Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Αργυρω αστα να πανε!κ εμενα τα χερια μου δεν πιανουν καθολου! :?:?

βλεπω κ στο σχολειο στο μαθημα της τεχνολογιας που τα παιδια φερνουν κατι καταπληκτικες κατασκευες που τις φτιαχνουν ολες οι γονεις..κ αναρωτιεμαι..το δικο μου το παιδι τί θα πηγαινει;; :?:? ευτυχως πιανουν τα χερια του χ...ελπιζω μεχρι τοτε να μη το θεωρει γυναικεια δουλεια,γιατι ο γιωργος την εκατσε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εγώ πρότεινα να αγοράσουμε ένα έτοιμο με το ίδιο θέμα που διάλεξε ο Λ. και μου είπε (ο άντρας μου) ότι πώς θα φανεί όταν όλα τα παιδιά έχουν τα selfmade και εμείς πάμε ένα έτοιμο? :? .....ρίξαμε ένα γέλιο :lol::lol::lol: ....θα πάω στο χαρτοπωλείο να αγοράσω και άλλο χαρτί :lol::lol::lol: να το καμουφλάρω λίγο....δεν μου αρέσει αυτό το πράσινο που μας έδωσαν και μου λείπουν και άλλα δύο παπούτσια!!! :lol::lol::lol: ...μας έδωσαν 2 παπούτσια και 4 σόλες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .... τα γράφω και γελάω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Φ το Μάρτιο έγινε 2

Μικρούλα μου φαίνεται :?

Πόλης είναι το ποδήλατο..

Εκτός από το αυριανό σκέφτομαι να πάμε το Σάββατο σε

ένα χωριό έξω από Λάρισα..θα δούμε :?

Η τηλεόραση έδειξε Αργυρώ αλλά δεν την έλεγες και γυμνή

Φορούσαν ρούχα και απο πάνω μαγιώ ;):D και έκανα και ζωγραφιές στο σώμα τους

Ένας φίλος μου συμμετείχε με τη γυναίκα κ το παιδάκι τους και είδα φωτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μετά από 6 σελίδες που διάβασα το μυαλό μου έγινε αλοιφή.... Φταίει και λίγο η νύστα. Πάω πάλι όπως κάθε πρωι να κοιμηθώ.

Χάλια ο καιρός και πρέπει να πάω ΣΜ.

Αφροδίτη άσε κάτω τα παγωτίνια!!!! :lol: (είδατε τι θυμάμαι μετά από τόσες σελίδες;;;)

ΜαμαΘούλ αφού κάνεις λέιζερ μια χαρά είσαι. Εγώ όλο τον χειμώνα είχα λυκότριχα στο πόδι. Απαπαπα...

Αργυρουλα ειστε στην εξοχη ε; Ω-ΡΕΑ μπούκλα έχει η μικρή! Τι χωνί θες να φτιάξεις;

Χτες αράξαμε με τον καλό μου στη βεράντα και ήπιαμε μπύρες. Είχε ωραίο βράδυ. Μιλήσαμε για διάφορα, αλλά όχι για τα παιδιά. Και ήταν όμορφα... Αυτά είναι.

Άκουσα χτες και τους Λοκομόντο. Πολύ μου άρεσαν. Μπράβο στα παιδιά. Είναι πολύ καλοί.

Πάω να ρίξω και μια ματια στην ομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά τι εννοείς είμαστε στην εξοχή?

εμείς σχεδόν πάντα μιλάμε για άλλα και όχι για τα παιδιά!!!! :o:o:o:o:?

το χωνί αυτό που παίρνουν τα παιδάκια όταν πάνε 1η δημοτικού, περίμενε και θα έρθει και η δικιά σου σειρά!!!! :lol::lol::lol::lol: .....αλλά τα δικά σου τα χέρια πιάνουν!!!1 :?

Μιτσάκη καλημέρα τι σου είπε ο γιατρός? θα γεννήσεις μετά την 40η εβδ.? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάλι γιατί δεν μου αρέσουν? ειδικά αυτό με το χαλί και η γη γυρίζει είναι χάλια....δεν λέει και τιποτα δλδ, μόνο η γη γυρίζει!!!! :?

και μάλλον προσπαθεί να μιμηθεί λίγο τον Μπομπ Μάρλευ? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ είναι μοναδικό ελληνικό συγκροτημα στο είδος τους

Μου αρέσουν πάρα πολύ

Όσοι πρεσβέυουν τη ρέγγε μοιάζουν στον Μπομπ Μάρλευ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου..Αργη κορμαρα!!!

Ρε παιδια να ρωτισω κατι,....

ξερετ ετι ειναι η εξεταση αιματος D Dimers και ποσο κοστηζει περιπου;;;

μου ειπε χτες ο καρδιολογος να την κανω μηπως λεει εχουν διμηουργηθει καποιο μικροθρομβοι απο την προηγουμενη καισαρικη..λεει οτι σημβαινει σπανια..αλλα σημβαινει και ισως αυτος να ειναι ο λογο ςγια την δυσφορια μου..

περα του οτι εχω ιποτονικη κοιλια..δηλαδη το μωρο- ειναι και παχουλο- πιεζει πολυ τα γυρω οργανα και γι'αυτο ειναι στιγμες που γινομαι ετσι χαλια..

αλλα γεννικα με βρικες πολυ καλα χτες..καρδιογραφημα και υπερυχος καδιας αψογοι, οξυγονωση αιματος αψογη..μονο οι φλεβες στα ποδια δεν του αρεσαν πολυ..γι'αυτο και η εξεταση..αλλα μου ειπε αφου γεννισω να επσκεπτω αγγειολογο και βλεπουμε

παναγιωτα τα πηρα!!!! ευχαριστω πολυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.barelyhangingon.com/ugly-peo ... ts-photos/

Εγώ είμαι η ξανθιά, η τρίτη στη σειρά. Αλλά που θα πάει, θα τα χάσω τα άτιμα τα κιλά μου.

Αργυρούλα, είστε σε ήσυχο μέρος. Χωρις πολυκατοικίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατάλαβα, απλά βάλε σε κάθε χώρα επάνω τον κέρσορα και θα δεις τι χρωστάει η κάθε μία και πόσο αντιστοιχεί στον κάθε ένα χωριστά!!!

Αργυ θα παω να μεινω στη Ρωσσια!!! :?:?

Να διδασκω Πληροφορικη εκει!!!

Ταιριαζω κιολας με την ιδιοσυγκρασια τους!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξερει καμια για το μαντου;;στον παιδικο θελουν προσφατα αποτελεσματα του..ο γιωργος το ειχε κανει 1 σεπτεμβ.2010..αρα οχι προσφατα..πηρα τον παιδιατρο κ μου ειπε αν πρεπει,να το ξανακανουμε τη δευτερα που θα παμε..αλλα κανονικα γινεται λεει 1 φορα..οχι οτι πειραζει κ παραπανω βεβαια..στεναχωριεμαι μη τον τρυπησω αδικα δευτερη φορα..εσεις τί θα κανετε;;

:shock::shock::shock:

Ιουλια μου εισαι σιγουρη;;;

Εγω του το χα κανει τον Σεμπτεμβρη και μια χαρα το δεχτηκανε!!!

Γιατι δευτερη φορα;;;Δε βλεπω το λογο.

επισης δεν επιλεγεις τον σταθμο. :(:(

Κανεις τα χαρτια στο δημαρχειο και σε στελνουν αυτοι οπου θελουν.

Το ιδιο θεμα με σενα εχω και γω.Ο βρεφ. ειναι κατω απο το σπιτι μου και θελω να παει εκει και οχι αλλου.Θα δουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα εγω εκανα σε δυο του δημου μας, αυτα που ειναι κοντα μας αλλα αν θα μας παρουν, θα μας παρουν μετ ατις 26/10 που γινετε 2,5!!!

Αφρο δε θα κοιμηθει...χαζο ειναι..τοσα πραγματα εχει να κανει..σιγα μη κοιμηθει!!!

με την πιπιλα πως τα πατε..ελα πες μου οτι τα πατε καλα να παρω κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαν και τα δυο !!!

εμενα εδω πειραια μου ειπανε οτι κανεις τα χαρτια στον σταθμο που θελεις .

ο Κ παει σε ενα πλοιο που θα λειπει τον μισο χρονο ....ενα μηνα θα φευγει εαν θα ειναι εδω :? χαλια μαυρα ....κοριτσια θα ερχεστε για καφε ε ? δεν θα με αφυσετε να σαπισω μονη ?

οποια ερθει επισκεψη το καλο που την θελω να μην φερει γλυκα ....ουτε και οπου παω να εχει γλυκα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

πηγαμε με νατασα κ αναστασια κοσμος για καφε

καλε ανοιξε h&mτεεεεεεεεεεεελεια

οσο μπορεσαμε τα ειπαμε :?

λενα αληθεια κοιμηθηκε 9 ωρες κ τελος?ρε κοριτσι τ μωρα κανουμεεεε

αθηνα μια χαρα σε βρισκω..τι λεγατε?ποτε θα πατε για το γιο?> :lol::lol:

αργι ετσι να τους υπενθιμιζεις οτι εγω φωναζω αν γραψουν πολλα

επισης σε ρωτησα κατι για το ρολοι :roll::roll:

επισης γτ αυτο το εικονιδιο που βαζω δε κουνιουνται τα ματια μου?μηπως δε βλεπω καλα? :roll:

τονια τη μερα ανα 2 ωρο αντλεις? :o:o:o:o

κατερινα ποσες μερες τη βδομαδα θα δουλ?

ευη με τη διαιτα καλα?

παναγιωτα καλα ο νικολας?

αφρο ελα ρε..πω πω..ενα μηνα μονη?ηρωας

χρυσα δοξα το θεο οοολα καλα..δε ξερω για τη εξεταση

μαρια καλε εβαλες κανα κιλο?

βικυ η κορη σου δε παιζεται λεμεεεεεεε

κιαλο θα μειωθει ο μισθος?

νατασουλα μου ρε μια χαρα θα μιλησει η ελενα..

με το ποδηλατο πως πατε?

εγω καιρο εχω να το βαλω πλακα πλακα..

ιουλια γτ να το ξανακανετε..δε καταλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μεγάλη πίκρα :(:(:( και τον μήνα που δεν θα είναι σε ταξίδι θα δουλεύει ή θα είναι σαν να έχει άδεια???????

Χρύσα 1η φορά την ακούω την εξέταση πουέγραψες :?:?:?

Μάρθα δεν κάνει καθόλου στο ποδήλατο η Έλενα, ίσως του χρόνου να μάθει...........

Παναγιώτα αυτό που γράφεις δεν ισχύει για όλους τους δημοτικούς παιδικούς. Στον δικό μας Δήμο μπορείς να δήλώσεις μόνο ένα παιδικό.

Γωγώ πολύ χαίρομαι που επιτέλους θηλάζετε και το απολαμβάνεται!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE::ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE::ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE:

Μαρία αν έχεις κάποιον να στην κρατάει κράτατην άλλη 1 χρονιά σπίτι.

Ο Μιχάλης το Σεπτέμβριο θα πάει 1η και ήδη πηγαίνει 5 χρόνια σχολείο :?:?:?:?

Αύριο το απόγευμα θα κάνουν γιορτή στο σχολείο "Τα παιδιά του κοσμου" και θα είναι Ινδός παππούς.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου..Αργη κορμαρα!!!!!

Χρύσα έγραψα "ανέκδοτο της ημέρας"...μακάρι να ήμουν έτσι!!!! :ymdaydream::ymdaydream:

πάω να εκτυπώσω μια δίαιτα που διάβασα στο νετ ότι σε 10μέρες χάνεις 3 κιλά, πάω να την μελετήσω!!! :!:

Αθηνά :lol::lol::lol::lol: πολύ ωραία είσαι βρε!!! :lol::lol::lol:

ναι, η συνοικία μας είναι έτσι, έχει μόνο μονοκατοικίες και βρίσκεται σε λόφο! :D ...είναι μία από τις καλύτερες της Βόννης :D

Θούλη εμείς το ρολόι το έχουμε με ρεύμα! εσένα δεν έχει καλώδιο? :!:

α και για να σας ενημερώσω: καλά πολύ χαζή είμαι!!!...πήγα σε ένα μαγαζί όπου πουλά χωνιά (τα γνωστά πλεόν!!! :lol::lol: ), είχα πάει και άλλη φορά αλλά δεν τα έδωσα πολύ σημασία, σήμερα τα επεξεργάστηκα καλά και μπορώ να σας πω ότι ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να το φτιάξεις!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll: .....μην σας πω ότι μέσα σε μισή ώρα το τελειώνεις!!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol: ...έτσι αγόρασα και άλλο γκοφρέ ή κρεπ χαρτί (δεν ξέρω πώς λέγεται στα ελληνικά!!!) και θα το κάνω!!!! \M/ \M/ ...έκανα μερικά λαθάκια αλλά δεν πειράζει!!!! χεχεχε!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης γτ αυτο το εικονιδιο που βαζω δε κουνιουνται τα ματια μου?μηπως δε βλεπω καλα? :roll:

Κουνιούνται! Κουνιούνται! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ρε Θούλη, ώρες ώρες με πεθαίνεις :lol:

Για κοίτα και τα δικά μου :roll::roll::roll: κουνιούνται? :lol::lol::lol::lol:

Την καλησπέρα μου σε όλες! 'Εχω δουλειά γμτ...αλλά προσπαθώ να σας διαβάζω που και που μη χάσω και τίποτα καλό :P

Αργυ καλή είσαι αλλά η Αθηνά καλύτερη :lol:

Η Μαρκέλλα κοιμήθηκε χτες στις 11 και ήθελε να σηκωθεί στις 6μιση :shock::shock::shock:

Της έβαλα της φωνές και την ξάπλωσα πάλι με το ζόρι :oops::oops::oops: Έβαλε τα κλάματα αλλά με τα πολλά κοιμήθηκε πάλι με το βυζί στο στόμα φυσικά....

Μα γιατί δεν κοιμάται ρε κορίτσια??? Είναι φυσιολογικό να θέλει να σηκωθεί στις 7 ώρες??? Αν είναι δυνατόν :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινδός παππούς? :lol::lol::lol::lol: θα τον βάψουν και λίγο μελαμψό υποθέτω!!! :-bd

τα παιδιά του κόσμου? ή οι παππούδες του κόσμου? :roll::roll::roll:

Αφρο φώναξε καμμιά μαμά για μία εβδ., την πεθερά για την άλλη και οι άλλες 2 θα περάσουν!!! δύσκολο....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα πήζεις πάλι?

Θεσ/νίκη θα μείνεις καθόλου για να σε δούμε, ή πρέπει να έρθουμε Χαλκιδική?

Αργυρώ δεν πιστεύω ότι εσύ λές για το χωνί ότι είναι εύκολο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...