παιδια αυτο εγω εχω κοριτσι κλο στη γεννα

αννα μαρια εσυ με την αντιβιωση τελειωσες? φουσκωσες καθολου?

μπουρεκακι κ εγω εχω κανει κοιλια!

απο δευτερα μπορει να παμε να μεινουμε μουδανια στην κουμπαρα.. αν εχει καλο καιρο!

φιλακια σε οοοοοοοοολα τα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!πως ειστε?τι κανουν οι κοιλιτσες?

Εγω ακομα με το κινητο την παλευω,γι'αυτο κ δεν ξαναμπηκα!ευτυχως ομως χθες ηρθε το αγορι της αδερφης μου απο αθηνα κ πηρε τον υπολογιστη κ ετσι απο το βραδακι θα μπορω να μπω ανετα κ να σχολιασω κιολας.γιατι απ'το κιν δυσκολευομαι!!

καλα ειμαστε,κοιμηθηκα λιγο το μεσσημερι κ τωρα καθομαι στον καναπε με το κλιματιστικο,γιατι πολυ ζεστη παλι σημερα!!

ε κ σε καμια ωριτσα εχει μπανακι στη θαλασσα!!

Ααααα βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι,ειναι εδω κ δυο τρεις μερες που δεν καταλαβαινω κ τοσο το παιδι.εννοω πως δεν το νιωθω να κουνιεται τοσο συχνα κ τοσο δυνατα.αντε να το νιωσω το πολυ 4 -5 φορες την ημερα.κ πολες λεω.

Εχω αρχισει να ανησυχω.λετε να ειναι κατι?

Πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Τα λεμε το βραδακι κ με σχολιασμο κιολας,εννοειται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, χτες που πήγαμε στο γιατρο πάααααλι βρήκαν πυοσφαίρια και μου έδωσε πάααααααααααλι μια λάιτ αντιβίωση. Μετά θα ξανακάνουμε καλλιέργεια κολπικού υγρού. Δεν έκανα αυτό το δεκαπενθήμερο και μου λείπει!

Φούσκωσα λίγο, θα βγάλω καμιά φώτο να με δείτε.

Κι εμένα αν είναι κορίτσι, θα έχω παρόμοιες αντιδράσεις "μα εγώ αγόρι έχω ρε παιδιά, τι είναι αυτό που μου δίνετε;".

Ηλιάννα, δεν ξέρω καθόλου να σου πω για το παιδί. Κάποια πιο έμπειρη θα σε διαφωτίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω θα της το καψω το μικροβιολογικο δεν υπαρχει περιπτωση, τετοια αναστατωση που μου εφερε.Κι εγω πιστευω κατι με μικροβιο παιζει,θα το βρουμε που θα παει!!!Δεν σας ειπα το καλυτερο, οταν εφευγα απο το μικροβιολογικο μου ειπε κοιτα να μεινεις ορθια το σαββατοκυριακο!!ουυυυυυυυυυ γκαντεμοοοοοοοοοοο!!!!!

Ευτυχως εβγαλε δροσια τωρα, καθομαι μπαλκονακι, πινω ασβεστιο και σας γραφω.ΑΑΑΑΑ και το σιδηρο μου με χαμηλο οριο το 10 εχω 14, επεσε απο την αλλη φορα και αιματοκριτη 37 με οριο το 36.Φανταζομαι θα μου ανεβασει το σιδηρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Αναστασία, τι να πω για το μικροβιολογικό; Μου θυμίζει το δικό μου, που τις δύο φορές που έκανα χοριακή με ρωτούσε "μήπως είχες αίμα;", στο άσχετο, χωρίς κανένα άλλο λόγο. Είμαστε, βέβαια, κι εμείς στην πρίζα, και ό,τι και να μας πουν αρπαζόμαστε και κάνουμε μαύρες σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μονο που δεν μου ειπε οτι ειμαι ετοιμη να τα τιναξω, να τα κακαρωσω!!Ρε δεν μιλας ετσι σε μια εγκυο,καλυτερα πες της ρωτα το γιατρο θα σου τα εξηγησει ολα!Τι να πω βλαμενοι ανθρωποι, αναισθητοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...