Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

στο ψυχιατρείο θα την πας την κοπέλα? :o:o:o:shock::shock::shock: , είπαμε μας τρελαίνουν αλλά όχι και έτσι!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ημουν σιγουρη οτι θα το σχολιαζες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο ναι του αρεσει πολυ,καθε μερα περναμε απο εκει,ειτε με εμενα ειτε με πεθερα ,...αλλα δεν ξερω αν θα του αρεσει χωρις εμενα μεσα! :?:?:?:?:?:?:?

ρε αναστασια!!αυτη ηταν ωραια βολτα!κλασικη δικη μου!κ κυνηγητο κ μπουγελωμα!τοσο σφουγγαρισμα εριξα εχθες! :lol::lol::lol:

αχ να μην βαζω τον γιωργο ακομη στο αμαξι να ερχομαι μαζι σας... :( !

ο γιωργος μια χαρα ειναι,ουτε μυξα,ουτε τιποτα!μη στεναχωριεσαι!λες να κρυωσε λιγακι η αννυ που ειχε βρεγμενο το μπλουζακι;; :?:? παντως δε θα ειναι τιποτα,κλασικές χαζομυξες!πφφφφφ!

εφαγε τιποτα σημερα;;

πολλα εγραψα σημερα...ε αφου αυριο θαπαω δουλεια επιτελους τα ειπα μεζεμενα! ;):D:mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αργυ αν θελεις κανε αυτα:

2 σετ(με μικρο διαλειμμα 20δευτ ενδιαμεσα) απο 20 κοιλιακους με λυγισμενα γονατα(πατουσες στο πατωμα),χερια στον αυχενα στο 1ο κ τεντωμενα ψηλα προς τα γονατα στο 2ο,σηκωνεσαι ελαφρως ,η μεση να μενει στο πατωμα

2 σετ απο 20(παλι διαλειμμα ενδ) με τα ποδια καθετα ψηλα.χερια στον αυχενα1ο κ ψηλα στο 2ο.

2 σετ απο 20 τα χερια ακουμπουν διπλα στη λεκανη,τα ποδια καθετα ψηλα κ ανασηκωνεις ελαφρως τη λεκανη

Αν αντεχεις ή κ εναλλαξ με 1 απο τις 3 ασκησεις κανε πλαγιους κοιλιακους με τα ποδια λυγισμενα κ στο πλαι κ εσυ να σηκωνεσαι ισια πανω!

Αντε επιτελους να γινουμε φετες! :lol:

Ιουλια μου καιρος να αρχισεις να οδηγεις με τον Γ!

Εφαγε λιγο πατατες γιαχνι τωρα που γυρισαμε!6-7 πηρουνιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειαααααααααααααααααααααααα!!που λεει κ η θου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα εγω επιμενω με το κολλημα!γιατι βρε μεσα στις πατατες δε βαζεις κ λιγο κιμα,λιγο,ωστε να παρει κ κατι απο σιδηρο;;; ;) στον γιωργο βαζω πατατες,κιμα,κρεμμυδι,ντοματα,λαδι κ το ονομαζω..υγιεινο μουσακα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αι να μου χαθειτε με τις γυμναστικες σας!

επισης,μη την πιστευετε την αναστασια!την εχω δει με μπικινι απο κοντα!μιλαμε εχει αψεγαδιαστο κορμι!!!ιχνος κυταριττιδας!ειλικρινα ,ειναι οπως η φωτο που εβαλε η αργυρω!! :o:o:evil::evil::evil::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επεστρεψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσακια μου???

μου λειψατε πολυ...εγω???

φυσικα εχω χασει πολλα αλλα το μονο που εμαθα ειναι οτι γεννησε το αφροδιτακι

να σου ζησει κοπελα μου!!!!!

εμεις ειμαστε καλα

μιλαμε περισσοτερο και πλεον δεν φοραμε παμπερς!!!!!!!

εχουμε βεβαια μερικες φορες ατυχηματα αλλα και αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πολυ δυσκολο ρε συ να λειπει τοσο πολυ... :( Δε σκεφτεσαι κι εσυ να βαλεις το Μανωλακη σε ενα παιδικο να εχεις τουλαχιστον μερικες ωρες πιο χλαρες τα πρωινα;;;

Θουλακι ναι ρε ανα 2 ωρες!!!για να βγαζω ολα τα γευματα και να μενει και λιγο για καταψηξη! γι αυτο κοντευω να σαλταρω!!! :?

Αναστασι θα το δοκιμασω κι αυτο! ;) μονο που πρεπει να κοιμαται ο Αλεξ.... :roll: καλα μη χασεις και τον υπνο σου με το σκατιαρικο μου που δε θελει βυζι!!!! :lol::lol::lol:

Ρε Αναστασι να σου πω κατι;;;;;;; :oops::oops: καποια στιγμη στο παρελθον μου ειχες παιξει τα νευρα με καποια που ελεγες και τωρα εισαι απο τα ατομα που θελω οσο τιποτα να γνωρισω!!!! :P:YMHUG::x

Νατασουλα θα σου πηγαινω εγω το παιδι στο σταθμο...στο δρομο μου θα ειναι εφοσον εγω θα κανω σταση στο ψυχιατρειο!!!! 8-}8-}

Αχ ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι εισαι οπως τη φωτο που εβαλε η Αργυ;;;;;;; :o χμμμμ τελικα δε θελω να σε γνωρισω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ τι να πω που θα πάω και διακοπές μαζί της? Και θα βγω στην παραλία δίπλα της? :?

Αναστασία άσε τους κοιλιακούς λεω γω, και πιάσε τις πίτσες και τα πιτόγυρα :lol: Έχεις διορία 10 μέρες να βάλεις ....3 μιση κιλά και τουλ δυο πόντους στη μέση! Άντε! Και σήμερα που θα πας στα εγκαίνια, όχι μαρτινάκια και βλακειούλες... δυο βαρέλια μπύρα να πιείς! :P χικ-χικ 8-}:lol::lol::lol:

Τόνια συμφωνώ κι εγώ με το ξεγύμνωμα :mrgreen: Δοκίμασέ το χωρίς να προσπαθήσεις να τη βάλεις εσύ στο στήθος... Άσε τη να το επεξεργαστεί μόνη της. Μα τι παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ηταν πολυ ευκολο το γιογιο!!!!!

δεν το περιμενα ειλικρινα να ειναι τοσο βολικος!!!!

ειδικα τωρα που εχει γινει τοσο μεγαλος ανταρτης!!!

απο την πρωτη μερα σταματησε να βρεχεται το μεσημερι

ειμαστε ενα μηνα τωρα στεγνοι και καθαροι

βεβαια δεν μιλαει ακομη για να μου τα πει αλλα κανει παντα πρωι-μεσημερι-απογευμα-βραδυ στανταρ

και τον βαζω και ενδιαμεσα

εχω παντα μαζι μου μια αλαξια και το γιογιο μας :lol::lol:

γεια σου τονια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! αχ μπερδευομαι να γραφω κ εδω κ στην ομαδα!!

Μπεμπ γουελκαμ μπακ!!

Λοιπον επειδη ολοι εχουν γνωμη στην Ελλαδα ειπα να δημοσιευσω κ εγω τη δικη μου σχετικα με τις πορειες κλπ.. θα το βρειτε στο www.theinsider.gr στην στηλη αποψη με τιτλο ¨"φταιει ο θεος που μας μισει"..το ειχα βαλει κ στο μπλογκ...

Τι αλλα νεα κοριτσια?? Σημερα ηρθα απο το κεντρο κακοποιημενων γυναικων...οκ, μιλησα με τις γυναικες, οι περισσοτερες ειναι κ οροθετικες (εχουν Εητζ)...ουφ...

Αχ θελω διακοπες, σοβαρα...σε 5 εβδομαδες ερχομαι ελλαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα αναστασια τελιωσες απο τα δυσκολα .

καλε τι γαμπρος ειναι αυτος στην φωτογραφια!!!!ποια ειναι η νυφη ?

ειδες ειδες?????

τι γαμπρο εχω κανει???

αλλα καμια νυφη προθυμη :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

χτες καναμε τηναυχενικη, ολα ειναι τελεια! το μπεμπεκι μας αναπτυσσεται κανονικοτατα, ειναι 6.3 εκ κ πιπιλουσε τον αντιχειρα του! ειναι πολυ πολυ δραστηριο!!

πω πω ειλικρινα δε σας προλαβαινω... δεν εχω μπει ουτε στην ομαδουλα μας, φανταζομαι θα εχω πολλα να διαβασω..

φραν πολυ καλο!!

μαγδα θα κατεβειτε κ πατρα καθολου? ποσο θα κατσετε χαλκιδικη?

θουλη πως τα πατε με το γιογιο?

αχ ειδα στον υπνο οτι ειχα γεννησει κ δε μου ελεγαν το φυλλο του μωρου :lol::lol: και αναρωτιομουν γιατι, αφου οταν θα παω να το ξεσκατισω θα το δω!κ παω κρυφα ανοιγω το παμπερς βλεπω πρωτα το ποπουδακι κ χαιρομαι οτι ειναι κοριτσι αλλα οπως ανεβαινω προς τα πανω ειδα μια τσουτσου ΝΑ! κ σε θυμηθηκα :lol::lol::lol:

ιουλια εγω ξερω οτι το μαντου το κανεις μια φορα, στο νοσοκομειο ετσι μας ειχαν πει

νατασουλα παλι καλα που χαλαρωσες με την ελενα!! δεν εχει τπτ το παιδι

αφρο πως ειναι τα αντρακια σου??

αχ ξεχνω σιγουρα τοοοοοοοοοοοσα πολλα

αλλα δεν εχω κουραγιο

καθαριζω 8 κιλα φραουλες για γρανιτα κ καμια δεκαρια ντοματες για σαλτσα

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα θα σου πηγαινω εγω το παιδι στο σταθμο...στο δρομο μου θα ειναι εφοσον εγω θα κανω σταση στο ψυχιατρειο!!!! 8-}8-}

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασι εισαι οπως τη φωτο που εβαλε η Αργυ;;;;;;; :o χμμμμ τελικα δε θελω να σε γνωρισω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία καλώς ήρθες πίσω μπράβο στον σπυράκο για την πάνα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: .....

εμείς είμαστε "δοσμένες" ;;);;);;)

πάω να διαβάσω και τίποτα πιο σοβαρό, π.χ. το άρθρο της Φρανίτας!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 σετ απο 20 τα χερια ακουμπουν διπλα στη λεκανη,τα ποδια καθετα ψηλα κ ανασηκωνεις ελαφρως τη λεκανη

αυτό δεν το κατάλαβα :-?:-?:-? ....πρέπει να είναι δύσκολο!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!

Αχ, ο Ν εχει 39 πυρετο!!! :roll::roll: Αι στο καλο,καλοκαιριατικα!!!!

Αναστασια μου πολυ χαρηκα που σε ειδα ρε!!!!τι κουκλος ο Σπυρος.

Αναστασια_κουκλκαρα καλα να περασετε σημερα!!!Καλες δουλειες!!!!

Λενα τελεια τα νεα απο το μπεμπεκι. :x:x:x

Αφρο μου παρε με οποτε θες γιατι ξεμεινα απο χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μηπως ο Ν εχει την ιωση που ειχε και ο φοφος;;;;;

θα τον πας γιατρο;;;;

ισως να σου κανει μετα και πηρετικο εξανθημα...

περαστηκα σας ρε συ!!!!!

Αναστασια μια χαρα με το ...γιογιο...και ο δικο ςμο που μιλαει σαμπως τα λεει..οχι βεβαια....οποτε μη το πεις ουτε του παπα....

ειναι οντως κουκλι ο Σπυρακος στη φωτο....τελεια και του πανε πολυ τα ρουχα!!!

Λενακη τελεια τα νεα σας...ολα καλα με την αυχενικη....μπραβο...

Εβαλα γεμμστα στο φοθρνο..και θελλω να φαω και εγω :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία καλώς ήρθες πίσω μπράβο στον σπυράκο για την πάνα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: .....

εμείς είμαστε "δοσμένες" ;;);;);;)

πάω να διαβάσω και τίποτα πιο σοβαρό, π.χ. το άρθρο της Φρανίτας!!!! :?

Δηλαδη τι θελεις να πεις τωρα;;;;;οτι εγω δε λεω σοβαρα πραγματα;;;;;;!!!!!!! :-w:-w:-w

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανι πολυ καλο!!!γραφεις πολυ ωραια!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Χρυσακι και γιατι δε τρως πουλακι μου απο τα γεμιστα που εφτιαξες;;; :-\

Ωχ βρε Παναγιωτα μου περαστικα!!! :(:( Ευχομαι να μη κολλησει το μωρο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα περαστικά ευτυχώς είστε και 2!!! ο ένας αναλαμβάνει το ένα και ο άλλος το άλλο!!! ... και εμάς μας έτυχε μια φορά αυτό και τα μοιράσαμε!!! οι άντρες με τους άντρες και οι γυναίκες με τις γυναίκες!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια :roll::roll::roll::roll::roll:

Αναστασία και εγώ χάρηκα που ήρθες πίσω...αναρρωτιόμουν για σένα και σκέφτηκα ότι μάλλον δεν είχες νετ...και μας είπε μετά η Παναγιώτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να κλαινε και οι τρεις...

Α. Η Ναταλια ηπιε πορτοκαλαδα και γαλα και την ποναει η κοιλια της.

Β. Η Δαναη κλαιει γιατι ποναει η αδερφη της

Γ. Η Ιλιανα κλαιει γιατι τη ξυπησαν τα κλαματα...

ΓΙΟΥΖ ΚΟΝΤΟΜΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...