Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Ιουνιο!!!!!!


Recommended Posts

μελιπικτο θα μετα απο αυτα που κανεις θα χρειαζεσαι μασαζ!!!!ευχομαι να πιασουν τοπο τα ακροβατικα σου! :lol::lol: μωρουδενια τελειωσες τωρα δηλαδη τη θεραπεια;ποτε θα ξαναξεκινησεις προσπαθειες;

κοριτσια φυσατε δεν πειραζει το πολυ πολυ να ξεχειλωνει η σελιδα..αλλα το σημαντικο ειναι να υπαρχει αερακι!!!!λιλ μου πως παμε τι λενε τα αυγουλακια;τα ξαναειδες;

Καλημερα κοριτσια!!

Cuando μου ,αυτη τη φορα ειχα δυο αυγουλακια και εκανα ωορρηξια το Σ/Κ που μας περασε. Θα δειξει.., :roll: μακαρι.Εσυ τι εκανες αυτο το μηνα τελικα?

Veta ολα για καποιο λογο γινονται και αφου εχεις το παιδακι σου ,να εισαι σιγουρη οτι δεν θα αργισει και το επομενο!!

Μeli και εγω το κανω αυτο με το μαξιλαρι αλλα το αφηνω καμια ωρα...Δεν χρειαζονται τα ακροβατικα τοσες ωρες, ειναι σιγουρο οτι θα πιαστεις. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 305
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Cuando μου ναι λίγες μέρες μείνανε αλλά τελικά δε χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας... Πήγα με βάση τα υγρά που ξεκίνησαν τη 10η μέρα έως περίπου 14η , με ντόιν ντόιν μέαρ παρά μέρα, ελπίζω να μην την έχασα, συνήθως υγρά ισούνται με ωορρηξία ή κάνω λάθος? Εσύ όλα καλά?

Kiss σου εύχομαι το εμβρυάκι σου να κατασκηνώσει στη κοιλίτσα σου και να μη βγαίνει!!!!

Lil δε μου τα είπατε αυτά τα κολπάκια νωρίτερα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα τα εκανες αθανασια μου!!!!ευχομαι τα καλυτερα..λιλ εσυ εκμεταλλευτηκες τις μερες;εγω τιποτα παρακολουθησα την ωορηξια..την παρακολουθω ακομα δηλαδη..δεν ξερω ποτε θα σκασει το αυγο...πιστευω κυριακη με δευτερα θα σκασει...οποτε θα κανουμε ο,τι μπορουμε.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι σε ολες συντομα σπορακι!!!!!!!!!ενα φυσημα για την καθε μια σας ξεχωριστα!!!ΓΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ!!!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΜΟΝΟ!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΑΦΗ Η ΕΒΑΖΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΕΣΗ Η ΣΗΚΩΝΑ ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiss σου ευχομαι να κρατας σε εννια μηνες το μωρακι σου!!!

Αθανασια εγω κανω πλεον και στα μπρουμιτα ακροβατικα γιατι η μητρα μου εχει μια μικρη κληση, τι αλλο θα ακουσω! Πολυ προπονηση κανω κοριτσια....πρεπει να το παρω το μεταλιο που θα μου παει...ααααχ :lol::lol:

Cuandaki ,τον ξεζουμισα, ηταν ενα πτωμα μετα,δεν μπορουσε να κουνηθει!! =))=))=))

Καλα κανεις που παρακολουθεις την ωορρηξια σου.Μακαρι να μεινουμε εγκυουλες!!

stamymamy σε ευχαριστουμε που μας φυσας ,και ιδιαιτερως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δώώώώώώώ!!! Αααα θ' αρχίσω να βάζω απουσίες σας πλάκωσε το πάπλωμα μου φαίνεται!!! =))=))=))=)) Λοιπόν Λιλ κι εμένα μου είχε πει ο γυναικολόγος μου ότι η μήτρα μου έχει κλήση προς τα πίσω..... Αλλά για να πω την αλήθεια μου δεν είχα πολυκαταλάβει τι σημαίνει αυτό!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιος φωναζει Κυριακατικα? :shock:

Τι βλεπουν τα ματακια μου ? :-B Αθανασια εσυ?Ασε μας λιγο να ξυπνησουμε... (-|(-|(-|

Οσο αφορα το θεμα για την κληση της μητρας, ελεγαν παλια οτι αν εχει κληση οτι δεν μπορεις να συλλαβεις τοσο ευκολα, σημερα ομως δεν ισχυει κατι τετοιο .Η γιατρος που παω τωρα για τους υπερηχους μου ειπε να το προσπαθησουμε και μπρουμυτα, αυτο ειναι ολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Κορίτσια κι εμένα η μήτρα μου έχει σχήμα σαν τσαρουχάκι, στα ΠΑΠ τεστ ο γιατρός πιέζει την κοιλιά χαμηλά για να κατέβει ο τράχηος και να πάρει δείγμα... είπε όμως ότι δεν έχει σχέση με την σύλληψη... και η μία μου φίλη είχε ακροβώς το ίδιο και είναι 11 εβδομάδων τώρα μετά από 6 μήνες προσπαθειών!!!! μήπως να το γυρίσω κι εγώ στο μπρούμητα;;;

την προτελευταία φορά δεν σκόπευα να μείνω τόσες ώρες με το μαξιλαρι από κάτω μου, απλά με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα 4-5 ώρες μετά αφού ήταν 5.30 το ξημέρωμα!!!!!

Λοιπόν σας χαιρετώ προσωρινά, φεύγουμε το απόγευμα για Σπάρτη για το σεμινάριο και θα γυρίσω σε 8 μέρες... το τερπνόν μετά του οφελήμου, θα πάμε και Μονεμβασία το άλλο Σ/Κ!!! Οπότε γλυκά μου κοριτσάκια ευχηθείτε μου να επιστρέψουμε οι 2 μας χωρίς την ακατονόμαστη που την περιμένω από το Σάββατο ως την Δευτέρα κάποια στιγμή... να επιστρέψουμε με ένα σποράκι στην κοιλίτσα μου... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια και όταν ξαναμπώ να ακούσω καλά νέα από όσες δεν περιμένουν την ακατονόμαστη....

Φιλιά πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ενα εχω να σας πω...αποδεδειγμενα η καλυτερη σταση για το ντοιν με αποτελεσματα ειναι το στα .....4!!!!!!!!!!!!!!εχει να κανει οτι ειναι γενικοτερα η σταση των θηλαστικων..ο καλυτερος τροπος για να φτασουν τα σπερματακια στο στοχο τους οσο γινεται πιο κοντα...!!!!!!!!!!! ;):lol::lol: καντε το και θα με θυμηθειτε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ... κάτι θα ξέρει ο καλός μου που είναι η αγαπημένη του!!! εγώ ήμουν λίγο επιφυλακτική, αλλά έτσι όπως το θέτεις cuando και καθώς η φύση είναι σοφή αν "δεν" αυτόν τον μήνα, θα το προσπαθήσουμε τον επόμενο!!! :-p;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ενα εχω να σας πω...αποδεδειγμενα η καλυτερη σταση για το ντοιν με αποτελεσματα ειναι το στα .....4!!!!!!!!!!!!!!εχει να κανει οτι ειναι γενικοτερα η σταση των θηλαστικων..ο καλυτερος τροπος για να φτασουν τα σπερματακια στο στοχο τους οσο γινεται πιο κοντα...!!!!!!!!!!! ;):lol::lol: καντε το και θα με θυμηθειτε!!!!!!!!!!!!

Cuando στην πλειοψηφια μπορει να συμβαινει αυτο, αλλα υπαρχουν και περιπτωσεις που αποτελουν

εξαιρεση.Εμενα η μητρα μου εχει εμπροσθια κληση για αυτο μου το αναφεραν,βεβαια ειναι και θεμα τυχης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια! εγώ πάντως συμφωνώ κ επαυξάνω με αυτό που λέει η cuando! αποδεδειγμένο, τουλάχιστον απ'ό,τι πιστεύω, στη δική μου περίπτωση, φυσικά η δική μου μήτρα είναι προς τα πίσω. όπως κ να'χει, 1-2 φορές δεν βλάπτει καθόλου να την εφαρμόζετε :D άλλωστε, το τερπνόν μετά του ωφελίμου, δεν λένε???... Ε, κάτι θα ξέρουν ;)

Σύντομα όλες να είστε καλοκαιρινές εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα από διακοπούλες και μπήκα να δω τι κάνετε;Από ότι βλέπω κάνετε "διατριβή".....στο θέμα :lol::lol::lol: Για εμάς πάει αυτός ο μήνας , πάμε για τον Ιούλιο.Άντε πρέπει να ξεκολλήσουμε........ποία θα κάνει την αρχή;

cuando και εγώ θα ακολουθήσω την συμβουλή σου αυτό το μήνα ;) !!!!!!!

(εμένα η μήτρα μου έχει οπίσθια κλίση αλλά όντως δεν παίζει ρόλο στην σύλληψη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! Μαριαναπ διακοπούλες ακούω τυχερούλα!!!! [smilie=glasses9.gif] Ζηλεύω......

Demie έχεις δίκιο το τερπνον μετά του ωφελίμου!!!! :)):)):)):))

Cuandaki φυσικά και δε ζητάμε πολλά!!!! Συμφωνώ με το Λιλάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΕΟ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...